18.06.2022 Eesti Meistrivõistlused Käärikul

EMV hüpperada mini midi maksi
EMV agilityrada mini midi maksi
Juuniorite EMV hüpperada mini midi maksi
Juuniorite EMV agilityrada mini midi maksi

EMV hüpperada

mini

Raja pikkus: 220 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 55.00 s, Maksimumaeg: 88.00 s, Kohtunik: Anna Schönenberger, Lauasekretär: Kristina Grau
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 36.38 6.05 0 -18.62 0.00
2 Jackie, Brie One In A Million, Tõuta Piret Pärl 37.28 5.90 0 -17.72 0.00
3 Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 37.38 5.89 0 -17.62 0.00
4 Nante, Danaini Baron de Nantes, Papillon Kamilla Alma Vilderson 38.81 5.67 0 -16.19 0.00
5 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 38.82 5.67 0 -16.18 0.00
6 Sofi, Sofi, Tõuta Helena Takel 41.06 5.36 0 -13.94 0.00
7 Kiss, Aucanada Adrenaline Boost, Shetlandi lambakoer Marje Piiroja 41.30 5.33 0 -13.70 0.00
8 Pähkel, As'Gunapal Be Happy Springflower, Bostoni terjer Maarja Padari-Kallit 41.30 5.33 0 -13.70 0.00
9 Mirka , Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 42.19 5.21 0 -12.81 0.00
10 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Taissia Kargina 46.26 4.76 0 -8.74 0.00
11 Redži, Flyland Jaunty Fellow, Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 47.16 4.66 0 -7.84 0.00
12 Freya, Follow the Leader Frisky Blizzard, Parson russeli terrier Jelena Marzaljuk 42.05 5.23 5 -12.95 5.00
13 Adamin, Zicere Agile Adamin, Shetlandi lambakoer Taavi Vaino 42.22 5.21 5 -12.78 5.00
14 Kratt, Ability Black Ocean, Shetlandi lambakoer Greete Tammsalu 47.46 4.64 5 -7.54 5.00
15 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 60.72 3.62 0 5.72 5.72
Davis, Scandyline Ocean of Love, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 100.00 DSQ
Nika , Apple Seed from Land of Tethys, Borderterjer Marina Laaneväli 100.00 DSQ
Gizmo, Siimlines Love Is All U Need, Papillon Triin Tammsalu 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 210 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 53.00 s, Maksimumaeg: 84.00 s, Kohtunik: Anna Schönenberger, Lauasekretär: Kristina Grau
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Ronja, Irhaberki Ronja, Mudi Elen Kivi-Paju 35.84 5.86 0 -17.16 0.00
2 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 36.93 5.69 0 -16.07 0.00
3 Vanie, Vanille de la Vallee du Mouton, Pürenee lambakoer Piret Kannike 37.07 5.66 0 -15.93 0.00
4 Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 37.12 5.66 0 -15.88 0.00
5 Nomy, Cerunnos Jackpot, Inglise kokkerspanjel Triine Piirsalu 37.57 5.59 0 -15.43 0.00
6 Chi , Serious Helper Forest Land Chilabo, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 37.65 5.58 0 -15.35 0.00
7 Zemi, Lizzira's Athletic Zafirah, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 39.01 5.38 0 -13.99 0.00
8 Fi, Frida, Jack russell terjer Kairi Raamat 39.84 5.27 0 -13.16 0.00
9 Zinni, WandaPesa Pina Colada Zinnia Zelda, Shetlandi lambakoer Tuuli Vaino 40.15 5.23 0 -12.85 0.00
10 Karo, Caro, Shetlandi lambakoer Mia-Kärt Kaas 44.89 4.68 0 -8.11 0.00
11 Reti, Nice Of You To Come Bye Into The Dark, Horvaatia lambakoer Inge Ringmets 34.17 6.15 5 -18.83 5.00
12 Sannu, Elbar`s Golden Sunrise, Shetlandi lambakoer Aila Laht 37.20 5.65 5 -15.80 5.00
13 Felö, Csudacifra Felhö, Mudi Mia Põder 37.90 5.54 5 -15.10 5.00
14 Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 51.92 4.04 5 -1.08 5.00
15 Kika, Kika iz Tvrdavice, Horvaatia lambakoer Kairi Raamat 55.34 3.79 5 2.34 7.34
Nali, Skovfarmen's Black Peek a Boo, Austraalia kelpie Inessa Zaitseva 100.00 DSQ
Mürru, Azzure Gates of Heaven, Mudi Toomas Pent 100.00 DSQ
Medis, Jiang Bai Metis, Bordercollie Natalia Garastsenko 100.00 DSQ
Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 100.00 DSQ
Bosu, Bodeguita del Medio Swiss Tricolor, Entlebuchi Alpi karjakoer Hedi Peterson 100.00 DSQ
Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 100.00 DSQ
Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 100.00 DNS

