Viimati külastasid: Tänane kuupäev Reede Mär 29, 2024 00:26


Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 139 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Agility MM meeskonna koostamise reeglid
PostitusPostitatud: Reede Okt 29, 2010 16:58 

Liitunud: Teisipäev Apr 27, 2010 23:58
Postitusi: 93


Üles
Eemal Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Agility MM meeskonna koostamise reeglid
PostitusPostitatud: Reede Okt 29, 2010 19:41 

Liitunud: Neljapäev Aug 13, 2009 19:37
Postitusi: 243
Tegelikult ei nõua praegune süsteem aastaringset võistluste vahet uhamist, vaja on ju ainult 8 tulemust, tasemel võistluspaar teeb need ruttu ära ja on edaspidi vaba katsetamaks uusi ja paremaid juhtimisvõtteid, tõstmaks motivatsiooni või võtmaks agility puhkust ;)

_________________
If agility has been easy, they have called it obedience


Üles
Eemal Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Agility MM meeskonna koostamise reeglid
PostitusPostitatud: Reede Okt 29, 2010 20:10 

Liitunud: Kolmapäev Mai 26, 2010 17:41
Postitusi: 30
Sirvisin just pea aasta tagasi Kalle poolt algatatud arutelu ja lugesin Inga ning Pireti toonaseid kommentaare, kus nad olid reeglite muutmise vastu ja teatasid, et reeglite muutmine ei muuda olukorda vaid koerajuhil on tarvis tugevamat ja kiiremat võistluspaari.
Arutlegem üldse selle üle, mis asi on MM või Olümpiamängud. Need on spordimaailma tippvõistlused, kuhu pääsevad parimatest parimad, kiirematest kiiremad. Selleks, et just sellised sportlased sinna jõuaks, on pandud eelnevalt sportlased proovile ja kehtestatud normid mis tuleb ära täita. Jooksjatel distantsi läbimise ajad, kaugushüppes hüppe pikkus jne. Kui sa ei suuda neid norme täita, siis sa lihtsalt ei pääse suurvõistlustele, kuigi harjutad samapalju (vaata et rohkemgi) kui mõni teine sportlane, kes suudab need normid täita.Lihtsalt mõnele on antud rohkem... ja see ei tähenda ju seda, et nende normidega diskrimineertakse sportlasi, kes ei suuda etteantud norme täita vaid need on vajalikud paremate väljaselgitamiseks. Agility MM on agilityspordi tippsündmus ja sinna peaks pääsema ka paremik. Siin on aga tegemist võistluspaariga ja kõik ei sõltu ainult handlerist. Vaatasin selle aasta MM-i individuaaljooksu hüpperajal kohtuniku poolt nõutavat raja läbimise kiirust. Ja pilt selline:

mini klassis nõutav kiirus 4,5m/s - ( I koha saanud koer jooksis 4.8m/s, eestlastest Lex 3,58m/s, Lill 3,6m/s ja Charli 4,07m/s)
midi klassis nõutav kiirus 4.34 m/s - ( I koha saanud koer jooksis 5,88m/s, eestlastest Pico 4,19m/s)
max klassis nõutav kiirus 4,5 m/s - (I koha saanud koer jooksis 5,27m/s, eestlased Rica 4,47m/s, Rej 4.33m/s ja Rurik 4,42m/s)

