18.07.2015 Lohkva

V1 - A3 hüpperada mini midi maksi
V2 - A3 agilityrada mini midi maksi
V3 - A3 agilityrada mini midi maksi
V4 - A2 agilityrada mini midi maksi
V5 - A2 agilityrada mini midi maksi
V6 - A2 hüpperada mini midi maksi
V7 - A1 hüpperada mini midi maksi
V8 - A1 agilityrada mini midi maksi
V9 - A1 agilityrada mini midi maksi
A0/A1 tunnelid 1 mini midi maksi
A0/A1 tunnelid 2 mini midi maksi
Veteranid tunnelid 1 mini maksi
Veteranid tunnelid 2 mini maksi
A2/A3 tunnelid mini midi maksi
A2/A3 tunnelid agility mini midi maksi

V1 - A3 hüpperada

mini

Raja pikkus: 172 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 43.00 s, Maksimumaeg: 86.00 s, Kohtunik: Jan Egil Eide, Lauasekretär: Karmen Vainu
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 36.53 4.71 0 -6.47 0.00
2 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 36.59 4.70 0 -6.41 0.00
3 Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 37.41 4.60 0 -5.59 0.00
4 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 37.70 4.56 0 -5.30 0.00
5 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 37.96 4.53 0 -5.04 0.00
6 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 38.55 4.46 0 -4.45 0.00
7 Feti, Confetti Lietaus Simfonija, Kääbuspuudel Aušra Volosenkinienė 38.86 4.43 0 -4.14 0.00
8 Sabi, Wasabi Auksine Svaja z Romanova chovu, Borderterjer Jūratė Miliūnaitė 38.92 4.42 0 -4.08 0.00
9 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Keida Tirmaste 39.29 4.38 0 -3.71 0.00
10 Nupi, Siimline's How Do U Like Me Now, Toypuudel Jane Tüksammel 43.38 3.96 0 0.38 0.38
11 Ju-Ju, Volfrad Saga's Viva Jupiter-Callisto, Väike brabandi grifoon Jelena Marzaljuk 45.34 3.79 5 2.34 7.34
12 Lill, Wonder Babe of Happytails, Welsh terjer Tiina Jürjo 45.49 3.78 5 2.49 7.49
13 Zara, Zara, Tõuta Stefi Praakli 46.85 3.67 5 3.85 8.85
14 Freddy, Royal Fantasy Bello Fresco, Cavalier king charles spaniel Keida Tirmaste 52.37 3.28 5 9.37 14.37
Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 100.00 DSQ
Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 100.00 DSQ
Bella, Lohusalu Arukas Arabella, jack russell'i terjer Epp Keevallik 100.00 DSQ
Teffi, Volfrad Saga's Ode To Tefnut, Väike brabandi grifoon Irina Bogdan 100.00 DSQ
Minku, Flyland Running Squirrel, Shetlandi lambakoer Maarja Haljasmäe 100.00 DSQ
Anna, Helandros Artifact of Annie, cavalier king charles spanjel Kerli Reintamm 43.00 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 172 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 43.00 s, Maksimumaeg: 86.00 s, Kohtunik: Jan Egil Eide, Lauasekretär: Karmen Vainu
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 35.90 4.79 0 -7.10 0.00
2 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 36.97 4.65 0 -6.03 0.00
3 Bibi, Dalylove Exclusive Essense, manchesteri terjer Aleksander Andre 39.84 4.32 0 -3.16 0.00
4 Tika, Soft and Flurry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 41.95 4.10 0 -1.05 0.00
5 Tuutu, Northworth Kiss So Sweet, Inglise kokkerspanjel Inga Järv 46.27 3.72 0 3.27 3.27
6 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 38.62 4.45 10 -4.38 10.00
7 Rubis, Rubinas, Väike puudel Rasa Guobiene 38.39 4.48 15 -4.61 15.00
Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 100.00 DSQ
Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Salonen 100.00 DSQ
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 100.00 DSQ
Njusha, Arabella, Tõuta Olga Nasibullina 100.00 DSQ
Goa, Pilvimarjan Vadelma, Shetlandi lambakoer Sanni Kariniemi 100.00 DNS
Stig, Pilvimarjan Avant Garde, Shetlandi lambakoer Sanni Kariniemi 100.00 DNS

maksi

Raja pikkus: 172 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 43.00 s, Maksimumaeg: 86.00 s, Kohtunik: Jan Egil Eide, Lauasekretär: Karmen Vainu
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 34.83 4.94 0 -8.17 0.00
2 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 37.77 4.55 0 -5.23 0.00
3 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 38.08 4.52 0 -4.92 0.00
4 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 38.69 4.45 0 -4.31 0.00
5 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 39.16 4.39 0 -3.84 0.00
6 Yuki, Yuki, Tõuta Saara Vällik 39.97 4.30 0 -3.03 0.00
7 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Vambola Eesmaa 42.06 4.09 0 -0.94 0.00
8 Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Jaanika Lillenberg 42.21 4.07 0 -0.79 0.00
9 Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 42.52 4.05 0 -0.48 0.00
10 Argas, Argas, Saksa lambakoer Vytautas Guobys 42.63 4.03 0 -0.37 0.00
11 Bazas, Bazas, Saksa lambakoer Kristupas Vascila 44.37 3.88 0 1.37 1.37
12 Zara, Su Meile Basseterre, Belgia lambakoer groenendael Rasa Vasciliene 36.90 4.66 5 -6.10 5.00
13 Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Marko Visse 38.50 4.47 5 -4.50 5.00
14 Ro, Esaber Controle voor Wanda, Hollandi lambakoer Keida Tirmaste 40.19 4.28 5 -2.81 5.00
15 Karro, Virus vom Hause Diethelm, Belgia lambakoer malinois Inge Ringmets 43.63 3.94 10 0.63 10.63
16 Daichi, Daichi Yule Yogi, Akita Natalja Prokofjeva 55.30 3.11 0 12.30 12.30
17 Saine, Saine , Saksa lambakoer Rasa Vasciliene 49.74 3.46 10 6.74 16.74
18 Kira, Shellkit Saga of Disa, Airedale'i terjer Jūratė Miliūnaitė 57.51 2.99 15 14.51 29.51
Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 100.00 DSQ
Clara, Clara Dynamic Quest, Bordercollie Stefi Praakli 100.00 DSQ
Paris, Sentikki Propwash Trip To Paris, Austraalia lambakoer Keida Tirmaste 100.00 DSQ
Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 100.00 DSQ
Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 100.00 DSQ
Dobby, Flyland Black Blizzard, Bordercollie Maarja Haljasmäe 100.00 DSQ
Tii, Mainspring Tjika, Bordercollie Monika Põld 100.00 DSQ
Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 100.00 DSQ
Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Inga Järv 100.00 DSQ
Rush, Follow the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Natalja Garastsenko 100.00 DSQ
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DNS
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DNS
Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 100.00 DNS

