Agility foorum
http://agilitykoer.ee/foorum/

Kuum ilma ja agilitykoerad
http://agilitykoer.ee/foorum/viewtopic.php?f=17&t=201
1. leht 1-st

Autor:  metsaelanik [ Teisipäev Juul 13, 2010 18:15 ]
Teema pealkiri:  Kuum ilma ja agilitykoerad

Mida nüüd oma neljajalgsete sportlastega teha? Minu oma on täiesti laibastunud. Trennid saab vajadusel varahommikul või hilisõhtul ette võtta aga võistlused? Ülenurmel suri Kribu juba enne starti. Nüüd nädalavahetusel jälle võistlused ees. Kui see kuumalaine edasi püsib, siis me vist küll ainult pealtvaatajad. Samas teistel nagu Ülenurmes väga hullu probleemi polnud.

Suvega mitte eriti suured sõbrad Jane ja Kribu

Autor:  PiretR [ Teisipäev Juul 13, 2010 21:45 ]
Teema pealkiri:  Re: Kuum ilma ja agilitykoerad

:shock: ja mina arvasin, et puudli kasukas toimib mõnusa termoisolatsioonina...

Oma Roosile, kes ka kuumust kehvasti talub, ostsin paar aastat tagasi spetsiaalse "külma rätiku" - selline kunstmaterjalist nõudepesulapi :ups: moodi rätik, mis tuleb märjaks teha ja siis kui koer seal peal lebotab, siis see rätik toodab külma. Seni on see aidanud. paraku täpselt seda mudelit enam maale ei tooda. Küll aga pakub koeratoidu husse maaletooja analoogset rätikut http://eesti.husse.com/ . Kas see ka sama hästi toimib, ei tea.

Autor:  Dagris [ Teisipäev Juul 13, 2010 23:19 ]
Teema pealkiri:  Re: Kuum ilma ja agilitykoerad

Minul on selline jahutusrätik nagu . Kokkeril pigem küll kuivatamise pärast, aga täidab ka jahutuseesmärki üsna edumeelselt (nii endal kui koeral ;) )

Autor:  PiretR [ Kolmapäev Juul 14, 2010 00:13 ]
Teema pealkiri:  Re: Kuum ilma ja agilitykoerad

Vot, vot, just sellise ma ka aastaid tagasi Roosile ostsin (ainult kollast värvi) ja see rätik tõesti toimib hästi.

Autor:  Jansa [ Kolmapäev Juul 14, 2010 10:33 ]
Teema pealkiri:  Re: Kuum ilma ja agilitykoerad

Mina ostsin kunagi sellise rätiku Hortesest. Kuna pole seal ammu käinud, siis ei julge öelda, kas neid seal ka praegu on.

Aga muidu üks lastebassein jahutava veega enne starti sobib meile suurepäraselt :P

Autor:  Alice [ Reede Juul 16, 2010 14:47 ]
Teema pealkiri:  Re: Kuum ilma ja agilitykoerad

Minu shotlane Muri on ka koer, kes kuuma ei kannata. Päeval katsun, kui vähegi aega ja võimalust on, temaga rannas olla, kus ta on konstantselt kaelani vees (või siis ujub katkematult). Toas olles hoian tal kõhualuse koguaeg märjana (kastes ta ka enne igat õueminekut korra dushi alt läbi). Agility peale ma praeguste ilmadega isegi ei mõtle, sest kardan, et see on tema 9-aastasele shotlaseorganismile liigne koormus. Muri ju jookseb palli järele ka keset kõrbekuumust.

Lisaks trimmisin ta seljakarva nii lühikeseks kui võimalik ja lõikasin kääridega ta seeliku kõvasti õhemaks (kasvatajale ma sellest parem ei räägi).

See imetabane niiskust ja külma säilitav tekk Murile kahjuks eriti ei mõju. Ilmselt on see siiski rohkem siledama või õhema karva jaoks. Ja coatkingiga kammisin ta ka läbi, et võimalikult palju seda sooja alusvilla kätte saada.

Autor:  ave [ Teisipäev Mai 31, 2011 20:39 ]
Teema pealkiri:  Re: Kuum ilma ja agilitykoerad

Kuumad ilmad jälle käes ning ma loodan, et ei panda pahaks väikest reklaami, kuna see toode on justkui "rusikas silmaauku" agility-ja töökoertele. Nimelt on Hurtta välja laskmas uut kollektsiooni "Motivation Training", mis lisaks muudele põnevatele ja funktsionaalsetele asjadele sisaldab ka jahutavat jopet.
Enne kasutamist tehakse jope märjaks ning selle sees olev spetsiaalne kiht ei lase veel kiirelt aurustuda. Jahutab koera selga ja rinda 1-3 h. olenevalt ilmast. Hind jääb sõltuvalt suurusest 60-70 euro vahele.
Tutvustava jutu ja pildid leiate
Hetkel on saadaval vaid sinist värvi ning esimesed joped saabuvad minuni 03.juuni ning näha ja katsuda saab neid kohe seejärel Võitja näitusel Tallinnas.

1. leht 1-st Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/