Viimati külastasid: Tänane kuupäev Neljapäev Mär 28, 2024 21:31


Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 7 postitust ] 
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Kuum ilma ja agilitykoerad
PostitusPostitatud: Teisipäev Juul 13, 2010 18:15 

Liitunud: Reede Aug 14, 2009 12:27
Postitusi: 65
Mida nüüd oma neljajalgsete sportlastega teha? Minu oma on täiesti laibastunud. Trennid saab vajadusel varahommikul või hilisõhtul ette võtta aga võistlused? Ülenurmel suri Kribu juba enne starti. Nüüd nädalavahetusel jälle võistlused ees. Kui see kuumalaine edasi püsib, siis me vist küll ainult pealtvaatajad. Samas teistel nagu Ülenurmes väga hullu probleemi polnud.

Suvega mitte eriti suured sõbrad Jane ja Kribu


Üles
Eemal Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Kuum ilma ja agilitykoerad
PostitusPostitatud: Teisipäev Juul 13, 2010 21:45 
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Aug 14, 2009 14:47
Postitusi: 166
Asukoht: Tallinn
:shock: ja mina arvasin, et puudli kasukas toimib mõnusa termoisolatsioonina...

Oma Roosile, kes ka kuumust kehvasti talub, ostsin paar aastat tagasi spetsiaalse "külma rätiku" - selline kunstmaterjalist nõudepesulapi :ups: moodi rätik, mis tuleb märjaks teha ja siis kui koer seal peal lebotab, siis see rätik toodab külma. Seni on see aidanud. paraku täpselt seda mudelit enam maale ei tooda. Küll aga pakub koeratoidu husse maaletooja analoogset rätikut http://eesti.husse.com/ . Kas see ka sama hästi toimib, ei tea.


Üles
Eemal Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Kuum ilma ja agilitykoerad
PostitusPostitatud: Teisipäev Juul 13, 2010 23:19 
Site Admin
Kasutaja avatar

Liitunud: Kolmapäev Aug 12, 2009 17:36
Postitusi: 117
Asukoht: Tartu
Minul on selline jahutusrätik nagu . Kokkeril pigem küll kuivatamise pärast, aga täidab ka jahutuseesmärki üsna edumeelselt (nii endal kui koeral ;) )

_________________
If you feel emotional, stop training!


Üles
Eemal Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Kuum ilma ja agilitykoerad
PostitusPostitatud: Kolmapäev Juul 14, 2010 00:13 
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Aug 14, 2009 14:47
Postitusi: 166
Asukoht: Tallinn
Vot, vot, just sellise ma ka aastaid tagasi Roosile ostsin (ainult kollast värvi) ja see rätik tõesti toimib hästi.


Üles
Eemal Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Kuum ilma ja agilitykoerad
PostitusPostitatud: Kolmapäev Juul 14, 2010 10:33 
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Veebr 19, 2010 12:20
Postitusi: 4
Mina ostsin kunagi sellise rätiku Hortesest. Kuna pole seal ammu käinud, siis ei julge öelda, kas neid seal ka praegu on.

Aga muidu üks lastebassein jahutava veega enne starti sobib meile suurepäraselt :P


Üles
Eemal Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Kuum ilma ja agilitykoerad
PostitusPostitatud: Reede Juul 16, 2010 14:47 

Liitunud: Esmaspäev Aug 17, 2009 00:12
Postitusi: 27
Minu shotlane Muri on ka koer, kes kuuma ei kannata. Päeval katsun, kui vähegi aega ja võimalust on, temaga rannas olla, kus ta on konstantselt kaelani vees (või siis ujub katkematult). Toas olles hoian tal kõhualuse koguaeg märjana (kastes ta ka enne igat õueminekut korra dushi alt läbi). Agility peale ma praeguste ilmadega isegi ei mõtle, sest kardan, et see on tema 9-aastasele shotlaseorganismile liigne koormus. Muri ju jookseb palli järele ka keset kõrbekuumust.

Lisaks trimmisin ta seljakarva nii lühikeseks kui võimalik ja lõikasin kääridega ta seeliku kõvasti õhemaks (kasvatajale ma sellest parem ei räägi).

See imetabane niiskust ja külma säilitav tekk Murile kahjuks eriti ei mõju. Ilmselt on see siiski rohkem siledama või õhema karva jaoks. Ja coatkingiga kammisin ta ka läbi, et võimalikult palju seda sooja alusvilla kätte saada.


Üles
Eemal Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Kuum ilma ja agilitykoerad
PostitusPostitatud: Teisipäev Mai 31, 2011 20:39 
Kasutaja avatar

Liitunud: Reede Aug 28, 2009 16:01
Postitusi: 33
Asukoht: Tartu
Kuumad ilmad jälle käes ning ma loodan, et ei panda pahaks väikest reklaami, kuna see toode on justkui "rusikas silmaauku" agility-ja töökoertele. Nimelt on Hurtta välja laskmas uut kollektsiooni "Motivation Training", mis lisaks muudele põnevatele ja funktsionaalsetele asjadele sisaldab ka jahutavat jopet.
Enne kasutamist tehakse jope märjaks ning selle sees olev spetsiaalne kiht ei lase veel kiirelt aurustuda. Jahutab koera selga ja rinda 1-3 h. olenevalt ilmast. Hind jääb sõltuvalt suurusest 60-70 euro vahele.
Tutvustava jutu ja pildid leiate
Hetkel on saadaval vaid sinist värvi ning esimesed joped saabuvad minuni 03.juuni ning näha ja katsuda saab neid kohe seejärel Võitja näitusel Tallinnas.


Üles
Eemal Profiil Saada privaatsõnum  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 7 postitust ] 

Kõik kellaajad on UTC + 3 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Hüppa:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
phpbb.ee 3.0.7