V2 - A3 agilityrada

mini

Raja pikkus: 187 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 49.00 s, Maksimumaeg: 98.00 s, Kohtunik: Jan Egil Eide, Lauasekretär: Karmen Vainu
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 40.79 4.58 0 -8.21 0.00
2 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 41.60 4.50 0 -7.40 0.00
3 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 44.22 4.23 0 -4.78 0.00
4 Ju-Ju, Volfrad Saga's Viva Jupiter-Callisto, Väike brabandi grifoon Jelena Marzaljuk 48.59 3.85 0 -0.41 0.00
5 Nupi, Siimline's How Do U Like Me Now, Toypuudel Jane Tüksammel 48.80 3.83 0 -0.20 0.00
6 Zara, Zara, Tõuta Stefi Praakli 49.12 3.81 0 0.12 0.12
7 Lumi, Kairojen Indika, Jack russell terjer Kristi Vaidla 51.49 3.63 0 2.49 2.49
8 Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 53.33 3.51 0 4.33 4.33
9 Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 53.51 3.49 0 4.51 4.51
10 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Keida Tirmaste 44.12 4.24 5 -4.88 5.00
11 Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 44.35 4.22 5 -4.65 5.00
12 Feti, Confetti Lietaus Simfonija, Kääbuspuudel Aušra Volosenkinienė 47.81 3.91 5 -1.19 5.00
13 Freddy, Royal Fantasy Bello Fresco, Cavalier king charles spaniel Keida Tirmaste 58.77 3.18 5 9.77 14.77
14 Bella, Lohusalu Arukas Arabella, jack russell'i terjer Epp Keevallik 62.08 3.01 5 13.08 18.08
Sophie, Dinky Kiss Sunflower Sophi, Papillon Marge Mitt 100.00 DSQ
Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 100.00 DSQ
Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 100.00 DSQ
Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 100.00 DSQ
Teffi, Volfrad Saga's Ode To Tefnut, Väike brabandi grifoon Irina Bogdan 100.00 DSQ
Minku, Flyland Running Squirrel, Shetlandi lambakoer Maarja Haljasmäe 100.00 DSQ
Lill, Wonder Babe of Happytails, Welsh terjer Tiina Jürjo 100.00 DSQ
Sabi, Wasabi Auksine Svaja z Romanova chovu, Borderterjer Jūratė Miliūnaitė 100.00 DSQ
Anna, Helandros Artifact of Annie, cavalier king charles spanjel Kerli Reintamm 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 187 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 49.00 s, Maksimumaeg: 98.00 s, Kohtunik: Jan Egil Eide, Lauasekretär: Karmen Vainu
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 39.85 4.69 0 -9.15 0.00
2 Goa, Pilvimarjan Vadelma, Shetlandi lambakoer Sanni Kariniemi 40.09 4.66 0 -8.91 0.00
3 Tika, Soft and Flurry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 48.98 3.82 0 -0.02 0.00
4 Tuutu, Northworth Kiss So Sweet, Inglise kokkerspanjel Inga Järv 46.20 4.05 5 -2.80 5.00
5 Bibi, Dalylove Exclusive Essense, manchesteri terjer Aleksander Andre 45.48 4.11 10 -3.52 10.00
6 Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 48.17 3.88 10 -0.83 10.00
7 Njusha, Arabella, Tõuta Olga Nasibullina 57.31 3.26 5 8.31 13.31
8 Rubis, Rubinas, Väike puudel Rasa Guobiene 45.94 4.07 15 -3.06 15.00
Stig, Pilvimarjan Avant Garde, Shetlandi lambakoer Sanni Kariniemi 100.00 DSQ
Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 100.00 DSQ
Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Salonen 100.00 DSQ
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 100.00 DSQ
Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 187 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 49.00 s, Maksimumaeg: 98.00 s, Kohtunik: Jan Egil Eide, Lauasekretär: Karmen Vainu
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 38.81 4.82 0 -10.19 0.00
2 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 41.59 4.50 0 -7.41 0.00
3 Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 43.26 4.32 0 -5.74 0.00
4 Paris, Sentikki Propwash Trip To Paris, Austraalia lambakoer Keida Tirmaste 51.22 3.65 0 2.22 2.22
5 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 41.56 4.50 5 -7.44 5.00
6 Tii, Mainspring Tjika, Bordercollie Monika Põld 42.24 4.43 5 -6.76 5.00
7 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 44.12 4.24 5 -4.88 5.00
8 Bazas, Bazas, Saksa lambakoer Kristupas Vascila 54.30 3.44 0 5.30 5.30
9 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Vambola Eesmaa 49.97 3.74 5 0.97 5.97
10 Alvin, Alvin Brian, Tai ridgeback Tatjana Vanderflit 51.44 3.64 5 2.44 7.44
11 Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Inga Järv 45.15 4.14 10 -3.85 10.00
12 Ro, Esaber Controle voor Wanda, Hollandi lambakoer Keida Tirmaste 48.48 3.86 10 -0.52 10.00
13 Saine, Saine , Saksa lambakoer Rasa Vasciliene 51.35 3.64 10 2.35 12.35
14 Kira, Shellkit Saga of Disa, Airedale'i terjer Jūratė Miliūnaitė 57.27 3.27 5 8.27 13.27
15 Argas, Argas, Saksa lambakoer Vytautas Guobys 53.20 3.52 10 4.20 14.20
Daichi, Daichi Yule Yogi, Akita Natalja Prokofjeva 100.00 DSQ
Clara, Clara Dynamic Quest, Bordercollie Stefi Praakli 100.00 DSQ
Karro, Virus vom Hause Diethelm, Belgia lambakoer malinois Inge Ringmets 100.00 DSQ
Yuki, Yuki, Tõuta Saara Vällik 100.00 DSQ
Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Marko Visse 100.00 DSQ
Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 100.00 DSQ
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 100.00 DSQ
Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 100.00 DSQ
Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Jaanika Lillenberg 100.00 DSQ
Dobby, Flyland Black Blizzard, Bordercollie Maarja Haljasmäe 100.00 DSQ
Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 100.00 DSQ
Zara, Su Meile Basseterre, Belgia lambakoer groenendael Rasa Vasciliene 100.00 DSQ
Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 100.00 DSQ
Rush, Follow the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Natalja Garastsenko 100.00 DSQ
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DNS
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DNS
Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 100.00 DNS