Üldjuhul on MM-l nõutav raja läbimise kiirus üle 4m/s ja kohtunikud ei võta sellist kiirust lambist ja ei ole pannud võimatut kiirust (mida on näha esikohast) vaid eeldatakse, et need koerad, kes sinna võistlema lähevad, suudavad ka sellise kiirusega (ja kiiremini) joosta. Seega koer, kes ei suuda võistlusperioodi jooksul joosta 2 radagi kiirusega 4,0m/s ei peaks kvalifitseeruma MM-le. See ei ole diskrimineerimine (nagu inimspordiski) vaid teatud valiku tegemine. Ükskõik kui suur su soov ka poleks...( ja sellest peaks aru saama).Maailm on täis koeri, kes jooksevad radadel veatult stabiilselt 3,5m/s ja kui MM-l oleks kõik sellised koerad, kaoks kogu mängu ilu ja ärevus ära.Olgem ausad - MM-l on siiski käsikäes kiirus ja puhas rada ning kiirus koos ebaõnnestumistega.(loodan , et keegi ei hakka vastu kirjutama, et agility on ennekõike puhta raja läbimine ja siis alles kiirus jne......plaplaaa...) Soomlased on pannud filtriks tuplanullid, et üldse pääseda kvalvõistlusele.Ja kas sa saad oma koeraga käia igal võistlusel punkte korjamas või pead käima valikuliselt võistlemas - seda peab iga handler ise suutma otsustada (tunneb ta ju oma koera kõige paremini ja arvestuses vaid 8 paremat tulemust). Valik on sinu ja nii ongi (Z.Fotkin) :-)


Üles
Eemal Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Agility MM meeskonna koostamise reeglid
PostitusPostitatud: Reede Okt 29, 2010 20:10 

Liitunud: Teisipäev Apr 27, 2010 23:58
Postitusi: 93


Üles
Eemal Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Agility MM meeskonna koostamise reeglid
PostitusPostitatud: Reede Okt 29, 2010 20:12 
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Aug 14, 2009 23:11
Postitusi: 143

_________________
Whether you think you can or think you can't, you're right. (Henry Ford)


Üles
Eemal Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Agility MM meeskonna koostamise reeglid
PostitusPostitatud: Reede Okt 29, 2010 20:53 

Liitunud: Teisipäev Apr 27, 2010 23:58
Postitusi: 93


Üles
Eemal Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Agility MM meeskonna koostamise reeglid
PostitusPostitatud: Reede Okt 29, 2010 20:58 
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Aug 14, 2009 14:47
Postitusi: 166
Asukoht: Tallinn


Üles
Eemal Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Agility MM meeskonna koostamise reeglid
PostitusPostitatud: Reede Okt 29, 2010 21:55 

Liitunud: Kolmapäev Mai 26, 2010 17:41
Postitusi: 30
Usun, et soomlaste filter tuplanulli näol on kõvasti raskem, kui joosta paar rada 4,0m/s
Ja nii ongi (Fokin ilma näpukata):-)


Üles
Eemal Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Agility MM meeskonna koostamise reeglid
PostitusPostitatud: Reede Okt 29, 2010 22:14 

Liitunud: Teisipäev Apr 27, 2010 23:58
Postitusi: 93
Eks arvamuste paljususest tekibki dialoog ja uusi häid mõtteid :)
Mina jään siiski oma arvamuse juurde, et Eestis kvalifitseerumisel arvesseminevate võistluste koondarvestuses ettepoole platseeruval koeral on õigus ka MM-i arvestuses eespool olla ja senikuaua kuni meil sinna ettepoole platseerub mõni koer, kes ei jookse üle 4 m/s, siis on tal täielik õigus ka MM-ile minna, sest selline meie tase on ja kui me seda meie praeguse koerte arvu ja taseme juures kunstlikult ajalimiidi määramisega reguleerima hakkame, siis saadame lihtsalt MM-ile kehvema koera, kes isegi koduvõistluste koondarvestuses ei suuda seda aeglasemat edestada :)


Üles
Eemal Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Agility MM meeskonna koostamise reeglid
PostitusPostitatud: Reede Okt 29, 2010 22:28 

Liitunud: Teisipäev Apr 27, 2010 23:58
Postitusi: 93
:OT: Igasuguse valestimõistmise vältimiseks kinnitan siinkohal igaks juhuks, et mul pole mitte kunagi olnud vähimatki ambitsiooni minna Femmuga MM-ile ja varuliikme staatusega nõustusin tänavu ainult sellepärast, et eespool olid kõik kindlad minejad ja moe pärast oli ka seda varuliikme nime vaja. Reaalset minekut ja selle nimel rabelemist pole isegi kunagi kaalumisel olnud ja aeglasemate õiguste eest võitlen ma puht-demokraatlikel põhjustel:)


Üles
Eemal Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Agility MM meeskonna koostamise reeglid
PostitusPostitatud: Laupäev Okt 30, 2010 00:55 
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Aug 14, 2009 23:11
Postitusi: 143

