30.-31-08.2014, Luige RV / INT + Tunnelikarika V etapp

A3 V1 - agilityrada mini midi maksi
A3 V2 - Agilityrada mini midi maksi
A2 V1 - Agilityrada mini midi maksi
A2 V2 - Agilityrada mini midi maksi
A1 V1 - Agilityrada mini midi maksi
A1 V2 - Agilityrada mini midi maksi
1 rada - A0/A1 tunnelid mini midi maksi
2 rada - A0/A1 tunnelid mini midi maksi
1 rada - Veteranid tunnelid mini maksi
2 rada - Veteranid tunnelid mini maksi
1 rada - A2/A3 tunnelid mini midi maksi
2 rada - A2/A3 tunnelid (agility) mini midi maksi
RV hüpperada mini midi maksi
RV agilityrada CACIAG mini midi maksi
OPEN agilityrada mini midi maksi
OPEN hüpperada mini midi maksi
A1 V3 - Hüpperada mini midi maksi
A1 V4 - Agilityrada mini midi maksi
A2 V4 - Agilityrada mini midi maksi
A2 V3 - Hüpperada mini midi maksi
A0 H1 - Hüpperada mini midi maksi
A0 H2 - Hüpperada mini midi maksi

A3 V1 - agilityrada

mini

Raja pikkus: 185 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Mirja Lapanja (SI), Lauasekretär: Viktoria Jazõkova
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 40.91 4.52 0 -5.09 0.00
2 Party, Party s Krasnoy Gorki, Parson russeli terrier Elena Kapustina 42.25 4.38 0 -3.75 0.00
3 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 42.35 4.37 0 -3.65 0.00
4 Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 44.03 4.20 5 -1.97 5.00
5 Tika, Tika, Tõuta Solvita Slisane 46.36 3.99 5 0.36 5.36
6 Sophie, Dinky Kiss Sunflower Sophi, Papillon Marge Mitt 52.47 3.53 0 6.47 6.47
7 Hugo, Hugo Boss, Tõuta Inna Bortnovskiy 48.09 3.85 5 2.09 7.09
8 Tommi, Aisknekht Topaz Dreammaker, Saksa keskmine spits Svetlana Tumanova 48.27 3.83 5 2.27 7.27
9 Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 50.23 3.68 5 4.23 9.23
10 Bella, Lohusalu Arukas Arabella, jack russell'i terjer Epp Keevallik 52.47 3.53 5 6.47 11.47
Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 100.00 DSQ
Fenja, Zhardin Koffeynoe Zernyshko is doma Eliv's, Cairni terjer Emelianova Svetlana 100.00 DSQ
Muki, Käpylä Mosku, Saksa keskmine spits Külli Ragel 100.00 DSQ
Tekna, Tiptop Tekna, Parson russeli terrier Elena Kapustina 100.00 DSQ
Mickey, Helandros Jamaica Rum, Cavalier king charles spaniel Riina Kaisma 100.00 DSQ
Caesar, Päiksekiir Caesar, Kääbuspinšer Kairi Timusk 100.00 DSQ
Minku, Flyland Running Squirrel, Shetlandi lambakoer Maarja Haljasmäe 100.00 DSQ
Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Tiiu Eesmaa 100.00 DSQ
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 100.00 DSQ
Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Marta Miil 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 185 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Mirja Lapanja (SI), Lauasekretär: Viktoria Jazõkova
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 40.34 4.59 0 -5.66 0.00
2 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 41.19 4.49 0 -4.81 0.00
3 Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 41.96 4.41 0 -4.04 0.00
4 Tika, Soft and Furry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 45.53 4.06 0 -0.47 0.00
5 Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Salonen 44.09 4.20 5 -1.91 5.00
6 Rich, Landlake Mibah Ovner Ov Bris, Staffordshire Bull Terrier Juri Lunjov 48.81 3.79 5 2.81 7.81
7 Ontario, Katrilon's Ontario, Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova 47.25 3.92 10 1.25 11.25
8 Jolly, Stasyline Jemma, Shetlandi lambakoer Andrejs Makarovs 54.68 3.38 10 8.68 18.68
Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 100.00 DSQ
Bessy, Aisknekht Everytime the Best, Bordercollie Svetlana Tumanova 100.00 DSQ
Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 100.00 DSQ
Chester, Flyland Shining Style, Shetlandi lambakoer Katariina Mengel 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 185 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Mirja Lapanja (SI), Lauasekretär: Viktoria Jazõkova
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 37.59 4.92 0 -8.41 0.00
2 Skip, Winner Skip, Bordercollie Svetlana Tumanova 38.93 4.75 0 -7.07 0.00
3 Rika, Tending Eagle-Eyed, Bordercollie Anne Tammiksalu 42.70 4.33 0 -3.30 0.00
4 Dina, Orchidea ot Solnika, Belgia lambakoer groenendael Svetlana Andreeva 43.99 4.21 0 -2.01 0.00
5 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 39.64 4.67 5 -6.36 5.00
6 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 42.40 4.36 5 -3.60 5.00
7 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 45.52 4.06 5 -0.48 5.00
8 Tuffy, Never Never Land G'Whirlaway, Bordercollie Alar Kivilo 39.25 4.71 10 -6.75 10.00
9 Rada, Rada, tõutu Natalia Skugarova 55.18 3.35 5 9.18 14.18
10 Lexa, Amber Ice Ausyte, Austraalia lambakoer Krista Kolk 56.50 3.27 5 10.50 15.50
11 Ripi, Aurelius Emmet Ripi, Kuldne retriiver Anneli Lepik 58.35 3.17 5 12.35 17.35
12 Weld, Lenwald Weld, Saksa lambakoer Tatiana Mikhailova 48.72 3.80 15 2.72 17.72
13 Donna, Estrellest Primadonna, Inglise springerspanjel Riina Vikat 61.13 3.03 5 15.13 20.13
14 Mitch, Speckled Easeful Mitch, Welshi Springerspanjel Lona Sarapuu 61.32 3.02 5 15.32 20.32
15 Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 53.86 3.43 15 7.86 22.86
16 Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 48.89 3.78 20 2.89 22.89
Crispin, Crispin Castor de Ruwe Kempenaer, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 100.00 DSQ
Ro, Esaber Controle voor Wanda, Hollandi lambakoer Keida Tirmaste 100.00 DSQ
Alvin, Alvin Brian, Tai ridgeback Tatjana Vanderflit 100.00 DSQ
Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 100.00 DSQ
Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Vambola Eesmaa 100.00 DSQ
Brona, My Trusted Friend Brona, Bordercollie Viktoria Lumbe 100.00 DSQ
Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 100.00 DSQ
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 100.00 DSQ
Tii, Mainspring Tjika, Bordercollie Monika Põld 100.00 DSQ
Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 100.00 DSQ

A3 V2 - Agilityrada

mini

Raja pikkus: 191 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 48.00 s, Maksimumaeg: 72.00 s, Kohtunik: Mirja Lapanja (SI), Lauasekretär: Viktoria Jazõkova
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 41.94 4.55 0 -6.06 0.00
2 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 42.83 4.46 0 -5.17 0.00
3 Tommi, Aisknekht Topaz Dreammaker, Saksa keskmine spits Svetlana Tumanova 44.91 4.25 0 -3.09 0.00
4 Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 45.32 4.21 5 -2.68 5.00
5 Sophie, Dinky Kiss Sunflower Sophi, Papillon Marge Mitt 54.11 3.53 0 6.11 6.11
6 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Marta Miil 55.53 3.44 0 7.53 7.53
7 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 51.54 3.71 5 3.54 8.54
8 Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Tiiu Eesmaa 51.63 3.70 5 3.63 8.63
9 Tika, Tika, Tõuta Solvita Slisane 47.39 4.03 10 -0.61 10.00
10 Fenja, Zhardin Koffeynoe Zernyshko is doma Eliv's, Cairni terjer Emelianova Svetlana 62.12 3.07 0 14.12 14.12
11 Bella, Lohusalu Arukas Arabella, jack russell'i terjer Epp Keevallik 61.90 3.09 10 13.90 23.90
Hugo, Hugo Boss, Tõuta Inna Bortnovskiy 100.00 DSQ
Muki, Käpylä Mosku, Saksa keskmine spits Külli Ragel 100.00 DSQ
Party, Party s Krasnoy Gorki, Parson russeli terrier Elena Kapustina 100.00 DSQ
Tekna, Tiptop Tekna, Parson russeli terrier Elena Kapustina 100.00 DSQ
Mickey, Helandros Jamaica Rum, Cavalier king charles spaniel Riina Kaisma 100.00 DSQ
Caesar, Päiksekiir Caesar, Kääbuspinšer Kairi Timusk 100.00 DSQ
Minku, Flyland Running Squirrel, Shetlandi lambakoer Maarja Haljasmäe 100.00 DSQ
Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 100.00 DSQ
Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 191 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 48.00 s, Maksimumaeg: 72.00 s, Kohtunik: Mirja Lapanja (SI), Lauasekretär: Viktoria Jazõkova
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Tika, Soft and Furry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 47.42 4.03 0 -0.58 0.00
2 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 43.95 4.35 5 -4.05 5.00
3 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 44.88 4.26 5 -3.12 5.00
4 Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 51.90 3.68 5 3.90 8.90
5 Jolly, Stasyline Jemma, Shetlandi lambakoer Andrejs Makarovs 53.70 3.56 5 5.70 10.70
Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 100.00 DSQ
Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Salonen 100.00 DSQ
Ontario, Katrilon's Ontario, Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova 100.00 DSQ
Rich, Landlake Mibah Ovner Ov Bris, Staffordshire Bull Terrier Juri Lunjov 100.00 DSQ
Bessy, Aisknekht Everytime the Best, Bordercollie Svetlana Tumanova 100.00 DSQ
Chester, Flyland Shining Style, Shetlandi lambakoer Katariina Mengel 100.00 DSQ
Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 191 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 48.00 s, Maksimumaeg: 72.00 s, Kohtunik: Mirja Lapanja (SI), Lauasekretär: Viktoria Jazõkova
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Tuffy, Never Never Land G'Whirlaway, Bordercollie Alar Kivilo 39.76 4.80 0 -8.24 0.00
2 Skip, Winner Skip, Bordercollie Svetlana Tumanova 40.55 4.71 0 -7.45 0.00
3 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 42.18 4.53 0 -5.82 0.00
4 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 44.24 4.32 0 -3.76 0.00
5 Brona, My Trusted Friend Brona, Bordercollie Viktoria Lumbe 41.62 4.59 5 -6.38 5.00
6 Rika, Tending Eagle-Eyed, Bordercollie Anne Tammiksalu 45.23 4.22 5 -2.77 5.00
7 Rada, Rada, tõutu Natalia Skugarova 60.41 3.16 0 12.41 12.41
8 Mitch, Speckled Easeful Mitch, Welshi Springerspanjel Lona Sarapuu 62.61 3.05 0 14.61 14.61
9 Lexa, Amber Ice Ausyte, Austraalia lambakoer Krista Kolk 58.46 3.27 5 10.46 15.46
10 Weld, Lenwald Weld, Saksa lambakoer Tatiana Mikhailova 55.19 3.46 15 7.19 22.19
11 Alvin, Alvin Brian, Tai ridgeback Tatjana Vanderflit 60.90 3.14 10 12.90 22.90
12 Donna, Estrellest Primadonna, Inglise springerspanjel Riina Vikat 64.71 2.95 15 16.71 31.71
Crispin, Crispin Castor de Ruwe Kempenaer, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 100.00 DSQ
Ro, Esaber Controle voor Wanda, Hollandi lambakoer Keida Tirmaste 100.00 DSQ
Dina, Orchidea ot Solnika, Belgia lambakoer groenendael Svetlana Andreeva 100.00 DSQ
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ
Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 100.00 DSQ
Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Vambola Eesmaa 100.00 DSQ
Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 100.00 DSQ
Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 100.00 DSQ
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 100.00 DSQ
Tii, Mainspring Tjika, Bordercollie Monika Põld 100.00 DSQ
Ripi, Aurelius Emmet Ripi, Kuldne retriiver Anneli Lepik 100.00 DSQ
Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 100.00 DSQ
Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 100.00 DSQ
Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 100.00 DSQ