V3 - A3 agilityrada

mini

Raja pikkus: 190 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 50.00 s, Maksimumaeg: 100.00 s, Kohtunik: Jan Egil Eide, Lauasekretär: Karmen Vainu
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 39.34 4.83 0 -10.66 0.00
2 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 40.47 4.69 0 -9.53 0.00
3 Feti, Confetti Lietaus Simfonija, Kääbuspuudel Aušra Volosenkinienė 41.10 4.62 0 -8.90 0.00
4 Sabi, Wasabi Auksine Svaja z Romanova chovu, Borderterjer Jūratė Miliūnaitė 41.16 4.62 0 -8.84 0.00
5 Nupi, Siimline's How Do U Like Me Now, Toypuudel Jane Tüksammel 46.41 4.09 0 -3.59 0.00
6 Sophie, Dinky Kiss Sunflower Sophi, Papillon Marge Mitt 46.90 4.05 0 -3.10 0.00
7 Ju-Ju, Volfrad Saga's Viva Jupiter-Callisto, Väike brabandi grifoon Jelena Marzaljuk 47.87 3.97 0 -2.13 0.00
8 Lumi, Kairojen Indika, Jack russell terjer Kristi Vaidla 48.86 3.89 0 -1.14 0.00
9 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 40.86 4.65 5 -9.14 5.00
10 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 45.80 4.15 10 -4.20 10.00
11 Bella, Lohusalu Arukas Arabella, jack russell'i terjer Epp Keevallik 55.43 3.43 5 5.43 10.43
12 Freddy, Royal Fantasy Bello Fresco, Cavalier king charles spaniel Keida Tirmaste 65.27 2.91 10 15.27 25.27
Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 100.00 DSQ
Zara, Zara, Tõuta Stefi Praakli 100.00 DSQ
Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 100.00 DSQ
Teffi, Volfrad Saga's Ode To Tefnut, Väike brabandi grifoon Irina Bogdan 100.00 DSQ
Minku, Flyland Running Squirrel, Shetlandi lambakoer Maarja Haljasmäe 100.00 DSQ
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 100.00 DSQ
Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 100.00 DSQ
Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 100.00 DSQ
Anna, Helandros Artifact of Annie, cavalier king charles spanjel Kerli Reintamm 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 190 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 50.00 s, Maksimumaeg: 100.00 s, Kohtunik: Jan Egil Eide, Lauasekretär: Karmen Vainu
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Stig, Pilvimarjan Avant Garde, Shetlandi lambakoer Sanni Kariniemi 36.99 5.14 0 -13.01 0.00
2 Goa, Pilvimarjan Vadelma, Shetlandi lambakoer Sanni Kariniemi 37.65 5.05 0 -12.35 0.00
3 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 37.71 5.04 0 -12.29 0.00
4 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 37.86 5.02 0 -12.14 0.00
5 Tika, Soft and Flurry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 44.97 4.23 0 -5.03 0.00
6 Njusha, Arabella, Tõuta Olga Nasibullina 52.38 3.63 0 2.38 2.38
7 Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 42.03 4.52 5 -7.97 5.00
8 Bibi, Dalylove Exclusive Essense, manchesteri terjer Aleksander Andre 43.68 4.35 5 -6.32 5.00
9 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 45.47 4.18 10 -4.53 10.00
10 Rubis, Rubinas, Väike puudel Rasa Guobiene 53.41 3.56 10 3.41 13.41
Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Salonen 100.00 DSQ
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 100.00 DSQ
Tuutu, Northworth Kiss So Sweet, Inglise kokkerspanjel Inga Järv 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 190 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 50.00 s, Maksimumaeg: 100.00 s, Kohtunik: Jan Egil Eide, Lauasekretär: Karmen Vainu
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Inga Järv 38.19 4.98 0 -11.81 0.00
2 Tii, Mainspring Tjika, Bordercollie Monika Põld 38.50 4.94 0 -11.50 0.00
3 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 38.63 4.92 0 -11.37 0.00
4 Zara, Su Meile Basseterre, Belgia lambakoer groenendael Rasa Vasciliene 42.67 4.45 0 -7.33 0.00
5 Bazas, Bazas, Saksa lambakoer Kristupas Vascila 50.35 3.77 0 0.35 0.35
6 Alvin, Alvin Brian, Tai ridgeback Tatjana Vanderflit 50.98 3.73 0 0.98 0.98
7 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 51.87 3.66 0 1.87 1.87
8 Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Marko Visse 36.26 5.24 5 -13.74 5.00
9 Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 41.38 4.59 5 -8.62 5.00
10 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 42.32 4.49 5 -7.68 5.00
11 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 42.86 4.43 5 -7.14 5.00
12 Paris, Sentikki Propwash Trip To Paris, Austraalia lambakoer Keida Tirmaste 49.46 3.84 5 -0.54 5.00
13 Kira, Shellkit Saga of Disa, Airedale'i terjer Jūratė Miliūnaitė 50.83 3.74 5 0.83 5.83
14 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 39.48 4.81 10 -10.52 10.00
15 Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 42.50 4.47 10 -7.50 10.00
16 Argas, Argas, Saksa lambakoer Vytautas Guobys 50.00 3.80 15 0.00 15.00
Clara, Clara Dynamic Quest, Bordercollie Stefi Praakli 100.00 DSQ
Karro, Virus vom Hause Diethelm, Belgia lambakoer malinois Inge Ringmets 100.00 DSQ
Yuki, Yuki, Tõuta Saara Vällik 100.00 DSQ
Ro, Esaber Controle voor Wanda, Hollandi lambakoer Keida Tirmaste 100.00 DSQ
Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 100.00 DSQ
Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 100.00 DSQ
Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Jaanika Lillenberg 100.00 DSQ
Dobby, Flyland Black Blizzard, Bordercollie Maarja Haljasmäe 100.00 DSQ
Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 100.00 DSQ
Saine, Saine , Saksa lambakoer Rasa Vasciliene 100.00 DSQ
Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Vambola Eesmaa 100.00 DSQ
Rush, Follow the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Natalja Garastsenko 100.00 DSQ
Daichi, Daichi Yule Yogi, Akita Natalja Prokofjeva 100.00 DNS
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DNS
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DNS
Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 100.00 DNS