_________________
Whether you think you can or think you can't, you're right. (Henry Ford)


Üles
Eemal Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Agility MM meeskonna koostamise reeglid
PostitusPostitatud: Laupäev Okt 30, 2010 17:15 

Liitunud: Neljapäev Nov 05, 2009 00:46
Postitusi: 15
Mina oskan vaid seda öelda, et kindlasti oleksin ma äsjamöödunud suvel enam-vähem kõik võistlused läbi kablutanud, kui tervis oleks lubanud :D Ja eelkõige selle nimel, et võimaluse korral ka järgmisel aastal MMile minna, kuna talvel ja kevadel ma punktikogumises osaleda nagunii ei saa.
Sel kevadel, kui minu tervis lubas ja olime piisavalt trenni teinud ning kõik sujus, siis selle põhjal tundus mulle, et Rica on just selline piisavalt kiire ning stabiilne koer. Tõsi, tegime küll MMil "lendkontaktid", kuid selle ma kirjutan puhtalt vähese trenni (ja tempreamendi-ohjeldamise) arvele. Hakkasin esimesi jooksusammegi taas tegema 2 nädalat enne MMi ning treeningperiood jäi väga napiks.
Mind huvitaks väga veel selline asi, et juhul kui Eesti võistluspaar elab töö tõttu teises riigis, mis siis saab? Kas nemad on siis automaatselt väljas ning kindlasti ei sobi riiki esindama?

Olin samuti kevadel lõhkise küna ees, kui minu kvalifitseerumisest sai reaalsus, et kuidas ma kohale saan... Vastus, et hallooooo, kõigil on piletid juba ammu ostetud-broneeritud ja kus sina elanud oled :shock: eriti ei aidanud. On ju teada, et igal aastal läheb 3+3+3 koera koos koerajuhtidega MMile. Minusuguse naiivitari arvamuse kohaselt oleks elementaarne, et neile koertele on korraldatud sõidu- ja ööbimisvariant. Seda enam, et varasem bronnimine on soodsam. Ebareaalne on panna MMil osalemine lukku kohe peale eelmist MMi, et siis saab igaüks endale soodsa transpordi muretseda. Samamoodi ei ole meist keegi selgeltnägija isegi väga stabiilse võistluspaari kohta, et kas nad aasta pärast on ikkagi olemas-minemas. Õnnetused-haigused-muidujuhtumised ei hüüa tulles ju. Samamoodi mõni A2hest tulev paar ei oska vbla unistadagi, et tegelikult saavitab ta juba esimesel A3 aastal koeraga stabiilsuse ja peaks sõitma MMile. Samas võib minna ka 3 aastat stabiilsuseni jõudmisega. Noored "püssid" kasvad ju. Nende puhul on reaalne, et kas on "käsi kullas või pee mullas".

Ütleme, et meil on jätkuvalt 12 kuud punktikogumise aeg ning oleme jõudnud punkti, kus koerad teevadki oma VAID 8 veatut sooritust. Kiire koer teeb oma sooritused ära ning keskendub trennile ning välisvõistlustele närvide karastumise eesmärgil. Rahulik koer saab ka oma 8 veatut sooritust kirja nibin-nabin aega jõudes, sest kiired koerad ei võistle, kuna neil omad punktid käes. Millised 8 puhast rada siis arvesse lähevad? Hetkel veel utoopia, aga mõne aasta pärast võib-olla enam mitte...

Äkki tuleks saadav punktisumma siduda ka konkurentide arvuga?
Samuti ei tundu katastroof mingi ajalimiidi peale panek, kui see on 12 kuu peale ju 2 võistlust, mil tuleb siis kiirust näidata. Mõne kohtuniku raja ikka leiab, mis joostav on.

Isiklikult oleksin hetkel pigem 4 kvalifikatsioonivõistluse poolt, see paneks koerajuhi närvid ka piisavalt proovile, mis ei ole üldse väheoluline aspekt MMi mõistes. Samuti ei ole siis kiiruslimiidid teemaks ning ka võõrsilt on võimalik piisavalt hea planeerimise korral 4-5 korda aastas kodus käia.