A2 V1 - Agilityrada

mini

Raja pikkus: 164 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 47.00 s, Maksimumaeg: 71.00 s, Kohtunik: Mirja Lapanja (SI), Lauasekretär: Viktoria Jazõkova
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 37.72 4.35 5 -9.28 5.00
2 Poushok, Chertyonok from Ladoga Stars, kääbusspits Sergeeva Marina 50.54 3.24 5 3.54 8.54
3 Viking, Alekta Prima Viking, Cairni terjer Svetlana Emelianova 50.79 3.23 5 3.79 8.79
4 Skipp, Skipper, Tõuta Ege Taliaru 40.50 4.05 10 -6.50 10.00
5 Broderiks, Arsen Tvist Baiker, Shoti terjer Diāna Aumeistere 70.36 2.33 0 23.36 23.36
6 Dessi, Phoenix Emeror Deshima Dona Sol, norwich terrier Siiri Ernesaks 63.50 2.58 25 16.50 41.50
Esty, Armirelli About Truth, Austraalia terjer Maria Teng 100.00 DSQ
Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 100.00 DSQ
Teffi, Volfrad Saga's Ode To Tefnut, Väike brabandi grifoon Irina Bogdan 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 164 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 47.00 s, Maksimumaeg: 71.00 s, Kohtunik: Mirja Lapanja (SI), Lauasekretär: Viktoria Jazõkova
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Küpsis, Love Legacy Bonzer Biscuit, beagle Katrin Keert 63.26 2.59 5 16.26 21.26

maksi

Raja pikkus: 164 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 47.00 s, Maksimumaeg: 71.00 s, Kohtunik: Mirja Lapanja (SI), Lauasekretär: Viktoria Jazõkova
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Inga Järv 32.48 5.05 5 -14.52 5.00
2 Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 35.44 4.63 5 -11.56 5.00
3 Juss, Gladiator Gornelius Eskimoski Domek, tõutu Janeli Tikk 45.26 3.62 5 -1.74 5.00
4 Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 31.04 5.28 10 -15.96 10.00
5 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 36.14 4.54 15 -10.86 15.00
6 Clara, Clara Dynamic Quest, Bordercollie Elin Sild 36.17 4.53 15 -10.83 15.00
7 Liinu, Riliis Rambo Liini, Airedale'i terjer Indrek Tirmaste 49.30 3.33 15 2.30 17.30
Karro, Virus vom Hause Diethelm, Belgia lambakoer malinois Inge Ringmets 100.00 DSQ
Terav, Sentikki Propwash Top Gear, Austraalia lambakoer Aleksejs Bodrickis 100.00 DSQ
Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 100.00 DSQ

A2 V2 - Agilityrada

mini

Raja pikkus: 166 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 47.00 s, Maksimumaeg: 71.00 s, Kohtunik: Mirja Lapanja (SI), Lauasekretär: Viktoria Jazõkova
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 39.31 4.22 0 -7.69 0.00 SERT
2 Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 41.60 3.99 0 -5.40 0.00
3 Poushok, Chertyonok from Ladoga Stars, kääbusspits Sergeeva Marina 51.39 3.23 0 4.39 4.39
4 Esty, Armirelli About Truth, Austraalia terjer Maria Teng 50.89 3.26 5 3.89 8.89
5 Viking, Alekta Prima Viking, Cairni terjer Svetlana Emelianova 51.00 3.25 5 4.00 9.00
6 Skipp, Skipper, Tõuta Ege Taliaru 41.96 3.96 10 -5.04 10.00
Broderiks, Arsen Tvist Baiker, Shoti terjer Diāna Aumeistere 100.00 DSQ
Dessi, Phoenix Emeror Deshima Dona Sol, norwich terrier Siiri Ernesaks 100.00 DSQ
Teffi, Volfrad Saga's Ode To Tefnut, Väike brabandi grifoon Irina Bogdan 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 166 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 47.00 s, Maksimumaeg: 71.00 s, Kohtunik: Mirja Lapanja (SI), Lauasekretär: Viktoria Jazõkova
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Küpsis, Love Legacy Bonzer Biscuit, beagle Katrin Keert 52.53 3.16 0 5.53 5.53

maksi

Raja pikkus: 166 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 47.00 s, Maksimumaeg: 71.00 s, Kohtunik: Mirja Lapanja (SI), Lauasekretär: Viktoria Jazõkova
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Karro, Virus vom Hause Diethelm, Belgia lambakoer malinois Inge Ringmets 37.54 4.42 0 -9.46 0.00 SERT
2 Juss, Gladiator Gornelius Eskimoski Domek, tõutu Janeli Tikk 49.16 3.38 0 2.16 2.16
3 Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 33.22 5.00 5 -13.78 5.00
4 Clara, Clara Dynamic Quest, Bordercollie Elin Sild 38.58 4.30 5 -8.42 5.00
5 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 38.85 4.27 5 -8.15 5.00
6 Terav, Sentikki Propwash Top Gear, Austraalia lambakoer Aleksejs Bodrickis 36.78 4.51 15 -10.22 15.00
Liinu, Riliis Rambo Liini, Airedale'i terjer Indrek Tirmaste 100.00 DSQ
Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 100.00 DSQ
Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Inga Järv 100.00 DSQ
Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 100.00 DSQ

A1 V1 - Agilityrada

mini

Raja pikkus: 148 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 49.00 s, Maksimumaeg: 74.00 s, Kohtunik: Mirja Lapanja (SI), Lauasekretär: Viktoria Jazõkova
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Zara, Ebony Eddy's Shaily Admore, Kääbussnautser Skugarova Natalia 42.69 3.47 0 -6.31 0.00
2 Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 41.19 3.59 5 -7.81 5.00
3 Anna, Helandros Artifact of Annie, cavalier king charles spanjel Kerli Reintamm 42.49 3.48 5 -6.51 5.00
4 Miri, White Coastal Little Nothern Symphony, Shetlandi lambakoer Jana Bekeneva 43.46 3.41 10 -5.54 10.00
5 Muha, Pti Piter Fly Dream for Volfrad, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 47.70 3.10 10 -1.30 10.00
6 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 38.19 3.88 15 -10.81 15.00
Vili, Villy Vonka s Nevskogo Berega, Cairni terjer Svetlana Emelianova 100.00 DSQ
Kusti , Ridon Hennet Bungo Baggins, jack russell'i terjer Tiina Vallaste 100.00 DSQ
Jacku, Snow Blues Samurai Jack, jack russell'i terjer Riina Leht 100.00 DSQ
Freddie, Kenzira's A Kind Of Magic, Küülikutaks, karmikarvaline Ilme Kukk 100.00 DSQ
Cassie, Graphic Favorit Iva, Kääbuspinšer Maarja Sau 100.00 DSQ
Rutt, Dirtdigger`s September Ruby, Jack russell terjer Kadi Viitmaa 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 148 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 49.00 s, Maksimumaeg: 74.00 s, Kohtunik: Mirja Lapanja (SI), Lauasekretär: Viktoria Jazõkova
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Britni, Britni, beagle Kadri Viitas 39.69 3.73 0 -9.31 0.00 SERT
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 100.00 DSQ
Ryder, Shaireab's Bayleigh Ticket To Ride, Welsh terjer Anu-Sirje Keerd 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 148 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 49.00 s, Maksimumaeg: 74.00 s, Kohtunik: Mirja Lapanja (SI), Lauasekretär: Viktoria Jazõkova
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Udo , Kudo, Bordercollie Daiva Vadisiute 30.89 4.79 0 -18.11 0.00
2 Flash, Flash, Bordercollie Svetlana Tumanova 33.00 4.48 0 -16.00 0.00
3 Mukas, Irvin Sekmes Formule, Bordercollie Agne Budziute 39.57 3.74 5 -9.43 5.00
4 Lummi, Põhjatäht B.Jäälill, Samojeedi koer Katrin Kukke 41.94 3.53 5 -7.06 5.00
5 Daichi, Daichi Yule Yogi, Akita Natalja Prokofjeva 52.73 2.81 10 3.73 13.73
6 Eva, Tarmasty Donna Betty, Itaalia corso Vitali Kaer 40.97 3.61 15 -8.03 15.00
7 Tiko, Mainspring Tiko, Bordercollie Ene Ojassalu 37.87 3.91 25 -11.13 25.00
8 Murr, Estrellest Kurimuri Sulli, Saksa lambakoer Siima Tiitus 46.05 3.21 25 -2.95 25.00
9 Cricken, Ladyace Starlight Cricket, Austraalia lambakoer Anne Heinla 60.96 2.43 35 11.96 46.96
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ
Otto, Hippuliinan Kaukomieli, Habecollie Anneli Kass 100.00 DSQ
Fleur, Speckled Tidy Fleur, Welshi Springerspanjel Aleksandr Drozdov 100.00 DSQ

