16-17.03.2019 Agility Arenguselts võistlused Vastse-Kuustes

A0 1. rada maksi
A0 2. rada maksi
A2 Jumping mini maksi
A2 Agility mini maksi
A2 Agility mini maksi
A3 Agility small/medium mini midi
A3 Agility small/medium mini midi
A3 Jumping small/medium mini midi
A3 Jumping large maksi
A3 Agility large maksi
A3 Agility large maksi
A3 Agility large maksi
A3 Agility large maksi
A3 Jumping large maksi
A3 Jumping small/medium mini midi
A3 Agility small/medium mini midi
A3 Agility small/medium mini midi
A1 Agility mini midi maksi
A1 Agility mini midi maksi
A1 Jumping mini midi maksi
A0 1. rada mini midi maksi
A0 2. rada mini midi maksi

A0 1. rada

maksi

Raja pikkus: 144 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 48.00 s, Maksimumaeg: 96.00 s, Kohtunik: A0 rajad Svetlana Zolotnikova / hindab Jaanika Lillenberg, Lauasekretär: Jaanika Lillenberg
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Phoebe, Bimbik’s Phoebe, Inglise springerspanjel Stefani Jakuš 24.32 5.92 0 -23.68 0.00
2 Tirppa, Scotfox's Akubra, Pikakarvaline collie Evie Rekola 26.06 5.53 0 -21.94 0.00
3 Suvi, Dior Talent Barcelona Bis, Vaaraokoer Laura-Liisa Heinoja 28.21 5.10 0 -19.79 0.00
4 Unica, Bimbik's Unica, Inglise springerspanjel Terje Sepp 31.73 4.54 0 -16.27 0.00
5 Pähkel, Noisette Nostrum, Saksa bokser Mari Nõmmemaa 31.31 4.60 5 -16.69 5.00
Juke, Bellalypso Juke Box-Volteeaz, hollandi lambakoer, lühikarvaline Outi Pyhälä 100.00 DSQ
Maiki, Maiki, Tõuta Helen Vaaks 100.00 DSQ
Damon, FREEDOM DUKE SKRAIDANČIOS AUSYTES, Austraalia lambakoer Iris Paarop 100.00 DNS

A0 2. rada

maksi

Raja pikkus: 144 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 48.00 s, Maksimumaeg: 96.00 s, Kohtunik: A0 rajad Svetlana Zolotnikova / hindab Jaanika Lillenberg, Lauasekretär: Jaanika Lillenberg
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Unica, Bimbik's Unica, Inglise springerspanjel Terje Sepp 29.84 4.83 0 -18.16 0.00
2 Juke, Bellalypso Juke Box-Volteeaz, hollandi lambakoer, lühikarvaline Outi Pyhälä 29.41 4.90 5 -18.59 5.00
3 Pähkel, Noisette Nostrum, Saksa bokser Mari Nõmmemaa 32.61 4.42 20 -15.39 20.00
Phoebe, Bimbik’s Phoebe, Inglise springerspanjel Stefani Jakuš 100.00 DSQ
Tirppa, Scotfox's Akubra, Pikakarvaline collie Evie Rekola 100.00 DSQ
Maiki, Maiki, Tõuta Helen Vaaks 100.00 DSQ
Suvi, Dior Talent Barcelona Bis, Vaaraokoer Laura-Liisa Heinoja 100.00 DSQ
Damon, FREEDOM DUKE SKRAIDANČIOS AUSYTES, Austraalia lambakoer Iris Paarop 100.00 DNS