maksi

Raja pikkus: 220 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 55.00 s, Maksimumaeg: 86.00 s, Kohtunik: Anna Schönenberger, Lauasekretär: Kristina Grau
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Saara Vällik 36.40 6.04 0 -18.60 0.00
2 Dex, Fair Helloiz Derecho , Bordercollie Marta Miil 37.59 5.85 0 -17.41 0.00
3 Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 39.16 5.62 0 -15.84 0.00
4 Uma, Follow the leader Queen of hearts, Bordercollie Natalja Garastsenko 40.30 5.46 0 -14.70 0.00
5 Lotta, Pamparix Golden Fay, Pikakarvaline collie Kaisa Karjus 44.47 4.95 0 -10.53 0.00
6 Billy, Billy, Tõuta Kätlin Martinson 47.55 4.63 0 -7.45 0.00
7 Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Marko Visse 38.08 5.78 5 -16.92 5.00
8 Tezzi, Follow The Leader Ace of Trumps, Bordercollie Aleksandr Drozdov 39.77 5.53 5 -15.23 5.00
9 Mõsh, Never Never Land L´Vana, Bordercollie Olga Uleksina 41.61 5.29 5 -13.39 5.00
10 Emily, Agilita Emilita Koltije, Pikakarvaline collie Kaisa Karjus 45.73 4.81 5 -9.27 5.00
11 Dora, Rhosyn vom Grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 38.09 5.78 10 -16.91 10.00
12 Eddy, Can Fly Neverending Force, Bordercollie Liina Siirus 38.89 5.66 10 -16.11 10.00
13 Corry, Cordelia, Bordercollie Reet Sai 39.74 5.54 10 -15.26 10.00
14 Tyron, Fair Helloiz Diamond, Bordercollie Kadi Karu 43.29 5.08 10 -11.71 10.00
15 Kätu, Momento Mistika Sailing To Peak River, Austraalia lambakoer Annika Maripuu 43.56 5.05 10 -11.44 10.00
16 Micky, Midnight Breeze Ausyte, Austraalia lambakoer Iris Paarop 39.33 5.59 15 -15.67 15.00
17 Danger, Born To Win Warrior Danger, Sveitsi valge lambakoer Mari Mangusson 42.95 5.12 15 -12.05 15.00
Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 100.00 DSQ
Olli, Capricole Crazy About You, Austraalia lambakoer Tuuli Vaino 100.00 DSQ
Sass, Fire Rock Ginger, Bordercollie Tiina Jürjo 100.00 DSQ
Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 100.00 DSQ
Fram, Follow the Leader for Fire Rock, Bordercollie Marko Visse 100.00 DSQ
Nete, Fire Rock Inspire, Bordercollie Triin Jaaniste 100.00 DSQ
Race, Blessed Borders Run The Race, Bordercollie Eve Lepik 100.00 DNS
Blaze, Empire of Fire Blaze Away, Bordercollie Merit Rahnik 100.00 DNS

