29.-30-08.2015, Luige RV / INT + Tunnelikarika VI etapp

V1 - A3 agilityrada mini midi maksi
V2 - A3 agilityrada mini midi maksi
Open 1. agilityrada mini midi maksi
Open 2. agilityrada mini midi maksi
V1 - A2 agilityrada mini midi maksi
V2 - A2 agilityrada mini midi maksi
V1 - A1 agilityrada mini midi maksi
V2 - A1 agilityrada mini midi maksi
V1 - A0/A1 tunnelid mini midi maksi
V2 - A0/A1 tunnelid mini midi maksi
V1 - veteranid tunnelid mini maksi
V2 - veteranid tunnelid mini maksi
V1 - A2/A3 tunnelid mini midi maksi
V2 - A2/A3 tunnelid mini midi maksi
RV / INT A3 hüpperada / jumping mini midi maksi
RV / INT - A3 agilityrada / agility mini midi maksi
V4 - A2 agilityrada mini maksi
V3 - A2 hüpperada mini maksi
V3 - A1 hüpperada mini midi maksi
V4 - A1 agilityrada mini midi maksi
H0 1. hüpperada mini midi maksi
H0 2. hüpperada mini midi maksi

V1 - A3 agilityrada

mini

Raja pikkus: 174 m, Kiirus: 3.60 m/s, Ideaalaeg: 48.00 s, Maksimumaeg: 96.00 s, Kohtunik: Anne Savioja, stazeerib Indrek Tirmaste, Lauasekretär: Kristi Tilk
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 36.37 4.78 0 -11.63 0.00
2 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Keida Tirmaste 38.77 4.49 0 -9.23 0.00
3 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 39.07 4.45 0 -8.93 0.00
4 Misty, Freudenbringer Gloria, Shetlandi lambakoer Jaana Leppänummi 45.44 3.83 0 -2.56 0.00
5 Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 49.30 3.53 0 1.30 1.30
6 Zara, Zara, Papillon Raminta Zilinskaite 50.13 3.47 0 2.13 2.13
7 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 36.29 4.79 5 -11.71 5.00
8 Berta, Lexberry's Soprano Girl Coffee, Jack russell terjer Külliki Vain 42.80 4.07 5 -5.20 5.00
9 Jasper, Jasper, Tõuta Maria Teng 49.47 3.52 5 1.47 6.47
10 Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 48.33 3.60 15 0.33 15.33
Muki, Käpylä Mosku, Saksa keskmine spits Külli Ragel 100.00 DSQ
Fenja, Zhardin Koffeynoe Zernyshko is doma Eliv's, Cairni terjer Svetlana Emelianova 100.00 DSQ
Miri, White Coastal Little Nothern Symphony, Shetlandi lambakoer Jana Bekeneva 100.00 DSQ
Skipp, Skipper, Tõuta Ege Taliaru 100.00 DSQ
Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 100.00 DSQ
Hugo, Hugo Boss, Tõuta Inna Bortnovskiy 100.00 DSQ
Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 100.00 DSQ
Phoebe, Helandros Key to My Heart, Cavalier king charles spaniel Piret Reinsalu 100.00 DSQ
Sabi, Wasabi-Auksine svaja z Romanova chovu, Borderterjer Jūratė Miliūnaitė 100.00 DSQ
Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 100.00 DSQ
Sophie, Dinky Kiss Sunflower Sophi, Papillon Marge Mitt 100.00 DSQ
Medley, Freudenbringer Janica, Shetlandi lambakoer Jaana Leppänummi 100.00 DSQ
Nupi, Siimline's How Do U Like Me Now, Toypuudel Jane Tüksammel 100.00 DSQ
Teffi, Volfrad Saga's Ode To Tefnut, Väike brabandi grifoon Irina Bogdan 100.00 DSQ
Minku, Flyland Running Squirrel, Shetlandi lambakoer Maarja Haljasmäe 100.00 DSQ
Lill, Wonder Babe of Happytails, Welsh terjer Tiina Jürjo 100.00 DSQ
Bella, Lohusalu Arukas Arabella, jack russell'i terjer Epp Keevallik 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 174 m, Kiirus: 3.60 m/s, Ideaalaeg: 48.00 s, Maksimumaeg: 96.00 s, Kohtunik: Anne Savioja, stazeerib Indrek Tirmaste, Lauasekretär: Kristi Tilk
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 37.38 4.65 0 -10.62 0.00
2 Bessy, Aisknekht Everytime the Best, Bordercollie Svetlana Tumanova 37.45 4.65 0 -10.55 0.00
3 Jolly, Stasyline Jemma, Shetlandi lambakoer Andrejs Makarovs 40.11 4.34 0 -7.89 0.00
4 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 36.31 4.79 5 -11.69 5.00
5 Bibi, Dalylove Exclusive Essense, manchesteri terjer Aleksander Andre 37.45 4.65 5 -10.55 5.00
6 Tika, Soft and Furry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 47.78 3.64 5 -0.22 5.00
7 Nopi, Happy Dog Nobe, beagle Maria Pernits 51.07 3.41 5 3.07 8.07
8 Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Salonen 40.97 4.25 10 -7.03 10.00
9 Ontario, Katrilon's Ontario, Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova 45.04 3.86 10 -2.96 10.00
10 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 35.12 4.95 15 -12.88 15.00
Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 100.00 DSQ
Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 100.00 DSQ
Njusha, Arabella, Tõuta Olga Nasibullina 100.00 DSQ
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 100.00 DSQ
Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 100.00 DSQ
Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 100.00 DSQ
Kessu, Roosifox Jacint Kathy, Foxterjer Hermas Lohe 100.00 DNS

maksi

Raja pikkus: 174 m, Kiirus: 3.60 m/s, Ideaalaeg: 48.00 s, Maksimumaeg: 96.00 s, Kohtunik: Anne Savioja, stazeerib Indrek Tirmaste, Lauasekretär: Kristi Tilk
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 34.24 5.08 0 -13.76 0.00
2 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 34.52 5.04 0 -13.48 0.00
3 Skip, Winner Skip, Bordercollie Svetlana Tumanova 35.00 4.97 0 -13.00 0.00
4 Tuffy, Never Never Land G'Whirlaway, Bordercollie Alar Kivilo 35.08 4.96 0 -12.92 0.00
5 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 35.90 4.85 0 -12.10 0.00
6 Yuki, Yuki, Tõuta Saara Vällik 40.63 4.28 0 -7.37 0.00
7 Rika, Tending Eagle-Eyed, Bordercollie Anne Tammiksalu 41.10 4.23 0 -6.90 0.00
8 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 44.45 3.91 0 -3.55 0.00
9 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Vambola Eesmaa 44.56 3.90 0 -3.44 0.00
10 Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 37.66 4.62 5 -10.34 5.00
11 Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 38.52 4.52 5 -9.48 5.00
12 Dina, Orchidea ot Solnika, Belgia lambakoer groenendael Svetlana Andreeva 44.75 3.89 5 -3.25 5.00
13 Daichi, Daichi Yule Yogi, Akita Natalja Prokofjeva 52.35 3.32 5 4.35 9.35
14 Rush, Follow the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Natalja Garastsenko 48.15 3.61 10 0.15 10.15
15 Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 37.00 4.70 15 -11.00 15.00
16 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 41.84 4.16 20 -6.16 20.00
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ
Coco, Shaggy Toller's Wild Cayenne, Nova Scotia retriiver Kadi Randoja 100.00 DSQ
Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 100.00 DSQ
Meni, Manitu iz Strany Kutha, Bordercollie Jekaterina Akimova 100.00 DSQ
Seiko, Snow Life Chance to Win, Shetlandi lambakoer Jekaterina Akimova 100.00 DSQ
Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 100.00 DSQ
Carrie, Bimbiks Carrie, Inglise springerspanjel Aet Leemet 100.00 DSQ
Dobby, Flyland Black Blizzard, Bordercollie Maarja Haljasmäe 100.00 DSQ
Tii, Mainspring Tjika, Bordercollie Monika Põld 100.00 DSQ
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 100.00 DSQ
Aki, TirTess Akira, Bordercollie Jana Trepp 100.00 DSQ
Alvin, Alvin Brian, Tai ridgeback Tatjana Vanderflit 100.00 DSQ
Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Inga Järv 100.00 DSQ