A2 Jumping

mini

Raja pikkus: 168 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 44.21 s, Maksimumaeg: 88.42 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Jaanika Lillenberg
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Bobby, Royal Fantasy Fascino Fortunato, Cavalier king charles spaniel AnniKa Mumm 52.78 3.18 10 8.57 18.57
Lili, Kerek-Ful Liilia, Pumi Monika Adamson 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 168 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 44.21 s, Maksimumaeg: 88.42 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Jaanika Lillenberg
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Tezzi, Follow The Leader Ace of Trumps, Bordercollie Aleksandr Drozdov 25.93 6.48 10 -18.28 10.00
2 Tete, Maeglin Odete, Bordercollie Terell Pihlak 28.36 5.92 10 -15.85 10.00
Tju, Asasara Kom Her Tju Bang, Bordercollie Margit Luts 100.00 DSQ
Mimi, Karolegotto Kumquat, Romagna veekoer Karoliina Kansi 100.00 DSQ
Keijo, Maple Yard Liam, Pikakarvaline collie Evie Rekola 100.00 DSQ
Kenci, Ability Kenci Krissy, Saksa bokser Liile Jõgi 100.00 DSQ
Micky, Midnight Breeze Ausyte, Austraalia lambakoer Iris Paarop 100.00 DNS
Nullah, Glaginye Kynuna, Austraalia kelpie Tiina Kurs 100.00 DNS

A2 Agility

mini

Raja pikkus: 165 m, Kiirus: 3.70 m/s, Ideaalaeg: 45.00 s, Maksimumaeg: 90.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Jaanika Lillenberg
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Lili, Kerek-Ful Liilia, Pumi Monika Adamson 41.28 4.00 10 -3.72 10.00
Bobby, Royal Fantasy Fascino Fortunato, Cavalier king charles spaniel AnniKa Mumm 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 165 m, Kiirus: 3.70 m/s, Ideaalaeg: 45.00 s, Maksimumaeg: 90.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Jaanika Lillenberg
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Tete, Maeglin Odete, Bordercollie Terell Pihlak 28.20 5.85 0 -16.80 0.00
2 Keijo, Maple Yard Liam, Pikakarvaline collie Evie Rekola 37.25 4.43 5 -7.75 5.00
3 Tju, Asasara Kom Her Tju Bang, Bordercollie Margit Luts 28.02 5.89 10 -16.98 10.00
4 Mimi, Karolegotto Kumquat, Romagna veekoer Karoliina Kansi 35.27 4.68 15 -9.73 15.00
Tezzi, Follow The Leader Ace of Trumps, Bordercollie Aleksandr Drozdov 100.00 DSQ
Kenci, Ability Kenci Krissy, Saksa bokser Liile Jõgi 100.00 DSQ
Micky, Midnight Breeze Ausyte, Austraalia lambakoer Iris Paarop 100.00 DNS
Nullah, Glaginye Kynuna, Austraalia kelpie Tiina Kurs 100.00 DNS

A2 Agility

mini

Raja pikkus: 165 m, Kiirus: 3.70 m/s, Ideaalaeg: 45.00 s, Maksimumaeg: 90.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Jaanika Lillenberg
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Bobby, Royal Fantasy Fascino Fortunato, Cavalier king charles spaniel AnniKa Mumm 55.76 2.96 5 10.76 15.76
Lili, Kerek-Ful Liilia, Pumi Monika Adamson 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 165 m, Kiirus: 3.70 m/s, Ideaalaeg: 45.00 s, Maksimumaeg: 90.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Jaanika Lillenberg
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Tju, Asasara Kom Her Tju Bang, Bordercollie Margit Luts 27.12 6.08 0 -17.88 0.00
2 Kenci, Ability Kenci Krissy, Saksa bokser Liile Jõgi 37.71 4.38 0 -7.29 0.00 A2->A3
3 Mimi, Karolegotto Kumquat, Romagna veekoer Karoliina Kansi 29.70 5.56 10 -15.30 10.00
4 Keijo, Maple Yard Liam, Pikakarvaline collie Evie Rekola 31.23 5.28 10 -13.77 10.00
Tete, Maeglin Odete, Bordercollie Terell Pihlak 100.00 DSQ
Tezzi, Follow The Leader Ace of Trumps, Bordercollie Aleksandr Drozdov 100.00 DSQ
Micky, Midnight Breeze Ausyte, Austraalia lambakoer Iris Paarop 100.00 DNS
Nullah, Glaginye Kynuna, Austraalia kelpie Tiina Kurs 100.00 DNS

