Viimati külastasid: Tänane kuupäev Neljapäev Mär 28, 2024 23:21


Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 8 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Maria, Jasper ja Esty
PostitusPostitatud: Laupäev Juun 12, 2010 13:20 
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Okt 18, 2009 15:49
Postitusi: 15
Asukoht: Tallinn
Minu tee agility juurde sai alguse u. 3 aastat tagasi kui pubekast krantskoer Jasper andis märku, et temal on pidevalt igav. Kutsikakoolis käimisele tuli varsti üsna loomulikult lisaks agility. Sellest ajast peale (vahepeal tuli pikem paus ka) üritan Jasperile selgeks teha, mis on slaalom ja miks ta ei tohi poole raja pealt nuuskima ja teiste isaste koertega ärplema minna isegi siis kui ta ei saa mu vehklemise peale absoluutselt aru kuhu ja misjaoks ma teda juhtida üritan. Üksikud korrad oleme võistlemas ka käinud, aga põhiliselt olen võistlustel tegelenud maha kukkunud tõkkepulkade üles tõstmise, aja mõõtmise ja muu sellisega. Agility fännidena toetame Jassuga Eesti tiimi maailmameistrivõistlustel ja selleks osaleme tunnelite võistlustel. Üks kord saime isegi 4. koha ja pilti tehti ka 8)
Nüüd on meiepere fänniklubisse lisandumas veel üks koer, hetkel 8-kuune austraalia terjer Esty, kes on tänase seisuga 1x trennis käinud. Esimene trenn talle igatahes meeldis :lol:
Ära tunneb mind selle järgi, et mul on kohati väga kõva häält tegev must nässakas rihma otsas.

Maria


Üles
Eemal Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Maria, Jasper ja Esty
PostitusPostitatud: Laupäev Juun 12, 2010 22:59 
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Aug 14, 2009 10:25
Postitusi: 378
Tervitused trenniplatsi naabrite poolt :) Ja samas, ka võistluste ajal sekretariaadi laua poolt, kui jutt käib pulkade tõstmisest jne ;)


Üles
Eemal Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Maria, Jasper ja Esty
PostitusPostitatud: Pühapäev Juun 13, 2010 20:10 

Liitunud: Esmaspäev Aug 17, 2009 09:51
Postitusi: 245
Asukoht: Tartu
On, on pilti tehtud jah - väga fotogeeniline pähmakas, peab ütlema. http://fotoalbum.ee/photos/essi/56682339
Jõudu, jäksu - mõnusalt positiivne ja nooruslik raport tuli sul! Ja kui papillon suudab kiige alla suruda, no eks siis ka austraalia (siidi)terjer. :)


Üles
Eemal Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Maria, Jasper ja Esty
PostitusPostitatud: Pühapäev Juun 13, 2010 20:49 

Liitunud: Neljapäev Aug 13, 2009 19:37
Postitusi: 243
Estyl on särtsu küllaga, loodetavasti näitavad nii Esty kui vennaraas Ruudi, mida austraallased- terjeritest käib ikka jutt- agility platsil korda suudavad saata :D

_________________
If agility has been easy, they have called it obedience


Üles
Eemal Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Maria, Jasper ja Esty
PostitusPostitatud: Reede Juun 18, 2010 14:38 
Tervisi naabritele!
Aga selgituseks, et Esty on siiski tavaline, mitte siidine, austraalia terjer. Pilt:


Üles
  
 
 Teema pealkiri: Re: Maria, Jasper ja Esty
PostitusPostitatud: Kolmapäev Mär 02, 2011 15:13 
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Okt 18, 2009 15:49
Postitusi: 15
Asukoht: Tallinn
Kuna me oleme vahepeal edasi arenenud, raporteerin, et Esty osales oma esimesel (mitteametlikul) võistlusel. Saime disklahvi, aga Estyga võin ma täiesti rahul olla. Ta läks ainult 1x rajaabilisi tervitama (minu suurim hirm enne võistlust) ja seda ka alles raja lõpus kui tal mu sihitust sahmimisest kõrini sai. Endaga ma kahjuks rahul olla ei saa :oops: Mul on vaja intensiivkursust "kuidas saata koer tunnelisse". Õnneks on meil kannatlik treener.
Jasperiga jõudsime enesele täiesti ootamatult A2 võistlusklassi. Poleks uskunudki, et me nii osavad oleme. Jasperiga on meil ka kannatlik treener.
Pulkade ja aja mõõtmisega on suhe sama mis enne.


Üles
Eemal Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Maria, Jasper ja Esty
PostitusPostitatud: Neljapäev Mär 03, 2011 01:08 

Liitunud: Neljapäev Aug 13, 2009 19:37
Postitusi: 243

_________________
If agility has been easy, they have called it obedience


Üles
Eemal Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Maria, Jasper ja Esty
PostitusPostitatud: Kolmapäev Okt 26, 2011 13:29 
Kasutaja avatar

Liitunud: Pühapäev Okt 18, 2009 15:49
Postitusi: 15
Asukoht: Tallinn
Vahepeal oleme jälle natuke arenenud.
Esty sai selgeks kiige ja keerulise nurga alt tunnelisse minemise. Kahjuks näitas ta viimast oskust esmakordselt (mitteametlikul) võistlusel minnes otse lõksu, mida ma ei osanud isegi karta. Sest minu koer ju jookseb minuga koos ja ei leia sellise nurga alt tunneli otsa üles. Mina õppisin sellest, et mul on hullult tark koer ja ei maksa teda alahinnata. Kui me nüüd slaalomi ja poomi ka selgeks saame, hakkame ametlikult võistlema.
Jasperiga jõudsime läbi häda ja viletsuse A3 klassi. Eks me peame nüüd kõvasti harjutama, et võistelda saaks. Esialgu aga tundub, et ta mõtleb omale iga natukese aja tagant uue kiiksu välja, millest suurem osa on seotud kontaktpindadega.


Üles
Eemal Profiil Saada privaatsõnum  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 8 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Hüppa:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
phpbb.ee 3.0.7