20.09-21.09.14 Uulu

V1 A1 agilityrada mini midi maksi
V2 A1 agilityrada mini midi maksi
V3 A1 agilityrada mini midi maksi
V4 A1 hüpperada mini midi maksi
V5 A2 hüpperada mini midi maksi
V6 A2 agilityrada mini midi maksi
V7 A2 agilityrada mini midi maksi
V8 A2 agilityrada mini midi maksi
V9 A0 hüpperada mini midi maksi
V10 A0 hüpperada mini midi maksi
V11 A3 hüpperada mini midi maksi
V12 A3 agilityrada mini midi maksi
V13 A3 agilityrada mini midi maksi
V14 A3 agilityrada mini midi maksi

V1 A1 agilityrada

mini

Raja pikkus: 144 m, Kiirus: 28.80 m/s, Ideaalaeg: 52.00 s, Maksimumaeg: 104.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Anni Kaiste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Enzo, Fire Rock Caesar, Papillon Dagris Punder 28.37 5.08 0 -23.63 0.00 SERT
2 Roosi , Kotkapesa Leeri, Lühikarvaline taks Tiina Kurs 38.03 3.79 0 -13.97 0.00 SERT
3 Sohvi , Sohvi , Tõuta Gerli Laur 47.64 3.02 0 -4.36 0.00
4 Säde, Reval Dream Gizmo Niagara, Kääbussnautser Annika Soots 44.32 3.25 5 -7.68 5.00
5 Freddy, Royal Fantasy Bello Fresco, Cavalier king charles spaniel Renee Remmel 58.91 2.44 5 6.91 11.91
6 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 36.74 3.92 15 -15.26 15.00
Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 52.00 100.00 DSQ
Muha, Pti Piter Fly Dream for Volfrad, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 52.00 100.00 DSQ
Cero, Fire Rock Cicero, Papillon Mariann Rebane 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 144 m, Kiirus: 28.80 m/s, Ideaalaeg: 52.00 s, Maksimumaeg: 104.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Anni Kaiste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
Nopi, Happy Dog Nobe, beagle Maria Pernits 52.00 100.00 DSQ
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 52.00 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 144 m, Kiirus: 28.80 m/s, Ideaalaeg: 52.00 s, Maksimumaeg: 104.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Anni Kaiste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Daichi, Daichi Yule Yogi, Akita Natalja Prokofjeva 48.45 2.97 10 -3.55 10.00
2 Jemma, Wildfinn Carezzevole Bionda, Romagna veekoer Karoliina Kansi 33.41 4.31 15 -18.59 15.00
3 Nil, Top Less Robin Hood, Pikakarvaline collie Daisy Pae 65.04 2.21 10 13.04 23.04
Sunny, Heidelind`s Evening Sunset, Pikakarvaline collie Anne Vau 100.00 DSQ
Saara, Oldmansion Ambitious Brunette, Gordon setter Liisa Larm 100.00 DSQ

