27-28.06.2015 Agility võistlused ja Tunnelikarika III etapp Pärnumaa, Tahkuranna vald, Vana-Nurme talu

V1- A0 hüpperada 1 mini midi maksi
V2- A0 hüpperada 2 mini midi maksi
V3- A1 agilityrada 1 mini midi maksi
V4- A1 agilityrada 2 mini midi maksi
V5- A1 agilityrada 3 mini midi maksi
V6- A2 agilityrada 1 mini midi maksi
V7- A2 agilityrada 2 mini midi maksi
V8- A2 agilityrada 3 mini midi maksi
V9- A3 agilityrada 1 mini midi maksi
V10- A3 agilityrada 2 mini midi maksi
V11- A3 agilityrada 3 mini midi maksi
V12- A0/A1 tunnelirada 1 mini midi maksi
V13 - A0/A1 tunnelirada 2 mini midi maksi
V14- veteranid tunnelirada 1 mini maksi
V15- veteranid tunnelirada 2 mini maksi
V1- A3 agilityrada 1 stažöör Stefi Praakli mini midi maksi
V2- A3 agilityrada 2 mini midi maksi
V3- A3 agilityrada 3 mini midi maksi
V4- A2 agilityrada 1 mini maksi
V5- A2 agilityrada 2 mini maksi
V6- A2 agilityrada 3 stazöör Indrek Tirmaste mini maksi
V7- A1 agilityrada 1 stazöör Indrek Tirmaste mini maksi
V8- A1 agilityrada 2 mini maksi
V9- A1 agilityrada 3 mini maksi
V10- A2/A3 tunnelirada 1 mini midi maksi
V11- A2/A3 tunnelirada 2 mini midi maksi

V1- A0 hüpperada 1

mini

Raja pikkus: 92 m, Kiirus: 2.50 m/s, Ideaalaeg: 37.00 s, Maksimumaeg: 74.00 s, Kohtunik: Stefi Praakli, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 14.36 6.41 0 -22.64 0.00
2 Flaffi, Favorite Class Madam, tõutu Liisi Vilba 15.80 5.82 0 -21.20 0.00
3 Stefi , Armirelli Feeling Good, Austraalia terjer Keiu Põlluveer 17.53 5.25 0 -19.47 0.00
4 Sissi, Karanest Ocean Eleven Jonna, Jack russell terjer Kadi Viitmaa 17.58 5.23 0 -19.42 0.00
5 Pipi, Snow Blue Zucky Step By Step, Jack russell terjer Katre Niinemägi 19.90 4.62 0 -17.10 0.00
6 Ku , Kunegunda Bulmaro, Bostoni terjer Karl-Johan Tuule 20.56 4.47 0 -16.44 0.00
7 Flash, Fire Rock Flash, Papillon Kati Klein 22.22 4.14 0 -14.78 0.00
8 Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 25.58 3.60 0 -11.42 0.00
9 Minttu, Minttu, Jack russell terjer Angelika Tammik 28.16 3.27 0 -8.84 0.00
10 Minni, Minnie Isabella, Tõuta Viivi Sepp 37.10 2.48 0 0.10 0.10
11 Rufus, Armirelli Funny or Fact, Austraalia terjer Rita Annus 23.04 3.99 5 -13.96 5.00
12 Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 25.28 3.64 5 -11.72 5.00
13 Bobby, Royal Fantasy Fascino Fortunato, Cavalier king charles spaniel AnniKa Mumm 28.69 3.21 5 -8.31 5.00
14 Feodora, Feodora, Tõuta Roland Kriibi 24.93 3.69 10 -12.07 10.00
15 Tixi, Milbu King Of The Day, Papillon Terje Erdmann 25.47 3.61 10 -11.53 10.00
16 Rebecca, Rebecca, Yorkshire'i terjer Randelyn Vaher 51.07 1.80 5 14.07 19.07
Mocca, Mocca, Jack russell terjer Piret Sai 100.00 DSQ
Iiris, Airis, Tõuta Anželika Hanson 100.00 DSQ
Luna , Summer Dream Oberfidž, Kääbussnautser Kriste Kosseson 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 92 m, Kiirus: 2.50 m/s, Ideaalaeg: 37.00 s, Maksimumaeg: 74.00 s, Kohtunik: Stefi Praakli, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Juhan, Ability Black Jackpot, Shetlandi lambakoer Rauno Palmi 14.97 6.15 0 -22.03 0.00
2 Pipa, Chanson d`Ete Barracuda, Väike puudel Jane Tüksammel 18.60 4.95 0 -18.40 0.00
3 Charlie, Charlie, Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova 24.04 3.83 5 -12.96 5.00
4 Semu, Stylus Semu, Saksa jahiterjer Reet Koppel 41.14 2.24 10 4.14 14.14
Kusti, Ability Black Jumper, Shetlandi lambakoer Eliise Põder 100.00 DSQ
Driff, Est Kalvana Decadent Treat, Inglise kokkerspanjel Ene Mae 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 92 m, Kiirus: 2.50 m/s, Ideaalaeg: 37.00 s, Maksimumaeg: 74.00 s, Kohtunik: Stefi Praakli, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Teddy, Mainspring Teddy, Bordercollie Kaire Lang 15.53 5.92 0 -21.47 0.00
2 Bree, Cloudburst Gentle Breeze, Nova Scotia retriiver Berle Brant 16.43 5.60 0 -20.57 0.00
3 Fanni, Eaglemount Fantasie, Itaalia corso Elen Nurmetalu 19.19 4.79 0 -17.81 0.00
4 Kenzo, Lancar Dream Everything Is Love, whippet Inesa Chepulyonoka 16.14 5.70 5 -20.86 5.00
5 Moone, Moone, Austraalia karjakoer Kati-Keiu Kukk 18.46 4.98 5 -18.54 5.00
6 Nero, Denola Baltazar Brown Raniero, Dalmaatsia koer Eve Aavik 28.74 3.20 5 -8.26 5.00
Jet, Evangelion, Bordercollie Sergeeva Marina 100.00 DSQ
Noora, Noora, Saksa lambakoer Egon Pull 100.00 DSQ

V2- A0 hüpperada 2

mini

Raja pikkus: 92 m, Kiirus: 2.50 m/s, Ideaalaeg: 37.00 s, Maksimumaeg: 74.00 s, Kohtunik: Stefi Praakli, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 14.00 6.57 0 -23.00 0.00
2 Flaffi, Favorite Class Madam, tõutu Liisi Vilba 15.55 5.92 0 -21.45 0.00
3 Sissi, Karanest Ocean Eleven Jonna, Jack russell terjer Kadi Viitmaa 16.66 5.52 0 -20.34 0.00
4 Luna , Summer Dream Oberfidž, Kääbussnautser Kriste Kosseson 16.89 5.45 0 -20.11 0.00
5 Feodora, Feodora, Tõuta Roland Kriibi 18.76 4.90 0 -18.24 0.00
6 Mocca, Mocca, Jack russell terjer Piret Sai 21.82 4.22 0 -15.18 0.00
7 Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 22.41 4.11 0 -14.59 0.00
8 Bobby, Royal Fantasy Fascino Fortunato, Cavalier king charles spaniel AnniKa Mumm 23.24 3.96 0 -13.76 0.00
9 Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 23.84 3.86 0 -13.16 0.00
10 Rebecca, Rebecca, Yorkshire'i terjer Randelyn Vaher 27.01 3.41 0 -9.99 0.00
11 Minni, Minnie Isabella, Tõuta Viivi Sepp 41.63 2.21 0 4.63 4.63
12 Tixi, Milbu King Of The Day, Papillon Terje Erdmann 19.42 4.74 5 -17.58 5.00
13 Flash, Fire Rock Flash, Papillon Kati Klein 20.72 4.44 5 -16.28 5.00
14 Pipi, Snow Blue Zucky Step By Step, Jack russell terjer Katre Niinemägi 21.78 4.22 5 -15.22 5.00
15 Rufus, Armirelli Funny or Fact, Austraalia terjer Rita Annus 22.46 4.10 5 -14.54 5.00
16 Minttu, Minttu, Jack russell terjer Angelika Tammik 29.90 3.08 5 -7.10 5.00
17 Iiris, Airis, Tõuta Anželika Hanson 33.27 2.77 5 -3.73 5.00
Ku , Kunegunda Bulmaro, Bostoni terjer Karl-Johan Tuule 100.00 DSQ
Stefi , Armirelli Feeling Good, Austraalia terjer Keiu Põlluveer 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 92 m, Kiirus: 2.50 m/s, Ideaalaeg: 37.00 s, Maksimumaeg: 74.00 s, Kohtunik: Stefi Praakli, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Juhan, Ability Black Jackpot, Shetlandi lambakoer Rauno Palmi 14.25 6.46 0 -22.75 0.00
2 Kusti, Ability Black Jumper, Shetlandi lambakoer Eliise Põder 14.99 6.14 0 -22.01 0.00
3 Pipa, Chanson d`Ete Barracuda, Väike puudel Jane Tüksammel 18.61 4.94 0 -18.39 0.00
4 Charlie, Charlie, Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova 19.71 4.67 0 -17.29 0.00
5 Semu, Stylus Semu, Saksa jahiterjer Reet Koppel 21.21 4.34 0 -15.79 0.00
6 Driff, Est Kalvana Decadent Treat, Inglise kokkerspanjel Ene Mae 16.18 5.69 5 -20.82 5.00

maksi

Raja pikkus: 92 m, Kiirus: 2.50 m/s, Ideaalaeg: 37.00 s, Maksimumaeg: 74.00 s, Kohtunik: Stefi Praakli, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Kenzo, Lancar Dream Everything Is Love, whippet Inesa Chepulyonoka 14.16 6.50 0 -22.84 0.00
2 Bree, Cloudburst Gentle Breeze, Nova Scotia retriiver Berle Brant 16.91 5.44 0 -20.09 0.00
3 Noora, Noora, Saksa lambakoer Egon Pull 18.36 5.01 0 -18.64 0.00
4 Teddy, Mainspring Teddy, Bordercollie Kaire Lang 14.32 6.42 5 -22.68 5.00
5 Fanni, Eaglemount Fantasie, Itaalia corso Elen Nurmetalu 18.44 4.99 5 -18.56 5.00
6 Jet, Evangelion, Bordercollie Sergeeva Marina 20.08 4.58 10 -16.92 10.00
Nero, Denola Baltazar Brown Raniero, Dalmaatsia koer Eve Aavik 100.00 DSQ
Moone, Moone, Austraalia karjakoer Kati-Keiu Kukk 100.00 DSQ