V2 - A3 agilityrada

mini

Raja pikkus: 175 m, Kiirus: 3.60 m/s, Ideaalaeg: 49.00 s, Maksimumaeg: 98.00 s, Kohtunik: Anne Savioja, Lauasekretär: Kristi Tilk
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 36.31 4.82 0 -12.69 0.00
2 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 37.16 4.71 0 -11.84 0.00
3 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Keida Tirmaste 37.30 4.69 0 -11.70 0.00
4 Runa, Volfrad Saga's Ode To Sehmeth, Väike brabandi grifoon Jelena Marzaljuk 41.87 4.18 0 -7.13 0.00
5 Phoebe, Helandros Key to My Heart, Cavalier king charles spaniel Piret Reinsalu 44.04 3.97 0 -4.96 0.00
6 Medley, Freudenbringer Janica, Shetlandi lambakoer Jaana Leppänummi 44.53 3.93 0 -4.47 0.00
7 Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 46.09 3.80 0 -2.91 0.00
8 Zara, Zara, Papillon Raminta Zilinskaite 46.70 3.75 0 -2.30 0.00
9 Nupi, Siimline's How Do U Like Me Now, Toypuudel Jane Tüksammel 47.38 3.69 0 -1.62 0.00
10 Fenja, Zhardin Koffeynoe Zernyshko is doma Eliv's, Cairni terjer Svetlana Emelianova 53.77 3.25 0 4.77 4.77
11 Miri, White Coastal Little Nothern Symphony, Shetlandi lambakoer Jana Bekeneva 42.57 4.11 5 -6.43 5.00
12 Hugo, Hugo Boss, Tõuta Inna Bortnovskiy 43.13 4.06 5 -5.87 5.00
13 Lill, Wonder Babe of Happytails, Welsh terjer Tiina Jürjo 43.48 4.02 5 -5.52 5.00
14 Bella, Lohusalu Arukas Arabella, jack russell'i terjer Epp Keevallik 53.09 3.30 5 4.09 9.09
15 Sabi, Wasabi-Auksine svaja z Romanova chovu, Borderterjer Jūratė Miliūnaitė 41.80 4.19 10 -7.20 10.00
Muki, Käpylä Mosku, Saksa keskmine spits Külli Ragel 100.00 DSQ
Skipp, Skipper, Tõuta Ege Taliaru 100.00 DSQ
Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 100.00 DSQ
Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 100.00 DSQ
Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 100.00 DSQ
Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 100.00 DSQ
Sophie, Dinky Kiss Sunflower Sophi, Papillon Marge Mitt 100.00 DSQ
Misty, Freudenbringer Gloria, Shetlandi lambakoer Jaana Leppänummi 100.00 DSQ
Teffi, Volfrad Saga's Ode To Tefnut, Väike brabandi grifoon Irina Bogdan 100.00 DSQ
Jasper, Jasper, Tõuta Maria Teng 100.00 DSQ
Minku, Flyland Running Squirrel, Shetlandi lambakoer Maarja Haljasmäe 100.00 DSQ
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 100.00 DSQ
Berta, Lexberry's Soprano Girl Coffee, Jack russell terjer Külliki Vain 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 175 m, Kiirus: 3.60 m/s, Ideaalaeg: 49.00 s, Maksimumaeg: 98.00 s, Kohtunik: Anne Savioja, Lauasekretär: Kristi Tilk
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Bessy, Aisknekht Everytime the Best, Bordercollie Svetlana Tumanova 35.68 4.90 0 -13.32 0.00
2 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 38.22 4.58 0 -10.78 0.00
3 Njusha, Arabella, Tõuta Olga Nasibullina 42.98 4.07 0 -6.02 0.00
4 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 34.87 5.02 5 -14.13 5.00
5 Ontario, Katrilon's Ontario, Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova 39.98 4.38 5 -9.02 5.00
6 Jolly, Stasyline Jemma, Shetlandi lambakoer Andrejs Makarovs 40.58 4.31 5 -8.42 5.00
7 Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 41.08 4.26 5 -7.92 5.00
8 Kessu, Roosifox Jacint Kathy, Foxterjer Hermas Lohe 42.07 4.16 5 -6.93 5.00
9 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 42.67 4.10 5 -6.33 5.00
10 Nopi, Happy Dog Nobe, beagle Maria Pernits 48.15 3.63 5 -0.85 5.00
11 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 35.38 4.95 10 -13.62 10.00
12 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 36.50 4.79 10 -12.50 10.00
13 Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 65.91 2.66 15 16.91 31.91
Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Salonen 100.00 DSQ
Tika, Soft and Furry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 100.00 DSQ
Bibi, Dalylove Exclusive Essense, manchesteri terjer Aleksander Andre 100.00 DSQ
Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 175 m, Kiirus: 3.60 m/s, Ideaalaeg: 49.00 s, Maksimumaeg: 98.00 s, Kohtunik: Anne Savioja, Lauasekretär: Kristi Tilk
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 33.73 5.19 0 -15.27 0.00
2 Tuffy, Never Never Land G'Whirlaway, Bordercollie Alar Kivilo 35.09 4.99 0 -13.91 0.00
3 Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 36.39 4.81 0 -12.61 0.00
4 Meni, Manitu iz Strany Kutha, Bordercollie Jekaterina Akimova 38.96 4.49 0 -10.04 0.00
5 Seiko, Snow Life Chance to Win, Shetlandi lambakoer Jekaterina Akimova 41.19 4.25 0 -7.81 0.00
6 Tii, Mainspring Tjika, Bordercollie Monika Põld 41.74 4.19 0 -7.26 0.00
7 Rush, Follow the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Natalja Garastsenko 42.48 4.12 0 -6.52 0.00
8 Alvin, Alvin Brian, Tai ridgeback Tatjana Vanderflit 46.73 3.74 0 -2.27 0.00
9 Carrie, Bimbiks Carrie, Inglise springerspanjel Aet Leemet 47.72 3.67 0 -1.28 0.00
10 Daichi, Daichi Yule Yogi, Akita Natalja Prokofjeva 50.44 3.47 0 1.44 1.44
11 Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 33.69 5.19 5 -15.31 5.00
12 Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Inga Järv 34.98 5.00 5 -14.02 5.00
13 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 35.25 4.96 5 -13.75 5.00
14 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 35.69 4.90 5 -13.31 5.00
15 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 35.80 4.89 5 -13.20 5.00
16 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 36.61 4.78 5 -12.39 5.00
17 Yuki, Yuki, Tõuta Saara Vällik 38.00 4.61 5 -11.00 5.00
18 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 40.26 4.35 5 -8.74 5.00
19 Rika, Tending Eagle-Eyed, Bordercollie Anne Tammiksalu 40.75 4.29 5 -8.25 5.00
20 Dina, Orchidea ot Solnika, Belgia lambakoer groenendael Svetlana Andreeva 41.86 4.18 5 -7.14 5.00
21 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Vambola Eesmaa 43.03 4.07 5 -5.97 5.00
22 Aki, TirTess Akira, Bordercollie Jana Trepp 49.77 3.52 5 0.77 5.77
23 Coco, Shaggy Toller's Wild Cayenne, Nova Scotia retriiver Kadi Randoja 41.67 4.20 10 -7.33 10.00
24 Skip, Winner Skip, Bordercollie Svetlana Tumanova 40.24 4.35 15 -8.76 15.00
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ
Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 100.00 DSQ
Dobby, Flyland Black Blizzard, Bordercollie Maarja Haljasmäe 100.00 DSQ
Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 100.00 DSQ
Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 100.00 DSQ

Open 1. agilityrada

mini

Raja pikkus: 152 m, Kiirus: 3.40 m/s, Ideaalaeg: 45.00 s, Maksimumaeg: 90.00 s, Kohtunik: Anne Savioja, Lauasekretär: Kristi Tilk
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 30.72 4.95 0 -14.28 0.00
2 Feti, Confetti Lietaus Simfonija, Kääbuspuudel Aušra Volosenkinienė 31.75 4.79 0 -13.25 0.00
3 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 31.84 4.77 0 -13.16 0.00
4 Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 32.67 4.65 0 -12.33 0.00
5 Runa, Volfrad Saga's Ode To Sehmeth, Väike brabandi grifoon Jelena Marzaljuk 35.01 4.34 0 -9.99 0.00
6 Hugo, Hugo Boss, Tõuta Inna Bortnovskiy 35.40 4.29 0 -9.60 0.00
7 Kiri, Shakira, Papillon Raminta Zilinskaite 37.37 4.07 0 -7.63 0.00
8 Ruudi, Saunajaakon Spot The Snowman, Jack russell terjer Maarja Land 41.89 3.63 0 -3.11 0.00
9 Fenja, Zhardin Koffeynoe Zernyshko is doma Eliv's, Cairni terjer Svetlana Emelianova 45.79 3.32 0 0.79 0.79
10 Sima, Tim Spirit Aljska, Kääbuspinšer Stepanova Svetlana 46.58 3.26 0 1.58 1.58
11 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 30.35 5.01 5 -14.65 5.00
12 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Keida Tirmaste 32.39 4.69 5 -12.61 5.00
13 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 33.70 4.51 5 -11.30 5.00
14 Marsel', Nasha marka Mlechnyj put', Kääbuspinšer Anna Sosnova 39.84 3.82 5 -5.16 5.00
15 Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 43.66 3.48 5 -1.34 5.00
16 Misty, Freudenbringer Gloria, Shetlandi lambakoer Jaana Leppänummi 33.90 4.48 10 -11.10 10.00
17 Zara, Zara, Papillon Raminta Zilinskaite 46.44 3.27 10 1.44 11.44
18 Poushok, Chertyonok from Ladoga Stars, kääbusspits Sergeeva Marina 47.53 3.20 10 2.53 12.53
19 Sabi, Wasabi-Auksine svaja z Romanova chovu, Borderterjer Jūratė Miliūnaitė 33.83 4.49 15 -11.17 15.00
Muki, Käpylä Mosku, Saksa keskmine spits Külli Ragel 100.00 DSQ
Vili, Villy Vonka s Nevskogo Berega, Cairni terjer Emelianova Svetlana 100.00 DSQ
Skipp, Skipper, Tõuta Ege Taliaru 100.00 DSQ
Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 100.00 DSQ
Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 100.00 DSQ
Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 100.00 DSQ
Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 100.00 DSQ
Medley, Freudenbringer Janica, Shetlandi lambakoer Jaana Leppänummi 100.00 DSQ
Teffi, Volfrad Saga's Ode To Tefnut, Väike brabandi grifoon Irina Bogdan 100.00 DSQ
Lill, Wonder Babe of Happytails, Welsh terjer Tiina Jürjo 100.00 DSQ
Berta, Lexberry's Soprano Girl Coffee, Jack russell terjer Külliki Vain 100.00 DSQ
Luna , Summer Dream Oberfidž, Kääbussnautser Kriste Kosseson 100.00 DSQ
Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Tiiu Eesmaa 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 152 m, Kiirus: 3.40 m/s, Ideaalaeg: 45.00 s, Maksimumaeg: 90.00 s, Kohtunik: Anne Savioja, Lauasekretär: Kristi Tilk
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 32.32 4.70 0 -12.68 0.00
2 Jolly, Stasyline Jemma, Shetlandi lambakoer Andrejs Makarovs 34.67 4.38 0 -10.33 0.00
3 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 36.50 4.16 0 -8.50 0.00
4 Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 31.31 4.85 5 -13.69 5.00
5 Ontario, Katrilon's Ontario, Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova 35.27 4.31 5 -9.73 5.00
6 Njusha, Arabella, Tõuta Olga Nasibullina 36.81 4.13 5 -8.19 5.00
7 Bessy, Aisknekht Everytime the Best, Bordercollie Svetlana Tumanova 29.44 5.16 10 -15.56 10.00
8 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 31.10 4.89 10 -13.90 10.00
9 Kessu, Roosifox Jacint Kathy, Foxterjer Hermas Lohe 35.75 4.25 10 -9.25 10.00
10 Bibi, Dalylove Exclusive Essense, manchesteri terjer Aleksander Andre 34.84 4.36 15 -10.16 15.00
Ryder, Shaireab's Bayleigh Ticket To Ride, Welsh terjer Anu Keerd 100.00 DSQ
Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 100.00 DSQ
Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 100.00 DSQ
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 100.00 DSQ
Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 152 m, Kiirus: 3.40 m/s, Ideaalaeg: 45.00 s, Maksimumaeg: 90.00 s, Kohtunik: Anne Savioja, Lauasekretär: Kristi Tilk
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Tory, Ebony Nose Astoria, Bordercollie Natalia Skugarova 32.68 4.65 0 -12.32 0.00
2 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Vambola Eesmaa 35.89 4.24 0 -9.11 0.00
3 Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 27.03 5.62 5 -17.97 5.00
4 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 28.96 5.25 5 -16.04 5.00
5 Gitta , Piggyland's Up To Speed Dollie, Bordercollie Ege Taliaru 29.10 5.22 5 -15.90 5.00
6 Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 32.21 4.72 5 -12.79 5.00
7 Dina, Orchidea ot Solnika, Belgia lambakoer groenendael Svetlana Andreeva 32.33 4.70 5 -12.67 5.00
8 Flash, Flash, Bordercollie Svetlana Tumanova 34.59 4.39 5 -10.41 5.00
9 Rika, Tending Eagle-Eyed, Bordercollie Anne Tammiksalu 35.90 4.23 5 -9.10 5.00
10 Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 38.23 3.98 5 -6.77 5.00
11 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 29.06 5.23 10 -15.94 10.00
12 Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 35.17 4.32 10 -9.83 10.00
13 Sirvi, Trulyawesome Calendar Girl, Austraalia lambakoer Monika Kiho 37.80 4.02 10 -7.20 10.00
14 Skip, Winner Skip, Bordercollie Svetlana Tumanova 40.94 3.71 10 -4.06 10.00
15 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 29.85 5.09 15 -15.15 15.00
16 Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 30.93 4.91 15 -14.07 15.00
17 Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 35.77 4.25 20 -9.23 20.00
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ
Nero, Denola Baltazar Brown Raniero, Dalmaatsia koer Eve Aavik 100.00 DSQ
Deja, Follow The Leader Go-Go Deja, Bordercollie Solvita Slišāne 100.00 DSQ
Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 100.00 DSQ
Meni, Manitu iz Strany Kutha, Bordercollie Jekaterina Akimova 100.00 DSQ
Seiko, Snow Life Chance to Win, Shetlandi lambakoer Jekaterina Akimova 100.00 DSQ
Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 100.00 DSQ
Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 100.00 DSQ
Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 100.00 DSQ
Alvin, Alvin Brian, Tai ridgeback Asja Kremljakova 100.00 DSQ
Tii, Mainspring Tjika, Bordercollie Monika Põld 100.00 DNS
Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 100.00 DNS
Rush, Follow the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Natalja Garastsenko 100.00 DNS