A3 Agility small/medium

mini

Raja pikkus: 220 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 58.00 s, Maksimumaeg: 87.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Liile Jõgi
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 44.15 4.98 5 -13.85 5.00
2 Lina, Xia Vom Grunen Kuckuck, Parson russeli terrier Viktor Barbarov 45.58 4.83 5 -12.42 5.00
3 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 58.95 3.73 10 0.95 10.95
4 Mia, Lovely Eyes call me Mia, West highland white terjer Madli Kurme 65.19 3.37 10 7.19 17.19
Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Tiiu Eesmaa 100.00 DSQ
Teira, Houndbrae Solitaire, Jaapani špits Jelena Proshina 100.00 DSQ
Brita, Chanson D'ete Adriatica, Väike puudel Helina Sepp 100.00 DSQ
Pähkel, As'Gunapal Be Happy Springflower, Bostoni terjer Maarja Padari-Kallit 100.00 DSQ
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 220 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 58.00 s, Maksimumaeg: 87.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Liile Jõgi
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 42.93 5.12 5 -15.07 5.00
2 Ronja, Irhaberki Ronja, Mudi Elen Kivi-Paju 48.74 4.51 10 -9.26 10.00
Stels, Marvitholl Ikar, Shetlandi lambakoer Svetlana Prokopenko 100.00 DSQ
Jetta, Karolegotto Josetta, Romagna veekoer Karoliina Kansi 100.00 DSQ
Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 100.00 DSQ
Pipa, Chanson d`Ete Barracuda, Väike puudel Jane Tüksammel 100.00 DSQ
Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 100.00 DSQ
Brandy, Brandy, Tõuta Helina Sepp 100.00 DSQ
Zinni, WandaPesa Pina Colada Zinnia Zelda, Shetlandi lambakoer Tuuli Vaino 100.00 DSQ
Driff, Est Kalvana Decadent Treat, Inglise kokkerspanjel Ene Mae 100.00 DSQ

A3 Agility small/medium

mini

Raja pikkus: 211 m, Kiirus: 3.90 m/s, Ideaalaeg: 54.00 s, Maksimumaeg: 81.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Liile Jõgi
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 37.51 5.63 0 -16.49 0.00
2 Lina, Xia Vom Grunen Kuckuck, Parson russeli terrier Viktor Barbarov 38.60 5.47 0 -15.40 0.00
3 Teira, Houndbrae Solitaire, Jaapani špits Jelena Proshina 38.70 5.45 0 -15.30 0.00
4 Brita, Chanson D'ete Adriatica, Väike puudel Helina Sepp 53.32 3.96 0 -0.68 0.00
5 Mia, Lovely Eyes call me Mia, West highland white terjer Madli Kurme 53.97 3.91 0 -0.03 0.00
6 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 45.47 4.64 5 -8.53 5.00
7 Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Tiiu Eesmaa 39.57 5.33 10 -14.43 10.00
Pähkel, As'Gunapal Be Happy Springflower, Bostoni terjer Maarja Padari-Kallit 100.00 DSQ
Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 211 m, Kiirus: 3.90 m/s, Ideaalaeg: 54.00 s, Maksimumaeg: 81.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Liile Jõgi
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 33.81 6.24 0 -20.19 0.00
2 Stels, Marvitholl Ikar, Shetlandi lambakoer Svetlana Prokopenko 42.19 5.00 0 -11.81 0.00
3 Pipa, Chanson d`Ete Barracuda, Väike puudel Jane Tüksammel 50.85 4.15 0 -3.15 0.00
4 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 34.13 6.18 5 -19.87 5.00
5 Zinni, WandaPesa Pina Colada Zinnia Zelda, Shetlandi lambakoer Tuuli Vaino 41.95 5.03 5 -12.05 5.00
6 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 44.75 4.72 5 -9.25 5.00
7 Brandy, Brandy, Tõuta Helina Sepp 59.65 3.54 10 5.65 15.65
Jetta, Karolegotto Josetta, Romagna veekoer Karoliina Kansi 100.00 DSQ
Ronja, Irhaberki Ronja, Mudi Elen Kivi-Paju 100.00 DSQ
Driff, Est Kalvana Decadent Treat, Inglise kokkerspanjel Ene Mae 100.00 DSQ