A1 V2 - Agilityrada

mini

Raja pikkus: 155 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 52.00 s, Maksimumaeg: 78.00 s, Kohtunik: Mirja Lapanja (SI), Lauasekretär: Viktoria Jazõkova
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Muha, Pti Piter Fly Dream for Volfrad, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 42.97 3.61 0 -9.03 0.00
2 Zara, Ebony Eddy's Shaily Admore, Kääbussnautser Skugarova Natalia 46.55 3.33 0 -5.45 0.00
3 Anna, Helandros Artifact of Annie, cavalier king charles spanjel Kerli Reintamm 52.67 2.94 0 0.67 0.67
4 Kusti , Ridon Hennet Bungo Baggins, jack russell'i terjer Tiina Vallaste 42.18 3.67 5 -9.82 5.00
5 Freddie, Kenzira's A Kind Of Magic, Küülikutaks, karmikarvaline Ilme Kukk 49.70 3.12 5 -2.30 5.00
6 Cassie, Graphic Favorit Iva, Kääbuspinšer Maarja Sau 50.68 3.06 5 -1.32 5.00
7 Miri, White Coastal Little Nothern Symphony, Shetlandi lambakoer Jana Bekeneva 49.66 3.12 10 -2.34 10.00
8 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 39.32 3.94 25 -12.68 25.00
Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 100.00 DSQ
Vili, Villy Vonka s Nevskogo Berega, Cairni terjer Svetlana Emelianova 100.00 DSQ
Jacku, Snow Blues Samurai Jack, jack russell'i terjer Riina Leht 100.00 DSQ
Rutt, Dirtdigger`s September Ruby, Jack russell terjer Kadi Viitmaa 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 155 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 52.00 s, Maksimumaeg: 78.00 s, Kohtunik: Mirja Lapanja (SI), Lauasekretär: Viktoria Jazõkova
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Britni, Britni, beagle Kadri Viitas 44.47 3.49 10 -7.53 10.00
2 Ryder, Shaireab's Bayleigh Ticket To Ride, Welsh terjer Anu-Sirje Keerd 49.41 3.14 10 -2.59 10.00
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 155 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 52.00 s, Maksimumaeg: 78.00 s, Kohtunik: Mirja Lapanja (SI), Lauasekretär: Viktoria Jazõkova
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Eva, Tarmasty Donna Betty, Itaalia corso Vitali Kaer 37.50 4.13 0 -14.50 0.00
2 Mukas, Irvin Sekmes Formule, Bordercollie Agne Budziute 39.06 3.97 0 -12.94 0.00
3 Lummi, Põhjatäht B.Jäälill, Samojeedi koer Katrin Kukke 41.62 3.72 0 -10.38 0.00 SERT
4 Flash, Flash, Bordercollie Svetlana Tumanova 33.00 4.70 5 -19.00 5.00
5 Fleur, Speckled Tidy Fleur, Welshi Springerspanjel Aleksandr Drozdov 35.04 4.42 5 -16.96 5.00
6 Daichi, Daichi Yule Yogi, Akita Natalja Prokofjeva 64.87 2.39 15 12.87 27.87
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ
Otto, Hippuliinan Kaukomieli, Habecollie Anneli Kass 100.00 DSQ
Udo , Kudo, Bordercollie Daiva Vadisiute 100.00 DSQ
Tiko, Mainspring Tiko, Bordercollie Ene Ojassalu 100.00 DSQ
Cricken, Ladyace Starlight Cricket, Austraalia lambakoer Anne Heinla 100.00 DSQ
Murr, Estrellest Kurimuri Sulli, Saksa lambakoer Siima Tiitus 100.00 DSQ

1 rada - A0/A1 tunnelid

mini

Raja pikkus: 143 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 45.00 s, Maksimumaeg: 90.00 s, Kohtunik: Inga Järv, Lauasekretär: ...
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 23.90 5.98 0 -21.10 0.00
2 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 26.81 5.33 0 -18.19 0.00
3 Maru, Päiksekiir Maru, Kääbuspinšer Ivika Sootla 27.97 5.11 0 -17.03 0.00
4 Luna , Summer Dream Oberfidž, Kääbussnautser Kriste Kosseson 28.40 5.04 0 -16.60 0.00
5 Luka, Snow Blues Corsair Luka, Jack russell terjer Helen Kusman 30.31 4.72 0 -14.69 0.00
6 Mirk, Sangre Calienterus Amira, Kääbuspinšer Ede Brand 31.09 4.60 0 -13.91 0.00
7 La, La, Kääbuspinšer Birjo Piiroja 32.69 4.37 0 -12.31 0.00
8 Freddie, Kenzira's A Kind Of Magic, Küülikutaks, karmikarvaline Ilme Kukk 33.81 4.23 0 -11.19 0.00
9 Flicka, Päiksekiir Happy, Kääbuspinšer Reti Käspri 34.53 4.14 0 -10.47 0.00
10 Bluzs, Blues Black Orchid, Shoti terjer Diāna Aumeistere 37.03 3.86 0 -7.97 0.00
11 Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 44.16 3.24 10 -0.84 10.00
Vili, Villy Vonka s Nevskogo Berega, Cairni terjer Svetlana Emelianova 100.00 DSQ
Miri, White Coastal Little Nothern Symphony, Shetlandi lambakoer Jana Bekeneva 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 143 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 45.00 s, Maksimumaeg: 90.00 s, Kohtunik: Inga Järv, Lauasekretär: ...
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Yuna, AISKNEKHT CROWN FOR THE LEADER, Bordercollie Natalja Garastsenko 24.25 5.90 0 -20.75 0.00
2 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 24.82 5.76 0 -20.18 0.00
3 Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 26.75 5.35 0 -18.25 0.00
4 Lotta , Ak Mil Vista Licence to Live, Welsh terjer Marit Toomet 31.91 4.48 10 -13.09 10.00

maksi

Raja pikkus: 143 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 45.00 s, Maksimumaeg: 90.00 s, Kohtunik: Inga Järv, Lauasekretär: ...
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Dobby, Flyland Black Blizzard, Bordercollie Maarja Haljasmäe 21.16 6.76 0 -23.84 0.00
2 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 21.41 6.68 0 -23.59 0.00
3 Flash, Flash, Bordercollie Svetlana Tumanova 23.44 6.10 0 -21.56 0.00
4 Deja, Follow The Leader Go-Go Deja, Bordercollie Solvita Slišāne 23.60 6.06 0 -21.40 0.00
5 Meni, Manitu iz Strany Kutha, Bordercollie Jekaterina Akimova 23.60 6.06 0 -21.40 0.00
6 Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 24.00 5.96 0 -21.00 0.00
7 Tory, Ebony Nose Astoria, Bordercollie Natalia Skugarova 25.10 5.70 0 -19.90 0.00
8 Twist, Kind To Me Twister, Bordercollie Svetlana Zolotnikova 25.41 5.63 0 -19.59 0.00
9 Bella, Irwlend Estrella , Nova Scotia retriiver Elis Laasik 26.57 5.38 0 -18.43 0.00
10 Mika, Gammurabi Very Amikabl Viper, Suursnautser Konstantin Dolski 29.16 4.90 0 -15.84 0.00
11 Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 26.59 5.38 5 -18.41 5.00
12 Mirka, Martinas Mercuria, Suur puudel Elina Lasseron 33.28 4.30 5 -11.72 5.00
13 Kino, Propwash Cinema Verite, Austraalia lambakoer Mari Valgma 39.50 3.62 5 -5.50 5.00
Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 100.00 DSQ

2 rada - A0/A1 tunnelid

mini

Raja pikkus: 144 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 45.00 s, Maksimumaeg: 90.00 s, Kohtunik: Inga Järv, Lauasekretär: ...
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 24.63 5.85 0 -20.37 0.00
2 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 27.69 5.20 0 -17.31 0.00
3 Miri, White Coastal Little Nothern Symphony, Shetlandi lambakoer Jana Bekeneva 30.63 4.70 0 -14.37 0.00
4 Mirk, Sangre Calienterus Amira, Kääbuspinšer Ede Brand 30.75 4.68 0 -14.25 0.00
5 Freddie, Kenzira's A Kind Of Magic, Küülikutaks, karmikarvaline Ilme Kukk 34.43 4.18 0 -10.57 0.00
6 La, La, Kääbuspinšer Birjo Piiroja 34.59 4.16 0 -10.41 0.00
7 Bluzs, Blues Black Orchid, Shoti terjer Diāna Aumeistere 38.21 3.77 0 -6.79 0.00
8 Flicka, Päiksekiir Happy, Kääbuspinšer Reti Käspri 41.85 3.44 5 -3.15 5.00
9 Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 55.57 2.59 10 10.57 20.57
Vili, Villy Vonka s Nevskogo Berega, Cairni terjer Svetlana Emelianova 100.00 DSQ
Maru, Päiksekiir Maru, Kääbuspinšer Ivika Sootla 100.00 DSQ
Luka, Snow Blues Corsair Luka, Jack russell terjer Helen Kusman 100.00 DSQ
Luna , Summer Dream Oberfidž, Kääbussnautser Kriste Kosseson 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 144 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 45.00 s, Maksimumaeg: 90.00 s, Kohtunik: Inga Järv, Lauasekretär: ...
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 24.44 5.89 0 -20.56 0.00
2 Yuna, AISKNEKHT CROWN FOR THE LEADER, Bordercollie Natalja Garastsenko 24.81 5.80 0 -20.19 0.00
3 Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 28.47 5.06 0 -16.53 0.00
4 Lotta , Ak Mil Vista Licence to Live, Welsh terjer Marit Toomet 30.06 4.79 0 -14.94 0.00

maksi

Raja pikkus: 144 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 45.00 s, Maksimumaeg: 90.00 s, Kohtunik: Inga Järv, Lauasekretär: ...
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Dobby, Flyland Black Blizzard, Bordercollie Maarja Haljasmäe 21.59 6.67 0 -23.41 0.00
2 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 21.65 6.65 0 -23.35 0.00
3 Meni, Manitu iz Strany Kutha, Bordercollie Jekaterina Akimova 23.87 6.03 0 -21.13 0.00
4 Tory, Ebony Nose Astoria, Bordercollie Natalia Skugarova 25.82 5.58 0 -19.18 0.00
5 Flash, Flash, Bordercollie Svetlana Tumanova 26.65 5.40 0 -18.35 0.00
6 Bella, Irwlend Estrella , Nova Scotia retriiver Elis Laasik 27.66 5.21 0 -17.34 0.00
7 Kino, Propwash Cinema Verite, Austraalia lambakoer Mari Valgma 39.84 3.61 5 -5.16 5.00
8 Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 27.90 5.16 10 -17.10 10.00
9 Twist, Kind To Me Twister, Bordercollie Svetlana Zolotnikova 30.94 4.65 10 -14.06 10.00
10 Mirka, Martinas Mercuria, Suur puudel Elina Lasseron 36.19 3.98 10 -8.81 10.00
Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 100.00 DSQ
Mika, Gammurabi Very Amikabl Viper, Suursnautser Konstantin Dolski 100.00 DSQ
Deja, Follow The Leader Go-Go Deja, Bordercollie Solvita Slišāne 100.00 DSQ
Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 100.00 DSQ