Open 2. agilityrada

mini

Raja pikkus: 150 m, Kiirus: 3.40 m/s, Ideaalaeg: 45.00 s, Maksimumaeg: 90.00 s, Kohtunik: Anne Savioja, Lauasekretär: Kristi Tilk
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 30.39 4.94 0 -14.61 0.00
2 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Keida Tirmaste 31.11 4.82 0 -13.89 0.00
3 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 31.99 4.69 0 -13.01 0.00
4 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 32.06 4.68 0 -12.94 0.00
5 Feti, Confetti Lietaus Simfonija, Kääbuspuudel Aušra Volosenkinienė 32.09 4.67 0 -12.91 0.00
6 Skipp, Skipper, Tõuta Ege Taliaru 32.78 4.58 0 -12.22 0.00
7 Hugo, Hugo Boss, Tõuta Inna Bortnovskiy 35.97 4.17 0 -9.03 0.00
8 Kiri, Shakira, Papillon Raminta Zilinskaite 36.09 4.16 0 -8.91 0.00
9 Marsel', Nasha marka Mlechnyj put', Kääbuspinšer Anna Sosnova 38.68 3.88 0 -6.32 0.00
10 Poushok, Chertyonok from Ladoga Stars, kääbusspits Sergeeva Marina 48.11 3.12 0 3.11 3.11
11 Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 30.71 4.88 5 -14.29 5.00
12 Sabi, Wasabi-Auksine svaja z Romanova chovu, Borderterjer Jūratė Miliūnaitė 32.83 4.57 5 -12.17 5.00
13 Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Tiiu Eesmaa 34.15 4.39 5 -10.85 5.00
14 Medley, Freudenbringer Janica, Shetlandi lambakoer Jaana Leppänummi 34.46 4.35 5 -10.54 5.00
15 Lill, Wonder Babe of Happytails, Welsh terjer Tiina Jürjo 34.71 4.32 5 -10.29 5.00
16 Muki, Käpylä Mosku, Saksa keskmine spits Külli Ragel 37.92 3.96 5 -7.08 5.00
17 Zara, Zara, Papillon Raminta Zilinskaite 42.80 3.50 5 -2.20 5.00
18 Misty, Freudenbringer Gloria, Shetlandi lambakoer Jaana Leppänummi 44.63 3.36 5 -0.37 5.00
19 Fenja, Zhardin Koffeynoe Zernyshko is doma Eliv's, Cairni terjer Svetlana Emelianova 45.06 3.33 5 0.06 5.06
20 Sima, Tim Spirit Aljska, Kääbuspinšer Stepanova Svetlana 49.80 3.01 5 4.80 9.80
21 Vili, Villy Vonka s Nevskogo Berega, Cairni terjer Emelianova Svetlana 43.02 3.49 10 -1.98 10.00
Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 100.00 DSQ
Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 100.00 DSQ
Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 100.00 DSQ
Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 100.00 DSQ
Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 100.00 DSQ
Teffi, Volfrad Saga's Ode To Tefnut, Väike brabandi grifoon Irina Bogdan 100.00 DSQ
Ruudi, Saunajaakon Spot The Snowman, Jack russell terjer Maarja Land 100.00 DSQ
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 100.00 DSQ
Berta, Lexberry's Soprano Girl Coffee, Jack russell terjer Külliki Vain 100.00 DSQ
Luna , Summer Dream Oberfidž, Kääbussnautser Kriste Kosseson 100.00 DSQ
Runa, Volfrad Saga's Ode To Sehmeth, Väike brabandi grifoon Jelena Marzaljuk 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 150 m, Kiirus: 3.40 m/s, Ideaalaeg: 45.00 s, Maksimumaeg: 90.00 s, Kohtunik: Anne Savioja, Lauasekretär: Kristi Tilk
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 29.43 5.10 0 -15.57 0.00
2 Jolly, Stasyline Jemma, Shetlandi lambakoer Andrejs Makarovs 34.66 4.33 0 -10.34 0.00
3 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 36.50 4.11 0 -8.50 0.00
4 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 30.69 4.89 5 -14.31 5.00
5 Ontario, Katrilon's Ontario, Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova 32.65 4.59 5 -12.35 5.00
6 Bessy, Aisknekht Everytime the Best, Bordercollie Svetlana Tumanova 36.44 4.12 5 -8.56 5.00
7 Njusha, Arabella, Tõuta Olga Nasibullina 38.44 3.90 10 -6.56 10.00
8 Kessu, Roosifox Jacint Kathy, Foxterjer Hermas Lohe 41.07 3.65 10 -3.93 10.00
Ryder, Shaireab's Bayleigh Ticket To Ride, Welsh terjer Anu Keerd 100.00 DSQ
Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 100.00 DSQ
Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 100.00 DSQ
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 100.00 DSQ
Bibi, Dalylove Exclusive Essense, manchesteri terjer Aleksander Andre 100.00 DSQ
Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 100.00 DSQ
Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 100.00 DNS

maksi

Raja pikkus: 150 m, Kiirus: 3.40 m/s, Ideaalaeg: 45.00 s, Maksimumaeg: 90.00 s, Kohtunik: Anne Savioja, Lauasekretär: Kristi Tilk
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 27.09 5.54 0 -17.91 0.00
2 Deja, Follow The Leader Go-Go Deja, Bordercollie Solvita Slišāne 28.42 5.28 0 -16.58 0.00
3 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 29.09 5.16 0 -15.91 0.00
4 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 29.29 5.12 0 -15.71 0.00
5 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 29.71 5.05 0 -15.29 0.00
6 Meni, Manitu iz Strany Kutha, Bordercollie Jekaterina Akimova 32.42 4.63 0 -12.58 0.00
7 Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 33.28 4.51 0 -11.72 0.00
8 Rika, Tending Eagle-Eyed, Bordercollie Anne Tammiksalu 34.22 4.38 0 -10.78 0.00
9 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Vambola Eesmaa 36.96 4.06 0 -8.04 0.00
10 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 46.39 3.23 0 1.39 1.39
11 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 26.88 5.58 5 -18.12 5.00
12 Flash, Flash, Bordercollie Svetlana Tumanova 35.00 4.29 5 -10.00 5.00
13 Seiko, Snow Life Chance to Win, Shetlandi lambakoer Jekaterina Akimova 35.24 4.26 5 -9.76 5.00
14 Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 37.80 3.97 5 -7.20 5.00
15 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 28.28 5.30 10 -16.72 10.00
16 Dina, Orchidea ot Solnika, Belgia lambakoer groenendael Svetlana Andreeva 32.52 4.61 10 -12.48 10.00
17 Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 34.27 4.38 10 -10.73 10.00
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ
Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 100.00 DSQ
Nero, Denola Baltazar Brown Raniero, Dalmaatsia koer Eve Aavik 100.00 DSQ
Tory, Ebony Nose Astoria, Bordercollie Natalia Skugarova 100.00 DSQ
Gitta , Piggyland's Up To Speed Dollie, Bordercollie Ege Taliaru 100.00 DSQ
Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 100.00 DSQ
Skip, Winner Skip, Bordercollie Svetlana Tumanova 100.00 DSQ
Sirvi, Trulyawesome Calendar Girl, Austraalia lambakoer Monika Kiho 100.00 DSQ
Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 100.00 DSQ
Alvin, Alvin Brian, Tai ridgeback Asja Kremljakova 100.00 DSQ
Tii, Mainspring Tjika, Bordercollie Monika Põld 100.00 DNS
Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 100.00 DNS
Rush, Follow the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Natalja Garastsenko 100.00 DNS

V1 - A2 agilityrada

mini

Raja pikkus: 155 m, Kiirus: 3.40 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Anne Savioja, Lauasekretär: Kristi Tilk
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Dako, Daniel, Shoti terjer Arta Veisa 50.92 3.04 0 4.92 4.92
2 Kiri, Shakira, Papillon Raminta Zilinskaite 43.91 3.53 5 -2.09 5.00
3 Poushok, Chertyonok from Ladoga Stars, kääbusspits Sergeeva Marina 51.03 3.04 0 5.03 5.03
4 Nöps, Nöps, Tõuta Triin Abel 48.51 3.20 15 2.51 17.51
Muha, Pti Piter Fly Dream for Volfrad, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 100.00 DSQ
Marsel', Nasha marka Mlechnyj put', Kääbuspinšer Anna Sosnova 100.00 DSQ
Rufus, Armirelli Funny or Fact, Austraalia terjer Rita Annus 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 155 m, Kiirus: 3.40 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Anne Savioja, Lauasekretär: Kristi Tilk
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
Ryder, Shaireab's Bayleigh Ticket To Ride, Welsh terjer Anu Keerd 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 155 m, Kiirus: 3.40 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Anne Savioja, Lauasekretär: Kristi Tilk
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Deja, Follow The Leader Go-Go Deja, Bordercollie Solvita Slišāne 29.73 5.21 0 -16.27 0.00
2 Flash, Flash, Bordercollie Svetlana Tumanova 35.28 4.39 5 -10.72 5.00
3 Gitta , Piggyland's Up To Speed Dollie, Bordercollie Ege Taliaru 29.71 5.22 10 -16.29 10.00
Tory, Ebony Nose Astoria, Bordercollie Natalia Skugarova 100.00 DSQ

V2 - A2 agilityrada

mini

Raja pikkus: 156 m, Kiirus: 3.40 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Anne Savioja, stazeerib Indrek Tirmaste, Lauasekretär: Kristi Tilk
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Kiri, Shakira, Papillon Raminta Zilinskaite 42.27 3.69 0 -3.73 0.00
2 Marsel', Nasha marka Mlechnyj put', Kääbuspinšer Anna Sosnova 45.53 3.43 10 -0.47 10.00
3 Dako, Daniel, Shoti terjer Arta Veisa 55.50 2.81 5 9.50 14.50
4 Poushok, Chertyonok from Ladoga Stars, kääbusspits Sergeeva Marina 58.56 2.66 5 12.56 17.56
Muha, Pti Piter Fly Dream for Volfrad, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 100.00 DSQ
Nöps, Nöps, Tõuta Triin Abel 100.00 DSQ
Rufus, Armirelli Funny or Fact, Austraalia terjer Rita Annus 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 156 m, Kiirus: 3.40 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Anne Savioja, stazeerib Indrek Tirmaste, Lauasekretär: Kristi Tilk
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
Ryder, Shaireab's Bayleigh Ticket To Ride, Welsh terjer Anu Keerd 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 156 m, Kiirus: 3.40 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Anne Savioja, stazeerib Indrek Tirmaste, Lauasekretär: Kristi Tilk
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Tory, Ebony Nose Astoria, Bordercollie Natalia Skugarova 36.75 4.24 5 -9.25 5.00
2 Gitta , Piggyland's Up To Speed Dollie, Bordercollie Ege Taliaru 35.75 4.36 15 -10.25 15.00
Deja, Follow The Leader Go-Go Deja, Bordercollie Solvita Slišāne 100.00 DSQ
Flash, Flash, Bordercollie Svetlana Tumanova 100.00 DSQ