Minu mõni mõtteidu siis :P


Üles
Eemal Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Agility MM meeskonna koostamise reeglid
PostitusPostitatud: Laupäev Okt 30, 2010 18:12 

Liitunud: Teisipäev Apr 27, 2010 23:58
Postitusi: 93
Vaatasin huvi pärast, mida näiteks 2011 MM listis tähendaks kui see 4 m/s kiiruspiirang kehtiks.Kasutasin agility.ee andmeid, ma ei tea kui täielikud need on, ilmselt on nii mõnedki võistlused puudu, aga mingi pildi saab.
Minis teeks see tõelise laastamistöö ja MMile saaks minna ainult Charly, sest eest kukuks ära Lill ja Snäppi, kes on vaid mõned loetud korrad näidanud kiirust üle 4 m/s. Seega poleks meil mini meeskonda, sest tagantpoolt pole ka kiiremaid võtta.
Maksid saaksid paljudele aegluse pärast pinnuks silmas oleva Hugo eest ära, kes pole kunagi üle 4 m/ s kiirust näidanud. Rica on üle 4 m/s jooksnud enamasti hüpperadadel. Raskused oleks ilmselt Rej-l, kuigi tema on näidanud tippkiirust lausa 4,71, aga üle 4m/s tegelikult ikkagi suhteliselt harva. Rurik on mõnel korral jooksnud üle 4 m/s nii agility kui hüpperajal. Nimekirjas neljanda Tarri tippkiiruseks annab 3,87, aga kirjas on ainult kolme võistluse tulemused ja nimekirjas viiendale Uzziele 3,65. Aga vaadates seda üle 4m/s jooksude sagedust on täitsa tõenäoline, et neil kõigil oleks raskusi oma kaheksa parima tulemuse hulgas nii hüppe-kui agilityrajal selliste kiiruste näitamisega.
Midid oleksid samasuguste raskuste ees.
Vabandan juba ette kui kellegi üle 4 m/ s jooksud seal agility.ee ei kajastu, ma lähtusin ainult sealsetest andmetest, mille kohaselt Ruriku reeglit rakendades võiks täitsa vabalt juhtuda,et meilt läheks MM-ile ainult üks uhke cavalier või kui Charly otsustab, et talle aitab ja kohe pensile läheb, siis meil esindust ei olekski :?

Ma ei ole pimesi selle kiirusepiirangu vastu. Ma lihtsalt arvan, et meil hetkel ei ole küll selliseid agilitypaaride ressursse ja konkurentsi, et oleks mõtet sellist piirangut rakendada (Lähtekohaks muidugi see, et me ikka üldse tahame oma koondist saata, mitte seda ühte ja ainust megapaari, kes siis kogu ootuste koorma all peab üksinda vaaruma). Kui mingil hetkel on meil niipalju võistluspaare, et hakata selekteerima, siis mina pakuksin hoopis seda, et arvesse võetaks kiiruse kõrval kindlasti ka protsentuaalne disklahvide arv.


Üles
Eemal Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Agility MM meeskonna koostamise reeglid
PostitusPostitatud: Laupäev Okt 30, 2010 19:27 
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Aug 13, 2009 12:11
Postitusi: 343
Asukoht: Tartu
Tubli, et arutelu taga on ka analüüs ja statistika :) .
:OT: Üks väike sõbralik märkus - agility.ee on küll mugav vahend, kuid statistikat ei tasuks nende mõnede võistluste andmete põhjal teha. Pilt saab tõesti väga poolik muidu.

Tegin ka MM2011 tabeliga tööd. Huvi pärast vaatasin enam võistelnute puhaste radade arvu:
Snäppi - 4
Lill - 4
Charlie - 6
Lexi - 4
Piko - 5
Tika - 7
Tuutu - 3
Kui viitsiks, peaks ka MM2010 perioodi vaatama, et kas puhaste radade arv oleks andnud umbes samasuguse võistlejate pingerea, nagu andsid 8 tulemuse punktid. Muidugi peaks veel eraldi võtma agility- ja hüpperajad.
Praegu on nii, et kohapunktide pärast konkureerime ka välisvõistlejatega, eriti just miniklassis. Kui ikka Läti šeltid platsis on, ongi üsna keeruline meie omadel maksimumpunkte saada, olgugi, et rada võib puhas olla.