1 rada - Veteranid tunnelid

mini

Raja pikkus: 143 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 45.00 s, Maksimumaeg: 90.00 s, Kohtunik: Inga Järv, Lauasekretär: ...
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Aadu, Jump'n'Roll Aadu, Jack russell terjer Tiina Vallaste 29.85 4.79 0 -15.15 0.00
2 Lill, Wonder Babe of Happytails, Welsh terjer Tiina Jürjo 38.08 3.76 5 -6.92 5.00
Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 143 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 45.00 s, Maksimumaeg: 90.00 s, Kohtunik: Inga Järv, Lauasekretär: ...
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Juno, Sentikki Duran Duran, Austraalia lambakoer Aleksejs Bodrickis 25.21 5.67 0 -19.79 0.00
2 Jeti, Dark'Un's Hartelijk-Blij, hollandi lambakoer, lühikarvaline Keida Tirmaste 26.03 5.49 0 -18.97 0.00
3 Weld, Lenwald Weld, Saksa lambakoer Tatiana Mikhailova 27.94 5.12 0 -17.06 0.00
4 Elja, Severny Style Jaquelin-Estella, Airedale'i terjer Svetlana Emelianova 45.41 3.15 0 0.41 0.41
Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 100.00 DSQ

2 rada - Veteranid tunnelid

mini

Raja pikkus: 144 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 45.00 s, Maksimumaeg: 90.00 s, Kohtunik: Inga Järv, Lauasekretär: ...
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Aadu, Jump'n'Roll Aadu, Jack russell terjer Tiina Vallaste 31.00 4.65 0 -14.00 0.00
2 Lill, Wonder Babe of Happytails, Welsh terjer Tiina Jürjo 31.28 4.60 0 -13.72 0.00
3 Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 32.19 4.47 0 -12.81 0.00

maksi

Raja pikkus: 144 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 45.00 s, Maksimumaeg: 90.00 s, Kohtunik: Inga Järv, Lauasekretär: ...
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Juno, Sentikki Duran Duran, Austraalia lambakoer Aleksejs Bodrickis 25.34 5.68 0 -19.66 0.00
2 Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 25.60 5.62 0 -19.40 0.00
3 Jeti, Dark'Un's Hartelijk-Blij, hollandi lambakoer, lühikarvaline Keida Tirmaste 26.53 5.43 0 -18.47 0.00
4 Weld, Lenwald Weld, Saksa lambakoer Tatiana Mikhailova 28.50 5.05 0 -16.50 0.00
5 Elja, Severny Style Jaquelin-Estella, Airedale'i terjer Svetlana Emelianova 47.16 3.05 0 2.16 2.16

1 rada - A2/A3 tunnelid

mini

Raja pikkus: 141 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 37.00 s, Maksimumaeg: 74.00 s, Kohtunik: Elika Salonen, Lauasekretär: ...
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Tekna, Tiptop Tekna, Parson russeli terrier Elena Kapustina 22.63 6.23 0 -14.37 0.00
2 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 26.69 5.28 0 -10.31 0.00
3 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 27.81 5.07 0 -9.19 0.00
4 Tommi, Aisknekht Topaz Dreammaker, Saksa keskmine spits Svetlana Tumanova 27.84 5.06 0 -9.16 0.00
5 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 28.81 4.89 0 -8.19 0.00
6 Tika, Tika, Tõuta Solvita Slisane 29.88 4.72 0 -7.12 0.00
7 Olli, Oliver, Jack russell terjer Natali Happonen 31.66 4.45 0 -5.34 0.00
8 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Marta Miil 33.15 4.25 0 -3.85 0.00
9 Bella, Lohusalu Arukas Arabella, jack russell'i terjer Epp Keevallik 34.18 4.13 0 -2.82 0.00
10 Kenzi, Baltic Hycon, Küülikutaks, karmikarvaline Ilme Kukk 35.53 3.97 0 -1.47 0.00
11 Poushok, Chertyonok from Ladoga Stars, kääbusspits Sergeeva Marina 36.16 3.90 0 -0.84 0.00
12 Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 31.78 4.44 5 -5.22 5.00
13 Broderiks, Arsen Tvist Baiker, Shoti terjer Diāna Aumeistere 45.50 3.10 0 8.50 8.50
14 Fenja, Zhardin Koffeynoe Zernyshko is doma Eliv's, Cairni terjer Emelianova Svetlana 43.59 3.23 5 6.59 11.59
Minku, Flyland Running Squirrel, Shetlandi lambakoer Maarja Haljasmäe 100.00 DSQ
Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 141 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 37.00 s, Maksimumaeg: 74.00 s, Kohtunik: Elika Salonen, Lauasekretär: ...
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 24.50 5.76 0 -12.50 0.00
2 Bibi, Dalylove Exclusive Essense, manchesteri terjer Aleksander Andre 24.66 5.72 0 -12.34 0.00
3 Bessy, Aisknekht Everytime the Best, Bordercollie Svetlana Tumanova 25.00 5.64 0 -12.00 0.00
4 Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 26.91 5.24 0 -10.09 0.00
5 Ontario, Katrilon's Ontario, Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova 27.50 5.13 0 -9.50 0.00
6 Rich, Landlake Mibah Ovner Ov Bris, Staffordshire Bull Terrier Juri Lunjov 29.38 4.80 0 -7.62 0.00
7 Jolly, Stasyline Jemma, Shetlandi lambakoer Andrejs Makarovs 29.50 4.78 0 -7.50 0.00
8 Pipi, Pipi, Tõuta Piret Teng 30.47 4.63 0 -6.53 0.00
Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 100.00 DNS

maksi

Raja pikkus: 141 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 37.00 s, Maksimumaeg: 74.00 s, Kohtunik: Elika Salonen, Lauasekretär: ...
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Clara, Clara Dynamic Quest, Bordercollie Stefi Praali 23.53 5.99 0 -13.47 0.00
2 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 23.65 5.96 0 -13.35 0.00
3 Skip, Winner Skip, Bordercollie Svetlana Tumanova 24.81 5.68 0 -12.19 0.00
4 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 24.91 5.66 0 -12.09 0.00
5 Terav, Sentikki Propwash Top Gear, Austraalia lambakoer Aleksejs Bodrickis 25.16 5.60 0 -11.84 0.00
6 Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 25.50 5.53 0 -11.50 0.00
7 Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 25.59 5.51 0 -11.41 0.00
8 Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 25.94 5.44 0 -11.06 0.00
9 Karro, Virus vom Hause Diethelm, Belgia lambakoer malinois Inge Ringmets 26.06 5.41 0 -10.94 0.00
10 Winnie, Born To Win From Amber Lat, Bordercollie Svetlana Zolotnikova 26.28 5.37 0 -10.72 0.00
11 Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 26.44 5.33 0 -10.56 0.00
12 Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 26.68 5.28 0 -10.32 0.00
13 Seiko, Snow Life Chance to Win, Shetlandi lambakoer Jekaterina Akimova 28.87 4.88 0 -8.13 0.00
14 Mitch, Speckled Easeful Mitch, Welshi Springerspanjel Lona Sarapuu 29.50 4.78 0 -7.50 0.00
15 Donna, Estrellest Primadonna, Inglise springerspanjel Riina Vikat 31.69 4.45 5 -5.31 5.00
Dina, Orchidea ot Solnika, Belgia lambakoer groenendael Svetlana Andreeva 100.00 DSQ
Crispin, Crispin Castor de Ruwe Kempenaer, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 100.00 DNS
Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 100.00 DNS