V4 - A2 agilityrada

mini

Raja pikkus: 185 m, Kiirus: 3.55 m/s, Ideaalaeg: 52.00 s, Maksimumaeg: 104.00 s, Kohtunik: Jan Egil Eide, Lauasekretär: Jaanika Lillenberg
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Flicka, Päiksekiir Happy, Kääbuspinšer Reti Käspri 53.11 3.48 0 1.11 1.11
2 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 52.59 3.52 5 0.59 5.59
3 Pach, Cosmopaws Al Pacino Star, Welsh Corgi Pembroke Oksana Ignatenkova 53.24 3.47 10 1.24 11.24
Muha, Pti Piter Fly Dream for Volfrad, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 185 m, Kiirus: 3.55 m/s, Ideaalaeg: 52.00 s, Maksimumaeg: 104.00 s, Kohtunik: Jan Egil Eide, Lauasekretär: Jaanika Lillenberg
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 42.40 4.36 0 -9.60 0.00 SERT A2>A3

maksi

Raja pikkus: 185 m, Kiirus: 3.55 m/s, Ideaalaeg: 52.00 s, Maksimumaeg: 104.00 s, Kohtunik: Jan Egil Eide, Lauasekretär: Jaanika Lillenberg
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 42.43 4.36 10 -9.57 10.00
Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 100.00 DSQ
Emma, Fire Rock Extreme, Bordercollie Anneli Lepik 100.00 DSQ
Gretsu, Ability Gracelyn Gretchen, Saksa bokser Karmen Vainu 100.00 DSQ
Otto, Hippuliinan Kaukomieli, Habecollie Anneli Kass 100.00 DSQ
Gitta , Piggyland's Up To Speed Dollie, Bordercollie Ege Taliaru 100.00 DSQ

V5 - A2 agilityrada

mini

Raja pikkus: 162 m, Kiirus: 3.55 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Jan Egil Eide, Lauasekretär: Jaanika Lillenberg
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Pach, Cosmopaws Al Pacino Star, Welsh Corgi Pembroke Oksana Ignatenkova 46.33 3.50 0 0.33 0.33
2 Laura, Laura, Tõuta Marju Mikkel 47.27 3.43 5 1.27 6.27
Muha, Pti Piter Fly Dream for Volfrad, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 100.00 DSQ
Flicka, Päiksekiir Happy, Kääbuspinšer Reti Käspri 100.00 DSQ
Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 162 m, Kiirus: 3.55 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Jan Egil Eide, Lauasekretär: Jaanika Lillenberg
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 43.00 3.77 5 -3.00 5.00

maksi

Raja pikkus: 162 m, Kiirus: 3.55 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Jan Egil Eide, Lauasekretär: Jaanika Lillenberg
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Emma, Fire Rock Extreme, Bordercollie Anneli Lepik 48.14 3.37 10 2.14 12.14
2 Gretsu, Ability Gracelyn Gretchen, Saksa bokser Karmen Vainu 60.73 2.67 15 14.73 29.73
Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 100.00 DSQ
Otto, Hippuliinan Kaukomieli, Habecollie Anneli Kass 100.00 DSQ
Gitta , Piggyland's Up To Speed Dollie, Bordercollie Ege Taliaru 100.00 DSQ

V6 - A2 hüpperada

mini

Raja pikkus: 144 m, Kiirus: 3.70 m/s, Ideaalaeg: 39.00 s, Maksimumaeg: 78.00 s, Kohtunik: Jan Egil Eide, Lauasekretär: Jaanika Lillenberg
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Laura, Laura, Tõuta Marju Mikkel 40.60 3.55 0 1.60 1.60
2 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 40.79 3.53 0 1.79 1.79
3 Pach, Cosmopaws Al Pacino Star, Welsh Corgi Pembroke Oksana Ignatenkova 41.28 3.49 0 2.28 2.28
4 Muha, Pti Piter Fly Dream for Volfrad, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 46.13 3.12 5 7.13 12.13
Flicka, Päiksekiir Happy, Kääbuspinšer Reti Käspri 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 144 m, Kiirus: 3.70 m/s, Ideaalaeg: 39.00 s, Maksimumaeg: 78.00 s, Kohtunik: Jan Egil Eide, Lauasekretär: Jaanika Lillenberg
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 35.30 4.08 0 -3.70 0.00

maksi

Raja pikkus: 144 m, Kiirus: 3.70 m/s, Ideaalaeg: 39.00 s, Maksimumaeg: 78.00 s, Kohtunik: Jan Egil Eide, Lauasekretär: Jaanika Lillenberg
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 31.00 4.65 0 -8.00 0.00 SERT A2->A3
2 Otto, Hippuliinan Kaukomieli, Habecollie Anneli Kass 45.34 3.18 5 6.34 11.34
3 Gretsu, Ability Gracelyn Gretchen, Saksa bokser Karmen Vainu 47.86 3.01 5 8.86 13.86
Emma, Fire Rock Extreme, Bordercollie Anneli Lepik 100.00 DSQ
Gitta , Piggyland's Up To Speed Dollie, Bordercollie Ege Taliaru 100.00 DSQ
Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 100.00 DSQ

V7 - A1 hüpperada

mini

Raja pikkus: 122 m, Kiirus: 3.40 m/s, Ideaalaeg: 35.00 s, Maksimumaeg: 70.00 s, Kohtunik: Jan Egil Eide, Lauasekretär: Jaanika Lillenberg
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 36.09 3.38 5 1.09 6.09
2 Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 43.43 2.81 5 8.43 13.43
3 Alesja, Cosmopaws Absolute Star, Welsh Corgi Pembroke Oksana Ignatenkova 55.75 2.19 5 20.75 25.75
Bently, Bently Berin Elison, Tõuta Marina Bagrova 100.00 DSQ
Fernando, Neibades Midsummer Miguel Fernando, Väike brabandi grifoon Riko Raam 100.00 DSQ
Rufus, Armirelli Funny or Fact, Austraalia terjer Rita Annus 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 122 m, Kiirus: 3.40 m/s, Ideaalaeg: 35.00 s, Maksimumaeg: 70.00 s, Kohtunik: Jan Egil Eide, Lauasekretär: Jaanika Lillenberg
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
Edi , Flygance White Crystal Edison, Ameerika kokkerspanjel Kadi Karu 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 122 m, Kiirus: 3.40 m/s, Ideaalaeg: 35.00 s, Maksimumaeg: 70.00 s, Kohtunik: Jan Egil Eide, Lauasekretär: Jaanika Lillenberg
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Pippin, Peak River Magical Love, Austraalia lambakoer Triin Vask 27.57 4.43 0 -7.43 0.00
2 Olli, Capricole Crazy About You, Austraalia lambakoer Tuuli Vaino 27.65 4.41 0 -7.35 0.00 SERT A1->A2
3 Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 28.12 4.34 0 -6.88 0.00
4 Mika, Gammurabi Very Amikabl Viper, Suursnautser Konstantin Dolski 32.76 3.72 0 -2.24 0.00
5 Boss, White Coastal Little Blue Moonstone, Shetlandi lambakoer Tatjana Ponomarenko 32.87 3.71 0 -2.13 0.00
6 Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 29.36 4.16 5 -5.64 5.00
7 Pommac, Pommac, Labradori retriiver Katja Taskinen 43.18 2.83 5 8.18 13.18
Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 100.00 DSQ
Shaki, Margman Shakira, Saksa lambakoer DAGMAR SELI 100.00 DSQ
Jacie , My Trusted Friend Jacie, Bordercollie Jana Kima 100.00 DSQ
Ekke, Fire Rock Excellent, Bordercollie Kadi Kauba 100.00 DSQ
Sirvi, Trulyawesome Calendar Girl, Austraalia lambakoer Monika Kiho 100.00 DSQ
Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 100.00 DSQ
Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 100.00 DSQ
Lindy, Maeglin Lindy, Bordercollie Margareta Telliskivi 100.00 DNS