XS - väike mini

Raja pikkus: 215 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 54.00 s, Maksimumaeg: 86.00 s, Kohtunik: Anna Schönenberger, Lauasekretär: Kristina Grau
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Mickey, Siimline's Mickey, Papillon Kätriin Kivimets 37.34 5.76 0 -16.66 0.00
2 Berke, Berkelia an Fire Rock vom Elbrubin, Papillon Mariann Rebane 37.63 5.71 0 -16.37 0.00
3 Beam, Bruno, Jack russell terjer Andrei Gaidunko 44.07 4.88 0 -9.93 0.00
4 Shanja, Tsvetok frantsii coco chanel, Papillon Karen Dunaway 44.48 4.83 0 -9.52 0.00
5 Dora, Lexberrys Winter Romance Isadora, Jack russell terjer Kadi Kivi 44.66 4.81 0 -9.34 0.00
6 Loore, Luminosa Notte di Luce, Bologna bichon Piret Reinsalu 48.62 4.42 0 -5.38 0.00
7 Henna, Armirelli In Good Hands, Austraalia terjer Rita Annus 52.60 4.09 0 -1.40 0.00
8 Pomelo, E´ Pomelo Black Choko, Tõuta Grettel Mirell Kutsar 52.94 4.06 0 -1.06 0.00
9 Lizzy, Siimline's Miss Love Legacy, lhasa apso Annika Maripuu 57.64 3.73 0 3.64 3.64
10 Chelsy, Ambre Dore Chelsea, Papillon Laura Karolina Gradickaite 39.11 5.50 5 -14.89 5.00
11 Love, Lexberry's Snow Star Love, Jack russell terjer Liidia Ilves 47.11 4.56 5 -6.89 5.00
12 Ilze, Lexberry’s Winter Romance Ilze, Jack russell terjer Aimi Käsik 48.76 4.41 5 -5.24 5.00
13 Comanche, Volfrad Capable Ginger, Väike brabandi grifoon Darja Gerasimovitš 50.23 4.28 5 -3.77 5.00
14 Rik, Lohusalu Frederika, jack russell'i terjer Epp Keevallik 41.98 5.12 10 -12.02 10.00
15 Piiksu, Siimline's Pirate Princess, Papillon Triin Tammsalu 66.97 3.21 5 12.97 17.97
16 Milli, Millimeeter, Tõuta Annika Maripuu 67.94 3.16 5 13.94 18.94
Lore, Lexberry's Snow Star Lore, Jack russell terjer Kadi Kivi 100.00 DSQ

SL - väike maksi

Raja pikkus: 220 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 55.00 s, Maksimumaeg: 88.00 s, Kohtunik: Anna Schönenberger, Lauasekretär: Kristina Grau
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Nullah, Glaginye Kynuna, Austraalia kelpie Tiina Kurs 37.56 5.86 0 -17.44 0.00
2 Piki, Toberoi Birch, Bordercollie Stefi Praakli 38.91 5.65 0 -16.09 0.00
3 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 42.84 5.14 0 -12.16 0.00
4 Piper, Aimy Great Joy, Chodsky Pes Merit Rahnik 43.66 5.04 0 -11.34 0.00
5 Minni , Peak River So Lovely Minni, Austraalia lambakoer Anar Park 39.79 5.53 5 -15.21 5.00
6 Killu, Piggyland's You Know My Name, Bordercollie Ülli Saar 45.67 4.82 5 -9.33 5.00
7 Freya, Breuddwyd Firesoul Princess, Welshi Springerspanjel Kati Elvelt 49.37 4.46 5 -5.63 5.00
8 Unica, Bimbik's Unica, Inglise springerspanjel Terje Sepp 49.61 4.43 5 -5.39 5.00
9 Shelby, Dark Side Legion Catori Gamora, Austraalia kelpie Birgit Piho 41.79 5.26 10 -13.21 10.00
Mimi, Karolegotto Kumquat, Romagna veekoer Karoliina Kansi 100.00 DSQ
Volli, Windwarrior’s Finn Fever, Austraalia karjakoer Dagni-Alice Viidu 100.00 DSQ
Bran, Firework Hill My Bran, Bordercollie Sirje Tammsalu 100.00 DSQ
Enzo, Enzo Hendl, Bordercollie Natalja Garastsenko 100.00 DSQ
Emmi , Emmi, Tõuta Inge Ringmets 100.00 DSQ
O, Orome du Mourioche, Pürenee lambakoer Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ
Luna, My Trusted Friend Be Luna, Bordercollie Viktoria Lumbe 100.00 DSQ
Tete, Maeglin Odete, Bordercollie Kadi Saviauk 100.00 DSQ
Phoebe, Bimbik’s Phoebe, Inglise springerspanjel Stefani Jakuš 100.00 DSQ