V2 A1 agilityrada

mini

Raja pikkus: 144 m, Kiirus: 28.80 m/s, Ideaalaeg: 52.00 s, Maksimumaeg: 104.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Anni Kaiste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 32.69 4.41 0 -19.31 0.00 SERT
2 Roosi , Kotkapesa Leeri, Lühikarvaline taks Tiina Kurs 39.98 3.60 0 -12.02 0.00
3 Sohvi , Sohvi , Tõuta Gerli Laur 47.26 3.05 0 -4.74 0.00
4 Cero, Fire Rock Cicero, Papillon Mariann Rebane 40.08 3.59 5 -11.92 5.00
5 Freddy, Royal Fantasy Bello Fresco, Cavalier king charles spaniel Renee Remmel 52.79 2.73 5 0.79 5.79
6 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 35.78 4.02 25 -16.22 25.00
Jacku, Snow Blues Samurai Jack, jack russell'i terjer Riina Leht 100.00 DSQ
Cassie, Graphic Favorit Iva, Kääbuspinšer Maarja Sau 100.00 DSQ
Muha, Pti Piter Fly Dream for Volfrad, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 100.00 DSQ
Säde, Reval Dream Gizmo Niagara, Kääbussnautser Annika Soots 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 144 m, Kiirus: 28.80 m/s, Ideaalaeg: 52.00 s, Maksimumaeg: 104.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Anni Kaiste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 32.68 4.41 0 -19.32 0.00 SERT
2 Nopi, Happy Dog Nobe, beagle Maria Pernits 37.15 3.88 5 -14.85 5.00
Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 144 m, Kiirus: 28.80 m/s, Ideaalaeg: 52.00 s, Maksimumaeg: 104.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Anni Kaiste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
Daichi, Daichi Yule Yogi, Akita Natalja Prokofjeva 100.00 DSQ
Sunny, Heidelind`s Evening Sunset, Pikakarvaline collie Anne Vau 100.00 DSQ
Jemma, Wildfinn Carezzevole Bionda, Romagna veekoer Karoliina Kansi 100.00 DSQ
Nil, Top Less Robin Hood, Pikakarvaline collie Daisy Pae 100.00 DSQ
Saara, Oldmansion Ambitious Brunette, Gordon setter Liisa Larm 100.00 DSQ

V3 A1 agilityrada

mini

Raja pikkus: 146 m, Kiirus: 29.20 m/s, Ideaalaeg: 54.00 s, Maksimumaeg: 108.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Anni Kaiste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Muha, Pti Piter Fly Dream for Volfrad, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 34.34 4.25 0 -19.66 0.00
2 Jacku, Snow Blues Samurai Jack, jack russell'i terjer Riina Leht 35.90 4.07 0 -18.10 0.00
3 Säde, Reval Dream Gizmo Niagara, Kääbussnautser Annika Soots 39.79 3.67 0 -14.21 0.00 SERT
4 Cero, Fire Rock Cicero, Papillon Mariann Rebane 40.44 3.61 0 -13.56 0.00 SERT
5 Sohvi , Sohvi , Tõuta Gerli Laur 55.62 2.62 5 1.62 6.62
Freddy, Royal Fantasy Bello Fresco, Cavalier king charles spaniel Renee Remmel 100.00 DSQ
Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 100.00 DSQ
Cassie, Graphic Favorit Iva, Kääbuspinšer Maarja Sau 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 146 m, Kiirus: 29.20 m/s, Ideaalaeg: 54.00 s, Maksimumaeg: 108.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Anni Kaiste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Nopi, Happy Dog Nobe, beagle Maria Pernits 50.86 2.87 15 -3.14 15.00
Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 146 m, Kiirus: 29.20 m/s, Ideaalaeg: 54.00 s, Maksimumaeg: 108.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Anni Kaiste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Daichi, Daichi Yule Yogi, Akita Natalja Prokofjeva 40.63 3.59 0 -13.37 0.00
2 Nil, Top Less Robin Hood, Pikakarvaline collie Daisy Pae 43.11 3.39 0 -10.89 0.00
3 Saara, Oldmansion Ambitious Brunette, Gordon setter Liisa Larm 34.71 4.21 5 -19.29 5.00
4 Jemma, Wildfinn Carezzevole Bionda, Romagna veekoer Karoliina Kansi 53.22 2.74 10 -0.78 10.00
Sunny, Heidelind`s Evening Sunset, Pikakarvaline collie Anne Vau 100.00 DNS