V3- A1 agilityrada 1

mini

Raja pikkus: 173 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 58.00 s, Maksimumaeg: 116.00 s, Kohtunik: Peteris Akimovs, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 44.33 3.90 5 -13.67 5.00
2 Morris, Royal Fantasy Up To Wild Comet, Cavalier king charles spaniel Kaire Kala 48.21 3.59 5 -9.79 5.00
3 Mõmmi, Mõmmi, Tõuta Viivi Sepp 74.99 2.31 5 16.99 21.99
4 Sohvi , Sohvi , Tõuta Gerli Laur 66.66 2.60 15 8.66 23.66
Brem, It`Sverana Premira, Väike brabandi grifoon Elen Koiduste 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 173 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 58.00 s, Maksimumaeg: 116.00 s, Kohtunik: Peteris Akimovs, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
Edi , Flygance White Crystal Edison, Ameerika kokkerspanjel Kadi Karu 100.00 DSQ
Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 173 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 58.00 s, Maksimumaeg: 116.00 s, Kohtunik: Peteris Akimovs, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 41.40 4.18 5 -16.60 5.00
2 Pirkko, Velociraptor, Bordercollie Anette Lindell 38.02 4.55 10 -19.98 10.00
3 Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 34.83 4.97 20 -23.17 20.00
4 Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 40.57 4.26 20 -17.43 20.00
5 Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 44.81 3.86 20 -13.19 20.00
6 Boss, White Coastal Little Blue Moonstone, Shetlandi lambakoer Tatjana Ponomarenko 49.53 3.49 25 -8.47 25.00
7 Roco, Roco, Tõuta Kadri Krapp 53.87 3.21 25 -4.13 25.00
Olavi, Sauropod, Bordercollie Anette Lindell 100.00 DSQ
Mervi, MEI DAN FLORIDA PANTER, whippet Anette Lindell 100.00 DSQ
Grace, Peak River Fly Graceful Pitta Brit, Austraalia lambakoer Moonika Trumm 100.00 DSQ
Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 100.00 DSQ
Tiko, Mainspring Tiko, Bordercollie Ene Ojassalu 100.00 DSQ
Karma, Karma, Tõuta Marika Einlo 100.00 DSQ
Lindy, Maeglin Lindy, Bordercollie Margareta Telliskivi 100.00 DSQ
Gitta , Piggyland's Up To Speed Dollie, Bordercollie Ege Taliaru 100.00 DSQ
Tory, Ebony Nose Astoria, Bordercollie Natalia Skugarova 100.00 DNS

V4- A1 agilityrada 2

mini

Raja pikkus: 173 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 57.67 s, Maksimumaeg: 115.34 s, Kohtunik: Peteris Akimovs, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Morris, Royal Fantasy Up To Wild Comet, Cavalier king charles spaniel Kaire Kala 40.68 4.25 0 -16.99 0.00
2 Brem, It`Sverana Premira, Väike brabandi grifoon Elen Koiduste 67.23 2.57 5 9.56 14.56
3 Mõmmi, Mõmmi, Tõuta Viivi Sepp 76.32 2.27 5 18.65 23.65
4 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 44.12 3.92 25 -13.55 25.00
Sohvi , Sohvi , Tõuta Gerli Laur 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 173 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 57.67 s, Maksimumaeg: 115.34 s, Kohtunik: Peteris Akimovs, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 34.91 4.96 0 -22.76 0.00 SERT
Edi , Flygance White Crystal Edison, Ameerika kokkerspanjel Kadi Karu 100.00 DSQ
Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 173 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 57.67 s, Maksimumaeg: 115.34 s, Kohtunik: Peteris Akimovs, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Boss, White Coastal Little Blue Moonstone, Shetlandi lambakoer Tatjana Ponomarenko 44.57 3.88 5 -13.10 5.00
2 Mervi, MEI DAN FLORIDA PANTER, whippet Anette Lindell 37.09 4.66 10 -20.58 10.00
3 Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 39.28 4.40 10 -18.39 10.00
4 Olavi, Sauropod, Bordercollie Anette Lindell 36.62 4.72 20 -21.05 20.00
5 Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 42.46 4.07 20 -15.21 20.00
6 Roco, Roco, Tõuta Kadri Krapp 50.09 3.45 20 -7.58 20.00
Pirkko, Velociraptor, Bordercollie Anette Lindell 100.00 DSQ
Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 100.00 DSQ
Grace, Peak River Fly Graceful Pitta Brit, Austraalia lambakoer Moonika Trumm 100.00 DSQ
Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 100.00 DSQ
Tiko, Mainspring Tiko, Bordercollie Ene Ojassalu 100.00 DSQ
Karma, Karma, Tõuta Marika Einlo 100.00 DSQ
Lindy, Maeglin Lindy, Bordercollie Margareta Telliskivi 100.00 DSQ
Gitta , Piggyland's Up To Speed Dollie, Bordercollie Ege Taliaru 100.00 DSQ
Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 100.00 DSQ
Tory, Ebony Nose Astoria, Bordercollie Natalia Skugarova 100.00 DNS

V5- A1 agilityrada 3

mini

Raja pikkus: 183 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 61.00 s, Maksimumaeg: 122.00 s, Kohtunik: Peteris Akimovs, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Morris, Royal Fantasy Up To Wild Comet, Cavalier king charles spaniel Kaire Kala 43.44 4.21 5 -17.56 5.00
2 Mõmmi, Mõmmi, Tõuta Viivi Sepp 79.17 2.31 0 18.17 18.17
Sohvi , Sohvi , Tõuta Gerli Laur
Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 183 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 61.00 s, Maksimumaeg: 122.00 s, Kohtunik: Peteris Akimovs, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
Edi , Flygance White Crystal Edison, Ameerika kokkerspanjel Kadi Karu 61.00 100.00 DSQ
Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 61.00 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 183 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 61.00 s, Maksimumaeg: 122.00 s, Kohtunik: Peteris Akimovs, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Olavi, Sauropod, Bordercollie Anette Lindell 36.85 4.97 10 -24.15 10.00
2 Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 45.04 4.06 20 -15.96 20.00
3 Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 58.99 3.10 30 -2.01 30.00
Roco, Roco, Tõuta Kadri Krapp 100.00 DSQ
Pirkko, Velociraptor, Bordercollie Anette Lindell 100.00 DSQ
Mervi, MEI DAN FLORIDA PANTER, whippet Anette Lindell 61.00 100.00 DSQ
Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 100.00 DSQ
Grace, Peak River Fly Graceful Pitta Brit, Austraalia lambakoer Moonika Trumm 100.00 DSQ
Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 61.00 100.00 DSQ
Boss, White Coastal Little Blue Moonstone, Shetlandi lambakoer Tatjana Ponomarenko 100.00 DSQ
Tiko, Mainspring Tiko, Bordercollie Ene Ojassalu 100.00 DSQ
Karma, Karma, Tõuta Marika Einlo 100.00 DSQ
Lindy, Maeglin Lindy, Bordercollie Margareta Telliskivi 100.00 DSQ
Gitta , Piggyland's Up To Speed Dollie, Bordercollie Ege Taliaru 100.00 DSQ
Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 100.00 DSQ
Tory, Ebony Nose Astoria, Bordercollie Natalia Skugarova 100.00 DNS

V6- A2 agilityrada 1

mini

Raja pikkus: 173 m, Kiirus: 3.40 m/s, Ideaalaeg: 50.00 s, Maksimumaeg: 100.00 s, Kohtunik: Peteris Akimovs, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 41.03 4.22 0 -8.97 0.00
2 Flicka, Päiksekiir Happy, Kääbuspinšer Reti Käspri 46.44 3.73 0 -3.56 0.00
3 Rutt, Dirtdigger`s September Ruby, Jack russell terjer Kadi Viitmaa 45.72 3.78 5 -4.28 5.00
4 Cassie, Graphic Favorit Iva, Kääbuspinšer Maarja Sau 48.38 3.58 5 -1.62 5.00
5 Laura, Laura, Tõuta Marju Mikkel 49.67 3.48 5 -0.33 5.00
6 Noora, Armirelli Ignore The Code, Austraalia terjer Ene Rand 55.38 3.12 0 5.38 5.38
7 Marsel', Nasha marka Mlechnyj put', Kääbuspinšer Anna Sosnova 45.17 3.83 10 -4.83 10.00
8 Pach, Cosmopaws Al Pacino Star, Welsh Corgi Pembroke Oksana Ignatenkova 46.93 3.69 10 -3.07 10.00
9 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 62.15 2.78 15 12.15 27.15
Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 100.00 DSQ
Freddy, Royal Fantasy Bello Fresco, Cavalier king charles spaniel AnniKa Mumm 100.00 DSQ
Jacku, Snow Blues Samurai Jack, jack russell'i terjer Riina Leht 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 173 m, Kiirus: 3.40 m/s, Ideaalaeg: 50.00 s, Maksimumaeg: 100.00 s, Kohtunik: Peteris Akimovs, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
Stels, Marvitholl Ikar, Shetlandi lambakoer Svetlana Prokopenko 100.00 DSQ
Rash, Marvitholl Discoverer, Shetlandi lambakoer Jelena Stukane 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 173 m, Kiirus: 3.40 m/s, Ideaalaeg: 50.00 s, Maksimumaeg: 100.00 s, Kohtunik: Peteris Akimovs, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Otto, Hippuliinan Kaukomieli, Habecollie Anneli Kass 45.36 3.81 5 -4.64 5.00
Meni, Manitu iz Strany Kutha, Bordercollie Jekaterina Akimova 100.00 DSQ
Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 50.00 100.00 DSQ
Miia, Born to Win White MayDay, Sveitsi valge lambakoer Kai Saar 100.00 DSQ
Kuti-Bella, Kuti-Bella, Tõuta Heleriin Lopp 100.00 DSQ