V8 - A1 agilityrada

mini

Raja pikkus: 152 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 47.00 s, Maksimumaeg: 94.00 s, Kohtunik: Jan Egil Eide, Lauasekretär: Jaanika Lillenberg
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Fernando, Neibades Midsummer Miguel Fernando, Väike brabandi grifoon Riko Raam 50.59 3.00 5 3.59 8.59
2 Alesja, Cosmopaws Absolute Star, Welsh Corgi Pembroke Oksana Ignatenkova 77.24 1.97 0 30.24 30.24
3 Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 70.98 2.14 20 23.98 43.98
Kleopatra, Guniver Kleopatra, Lühikarvaline kääbustaks Andrey Kikin 100.00 DSQ
Bently, Bently Berin Elison, Tõuta Marina Bagrova 100.00 DSQ
Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 100.00 DSQ
Rufus, Armirelli Funny or Fact, Austraalia terjer Rita Annus 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 152 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 47.00 s, Maksimumaeg: 94.00 s, Kohtunik: Jan Egil Eide, Lauasekretär: Jaanika Lillenberg
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Edi , Flygance White Crystal Edison, Ameerika kokkerspanjel Kadi Karu 41.98 3.62 0 -5.02 0.00

maksi

Raja pikkus: 152 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 47.00 s, Maksimumaeg: 94.00 s, Kohtunik: Jan Egil Eide, Lauasekretär: Jaanika Lillenberg
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 39.53 3.85 5 -7.47 5.00
2 Sirvi, Trulyawesome Calendar Girl, Austraalia lambakoer Monika Kiho 40.52 3.75 5 -6.48 5.00
3 Pommac, Pommac, Labradori retriiver Katja Taskinen 50.74 3.00 10 3.74 13.74
Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 100.00 DSQ
Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 100.00 DSQ
Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 100.00 DSQ
Jacie , My Trusted Friend Jacie, Bordercollie Jana Kima 100.00 DSQ
Mika, Gammurabi Very Amikabl Viper, Suursnautser Konstantin Dolski 100.00 DSQ
Ekke, Fire Rock Excellent, Bordercollie Kadi Kauba 100.00 DSQ
Boss, White Coastal Little Blue Moonstone, Shetlandi lambakoer Tatjana Ponomarenko 100.00 DSQ
Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 100.00 DSQ
Pippin, Peak River Magical Love, Austraalia lambakoer Triin Vask 100.00 DSQ
Olli, Capricole Crazy About You, Austraalia lambakoer Tuuli Vaino 100.00 DSQ
Lindy, Maeglin Lindy, Bordercollie Margareta Telliskivi 100.00 DNS

V9 - A1 agilityrada

mini

Raja pikkus: 160 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 50.00 s, Maksimumaeg: 100.00 s, Kohtunik: Jan Egil Eide, Lauasekretär: Jaanika Lillenberg
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Rufus, Armirelli Funny or Fact, Austraalia terjer Rita Annus 47.62 3.36 0 -2.38 0.00
2 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 50.85 3.15 10 0.85 10.85
3 Kleopatra, Guniver Kleopatra, Lühikarvaline kääbustaks Andrey Kikin 70.76 2.26 15 20.76 35.76
Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 100.00 DSQ
Bently, Bently Berin Elison, Tõuta Marina Bagrova 100.00 DSQ
Fernando, Neibades Midsummer Miguel Fernando, Väike brabandi grifoon Riko Raam 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 160 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 50.00 s, Maksimumaeg: 100.00 s, Kohtunik: Jan Egil Eide, Lauasekretär: Jaanika Lillenberg
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Edi , Flygance White Crystal Edison, Ameerika kokkerspanjel Kadi Karu 52.98 3.02 10 2.98 12.98

maksi

Raja pikkus: 160 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 50.00 s, Maksimumaeg: 100.00 s, Kohtunik: Jan Egil Eide, Lauasekretär: Jaanika Lillenberg
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Mika, Gammurabi Very Amikabl Viper, Suursnautser Konstantin Dolski 50.27 3.18 5 0.27 5.27
2 Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 40.45 3.96 10 -9.55 10.00
Pommac, Pommac, Labradori retriiver Katja Taskinen 100.00 DSQ
Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 100.00 DSQ
Shaki, Margman Shakira, Saksa lambakoer DAGMAR SELI 100.00 DSQ
Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 100.00 DSQ
Jacie , My Trusted Friend Jacie, Bordercollie Jana Kima 100.00 DSQ
Ekke, Fire Rock Excellent, Bordercollie Kadi Kauba 100.00 DSQ
Sirvi, Trulyawesome Calendar Girl, Austraalia lambakoer Monika Kiho 100.00 DSQ
Boss, White Coastal Little Blue Moonstone, Shetlandi lambakoer Tatjana Ponomarenko 100.00 DSQ
Pippin, Peak River Magical Love, Austraalia lambakoer Triin Vask 100.00 DSQ
Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 100.00 DSQ
Olli, Capricole Crazy About You, Austraalia lambakoer Tuuli Vaino 100.00 DSQ
Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 100.00 DSQ
Lindy, Maeglin Lindy, Bordercollie Margareta Telliskivi 100.00 DNS