EMV agilityrada

mini

Raja pikkus: 220 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 58.00 s, Maksimumaeg: 110.00 s, Kohtunik: Anna Schönenberger, Lauasekretär: Kristina Grau
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 38.99 5.64 0 -19.01 0.00
2 Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 41.04 5.36 0 -16.96 0.00
3 Nante, Danaini Baron de Nantes, Papillon Kamilla Alma Vilderson 42.07 5.23 0 -15.93 0.00
4 Davis, Scandyline Ocean of Love, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 43.92 5.01 0 -14.08 0.00
5 Kiss, Aucanada Adrenaline Boost, Shetlandi lambakoer Marje Piiroja 45.51 4.83 0 -12.49 0.00
6 Sofi, Sofi, Tõuta Helena Takel 48.95 4.49 0 -9.05 0.00
7 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Taissia Kargina 49.44 4.45 0 -8.56 0.00
8 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 56.01 3.93 0 -1.99 0.00
9 Gizmo, Siimlines Love Is All U Need, Papillon Triin Tammsalu 60.19 3.66 0 2.19 2.19
10 Jackie, Brie One In A Million, Tõuta Piret Pärl 45.00 4.89 5 -13.00 5.00
11 Kratt, Ability Black Ocean, Shetlandi lambakoer Greete Tammsalu 47.82 4.60 5 -10.18 5.00
12 Redži, Flyland Jaunty Fellow, Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 57.44 3.83 5 -0.56 5.00
13 Mirka , Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 45.82 4.80 10 -12.18 10.00
14 Adamin, Zicere Agile Adamin, Shetlandi lambakoer Taavi Vaino 48.09 4.57 15 -9.91 15.00
Nika , Apple Seed from Land of Tethys, Borderterjer Marina Laaneväli 100.00 DSQ
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 100.00 DSQ
Freya, Follow the Leader Frisky Blizzard, Parson russeli terrier Jelena Marzaljuk 100.00 DSQ
Pähkel, As'Gunapal Be Happy Springflower, Bostoni terjer Maarja Padari-Kallit 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 220 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 58.00 s, Maksimumaeg: 110.00 s, Kohtunik: Anna Schönenberger, Lauasekretär: Kristina Grau
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Mürru, Azzure Gates of Heaven, Mudi Toomas Pent 40.73 5.40 0 -17.27 0.00
2 Nomy, Cerunnos Jackpot, Inglise kokkerspanjel Triine Piirsalu 41.97 5.24 0 -16.03 0.00
3 Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 42.16 5.22 0 -15.84 0.00
4 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 42.25 5.21 0 -15.75 0.00
5 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 42.61 5.16 0 -15.39 0.00
6 Nali, Skovfarmen's Black Peek a Boo, Austraalia kelpie Inessa Zaitseva 44.97 4.89 0 -13.03 0.00
7 Zemi, Lizzira's Athletic Zafirah, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 45.51 4.83 0 -12.49 0.00
8 Zinni, WandaPesa Pina Colada Zinnia Zelda, Shetlandi lambakoer Tuuli Vaino 45.86 4.80 0 -12.14 0.00
9 Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 49.53 4.44 0 -8.47 0.00
10 Reti, Nice Of You To Come Bye Into The Dark, Horvaatia lambakoer Inge Ringmets 41.34 5.32 5 -16.66 5.00
11 Ronja, Irhaberki Ronja, Mudi Elen Kivi-Paju 42.53 5.17 5 -15.47 5.00
12 Felö, Csudacifra Felhö, Mudi Mia Põder 45.13 4.87 5 -12.87 5.00
13 Chi , Serious Helper Forest Land Chilabo, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 46.03 4.78 5 -11.97 5.00
14 Kika, Kika iz Tvrdavice, Horvaatia lambakoer Kairi Raamat 62.50 3.52 5 4.50 9.50
15 Karo, Caro, Shetlandi lambakoer Mia-Kärt Kaas 61.76 3.56 10 3.76 13.76
16 Sannu, Elbar`s Golden Sunrise, Shetlandi lambakoer Aila Laht 45.92 4.79 20 -12.08 20.00
Medis, Jiang Bai Metis, Bordercollie Natalia Garastsenko 100.00 DSQ
Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 100.00 DSQ
Bosu, Bodeguita del Medio Swiss Tricolor, Entlebuchi Alpi karjakoer Hedi Peterson 100.00 DSQ
Fi, Frida, Jack russell terjer Kairi Raamat 100.00 DSQ
Vanie, Vanille de la Vallee du Mouton, Pürenee lambakoer Piret Kannike 100.00 DSQ
Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 100.00 DNS