V7- A2 agilityrada 2

mini

Raja pikkus: 178 m, Kiirus: 3.40 m/s, Ideaalaeg: 52.00 s, Maksimumaeg: 104.00 s, Kohtunik: Peteris Akimovs, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Marsel', Nasha marka Mlechnyj put', Kääbuspinšer Anna Sosnova 44.52 4.00 0 -7.48 0.00
2 Rutt, Dirtdigger`s September Ruby, Jack russell terjer Kadi Viitmaa 44.97 3.96 0 -7.03 0.00
3 Flicka, Päiksekiir Happy, Kääbuspinšer Reti Käspri 48.28 3.69 0 -3.72 0.00
4 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 43.67 4.08 5 -8.33 5.00
5 Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 44.71 3.98 5 -7.29 5.00
6 Noora, Armirelli Ignore The Code, Austraalia terjer Ene Rand 57.43 3.10 0 5.43 5.43
7 Pach, Cosmopaws Al Pacino Star, Welsh Corgi Pembroke Oksana Ignatenkova 43.35 4.11 10 -8.65 10.00
8 Jacku, Snow Blues Samurai Jack, jack russell'i terjer Riina Leht 70.84 2.51 0 18.84 18.84
Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 100.00 DSQ
Laura, Laura, Tõuta Marju Mikkel 52.00 100.00 DSQ
Freddy, Royal Fantasy Bello Fresco, Cavalier king charles spaniel AnniKa Mumm 100.00 DSQ
Cassie, Graphic Favorit Iva, Kääbuspinšer Maarja Sau 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 178 m, Kiirus: 3.40 m/s, Ideaalaeg: 52.00 s, Maksimumaeg: 104.00 s, Kohtunik: Peteris Akimovs, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Rash, Marvitholl Discoverer, Shetlandi lambakoer Jelena Stukane 40.82 4.36 0 -11.18 0.00
Stels, Marvitholl Ikar, Shetlandi lambakoer Svetlana Prokopenko 52.00 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 178 m, Kiirus: 3.40 m/s, Ideaalaeg: 52.00 s, Maksimumaeg: 104.00 s, Kohtunik: Peteris Akimovs, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Meni, Manitu iz Strany Kutha, Bordercollie Jekaterina Akimova 37.46 4.75 5 -14.54 5.00
2 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 36.89 4.83 15 -15.11 15.00
Otto, Hippuliinan Kaukomieli, Habecollie Anneli Kass 100.00 DSQ
Miia, Born to Win White MayDay, Sveitsi valge lambakoer Kai Saar 52.00 100.00 DSQ
Kuti-Bella, Kuti-Bella, Tõuta Heleriin Lopp 100.00 DSQ

V8- A2 agilityrada 3

mini

Raja pikkus: 188 m, Kiirus: 3.40 m/s, Ideaalaeg: 55.00 s, Maksimumaeg: 110.00 s, Kohtunik: Peteris Akimovs, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 44.31 4.24 5 -10.69 5.00
2 Pach, Cosmopaws Al Pacino Star, Welsh Corgi Pembroke Oksana Ignatenkova 45.82 4.10 5 -9.18 5.00
3 Rutt, Dirtdigger`s September Ruby, Jack russell terjer Kadi Viitmaa 53.50 3.51 5 -1.50 5.00
4 Laura, Laura, Tõuta Marju Mikkel 51.07 3.68 15 -3.93 15.00
5 Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 53.24 3.53 15 -1.76 15.00
6 Freddy, Royal Fantasy Bello Fresco, Cavalier king charles spaniel AnniKa Mumm 70.72 2.66 25 15.72 40.72
Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 55.00 100.00 DSQ
Busya, Black Pearl Haus Wityk, Welsh Corgi Pembroke Valeriia Ekabson 100.00 DSQ
Flicka, Päiksekiir Happy, Kääbuspinšer Reti Käspri 55.00 100.00 DSQ
Noora, Armirelli Ignore The Code, Austraalia terjer Ene Rand 55.00 100.00 DSQ
Cassie, Graphic Favorit Iva, Kääbuspinšer Maarja Sau 100.00 DSQ
Jacku, Snow Blues Samurai Jack, jack russell'i terjer Riina Leht 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 188 m, Kiirus: 3.40 m/s, Ideaalaeg: 55.00 s, Maksimumaeg: 110.00 s, Kohtunik: Peteris Akimovs, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Rash, Marvitholl Discoverer, Shetlandi lambakoer Jelena Stukane 44.86 4.19 10 -10.14 10.00
Stels, Marvitholl Ikar, Shetlandi lambakoer Svetlana Prokopenko 100.00 DSQ
Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro

maksi

Raja pikkus: 188 m, Kiirus: 3.40 m/s, Ideaalaeg: 55.00 s, Maksimumaeg: 110.00 s, Kohtunik: Peteris Akimovs, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Meni, Manitu iz Strany Kutha, Bordercollie Jekaterina Akimova 39.67 4.74 5 -15.33 5.00
2 Kuti-Bella, Kuti-Bella, Tõuta Heleriin Lopp 59.22 3.17 10 4.22 14.22
Otto, Hippuliinan Kaukomieli, Habecollie Anneli Kass 100.00 DSQ
Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 55.00 100.00 DSQ
Miia, Born to Win White MayDay, Sveitsi valge lambakoer Kai Saar 100.00 DSQ

V9- A3 agilityrada 1

mini

Raja pikkus: 193 m, Kiirus: 4.30 m/s, Ideaalaeg: 45.00 s, Maksimumaeg: 90.00 s, Kohtunik: Peteris Akimovs, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 40.39 4.78 0 -4.61 0.00
2 Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 40.90 4.72 0 -4.10 0.00
3 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 41.34 4.67 0 -3.66 0.00
4 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 43.74 4.41 0 -1.26 0.00
5 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Marta Miil 44.74 4.31 0 -0.26 0.00
6 Greta, Pudelpower`s Big Fighter, Toypuudel RIGMOR JANSSON 45.92 4.20 0 0.92 0.92
7 Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 48.77 3.96 0 3.77 3.77
8 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 40.50 4.77 5 -4.50 5.00
9 Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 47.94 4.03 5 2.94 7.94
10 Jessi, Scarlett Bevy JR Secret Hope, Jack russell terjer Jaanus Rand 45.91 4.20 10 0.91 10.91
11 Bella, Lohusalu Arukas Arabella, jack russell'i terjer Epp Keevallik 52.22 3.70 5 7.22 12.22
12 Anna, Helandros Artifact of Annie, cavalier king charles spanjel Kerli Reintamm 65.88 2.93 0 20.88 20.88
Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 45.00 100.00 DSQ
Skipp, Skipper, Tõuta Ege Taliaru 45.00 100.00 DSQ
Lisa , Corona Florea Acalypha, Welsh Corgi Pembroke Valeriia Ekabson 100.00 DSQ
Hariett, Fouruse Dixie Nightbird, Parson russeli terrier Pia Laakso 45.00 100.00 DSQ
Doris, Pudelpower`s Black Sunshine, Toypuudel RIGMOR JANSSON 100.00 DSQ
Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 100.00 DSQ
Teffi, Volfrad Saga's Ode To Tefnut, Väike brabandi grifoon Irina Bogdan 45.00 100.00 DSQ
Runa, Volfrad Saga's Ode To Sehmeth, Väike brabandi grifoon Jelena Marzaljuk 45.00 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 193 m, Kiirus: 4.30 m/s, Ideaalaeg: 45.00 s, Maksimumaeg: 90.00 s, Kohtunik: Peteris Akimovs, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 38.20 5.05 0 -6.80 0.00
2 Njusha, Arabella, Tõuta Olga Nasibullina 48.77 3.96 0 3.77 3.77
3 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 53.27 3.62 5 8.27 13.27
4 Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 50.31 3.84 10 5.31 15.31
Jolly, Stasyline Jemma, Shetlandi lambakoer Andrejs Makarovs 100.00 DSQ
Ontario, Katrilon`s Ontario, Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova 100.00 DSQ
Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 193 m, Kiirus: 4.30 m/s, Ideaalaeg: 45.00 s, Maksimumaeg: 90.00 s, Kohtunik: Peteris Akimovs, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 35.05 5.51 0 -9.95 0.00
2 Dobby, Flyland Black Blizzard, Bordercollie Maarja Haljasmäe 38.18 5.06 0 -6.82 0.00
3 Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 39.99 4.83 0 -5.01 0.00
4 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 40.68 4.74 0 -4.32 0.00
5 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 43.52 4.43 0 -1.48 0.00
6 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 44.26 4.36 0 -0.74 0.00
7 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 37.72 5.12 5 -7.28 5.00
8 Kudra, Malwch Kudra, Horvaatia lambakoer Jūlija Kampuse 39.32 4.91 5 -5.68 5.00
9 Daichi, Daichi Yule Yogi, Akita Natalja Prokofjeva 54.42 3.55 0 9.42 9.42
10 Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Inga Järv 41.17 4.69 10 -3.83 10.00
11 Coco, Shaggy Toller's Wild Cayenne, Nova Scotia retriiver Kadi Randoja 44.45 4.34 10 -0.55 10.00
12 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 46.42 4.16 15 1.42 16.42
13 Rush, Follow the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Natalja Garastsenko 47.34 4.08 15 2.34 17.34
14 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Vambola Eesmaa 49.04 3.94 15 4.04 19.04
15 Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 55.62 3.47 20 10.62 30.62
Ritva, Strömsfors Ritva, Bordercollie Anette Lindell 100.00 DSQ
Seiko, Snow Life Chance to Win, Shetlandi lambakoer Jekaterina Akimova 100.00 DSQ
Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 100.00 DSQ
Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 100.00 DSQ
Dina, Orchidea ot Solnika, Belgia lambakoer groenendael Svetlana Andreeva 100.00 DSQ
Tii, Mainspring Tjika, Bordercollie Monika Põld 100.00 DSQ
Paris, Sentikki Propwash Trip To Paris, Austraalia lambakoer Keida Tirmaste 100.00 DSQ
Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 100.00 DSQ
Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 100.00 DSQ
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ
Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Jaanika Lillenberg 100.00 DSQ
Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 45.00 100.00 DSQ
Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 100.00 DSQ
Rada, Rada, tõutu Natalia Skugarova 100.00 DNS