Sirje kiirusepiirangu ettepanek tasub kaalumist. Mulle tundub, et see 4,0 on kuidagi liiga konkreetne. On tõesti ka selliseid radu, kus kohtunik on ideaalkiiruseks 3,... pannud ja nikerdamist nii palju, et kiiremini ei saa ka kiired koerad. Lisaks võib juhtuda mõni rada tingimustesse, kus ei saa ka kiiresti joosta - nt Tartu maneež, Pärnu libeda põrandaga spordisaal või mõni kitsam siseruum. Nii et need võistlused langevad kohe ära ja võistlejal pole isegi võimetele vaatamata võimalik seda kiirust saavutada.

:idea: Ehk oleks siis hoopis mõtet muuta praegused reeglid selles osas veel karmimaks, et mitte lubadagi üldse ajaviga. Ja et oleks õiglane ja ei diskrimineeriks aeglasemaid (kuid kindlaid) koeri, siis mitte lubada ka rajavigu. Punkte saad ainult puhta tulemuse korral. Pead kohtuniku pandud ideaalaega mahtuma ja vigadeta jooksma. Kui sa seda Eestis teatud arvul võistlustel suudad, siis on tõenäoline, et ka MM-il suudad väikese ajaveaga joosta. Seal lisandub muidugi mitmeid muid raskendavaid asjaolusid, aga kõike ei jõua me arvestada ega ka nt helitundlikkuse katseid korraldada.

Kvalifikatsioonivõistlusteks on minu arvates 2012 veel varavõitu. Vaja oleks ikka veelgi rohkem kõrgemal tasemel koeri. Lisaks on ka kval.võistluste reeglite ja normide paikapanek lisaarutelu vajav ja võtab rohkem aega.

Tegelikult võiks praeguste reeglite parandused isegi mitmel aastal järjest tulla. 2012 viiks sisse hädapärasemad ja väiksema mõjuga muudatused - perioodi lühendamine, võrdsed punktid jne. Ja 2013, kui on MM LAV-is ja kuhu täiskoosseis ei sõida, siis võiks katsetadagi põhjalikke muudatusi - kas karmimad punktinormid või kval.võistlused. Kui siis selgub, et reeglid ei tööta ja said väheke vildakad, siis annab 2014 neid uuesti parandada.

_________________
"It´s kind of fun to do the impossible." ~ Walt Disney


Üles
Eemal Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Agility MM meeskonna koostamise reeglid
PostitusPostitatud: Laupäev Okt 30, 2010 19:59 