A0/A1 tunnelid 1

mini

Raja pikkus: 127 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 42.00 s, Maksimumaeg: 84.00 s, Kohtunik: Mariann Rebane, Lauasekretär: Jaanika Lillenberg
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Maru, Päiksekiir Maru, Kääbuspinšer Ivika Sootla 22.49 5.65 0 -19.51 0.00
2 Henna, Armirelli In Good Hands, Austraalia terjer Rita Annus 23.95 5.30 0 -18.05 0.00
3 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 24.15 5.26 0 -17.85 0.00
4 Rik, Lohusalu Frederika, jack russell'i terjer Epp Keevallik 24.70 5.14 0 -17.30 0.00
5 Lana, Lana, Jack russell terjer Aimi Käsik 26.34 4.82 0 -15.66 0.00
6 Ku , Kunegunda Bulmaro, Bostoni terjer Karl-Johan Tuule 27.18 4.67 0 -14.82 0.00
7 Flash, Fire Rock Flash, Papillon Kati Klein 28.33 4.48 0 -13.67 0.00
8 Fidel, Silverwhite Fidel of Nelson, Papillon Kaisa Tamm 31.49 4.03 5 -10.51 5.00
9 Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 39.92 3.18 5 -2.08 5.00

midi

Raja pikkus: 127 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 42.00 s, Maksimumaeg: 84.00 s, Kohtunik: Mariann Rebane, Lauasekretär: Jaanika Lillenberg
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Soya, Soya, Kääbuspuudel Aušra Volosenkinienė 21.23 5.98 0 -20.77 0.00
2 Juhan, Ability Black Jackpot, Shetlandi lambakoer Rauno Palmi 21.54 5.90 0 -20.46 0.00
3 Driff, Est Kalvana Decadent Treat, Inglise kokkerspanjel Jane Tüksammel 25.01 5.08 0 -16.99 0.00
4 Pipa, Chanson d`Ete Barracuda, Väike puudel Jane Tüksammel 25.12 5.06 0 -16.88 0.00
5 Indi, Indi, Bordercollie Natalja Garašenko 26.58 4.78 10 -15.42 10.00
Flint, Flint, Staffordshire Bull Terrier Sergei Pehhov 100.00 DNS

maksi

Raja pikkus: 127 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 42.00 s, Maksimumaeg: 84.00 s, Kohtunik: Mariann Rebane, Lauasekretär: Jaanika Lillenberg
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Jacie , My Trusted Friend Jacie, Bordercollie Jana Kima 18.80 6.76 0 -23.20 0.00
2 Uno, Uno Alfa fortuna, Bordercollie Vytautas Guobys 19.48 6.52 0 -22.52 0.00
3 Jessy, Amadea Bright Heavenly Love, Bordercollie Marge Mitt 20.82 6.10 0 -21.18 0.00
4 Azis, Azis, Belgia lambakoer malinois Rasa Vašaliene 20.99 6.05 0 -21.01 0.00
5 Ekke, Fire Rock Excellent, Bordercollie Kadi Kauba 21.59 5.88 0 -20.41 0.00
6 Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 22.35 5.68 0 -19.65 0.00
7 Teddy, Mainspring Teddy, Bordercollie Kaire Lang 22.96 5.53 0 -19.04 0.00
8 Arishi, Sheeprockers Arishi, Bordercollie Vambola Eesmaa 24.10 5.27 0 -17.90 0.00
9 Mika, Gammurabi Very Amikabl Viper, Suursnautser Konstantin Dolski 24.59 5.16 0 -17.41 0.00
10 Shaki, Margman Shakira, Saksa lambakoer DAGMAR SELI 25.40 5.00 0 -16.60 0.00
11 Sirvi, Trulyawesome Calendar Girl, Austraalia lambakoer Monika Kiho 25.59 4.96 0 -16.41 0.00
12 Qelmi, Qelmi, Labradori retriiver Katja Taskinen 25.71 4.94 0 -16.29 0.00
13 Fanni, Eaglemount Fantasie, Itaalia corso Elen Nurmetalu 27.96 4.54 0 -14.04 0.00
14 Nero, Denola Baltazar Brown Raniero, Dalmaatsia koer Eve Aavik 33.29 3.81 0 -8.71 0.00
15 Olli, Capricole Crazy About You, Austraalia lambakoer Tuuli Vaino 23.06 5.51 5 -18.94 5.00
16 Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 23.33 5.44 5 -18.67 5.00
17 Frida, Esaber Vliegende Faranth, hollandi lambakoer, lühikarvaline Tiina Veskilt 23.44 5.42 5 -18.56 5.00
18 Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 27.19 4.67 5 -14.81 5.00
19 Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 28.07 4.52 5 -13.93 5.00
20 Theodor, Theodor, Tõuta Inge Ringmets 31.85 3.99 5 -10.15 5.00
21 Bruno, Udolas Vaivorykšte, Šnautser Elena Kravchenko 48.19 2.64 5 6.19 11.19
Stella, Occhilupo Barlume di Stella, Siberi Husky Merle Laks 100.00 DSQ
Hero (Kleine Sonne), Kleine Sonne Awesome Hero, Austraalia lambakoer Maria Jürimäe 100.00 DSQ
Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 42.00 100.00 DSQ
Nugget , Nugget, Bordercollie Natalja Garašenko 100.00 DSQ

A0/A1 tunnelid 2

mini

Raja pikkus: 137 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 45.00 s, Maksimumaeg: 90.00 s, Kohtunik: Mariann Rebane, Lauasekretär: Jaanika Lillenberg
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Maru, Päiksekiir Maru, Kääbuspinšer Ivika Sootla 23.47 5.84 0 -21.53 0.00
2 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 25.28 5.42 0 -19.72 0.00
3 Fidel, Silverwhite Fidel of Nelson, Papillon Kaisa Tamm 26.49 5.17 0 -18.51 0.00
4 Lana, Lana, Jack russell terjer Aimi Käsik 30.47 4.50 0 -14.53 0.00
5 Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 39.31 3.49 0 -5.69 0.00
6 Flash, Fire Rock Flash, Papillon Kati Klein 30.19 4.54 5 -14.81 5.00
7 Henna, Armirelli In Good Hands, Austraalia terjer Rita Annus 30.63 4.47 5 -14.37 5.00
8 Ku , Kunegunda Bulmaro, Bostoni terjer Karl-Johan Tuule 37.55 3.65 5 -7.45 5.00
9 Rik, Lohusalu Frederika, jack russell'i terjer Epp Keevallik 31.13 4.40 10 -13.87 10.00

midi

Raja pikkus: 137 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 45.00 s, Maksimumaeg: 90.00 s, Kohtunik: Mariann Rebane, Lauasekretär: Jaanika Lillenberg
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Soya, Soya, Kääbuspuudel Aušra Volosenkinienė 22.49 6.09 0 -22.51 0.00
2 Juhan, Ability Black Jackpot, Shetlandi lambakoer Rauno Palmi 23.18 5.91 0 -21.82 0.00
3 Driff, Est Kalvana Decadent Treat, Inglise kokkerspanjel Jane Tüksammel 27.09 5.06 0 -17.91 0.00
4 Pipa, Chanson d`Ete Barracuda, Väike puudel Jane Tüksammel 27.55 4.97 0 -17.45 0.00
5 Indi, Indi, Bordercollie Natalja Garašenko 25.27 5.42 5 -19.73 5.00
Flint, Flint, Staffordshire Bull Terrier Sergei Pehhov 100.00 DNS