V4 A1 hüpperada

mini

Raja pikkus: 144 m, Kiirus: 36.00 m/s, Ideaalaeg: 48.00 s, Maksimumaeg: 96.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Anni Kaiste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Muha, Pti Piter Fly Dream for Volfrad, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 32.09 4.49 0 -15.91 0.00 SERT
2 Freddy, Royal Fantasy Bello Fresco, Cavalier king charles spaniel Renee Remmel 35.46 4.06 0 -12.54 0.00
3 Säde, Reval Dream Gizmo Niagara, Kääbussnautser Annika Soots 39.02 3.69 0 -8.98 0.00
4 Sohvi , Sohvi , Tõuta Gerli Laur 54.10 2.66 0 6.10 6.10
5 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 37.17 3.87 15 -10.83 15.00
Jacku, Snow Blues Samurai Jack, jack russell'i terjer Riina Leht 100.00 DSQ
Cassie, Graphic Favorit Iva, Kääbuspinšer Maarja Sau 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 144 m, Kiirus: 36.00 m/s, Ideaalaeg: 48.00 s, Maksimumaeg: 96.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Anni Kaiste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 27.46 5.24 0 -20.54 0.00

maksi

Raja pikkus: 144 m, Kiirus: 36.00 m/s, Ideaalaeg: 48.00 s, Maksimumaeg: 96.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Anni Kaiste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Jemma, Wildfinn Carezzevole Bionda, Romagna veekoer Karoliina Kansi 30.26 4.76 10 -17.74 10.00
2 Nil, Top Less Robin Hood, Pikakarvaline collie Daisy Pae 46.00 3.13 15 -2.00 15.00
3 Saara, Oldmansion Ambitious Brunette, Gordon setter Liisa Larm 40.77 3.53 20 -7.23 20.00
Daichi, Daichi Yule Yogi, Akita Natalja Prokofjeva 100.00 DSQ

V5 A2 hüpperada

mini

Raja pikkus: 145 m, Kiirus: 36.25 m/s, Ideaalaeg: 45.00 s, Maksimumaeg: 90.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Anni Kaiste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 EiJey, SNOW DANWEST ETERNITY JOY, Papillon GUNITA ROMANOVSKA 40.38 3.59 0 -4.62 0.00
2 Vivi, Vivi, Tõuta Jelena Afanasjeva 43.98 3.30 0 -1.02 0.00
3 Enzo, Fire Rock Caesar, Papillon Dagris Punder 33.76 4.30 5 -11.24 5.00
Anna, Helandros Artifact of Annie, cavalier king charles spanjel Kerli Reintamm 100.00 DSQ
Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 100.00 DSQ
Emil, Emilien Juros Sypsenele, Kääbuspinšer Sandra Leppik 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 145 m, Kiirus: 36.25 m/s, Ideaalaeg: 45.00 s, Maksimumaeg: 90.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Anni Kaiste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 28.33 5.12 0 -16.67 0.00
2 Kenny, Love Legacy Ideal Image, beagle Maimu Prans 29.31 4.95 0 -15.69 0.00
Küpsis, Love Legacy Bonzer Biscuit, beagle Katrin Keert 100.00 DSQ
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 145 m, Kiirus: 36.25 m/s, Ideaalaeg: 45.00 s, Maksimumaeg: 90.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Anni Kaiste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Inga Järv 25.15 5.77 0 -19.85 0.00
2 Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 50.21 2.89 0 5.21 5.21
3 Josias, Lapinlumon Josias, Romagna veekoer Karoliina Kansi 43.31 3.35 10 -1.69 10.00
Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 100.00 DSQ
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ
Miia, Born to Win White MayDay, Sveitsi valge lambakoer Kai Saar 100.00 DSQ