Liitunud: Teisipäev Apr 27, 2010 23:58
Postitusi: 93


Üles
Eemal Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Agility MM meeskonna koostamise reeglid
PostitusPostitatud: Laupäev Okt 30, 2010 22:04 
Ma siin nüüd vaadanud ja lugenud ja mõelnud. Kõigepealt muidugi see, et on ütlemata tore, et tänaseks päevaks on meil nii palju võistluseid, et ei ole suisa maailmalõpp, kui mõni juhtub vahele jääma. Teisalt jälle, kui ei ole käes maksimumtulemusega kaheksat tulemust, on ju kogu aeg hirm, et äkki keegi läheb MM-ile pürgimise tabelis sinust mööda, seega ega aasta lõikes eriti vabalt võtta ei saa. Ja täiesti ausalt, siis möödunud agilityaastast, mis kulmineerus minu jaoks MM-ga, olen mina küll väsinud.
Siis veel see, et kui ma mõtlen tuleviku peale, tundub mulle, et nii pika MM-ks kvalifitseerumise perioodi jooksul ja nii suure arvu võistlustega, ei ole ju tegelikult võimalik saada adekvaatset pilti sellest, kes meid ikka esindama peaks. Põhjus lihtne: väga pikal perioodil ja paljude võistluste lõikes võivad lõpuks ju väga paljud kokku koguda 8 maksimumiga tulemust. Teoreetiliselt on see ühe võistlusklassi lõikes, eeldusel, et kuus on keskmiselt kaks võistlust ja igal võistlusel kaks starti 2x12x2/8=6 koera. Ja tegelikult ei ole ju isegi vaja maksimumiga tulmusi nii palju, piisab kui nt kahel esimesel on 8 maksimumtulemust ja siis tervel trobikonnal veel ühepalju punkte. Kuna ühel aastal on tegelikult juba mini klassis olnud olukord, kus oli tabeli üleval otsas sama punktide arvuga paarid, siis lähiaastatel ilmselt sellised olukorrad sagenevad. Mis me siis teeme? Minu teada praegu ei ole sellise olukorra jaoks lahendust olemas?
Seega, igasugused muud uuendused reeglites, mis on põhjendatud, on loomulikult kah teretulnud, aga minu soosing kuulub praegu kvalifitseerumisperioodi lühendamise mõtetele. Olen vist isegi kõige rohkem kvalifitseerumisvõistluste sarja poolt (neli võistlust: 2 sees ja 2 väljas). See skeem annab lihtsalt parima ülevaate ka sellest, kes mõisapeale joostes paremini vastu peab :P
Mul oli veel mingi tark mõte, aga see kadus kuhugi mõõtmatutesse avarustesse ära...


Üles
  
 
 Teema pealkiri: Re: Agility MM meeskonna koostamise reeglid
PostitusPostitatud: Laupäev Okt 30, 2010 22:28 
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Aug 14, 2009 23:11
Postitusi: 143

_________________
Whether you think you can or think you can't, you're right. (Henry Ford)


Üles
Eemal Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Agility MM meeskonna koostamise reeglid
PostitusPostitatud: Laupäev Okt 30, 2010 22:42 
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Aug 13, 2009 12:11
Postitusi: 343
Asukoht: Tartu

_________________
"It´s kind of fun to do the impossible." ~ Walt Disney


Üles
Eemal Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Agility MM meeskonna koostamise reeglid
PostitusPostitatud: Laupäev Okt 30, 2010 23:16 
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Aug 14, 2009 23:11
Postitusi: 143

_________________
Whether you think you can or think you can't, you're right. (Henry Ford)


Üles
Eemal Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Agility MM meeskonna koostamise reeglid
PostitusPostitatud: Laupäev Okt 30, 2010 23:42 

Liitunud: Teisipäev Apr 27, 2010 23:58
Postitusi: 93


Üles
Eemal Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Agility MM meeskonna koostamise reeglid
PostitusPostitatud: Pühapäev Okt 31, 2010 00:11 
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Aug 13, 2009 12:11
Postitusi: 343
Asukoht: Tartu

_________________
"It´s kind of fun to do the impossible." ~ Walt Disney


Üles
Eemal Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Agility MM meeskonna koostamise reeglid
PostitusPostitatud: Pühapäev Okt 31, 2010 00:38 

Liitunud: Teisipäev Apr 27, 2010 23:58
Postitusi: 93


Üles
Eemal Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Agility MM meeskonna koostamise reeglid
PostitusPostitatud: Pühapäev Okt 31, 2010 00:46 

Liitunud: Neljapäev Aug 13, 2009 19:37
Postitusi: 243

_________________
If agility has been easy, they have called it obedience


Üles
Eemal Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Agility MM meeskonna koostamise reeglid
PostitusPostitatud: Pühapäev Okt 31, 2010 10:26 
Kasutaja avatar

Liitunud: Neljapäev Aug 13, 2009 12:11
Postitusi: 343
Asukoht: Tartu

_________________
"It´s kind of fun to do the impossible." ~ Walt Disney


Üles
Eemal Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Agility MM meeskonna koostamise reeglid
PostitusPostitatud: Pühapäev Okt 31, 2010 11:33 

Liitunud: Teisipäev Apr 27, 2010 23:58
Postitusi: 93


Üles
Eemal Profiil Saada privaatsõnum  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 139 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Hüppa:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
phpbb.ee 3.0.7