V10- A3 agilityrada 2

mini

Raja pikkus: 185 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Peteris Akimovs, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 38.96 4.75 0 -7.04 0.00
2 Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 40.74 4.54 0 -5.26 0.00
3 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 42.11 4.39 0 -3.89 0.00
4 Lumi, Kairojen Indika, Jack russell terjer Kristi Vaidla 45.17 4.10 0 -0.83 0.00
5 Runa, Volfrad Saga's Ode To Sehmeth, Väike brabandi grifoon Jelena Marzaljuk 46.10 4.01 0 0.10 0.10
6 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Marta Miil 44.12 4.19 5 -1.88 5.00
7 Greta, Pudelpower`s Big Fighter, Toypuudel RIGMOR JANSSON 44.69 4.14 5 -1.31 5.00
8 Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 47.66 3.88 5 1.66 6.66
9 Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 48.33 3.83 5 2.33 7.33
10 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 45.56 4.06 10 -0.44 10.00
11 Jessi, Scarlett Bevy JR Secret Hope, Jack russell terjer Jaanus Rand 52.11 3.55 5 6.11 11.11
12 Lisa , Corona Florea Acalypha, Welsh Corgi Pembroke Valeriia Ekabson 56.75 3.26 20 10.75 30.75
Skipp, Skipper, Tõuta Ege Taliaru 100.00 DSQ
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 100.00 DSQ
Anna, Helandros Artifact of Annie, cavalier king charles spanjel Kerli Reintamm 100.00 DSQ
Hariett, Fouruse Dixie Nightbird, Parson russeli terrier Pia Laakso 100.00 DSQ
Doris, Pudelpower`s Black Sunshine, Toypuudel RIGMOR JANSSON 100.00 DSQ
Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 100.00 DSQ
Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 100.00 DSQ
Minku, Flyland Running Squirrel, Shetlandi lambakoer Maarja Haljasmäe 100.00 DSQ
Bella, Lohusalu Arukas Arabella, jack russell'i terjer Epp Keevallik 100.00 DSQ
Teffi, Volfrad Saga's Ode To Tefnut, Väike brabandi grifoon Irina Bogdan 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 185 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Peteris Akimovs, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 36.80 5.03 0 -9.20 0.00
2 Njusha, Arabella, Tõuta Olga Nasibullina 48.30 3.83 0 2.30 2.30
3 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 50.41 3.67 0 4.41 4.41
4 Ontario, Katrilon`s Ontario, Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova 46.91 3.94 15 0.91 15.91
Jolly, Stasyline Jemma, Shetlandi lambakoer Andrejs Makarovs 100.00 DSQ
Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 100.00 DSQ
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 46.00 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 185 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Peteris Akimovs, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 36.14 5.12 0 -9.86 0.00
2 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 38.94 4.75 0 -7.06 0.00
3 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 42.86 4.32 0 -3.14 0.00
4 Seiko, Snow Life Chance to Win, Shetlandi lambakoer Jekaterina Akimova 45.70 4.05 0 -0.30 0.00
5 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 38.61 4.79 5 -7.39 5.00
6 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Vambola Eesmaa 44.63 4.15 5 -1.37 5.00
7 Paris, Sentikki Propwash Trip To Paris, Austraalia lambakoer Keida Tirmaste 48.58 3.81 5 2.58 7.58
8 Rush, Follow the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Natalja Garastsenko 44.69 4.14 10 -1.31 10.00
9 Daichi, Daichi Yule Yogi, Akita Natalja Prokofjeva 67.73 2.73 5 21.73 26.73
10 Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 42.84 4.32 30 -3.16 30.00
Ritva, Strömsfors Ritva, Bordercollie Anette Lindell 100.00 DSQ
Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 46.00 100.00 DSQ
Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 100.00 DSQ
Kudra, Malwch Kudra, Horvaatia lambakoer Jūlija Kampuse 100.00 DSQ
Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 100.00 DSQ
Dina, Orchidea ot Solnika, Belgia lambakoer groenendael Svetlana Andreeva 100.00 DSQ
Tii, Mainspring Tjika, Bordercollie Monika Põld 100.00 DSQ
Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 100.00 DSQ
Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 100.00 DSQ
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 46.00 100.00 DSQ
Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 100.00 DSQ
Dobby, Flyland Black Blizzard, Bordercollie Maarja Haljasmäe 100.00 DSQ
Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Inga Järv 100.00 DSQ
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ
Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Jaanika Lillenberg 100.00 DSQ
Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 100.00 DSQ
Coco, Shaggy Toller's Wild Cayenne, Nova Scotia retriiver Kadi Randoja 100.00 DSQ
Rada, Rada, tõutu Natalia Skugarova 100.00 DNS

V11- A3 agilityrada 3

mini

Raja pikkus: 194 m, Kiirus: 4.10 m/s, Ideaalaeg: 47.00 s, Maksimumaeg: 94.00 s, Kohtunik: Peteris Akimovs, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Minku, Flyland Running Squirrel, Shetlandi lambakoer Maarja Haljasmäe 39.12 4.96 0 -7.88 0.00
2 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 39.75 4.88 0 -7.25 0.00
3 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 40.14 4.83 0 -6.86 0.00
4 Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 40.79 4.76 0 -6.21 0.00
5 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 41.23 4.71 0 -5.77 0.00
6 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 42.76 4.54 0 -4.24 0.00
7 Greta, Pudelpower`s Big Fighter, Toypuudel RIGMOR JANSSON 44.44 4.37 0 -2.56 0.00
8 Runa, Volfrad Saga's Ode To Sehmeth, Väike brabandi grifoon Jelena Marzaljuk 47.83 4.06 0 0.83 0.83
9 Lumi, Kairojen Indika, Jack russell terjer Kristi Vaidla 48.82 3.97 0 1.82 1.82
10 Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 43.89 4.42 5 -3.11 5.00
11 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Marta Miil 46.26 4.19 5 -0.74 5.00
12 Jessi, Scarlett Bevy JR Secret Hope, Jack russell terjer Jaanus Rand 47.51 4.08 5 0.51 5.51
13 Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 49.51 3.92 5 2.51 7.51
14 Anna, Helandros Artifact of Annie, cavalier king charles spanjel Kerli Reintamm 65.02 2.98 0 18.02 18.02
Skipp, Skipper, Tõuta Ege Taliaru 100.00 DSQ
Hariett, Fouruse Dixie Nightbird, Parson russeli terrier Pia Laakso 100.00 DSQ
Doris, Pudelpower`s Black Sunshine, Toypuudel RIGMOR JANSSON 100.00 DSQ
Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 100.00 DSQ
Bella, Lohusalu Arukas Arabella, jack russell'i terjer Epp Keevallik 100.00 DSQ
Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 100.00 DSQ
Teffi, Volfrad Saga's Ode To Tefnut, Väike brabandi grifoon Irina Bogdan 100.00 DSQ
Lisa , Corona Florea Acalypha, Welsh Corgi Pembroke Valeriia Ekabson 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 194 m, Kiirus: 4.10 m/s, Ideaalaeg: 47.00 s, Maksimumaeg: 94.00 s, Kohtunik: Peteris Akimovs, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Jolly, Stasyline Jemma, Shetlandi lambakoer Andrejs Makarovs 45.71 4.24 0 -1.29 0.00
2 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 51.00 3.80 0 4.00 4.00
Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 47.00 100.00 DSQ
Njusha, Arabella, Tõuta Olga Nasibullina 47.00 100.00 DSQ
Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 47.00 100.00 DSQ
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 47.00 100.00 DSQ
Ontario, Katrilon`s Ontario, Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova 47.00 100.00 DNS

maksi

Raja pikkus: 194 m, Kiirus: 4.10 m/s, Ideaalaeg: 47.00 s, Maksimumaeg: 94.00 s, Kohtunik: Peteris Akimovs, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 38.32 5.06 0 -8.68 0.00
2 Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Inga Järv 38.32 5.06 0 -8.68 0.00
3 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 38.60 5.03 0 -8.40 0.00
4 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 39.61 4.90 0 -7.39 0.00
5 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 44.38 4.37 0 -2.62 0.00
6 Seiko, Snow Life Chance to Win, Shetlandi lambakoer Jekaterina Akimova 44.86 4.32 0 -2.14 0.00
7 Rush, Follow the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Natalja Garastsenko 45.60 4.25 0 -1.40 0.00
8 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 40.17 4.83 10 -6.83 10.00
9 Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 40.17 4.83 10 -6.83 10.00
10 Dina, Orchidea ot Solnika, Belgia lambakoer groenendael Svetlana Andreeva 41.64 4.66 10 -5.36 10.00
11 Daichi, Daichi Yule Yogi, Akita Natalja Prokofjeva 57.01 3.40 0 10.01 10.01
12 Paris, Sentikki Propwash Trip To Paris, Austraalia lambakoer Keida Tirmaste 58.14 3.34 10 11.14 21.14
Ritva, Strömsfors Ritva, Bordercollie Anette Lindell 100.00 DSQ
Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 47.00 100.00 DSQ
Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 47.00 100.00 DSQ
Kudra, Malwch Kudra, Horvaatia lambakoer Jūlija Kampuse 100.00 DSQ
Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 47.00 100.00 DSQ
Tii, Mainspring Tjika, Bordercollie Monika Põld 100.00 DSQ
Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 47.00 100.00 DSQ
Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 47.00 100.00 DSQ
Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 47.00 100.00 DSQ
Dobby, Flyland Black Blizzard, Bordercollie Maarja Haljasmäe 47.00 100.00 DSQ
Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Vambola Eesmaa 47.00 100.00 DSQ
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 47.00 100.00 DSQ
Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 100.00 DSQ
Coco, Shaggy Toller's Wild Cayenne, Nova Scotia retriiver Kadi Randoja 100.00 DSQ
Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Jaanika Lillenberg 100.00 DNS