V1 - A1 agilityrada

mini

Raja pikkus: 157 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 49.00 s, Maksimumaeg: 98.00 s, Kohtunik: Anne Savioja, stazeerib Indrek Tirmaste, Lauasekretär: Kristi Tilk
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Artie, Toyway Work Of Art, Kääbuspuudel Viktoria Tsizova 34.58 4.54 0 -14.42 0.00
2 Brem, It`Sverana Premira, Väike brabandi grifoon Elen Koiduste 39.34 3.99 0 -9.66 0.00 A1->A2
3 Sima, Tim Spirit Aljska, Kääbuspinšer Stepanova Svetlana 43.32 3.62 0 -5.68 0.00
4 Winnie, Hobby Maryden Go Ento Smoorf, väike spits (kleinspitz) Jeļena Šķepaste 45.70 3.44 0 -3.30 0.00
5 Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 49.72 3.16 0 0.72 0.72
6 Flaffi, Favorite Class Madam, tõutu Liisi Vilba 45.82 3.43 5 -3.18 5.00
7 Muffin , Ivy Loran Ginger Fox, Tõuta Ljubov Lugovskaja 49.41 3.18 5 0.41 5.41
8 Herta, Jump´n´Roll Herta, jack russell'i terjer Elo Võõsa 39.41 3.98 10 -9.59 10.00
9 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 40.62 3.87 20 -8.38 20.00
Vili, Villy Vonka s Nevskogo Berega, Cairni terjer Emelianova Svetlana 100.00 DSQ
Kuts, Kutt, Tõuta Triin Abel 100.00 DSQ
Luna , Summer Dream Oberfidž, Kääbussnautser Kriste Kosseson 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 157 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 49.00 s, Maksimumaeg: 98.00 s, Kohtunik: Anne Savioja, stazeerib Indrek Tirmaste, Lauasekretär: Kristi Tilk
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Espo, Olly Clan Jack of All Trades, Staffordshire Bull Terrier Jana Bekeneva 52.99 2.96 15 3.99 18.99
Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 100.00 DSQ
Bosse, Bearded Angels Bosse, Kääbussnautser Agne Lund 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 157 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 49.00 s, Maksimumaeg: 98.00 s, Kohtunik: Anne Savioja, stazeerib Indrek Tirmaste, Lauasekretär: Kristi Tilk
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Sirvi, Trulyawesome Calendar Girl, Austraalia lambakoer Monika Kiho 35.79 4.39 10 -13.21 10.00
2 Pätu, Fest Kiefer Patricia, Saksa lambakoer Sirkka-Leena Nurmse 48.02 3.27 10 -0.98 10.00
3 Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 42.75 3.67 15 -6.25 15.00
4 Nero, Denola Baltazar Brown Raniero, Dalmaatsia koer Eve Aavik 58.36 2.69 10 9.36 19.36
Mirka, Martinas Mercuria, Suur puudel Elina Lasseron 100.00 DSQ
Rita, I´m Terra Antyda Amazing, Kuldne retriiver Susanna Metsla 100.00 DSQ
Mika, Gammurabi Very Amikabl Viper, Suursnautser Konstantin Dolski 100.00 DSQ
Bree, Cloudburst Gentle Breeze, Nova Scotia retriiver Berle Brant 100.00 DSQ
Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 100.00 DSQ
Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 100.00 DSQ
Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 100.00 DSQ
Lindy, Maeglin Lindy, Bordercollie Margareta Telliskivi 100.00 DNS
Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 100.00 DNS

V2 - A1 agilityrada

mini

Raja pikkus: 146 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Anne Savioja, Lauasekretär: Kristi Tilk
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Artie, Toyway Work Of Art, Kääbuspuudel Viktoria Tsizova 33.25 4.39 0 -12.75 0.00 A1 -> A2
2 Sima, Tim Spirit Aljska, Kääbuspinšer Stepanova Svetlana 43.66 3.34 0 -2.34 0.00
3 Muffin , Ivy Loran Ginger Fox, Tõuta Ljubov Lugovskaja 45.25 3.23 0 -0.75 0.00
4 Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 48.73 3.00 0 2.73 2.73
5 Flaffi, Favorite Class Madam, tõutu Liisi Vilba 50.40 2.90 15 4.40 19.40
6 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 39.19 3.73 20 -6.81 20.00
7 Winnie, Hobby Maryden Go Ento Smoorf, väike spits (kleinspitz) Jeļena Šķepaste 56.03 2.61 10 10.03 20.03
Vili, Villy Vonka s Nevskogo Berega, Cairni terjer Emelianova Svetlana 100.00 DSQ
Herta, Jump´n´Roll Herta, jack russell'i terjer Elo Võõsa 100.00 DSQ
Kuts, Kutt, Tõuta Triin Abel 100.00 DSQ
Brem, It`Sverana Premira, Väike brabandi grifoon Elen Koiduste 100.00 DSQ
Luna , Summer Dream Oberfidž, Kääbussnautser Kriste Kosseson 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 146 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Anne Savioja, Lauasekretär: Kristi Tilk
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 29.73 4.91 10 -16.27 10.00
2 Espo, Olly Clan Jack of All Trades, Staffordshire Bull Terrier Jana Bekeneva 47.27 3.09 15 1.27 16.27
Bosse, Bearded Angels Bosse, Kääbussnautser Agne Lund 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 146 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Anne Savioja, Lauasekretär: Kristi Tilk
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Bree, Cloudburst Gentle Breeze, Nova Scotia retriiver Berle Brant 37.83 3.86 0 -8.17 0.00 A1 -> A2
2 Mika, Gammurabi Very Amikabl Viper, Suursnautser Konstantin Dolski 38.94 3.75 5 -7.06 5.00
3 Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 32.35 4.51 10 -13.65 10.00
4 Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 33.13 4.41 10 -12.87 10.00
5 Nero, Denola Baltazar Brown Raniero, Dalmaatsia koer Eve Aavik 61.48 2.37 10 15.48 25.48
Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 100.00 DSQ
Pätu, Fest Kiefer Patricia, Saksa lambakoer Sirkka-Leena Nurmse 100.00 DSQ
Mirka, Martinas Mercuria, Suur puudel Elina Lasseron 100.00 DSQ
Rita, I´m Terra Antyda Amazing, Kuldne retriiver Susanna Metsla 100.00 DSQ
Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 100.00 DSQ
Sirvi, Trulyawesome Calendar Girl, Austraalia lambakoer Monika Kiho 100.00 DSQ
Lindy, Maeglin Lindy, Bordercollie Margareta Telliskivi 100.00 DNS
Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 100.00 DNS

V1 - A0/A1 tunnelid

mini

Raja pikkus: 145 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Elika Salonen, Lauasekretär: ...
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Herta, Jump´n´Roll Herta, jack russell'i terjer Elo Võõsa 26.85 5.40 0 -19.15 0.00
2 Rik, Lohusalu Frederika, jack russell'i terjer Epp Keevallik 27.68 5.24 0 -18.32 0.00
3 Astra, Astra, Jack russell terjer Natali Happonen 28.34 5.12 0 -17.66 0.00
4 Terracotta, Terracotta Gamtos harmonija, Kääbuspuudel Aušra Volosenkinienė 28.50 5.09 0 -17.50 0.00
5 Flash, Fire Rock Flash, Papillon Kati Klein 28.72 5.05 0 -17.28 0.00
6 Ru, Milbu Great Rupert, Cavalier king charles spaniel Luīze Zārberga 33.03 4.39 0 -12.97 0.00
7 Ku , Kunegunda Bulmaro, Bostoni terjer Karl-Johan Tuule 33.19 4.37 0 -12.81 0.00
8 Winnie, Hobby Maryden Go Ento Smoorf, väike spits (kleinspitz) Jeļena Šķepaste 35.12 4.13 0 -10.88 0.00
9 Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 39.68 3.65 0 -6.32 0.00
10 Tara, Tiara Gamtos Harmonija, Kääbuspuudel Arta Veisa 29.56 4.91 5 -16.44 5.00
11 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 31.16 4.65 5 -14.84 5.00
12 Sima, Tim Spirit Aljska, Kääbuspinšer Stepanova Svetlana 35.41 4.09 5 -10.59 5.00
13 Vili, Villy Vonka s Nevskogo Berega, Cairni terjer Emelianova Svetlana 36.15 4.01 5 -9.85 5.00
14 Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 36.31 3.99 5 -9.69 5.00

midi

Raja pikkus: 145 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Elika Salonen, Lauasekretär: ...
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Kusti, Ability Black Jumper, Shetlandi lambakoer Eliise Põder 25.22 5.75 0 -20.78 0.00
2 Indi, Indi, Bordercollie Natalja Garastsenko 25.66 5.65 0 -20.34 0.00
3 Flint, Flint, Staffordshire Bull Terrier Sergei Pehhov 26.63 5.44 0 -19.37 0.00
4 Pipa, Chanson d`Ete Barracuda, Väike puudel Jane Tüksammel 28.09 5.16 0 -17.91 0.00
5 Driff, Est Kalvana Decadent Treat, Inglise kokkerspanjel Ene Mae 28.12 5.16 0 -17.88 0.00
6 Soya, Soya, Kääbuspuudel Aušra Volosenkinienė 27.82 5.21 5 -18.18 5.00
7 Charlie, Charlie, Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova 36.25 4.00 5 -9.75 5.00
8 Espo, Olly Clan Jack of All Trades, Staffordshire Bull Terrier Jana Bekeneva 37.78 3.84 5 -8.22 5.00
Benny, Kormosvari-Hajto Bajnok, Mudi Svetlana Andreeva 100.00 DSQ
Juhan, Ability Black Jackpot, Shetlandi lambakoer Rauno Palmi 100.00 DSQ
Queeny, Aisknekht Victoria Queen, Bordercollie Svetlana Tumanova 46.00 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 145 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Elika Salonen, Lauasekretär: ...
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 22.16 6.54 0 -23.84 0.00
2 Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 22.91 6.33 0 -23.09 0.00
3 Jessy, Amadea Bright Heavenly Love, Bordercollie Marge Mitt 23.16 6.26 0 -22.84 0.00
4 Frida, Esaber Vliegende Faranth, hollandi lambakoer, lühikarvaline Tiina Veskilt 23.62 6.14 0 -22.38 0.00
5 Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 23.81 6.09 0 -22.19 0.00
6 Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 24.41 5.94 0 -21.59 0.00
7 Nugget , Nugget, Bordercollie Natalja Garastsenko 24.47 5.93 0 -21.53 0.00
8 Jet, Evangelion, Bordercollie Sergeeva Marina 25.10 5.78 0 -20.90 0.00
9 Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 25.35 5.72 0 -20.65 0.00
10 Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 25.81 5.62 0 -20.19 0.00
11 Sandy, Peak River Bring Me Sunshine, Austraalia lambakoer Triin Vasli 27.09 5.35 0 -18.91 0.00
12 Pätu, Fest Kiefer Patricia, Saksa lambakoer Sirkka-Leena Nurmse 30.19 4.80 0 -15.81 0.00
13 Nero, Denola Baltazar Brown Raniero, Dalmaatsia koer Eve Aavik 35.06 4.14 0 -10.94 0.00
14 Mika, Gammurabi Very Amikabl Viper, Suursnautser Konstantin Dolski 36.00 4.03 0 -10.00 0.00
15 Arishi, Sheeprockers Arishi, Bordercollie Vambola Eesmaa 28.38 5.11 5 -17.62 5.00
16 Rene, Dekart Rene Quick Angel, Bordercollie Svetlana Tumanova 30.32 4.78 5 -15.68 5.00
17 Bresly, Red Star Bauty Bresly, Belgia lambakoer tervueren Anna Millere 32.72 4.43 10 -13.28 10.00