2 rada - A2/A3 tunnelid (agility)

mini

Raja pikkus: 167 m, Kiirus: 3.60 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Elika Salonen, Lauasekretär: ...
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Tekna, Tiptop Tekna, Parson russeli terrier Elena Kapustina 33.47 4.99 0 -12.53 0.00
2 Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 36.72 4.55 0 -9.28 0.00
3 Olli, Oliver, Jack russell terjer Natali Happonen 39.90 4.19 0 -6.10 0.00
4 Poushok, Chertyonok from Ladoga Stars, kääbusspits Sergeeva Marina 46.16 3.62 0 0.16 0.16
5 Kenzi, Baltic Hycon, Küülikutaks, karmikarvaline Ilme Kukk 49.12 3.40 0 3.12 3.12
6 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 36.43 4.58 5 -9.57 5.00
7 Tika, Tika, Tõuta Solvita Slisane 36.85 4.53 5 -9.15 5.00
8 Tommi, Aisknekht Topaz Dreammaker, Saksa keskmine spits Svetlana Tumanova 44.53 3.75 5 -1.47 5.00
9 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Marta Miil 48.91 3.41 5 2.91 7.91
10 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 45.40 3.68 10 -0.60 10.00
11 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 53.91 3.10 10 7.91 17.91
12 Fenja, Zhardin Koffeynoe Zernyshko is doma Eliv's, Cairni terjer Emelianova Svetlana 67.10 2.49 10 21.10 31.10
Broderiks, Arsen Tvist Baiker, Shoti terjer Diāna Aumeistere 100.00 DSQ
Bella, Lohusalu Arukas Arabella, jack russell'i terjer Epp Keevallik 100.00 DSQ
Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 100.00 DNS
Minku, Flyland Running Squirrel, Shetlandi lambakoer Maarja Haljasmäe 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 167 m, Kiirus: 3.60 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Elika Salonen, Lauasekretär: ...
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Bessy, Aisknekht Everytime the Best, Bordercollie Svetlana Tumanova 32.78 5.09 0 -13.22 0.00
2 Rich, Landlake Mibah Ovner Ov Bris, Staffordshire Bull Terrier Juri Lunjov 37.94 4.40 0 -8.06 0.00
3 Jolly, Stasyline Jemma, Shetlandi lambakoer Andrejs Makarovs 38.56 4.33 0 -7.44 0.00
4 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 31.78 5.25 5 -14.22 5.00
5 Bibi, Dalylove Exclusive Essense, manchesteri terjer Aleksander Andre 32.97 5.07 5 -13.03 5.00
6 Ontario, Katrilon's Ontario, Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova 39.66 4.21 5 -6.34 5.00
Pipi, Pipi, Tõuta Piret Teng 100.00 DSQ
Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 100.00 DSQ
Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 100.00 DNS

maksi

Raja pikkus: 167 m, Kiirus: 3.60 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Elika Salonen, Lauasekretär: ...
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 31.47 5.31 0 -14.53 0.00
2 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 31.59 5.29 0 -14.41 0.00
3 Skip, Winner Skip, Bordercollie Svetlana Tumanova 32.47 5.14 0 -13.53 0.00
4 Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 32.78 5.09 0 -13.22 0.00
5 Karro, Virus vom Hause Diethelm, Belgia lambakoer malinois Inge Ringmets 33.56 4.98 0 -12.44 0.00
6 Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 33.75 4.95 0 -12.25 0.00
7 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 34.40 4.85 0 -11.60 0.00
8 Mitch, Speckled Easeful Mitch, Welshi Springerspanjel Lona Sarapuu 38.96 4.29 0 -7.04 0.00
9 Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 33.31 5.01 5 -12.69 5.00
10 Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 36.03 4.64 5 -9.97 5.00
11 Dina, Orchidea ot Solnika, Belgia lambakoer groenendael Svetlana Andreeva 41.78 4.00 5 -4.22 5.00
12 Seiko, Snow Life Chance to Win, Shetlandi lambakoer Jekaterina Akimova 46.00 3.63 5 0.00 5.00
13 Winnie, Born To Win From Amber Lat, Bordercollie Svetlana Zolotnikova 42.15 3.96 10 -3.85 10.00
14 Donna, Estrellest Primadonna, Inglise springerspanjel Riina Vikat 57.47 2.91 10 11.47 21.47
Terav, Sentikki Propwash Top Gear, Austraalia lambakoer Aleksejs Bodrickis 100.00 DSQ
Clara, Clara Dynamic Quest, Bordercollie Stefi Praali 100.00 DSQ
Crispin, Crispin Castor de Ruwe Kempenaer, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 100.00 DNS
Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 100.00 DNS

RV hüpperada

mini

Raja pikkus: 170 m, Kiirus: 4.30 m/s, Ideaalaeg: 40.00 s, Maksimumaeg: 60.00 s, Kohtunik: Mirja Lapanja (SI), Lauasekretär: Viktoria Jazõkova
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Party, Party s Krasnoy Gorki, Parson russeli terrier Elena Kapustina 35.56 4.78 0 -4.44 0.00
2 Tommi, Aisknekht Topaz Dreammaker, Saksa keskmine spits Svetlana Tumanova 37.50 4.53 0 -2.50 0.00
3 Lill, Wonder Babe of Happytails, Welsh terjer Tiina Jürjo 40.03 4.25 0 0.03 0.03
4 Ju-Ju, Volfrad Saga's Viva Jupiter-Callisto, Väike brabandi grifoon Jelena Marzaljuk 40.24 4.22 0 0.24 0.24
5 Ru , Flyland Flying Dream, Shetlandi lambakoer Svetlana Kreslina 34.62 4.91 5 -5.38 5.00
6 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 35.63 4.77 5 -4.37 5.00
7 Feti, Confetti Lietaus Simfonija, Kääbuspuudel Aušra Volosenkinienė 39.67 4.29 5 -0.33 5.00
8 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 43.76 3.88 5 3.76 8.76
9 Fenja, Zhardin Koffeynoe Zernyshko is doma Eliv's, Cairni terjer Emelianova Svetlana 50.07 3.40 5 10.07 15.07
10 Sabi, Wasabi-Auksine svaja z Romanova chovu, Borderterjer Jūratė Miliūnaitė 46.03 3.69 10 6.03 16.03
11 Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 47.04 3.61 10 7.04 17.04
12 Muki, Käpylä Mosku, Saksa keskmine spits Külli Ragel 57.20 2.97 5 17.20 22.20
Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 100.00 DSQ
Tekna, Tiptop Tekna, Parson russeli terrier Elena Kapustina 100.00 DSQ
Bella, Lohusalu Arukas Arabella, jack russell'i terjer Epp Keevallik 100.00 DSQ
Caesar, Päiksekiir Caesar, Kääbuspinšer Kairi Timusk 100.00 DSQ
Minku, Flyland Running Squirrel, Shetlandi lambakoer Maarja Haljasmäe 100.00 DSQ
Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Tiiu Eesmaa 100.00 DSQ
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 100.00 DSQ
Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 100.00 DSQ
Sophie, Dinky Kiss Sunflower Sophi, Papillon Marge Mitt 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 170 m, Kiirus: 4.30 m/s, Ideaalaeg: 40.00 s, Maksimumaeg: 60.00 s, Kohtunik: Mirja Lapanja (SI), Lauasekretär: Viktoria Jazõkova
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 35.72 4.76 5 -4.28 5.00
2 Ontario, Katrilon's Ontario, Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova 39.44 4.31 5 -0.56 5.00
3 Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 40.26 4.22 5 0.26 5.26
4 Chester, Flyland Shining Style, Shetlandi lambakoer Katariina Mengel 41.44 4.10 5 1.44 6.44
5 Bessy, Aisknekht Everytime the Best, Bordercollie Svetlana Tumanova 34.88 4.87 10 -5.12 10.00
6 Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 37.93 4.48 10 -2.07 10.00
7 Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Salonen 38.52 4.41 10 -1.48 10.00
8 Rich, Landlake Mibah Ovner Ov Bris, Staffordshire Bull Terrier Juri Lunjov 49.78 3.42 15 9.78 24.78
Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 100.00 DSQ
Tika, Soft and Furry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 100.00 DNS

maksi

Raja pikkus: 170 m, Kiirus: 4.30 m/s, Ideaalaeg: 40.00 s, Maksimumaeg: 60.00 s, Kohtunik: Mirja Lapanja (SI), Lauasekretär: Viktoria Jazõkova
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 31.87 5.33 0 -8.13 0.00
2 Tuffy, Never Never Land G'Whirlaway, Bordercollie Alar Kivilo 32.21 5.28 0 -7.79 0.00
3 Lista, Lista Bella, Bordercollie Svetlana Kreslina 32.86 5.17 0 -7.14 0.00
4 Skip, Winner Skip, Bordercollie Svetlana Tumanova 34.17 4.98 0 -5.83 0.00
5 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 35.87 4.74 0 -4.13 0.00
6 Seiko, Snow Life Chance to Win, Shetlandi lambakoer Jekaterina Akimova 39.46 4.31 5 -0.54 5.00
7 Laxmi, Rivendells Laxmi Laurita, Saksa pinsher Elita Umbraško 44.81 3.79 5 4.81 9.81
8 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 33.90 5.01 10 -6.10 10.00
9 Roxy, Amazing Grace of Shamrock Field, Bordercollie Helena Trus 40.58 4.19 10 0.58 10.58
10 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 42.27 4.02 10 2.27 12.27
11 Brona, My Trusted Friend Brona, Bordercollie Viktoria Lumbe 42.80 3.97 10 2.80 12.80
12 Alvin, Alvin Brian, Tai ridgeback Tatjana Vanderflit 46.13 3.69 10 6.13 16.13
Mitch, Speckled Easeful Mitch, Welshi Springerspanjel Lona Sarapuu 100.00 DSQ
Jim, Reval Dream Gimeney, Labradori retriiver Irina Ostrovskaja 100.00 DSQ
Dina, Orchidea ot Solnika, Belgia lambakoer groenendael Svetlana Andreeva 100.00 DSQ
Weld, Lenwald Weld, Saksa lambakoer Tatiana Mikhailova 100.00 DSQ
Rika, Tending Eagle-Eyed, Bordercollie Anne Tammiksalu 100.00 DSQ
Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 100.00 DSQ
Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Vambola Eesmaa 100.00 DSQ
Tii, Mainspring Tjika, Bordercollie Monika Põld 100.00 DSQ
Kira, Shellkit Saga of Disa, Airedale'i terjer Asja Kremljakova 100.00 DSQ
Crispin, Crispin Castor de Ruwe Kempenaer, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 100.00 DNS