V12- A0/A1 tunnelirada 1

mini

Raja pikkus: 124 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 33.00 s, Maksimumaeg: 66.00 s, Kohtunik: Marje Piiroja, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 23.78 5.21 0 -9.22 0.00
2 Rik, Lohusalu Frederika, jack russell'i terjer Epp Keevallik 24.13 5.14 0 -8.87 0.00
3 Flash, Fire Rock Flash, Papillon Kati Klein 25.65 4.83 0 -7.35 0.00
4 Sissi, Karanest Ocean Eleven Jonna, Jack russell terjer Kadi Viitmaa 25.67 4.83 0 -7.33 0.00
5 Feodora, Feodora, Tõuta Roland Kriibi 25.97 4.77 0 -7.03 0.00
6 Henna, Armirelli In Good Hands, Austraalia terjer Rita Annus 27.58 4.50 0 -5.42 0.00
7 Ku , Kunegunda Bulmaro, Bostoni terjer Karl-Johan Tuule 28.19 4.40 0 -4.81 0.00
8 Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 35.34 3.51 0 2.34 2.34
9 Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 35.84 3.46 0 2.84 2.84
10 Mocca, Mocca, Jack russell terjer Piret Sai 36.57 3.39 0 3.57 3.57
11 Tixi, Milbu King Of The Day, Papillon Terje Erdmann 36.50 3.40 5 3.50 8.50
12 Iiris, Airis, Tõuta Anželika Hanson 49.18 2.52 0 16.18 16.18
Fidzi, Silvery Blu Fairytale, Shetlandi lambakoer Eve Hõbemets 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 124 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 33.00 s, Maksimumaeg: 66.00 s, Kohtunik: Marje Piiroja, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Juhan, Ability Black Jackpot, Shetlandi lambakoer Rauno Palmi 20.93 5.92 0 -12.07 0.00
2 Kusti, Ability Black Jumper, Shetlandi lambakoer Eliise Põder 21.91 5.66 0 -11.09 0.00
3 Driff, Est Kalvana Decadent Treat, Inglise kokkerspanjel Ene Mae 25.91 4.79 0 -7.09 0.00
4 Pipa, Chanson d`Ete Barracuda, Väike puudel Jane Tüksammel 29.41 4.22 0 -3.59 0.00
5 Charlie, Charlie, Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova 29.88 4.15 0 -3.12 0.00
6 Semu, Stylus Semu, Saksa jahiterjer Reet Koppel 34.38 3.61 0 1.38 1.38
7 Flint, Flint, Staffordshire Bull Terrier Sergei Pehhov 24.68 5.02 5 -8.32 5.00

maksi

Raja pikkus: 124 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 33.00 s, Maksimumaeg: 66.00 s, Kohtunik: Marje Piiroja, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Gitta , Piggyland's Up To Speed Dollie, Bordercollie Ege Taliaru 18.23 6.80 0 -14.77 0.00
2 Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 19.22 6.45 0 -13.78 0.00
3 Mervi, MEI DAN FLORIDA PANTER, whippet Anette Lindell 19.84 6.25 0 -13.16 0.00
4 Jessy, Amadea Bright Heavenly Love, Bordercollie Marge Mitt 19.87 6.24 0 -13.13 0.00
5 Frida, Esaber Vliegende Faranth, hollandi lambakoer, lühikarvaline Tiina Veskilt 20.00 6.20 0 -13.00 0.00
6 Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 20.15 6.15 0 -12.85 0.00
7 Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 20.29 6.11 0 -12.71 0.00
8 Kenzo, Lancar Dream Everything Is Love, whippet Inesa Chepulyonoka 21.41 5.79 0 -11.59 0.00
9 Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 24.31 5.10 0 -8.69 0.00
10 Grace, Peak River Fly Graceful Pitta Brit, Austraalia lambakoer Moonika Trumm 25.19 4.92 0 -7.81 0.00
11 Noora, Noora, Saksa lambakoer Egon Pull 26.95 4.60 0 -6.05 0.00
12 Fanni, Eaglemount Fantasie, Itaalia corso Elen Nurmetalu 28.43 4.36 0 -4.57 0.00
13 Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 22.14 5.60 5 -10.86 5.00
14 Pirkko, Velociraptor, Bordercollie Anette Lindell 23.97 5.17 5 -9.03 5.00
15 Moone, Moone, Austraalia karjakoer Kati-Keiu Kukk 29.75 4.17 5 -3.25 5.00
Nero, Denola Baltazar Brown Raniero, Dalmaatsia koer Eve Aavik 100.00 DSQ
Jet, Evangelion, Bordercollie Sergeeva Marina 100.00 DSQ
Arishi, Sheeprockers Arishi, Bordercollie Vambola Eesmaa 100.00 DSQ
Tiko, Mainspring Tiko, Bordercollie Ene Ojassalu 100.00 DSQ
Tory, Ebony Nose Astoria, Bordercollie Natalia Skugarova 0.00 100.00 DNS

V13 - A0/A1 tunnelirada 2

mini

Raja pikkus: 138 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 35.00 s, Maksimumaeg: 70.00 s, Kohtunik: Marje Piiroja, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Rik, Lohusalu Frederika, jack russell'i terjer Epp Keevallik 26.31 5.25 0 -8.69 0.00
2 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 27.04 5.10 0 -7.96 0.00
3 Feodora, Feodora, Tõuta Roland Kriibi 28.99 4.76 0 -6.01 0.00
4 Henna, Armirelli In Good Hands, Austraalia terjer Rita Annus 30.21 4.57 0 -4.79 0.00
5 Ku , Kunegunda Bulmaro, Bostoni terjer Karl-Johan Tuule 34.93 3.95 0 -0.07 0.00
6 Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 36.41 3.79 0 1.41 1.41
7 Mocca, Mocca, Jack russell terjer Piret Sai 37.14 3.72 0 2.14 2.14
8 Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 38.71 3.56 0 3.71 3.71
9 Flash, Fire Rock Flash, Papillon Kati Klein 35.09 3.93 10 0.09 10.09
10 Iiris, Airis, Tõuta Anželika Hanson 59.37 2.32 10 24.37 34.37
Tixi, Milbu King Of The Day, Papillon Terje Erdmann 100.00 DSQ
Sissi, Karanest Ocean Eleven Jonna, Jack russell terjer Kadi Viitmaa 100.00 DSQ
Fidzi, Silvery Blu Fairytale, Shetlandi lambakoer Eve Hõbemets 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 138 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 35.00 s, Maksimumaeg: 70.00 s, Kohtunik: Marje Piiroja, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Juhan, Ability Black Jackpot, Shetlandi lambakoer Rauno Palmi 23.61 5.84 0 -11.39 0.00
2 Flint, Flint, Staffordshire Bull Terrier Sergei Pehhov 27.71 4.98 0 -7.29 0.00
3 Driff, Est Kalvana Decadent Treat, Inglise kokkerspanjel Ene Mae 28.44 4.85 0 -6.56 0.00
4 Pipa, Chanson d`Ete Barracuda, Väike puudel Jane Tüksammel 30.86 4.47 0 -4.14 0.00
5 Charlie, Charlie, Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova 33.97 4.06 0 -1.03 0.00
6 Semu, Stylus Semu, Saksa jahiterjer Reet Koppel 38.24 3.61 0 3.24 3.24
7 Kusti, Ability Black Jumper, Shetlandi lambakoer Eliise Põder 25.91 5.33 5 -9.09 5.00

maksi

Raja pikkus: 138 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 35.00 s, Maksimumaeg: 70.00 s, Kohtunik: Marje Piiroja, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Gitta , Piggyland's Up To Speed Dollie, Bordercollie Ege Taliaru 20.98 6.58 0 -14.02 0.00
2 Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 22.21 6.21 0 -12.79 0.00
3 Frida, Esaber Vliegende Faranth, hollandi lambakoer, lühikarvaline Tiina Veskilt 22.52 6.13 0 -12.48 0.00
4 Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 22.53 6.13 0 -12.47 0.00
5 Pirkko, Velociraptor, Bordercollie Anette Lindell 23.41 5.89 0 -11.59 0.00
6 Tiko, Mainspring Tiko, Bordercollie Ene Ojassalu 25.00 5.52 0 -10.00 0.00
7 Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 27.05 5.10 0 -7.95 0.00
8 Moone, Moone, Austraalia karjakoer Kati-Keiu Kukk 28.66 4.82 0 -6.34 0.00
9 Fanni, Eaglemount Fantasie, Itaalia corso Elen Nurmetalu 30.84 4.47 0 -4.16 0.00
10 Nero, Denola Baltazar Brown Raniero, Dalmaatsia koer Eve Aavik 35.81 3.85 0 0.81 0.81
11 Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 24.38 5.66 5 -10.62 5.00
12 Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 26.81 5.15 5 -8.19 5.00
Mervi, MEI DAN FLORIDA PANTER, whippet Anette Lindell 100.00 DSQ
Jessy, Amadea Bright Heavenly Love, Bordercollie Marge Mitt 35.00 100.00 DSQ
Jet, Evangelion, Bordercollie Sergeeva Marina 100.00 DSQ
Grace, Peak River Fly Graceful Pitta Brit, Austraalia lambakoer Moonika Trumm 100.00 DSQ
Arishi, Sheeprockers Arishi, Bordercollie Vambola Eesmaa 100.00 DSQ
Noora, Noora, Saksa lambakoer Egon Pull 100.00 DSQ
Kenzo, Lancar Dream Everything Is Love, whippet Inesa Chepulyonoka 100.00 DSQ
Tory, Ebony Nose Astoria, Bordercollie Natalia Skugarova 35.00 100.00 DNS

V14- veteranid tunnelirada 1

mini

Raja pikkus: 124 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 33.00 s, Maksimumaeg: 66.00 s, Kohtunik: Marje Piiroja, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Busya, Black Pearl Haus Wityk, Welsh Corgi Pembroke Valeriia Ekabson 26.56 4.67 0 -6.44 0.00
2 Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 27.03 4.59 0 -5.97 0.00
3 Kribu, Kribu, Tõuta Jane Tüksammel 27.63 4.49 0 -5.37 0.00
4 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Marta Miil 30.25 4.10 0 -2.75 0.00

maksi

Raja pikkus: 124 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 33.00 s, Maksimumaeg: 66.00 s, Kohtunik: Marje Piiroja, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 21.46 5.78 0 -11.54 0.00
2 Jeti, Dark'Un's Hartelijk-Blij, hollandi lambakoer, lühikarvaline Keida Tirmaste 23.40 5.30 0 -9.60 0.00
3 Weld, Lenwald Weld, Saksa lambakoer Tatiana Mikhailova 24.50 5.06 0 -8.50 0.00
Raija, Tammikallion Ånly, Bordercollie Tuomas Oksanen 100.00 DSQ
Frami, CHR DOG'S CHRYSTAL, Ameerika buldog Eve Hõbemets 100.00 DNS