V2 - A0/A1 tunnelid

mini

Raja pikkus: 140 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 44.00 s, Maksimumaeg: 88.00 s, Kohtunik: Elika Salonen, Lauasekretär: ...
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Herta, Jump´n´Roll Herta, jack russell'i terjer Elo Võõsa 24.78 5.65 0 -19.22 0.00
2 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 26.66 5.25 0 -17.34 0.00
3 Terracotta, Terracotta Gamtos harmonija, Kääbuspuudel Aušra Volosenkinienė 27.56 5.08 0 -16.44 0.00
4 Ru, Milbu Great Rupert, Cavalier king charles spaniel Luīze Zārberga 28.12 4.98 0 -15.88 0.00
5 Sima, Tim Spirit Aljska, Kääbuspinšer Stepanova Svetlana 32.78 4.27 0 -11.22 0.00
6 Ku , Kunegunda Bulmaro, Bostoni terjer Karl-Johan Tuule 33.22 4.21 0 -10.78 0.00
7 Winnie, Hobby Maryden Go Ento Smoorf, väike spits (kleinspitz) Jeļena Šķepaste 33.50 4.18 0 -10.50 0.00
8 Rik, Lohusalu Frederika, jack russell'i terjer Epp Keevallik 35.60 3.93 0 -8.40 0.00
9 Vili, Villy Vonka s Nevskogo Berega, Cairni terjer Emelianova Svetlana 32.13 4.36 5 -11.87 5.00
10 Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 45.00 3.11 5 1.00 6.00
11 Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 39.02 3.59 10 -4.98 10.00
Tara, Tiara Gamtos Harmonija, Kääbuspuudel Arta Veisa 100.00 DSQ
Flash, Fire Rock Flash, Papillon Kati Klein 100.00 DSQ
Astra, Astra, Jack russell terjer Natali Happonen 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 140 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 44.00 s, Maksimumaeg: 88.00 s, Kohtunik: Elika Salonen, Lauasekretär: ...
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Indi, Indi, Bordercollie Natalja Garastsenko 23.37 5.99 0 -20.63 0.00
2 Juhan, Ability Black Jackpot, Shetlandi lambakoer Rauno Palmi 23.43 5.98 0 -20.57 0.00
3 Soya, Soya, Kääbuspuudel Aušra Volosenkinienė 24.32 5.76 0 -19.68 0.00
4 Pipa, Chanson d`Ete Barracuda, Väike puudel Jane Tüksammel 26.53 5.28 0 -17.47 0.00
5 Driff, Est Kalvana Decadent Treat, Inglise kokkerspanjel Ene Mae 27.41 5.11 0 -16.59 0.00
6 Benny, Kormosvari-Hajto Bajnok, Mudi Svetlana Andreeva 31.53 4.44 0 -12.47 0.00
7 Charlie, Charlie, Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova 35.04 4.00 5 -8.96 5.00
8 Espo, Olly Clan Jack of All Trades, Staffordshire Bull Terrier Jana Bekeneva 38.66 3.62 10 -5.34 10.00
Kusti, Ability Black Jumper, Shetlandi lambakoer Eliise Põder 100.00 DSQ
Queeny, Aisknekht Victoria Queen, Bordercollie Svetlana Tumanova 100.00 DSQ
Flint, Flint, Staffordshire Bull Terrier Sergei Pehhov 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 140 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 44.00 s, Maksimumaeg: 88.00 s, Kohtunik: Elika Salonen, Lauasekretär: ...
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 21.34 6.56 0 -22.66 0.00
2 Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 21.37 6.55 0 -22.63 0.00
3 Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 21.56 6.49 0 -22.44 0.00
4 Jessy, Amadea Bright Heavenly Love, Bordercollie Marge Mitt 22.13 6.33 0 -21.87 0.00
5 Nugget , Nugget, Bordercollie Natalja Garastsenko 23.22 6.03 0 -20.78 0.00
6 Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 24.16 5.79 0 -19.84 0.00
7 Jet, Evangelion, Bordercollie Sergeeva Marina 24.16 5.79 0 -19.84 0.00
8 Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 24.41 5.74 0 -19.59 0.00
9 Sandy, Peak River Bring Me Sunshine, Austraalia lambakoer Triin Vasli 25.03 5.59 0 -18.97 0.00
10 Mika, Gammurabi Very Amikabl Viper, Suursnautser Konstantin Dolski 26.44 5.30 0 -17.56 0.00
11 Pätu, Fest Kiefer Patricia, Saksa lambakoer Sirkka-Leena Nurmse 27.16 5.15 0 -16.84 0.00
12 Nero, Denola Baltazar Brown Raniero, Dalmaatsia koer Eve Aavik 34.25 4.09 0 -9.75 0.00
13 Rene, Dekart Rene Quick Angel, Bordercollie Svetlana Tumanova 31.47 4.45 10 -12.53 10.00
14 Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 32.00 4.38 10 -12.00 10.00
Bresly, Red Star Bauty Bresly, Belgia lambakoer tervueren Anna Millere 100.00 DSQ
Frida, Esaber Vliegende Faranth, hollandi lambakoer, lühikarvaline Tiina Veskilt 100.00 DSQ
Arishi, Sheeprockers Arishi, Bordercollie Vambola Eesmaa 100.00 DSQ

V1 - veteranid tunnelid

mini

Raja pikkus: 145 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Elika Salonen, Lauasekretär: ...
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 30.94 4.69 0 -15.06 0.00
2 Vitas, Ansvel New Style, Kääbuspuudel Jelena Virro 32.78 4.42 0 -13.22 0.00
3 Äpi, Sign of Constancy Apple, Brüsseli grifoon Aet Leemet 38.09 3.81 0 -7.91 0.00
4 Enzo, Enzo, Shoti terjer Arta Veisa 41.75 3.47 0 -4.25 0.00
Femmie, Royal Fantasy Femme Fatale, Cavalier king charles spaniel Gert Haljasmäe 100.00 DNS

maksi

Raja pikkus: 145 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Elika Salonen, Lauasekretär: ...
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 24.03 6.03 0 -21.97 0.00
2 Jeti, Dark'Un's Hartelijk-Blij, hollandi lambakoer, lühikarvaline Keida Tirmaste 26.87 5.40 0 -19.13 0.00
3 Weld, Lenwald Weld, Saksa lambakoer Tatiana Mikhailova 29.47 4.92 0 -16.53 0.00
4 Carrie, Bimbiks Carrie, Inglise springerspanjel Aet Leemet 30.72 4.72 0 -15.28 0.00
5 Josias, Lapinlumon Josias, Romagna veekoer Kriste Kosseson 39.72 3.65 10 -6.28 10.00
Karu, Gagato Asterisk, Gordon setter Piret Kannike 100.00 DSQ

V2 - veteranid tunnelid

mini

Raja pikkus: 140 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 44.00 s, Maksimumaeg: 88.00 s, Kohtunik: Elika Salonen, Lauasekretär: ...
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Vitas, Ansvel New Style, Kääbuspuudel Jelena Virro 30.97 4.52 0 -13.03 0.00
2 Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 30.97 4.52 0 -13.03 0.00
3 Äpi, Sign of Constancy Apple, Brüsseli grifoon Aet Leemet 37.28 3.76 0 -6.72 0.00
4 Enzo, Enzo, Shoti terjer Arta Veisa 40.06 3.49 0 -3.94 0.00
Femmie, Royal Fantasy Femme Fatale, Cavalier king charles spaniel Gert Haljasmäe 100.00 DNS

maksi

Raja pikkus: 140 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 44.00 s, Maksimumaeg: 88.00 s, Kohtunik: Elika Salonen, Lauasekretär: ...
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 24.06 5.82 0 -19.94 0.00
2 Jeti, Dark'Un's Hartelijk-Blij, hollandi lambakoer, lühikarvaline Keida Tirmaste 26.50 5.28 0 -17.50 0.00
3 Weld, Lenwald Weld, Saksa lambakoer Tatiana Mikhailova 28.18 4.97 0 -15.82 0.00
4 Abby, Bluebay Dollhouse Abby, Gordon setter Piret Kannike 30.25 4.63 0 -13.75 0.00
5 Carrie, Bimbiks Carrie, Inglise springerspanjel Aet Leemet 31.06 4.51 0 -12.94 0.00
6 Josias, Lapinlumon Josias, Romagna veekoer Kriste Kosseson 31.25 4.48 0 -12.75 0.00

V1 - A2/A3 tunnelid

mini

Raja pikkus: 180 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 51.00 s, Maksimumaeg: 102.00 s, Kohtunik: Elika Salonen, Lauasekretär: ...
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 31.28 5.75 0 -19.72 0.00
2 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 32.69 5.51 0 -18.31 0.00
3 Tika, Tika, Tõuta Solvita Slišāne 35.71 5.04 0 -15.29 0.00
4 Olli, Oliver, Jack russell terjer Natali Happonen 39.75 4.53 0 -11.25 0.00
5 Miri, White Coastal Little Nothern Symphony, Shetlandi lambakoer Jana Bekeneva 40.75 4.42 0 -10.25 0.00
6 Bella, Lohusalu Arukas Arabella, jack russell'i terjer Epp Keevallik 43.21 4.17 0 -7.79 0.00
7 Poushok, Chertyonok from Ladoga Stars, kääbusspits Sergeeva Marina 44.79 4.02 0 -6.21 0.00
8 Dako, Daniel, Shoti terjer Arta Veisa 48.06 3.75 0 -2.94 0.00
9 Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 36.28 4.96 5 -14.72 5.00
Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Tiiu Eesmaa 51.00 100.00 DSQ
Zara, Zara, Papillon Raminta Zilinskaite 51.00 100.00 DNS
Kiri, Shakira, Papillon Raminta Zilinskaite 51.00 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 180 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 51.00 s, Maksimumaeg: 102.00 s, Kohtunik: Elika Salonen, Lauasekretär: ...
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Keida Tirmaste 30.72 5.86 0 -20.28 0.00
2 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 31.28 5.75 0 -19.72 0.00
3 Bessy, Aisknekht Everytime the Best, Bordercollie Svetlana Tumanova 31.44 5.73 0 -19.56 0.00
4 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 32.41 5.55 0 -18.59 0.00
5 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 34.31 5.25 0 -16.69 0.00
6 Ontario, Katrilon's Ontario, Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova 34.53 5.21 0 -16.47 0.00
7 Njusha, Arabella, Tõuta Olga Nasibullina 38.50 4.68 0 -12.50 0.00
8 Thor, Mooncraft's As You Like, staffordshire'i bullterjer Jelena Marzaljuk 40.68 4.42 0 -10.32 0.00
9 Nopi, Happy Dog Nobe, beagle Maria Pernits 41.03 4.39 0 -9.97 0.00
10 Küpsis, Love Legacy Bonzer Biscuit, beagle Katrin Keert 44.56 4.04 5 -6.44 5.00
Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 51.00 100.00 DNS

