Viimati külastasid: Tänane kuupäev Neljapäev Mär 28, 2024 20:18


Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 4 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Tuuli ja Pippa
PostitusPostitatud: Esmaspäev Dets 14, 2009 02:59 

Liitunud: Esmaspäev Dets 14, 2009 02:45
Postitusi: 3
Tere siis. Oleme agility seltskonnale tundmatud ja ilmselt ka jääme tundmatuks.
Aga see ei tähenda, et agility meilegi huvi ei pakuks. Pakub küll. Kuigi me sellega otseselt ei tegele.
Pippa on natuke mittetüüpiline tallirussell. Mitte selline vorst nagu nad tallides tavaliselt on vaid pikajalgsem ja sportlikum. Isa on tal parson russell. Seega kuulub ta rohkem nagu krantside kategooriase. Mis tähendab, et päris võistlustele ei oleks asja.
Agility trennis me ka ei käi, tahaks küll, aga aega pole. Autot pole ja meie linna agility hall on väga kaugel. Aga kodus on meil maneez. Ikka selline kus tavaliselt hobused oma trenne saavad, aga õhtuti, kui kõik hobused on enda boksides puhkamas ja ratsutajad enda kodudesse läind saame meie seal lõbutseda. Takistused on meil suured, tavalised hobuse takistused. Ja üldse ongi meil ainult hüppe takistused.
Mina olen tallitööline. Kui keegi esitab mulle sellise rumala küsimuse, et kas ma oma perekonnaga ka ikka aegajalt kohtuda jõuan (ise elame Pippaga Soomes ja mu enda hobused on mandri eestis ja ise olen pärit saare pealt) siis vastan, et Pippa ongi minu perekond. Ja personaalne treener. Lisaks on tal tähtis ülesanne mu vaim ka vabadel päevadel ergas hoida, et ma tervet 24 tundi järjest toas ei istuks.
Nagu ma juba mainisin siis me tegelikult agilityga ei tegele. Aga natuke on siit-sealt kõrva taha pandud ja meelde jäetud. Et ikka elu põnevam oleks ja koos midagi toredat teha. Pippa on väga hasartne hüppaja, seetõttu ei sobikski agility talle väga hästi. Ta lihtsalt ei suudaks keskenduda piisavalt ja lahendaks aegajalt asju omamoodi (hüppel läheks alt läbi ja tunnelist hüppaks üle näiteks).

Loodan, et leian siit foorumist huvitavaid ideid kuidas enda ja oma koera ellu põnevst juurde tuua.


Üles
Eemal Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Tuuli ja Pippa
PostitusPostitatud: Esmaspäev Dets 14, 2009 12:40 
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Aug 14, 2009 14:47
Postitusi: 166
Asukoht: Tallinn


Üles
Eemal Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Tuuli ja Pippa
PostitusPostitatud: Teisipäev Dets 15, 2009 03:23 

Liitunud: Esmaspäev Dets 14, 2009 02:45
Postitusi: 3
Seda on küll tore teada saada. Mõned aastad tagasi kui natuke ringi uurisin siis jäi just see meelde, nagu tõuta koertel poleks võimalik võistelda.
Jätkame ikka omasoodu harjutamist ja ehk kunagi õnnestubki päriselt ka võistelda.
Praegu ongi peamine küsimus selles, et koer mind ikka jälgiks. Lisaks sellele on ta ka noor, alles aastaseks saamas. Ei taha palju hüpatada. Kastame maa latte, et sammu sättida ja pinke poomide asemel. Rääkimata elementaarsetest teadmistest.


Üles
Eemal Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Tuuli ja Pippa
PostitusPostitatud: Teisipäev Dets 15, 2009 03:26 

Liitunud: Esmaspäev Dets 14, 2009 02:45
Postitusi: 3
Ei näe postituse muutmise varianti.
Tahtsin viga parandada. Maalatte me siiskit kasutame takistuste asemel, mitte ei kasta.


Üles
Eemal Profiil Saada privaatsõnum  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 4 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Hüppa:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
phpbb.ee 3.0.7