A3 Jumping small/medium

mini

Raja pikkus: 205 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 51.00 s, Maksimumaeg: 77.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Liile Jõgi
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 39.47 5.19 0 -11.53 0.00
2 Teira, Houndbrae Solitaire, Jaapani špits Jelena Proshina 40.08 5.11 0 -10.92 0.00
3 Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Tiiu Eesmaa 41.03 5.00 0 -9.97 0.00
4 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 42.37 4.84 0 -8.63 0.00
5 Pähkel, As'Gunapal Be Happy Springflower, Bostoni terjer Maarja Padari-Kallit 44.61 4.60 0 -6.39 0.00
6 Brita, Chanson D'ete Adriatica, Väike puudel Helina Sepp 53.32 3.84 0 2.32 2.32
7 Lina, Xia Vom Grunen Kuckuck, Parson russeli terrier Viktor Barbarov 42.58 4.81 5 -8.42 5.00
8 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 42.75 4.80 5 -8.25 5.00
Mia, Lovely Eyes call me Mia, West highland white terjer Madli Kurme 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 205 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 51.00 s, Maksimumaeg: 77.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Liile Jõgi
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 35.83 5.72 0 -15.17 0.00
2 Stels, Marvitholl Ikar, Shetlandi lambakoer Svetlana Prokopenko 40.79 5.03 0 -10.21 0.00
3 Zinni, WandaPesa Pina Colada Zinnia Zelda, Shetlandi lambakoer Tuuli Vaino 41.40 4.95 0 -9.60 0.00
4 Brandy, Brandy, Tõuta Helina Sepp 49.62 4.13 0 -1.38 0.00
5 Driff, Est Kalvana Decadent Treat, Inglise kokkerspanjel Ene Mae 44.59 4.60 5 -6.41 5.00
6 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 43.95 4.66 10 -7.05 10.00
Jetta, Karolegotto Josetta, Romagna veekoer Karoliina Kansi 100.00 DSQ
Ronja, Irhaberki Ronja, Mudi Elen Kivi-Paju 100.00 DSQ
Pipa, Chanson d`Ete Barracuda, Väike puudel Jane Tüksammel 100.00 DSQ
Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 100.00 DSQ

A3 Jumping large

maksi

Raja pikkus: 220 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 55.00 s, Maksimumaeg: 83.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Natali Happonen
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Lexa , Lakeside Fellow Chilly Caramba, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 34.02 6.47 0 -20.98 0.00
2 Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 35.09 6.27 0 -19.91 0.00
3 Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 35.74 6.16 0 -19.26 0.00
4 Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 36.52 6.02 0 -18.48 0.00
5 Olli, Capricole Crazy About You, Austraalia lambakoer Tuuli Vaino 39.26 5.60 0 -15.74 0.00
6 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 42.86 5.13 0 -12.14 0.00
7 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 51.65 4.26 0 -3.35 0.00
8 Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 37.71 5.83 5 -17.29 5.00
9 Race, Blessed Borders Run The Race, Bordercollie Eve Lepik 37.81 5.82 5 -17.19 5.00
10 Piper, Aimy Great Joy, Chodsky Pes Merit Rahnik 45.75 4.81 5 -9.25 5.00
11 Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 48.85 4.50 10 -6.15 10.00
12 Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 38.95 5.65 20 -16.05 20.00
Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino 100.00 DSQ
Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Marko Visse 100.00 DSQ
Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 100.00 DSQ
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ

A3 Agility large

maksi

Raja pikkus: 220 m, Kiirus: 3.90 m/s, Ideaalaeg: 56.00 s, Maksimumaeg: 84.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Natali Happonen
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 34.40 6.40 0 -21.60 0.00
2 Olli, Capricole Crazy About You, Austraalia lambakoer Tuuli Vaino 35.85 6.14 0 -20.15 0.00
3 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 36.27 6.07 0 -19.73 0.00
4 Piper, Aimy Great Joy, Chodsky Pes Merit Rahnik 41.61 5.29 0 -14.39 0.00
5 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 56.52 3.89 0 0.52 0.52
6 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino 44.97 4.89 5 -11.03 5.00
7 Lexa , Lakeside Fellow Chilly Caramba, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 33.50 6.57 10 -22.50 10.00
8 Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 38.15 5.77 15 -17.85 15.00
9 Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 41.75 5.27 15 -14.25 15.00
Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Marko Visse 100.00 DSQ
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ
Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 100.00 DSQ
Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 100.00 DSQ
Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 100.00 DSQ
Race, Blessed Borders Run The Race, Bordercollie Eve Lepik 100.00 DSQ