V6 A2 agilityrada

mini

Raja pikkus: 143 m, Kiirus: 35.75 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Anni Kaiste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Dreik, Joost, jack russell'i terjer Artjom Nadjozha 31.72 4.51 0 -14.28 0.00 SERT
2 Anna, Helandros Artifact of Annie, cavalier king charles spanjel Kerli Reintamm 37.36 3.83 0 -8.64 0.00
3 Vivi, Vivi, Tõuta Jelena Afanasjeva 43.64 3.28 0 -2.36 0.00
4 EiJey, SNOW DANWEST ETERNITY JOY, Papillon GUNITA ROMANOVSKA 50.01 2.86 5 4.01 9.01
5 Enzo, Fire Rock Caesar, Papillon Dagris Punder 32.03 4.46 10 -13.97 10.00
Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 100.00 DSQ
Emil, Emilien Juros Sypsenele, Kääbuspinšer Sandra Leppik 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 143 m, Kiirus: 35.75 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Anni Kaiste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 30.10 4.75 0 -15.90 0.00
2 Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 36.76 3.89 0 -9.24 0.00
3 Kenny, Love Legacy Ideal Image, beagle Maimu Prans 29.67 4.82 10 -16.33 10.00
Küpsis, Love Legacy Bonzer Biscuit, beagle Katrin Keert 100.00 DSQ
Britni, Britni, beagle Kadri Viitas 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 143 m, Kiirus: 35.75 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Anni Kaiste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 33.28 4.30 10 -12.72 10.00
2 Miia, Born to Win White MayDay, Sveitsi valge lambakoer Kai Saar 33.90 4.22 15 -12.10 15.00
Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 100.00 DSQ
Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 100.00 DSQ
Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Inga Järv 100.00 DSQ
Josias, Lapinlumon Josias, Romagna veekoer Karoliina Kansi 100.00 DSQ

V7 A2 agilityrada

mini

Raja pikkus: 143 m, Kiirus: 35.75 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Anni Kaiste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Vivi, Vivi, Tõuta Jelena Afanasjeva 46.77 3.06 5 0.77 5.77
2 EiJey, SNOW DANWEST ETERNITY JOY, Papillon GUNITA ROMANOVSKA 49.78 2.87 5 3.78 8.78
Anna, Helandros Artifact of Annie, cavalier king charles spanjel Kerli Reintamm 100.00 DSQ
Enzo, Fire Rock Caesar, Papillon Dagris Punder 100.00 DSQ
Emil, Emilien Juros Sypsenele, Kääbuspinšer Sandra Leppik 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 143 m, Kiirus: 35.75 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Anni Kaiste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Kenny, Love Legacy Ideal Image, beagle Maimu Prans 30.27 4.72 0 -15.73 0.00 SERT
Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 46.00 100.00 DSQ
Küpsis, Love Legacy Bonzer Biscuit, beagle Katrin Keert 46.00 100.00 DSQ
Britni, Britni, beagle Kadri Viitas 46.00 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 143 m, Kiirus: 35.75 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Anni Kaiste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Josias, Lapinlumon Josias, Romagna veekoer Karoliina Kansi 40.06 3.57 5 -5.94 5.00
2 Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 50.63 2.82 5 4.63 9.63
Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 100.00 DSQ
Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Inga Järv 100.00 DSQ
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ
Miia, Born to Win White MayDay, Sveitsi valge lambakoer Kai Saar 100.00 DSQ

V8 A2 agilityrada

mini

Raja pikkus: 147 m, Kiirus: 36.75 m/s, Ideaalaeg: 49.00 s, Maksimumaeg: 98.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Anni Kaiste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Vivi, Vivi, Tõuta Jelena Afanasjeva 45.19 3.25 0 -3.81 0.00
2 EiJey, SNOW DANWEST ETERNITY JOY, Papillon GUNITA ROMANOVSKA 52.31 2.81 0 3.31 3.31
3 Anna, Helandros Artifact of Annie, cavalier king charles spanjel Kerli Reintamm 46.87 3.14 5 -2.13 5.00
Emil, Emilien Juros Sypsenele, Kääbuspinšer Sandra Leppik 49.00 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 147 m, Kiirus: 36.75 m/s, Ideaalaeg: 49.00 s, Maksimumaeg: 98.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Anni Kaiste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 32.88 4.47 0 -16.12 0.00
2 Küpsis, Love Legacy Bonzer Biscuit, beagle Katrin Keert 39.19 3.75 0 -9.81 0.00
3 Kenny, Love Legacy Ideal Image, beagle Maimu Prans 30.92 4.75 15 -18.08 15.00
Britni, Britni, beagle Kadri Viitas 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 147 m, Kiirus: 36.75 m/s, Ideaalaeg: 49.00 s, Maksimumaeg: 98.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Anni Kaiste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Miia, Born to Win White MayDay, Sveitsi valge lambakoer Kai Saar 34.62 4.25 10 -14.38 10.00
2 Josias, Lapinlumon Josias, Romagna veekoer Karoliina Kansi 44.67 3.29 10 -4.33 10.00
3 Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 32.32 4.55 20 -16.68 20.00
Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 100.00 DSQ
Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Inga Järv 100.00 DSQ
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ

V9 A0 hüpperada

mini

Raja pikkus: 108 m, Kiirus: 36.00 m/s, Ideaalaeg: 31.00 s, Maksimumaeg: 62.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Anni Kaiste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Artie, Toyway Work Of Art, Kääbuspuudel Viktoria Tsizova 20.17 5.35 0 -10.83 0.00
2 Kira, Dynamika Dummles, Cardigan Welsh Corgi Julija Kostecka 23.06 4.68 0 -7.94 0.00
3 Steffi, Scarlett Bevy JR Bella Vista, jack russell'i terjer Gerli puusild 23.64 4.57 0 -7.36 0.00
4 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 24.62 4.39 0 -6.38 0.00
5 Bently, Bently Berin Elison, Tõuta Marina Bagrova 24.89 4.34 0 -6.11 0.00
6 Laura, Laura, Tõuta Marju Mikkel 25.63 4.21 0 -5.37 0.00
7 Iiris, Airis, Tõuta Anželika Hanson 34.56 3.12 0 3.56 3.56
8 Mirk, Sangre Calienterus Amira, Kääbuspinšer Ede Brand 24.09 4.48 5 -6.91 5.00
Brita, Chanson D'ete Adriatica, Väike puudel Sandra Leppik 31.00 100.00 DSQ
La, La, Kääbuspinšer Birjo Piiroja 31.00 100.00 DSQ
Luna , Summer Dream Oberfidž, Kääbussnautser Kriste Kosseson 31.00 100.00 DNS
Max, Boss-Maximus-Aurelius, Vene kääbuskoer Kai Kandla 31.00 100.00 DNS
Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 108 m, Kiirus: 36.00 m/s, Ideaalaeg: 31.00 s, Maksimumaeg: 62.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Anni Kaiste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Yuna, AISKNEKHT CROWN FOR THE LEADER, Bordercollie Natalja Garastsenko 18.79 5.75 0 -12.21 0.00

maksi

Raja pikkus: 108 m, Kiirus: 36.00 m/s, Ideaalaeg: 31.00 s, Maksimumaeg: 62.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Anni Kaiste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 16.50 6.55 0 -14.50 0.00
2 Vudi, Angelus Nix Bernice Hunter, Siberi Husky Lisete Eljand 23.92 4.52 0 -7.08 0.00
3 Jeccy, TIIGIRA JECCICA-JAIDE, Labradori retriiver Herme Koit 29.04 3.72 0 -1.96 0.00
4 Tsiller, Pamparix Silica, Pikakarvaline collie Daisy Pae 31.09 3.47 0 0.09 0.09
5 Flo, Sundowner`s Flower Power, gordoni setter Helis Manninen 25.93 4.17 5 -5.07 5.00
6 Mika, Gammurabi Very Amikabl Viper, Suursnautser Konstantin Dolski 26.96 4.01 10 -4.04 10.00
7 Pippin, Peak River Magical Love, Austraalia lambakoer Triin Vask 23.15 4.67 15 -7.85 15.00
Roco, Roco, Tõuta Kadri Krapp 100.00 DSQ