V15- veteranid tunnelirada 2

mini

Raja pikkus: 138 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 35.00 s, Maksimumaeg: 70.00 s, Kohtunik: Marje Piiroja, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Marta Miil 29.91 4.61 0 -5.09 0.00
2 Kribu, Kribu, Tõuta Jane Tüksammel 30.14 4.58 0 -4.86 0.00
3 Busya, Black Pearl Haus Wityk, Welsh Corgi Pembroke Valeriia Ekabson 30.56 4.52 0 -4.44 0.00
4 Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 31.60 4.37 0 -3.40 0.00

maksi

Raja pikkus: 138 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 35.00 s, Maksimumaeg: 70.00 s, Kohtunik: Marje Piiroja, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 24.36 5.67 0 -10.64 0.00
2 Raija, Tammikallion Ånly, Bordercollie Tuomas Oksanen 24.56 5.62 0 -10.44 0.00
3 Jeti, Dark'Un's Hartelijk-Blij, hollandi lambakoer, lühikarvaline Keida Tirmaste 26.23 5.26 0 -8.77 0.00
4 Weld, Lenwald Weld, Saksa lambakoer Tatiana Mikhailova 28.00 4.93 5 -7.00 5.00
Frami, CHR DOG'S CHRYSTAL, Ameerika buldog Eve Hõbemets 35.00 100.00 DNS

V1- A3 agilityrada 1 stažöör Stefi Praakli

mini

Raja pikkus: 187 m, Kiirus: 3.70 m/s, Ideaalaeg: 51.00 s, Maksimumaeg: 102.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 36.18 5.17 0 -14.82 0.00
2 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Keida Tirmaste 41.43 4.51 0 -9.57 0.00
3 Kribu, Kribu, Tõuta Jane Tüksammel 43.83 4.27 0 -7.17 0.00
4 Nupi, Siimline's How Do U Like Me Now, Toypuudel Jane Tüksammel 43.88 4.26 0 -7.12 0.00
5 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Marta Miil 44.80 4.17 0 -6.20 0.00
6 Roosi , Kotkapesa Leeri, Lühikarvaline taks Tiina Kurs 48.91 3.82 10 -2.09 10.00
7 Anna, Helandros Artifact of Annie, cavalier king charles spanjel Kerli Reintamm 63.12 2.96 5 12.12 17.12
Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 100.00 DSQ
Lora, Lorensija, Parson russeli terrier Viktor Barbarov 100.00 DSQ
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 100.00 DSQ
Kira, Dynamika Dummles, Cardigan Welsh Corgi Julija Kostecka 100.00 DSQ
Hariett, Fouruse Dixie Nightbird, Parson russeli terrier Pia Laakso 100.00 DSQ
Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 100.00 DSQ
Doris, Pudelpower`s Black Sunshine, Toypuudel RIGMOR JANSSON 100.00 DSQ
Greta, Pudelpower`s Big Fighter, Toypuudel RIGMOR JANSSON 100.00 DSQ
Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 100.00 DSQ
Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 100.00 DSQ
Jessi, Scarlett Bevy JR Secret Hope, Jack russell terjer Jaanus Rand 100.00 DSQ
Teffi, Volfrad Saga's Ode To Tefnut, Väike brabandi grifoon Irina Bogdan 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 187 m, Kiirus: 3.70 m/s, Ideaalaeg: 51.00 s, Maksimumaeg: 102.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 35.38 5.29 0 -15.62 0.00
2 Mors, Marvitholl Monpasje, Shetlandi lambakoer Tatjana Bodricka 39.30 4.76 0 -11.70 0.00
3 Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 45.10 4.15 0 -5.90 0.00
4 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 35.10 5.33 5 -15.90 5.00
5 Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 44.13 4.24 5 -6.87 5.00
6 Trudy, Mersu Trendy Trudy, Bostoni terjer Raul Siim 45.43 4.12 15 -5.57 15.00
Njusha, Arabella, Tõuta Olga Nasibullina 51.00 100.00 DSQ
Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 51.00 100.00 DSQ
Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 187 m, Kiirus: 3.70 m/s, Ideaalaeg: 51.00 s, Maksimumaeg: 102.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Tii, Mainspring Tjika, Bordercollie Monika Põld 36.48 5.13 0 -14.52 0.00
2 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 37.29 5.01 0 -13.71 0.00
3 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 39.37 4.75 0 -11.63 0.00
4 Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Marko Visse 36.01 5.19 5 -14.99 5.00
5 Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 37.40 5.00 5 -13.60 5.00
6 Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 39.96 4.68 5 -11.04 5.00
7 Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Jaanika Lillenberg 40.01 4.67 5 -10.99 5.00
8 Coco, Shaggy Toller's Wild Cayenne, Nova Scotia retriiver Kadi Randoja 44.23 4.23 5 -6.77 5.00
9 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 34.81 5.37 10 -16.19 10.00
10 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 35.91 5.21 10 -15.09 10.00
11 Dina, Orchidea ot Solnika, Belgia lambakoer groenendael Svetlana Andreeva 39.80 4.70 10 -11.20 10.00
12 Juno, Sentikki Duran Duran, Austraalia lambakoer Aleksejs Bodrickis 44.36 4.22 15 -6.64 15.00
13 Daichi, Daichi Yule Yogi, Akita Natalja Prokofjeva 53.12 3.52 15 2.12 17.12
Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 100.00 DSQ
Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 51.00 100.00 DSQ
Karro, Virus vom Hause Diethelm, Belgia lambakoer malinois Inge Ringmets 100.00 DSQ
Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 100.00 DSQ
Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 100.00 DSQ
Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 100.00 DSQ
Rush, Follow the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Natalja Garastsenko 100.00 DSQ
Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 100.00 DSQ
Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 100.00 DNS

V2- A3 agilityrada 2

mini

Raja pikkus: 188 m, Kiirus: 3.70 m/s, Ideaalaeg: 51.00 s, Maksimumaeg: 102.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 38.71 4.86 0 -12.29 0.00
2 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 39.22 4.79 0 -11.78 0.00
3 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Keida Tirmaste 40.24 4.67 0 -10.76 0.00
4 Lumi, Kairojen Indika, Jack russell terjer Kristi Vaidla 45.61 4.12 0 -5.39 0.00
5 Doris, Pudelpower`s Black Sunshine, Toypuudel RIGMOR JANSSON 45.86 4.10 0 -5.14 0.00
6 Kribu, Kribu, Tõuta Jane Tüksammel 49.51 3.80 0 -1.49 0.00
7 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 36.79 5.11 5 -14.21 5.00
8 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 38.18 4.92 5 -12.82 5.00
9 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 38.97 4.82 5 -12.03 5.00
10 Lora, Lorensija, Parson russeli terrier Viktor Barbarov 41.86 4.49 5 -9.14 5.00
11 Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 42.51 4.42 5 -8.49 5.00
12 Greta, Pudelpower`s Big Fighter, Toypuudel RIGMOR JANSSON 43.79 4.29 5 -7.21 5.00
13 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Marta Miil 58.73 3.20 0 7.73 7.73
14 Roosi , Kotkapesa Leeri, Lühikarvaline taks Tiina Kurs 62.51 3.01 5 11.51 16.51
15 Anna, Helandros Artifact of Annie, cavalier king charles spanjel Kerli Reintamm 68.50 2.74 5 17.50 22.50
Kira, Dynamika Dummles, Cardigan Welsh Corgi Julija Kostecka 100.00 DSQ
Hariett, Fouruse Dixie Nightbird, Parson russeli terrier Pia Laakso 100.00 DSQ
Nupi, Siimline's How Do U Like Me Now, Toypuudel Jane Tüksammel 100.00 DSQ
Jessi, Scarlett Bevy JR Secret Hope, Jack russell terjer Jaanus Rand 100.00 DSQ
Teffi, Volfrad Saga's Ode To Tefnut, Väike brabandi grifoon Irina Bogdan 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 188 m, Kiirus: 3.70 m/s, Ideaalaeg: 51.00 s, Maksimumaeg: 102.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 35.66 5.27 0 -15.34 0.00
2 Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 42.20 4.45 5 -8.80 5.00
3 Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 45.26 4.15 10 -5.74 10.00
Mors, Marvitholl Monpasje, Shetlandi lambakoer Tatjana Bodricka 100.00 DSQ
Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 51.00 100.00 DSQ
Njusha, Arabella, Tõuta Olga Nasibullina 51.00 100.00 DSQ
Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 100.00 DSQ
Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 188 m, Kiirus: 3.70 m/s, Ideaalaeg: 51.00 s, Maksimumaeg: 102.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 34.58 5.44 0 -16.42 0.00
2 Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 37.65 4.99 0 -13.35 0.00
3 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 47.85 3.93 0 -3.15 0.00
4 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 40.94 4.59 5 -10.06 5.00
5 Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Jaanika Lillenberg 48.92 3.84 5 -2.08 5.00
6 Daichi, Daichi Yule Yogi, Akita Natalja Prokofjeva 58.79 3.20 0 7.79 7.79
7 Karro, Virus vom Hause Diethelm, Belgia lambakoer malinois Inge Ringmets 40.50 4.64 10 -10.50 10.00
8 Rush, Follow the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Natalja Garastsenko 44.48 4.23 10 -6.52 10.00
9 Coco, Shaggy Toller's Wild Cayenne, Nova Scotia retriiver Kadi Randoja 44.95 4.18 10 -6.05 10.00
Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 100.00 DSQ
Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 100.00 DSQ
Dina, Orchidea ot Solnika, Belgia lambakoer groenendael Svetlana Andreeva 100.00 DSQ
Tii, Mainspring Tjika, Bordercollie Monika Põld 100.00 DSQ
Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 100.00 DSQ
Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 100.00 DSQ
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 51.00 100.00 DSQ
Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik
Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 100.00 DSQ
Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 100.00 DSQ
Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Marko Visse 100.00 DSQ
Rada, Rada, tõutu Natalia Skugarova 100.00 DNS
Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 100.00 DNS