RV agilityrada CACIAG

mini

Raja pikkus: 188 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 47.00 s, Maksimumaeg: 71.00 s, Kohtunik: Mirja Lapanja (SI), Lauasekretär: Viktoria Jazõkova
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Tekna, Tiptop Tekna, Parson russeli terrier Elena Kapustina 40.38 4.66 0 -6.62 0.00 CACIAg
2 Caesar, Päiksekiir Caesar, Kääbuspinšer Kairi Timusk 48.86 3.85 0 1.86 1.86
3 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 44.37 4.24 5 -2.63 5.00
4 Tommi, Aisknekht Topaz Dreammaker, Saksa keskmine spits Svetlana Tumanova 44.60 4.22 5 -2.40 5.00
5 Sabi, Wasabi-Auksine svaja z Romanova chovu, Borderterjer Jūratė Miliūnaitė 47.59 3.95 5 0.59 5.59
6 Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 52.62 3.57 0 5.62 5.62
7 Minku, Flyland Running Squirrel, Shetlandi lambakoer Maarja Haljasmäe 43.90 4.28 10 -3.10 10.00
8 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 46.66 4.03 10 -0.34 10.00
9 Lill, Wonder Babe of Happytails, Welsh terjer Tiina Jürjo 52.77 3.56 5 5.77 10.77
10 Bella, Lohusalu Arukas Arabella, jack russell'i terjer Epp Keevallik 56.88 3.31 5 9.88 14.88
11 Party, Party s Krasnoy Gorki, Parson russeli terrier Elena Kapustina 53.51 3.51 10 6.51 16.51
12 Ju-Ju, Volfrad Saga's Viva Jupiter-Callisto, Väike brabandi grifoon Jelena Marzaljuk 55.33 3.40 10 8.33 18.33
Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 100.00 DSQ
Fenja, Zhardin Koffeynoe Zernyshko is doma Eliv's, Cairni terjer Emelianova Svetlana 100.00 DSQ
Feti, Confetti Lietaus Simfonija, Kääbuspuudel Aušra Volosenkinienė 100.00 DSQ
Muki, Käpylä Mosku, Saksa keskmine spits Külli Ragel 100.00 DSQ
Ru , Flyland Flying Dream, Shetlandi lambakoer Svetlana Kreslina 100.00 DSQ
Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 100.00 DSQ
Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Tiiu Eesmaa 100.00 DSQ
Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 100.00 DSQ
Sophie, Dinky Kiss Sunflower Sophi, Papillon Marge Mitt 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 188 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 47.00 s, Maksimumaeg: 71.00 s, Kohtunik: Mirja Lapanja (SI), Lauasekretär: Viktoria Jazõkova
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 42.81 4.39 0 -4.19 0.00 CACIAg
2 Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Salonen 50.70 3.71 5 3.70 8.70
3 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 42.49 4.42 10 -4.51 10.00
Ontario, Katrilon's Ontario, Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova 100.00 DSQ
Rich, Landlake Mibah Ovner Ov Bris, Staffordshire Bull Terrier Juri Lunjov 100.00 DSQ
Bessy, Aisknekht Everytime the Best, Bordercollie Svetlana Tumanova 100.00 DSQ
Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 100.00 DSQ
Chester, Flyland Shining Style, Shetlandi lambakoer Katariina Mengel 100.00 DSQ
Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 100.00 DSQ
Tika, Soft and Furry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 100.00 DNS

maksi

Raja pikkus: 188 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 47.00 s, Maksimumaeg: 71.00 s, Kohtunik: Mirja Lapanja (SI), Lauasekretär: Viktoria Jazõkova
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Skip, Winner Skip, Bordercollie Svetlana Tumanova 40.63 4.63 0 -6.37 0.00 CACIAg
2 Seiko, Snow Life Chance to Win, Shetlandi lambakoer Jekaterina Akimova 47.62 3.95 0 0.62 0.62 resCACIAg
3 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 39.95 4.71 5 -7.05 5.00
4 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 42.07 4.47 5 -4.93 5.00
5 Rika, Tending Eagle-Eyed, Bordercollie Anne Tammiksalu 43.82 4.29 5 -3.18 5.00
6 Tii, Mainspring Tjika, Bordercollie Monika Põld 45.25 4.15 5 -1.75 5.00
7 Kira, Shellkit Saga of Disa, Airedale'i terjer Asja Kremljakova 52.09 3.61 0 5.09 5.09
8 Weld, Lenwald Weld, Saksa lambakoer Tatiana Mikhailova 49.17 3.82 10 2.17 12.17
9 Mitch, Speckled Easeful Mitch, Welshi Springerspanjel Lona Sarapuu 54.38 3.46 5 7.38 12.38
10 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Vambola Eesmaa 55.36 3.40 5 8.36 13.36
11 Laxmi, Rivendells Laxmi Laurita, Saksa pinsher Elita Umbraško 58.86 3.19 5 11.86 16.86
12 Alvin, Alvin Brian, Tai ridgeback Tatjana Vanderflit 54.75 3.43 10 7.75 17.75
Tuffy, Never Never Land G'Whirlaway, Bordercollie Alar Kivilo 100.00 DSQ
Jim, Reval Dream Gimeney, Labradori retriiver Irina Ostrovskaja 100.00 DSQ
Dina, Orchidea ot Solnika, Belgia lambakoer groenendael Svetlana Andreeva 100.00 DSQ
Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 100.00 DSQ
Roxy, Amazing Grace of Shamrock Field, Bordercollie Helena Trus 100.00 DSQ
Lista, Lista Bella, Bordercollie Svetlana Kreslina 100.00 DSQ
Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 100.00 DSQ
Brona, My Trusted Friend Brona, Bordercollie Viktoria Lumbe 100.00 DSQ
Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 100.00 DSQ
Crispin, Crispin Castor de Ruwe Kempenaer, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 100.00 DNS

OPEN agilityrada

mini

Raja pikkus: 155 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 52.00 s, Maksimumaeg: 104.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Viktoria Jazõkova
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 29.55 5.25 0 -22.45 0.00
2 Ru , Flyland Flying Dream, Shetlandi lambakoer Svetlana Kreslina 31.66 4.90 0 -20.34 0.00
3 Feti, Confetti Lietaus Simfonija, Kääbuspuudel Aušra Volosenkinienė 31.74 4.88 0 -20.26 0.00
4 Tommi, Aisknekht Topaz Dreammaker, Saksa keskmine spits Svetlana Tumanova 33.32 4.65 0 -18.68 0.00
5 Muki, Käpylä Mosku, Saksa keskmine spits Külli Ragel 37.53 4.13 0 -14.47 0.00
6 Viking, Alekta Prima Viking, Cairni terjer Svetlana Emelianova 43.95 3.53 0 -8.05 0.00
7 Poushok, Chertyonok from Ladoga Stars, kääbusspits Sergeeva Marina 47.09 3.29 0 -4.91 0.00
8 Mickey, Helandros Jamaica Rum, Cavalier king charles spaniel Riina Kaisma 46.77 3.31 5 -5.23 5.00
9 Ricky, Roterr Griff Maverik, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 49.04 3.16 5 -2.96 5.00
10 Sabi, Wasabi-Auksine svaja z Romanova chovu, Borderterjer Jūratė Miliūnaitė 38.70 4.01 10 -13.30 10.00
11 Kenzi, Baltic Hycon, Küülikutaks, karmikarvaline Ilme Kukk 46.44 3.34 10 -5.56 10.00
12 Olli, Oliver, Jack russell terjer Natali Happonen 38.33 4.04 15 -13.67 15.00
Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 100.00 DSQ
Miri, White Coastal Little Nothern Symphony, Shetlandi lambakoer Jana Bekeneva 100.00 DSQ
Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 100.00 DSQ
Ruudi, Saunajaakon Spot The Snowman, Jack russell terjer Maarja Land 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 155 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 52.00 s, Maksimumaeg: 104.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Viktoria Jazõkova
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 29.33 5.28 0 -22.67 0.00
2 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 30.49 5.08 0 -21.51 0.00
3 Pipi, Pipi, Tõuta Piret Teng 36.90 4.20 0 -15.10 0.00
4 Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 32.80 4.73 5 -19.20 5.00
Ontario, Katrilon's Ontario, Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova 100.00 DSQ
Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 100.00 DSQ
Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 100.00 DSQ
Bessy, Aisknekht Everytime the Best, Bordercollie Svetlana Tumanova 100.00 DSQ
Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 100.00 DSQ
Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 100.00 DNS

maksi

Raja pikkus: 155 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 52.00 s, Maksimumaeg: 104.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Viktoria Jazõkova
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 28.76 5.39 0 -23.24 0.00
2 Brona, My Trusted Friend Brona, Bordercollie Viktoria Lumbe 28.90 5.36 0 -23.10 0.00
3 Lista, Lista Bella, Bordercollie Svetlana Kreslina 28.96 5.35 0 -23.04 0.00
4 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 29.44 5.26 0 -22.56 0.00
5 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 29.88 5.19 0 -22.12 0.00
6 Seiko, Snow Life Chance to Win, Shetlandi lambakoer Jekaterina Akimova 34.31 4.52 0 -17.69 0.00
7 Rada, Rada, tõutu Natalia Skugarova 43.11 3.60 0 -8.89 0.00
8 Kudra, Malwch Kudra, Horvaatia lambakoer Jūlija Kampuse 31.89 4.86 5 -20.11 5.00
9 Rika, Tending Eagle-Eyed, Bordercollie Anne Tammiksalu 32.20 4.81 5 -19.80 5.00
10 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 32.93 4.71 5 -19.07 5.00
11 Dina, Orchidea ot Solnika, Belgia lambakoer groenendael Svetlana Andreeva 33.94 4.57 5 -18.06 5.00
12 Weld, Lenwald Weld, Saksa lambakoer Tatiana Mikhailova 38.16 4.06 5 -13.84 5.00
13 Otto, Hippuliinan Kaukomieli, Habecollie Anneli Kass 38.66 4.01 5 -13.34 5.00
14 Lexa, Amber Ice Ausyte, Austraalia lambakoer Krista Kolk 43.66 3.55 5 -8.34 5.00
15 Skip, Winner Skip, Bordercollie Svetlana Tumanova 35.38 4.38 10 -16.62 10.00
16 Flash, Flash, Bordercollie Svetlana Tumanova 36.78 4.21 10 -15.22 10.00
Mitch, Speckled Easeful Mitch, Welshi Springerspanjel Lona Sarapuu 100.00 DSQ
Udo , Kudo, Bordercollie Daiva Vadisiute 100.00 DSQ
Mukas, Irvin Sekmes Formule, Bordercollie Agne Budziute 100.00 DSQ
Alvin, Alvin Brian, Tai ridgeback Tatjana Vanderflit 100.00 DSQ
Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 100.00 DSQ
Clara, Clara Dynamic Quest, Bordercollie Elin Sild 100.00 DSQ
Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 100.00 DSQ
Rush, Follow the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Natalja Garastsenko 100.00 DSQ
Murr, Estrellest Kurimuri Sulli, Saksa lambakoer Siima Tiitus 100.00 DSQ
Crispin, Crispin Castor de Ruwe Kempenaer, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 100.00 DNS