V10 A0 hüpperada

mini

Raja pikkus: 105 m, Kiirus: 35.00 m/s, Ideaalaeg: 34.00 s, Maksimumaeg: 68.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Anni Kaiste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Artie, Toyway Work Of Art, Kääbuspuudel Viktoria Tsizova 20.13 5.22 0 -13.87 0.00
2 Steffi, Scarlett Bevy JR Bella Vista, jack russell'i terjer Gerli puusild 23.48 4.47 0 -10.52 0.00
3 La, La, Kääbuspinšer Birjo Piiroja 23.49 4.47 0 -10.51 0.00
4 Mirk, Sangre Calienterus Amira, Kääbuspinšer Ede Brand 24.83 4.23 0 -9.17 0.00
5 Brita, Chanson D'ete Adriatica, Väike puudel Sandra Leppik 25.22 4.16 0 -8.78 0.00
6 Laura, Laura, Tõuta Marju Mikkel 26.40 3.98 0 -7.60 0.00
7 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 27.63 3.80 10 -6.37 10.00
8 Bently, Bently Berin Elison, Tõuta Marina Bagrova 33.42 3.14 10 -0.58 10.00
Kira, Dynamika Dummles, Cardigan Welsh Corgi Julija Kostecka 100.00 DSQ
Iiris, Airis, Tõuta Anželika Hanson 100.00 DSQ
Luna , Summer Dream Oberfidž, Kääbussnautser Kriste Kosseson 100.00 DNS
Max, Boss-Maximus-Aurelius, Vene kääbuskoer Kai Kandla 100.00 DNS
Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 105 m, Kiirus: 35.00 m/s, Ideaalaeg: 34.00 s, Maksimumaeg: 68.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Anni Kaiste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Yuna, AISKNEKHT CROWN FOR THE LEADER, Bordercollie Natalja Garastsenko 20.38 5.15 0 -13.62 0.00

maksi

Raja pikkus: 105 m, Kiirus: 35.00 m/s, Ideaalaeg: 34.00 s, Maksimumaeg: 68.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Anni Kaiste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 16.41 6.40 0 -17.59 0.00
2 Vudi, Angelus Nix Bernice Hunter, Siberi Husky Lisete Eljand 26.54 3.96 0 -7.46 0.00
3 Tsiller, Pamparix Silica, Pikakarvaline collie Daisy Pae 34.42 3.05 0 0.42 0.42
4 Mika, Gammurabi Very Amikabl Viper, Suursnautser Konstantin Dolski 23.71 4.43 25 -10.29 25.00
Flo, Sundowner`s Flower Power, gordoni setter Helis Manninen 100.00 DSQ
Pippin, Peak River Magical Love, Austraalia lambakoer Triin Vask 34.00 100.00 DSQ
Roco, Roco, Tõuta Kadri Krapp 100.00 DSQ
Jeccy, TIIGIRA JECCICA-JAIDE, Labradori retriiver Herme Koit 100.00 DSQ

V11 A3 hüpperada

mini

Raja pikkus: 154 m, Kiirus: 38.50 m/s, Ideaalaeg: 42.00 s, Maksimumaeg: 84.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Anni Kaiste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 30.07 5.12 0 -11.93 0.00
2 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 30.30 5.08 0 -11.70 0.00
3 Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 30.52 5.05 0 -11.48 0.00
4 Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Tiiu Eesmaa 32.32 4.76 0 -9.68 0.00
5 Muki, Käpylä Mosku, Saksa keskmine spits Külli Ragel 40.07 3.84 10 -1.93 10.00
6 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Marta Miil 48.44 3.18 10 6.44 16.44
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 100.00 DSQ
Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 100.00 DSQ
Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 154 m, Kiirus: 38.50 m/s, Ideaalaeg: 42.00 s, Maksimumaeg: 84.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Anni Kaiste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Tika, Soft and Flurry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 30.84 4.99 0 -11.16 0.00
2 Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 32.90 4.68 0 -9.10 0.00
3 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 29.06 5.30 10 -12.94 10.00
4 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 30.43 5.06 10 -11.57 10.00
Jolly, Stasyline Jemma, Shetlandi lambakoer Andrejs Makarovs 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 154 m, Kiirus: 38.50 m/s, Ideaalaeg: 42.00 s, Maksimumaeg: 84.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Anni Kaiste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 27.75 5.55 0 -14.25 0.00
2 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 28.00 5.50 0 -14.00 0.00
3 Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 30.30 5.08 0 -11.70 0.00
4 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 29.27 5.26 5 -12.73 5.00
5 Mitch, Speckled Easeful Mitch, Welshi Springerspanjel Lona Sarapuu 40.90 3.77 5 -1.10 5.00
6 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Vambola Eesmaa 41.01 3.76 5 -0.99 5.00
7 Tuffy, Never Never Land G'Whirlaway, Bordercollie Alar Kivilo 28.87 5.33 10 -13.13 10.00
8 Billy, Billy, Tõuta Merika Laid 41.99 3.67 10 -0.01 10.00
9 Ripi, Aurelius Emmet Ripi, Kuldne retriiver Anneli Lepik 41.37 3.72 15 -0.63 15.00
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 42.00 100.00 DSQ
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ
Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 42.00 100.00 DSQ
Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 42.00 100.00 DNS