maksi

Raja pikkus: 220 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 58.00 s, Maksimumaeg: 110.00 s, Kohtunik: Anna Schönenberger, Lauasekretär: Kristina Grau
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Saara Vällik 42.03 5.23 0 -15.97 0.00
2 Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 42.07 5.23 0 -15.93 0.00
3 Eddy, Can Fly Neverending Force, Bordercollie Liina Siirus 42.74 5.15 0 -15.26 0.00
4 Uma, Follow the leader Queen of hearts, Bordercollie Natalja Garastsenko 43.99 5.00 0 -14.01 0.00
5 Danger, Born To Win Warrior Danger, Sveitsi valge lambakoer Mari Mangusson 48.43 4.54 0 -9.57 0.00
6 Dex, Fair Helloiz Derecho , Bordercollie Marta Miil 44.57 4.94 5 -13.43 5.00
7 Micky, Midnight Breeze Ausyte, Austraalia lambakoer Iris Paarop 44.75 4.92 5 -13.25 5.00
8 Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 46.88 4.69 5 -11.12 5.00
9 Kätu, Momento Mistika Sailing To Peak River, Austraalia lambakoer Annika Maripuu 59.77 3.68 5 1.77 6.77
10 Olli, Capricole Crazy About You, Austraalia lambakoer Tuuli Vaino 55.90 3.94 10 -2.10 10.00
11 Sass, Fire Rock Ginger, Bordercollie Tiina Jürjo 40.76 5.40 15 -17.24 15.00
12 Tyron, Fair Helloiz Diamond, Bordercollie Kadi Karu 64.32 3.42 10 6.32 16.32
Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 100.00 DSQ
Fram, Follow the Leader for Fire Rock, Bordercollie Marko Visse 100.00 DSQ
Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Marko Visse 100.00 DSQ
Nete, Fire Rock Inspire, Bordercollie Triin Jaaniste 100.00 DSQ
Billy, Billy, Tõuta Kätlin Martinson 100.00 DSQ
Lotta, Pamparix Golden Fay, Pikakarvaline collie Kaisa Karjus 100.00 DSQ
Emily, Agilita Emilita Koltije, Pikakarvaline collie Kaisa Karjus 100.00 DSQ
Corry, Cordelia, Bordercollie Reet Sai 100.00 DSQ
Tezzi, Follow The Leader Ace of Trumps, Bordercollie Aleksandr Drozdov 100.00 DSQ
Dora, Rhosyn vom Grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 100.00 DSQ
Mõsh, Never Never Land L´Vana, Bordercollie Olga Uleksina 100.00 DSQ
Race, Blessed Borders Run The Race, Bordercollie Eve Lepik 100.00 DNS
Blaze, Empire of Fire Blaze Away, Bordercollie Merit Rahnik 100.00 DNS