maksi

Raja pikkus: 180 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 51.00 s, Maksimumaeg: 102.00 s, Kohtunik: Elika Salonen, Lauasekretär: ...
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 28.25 6.37 0 -22.75 0.00
2 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Alesander Andre 28.81 6.25 0 -22.19 0.00
3 Deja, Follow The Leader Go-Go Deja, Bordercollie Solvita Slišāne 29.22 6.16 0 -21.78 0.00
4 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 29.41 6.12 0 -21.59 0.00
5 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 29.47 6.11 0 -21.53 0.00
6 Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 30.81 5.84 0 -20.19 0.00
7 Meni, Manitu iz Strany Kutha, Bordercollie Jekaterina Akimova 30.97 5.81 0 -20.03 0.00
8 Rush, Follow the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Natalja Garastsenko 30.97 5.81 0 -20.03 0.00
9 Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 31.84 5.65 0 -19.16 0.00
10 Flash, Flash, Bordercollie Svetlana Tumanova 31.88 5.65 0 -19.12 0.00
11 Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 32.34 5.57 0 -18.66 0.00
12 Dina, Orchidea ot Solnika, Belgia lambakoer groenendael Svetlana Andreeva 32.37 5.56 0 -18.63 0.00
13 Tory, Ebony Nose Astoria, Bordercollie Natalia Skugarova 33.00 5.45 0 -18.00 0.00
14 Skip, Winner Skip, Bordercollie Svetlana Tumanova 33.09 5.44 0 -17.91 0.00
15 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 38.90 4.63 0 -12.10 0.00
16 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 32.47 5.54 5 -18.53 5.00
Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 51.00 100.00 DSQ

V2 - A2/A3 tunnelid

mini

Raja pikkus: 157 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 44.00 s, Maksimumaeg: 88.00 s, Kohtunik: Elika Salonen, Lauasekretär: ...
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 30.22 5.20 0 -13.78 0.00
2 Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Tiiu Eesmaa 31.35 5.01 0 -12.65 0.00
3 Tika, Tika, Tõuta Solvita Slišāne 32.19 4.88 0 -11.81 0.00
4 Bella, Lohusalu Arukas Arabella, jack russell'i terjer Epp Keevallik 38.97 4.03 0 -5.03 0.00
5 Poushok, Chertyonok from Ladoga Stars, kääbusspits Sergeeva Marina 43.56 3.60 0 -0.44 0.00
6 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 29.22 5.37 5 -14.78 5.00
7 Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 32.66 4.81 5 -11.34 5.00
8 Miri, White Coastal Little Nothern Symphony, Shetlandi lambakoer Jana Bekeneva 45.41 3.46 5 1.41 6.41
Dako, Daniel, Shoti terjer Arta Veisa 44.00 100.00 DSQ
Olli, Oliver, Jack russell terjer Natali Happonen 44.00 100.00 DSQ
Zara, Zara, Papillon Raminta Zilinskaite 100.00 DNS
Kiri, Shakira, Papillon Raminta Zilinskaite 44.00 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 157 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 44.00 s, Maksimumaeg: 88.00 s, Kohtunik: Elika Salonen, Lauasekretär: ...
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Bessy, Aisknekht Everytime the Best, Bordercollie Svetlana Tumanova 27.78 5.65 0 -16.22 0.00
2 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 30.25 5.19 0 -13.75 0.00
3 Ontario, Katrilon's Ontario, Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova 31.72 4.95 0 -12.28 0.00
4 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 32.12 4.89 0 -11.88 0.00
5 Thor, Mooncraft's As You Like, staffordshire'i bullterjer Jelena Marzaljuk 37.97 4.13 5 -6.03 5.00
6 Nopi, Happy Dog Nobe, beagle Maria Pernits 39.91 3.93 5 -4.09 5.00
Küpsis, Love Legacy Bonzer Biscuit, beagle Katrin Keert 100.00 DSQ
Njusha, Arabella, Tõuta Olga Nasibullina 100.00 DSQ
Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Keida Tirmaste 100.00 DSQ
Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 100.00 DSQ
Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 100.00 DNS

maksi

Raja pikkus: 157 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 44.00 s, Maksimumaeg: 88.00 s, Kohtunik: Elika Salonen, Lauasekretär: ...
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Aleksander Andre 26.15 6.00 0 -17.85 0.00
2 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 27.00 5.81 0 -17.00 0.00
3 Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 28.22 5.56 0 -15.78 0.00
4 Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 28.27 5.55 0 -15.73 0.00
5 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 29.13 5.39 0 -14.87 0.00
6 Dina, Orchidea ot Solnika, Belgia lambakoer groenendael Svetlana Andreeva 29.50 5.32 0 -14.50 0.00
7 Skip, Winner Skip, Bordercollie Svetlana Tumanova 29.75 5.28 0 -14.25 0.00
8 Tory, Ebony Nose Astoria, Bordercollie Natalia Skugarova 30.00 5.23 0 -14.00 0.00
9 Deja, Follow The Leader Go-Go Deja, Bordercollie Solvita Slišāne 30.41 5.16 0 -13.59 0.00
10 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 38.75 4.05 0 -5.25 0.00
11 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 25.94 6.05 5 -18.06 5.00
12 Meni, Manitu iz Strany Kutha, Bordercollie Jekaterina Akimova 32.22 4.87 5 -11.78 5.00
13 Rush, Follow the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Natalja Garastsenko 35.25 4.45 5 -8.75 5.00
14 Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 35.72 4.40 5 -8.28 5.00
15 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 34.03 4.61 10 -9.97 10.00
Flash, Flash, Bordercollie Svetlana Tumanova 44.00 100.00 DSQ
Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 44.00 100.00 DNS

RV / INT A3 hüpperada / jumping

mini

Raja pikkus: 150 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 38.00 s, Maksimumaeg: 76.00 s, Kohtunik: Anne Savioja, Lauasekretär: Kristi Tilk
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 27.37 5.48 0 -10.63 0.00
2 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 27.48 5.46 0 -10.52 0.00
3 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 27.65 5.42 0 -10.35 0.00
4 Feti, Confetti Lietaus Simfonija, Kääbuspuudel Aušra Volosenkinienė 27.91 5.37 0 -10.09 0.00
5 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 28.82 5.20 0 -9.18 0.00
6 Sabi, Wasabi-Auksine svaja z Romanova chovu, Borderterjer Jūratė Miliūnaitė 29.46 5.09 0 -8.54 0.00
7 Medley, Freudenbringer Janica, Shetlandi lambakoer Jaana Leppänummi 29.74 5.04 0 -8.26 0.00
8 Miri, White Coastal Little Nothern Symphony, Shetlandi lambakoer Jana Bekeneva 31.65 4.74 0 -6.35 0.00
9 Ju-Ju, Volfrad Saga's Viva Jupiter-Callisto, Väike brabandi grifoon Jelena Marzaljuk 31.67 4.74 0 -6.33 0.00
10 Nupi, Siimline's How Do U Like Me Now, Toypuudel Jane Tüksammel 31.75 4.72 0 -6.25 0.00
11 Berta, Lexberry's Soprano Girl Coffee, Jack russell terjer Külliki Vain 31.78 4.72 0 -6.22 0.00
12 Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 33.65 4.46 0 -4.35 0.00
13 Phoebe, Helandros Key to My Heart, Cavalier king charles spaniel Piret Reinsalu 35.36 4.24 0 -2.64 0.00
14 Zara, Zara, Papillon Raminta Zilinskaite 36.49 4.11 0 -1.51 0.00
15 Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 37.33 4.02 0 -0.67 0.00
16 Tika, Tika, Tõuta Solvita Slišāne 34.23 4.38 5 -3.77 5.00
17 Muki, Käpylä Mosku, Saksa keskmine spits Külli Ragel 37.96 3.95 5 -0.04 5.00
18 Fenja, Zhardin Koffeynoe Zernyshko is doma Eliv's, Cairni terjer Svetlana Emelianova 41.34 3.63 5 3.34 8.34
19 Teffi, Volfrad Saga's Ode To Tefnut, Väike brabandi grifoon Irina Bogdan 44.21 3.39 5 6.21 11.21
20 Esty, Armirelli About Truth, Austraalia terjer Maria Teng 42.62 3.52 10 4.62 14.62
21 Minku, Flyland Running Squirrel, Shetlandi lambakoer Maarja Haljasmäe 28.02 5.35 15 -9.98 15.00
Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 100.00 DSQ
Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 100.00 DSQ
Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 100.00 DSQ
Misty, Freudenbringer Gloria, Shetlandi lambakoer Jaana Leppänummi 100.00 DSQ
Rutt, Dirtdigger`s September Ruby, Jack russell terjer Kadi Viitmaa 100.00 DSQ
Lill, Wonder Babe of Happytails, Welsh terjer Tiina Jürjo 100.00 DSQ
Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 100.00 DSQ
Sophie, Dinky Kiss Sunflower Sophi, Papillon Marge Mitt 100.00 DSQ
Kiri, Shakira, Papillon Raminta Zilinskaite 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 150 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 38.00 s, Maksimumaeg: 76.00 s, Kohtunik: Anne Savioja, Lauasekretär: Kristi Tilk
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Salonen 27.58 5.44 0 -10.42 0.00
2 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 27.97 5.36 0 -10.03 0.00
3 Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 28.09 5.34 0 -9.91 0.00
4 Jolly, Stasyline Jemma, Shetlandi lambakoer Andrejs Makarovs 29.71 5.05 0 -8.29 0.00
5 Tika, Soft and Furry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 30.80 4.87 0 -7.20 0.00
6 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 31.83 4.71 0 -6.17 0.00
7 Tessy, Väle Sitikas Triinu, beagle Kristin Puusepp 32.90 4.56 0 -5.10 0.00
8 Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 35.90 4.18 0 -2.10 0.00
9 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 26.15 5.74 5 -11.85 5.00
10 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 27.69 5.42 5 -10.31 5.00
11 Bibi, Dalylove Exclusive Essense, manchesteri terjer Aleksander Andre 29.52 5.08 5 -8.48 5.00
12 Bessy, Aisknekht Everytime the Best, Bordercollie Svetlana Tumanova 29.05 5.16 15 -8.95 15.00
Küpsis, Love Legacy Bonzer Biscuit, beagle Katrin Keert 100.00 DSQ
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 100.00 DSQ
Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 150 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 38.00 s, Maksimumaeg: 76.00 s, Kohtunik: Anne Savioja, Lauasekretär: Kristi Tilk
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 25.53 5.88 0 -12.47 0.00
2 Tuffy, Never Never Land G'Whirlaway, Bordercollie Alar Kivilo 26.55 5.65 0 -11.45 0.00
3 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 26.64 5.63 0 -11.36 0.00
4 Skip, Winner Skip, Bordercollie Svetlana Tumanova 27.14 5.53 0 -10.86 0.00
5 Rika, Tending Eagle-Eyed, Bordercollie Anne Tammiksalu 32.15 4.67 0 -5.85 0.00
6 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 26.62 5.63 5 -11.38 5.00
7 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 27.67 5.42 5 -10.33 5.00
8 Dina, Orchidea ot Solnika, Belgia lambakoer groenendael Svetlana Andreeva 30.05 4.99 5 -7.95 5.00
9 Tii, Mainspring Tjika, Bordercollie Monika Põld 30.95 4.85 5 -7.05 5.00
10 Alvin, Alvin Brian, Tai ridgeback Asja Kremljakova 38.04 3.94 5 0.04 5.04
11 Paris, Sentikki Propwash Trip To Paris, Austraalia lambakoer Keida Tirmaste 38.60 3.89 5 0.60 5.60
12 Daichi, Daichi Yule Yogi, Akita Natalja Prokofjeva 39.88 3.76 5 1.88 6.88
13 Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Inga Järv 28.53 5.26 10 -9.47 10.00
14 Dobby, Flyland Black Blizzard, Bordercollie Maarja Haljasmäe 29.66 5.06 10 -8.34 10.00
15 Rush, Follow the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Natalja Garastsenko 34.07 4.40 10 -3.93 10.00
16 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 41.81 3.59 10 3.81 13.81
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ
Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 100.00 DSQ
Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 100.00 DSQ
Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 100.00 DSQ