V12 A3 agilityrada

mini

Raja pikkus: 148 m, Kiirus: 37.00 m/s, Ideaalaeg: 40.00 s, Maksimumaeg: 80.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Anni Kaiste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 30.06 4.92 0 -9.94 0.00
2 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 31.10 4.76 0 -8.90 0.00
3 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Marta Miil 36.16 4.09 0 -3.84 0.00
4 Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Tiiu Eesmaa 34.27 4.32 5 -5.73 5.00
5 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 33.38 4.43 10 -6.62 10.00
6 Ricky, Roterr Griff Maverik, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 51.66 2.86 0 11.66 11.66
7 Muki, Käpylä Mosku, Saksa keskmine spits Külli Ragel 42.17 3.51 10 2.17 12.17
Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 40.00 100.00 DSQ
Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 100.00 DSQ
Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 100.00 DSQ
Dreik, Joost, jack russell'i terjer Artjom Nadjozha 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 148 m, Kiirus: 37.00 m/s, Ideaalaeg: 40.00 s, Maksimumaeg: 80.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Anni Kaiste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Jolly, Stasyline Jemma, Shetlandi lambakoer Andrejs Makarovs 36.65 4.04 0 -3.35 0.00
2 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 29.01 5.10 5 -10.99 5.00
3 Tika, Soft and Flurry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 33.34 4.44 5 -6.66 5.00
Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 40.00 100.00 DSQ
Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 40.00 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 148 m, Kiirus: 37.00 m/s, Ideaalaeg: 40.00 s, Maksimumaeg: 80.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Anni Kaiste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 29.07 5.09 0 -10.93 0.00
2 Tuffy, Never Never Land G'Whirlaway, Bordercollie Alar Kivilo 29.87 4.95 5 -10.13 5.00
3 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 30.63 4.83 5 -9.37 5.00
4 Billy, Billy, Tõuta Merika Laid 40.10 3.69 5 0.10 5.10
5 Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 33.42 4.43 10 -6.58 10.00
6 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Vambola Eesmaa 34.42 4.30 10 -5.58 10.00
7 Ripi, Aurelius Emmet Ripi, Kuldne retriiver Anneli Lepik 37.82 3.91 10 -2.18 10.00
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 40.00 100.00 DSQ
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ
Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 40.00 100.00 DSQ
Mitch, Speckled Easeful Mitch, Welshi Springerspanjel Lona Sarapuu 40.00 100.00 DSQ
Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 100.00 DSQ
Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 100.00 DNS