XS - väike mini

Raja pikkus: 220 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 58.00 s, Maksimumaeg: 110.00 s, Kohtunik: Anna Schönenberger, Lauasekretär: Kristina Grau
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Mickey, Siimline's Mickey, Papillon Kätriin Kivimets 41.43 5.31 0 -16.57 0.00
2 Chelsy, Ambre Dore Chelsea, Papillon Laura Karolina Gradickaite 44.37 4.96 0 -13.63 0.00
3 Loore, Luminosa Notte di Luce, Bologna bichon Piret Reinsalu 55.76 3.95 0 -2.24 0.00
4 Beam, Bruno, Jack russell terjer Andrei Gaidunko 48.91 4.50 5 -9.09 5.00
5 Shanja, Tsvetok frantsii coco chanel, Papillon Karen Dunaway 52.76 4.17 5 -5.24 5.00
6 Pomelo, E´ Pomelo Black Choko, Tõuta Grettel Mirell Kutsar 65.18 3.38 0 7.18 7.18
7 Love, Lexberry's Snow Star Love, Jack russell terjer Liidia Ilves 61.66 3.57 5 3.66 8.66
8 Berke, Berkelia an Fire Rock vom Elbrubin, Papillon Mariann Rebane 47.64 4.62 10 -10.36 10.00
9 Lizzy, Siimline's Miss Love Legacy, lhasa apso Annika Maripuu 68.87 3.19 0 10.87 10.87
10 Henna, Armirelli In Good Hands, Austraalia terjer Rita Annus 63.80 3.45 15 5.80 20.80
11 Milli, Millimeeter, Tõuta Annika Maripuu 79.79 2.76 5 21.79 26.79
12 Comanche, Volfrad Capable Ginger, Väike brabandi grifoon Darja Gerasimovitš 80.60 2.73 10 22.60 32.60
13 Piiksu, Siimline's Pirate Princess, Papillon Triin Tammsalu 86.14 2.55 5 28.14 33.14
14 Lore, Lexberry's Snow Star Lore, Jack russell terjer Kadi Kivi 86.64 2.54 10 28.64 38.64
Dora, Lexberrys Winter Romance Isadora, Jack russell terjer Kadi Kivi 100.00 DSQ
Ilze, Lexberry’s Winter Romance Ilze, Jack russell terjer Aimi Käsik 100.00 DSQ
Rik, Lohusalu Frederika, jack russell'i terjer Epp Keevallik 100.00 DSQ

SL - väike maksi

Raja pikkus: 220 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 58.00 s, Maksimumaeg: 110.00 s, Kohtunik: Anna Schönenberger, Lauasekretär: Kristina Grau
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Enzo, Enzo Hendl, Bordercollie Natalja Garastsenko 41.99 5.24 0 -16.01 0.00
2 Killu, Piggyland's You Know My Name, Bordercollie Ülli Saar 45.12 4.88 0 -12.88 0.00
3 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 47.37 4.64 0 -10.63 0.00
4 Piper, Aimy Great Joy, Chodsky Pes Merit Rahnik 47.69 4.61 0 -10.31 0.00
5 Nullah, Glaginye Kynuna, Austraalia kelpie Tiina Kurs 40.94 5.37 5 -17.06 5.00
6 Luna, My Trusted Friend Be Luna, Bordercollie Viktoria Lumbe 44.56 4.94 5 -13.44 5.00
7 Minni , Peak River So Lovely Minni, Austraalia lambakoer Anar Park 49.55 4.44 10 -8.45 10.00
Mimi, Karolegotto Kumquat, Romagna veekoer Karoliina Kansi 100.00 DSQ
Volli, Windwarrior’s Finn Fever, Austraalia karjakoer Dagni-Alice Viidu 100.00 DSQ
Unica, Bimbik's Unica, Inglise springerspanjel Terje Sepp 100.00 DSQ
Freya, Breuddwyd Firesoul Princess, Welshi Springerspanjel Kati Elvelt 100.00 DSQ
Bran, Firework Hill My Bran, Bordercollie Sirje Tammsalu 100.00 DSQ
Shelby, Dark Side Legion Catori Gamora, Austraalia kelpie Birgit Piho 100.00 DSQ
Emmi , Emmi, Tõuta Inge Ringmets 100.00 DSQ
O, Orome du Mourioche, Pürenee lambakoer Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ
Piki, Toberoi Birch, Bordercollie Stefi Praakli 100.00 DSQ
Tete, Maeglin Odete, Bordercollie Kadi Saviauk 100.00 DSQ
Phoebe, Bimbik’s Phoebe, Inglise springerspanjel Stefani Jakuš 100.00 DSQ