OPEN hüpperada

mini

Raja pikkus: 156 m, Kiirus: 3.40 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Viktoria Jazõkova
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 28.70 5.44 0 -17.30 0.00
2 Feti, Confetti Lietaus Simfonija, Kääbuspuudel Aušra Volosenkinienė 29.90 5.22 0 -16.10 0.00
3 Sabi, Wasabi-Auksine svaja z Romanova chovu, Borderterjer Jūratė Miliūnaitė 30.81 5.06 0 -15.19 0.00
4 Ru , Flyland Flying Dream, Shetlandi lambakoer Svetlana Kreslina 31.64 4.93 0 -14.36 0.00
5 Tommi, Aisknekht Topaz Dreammaker, Saksa keskmine spits Svetlana Tumanova 31.69 4.92 0 -14.31 0.00
6 Miri, White Coastal Little Nothern Symphony, Shetlandi lambakoer Jana Bekeneva 35.10 4.44 0 -10.90 0.00
7 Viking, Alekta Prima Viking, Cairni terjer Svetlana Emelianova 41.39 3.77 0 -4.61 0.00
8 Poushok, Chertyonok from Ladoga Stars, kääbusspits Sergeeva Marina 43.90 3.55 0 -2.10 0.00
9 Ricky, Roterr Griff Maverik, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 47.04 3.32 0 1.04 1.04
10 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 30.76 5.07 5 -15.24 5.00
11 Muki, Käpylä Mosku, Saksa keskmine spits Külli Ragel 40.75 3.83 5 -5.25 5.00
12 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 39.09 3.99 10 -6.91 10.00
13 Olli, Oliver, Jack russell terjer Natali Happonen 35.78 4.36 15 -10.22 15.00
14 Kenzi, Baltic Hycon, Küülikutaks, karmikarvaline Ilme Kukk 44.50 3.51 15 -1.50 15.00
Mickey, Helandros Jamaica Rum, Cavalier king charles spaniel Riina Kaisma 100.00 DSQ
Ruudi, Saunajaakon Spot The Snowman, Jack russell terjer Maarja Land 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 156 m, Kiirus: 3.40 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Viktoria Jazõkova
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Bessy, Aisknekht Everytime the Best, Bordercollie Svetlana Tumanova 28.36 5.50 0 -17.64 0.00
2 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 31.18 5.00 0 -14.82 0.00
3 Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 31.24 4.99 0 -14.76 0.00
4 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 28.30 5.51 5 -17.70 5.00
5 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 28.42 5.49 5 -17.58 5.00
6 Pipi, Pipi, Tõuta Piret Teng 35.95 4.34 5 -10.05 5.00
Ontario, Katrilon's Ontario, Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova 100.00 DSQ
Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 100.00 DSQ
Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 100.00 DNS
Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 100.00 DNS

maksi

Raja pikkus: 156 m, Kiirus: 3.40 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Viktoria Jazõkova
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 26.50 5.89 0 -19.50 0.00
2 Lista, Lista Bella, Bordercollie Svetlana Kreslina 27.82 5.61 0 -18.18 0.00
3 Rika, Tending Eagle-Eyed, Bordercollie Anne Tammiksalu 28.70 5.44 0 -17.30 0.00
4 Skip, Winner Skip, Bordercollie Svetlana Tumanova 28.92 5.39 0 -17.08 0.00
5 Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 29.12 5.36 0 -16.88 0.00
6 Dina, Orchidea ot Solnika, Belgia lambakoer groenendael Svetlana Andreeva 31.44 4.96 0 -14.56 0.00
7 Seiko, Snow Life Chance to Win, Shetlandi lambakoer Jekaterina Akimova 32.22 4.84 0 -13.78 0.00
8 Mitch, Speckled Easeful Mitch, Welshi Springerspanjel Lona Sarapuu 36.30 4.30 0 -9.70 0.00
9 Rush, Follow the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Natalja Garastsenko 36.35 4.29 0 -9.65 0.00
10 Lexa, Amber Ice Ausyte, Austraalia lambakoer Krista Kolk 37.10 4.20 0 -8.90 0.00
11 Rada, Rada, tõutu Natalia Skugarova 39.79 3.92 0 -6.21 0.00
12 Mukas, Irvin Sekmes Formule, Bordercollie Agne Budziute 40.17 3.88 0 -5.83 0.00
13 Kudra, Malwch Kudra, Horvaatia lambakoer Jūlija Kampuse 24.95 6.25 5 -21.05 5.00
14 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 28.46 5.48 5 -17.54 5.00
15 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 28.95 5.39 5 -17.05 5.00
16 Weld, Lenwald Weld, Saksa lambakoer Tatiana Mikhailova 34.71 4.49 5 -11.29 5.00
17 Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 29.31 5.32 20 -16.69 20.00
Otto, Hippuliinan Kaukomieli, Habecollie Anneli Kass 100.00 DSQ
Udo , Kudo, Bordercollie Daiva Vadisiute 100.00 DSQ
Alvin, Alvin Brian, Tai ridgeback Tatjana Vanderflit 100.00 DSQ
Flash, Flash, Bordercollie Svetlana Tumanova 100.00 DSQ
Brona, My Trusted Friend Brona, Bordercollie Viktoria Lumbe 100.00 DSQ
Clara, Clara Dynamic Quest, Bordercollie Elin Sild 100.00 DSQ
Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 100.00 DSQ
Murr, Estrellest Kurimuri Sulli, Saksa lambakoer Siima Tiitus 100.00 DSQ
Crispin, Crispin Castor de Ruwe Kempenaer, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 100.00 DNS

A1 V3 - Hüpperada

mini

Raja pikkus: 164 m, Kiirus: 2.80 m/s, Ideaalaeg: 59.00 s, Maksimumaeg: 118.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Viktoria Jazõkova
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Miri, White Coastal Little Nothern Symphony, Shetlandi lambakoer Jana Bekeneva 37.39 4.39 0 -21.61 0.00
2 Rutt, Dirtdigger`s September Ruby, Jack russell terjer Kadi Viitmaa 38.08 4.31 0 -20.92 0.00
3 Cassie, Graphic Favorit Iva, Kääbuspinšer Maarja Sau 44.06 3.72 5 -14.94 5.00
4 Zara, Ebony Eddy's Shaily Admore, Kääbussnautser Skugarova Natalia 54.40 3.01 10 -4.60 10.00
5 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 39.95 4.11 20 -19.05 20.00
Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 100.00 DSQ
Muha, Pti Piter Fly Dream for Volfrad, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 100.00 DSQ
Vili, Villy Vonka s Nevskogo Berega, Cairni terjer Svetlana Emelianova 100.00 DSQ
Jacku, Snow Blues Samurai Jack, jack russell'i terjer Riina Leht 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 164 m, Kiirus: 2.80 m/s, Ideaalaeg: 59.00 s, Maksimumaeg: 118.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Viktoria Jazõkova
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 29.79 5.51 0 -29.21 0.00
2 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 31.40 5.22 0 -27.60 0.00
Lucky, Toalmark Kiss Good Luck, Inglise kokkerspanjel Jaanika Reinmann 100.00 DSQ
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 100.00 DSQ
Ryder, Shaireab's Bayleigh Ticket To Ride, Welsh terjer Anu-Sirje Keerd 100.00 DSQ
Jack , Jack, Tõuta Eneken Lüüs 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 164 m, Kiirus: 2.80 m/s, Ideaalaeg: 59.00 s, Maksimumaeg: 118.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Viktoria Jazõkova
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Kudra, Malwch Kudra, Horvaatia lambakoer Jūlija Kampuse 29.20 5.62 0 -29.80 0.00
2 Eva, Tarmasty Donna Betty, Itaalia corso Vitali Kaer 33.57 4.89 0 -25.43 0.00
3 Maia, Eaglemount Maya Bernadetta, Itaalia corso Livia Kask 44.95 3.65 0 -14.05 0.00 SERT
4 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 35.86 4.57 5 -23.14 5.00
5 Flash, Flash, Bordercollie Svetlana Tumanova 41.66 3.94 10 -17.34 10.00
6 Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 54.33 3.02 10 -4.67 10.00
Daichi, Daichi Yule Yogi, Akita Natalja Prokofjeva 100.00 DSQ
Otto, Hippuliinan Kaukomieli, Habecollie Anneli Kass 100.00 DSQ
Fleur, Speckled Tidy Fleur, Welshi Springerspanjel Aleksandr Drozdov 100.00 DSQ
Tiko, Mainspring Tiko, Bordercollie Ene Ojassalu 100.00 DSQ
Murr, Estrellest Kurimuri Sulli, Saksa lambakoer Siima Tiitus 100.00 DSQ

A1 V4 - Agilityrada

mini

Raja pikkus: 135 m, Kiirus: 2.70 m/s, Ideaalaeg: 50.00 s, Maksimumaeg: 100.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Viktoria Jazõkova
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Rutt, Dirtdigger`s September Ruby, Jack russell terjer Kadi Viitmaa 33.49 4.03 0 -16.51 0.00 SERT
2 Miri, White Coastal Little Nothern Symphony, Shetlandi lambakoer Jana Bekeneva 35.90 3.76 0 -14.10 0.00
3 Zara, Ebony Eddy's Shaily Admore, Kääbussnautser Skugarova Natalia 39.66 3.40 0 -10.34 0.00
4 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 34.93 3.86 5 -15.07 5.00
5 Cassie, Graphic Favorit Iva, Kääbuspinšer Maarja Sau 49.06 2.75 10 -0.94 10.00
Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 100.00 DSQ
Muha, Pti Piter Fly Dream for Volfrad, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 100.00 DSQ
Vili, Villy Vonka s Nevskogo Berega, Cairni terjer Svetlana Emelianova 100.00 DSQ
Jacku, Snow Blues Samurai Jack, jack russell'i terjer Riina Leht 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 135 m, Kiirus: 2.70 m/s, Ideaalaeg: 50.00 s, Maksimumaeg: 100.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Viktoria Jazõkova
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 28.83 4.68 0 -21.17 0.00
2 Ryder, Shaireab's Bayleigh Ticket To Ride, Welsh terjer Anu-Sirje Keerd 38.52 3.50 5 -11.48 5.00
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 135 m, Kiirus: 2.70 m/s, Ideaalaeg: 50.00 s, Maksimumaeg: 100.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Viktoria Jazõkova
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 35.26 3.83 0 -14.74 0.00
2 Kudra, Malwch Kudra, Horvaatia lambakoer Jūlija Kampuse 26.48 5.10 5 -23.52 5.00
3 Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 28.28 4.77 5 -21.72 5.00
4 Otto, Hippuliinan Kaukomieli, Habecollie Anneli Kass 45.01 3.00 10 -4.99 10.00
5 Murr, Estrellest Kurimuri Sulli, Saksa lambakoer Siima Tiitus 33.82 3.99 25 -16.18 25.00
Daichi, Daichi Yule Yogi, Akita Natalja Prokofjeva 100.00 DSQ
Fleur, Speckled Tidy Fleur, Welshi Springerspanjel Aleksandr Drozdov 100.00 DSQ
Tiko, Mainspring Tiko, Bordercollie Ene Ojassalu 100.00 DSQ
Flash, Flash, Bordercollie Svetlana Tumanova 100.00 DSQ
Eva, Tarmasty Donna Betty, Itaalia corso Vitali Kaer 100.00 DSQ
Maia, Eaglemount Maya Bernadetta, Itaalia corso Livia Kask 100.00 DNS