V13 A3 agilityrada

mini

Raja pikkus: 153 m, Kiirus: 38.25 m/s, Ideaalaeg: 43.00 s, Maksimumaeg: 65.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Anni Kaiste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 30.41 5.03 0 -12.59 0.00
2 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 31.37 4.88 0 -11.63 0.00
3 Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 31.90 4.80 0 -11.10 0.00
4 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Marta Miil 39.12 3.91 0 -3.88 0.00
Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 22.00 100.00 DSQ
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 22.00 100.00 DSQ
Muki, Käpylä Mosku, Saksa keskmine spits Külli Ragel 22.00 100.00 DSQ
Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 22.00 100.00 DSQ
Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Tiiu Eesmaa 22.00 100.00 DSQ
Dreik, Joost, jack russell'i terjer Artjom Nadjozha 22.00 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 153 m, Kiirus: 38.25 m/s, Ideaalaeg: 43.00 s, Maksimumaeg: 65.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Anni Kaiste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 28.84 5.31 0 -14.16 0.00
2 Tika, Soft and Flurry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 31.97 4.79 0 -11.03 0.00
3 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 30.73 4.98 5 -12.27 5.00
4 Jolly, Stasyline Jemma, Shetlandi lambakoer Andrejs Makarovs 40.90 3.74 5 -2.10 5.00
Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 22.00 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 153 m, Kiirus: 38.25 m/s, Ideaalaeg: 43.00 s, Maksimumaeg: 65.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Anni Kaiste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Tuffy, Never Never Land G'Whirlaway, Bordercollie Alar Kivilo 29.73 5.15 0 -13.27 0.00
2 Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 33.90 4.51 0 -9.10 0.00
3 Mitch, Speckled Easeful Mitch, Welshi Springerspanjel Lona Sarapuu 39.49 3.87 0 -3.51 0.00
4 Billy, Billy, Tõuta Merika Laid 36.55 4.19 5 -6.45 5.00
5 Ripi, Aurelius Emmet Ripi, Kuldne retriiver Anneli Lepik 41.95 3.65 5 -1.05 5.00
6 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 34.60 4.42 10 -8.40 10.00
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 22.00 100.00 DSQ
Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 100.00 DSQ
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ
Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 22.00 100.00 DSQ
Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Vambola Eesmaa 22.00 100.00 DSQ
Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 22.00 100.00 DSQ
Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 100.00 DNS

V14 A3 agilityrada

mini

Raja pikkus: 170 m, Kiirus: 42.50 m/s, Ideaalaeg: 47.00 s, Maksimumaeg: 71.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Anni Kaiste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 32.79 5.18 0 -14.21 0.00
2 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 33.30 5.11 0 -13.70 0.00
3 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 33.91 5.01 0 -13.09 0.00
4 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Marta Miil 38.37 4.43 0 -8.63 0.00
5 Muki, Käpylä Mosku, Saksa keskmine spits Külli Ragel 40.72 4.17 0 -6.28 0.00
6 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 33.06 5.14 5 -13.94 5.00
7 Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Tiiu Eesmaa 36.82 4.62 5 -10.18 5.00
8 Ricky, Roterr Griff Maverik, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 55.75 3.05 0 8.75 8.75
Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 100.00 DSQ
Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 170 m, Kiirus: 42.50 m/s, Ideaalaeg: 47.00 s, Maksimumaeg: 71.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Anni Kaiste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 31.08 5.47 0 -15.92 0.00
2 Tika, Soft and Flurry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 35.25 4.82 0 -11.75 0.00
3 Jolly, Stasyline Jemma, Shetlandi lambakoer Andrejs Makarovs 36.21 4.69 0 -10.79 0.00
Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 100.00 DSQ
Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 170 m, Kiirus: 42.50 m/s, Ideaalaeg: 47.00 s, Maksimumaeg: 71.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Anni Kaiste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Tuffy, Never Never Land G'Whirlaway, Bordercollie Alar Kivilo 31.13 5.46 0 -15.87 0.00
2 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 32.30 5.26 0 -14.70 0.00
3 Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 33.48 5.08 0 -13.52 0.00
4 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Vambola Eesmaa 38.03 4.47 0 -8.97 0.00
5 Billy, Billy, Tõuta Merika Laid 38.84 4.38 0 -8.16 0.00
6 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 30.01 5.66 5 -16.99 5.00
7 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 30.70 5.54 5 -16.30 5.00
8 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 31.97 5.32 5 -15.03 5.00
9 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 32.51 5.23 5 -14.49 5.00
10 Mitch, Speckled Easeful Mitch, Welshi Springerspanjel Lona Sarapuu 41.93 4.05 5 -5.07 5.00
11 Ripi, Aurelius Emmet Ripi, Kuldne retriiver Anneli Lepik 49.90 3.41 5 2.90 7.90
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ
Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 100.00 DNS