Juuniorite EMV hüpperada

mini

Raja pikkus: 220 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 55.00 s, Maksimumaeg: 88.00 s, Kohtunik: Anna Schönenberger, Lauasekretär: Kristina Grau
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Sofi, Sofi, Tõuta Helena Takel 41.06 5.36 0 -13.94 0.00
2 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Taissia Kargina 46.26 4.76 0 -8.74 0.00
3 Mona, Helandros Ivory and Ebony, Cavalier king charles spaniel Egor Suhhanov 59.94 3.67 0 4.94 4.94
4 Adamin, Zicere Agile Adamin, Shetlandi lambakoer Taavi Vaino 42.22 5.21 5 -12.78 5.00
5 Kratt, Ability Black Ocean, Shetlandi lambakoer Greete Tammsalu 47.46 4.64 5 -7.54 5.00
Archie, Elbar’s Golden Whiskey , Shetlandi lambakoer Gerda Gužvina 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 210 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 53.00 s, Maksimumaeg: 84.00 s, Kohtunik: Anna Schönenberger, Lauasekretär: Kristina Grau
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Karo, Caro, Shetlandi lambakoer Mia-Kärt Kaas 44.89 4.68 0 -8.11 0.00
2 Felö, Csudacifra Felhö, Mudi Mia Põder 37.90 5.54 5 -15.10 5.00
Neeva, Ostrov na Neve Anabel, Hollandi väike veelinnukoer Anna-Maria Melts 100.00 DSQ
Smooch, legacy’s smooches for the audience, Ameerika väike lambakoer Erin Dunaway 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 220 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 55.00 s, Maksimumaeg: 88.00 s, Kohtunik: Anna Schönenberger, Lauasekretär: Kristina Grau
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
Damon, Freedom Duke Skraidančios ausytės , Austraalia lambakoer Karen Dunaway 100.00 DSQ

XS - väike mini

Raja pikkus: 215 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 54.00 s, Maksimumaeg: 86.00 s, Kohtunik: Anna Schönenberger, Lauasekretär: Kristina Grau
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Mickey, Siimline's Mickey, Papillon Kätriin Kivimets 37.34 5.76 0 -16.66 0.00
2 Shanja, Tsvetok frantsii coco chanel, Papillon Karen Dunaway 44.48 4.83 0 -9.52 0.00
3 Pomelo, E´ Pomelo Black Choko, Tõuta Grettel Mirell Kutsar 52.94 4.06 0 -1.06 0.00
4 Chelsy, Ambre Dore Chelsea, Papillon Laura Karolina Gradickaite 39.11 5.50 5 -14.89 5.00
5 Lola, Siimlines I Love Lucy, Papillon Hannele Pärn 68.93 3.12 0 14.93 14.93
Bibi, Scarlet Bevy JR Golden Melody, Jack russell terjer Laura Tolppa 100.00 DSQ