V3- A3 agilityrada 3

mini

Raja pikkus: 175 m, Kiirus: 3.60 m/s, Ideaalaeg: 48.00 s, Maksimumaeg: 96.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 35.93 4.87 0 -12.07 0.00
2 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 36.12 4.84 0 -11.88 0.00
3 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 37.26 4.70 0 -10.74 0.00
4 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 37.54 4.66 0 -10.46 0.00
5 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Keida Tirmaste 38.03 4.60 0 -9.97 0.00
6 Nupi, Siimline's How Do U Like Me Now, Toypuudel Jane Tüksammel 42.24 4.14 0 -5.76 0.00
7 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Marta Miil 43.56 4.02 0 -4.44 0.00
8 Jessi, Scarlett Bevy JR Secret Hope, Jack russell terjer Jaanus Rand 44.48 3.93 0 -3.52 0.00
9 Lora, Lorensija, Parson russeli terrier Viktor Barbarov 40.23 4.35 5 -7.77 5.00
10 Greta, Pudelpower`s Big Fighter, Toypuudel RIGMOR JANSSON 43.34 4.04 5 -4.66 5.00
11 Lumi, Kairojen Indika, Jack russell terjer Kristi Vaidla 44.40 3.94 5 -3.60 5.00
12 Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 45.33 3.86 5 -2.67 5.00
13 Doris, Pudelpower`s Black Sunshine, Toypuudel RIGMOR JANSSON 46.27 3.78 5 -1.73 5.00
14 Anna, Helandros Artifact of Annie, cavalier king charles spanjel Kerli Reintamm 55.78 3.14 0 7.78 7.78
Kira, Dynamika Dummles, Cardigan Welsh Corgi Julija Kostecka 100.00 DSQ
Hariett, Fouruse Dixie Nightbird, Parson russeli terrier Pia Laakso 100.00 DSQ
Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 100.00 DSQ
Kribu, Kribu, Tõuta Jane Tüksammel 100.00 DSQ
Teffi, Volfrad Saga's Ode To Tefnut, Väike brabandi grifoon Irina Bogdan 100.00 DSQ
Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 175 m, Kiirus: 3.60 m/s, Ideaalaeg: 48.00 s, Maksimumaeg: 96.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Mors, Marvitholl Monpasje, Shetlandi lambakoer Tatjana Bodricka 36.78 4.76 0 -11.22 0.00
2 Trudy, Mersu Trendy Trudy, Bostoni terjer Raul Siim 45.06 3.88 5 -2.94 5.00
3 Njusha, Arabella, Tõuta Olga Nasibullina 48.52 3.61 5 0.52 5.52
4 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 39.99 4.38 10 -8.01 10.00
Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 100.00 DSQ
Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 100.00 DSQ
Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 100.00 DSQ
Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 100.00 DSQ
Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 175 m, Kiirus: 3.60 m/s, Ideaalaeg: 48.00 s, Maksimumaeg: 96.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 33.03 5.30 0 -14.97 0.00
2 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 34.85 5.02 0 -13.15 0.00
3 Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 36.96 4.73 5 -11.04 5.00
4 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 40.89 4.28 5 -7.11 5.00
5 Coco, Shaggy Toller's Wild Cayenne, Nova Scotia retriiver Kadi Randoja 40.92 4.28 5 -7.08 5.00
6 Rush, Follow the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Natalja Garastsenko 41.53 4.21 5 -6.47 5.00
7 Karro, Virus vom Hause Diethelm, Belgia lambakoer malinois Inge Ringmets 39.24 4.46 10 -8.76 10.00
8 Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Marko Visse 36.43 4.80 15 -11.57 15.00
Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 48.00 100.00 DSQ
Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 48.00 100.00 DSQ
Dina, Orchidea ot Solnika, Belgia lambakoer groenendael Svetlana Andreeva 100.00 DSQ
Tii, Mainspring Tjika, Bordercollie Monika Põld 100.00 DSQ
Daichi, Daichi Yule Yogi, Akita Natalja Prokofjeva 100.00 DSQ
Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 100.00 DSQ
Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 100.00 DSQ
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 100.00 DSQ
Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 100.00 DSQ
Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 100.00 DSQ
Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Jaanika Lillenberg 100.00 DSQ
Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 100.00 DSQ
Rada, Rada, tõutu Natalia Skugarova 100.00 DNS
Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 100.00 DNS

V4- A2 agilityrada 1

mini

Raja pikkus: 154 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 45.00 s, Maksimumaeg: 90.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Freddy, Royal Fantasy Bello Fresco, Cavalier king charles spaniel AnniKa Mumm 37.80 4.07 0 -7.20 0.00 SERT
2 Rutt, Dirtdigger`s September Ruby, Jack russell terjer Kadi Viitmaa 41.93 3.67 0 -3.07 0.00 SERT
3 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 35.03 4.40 5 -9.97 5.00
4 Pach, Cosmopaws Al Pacino Star, Welsh Corgi Pembroke Oksana Ignatenkova 36.30 4.24 5 -8.70 5.00
5 Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 36.95 4.17 5 -8.05 5.00
Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 100.00 DSQ
Noora, Armirelli Ignore The Code, Austraalia terjer Ene Rand 100.00 DSQ
Cassie, Graphic Favorit Iva, Kääbuspinšer Maarja Sau 100.00 DSQ
Marsel', Nasha marka Mlechnyj put', Kääbuspinšer Anna Sosnova 45.00 100.00 DNS

maksi

Raja pikkus: 154 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 45.00 s, Maksimumaeg: 90.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Fleur, Speckled Tidy Fleur, Welshi Springerspanjel Aleksandr Drozdov 33.56 4.59 0 -11.44 0.00
2 Rendy, Hurricane Rendy Toomie Trishel, whippet Ieva Kantmane 36.59 4.21 0 -8.41 0.00 SERT
3 Miia, Born to Win White MayDay, Sveitsi valge lambakoer Kai Saar 35.27 4.37 5 -9.73 5.00
4 Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 30.05 5.12 10 -14.95 10.00
5 Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 37.23 4.14 10 -7.77 10.00
Terav, Sentikki Propwash Top Gear, Austraalia lambakoer Aleksejs Bodrickis 100.00 DSQ
Flo, Sundowner`s Flower Power, gordoni setter Helis Manninen 100.00 DSQ

V5- A2 agilityrada 2

mini

Raja pikkus: 169 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 48.00 s, Maksimumaeg: 96.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 37.70 4.48 0 -10.30 0.00
2 Pach, Cosmopaws Al Pacino Star, Welsh Corgi Pembroke Oksana Ignatenkova 43.80 3.86 5 -4.20 5.00
3 Rutt, Dirtdigger`s September Ruby, Jack russell terjer Kadi Viitmaa 44.59 3.79 10 -3.41 10.00
Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 100.00 DSQ
Freddy, Royal Fantasy Bello Fresco, Cavalier king charles spaniel AnniKa Mumm 100.00 DSQ
Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 100.00 DSQ
Noora, Armirelli Ignore The Code, Austraalia terjer Ene Rand 100.00 DSQ
Cassie, Graphic Favorit Iva, Kääbuspinšer Maarja Sau 100.00 DSQ
Marsel', Nasha marka Mlechnyj put', Kääbuspinšer Anna Sosnova 100.00 DNS

maksi

Raja pikkus: 169 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 48.00 s, Maksimumaeg: 96.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Rendy, Hurricane Rendy Toomie Trishel, whippet Ieva Kantmane 42.09 4.02 5 -5.91 5.00
2 Terav, Sentikki Propwash Top Gear, Austraalia lambakoer Aleksejs Bodrickis 36.64 4.61 10 -11.36 10.00
3 Flo, Sundowner`s Flower Power, gordoni setter Helis Manninen 46.54 3.63 10 -1.46 10.00
4 Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 48.50 3.48 10 0.50 10.50
5 Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 37.52 4.50 15 -10.48 15.00
Miia, Born to Win White MayDay, Sveitsi valge lambakoer Kai Saar 100.00 DSQ
Fleur, Speckled Tidy Fleur, Welshi Springerspanjel Aleksandr Drozdov 100.00 DSQ

V6- A2 agilityrada 3 stazöör Indrek Tirmaste

mini

Raja pikkus: 168 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 53.00 s, Maksimumaeg: 106.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 43.04 3.90 10 -9.96 10.00
2 Freddy, Royal Fantasy Bello Fresco, Cavalier king charles spaniel AnniKa Mumm 62.15 2.70 20 9.15 29.15
Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 100.00 DSQ
Rutt, Dirtdigger`s September Ruby, Jack russell terjer Kadi Viitmaa 100.00 DSQ
Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 100.00 DSQ
Cassie, Graphic Favorit Iva, Kääbuspinšer Maarja Sau 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 168 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 53.00 s, Maksimumaeg: 106.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Rendy, Hurricane Rendy Toomie Trishel, whippet Ieva Kantmane 41.96 4.00 5 -11.04 5.00
2 Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 32.90 5.11 20 -20.10 20.00
3 Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 40.24 4.17 20 -12.76 20.00
4 Terav, Sentikki Propwash Top Gear, Austraalia lambakoer Aleksejs Bodrickis 41.02 4.10 20 -11.98 20.00
Miia, Born to Win White MayDay, Sveitsi valge lambakoer Kai Saar 100.00 DSQ
Flo, Sundowner`s Flower Power, gordoni setter Helis Manninen 100.00 DSQ
Fleur, Speckled Tidy Fleur, Welshi Springerspanjel Aleksandr Drozdov 100.00 DSQ

