Viimati külastasid: Tänane kuupäev Neljapäev Mär 28, 2024 21:32


Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 2 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Maria ja Alfie
PostitusPostitatud: Reede Veebr 19, 2010 21:03 

Liitunud: Reede Nov 13, 2009 16:40
Postitusi: 9
Asukoht: Tartu
Võtame siis kahes jaos. :)
Alfie on 2007. aasta jaanuaris sündinud Welshi springerspanjel, kes ARMASTAB kõike, mida omanik välja pakub (välja arvatud trimmimine, kõrvade puhastamine ja vanniskäik). Siiamaani on omanik talle välja pakkunud kõvasti näitusel käimist, suuremal hulgal kuulekust (alates aastast 2008), väiksemal hulgal agilityt (alates kevad 2009), imevähe ka jälge ja päästet. Alfie on töökoer igas mõttes, kui tõug välja arvata. Motivaatoriks on täiesti piisav ka see, kui mina rahul olen (st patsutus ja "Tubli koer!") ja entusiasmi jätkub mitme eest. Igati see koer, keda ma Welshi võttes lootsin ja tegelikult palju rohkem ka. :)
Maria on 1992. aasta juulis sündinud Tartu neiu, kes ARMASTAB kõike, mida koos oma koeraga ette võtta saab. Absoluutselt, täielikult koerandusse mattunud ja seda igas mõttes, näitustest kaitsekoolituseni. Tegeleb kõigega, mida kätte saab (ja graafikusse mahutada õnnestub), aktiivsemalt kuulekuse, agility, näituste, groomingu ja kenneltüdrukuks olemisega.
Praeguseks hetkeks oleme jõudnud juba nii mõnegi maa kaugusele, kuid targemad ennustavad, et arenguruumi veel on. Tahaks seda isegi loota, sest kuulekuses on kindel plaan ära teha KK3 ja BH, agilitys on kõige kaugem eesmärk olla Eesti esimene agilitytšempionist Welshi omanik. Miski ütleb mulle, et Alfie on selleks jumalast võimeline. ;)

Tegemistel saab silma peal hoida trenniblogi lugedes (http://trenniblogi.wordpress.com) või aeg-ajalt meie kodulehte külastates (http://www.freewebs.com/emmpee3).

Tervitades,
Maria & Alfie

_________________
... ehk tegelikult Maria ja Alfie. :)


Üles
Eemal Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Maria ja Alfie
PostitusPostitatud: Laupäev Veebr 20, 2010 00:10 
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Aug 14, 2009 01:56
Postitusi: 42
Asukoht: Tartu lähedal
Hei siitkaudu ka! Loodan varsti ka agilityradadel kohtuda :P

P.S. Uhked eesmärgid! Meie hoiame muidugi pöialt nende täitumiseks!


Üles
Eemal Profiil Saada privaatsõnum  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 2 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Hüppa:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
phpbb.ee 3.0.7