Agility foorum
http://agilitykoer.ee/foorum/

Info osalejatest
http://agilitykoer.ee/foorum/viewtopic.php?f=21&t=239
1. leht 1-st

Autor:  essi [ Reede Aug 27, 2010 10:16 ]
Teema pealkiri:  Info osalejatest

Varem sai enne võistlusi vaadata agility.ee-st kes ja kui paljud on reganud end konkreetsele võistlusele. Minul oli küll huvitav vaadata statistikat, isegi mõelda - kas sõita või mitte. Vaat see ka võistleb, oi tahaks neid näha, või - oi, kes need on, vaatame kindlasti jne. Tunnen sellisest infost puudust! Ma ei tea, kui lõplik see otsus on, et sellist infot enam ei kajastata. Ja vahest olen vaid mina see, kes sellisest infost puudust tunneb... Ärge palun vastake, et selline info peab salajane olema - teised maad ju seda teevad. See pole näitus, kus kohtunik subjektiivselt enne ürituse algust saaks seltskonna reastada, siin on teised objektiivsed hindamisalused. Lugupidamisega Ester

Autor:  KristinaL [ Reede Aug 27, 2010 15:46 ]
Teema pealkiri:  Re: Info osalejatest

varem? Me ei kasutanud agility.ee kunagi ;) ja osalejate arvu näeb ajakavas.

Autor:  metsaelanik [ Reede Aug 27, 2010 17:12 ]
Teema pealkiri:  Re: Info osalejatest

Agility.ee keskkonda kasutavad osa klubisid (Koerus, Säde, Pärnu omad), kui on nende korraldatud võistlus, siis on info agility.ee-s olemas. Teiste klubide võistlusi seal pole.

Autor:  essi [ Reede Aug 27, 2010 23:06 ]
Teema pealkiri:  Re: Info osalejatest

Ilusad konkreetsed vastused mu naiselikule viginale, aitäh! :)

Autor:  Siiri [ Reede Aug 27, 2010 23:38 ]
Teema pealkiri:  Re: Info osalejatest

Ma toetaks tagasihoidlikult Estri viginat! Ärarääkimata mõnus on seda keskkonda kasutada koerte regamiseks , ei ole mingit tüütut ja lõputut andmete sisestamist "all over again" Miks küll kõik klubid ei võiks seda varianti kasutada ? Tekiks sinna ka usaldusväärne ja ajakohane "ranking list" . Oleks väga ülevaatlik site! See, et osalejate nimekiri seal näha on, on minu arust ka ainult positiivne, sellepärast regamata küll vast keegi ei jää ! Eks see ole mõtlemises kinni.

1. leht 1-st Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/