A2 V4 - Agilityrada

mini

Raja pikkus: 135 m, Kiirus: 3.30 m/s, Ideaalaeg: 41.00 s, Maksimumaeg: 82.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Viktoria Jazõkova
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Teffi, Volfrad Saga's Ode To Tefnut, Väike brabandi grifoon Irina Bogdan 34.76 3.88 0 -6.24 0.00 SERT
2 Esty, Armirelli About Truth, Austraalia terjer Maria Teng 38.37 3.52 0 -2.63 0.00
3 Viking, Alekta Prima Viking, Cairni terjer Svetlana Emelianova 39.16 3.45 0 -1.84 0.00
4 Poushok, Chertyonok from Ladoga Stars, kääbusspits Sergeeva Marina 40.08 3.37 0 -0.92 0.00
5 Anna, Helandros Artifact of Annie, cavalier king charles spanjel Kerli Reintamm 45.78 2.95 5 4.78 9.78
Skipp, Skipper, Tõuta Ege Taliaru 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 135 m, Kiirus: 3.30 m/s, Ideaalaeg: 41.00 s, Maksimumaeg: 82.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Viktoria Jazõkova
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
Shelly, Elbar's Golden Gerbera, Shetlandi lambakoer Merili Pärn 100.00 DSQ
Küpsis, Love Legacy Bonzer Biscuit, beagle Katrin Keert 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 135 m, Kiirus: 3.30 m/s, Ideaalaeg: 41.00 s, Maksimumaeg: 82.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Viktoria Jazõkova
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Lummi, Põhjatäht B.Jäälill, Samojeedi koer Katrin Kukke 35.66 3.79 0 -5.34 0.00
2 Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Inga Järv 23.55 5.73 5 -17.45 5.00
3 Udo , Kudo, Bordercollie Daiva Vadisiute 29.68 4.55 5 -11.32 5.00
4 Mukas, Irvin Sekmes Formule, Bordercollie Agne Budziute 34.27 3.94 5 -6.73 5.00
5 Juss, Gladiator Gornelius Eskimoski Domek, tõutu Janeli Tikk 37.36 3.61 5 -3.64 5.00
6 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 26.25 5.14 10 -14.75 10.00
7 Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 26.83 5.03 15 -14.17 15.00
Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 100.00 DSQ

A2 V3 - Hüpperada

mini

Raja pikkus: 121 m, Kiirus: 3.70 m/s, Ideaalaeg: 33.00 s, Maksimumaeg: 66.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Viktoria Jazõkova
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Skipp, Skipper, Tõuta Ege Taliaru 26.98 4.48 0 -6.02 0.00
2 Teffi, Volfrad Saga's Ode To Tefnut, Väike brabandi grifoon Irina Bogdan 29.72 4.07 0 -3.28 0.00
3 Esty, Armirelli About Truth, Austraalia terjer Maria Teng 30.97 3.91 0 -2.03 0.00
4 Viking, Alekta Prima Viking, Cairni terjer Svetlana Emelianova 33.71 3.59 0 0.71 0.71
5 Poushok, Chertyonok from Ladoga Stars, kääbusspits Sergeeva Marina 34.78 3.48 0 1.78 1.78
6 Anna, Helandros Artifact of Annie, cavalier king charles spanjel Kerli Reintamm 35.59 3.40 5 2.59 7.59

midi

Raja pikkus: 121 m, Kiirus: 3.70 m/s, Ideaalaeg: 33.00 s, Maksimumaeg: 66.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Viktoria Jazõkova
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
Shelly, Elbar's Golden Gerbera, Shetlandi lambakoer Merili Pärn 100.00 DSQ
Küpsis, Love Legacy Bonzer Biscuit, beagle Katrin Keert 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 121 m, Kiirus: 3.70 m/s, Ideaalaeg: 33.00 s, Maksimumaeg: 66.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Viktoria Jazõkova
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Mukas, Irvin Sekmes Formule, Bordercollie Agne Budziute 28.03 4.32 0 -4.97 0.00
2 Juss, Gladiator Gornelius Eskimoski Domek, tõutu Janeli Tikk 33.05 3.66 0 0.05 0.05
3 Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 22.98 5.27 5 -10.02 5.00
4 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 23.12 5.23 5 -9.88 5.00
Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 100.00 DSQ
Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Inga Järv 100.00 DSQ
Udo , Kudo, Bordercollie Daiva Vadisiute 100.00 DSQ
Lummi, Põhjatäht B.Jäälill, Samojeedi koer Katrin Kukke 100.00 DSQ

A0 H1 - Hüpperada

mini

Raja pikkus: 103 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 30.00 s, Maksimumaeg: 60.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Viktoria Jazõkova
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Morris, Royal Fantasy Up To Wild Comet, Cavalier king charles spaniel Kaire Kala 19.26 5.35 0 -10.74 0.00
2 Artie, Toyway Work Of Art, Kääbuspuudel Viktoria Tsizova 19.31 5.33 0 -10.69 0.00
3 Luka, Snow Blues Corsair Luka, Jack russell terjer Helen Kusman 21.76 4.73 0 -8.24 0.00
4 Flicka, Päiksekiir Happy, Kääbuspinšer Reti Käspri 24.60 4.19 0 -5.40 0.00
5 Irma, Zalazar Goes Crazy, Cairni terjer Anu Keerd 27.47 3.75 0 -2.53 0.00
6 Bently, Bently Berin Elison, Tõuta Marina Bagrova 28.27 3.64 0 -1.73 0.00
7 Bosse, Bearded Angels Bosse, Kääbussnautser Agne Lund 29.60 3.48 0 -0.40 0.00
8 Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 30.46 3.38 0 0.46 0.46
Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 103 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 30.00 s, Maksimumaeg: 60.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Viktoria Jazõkova
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Lotta , Ak Mil Vista Licence to Live, Welsh terjer Marit Toomet 25.43 4.05 5 -4.57 5.00
Yuna, AISKNEKHT CROWN FOR THE LEADER, Bordercollie Natalja Garastsenko 100.00 DSQ
Farley , White Coastal Little Farley, Shetlandi lambakoer Maarja Ojassalu 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 103 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 30.00 s, Maksimumaeg: 60.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Viktoria Jazõkova
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Tory, Ebony Nose Astoria, Bordercollie Natalia Skugarova 17.79 5.79 0 -12.21 0.00
2 Jassu, Jasper-John, Tõuta Mariana Sinisalu 20.12 5.12 0 -9.88 0.00
3 Mika, Gammurabi Very Amikabl Viper, Suursnautser Konstantin Dolski 21.79 4.73 10 -8.21 10.00
4 Kino, Propwash Cinema Verite, Austraalia lambakoer Mari Valgma 24.25 4.25 10 -5.75 10.00
5 Bella, Irwlend Estrella , Nova Scotia retriiver Elis Laasik 31.64 3.26 15 1.64 16.64
Meni, Manitu iz Strany Kutha, Bordercollie Jekaterina Akimova 100.00 DSQ
Flo, Sundowner`s Flower Power, gordoni setter Helis Manninen 100.00 DSQ

A0 H2 - Hüpperada

mini

Raja pikkus: 103 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 30.00 s, Maksimumaeg: 60.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Viktoria Jazõkova
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Morris, Royal Fantasy Up To Wild Comet, Cavalier king charles spaniel Kaire Kala 18.97 5.43 0 -11.03 0.00
2 Luka, Snow Blues Corsair Luka, Jack russell terjer Helen Kusman 20.53 5.02 0 -9.47 0.00
3 Bosse, Bearded Angels Bosse, Kääbussnautser Agne Lund 28.34 3.63 0 -1.66 0.00
4 Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 28.34 3.63 0 -1.66 0.00
5 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 20.30 5.07 5 -9.70 5.00
Artie, Toyway Work Of Art, Kääbuspuudel Viktoria Tsizova 100.00 DSQ
Flicka, Päiksekiir Happy, Kääbuspinšer Reti Käspri 100.00 DSQ
Irma, Zalazar Goes Crazy, Cairni terjer Anu Keerd 100.00 DSQ
Bently, Bently Berin Elison, Tõuta Marina Bagrova 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 103 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 30.00 s, Maksimumaeg: 60.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Viktoria Jazõkova
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Yuna, AISKNEKHT CROWN FOR THE LEADER, Bordercollie Natalja Garastsenko 19.93 5.17 0 -10.07 0.00
Farley , White Coastal Little Farley, Shetlandi lambakoer Maarja Ojassalu 100.00 DSQ
Lotta , Ak Mil Vista Licence to Live, Welsh terjer Marit Toomet 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 103 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 30.00 s, Maksimumaeg: 60.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Viktoria Jazõkova
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Mika, Gammurabi Very Amikabl Viper, Suursnautser Konstantin Dolski 20.46 5.03 5 -9.54 5.00
2 Jassu, Jasper-John, Tõuta Mariana Sinisalu 24.16 4.26 10 -5.84 10.00
3 Kino, Propwash Cinema Verite, Austraalia lambakoer Mari Valgma 28.10 3.67 20 -1.90 20.00
Tory, Ebony Nose Astoria, Bordercollie Natalia Skugarova 100.00 DSQ
Meni, Manitu iz Strany Kutha, Bordercollie Jekaterina Akimova 100.00 DSQ
Bella, Irwlend Estrella , Nova Scotia retriiver Elis Laasik 100.00 DSQ
Flo, Sundowner`s Flower Power, gordoni setter Helis Manninen 100.00 DSQ