RV / INT - A3 agilityrada / agility

mini

Raja pikkus: 170 m, Kiirus: 3.70 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 80.00 s, Kohtunik: Anne Savioja, Lauasekretär: Kristi Tilk
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Minku, Flyland Running Squirrel, Shetlandi lambakoer Maarja Haljasmäe 34.22 4.97 0 -11.78 0.00 CACIAG
2 Feti, Confetti Lietaus Simfonija, Kääbuspuudel Aušra Volosenkinienė 35.18 4.83 0 -10.82 0.00 RCACIAG
3 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 35.35 4.81 0 -10.65 0.00
4 Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 35.46 4.79 0 -10.54 0.00
5 Sophie, Dinky Kiss Sunflower Sophi, Papillon Marge Mitt 41.08 4.14 0 -4.92 0.00
6 Phoebe, Helandros Key to My Heart, Cavalier king charles spaniel Piret Reinsalu 41.44 4.10 0 -4.56 0.00
7 Kiri, Shakira, Papillon Raminta Zilinskaite 42.13 4.04 0 -3.87 0.00
8 Nupi, Siimline's How Do U Like Me Now, Toypuudel Jane Tüksammel 42.33 4.02 0 -3.67 0.00
9 Teffi, Volfrad Saga's Ode To Tefnut, Väike brabandi grifoon Irina Bogdan 45.57 3.73 0 -0.43 0.00
10 Zara, Zara, Papillon Raminta Zilinskaite 46.54 3.65 0 0.54 0.54
11 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 34.33 4.95 5 -11.67 5.00
12 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 34.61 4.91 5 -11.39 5.00
13 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 35.82 4.75 5 -10.18 5.00
14 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 39.38 4.32 5 -6.62 5.00
15 Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 42.20 4.03 5 -3.80 5.00
16 Misty, Freudenbringer Gloria, Shetlandi lambakoer Jaana Leppänummi 44.50 3.82 5 -1.50 5.00
17 Esty, Armirelli About Truth, Austraalia terjer Maria Teng 47.01 3.62 5 1.01 6.01
18 Sabi, Wasabi-Auksine svaja z Romanova chovu, Borderterjer Jūratė Miliūnaitė 38.70 4.39 10 -7.30 10.00
19 Medley, Freudenbringer Janica, Shetlandi lambakoer Jaana Leppänummi 42.79 3.97 10 -3.21 10.00
20 Fenja, Zhardin Koffeynoe Zernyshko is doma Eliv's, Cairni terjer Svetlana Emelianova 52.46 3.24 5 6.46 11.46
Muki, Käpylä Mosku, Saksa keskmine spits Külli Ragel 100.00 DSQ
Miri, White Coastal Little Nothern Symphony, Shetlandi lambakoer Jana Bekeneva 100.00 DSQ
Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 100.00 DSQ
Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 100.00 DSQ
Rutt, Dirtdigger`s September Ruby, Jack russell terjer Kadi Viitmaa 100.00 DSQ
Lill, Wonder Babe of Happytails, Welsh terjer Tiina Jürjo 100.00 DSQ
Ju-Ju, Volfrad Saga's Viva Jupiter-Callisto, Väike brabandi grifoon Jelena Marzaljuk 100.00 DSQ
Berta, Lexberry's Soprano Girl Coffee, Jack russell terjer Külliki Vain 100.00 DSQ
Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 170 m, Kiirus: 3.70 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 80.00 s, Kohtunik: Anne Savioja, Lauasekretär: Kristi Tilk
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 33.68 5.05 0 -12.32 0.00 CACIAG
2 Jolly, Stasyline Jemma, Shetlandi lambakoer Andrejs Makarovs 39.15 4.34 0 -6.85 0.00 RCACIAG
3 Tessy, Väle Sitikas Triinu, beagle Kristin Puusepp 40.98 4.15 0 -5.02 0.00
4 Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 35.72 4.76 5 -10.28 5.00
5 Bessy, Aisknekht Everytime the Best, Bordercollie Svetlana Tumanova 33.73 5.04 10 -12.27 10.00
6 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 37.22 4.57 10 -8.78 10.00
7 Bibi, Dalylove Exclusive Essense, manchesteri terjer Aleksander Andre 40.56 4.19 10 -5.44 10.00
8 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 43.73 3.89 10 -2.27 10.00
9 Küpsis, Love Legacy Bonzer Biscuit, beagle Katrin Keert 52.54 3.24 10 6.54 16.54
Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Salonen 100.00 DSQ
Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 100.00 DSQ
Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 100.00 DSQ
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 100.00 DSQ
Tika, Soft and Furry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 100.00 DSQ
Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 170 m, Kiirus: 3.70 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 80.00 s, Kohtunik: Anne Savioja, Lauasekretär: Kristi Tilk
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Tuffy, Never Never Land G'Whirlaway, Bordercollie Alar Kivilo 32.40 5.25 0 -13.60 0.00 CACIAG
2 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 32.93 5.16 0 -13.07 0.00 RCACIAG
3 Skip, Winner Skip, Bordercollie Svetlana Tumanova 33.19 5.12 0 -12.81 0.00
4 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 33.57 5.06 0 -12.43 0.00
5 Rika, Tending Eagle-Eyed, Bordercollie Anne Tammiksalu 36.56 4.65 0 -9.44 0.00
6 Dina, Orchidea ot Solnika, Belgia lambakoer groenendael Svetlana Andreeva 36.97 4.60 0 -9.03 0.00
7 Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Inga Järv 31.34 5.42 5 -14.66 5.00
8 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 31.46 5.40 10 -14.54 10.00
9 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 33.75 5.04 10 -12.25 10.00
10 Rush, Follow the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Natalja Garastsenko 45.19 3.76 10 -0.81 10.00
11 Daichi, Daichi Yule Yogi, Akita Natalja Prokofjeva 51.24 3.32 5 5.24 10.24
12 Alvin, Alvin Brian, Tai ridgeback Asja Kremljakova 45.59 3.73 15 -0.41 15.00
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ
Paris, Sentikki Propwash Trip To Paris, Austraalia lambakoer Keida Tirmaste 100.00 DSQ
Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 100.00 DSQ
Dobby, Flyland Black Blizzard, Bordercollie Maarja Haljasmäe 100.00 DSQ
Tii, Mainspring Tjika, Bordercollie Monika Põld 100.00 DSQ
Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 100.00 DSQ
Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 100.00 DSQ
Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 100.00 DSQ

V4 - A2 agilityrada

mini

Raja pikkus: 160 m, Kiirus: 3.40 m/s, Ideaalaeg: 47.00 s, Maksimumaeg: 80.00 s, Kohtunik: Anne Savioja, Lauasekretär: Kristi Tilk
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Artie, Toyway Work Of Art, Kääbuspuudel Viktoria Tsizova 39.43 4.06 0 -7.57 0.00
2 Poushok, Chertyonok from Ladoga Stars, kääbusspits Sergeeva Marina 50.51 3.17 0 3.51 3.51
3 Dako, Daniel, Shoti terjer Arta Veisa 54.18 2.95 10 7.18 17.18
4 Rufus, Armirelli Funny or Fact, Austraalia terjer Rita Annus 53.89 2.97 15 6.89 21.89
5 Nöps, Nöps, Tõuta Triin Abel 50.05 3.20 20 3.05 23.05
Muha, Pti Piter Fly Dream for Volfrad, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 160 m, Kiirus: 3.40 m/s, Ideaalaeg: 47.00 s, Maksimumaeg: 80.00 s, Kohtunik: Anne Savioja, Lauasekretär: Kristi Tilk
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Deja, Follow The Leader Go-Go Deja, Bordercollie Solvita Slišāne 31.24 5.12 0 -15.76 0.00 SERT
2 Tory, Ebony Nose Astoria, Bordercollie Natalia Skugarova 35.01 4.57 0 -11.99 0.00
3 Flash, Flash, Bordercollie Svetlana Tumanova 44.24 3.62 5 -2.76 5.00
4 Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 32.51 4.92 10 -14.49 10.00
Gitta , Piggyland's Up To Speed Dollie, Bordercollie Ege Taliaru 100.00 DSQ
Bella, Irwlend Estrella , Nova Scotia retriiver Elis Laasik 100.00 DSQ

V3 - A2 hüpperada

mini

Raja pikkus: 132 m, Kiirus: 3.60 m/s, Ideaalaeg: 37.00 s, Maksimumaeg: 60.00 s, Kohtunik: Anne Savioja, Lauasekretär: Kristi Tilk
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Poushok, Chertyonok from Ladoga Stars, kääbusspits Sergeeva Marina 40.22 3.28 0 3.22 3.22
2 Nöps, Nöps, Tõuta Triin Abel 40.36 3.27 5 3.36 8.36
3 Dako, Daniel, Shoti terjer Arta Veisa 43.52 3.03 5 6.52 11.52
4 Rufus, Armirelli Funny or Fact, Austraalia terjer Rita Annus 53.99 2.44 10 16.99 26.99
Muha, Pti Piter Fly Dream for Volfrad, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 100.00 DSQ
Artie, Toyway Work Of Art, Kääbuspuudel Viktoria Tsizova 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 132 m, Kiirus: 3.60 m/s, Ideaalaeg: 37.00 s, Maksimumaeg: 60.00 s, Kohtunik: Anne Savioja, Lauasekretär: Kristi Tilk
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Gitta , Piggyland's Up To Speed Dollie, Bordercollie Ege Taliaru 26.33 5.01 0 -10.67 0.00
2 Tory, Ebony Nose Astoria, Bordercollie Natalia Skugarova 26.66 4.95 0 -10.34 0.00
3 Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 27.25 4.84 0 -9.75 0.00
4 Deja, Follow The Leader Go-Go Deja, Bordercollie Solvita Slišāne 27.33 4.83 0 -9.67 0.00
5 Bella, Irwlend Estrella , Nova Scotia retriiver Elis Laasik 32.48 4.06 0 -4.52 0.00
Flash, Flash, Bordercollie Svetlana Tumanova 100.00 DSQ

