Agility foorum
http://agilitykoer.ee/foorum/

Maria, Jasper ja Esty
http://agilitykoer.ee/foorum/viewtopic.php?f=22&t=165
1. leht 1-st

Autor:  Maria [ Laupäev Juun 12, 2010 13:20 ]
Teema pealkiri:  Maria, Jasper ja Esty

Minu tee agility juurde sai alguse u. 3 aastat tagasi kui pubekast krantskoer Jasper andis märku, et temal on pidevalt igav. Kutsikakoolis käimisele tuli varsti üsna loomulikult lisaks agility. Sellest ajast peale (vahepeal tuli pikem paus ka) üritan Jasperile selgeks teha, mis on slaalom ja miks ta ei tohi poole raja pealt nuuskima ja teiste isaste koertega ärplema minna isegi siis kui ta ei saa mu vehklemise peale absoluutselt aru kuhu ja misjaoks ma teda juhtida üritan. Üksikud korrad oleme võistlemas ka käinud, aga põhiliselt olen võistlustel tegelenud maha kukkunud tõkkepulkade üles tõstmise, aja mõõtmise ja muu sellisega. Agility fännidena toetame Jassuga Eesti tiimi maailmameistrivõistlustel ja selleks osaleme tunnelite võistlustel. Üks kord saime isegi 4. koha ja pilti tehti ka 8)
Nüüd on meiepere fänniklubisse lisandumas veel üks koer, hetkel 8-kuune austraalia terjer Esty, kes on tänase seisuga 1x trennis käinud. Esimene trenn talle igatahes meeldis :lol:
Ära tunneb mind selle järgi, et mul on kohati väga kõva häält tegev must nässakas rihma otsas.

Maria

Autor:  KristinaL [ Laupäev Juun 12, 2010 22:59 ]
Teema pealkiri:  Re: Maria, Jasper ja Esty

Tervitused trenniplatsi naabrite poolt :) Ja samas, ka võistluste ajal sekretariaadi laua poolt, kui jutt käib pulkade tõstmisest jne ;)

Autor:  essi [ Pühapäev Juun 13, 2010 20:10 ]
Teema pealkiri:  Re: Maria, Jasper ja Esty

On, on pilti tehtud jah - väga fotogeeniline pähmakas, peab ütlema. http://fotoalbum.ee/photos/essi/56682339
Jõudu, jäksu - mõnusalt positiivne ja nooruslik raport tuli sul! Ja kui papillon suudab kiige alla suruda, no eks siis ka austraalia (siidi)terjer. :)

Autor:  Tiina [ Pühapäev Juun 13, 2010 20:49 ]
Teema pealkiri:  Re: Maria, Jasper ja Esty

Estyl on särtsu küllaga, loodetavasti näitavad nii Esty kui vennaraas Ruudi, mida austraallased- terjeritest käib ikka jutt- agility platsil korda suudavad saata :D

Autor:  Külaline [ Reede Juun 18, 2010 14:38 ]
Teema pealkiri:  Re: Maria, Jasper ja Esty

Tervisi naabritele!
Aga selgituseks, et Esty on siiski tavaline, mitte siidine, austraalia terjer. Pilt: http://4.bp.blogspot.com/_xCiiYEYroMg/S-7ySF93CII/AAAAAAAAB68/jeSruU9DXOY/s1600/IMG_0394.JPG

Autor:  Maria [ Kolmapäev Mär 02, 2011 15:13 ]
Teema pealkiri:  Re: Maria, Jasper ja Esty

Kuna me oleme vahepeal edasi arenenud, raporteerin, et Esty osales oma esimesel (mitteametlikul) võistlusel. Saime disklahvi, aga Estyga võin ma täiesti rahul olla. Ta läks ainult 1x rajaabilisi tervitama (minu suurim hirm enne võistlust) ja seda ka alles raja lõpus kui tal mu sihitust sahmimisest kõrini sai. Endaga ma kahjuks rahul olla ei saa :oops: Mul on vaja intensiivkursust "kuidas saata koer tunnelisse". Õnneks on meil kannatlik treener.
Jasperiga jõudsime enesele täiesti ootamatult A2 võistlusklassi. Poleks uskunudki, et me nii osavad oleme. Jasperiga on meil ka kannatlik treener.
Pulkade ja aja mõõtmisega on suhe sama mis enne.

Autor:  Tiina [ Neljapäev Mär 03, 2011 01:08 ]
Teema pealkiri:  Re: Maria, Jasper ja Esty

Maria kirjutas:
Kuna me oleme vahepeal edasi arenenud, raporteerin, et Esty osales oma esimesel (mitteametlikul) võistlusel. Saime disklahvi, aga Estyga võin ma täiesti rahul olla. Ta läks ainult 1x rajaabilisi tervitama (minu suurim hirm enne võistlust) ja seda ka alles raja lõpus kui tal mu sihitust sahmimisest kõrini sai. Endaga ma kahjuks rahul olla ei saa :oops: Mul on vaja intensiivkursust "kuidas saata koer tunnelisse". .

Küll me veel Estyga õpime ära, et vahetevahel on tunnelisse sissepääs sootuks veidra koha peal ;), lausa nurga taga võiks öelda...

Autor:  Maria [ Kolmapäev Okt 26, 2011 13:29 ]
Teema pealkiri:  Re: Maria, Jasper ja Esty

Vahepeal oleme jälle natuke arenenud.
Esty sai selgeks kiige ja keerulise nurga alt tunnelisse minemise. Kahjuks näitas ta viimast oskust esmakordselt (mitteametlikul) võistlusel minnes otse lõksu, mida ma ei osanud isegi karta. Sest minu koer ju jookseb minuga koos ja ei leia sellise nurga alt tunneli otsa üles. Mina õppisin sellest, et mul on hullult tark koer ja ei maksa teda alahinnata. Kui me nüüd slaalomi ja poomi ka selgeks saame, hakkame ametlikult võistlema.
Jasperiga jõudsime läbi häda ja viletsuse A3 klassi. Eks me peame nüüd kõvasti harjutama, et võistelda saaks. Esialgu aga tundub, et ta mõtleb omale iga natukese aja tagant uue kiiksu välja, millest suurem osa on seotud kontaktpindadega.

1. leht 1-st Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/