Viimati külastasid: Tänane kuupäev Reede Mär 29, 2024 02:12


Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 9 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Tulemuste võistlusraamatusse kandmine
PostitusPostitatud: Kolmapäev Jaan 12, 2011 23:30 
Kasutaja avatar

Liitunud: Esmaspäev Aug 24, 2009 14:53
Postitusi: 160
Asukoht: Tallinn
Kas ei võiks võistlusraamatusse kanda ainult need tulemused, mis on 0 karituspunktiga või mis annavad õiguse klassi vahetada!?


Üles
Eemal Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Tulemuste võistlusraamatusse kandmine
PostitusPostitatud: Neljapäev Jaan 13, 2011 11:39 
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Aug 14, 2009 10:25
Postitusi: 378
minule näiteks meeldib kui kõik tulemused sees. Saab ise analüüsida, kuidas ja millal läinud on. Muidu peaks iseendale veel eraldi päeviku teha ;)
Milles probleem on? Miks ei saa kõiki tulemusi sisse kirjutada? Saan aru veel, et Soomes ainult 0 tulemused kirjutavad. Aga neil osalejate arv ühes klassis ühes suuruses on sama nagu meil terve võistluse peale osalejaid kokku ;)


Üles
Eemal Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Tulemuste võistlusraamatusse kandmine
PostitusPostitatud: Neljapäev Jaan 13, 2011 11:44 
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Aug 14, 2009 14:47
Postitusi: 166
Asukoht: Tallinn
Kindlasti on see võimalik ja ilmselt isegi mitte keeruline :) .
Keeruliseks muudaks selline kord aga nende inimeste elu, kes soovivad siis osaleda näiteks tõuühingu poolt korraldataval parima agilitykoera valimise konkursil näiteks. Ka seal on erinevaid reegleid, aga reeglina arvestatakse seal siiski ka muid tulemusi peale klassivahetuse ja 0 tulemuste, küll aga on võib vaja olla konkursil osalemiseks ja oma tulemuste tõendamiseks vaja esitada väljavõte võistlusraamatust. Jah, muidugi võib konkursi korraldaja võtta andmed kasvõi fännilehel olevatest tulemuste failidest, aga väiklaste vaidluste (ma ei tea, kas neid on olnud, aga teoorias ja praktikas ju täitsa võimalik) puhul loevad siiski võistlusraamatusse kantud tulemused.
Lisaks on meil aeg-ajalt ka välismaised võistlejad - see, milline on neil klassivahetust või üldse mingit tähtsust omav tulemus, ei ole meie määrata. Jah, muidugi on võimalus iga kord individuaalselt üle küsida, et kas soovite tulemust võistlusraamatusse või mitte. Kas see aga korraldaja elu lihtsamaks teeb, ma ei tea, aga kahtlen.
Puhtisiklikult - mulle meeldib, et KÕIK võistlustulemused (ka disklafid) on võistlusraamatus sees. Annab adekvaatsema pildi koera võistlusteest, tagantjärgi südantsoojendav vaadata. Jah, olen sentimentaalne, minu jaoks on tähtis, et ma vaatan oma kalli Roosi võistlusraamatut ja meenuvad võistlused. Natuke perekonnaalbumi lehitsemise tunne siis. Võimalik, et ma olen rumal ja naiivne, aga minu jaoks ei ole õnnestunult joostud rada vaid see, mis andis klassivahetuse või 0-tulemuse või võidu. Minu jaoks on kõik joostud rajad tähtsad ja ma sooviksin neid näha võistlusraamatus.


Üles
Eemal Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Tulemuste võistlusraamatusse kandmine
PostitusPostitatud: Neljapäev Jaan 13, 2011 12:29 
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Aug 13, 2009 12:11
Postitusi: 343
Asukoht: Tartu
Lisan veel, et kellel koguneb ühe võistlusraamatu jaoks liiga palju tulemusi (nagu minul näiteks juhtus), siis saab lasta endale välja kirjutada järgmise võistlusraamatu. Viimasel MM-il käisin uue raamatuga ja probleemi ei tekkinud.

_________________
"It´s kind of fun to do the impossible." ~ Walt Disney


Üles
Eemal Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Tulemuste võistlusraamatusse kandmine
PostitusPostitatud: Neljapäev Jaan 13, 2011 13:23 
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Aug 14, 2009 10:25
Postitusi: 378
ja kogenud lauatöötajana :P ütlen nii. Minule isiklikult lihtsam järjest kõik raamatud täita, kui pärast valikuliselt täita ainult need raamatud, kuhu saab puhta tulemuse sisse kanda. Oleme teinud nii, et juba eeltäidame neid kohe kui kätte saame, kui rada alles ehitakse jne põhiandmetega - kuupäev, koht, koerajuht, va tulemus ise. Kuidas teised teevad ei tea.

Aga MM'lt saad oma kleepsu tulemustega raamatusse isegi siis kui sul on kõik disklaffid ;)


Üles
Eemal Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Tulemuste võistlusraamatusse kandmine
PostitusPostitatud: Reede Jaan 14, 2011 00:01 

Liitunud: Neljapäev Aug 13, 2009 19:37
Postitusi: 243
Meil võistejate arv suureb :) ja usun, et mingi hetk käib kõigi tulemuste märkimine raamatutesse lihtsalt üle jõu. Ei näe põhjust, et seda peaks ilmtingimata tegema.
Ja ausalt öeldes, olen ka vigu avastanud oma võistlusraamatu sissekannetest, näiteks ajaveaga 0 tulemusest protokollis sai võistlusraamatus puhas rada! Kumba siis õigeks pidada, protokoll, mis EKL esitatakse peaks ikka primaarne olema.

_________________
If agility has been easy, they have called it obedience


Üles
Eemal Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Tulemuste võistlusraamatusse kandmine
PostitusPostitatud: Reede Jaan 14, 2011 12:03 
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Aug 14, 2009 14:47
Postitusi: 166
Asukoht: Tallinn


Üles
Eemal Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Tulemuste võistlusraamatusse kandmine
PostitusPostitatud: Reede Jaan 14, 2011 22:53 

Liitunud: Reede Jaan 14, 2011 22:50
Postitusi: 1
Vahi, meie fanaatikutest galeeriorjad on veel laisad ja saamatud kah. Kuningaanadele peab olema just nii, nagu tahvad - tuld takka orjatarid!


Üles
Eemal Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Tulemuste võistlusraamatusse kandmine
PostitusPostitatud: Reede Jaan 14, 2011 23:55 
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Aug 14, 2009 14:47
Postitusi: 166
Asukoht: Tallinn


Üles
Eemal Profiil Saada privaatsõnum  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 9 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Hüppa:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
phpbb.ee 3.0.7