maksi

Raja pikkus: 137 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 45.00 s, Maksimumaeg: 90.00 s, Kohtunik: Mariann Rebane, Lauasekretär: Jaanika Lillenberg
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 20.98 6.53 0 -24.02 0.00
2 Uno, Uno Alfa fortuna, Bordercollie Vytautas Guobys 20.99 6.53 0 -24.01 0.00
3 Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 21.04 6.51 0 -23.96 0.00
4 Ekke, Fire Rock Excellent, Bordercollie Kadi Kauba 21.43 6.39 0 -23.57 0.00
5 Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 21.80 6.28 0 -23.20 0.00
6 Frida, Esaber Vliegende Faranth, hollandi lambakoer, lühikarvaline Tiina Veskilt 21.80 6.28 0 -23.20 0.00
7 Olli, Capricole Crazy About You, Austraalia lambakoer Tuuli Vaino 21.80 6.28 0 -23.20 0.00
8 Jessy, Amadea Bright Heavenly Love, Bordercollie Marge Mitt 21.94 6.24 0 -23.06 0.00
9 Nugget , Nugget, Bordercollie Natalja Garašenko 22.11 6.20 0 -22.89 0.00
10 Azis, Azis, Belgia lambakoer malinois Rasa Vašaliene 22.39 6.12 0 -22.61 0.00
11 Arishi, Sheeprockers Arishi, Bordercollie Vambola Eesmaa 22.42 6.11 0 -22.58 0.00
12 Teddy, Mainspring Teddy, Bordercollie Kaire Lang 22.77 6.02 0 -22.23 0.00
13 Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 22.89 5.99 0 -22.11 0.00
14 Sirvi, Trulyawesome Calendar Girl, Austraalia lambakoer Monika Kiho 24.74 5.54 0 -20.26 0.00
15 Shaki, Margman Shakira, Saksa lambakoer DAGMAR SELI 26.77 5.12 0 -18.23 0.00
16 Fanni, Eaglemount Fantasie, Itaalia corso Elen Nurmetalu 27.63 4.96 0 -17.37 0.00
17 Theodor, Theodor, Tõuta Inge Ringmets 27.67 4.95 0 -17.33 0.00
18 Mika, Gammurabi Very Amikabl Viper, Suursnautser Konstantin Dolski 27.99 4.89 0 -17.01 0.00
19 Nero, Denola Baltazar Brown Raniero, Dalmaatsia koer Eve Aavik 32.07 4.27 0 -12.93 0.00
20 Bruno, Udolas Vaivorykšte, Šnautser Elena Kravchenko 39.79 3.44 0 -5.21 0.00
21 Jacie , My Trusted Friend Jacie, Bordercollie Jana Kima 24.39 5.62 5 -20.61 5.00
22 Stella, Occhilupo Barlume di Stella, Siberi Husky Merle Laks 32.87 4.17 5 -12.13 5.00
23 Qelmi, Qelmi, Labradori retriiver Katja Taskinen 35.10 3.90 10 -9.90 10.00
Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 100.00 DSQ
Hero (Kleine Sonne), Kleine Sonne Awesome Hero, Austraalia lambakoer Maria Jürimäe 100.00 DSQ

Veteranid tunnelid 1

mini

Raja pikkus: 127 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 42.00 s, Maksimumaeg: 84.00 s, Kohtunik: Mariann Rebane, Lauasekretär: Jaanika Lillenberg
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 26.53 4.79 0 -15.47 0.00

maksi

Raja pikkus: 127 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 42.00 s, Maksimumaeg: 84.00 s, Kohtunik: Mariann Rebane, Lauasekretär: Jaanika Lillenberg
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 21.88 5.80 0 -20.12 0.00
2 Jeti, Dark'Un's Hartelijk-Blij, hollandi lambakoer, lühikarvaline Keida Tirmaste 27.66 4.59 5 -14.34 5.00

Veteranid tunnelid 2

mini

Raja pikkus: 137 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 45.00 s, Maksimumaeg: 90.00 s, Kohtunik: Mariann Rebane, Lauasekretär: Jaanika Lillenberg
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 28.64 4.78 0 -16.36 0.00

maksi

Raja pikkus: 137 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 45.00 s, Maksimumaeg: 90.00 s, Kohtunik: Mariann Rebane, Lauasekretär: Jaanika Lillenberg
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 22.33 6.14 0 -22.67 0.00
2 Jeti, Dark'Un's Hartelijk-Blij, hollandi lambakoer, lühikarvaline Keida Tirmaste 23.90 5.73 0 -21.10 0.00

A2/A3 tunnelid

mini

Raja pikkus: 149 m, Kiirus: 3.60 m/s, Ideaalaeg: 41.00 s, Maksimumaeg: 82.00 s, Kohtunik: Mariann Rebane, Lauasekretär: Jaanika Lillenberg
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 25.22 5.91 0 -15.78 0.00
2 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 25.31 5.89 0 -15.69 0.00
3 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Keida Tirmaste 26.88 5.54 0 -14.12 0.00
4 Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 27.41 5.44 0 -13.59 0.00
5 Feti, Confetti Lietaus Simfonija, Kääbuspuudel Aušra Volosenkinienė 27.69 5.38 0 -13.31 0.00
6 Zara, Zara, Tõuta Maria Kivastik 27.97 5.33 0 -13.03 0.00
7 Sophie, Dinky Kiss Sunflower Sophi, Papillon Marge Mitt 27.97 5.33 0 -13.03 0.00
8 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 28.50 5.23 0 -12.50 0.00
9 Olli, Oliver, Jack russell terjer Natali Happonen 30.19 4.94 0 -10.81 0.00
10 Laura, Laura, Tõuta Marju Mikkel 30.85 4.83 0 -10.15 0.00
11 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 32.34 4.61 0 -8.66 0.00
Sabi, Wasabi Auksine Svaja z Romanova chovu, Borderterjer Jūratė Miliūnaitė 100.00 DSQ
Enzo, Fire Rock Caesar, Papillon Dagris Punder 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 149 m, Kiirus: 3.60 m/s, Ideaalaeg: 41.00 s, Maksimumaeg: 82.00 s, Kohtunik: Mariann Rebane, Lauasekretär: Jaanika Lillenberg
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 24.37 6.11 0 -16.63 0.00
2 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 24.57 6.06 0 -16.43 0.00
3 Rubis, Rubinas, Väike puudel Rasa Guobiene 26.00 5.73 0 -15.00 0.00
4 Njusha, Arabella, Tõuta Olga Nasibullina 29.59 5.04 0 -11.41 0.00
5 Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 29.75 5.01 0 -11.25 0.00
6 Bibi, Dalylove Exclusive Essense, manchesteri terjer Aleksander Andre 28.84 5.17 5 -12.16 5.00
7 Thor, Mooncraft's As You Like, staffordshire'i bullterjer Jelena Marzaljuk 35.78 4.16 5 -5.22 5.00