V7- A1 agilityrada 1 stazöör Indrek Tirmaste

mini

Raja pikkus: 158 m, Kiirus: 2.90 m/s, Ideaalaeg: 55.00 s, Maksimumaeg: 110.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 63.83 2.48 15 8.83 23.83
Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 158 m, Kiirus: 2.90 m/s, Ideaalaeg: 55.00 s, Maksimumaeg: 110.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Carron, Finfair Loch Carron , Gordon setter Raili Laani 60.94 2.59 0 5.94 5.94
2 Mirka, Martinas Mercuria, Suur puudel Elina Lasseron 47.31 3.34 10 -7.69 10.00
3 Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 43.21 3.66 15 -11.79 15.00
Roco, Roco, Tõuta Kadri Krapp 100.00 DSQ
Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 100.00 DSQ
Grace, Peak River Fly Graceful Pitta Brit, Austraalia lambakoer Moonika Trumm 100.00 DSQ
Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 100.00 DSQ
Mika, Gammurabi Very Amikabl Viper, Suursnautser Konstantin Dolski 100.00 DSQ
Nil, Top Less Robin Hood, Pikakarvaline collie Daisy Pae 100.00 DSQ
Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 100.00 DSQ
Tiko, Mainspring Tiko, Bordercollie Ene Ojassalu 100.00 DSQ
Lindy, Maeglin Lindy, Bordercollie Margareta Telliskivi 100.00 DSQ
Jade, Never Never Land A'palinka, Bordercollie Raul Siim 100.00 DSQ
Romi , Smiling Snowball April's Romance, Samojeedi koer Jaanus Kosenkranius 100.00 DSQ
Gitta , Piggyland's Up To Speed Dollie, Bordercollie Ege Taliaru 100.00 DSQ
Tory, Ebony Nose Astoria, Bordercollie Natalia Skugarova 100.00 DNS

V8- A1 agilityrada 2

mini

Raja pikkus: 178 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 55.00 s, Maksimumaeg: 110.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 44.35 4.01 15 -10.65 15.00
2 Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 77.50 2.30 5 22.50 27.50

maksi

Raja pikkus: 178 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 55.00 s, Maksimumaeg: 110.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Grace, Peak River Fly Graceful Pitta Brit, Austraalia lambakoer Moonika Trumm 38.71 4.60 0 -16.29 0.00 SERT
2 Gitta , Piggyland's Up To Speed Dollie, Bordercollie Ege Taliaru 31.60 5.63 10 -23.40 10.00
3 Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 34.85 5.11 10 -20.15 10.00
4 Carron, Finfair Loch Carron , Gordon setter Raili Laani 65.46 2.72 0 10.46 10.46
5 Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 33.24 5.35 15 -21.76 15.00
6 Jade, Never Never Land A'palinka, Bordercollie Raul Siim 38.80 4.59 15 -16.20 15.00
7 Mika, Gammurabi Very Amikabl Viper, Suursnautser Konstantin Dolski 44.71 3.98 15 -10.29 15.00
8 Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 40.45 4.40 20 -14.55 20.00
Roco, Roco, Tõuta Kadri Krapp 100.00 DSQ
Mirka, Martinas Mercuria, Suur puudel Elina Lasseron 100.00 DSQ
Nil, Top Less Robin Hood, Pikakarvaline collie Daisy Pae 100.00 DSQ
Kino, Propwash Cinema Verite, Austraalia lambakoer Mari Valgma
Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 100.00 DSQ
Tiko, Mainspring Tiko, Bordercollie Ene Ojassalu 100.00 DSQ
Lindy, Maeglin Lindy, Bordercollie Margareta Telliskivi 100.00 DSQ
Romi , Smiling Snowball April's Romance, Samojeedi koer Jaanus Kosenkranius 100.00 DSQ
Tory, Ebony Nose Astoria, Bordercollie Natalia Skugarova 100.00 DNS

V9- A1 agilityrada 3

mini

Raja pikkus: 146 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 45.00 s, Maksimumaeg: 90.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 37.81 3.86 15 -7.19 15.00
2 Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 62.30 2.34 5 17.30 22.30

maksi

Raja pikkus: 146 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 45.00 s, Maksimumaeg: 90.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Gitta , Piggyland's Up To Speed Dollie, Bordercollie Ege Taliaru 25.85 5.65 0 -19.15 0.00 SERT
2 Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 32.68 4.47 0 -12.32 0.00
3 Mika, Gammurabi Very Amikabl Viper, Suursnautser Konstantin Dolski 34.53 4.23 0 -10.47 0.00
4 Grace, Peak River Fly Graceful Pitta Brit, Austraalia lambakoer Moonika Trumm 31.89 4.58 5 -13.11 5.00
5 Tiko, Mainspring Tiko, Bordercollie Ene Ojassalu 33.60 4.35 5 -11.40 5.00
6 Nil, Top Less Robin Hood, Pikakarvaline collie Daisy Pae 43.37 3.37 5 -1.63 5.00
7 Romi , Smiling Snowball April's Romance, Samojeedi koer Jaanus Kosenkranius 43.30 3.37 10 -1.70 10.00
8 Mirka, Martinas Mercuria, Suur puudel Elina Lasseron 44.37 3.29 10 -0.63 10.00
9 Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 42.24 3.46 15 -2.76 15.00
10 Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 27.67 5.28 20 -17.33 20.00
11 Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 34.62 4.22 20 -10.38 20.00
Roco, Roco, Tõuta Kadri Krapp 100.00 DSQ
Carron, Finfair Loch Carron , Gordon setter Raili Laani 100.00 DSQ
Kino, Propwash Cinema Verite, Austraalia lambakoer Mari Valgma
Lindy, Maeglin Lindy, Bordercollie Margareta Telliskivi 100.00 DSQ
Jade, Never Never Land A'palinka, Bordercollie Raul Siim 100.00 DSQ
Tory, Ebony Nose Astoria, Bordercollie Natalia Skugarova 0.00 100.00 DNS

V10- A2/A3 tunnelirada 1

mini

Raja pikkus: 194 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 49.00 s, Maksimumaeg: 98.00 s, Kohtunik: Marje Piiroja, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Kira, Dynamika Dummles, Cardigan Welsh Corgi Julija Kostecka 41.86 4.63 0 -7.14 0.00
Skipp, Skipper, Tõuta Tiina Jürio 100.00 DSQ
Lora, Lorensija, Parson russeli terrier Viktor Barbarov 100.00 DSQ
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Marta Miil 100.00 DSQ
Olli, Oliver, Jack russell terjer Natali Happonen 100.00 DSQ
Nöps, Nöps, Tõuta Triin Abel 100.00 DSQ
Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 100.00 DSQ
Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 100.00 DNS
Hariett, Fouruse Dixie Nightbird, Parson russeli terrier Pia Laakso 100.00 DNS
Doris, Pudelpower`s Black Sunshine, Toypuudel RIGMOR JANSSON 100.00 DNS
Greta, Pudelpower`s Big Fighter, Toypuudel RIGMOR JANSSON 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 194 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 49.00 s, Maksimumaeg: 98.00 s, Kohtunik: Marje Piiroja, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 33.34 5.82 0 -15.66 0.00
2 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 40.77 4.76 0 -8.23 0.00
Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 194 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 49.00 s, Maksimumaeg: 98.00 s, Kohtunik: Marje Piiroja, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Marta Miil 31.43 6.17 0 -17.57 0.00
2 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 32.03 6.06 0 -16.97 0.00
3 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 35.12 5.52 0 -13.88 0.00
4 Karro, Virus vom Hause Diethelm, Belgia lambakoer malinois Inge Ringmets 35.15 5.52 0 -13.85 0.00
5 Rush, Follow the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Natalja Garastsenko 36.83 5.27 0 -12.17 0.00
6 Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 38.19 5.08 0 -10.81 0.00
7 Jim, Reval Dream Gimeney, Labradori retriiver Irina Ostrovskaja 43.22 4.49 0 -5.78 0.00
Rendy, Hurricane Rendy Toomie Trishel, whippet Ieva Kantmane 100.00 DSQ
Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 100.00 DSQ
Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 100.00 DSQ
Dina, Orchidea ot Solnika, Belgia lambakoer groenendael Svetlana Andreeva 100.00 DSQ
Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 100.00 DSQ
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 100.00 DSQ
Fleur, Speckled Tidy Fleur, Welshi Springerspanjel Aleksandr Drozdov 100.00 DSQ

V11- A2/A3 tunnelirada 2

mini

Raja pikkus: 222 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 58.00 s, Maksimumaeg: 116.00 s, Kohtunik: Marje Piiroja, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Lora, Lorensija, Parson russeli terrier Viktor Barbarov 51.72 4.29 0 -6.28 0.00
2 Olli, Oliver, Jack russell terjer Natali Happonen 54.41 4.08 0 -3.59 0.00
3 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Marta Miil 55.83 3.98 0 -2.17 0.00
4 Kira, Dynamika Dummles, Cardigan Welsh Corgi Julija Kostecka 62.66 3.54 5 4.66 9.66
5 Nöps, Nöps, Tõuta Triin Abel 67.14 3.31 10 9.14 19.14
6 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 64.13 3.46 15 6.13 21.13
Skipp, Skipper, Tõuta Ege Taliaru 100.00 DSQ
Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 58.00 100.00 DSQ
Hariett, Fouruse Dixie Nightbird, Parson russeli terrier Pia Laakso 100.00 DNS
Doris, Pudelpower`s Black Sunshine, Toypuudel RIGMOR JANSSON 100.00 DNS
Greta, Pudelpower`s Big Fighter, Toypuudel RIGMOR JANSSON 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 222 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 58.00 s, Maksimumaeg: 116.00 s, Kohtunik: Marje Piiroja, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 48.62 4.57 0 -9.38 0.00
Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 100.00 DSQ
Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 222 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 58.00 s, Maksimumaeg: 116.00 s, Kohtunik: Marje Piiroja, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 41.49 5.35 0 -16.51 0.00
2 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Marta Miil 41.85 5.30 0 -16.15 0.00
3 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 44.46 4.99 0 -13.54 0.00
4 Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 44.80 4.96 0 -13.20 0.00
5 Karro, Virus vom Hause Diethelm, Belgia lambakoer malinois Inge Ringmets 47.53 4.67 0 -10.47 0.00
6 Rush, Follow the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Natalja Garastsenko 48.98 4.53 0 -9.02 0.00
7 Rendy, Hurricane Rendy Toomie Trishel, whippet Ieva Kantmane 50.55 4.39 0 -7.45 0.00
8 Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 45.75 4.85 5 -12.25 5.00
9 Fleur, Speckled Tidy Fleur, Welshi Springerspanjel Aleksandr Drozdov 54.54 4.07 5 -3.46 5.00
10 Dina, Orchidea ot Solnika, Belgia lambakoer groenendael Svetlana Andreeva 47.98 4.63 10 -10.02 10.00
11 Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 57.36 3.87 15 -0.64 15.00
Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 100.00 DSQ
Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 100.00 DSQ
Jim, Reval Dream Gimeney, Labradori retriiver Irina Ostrovskaja 100.00 DSQ