V3 - A1 hüpperada

mini

Raja pikkus: 131 m, Kiirus: 3.40 m/s, Ideaalaeg: 39.00 s, Maksimumaeg: 60.00 s, Kohtunik: Anne Savioja, Lauasekretär: Kristi Tilk
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 34.06 3.85 0 -4.94 0.00
2 Herta, Jump´n´Roll Herta, jack russell'i terjer Elo Võõsa 33.57 3.90 5 -5.43 5.00
3 Winnie, Hobby Maryden Go Ento Smoorf, väike spits (kleinspitz) Jeļena Šķepaste 44.51 2.94 5 5.51 10.51
4 Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 45.35 2.89 5 6.35 11.35
5 Kleopatra, Guniver Kleopatra, Lühikarvaline kääbustaks Andrey Kikin 48.07 2.73 5 9.07 14.07
6 Morris, Royal Fantasy Up To Wild Comet, Cavalier king charles spaniel Kaire Kala 35.33 3.71 15 -3.67 15.00
7 Kuts, Kutt, Tõuta Triin Abel 51.37 2.55 5 12.37 17.37
Vili, Villy Vonka s Nevskogo Berega, Cairni terjer Emelianova Svetlana 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 131 m, Kiirus: 3.40 m/s, Ideaalaeg: 39.00 s, Maksimumaeg: 60.00 s, Kohtunik: Anne Savioja, Lauasekretär: Kristi Tilk
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Espo, Olly Clan Jack of All Trades, Staffordshire Bull Terrier Jana Bekeneva 39.69 3.30 5 0.69 5.69
2 Bosse, Bearded Angels Bosse, Kääbussnautser Agne Lund 49.74 2.63 5 10.74 15.74
Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 100.00 DSQ
Lotta , Ak Mil Vista Licence to Live, Welsh terjer Kaijo Haavistu 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 131 m, Kiirus: 3.40 m/s, Ideaalaeg: 39.00 s, Maksimumaeg: 60.00 s, Kohtunik: Anne Savioja, Lauasekretär: Kristi Tilk
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 29.78 4.40 0 -9.22 0.00
2 Kino, Propwash Cinema Verite, Austraalia lambakoer Mari Valgma 34.91 3.75 0 -4.09 0.00
3 Rita, I´m Terra Antyda Amazing, Kuldne retriiver Susanna Metsla 41.83 3.13 5 2.83 7.83
4 Sirvi, Trulyawesome Calendar Girl, Austraalia lambakoer Monika Kiho 33.94 3.86 10 -5.06 10.00
5 Mika, Gammurabi Very Amikabl Viper, Suursnautser Konstantin Dolski 46.52 2.82 10 7.52 17.52
Nero, Denola Baltazar Brown Raniero, Dalmaatsia koer Eve Aavik 100.00 DSQ
Pätu, Fest Kiefer Patricia, Saksa lambakoer Sirkka-Leena Nurmse 100.00 DSQ
Mirka, Martinas Mercuria, Suur puudel Elina Lasseron 100.00 DSQ
Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 100.00 DSQ
Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 100.00 DSQ
Lindy, Maeglin Lindy, Bordercollie Margareta Telliskivi 100.00 DNS

V4 - A1 agilityrada

mini

Raja pikkus: 147 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 80.00 s, Kohtunik: Anne Savioja, Lauasekretär: Kristi Tilk
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 48.50 3.03 0 2.50 2.50
2 Herta, Jump´n´Roll Herta, jack russell'i terjer Elo Võõsa 34.22 4.30 5 -11.78 5.00
3 Morris, Royal Fantasy Up To Wild Comet, Cavalier king charles spaniel Kaire Kala 31.94 4.60 10 -14.06 10.00
4 Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 46.24 3.18 10 0.24 10.24
5 Kuts, Kutt, Tõuta Triin Abel 56.53 2.60 15 10.53 25.53
6 Kleopatra, Guniver Kleopatra, Lühikarvaline kääbustaks Andrey Kikin 73.37 2.00 15 27.37 42.37
Winnie, Hobby Maryden Go Ento Smoorf, väike spits (kleinspitz) Jeļena Šķepaste 100.00 DSQ
Vili, Villy Vonka s Nevskogo Berega, Cairni terjer Emelianova Svetlana 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 147 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 80.00 s, Kohtunik: Anne Savioja, Lauasekretär: Kristi Tilk
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Espo, Olly Clan Jack of All Trades, Staffordshire Bull Terrier Jana Bekeneva 42.04 3.50 0 -3.96 0.00
2 Bosse, Bearded Angels Bosse, Kääbussnautser Agne Lund 48.32 3.04 0 2.32 2.32
3 Lotta , Ak Mil Vista Licence to Live, Welsh terjer Kaijo Haavistu 34.97 4.20 5 -11.03 5.00
Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 147 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 80.00 s, Kohtunik: Anne Savioja, Lauasekretär: Kristi Tilk
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Mika, Gammurabi Very Amikabl Viper, Suursnautser Konstantin Dolski 35.95 4.09 0 -10.05 0.00 A1->A2
2 Rita, I´m Terra Antyda Amazing, Kuldne retriiver Susanna Metsla 43.29 3.40 0 -2.71 0.00
3 Kino, Propwash Cinema Verite, Austraalia lambakoer Mari Valgma 43.08 3.41 5 -2.92 5.00
4 Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 32.28 4.55 15 -13.72 15.00
5 Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 32.94 4.46 15 -13.06 15.00
6 Pätu, Fest Kiefer Patricia, Saksa lambakoer Sirkka-Leena Nurmse 40.51 3.63 15 -5.49 15.00
7 Mirka, Martinas Mercuria, Suur puudel Elina Lasseron 56.00 2.62 20 10.00 30.00
Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 100.00 DSQ
Nero, Denola Baltazar Brown Raniero, Dalmaatsia koer Eve Aavik 100.00 DSQ
Sirvi, Trulyawesome Calendar Girl, Austraalia lambakoer Monika Kiho 100.00 DSQ
Lindy, Maeglin Lindy, Bordercollie Margareta Telliskivi 100.00 DNS

H0 1. hüpperada

mini

Raja pikkus: 111 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 37.00 s, Maksimumaeg: 74.00 s, Kohtunik: Anne Savioja, Lauasekretär: Kristi Tilk
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Bobby, Royal Fantasy Fascino Fortunato, Cavalier king charles spaniel AnniKa Mumm 28.92 3.84 0 -8.08 0.00
2 Leksi, Leksi, Yorkshire'i terjer Ekaterina Vaida 41.47 2.68 0 4.47 4.47
Emil, Lilly's Malachite Meadows, Papillon Külli Ragel 100.00 DSQ
Sissi, Karanest Ocean Eleven Jonna, Jack russell terjer Kadi Viitmaa 100.00 DSQ
Rik, Lohusalu Frederika, jack russell'i terjer Epp Keevallik 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 111 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 37.00 s, Maksimumaeg: 74.00 s, Kohtunik: Anne Savioja, Lauasekretär: Kristi Tilk
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Mio, Faramir du Mourioche, Pürenee lambakoer Kristina Grau 19.39 5.72 0 -17.61 0.00
2 Pipa, Chanson d`Ete Barracuda, Väike puudel Jane Tüksammel 21.38 5.19 0 -15.62 0.00
3 Jalisa, Karolegotto Jalisa, Romagna veekoer Age Antsov 24.09 4.61 5 -12.91 5.00
4 Driff, Est Kalvana Decadent Treat, Inglise kokkerspanjel Ene Mae 28.07 3.95 5 -8.93 5.00
5 Baffi, Baffi, Tõuta Aleksandr Lilisentsev 29.71 3.74 10 -7.29 10.00

maksi

Raja pikkus: 111 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 37.00 s, Maksimumaeg: 74.00 s, Kohtunik: Anne Savioja, Lauasekretär: Kristi Tilk
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Roby, Icepeak Rayś Fellow Dreamer, Bordercollie Annabel Koots 17.67 6.28 0 -19.33 0.00
2 Bruno, Udolas Vaivorykšte, Šnautser Elena Kravchenko 31.52 3.52 0 -5.48 0.00
3 Sandy, Peak River Bring Me Sunshine, Austraalia lambakoer Triin Vasli 20.02 5.54 5 -16.98 5.00
Jessy, Amadea Bright Heavenly Love, Bordercollie Marge Mitt 100.00 DSQ
Jet, Evangelion, Bordercollie Sergeeva Marina 100.00 DSQ
Hunter, Zboj Epaton, Bretooni spanjel Reelika Pata 100.00 DSQ
Jasmin, ROJAL SAPPHIRE JASMINE CHAMPAGNE, Shar pei Viktoria Pavlenkova 100.00 DSQ
Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 100.00 DSQ

H0 2. hüpperada

mini

Raja pikkus: 114 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 38.00 s, Maksimumaeg: 76.00 s, Kohtunik: Anne Savioja, Lauasekretär: Kristi Tilk
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Rik, Lohusalu Frederika, jack russell'i terjer Epp Keevallik 23.56 4.84 0 -14.44 0.00
2 Leksi, Leksi, Yorkshire'i terjer Ekaterina Vaida 42.65 2.67 0 4.65 4.65
3 Emil, Lilly's Malachite Meadows, Papillon Külli Ragel 41.56 2.74 5 3.56 8.56
Bobby, Royal Fantasy Fascino Fortunato, Cavalier king charles spaniel AnniKa Mumm 100.00 DSQ
Sissi, Karanest Ocean Eleven Jonna, Jack russell terjer Kadi Viitmaa 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 114 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 38.00 s, Maksimumaeg: 76.00 s, Kohtunik: Anne Savioja, Lauasekretär: Kristi Tilk
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Driff, Est Kalvana Decadent Treat, Inglise kokkerspanjel Ene Mae 21.94 5.20 5 -16.06 5.00
2 Pipa, Chanson d`Ete Barracuda, Väike puudel Jane Tüksammel 24.69 4.62 5 -13.31 5.00
3 Mio, Faramir du Mourioche, Pürenee lambakoer Kristina Grau 24.77 4.60 5 -13.23 5.00
Jalisa, Karolegotto Jalisa, Romagna veekoer Age Antsov 100.00 DSQ
Baffi, Baffi, Tõuta Aleksandr Lilisentsev 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 114 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 38.00 s, Maksimumaeg: 76.00 s, Kohtunik: Anne Savioja, Lauasekretär: Kristi Tilk
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Roby, Icepeak Rayś Fellow Dreamer, Bordercollie Annabel Koots 18.50 6.16 0 -19.50 0.00
2 Sandy, Peak River Bring Me Sunshine, Austraalia lambakoer Triin Vasli 20.87 5.46 0 -17.13 0.00
3 Hunter, Zboj Epaton, Bretooni spanjel Reelika Pata 28.10 4.06 5 -9.90 5.00
4 Jessy, Amadea Bright Heavenly Love, Bordercollie Marge Mitt 24.19 4.71 10 -13.81 10.00
Jet, Evangelion, Bordercollie Sergeeva Marina 100.00 DSQ
Jasmin, ROJAL SAPPHIRE JASMINE CHAMPAGNE, Shar pei Viktoria Pavlenkova 100.00 DSQ
Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 100.00 DSQ
Bruno, Udolas Vaivorykšte, Šnautser Elena Kravchenko 100.00 DSQ