SL - väike maksi

Raja pikkus: 220 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 55.00 s, Maksimumaeg: 88.00 s, Kohtunik: Anna Schönenberger, Lauasekretär: Kristina Grau
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
Bambi , Peak River So Magic Bambi, Austraalia lambakoer Kadi Tõnisson 100.00 DSQ
Heti, Speckled Hanka Heti, Welshi Springerspanjel Sirelin Timmermann 100.00 DSQ

Juuniorite EMV agilityrada

mini

Raja pikkus: 220 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 58.00 s, Maksimumaeg: 110.00 s, Kohtunik: Anna Schönenberger, Lauasekretär: Kristina Grau
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Archie, Elbar’s Golden Whiskey , Shetlandi lambakoer Gerda Gužvina 48.15 4.57 0 -9.85 0.00
2 Sofi, Sofi, Tõuta Helena Takel 48.95 4.49 0 -9.05 0.00
3 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Taissia Kargina 49.44 4.45 0 -8.56 0.00
4 Kratt, Ability Black Ocean, Shetlandi lambakoer Greete Tammsalu 47.82 4.60 5 -10.18 5.00
5 Adamin, Zicere Agile Adamin, Shetlandi lambakoer Taavi Vaino 48.09 4.57 15 -9.91 15.00
6 Mona, Helandros Ivory and Ebony, Cavalier king charles spaniel Egor Suhhanov 96.64 2.28 0 38.64 38.64

midi

Raja pikkus: 220 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 58.00 s, Maksimumaeg: 110.00 s, Kohtunik: Anna Schönenberger, Lauasekretär: Kristina Grau
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Felö, Csudacifra Felhö, Mudi Mia Põder 45.13 4.87 5 -12.87 5.00
2 Karo, Caro, Shetlandi lambakoer Mia-Kärt Kaas 61.76 3.56 10 3.76 13.76
Neeva, Ostrov na Neve Anabel, Hollandi väike veelinnukoer Anna-Maria Melts 100.00 DSQ
Smooch, legacy’s smooches for the audience, Ameerika väike lambakoer Erin Dunaway 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 220 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 58.00 s, Maksimumaeg: 110.00 s, Kohtunik: Anna Schönenberger, Lauasekretär: Kristina Grau
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Damon, Freedom Duke Skraidančios ausytės , Austraalia lambakoer Karen Dunaway 55.49 3.96 15 -2.51 15.00

XS - väike mini

Raja pikkus: 220 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 58.00 s, Maksimumaeg: 110.00 s, Kohtunik: Anna Schönenberger, Lauasekretär: Kristina Grau
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Mickey, Siimline's Mickey, Papillon Kätriin Kivimets 41.43 5.31 0 -16.57 0.00
2 Chelsy, Ambre Dore Chelsea, Papillon Laura Karolina Gradickaite 44.37 4.96 0 -13.63 0.00
3 Shanja, Tsvetok frantsii coco chanel, Papillon Karen Dunaway 52.76 4.17 5 -5.24 5.00
4 Pomelo, E´ Pomelo Black Choko, Tõuta Grettel Mirell Kutsar 65.18 3.38 0 7.18 7.18
5 Bibi, Scarlet Bevy JR Golden Melody, Jack russell terjer Laura Tolppa 59.24 3.71 10 1.24 11.24
6 Lola, Siimlines I Love Lucy, Papillon Hannele Pärn 109.40 2.01 0 51.40 51.40

SL - väike maksi

Raja pikkus: 220 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 58.00 s, Maksimumaeg: 110.00 s, Kohtunik: Anna Schönenberger, Lauasekretär: Kristina Grau
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Heti, Speckled Hanka Heti, Welshi Springerspanjel Sirelin Timmermann 56.18 3.92 5 -1.82 5.00
2 Bambi , Peak River So Magic Bambi, Austraalia lambakoer Kadi Tõnisson 64.32 3.42 5 6.32 11.32