maksi

Raja pikkus: 149 m, Kiirus: 3.60 m/s, Ideaalaeg: 41.00 s, Maksimumaeg: 82.00 s, Kohtunik: Mariann Rebane, Lauasekretär: Jaanika Lillenberg
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Marko Visse 22.87 6.52 0 -18.13 0.00
2 Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 23.34 6.38 0 -17.66 0.00
3 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 23.56 6.32 0 -17.44 0.00
4 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 23.66 6.30 0 -17.34 0.00
5 Gitta , Piggyland's Up To Speed Dollie, Bordercollie Ege Taliaru 23.69 6.29 0 -17.31 0.00
6 Clara, Clara Dynamic Quest, Bordercollie Stefi Praakli 24.78 6.01 0 -16.22 0.00
7 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 24.91 5.98 0 -16.09 0.00
8 Zara, Su Meile Basseterre, Belgia lambakoer groenendael Rasa Vasciliene 24.93 5.98 0 -16.07 0.00
9 Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 25.00 5.96 0 -16.00 0.00
10 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 25.84 5.77 0 -15.16 0.00
11 Rush, Follow the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Natalja Garastsenko 25.97 5.74 0 -15.03 0.00
12 Argas, Argas, Saksa lambakoer Vytautas Guobys 28.18 5.29 0 -12.82 0.00
13 Jim, Reval Dream Gimeney, Labradori retriiver Irina Ostrovskaja 29.59 5.04 0 -11.41 0.00
14 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 32.59 4.57 0 -8.41 0.00
15 Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 28.60 5.21 5 -12.40 5.00
Karro, Virus vom Hause Diethelm, Belgia lambakoer malinois Inge Ringmets 100.00 DNS
Bazas, Bazas, Saksa lambakoer Kristupas Vascila 100.00 DNS
Saine, Saine , Saksa lambakoer Rasa Vasciliene 100.00 DNS

A2/A3 tunnelid agility

mini

Raja pikkus: 175 m, Kiirus: 3.60 m/s, Ideaalaeg: 53.00 s, Maksimumaeg: 106.00 s, Kohtunik: Mariann Rebane, Lauasekretär: Jaanika Lillenberg
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 37.75 4.64 0 -15.25 0.00
2 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Keida Tirmaste 38.68 4.52 0 -14.32 0.00
3 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 39.69 4.41 0 -13.31 0.00
4 Feti, Confetti Lietaus Simfonija, Kääbuspuudel Aušra Volosenkinienė 40.16 4.36 0 -12.84 0.00
5 Olli, Oliver, Jack russell terjer Natali Happonen 42.50 4.12 0 -10.50 0.00
6 Sabi, Wasabi Auksine Svaja z Romanova chovu, Borderterjer Jūratė Miliūnaitė 39.40 4.44 5 -13.60 5.00
7 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 41.16 4.25 5 -11.84 5.00
8 Zara, Zara, Tõuta Maria Kivastik 43.97 3.98 5 -9.03 5.00
9 Laura, Laura, Tõuta Marju Mikkel 44.65 3.92 5 -8.35 5.00
10 Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 44.35 3.95 10 -8.65 10.00
Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 100.00 DSQ
Enzo, Fire Rock Caesar, Papillon Dagris Punder 100.00 DSQ
Sophie, Dinky Kiss Sunflower Sophi, Papillon Marge Mitt 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 175 m, Kiirus: 3.60 m/s, Ideaalaeg: 53.00 s, Maksimumaeg: 106.00 s, Kohtunik: Mariann Rebane, Lauasekretär: Jaanika Lillenberg
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 34.90 5.01 0 -18.10 0.00
2 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 36.00 4.86 0 -17.00 0.00
3 Njusha, Arabella, Tõuta Olga Nasibullina 43.34 4.04 0 -9.66 0.00
4 Rubis, Rubinas, Väike puudel Rasa Guobiene 38.87 4.50 5 -14.13 5.00
5 Thor, Mooncraft's As You Like, staffordshire'i bullterjer Jelena Marzaljuk 46.97 3.73 5 -6.03 5.00
6 Bibi, Dalylove Exclusive Essense, manchesteri terjer Aleksander Andre 39.00 4.49 10 -14.00 10.00
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 175 m, Kiirus: 3.60 m/s, Ideaalaeg: 53.00 s, Maksimumaeg: 106.00 s, Kohtunik: Mariann Rebane, Lauasekretär: Jaanika Lillenberg
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 33.50 5.22 0 -19.50 0.00
2 Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 35.35 4.95 0 -17.65 0.00
3 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 35.35 4.95 0 -17.65 0.00
4 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 38.63 4.53 0 -14.37 0.00
5 Rush, Follow the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Natalja Garastsenko 39.10 4.48 0 -13.90 0.00
6 Zara, Su Meile Basseterre, Belgia lambakoer groenendael Rasa Vasciliene 39.12 4.47 0 -13.88 0.00
7 Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 39.44 4.44 0 -13.56 0.00
8 Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 35.81 4.89 5 -17.19 5.00
9 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 36.93 4.74 5 -16.07 5.00
10 Clara, Clara Dynamic Quest, Bordercollie Stefi Praakli 38.43 4.55 5 -14.57 5.00
11 Argas, Argas, Saksa lambakoer Vytautas Guobys 41.25 4.24 5 -11.75 5.00
12 Jim, Reval Dream Gimeney, Labradori retriiver Irina Ostrovskaja 47.88 3.65 5 -5.12 5.00
13 Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Marko Visse 37.47 4.67 10 -15.53 10.00
Gitta , Piggyland's Up To Speed Dollie, Bordercollie Ege Taliaru 100.00 DSQ
Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 100.00 DSQ
Karro, Virus vom Hause Diethelm, Belgia lambakoer malinois Inge Ringmets 100.00 DNS
Bazas, Bazas, Saksa lambakoer Kristupas Vascila 100.00 DNS
Saine, Saine , Saksa lambakoer Rasa Vasciliene 100.00 DNS