A3 Agility large

maksi

Raja pikkus: 220 m, Kiirus: 3.90 m/s, Ideaalaeg: 58.00 s, Maksimumaeg: 87.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Natali Happonen
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 37.97 5.79 0 -20.03 0.00
2 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 59.81 3.68 0 1.81 1.81
3 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 40.40 5.45 5 -17.60 5.00
4 Olli, Capricole Crazy About You, Austraalia lambakoer Tuuli Vaino 42.30 5.20 5 -15.70 5.00
5 Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Marko Visse 37.82 5.82 10 -20.18 10.00
6 Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 45.47 4.84 15 -12.53 15.00
7 Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 50.57 4.35 20 -7.43 20.00
Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino 100.00 DSQ
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ
Piper, Aimy Great Joy, Chodsky Pes Merit Rahnik 100.00 DSQ
Lexa , Lakeside Fellow Chilly Caramba, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 100.00 DSQ
Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 100.00 DSQ
Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 100.00 DSQ
Race, Blessed Borders Run The Race, Bordercollie Eve Lepik 100.00 DSQ

A3 Agility large

maksi

Raja pikkus: 220 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 58.00 s, Maksimumaeg: 87.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Mariann Rebane
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 39.41 5.58 0 -18.59 0.00
2 Olli, Capricole Crazy About You, Austraalia lambakoer Tuuli Vaino 40.82 5.39 0 -17.18 0.00
3 Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Krista Kallaste 44.24 4.97 0 -13.76 0.00
4 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 58.61 3.75 0 0.61 0.61
5 Dora, Rhosyn vom grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 37.60 5.85 5 -20.40 5.00
6 Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Marko Visse 38.55 5.71 5 -19.45 5.00
7 Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 38.60 5.70 5 -19.40 5.00
8 Lexa , Lakeside Fellow Chilly Caramba, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 36.06 6.10 10 -21.94 10.00
9 Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 43.42 5.07 10 -14.58 10.00
Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino 100.00 DSQ
Pippin, Peak River Magical Love, Austraalia lambakoer Triin Jaaniste 100.00 DSQ
Hory, Matterhorn, Bordercollie Ekaterina Patskevitch 100.00 DSQ
Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 100.00 DSQ
Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 100.00 DSQ
Piki, Toberoi Birch, Bordercollie Stefi Praakli 100.00 DSQ
Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 100.00 DSQ

A3 Agility large

maksi

Raja pikkus: 192 m, Kiirus: 3.90 m/s, Ideaalaeg: 49.00 s, Maksimumaeg: 74.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Mariann Rebane
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 32.88 5.84 0 -16.12 0.00
2 Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 33.25 5.77 0 -15.75 0.00
3 Hory, Matterhorn, Bordercollie Ekaterina Patskevitch 34.25 5.61 0 -14.75 0.00
4 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino 42.66 4.50 0 -6.34 0.00
5 Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Marko Visse 32.83 5.85 10 -16.17 10.00
6 Dora, Rhosyn vom grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 34.10 5.63 10 -14.90 10.00
7 Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Krista Kallaste 43.41 4.42 10 -5.59 10.00
8 Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 37.34 5.14 15 -11.66 15.00
Pippin, Peak River Magical Love, Austraalia lambakoer Triin Jaaniste 100.00 DSQ
Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 100.00 DSQ
Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 100.00 DSQ
Piki, Toberoi Birch, Bordercollie Stefi Praakli 100.00 DSQ
Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 100.00 DSQ
Olli, Capricole Crazy About You, Austraalia lambakoer Tuuli Vaino 100.00 DSQ
Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 100.00 DSQ
Lexa , Lakeside Fellow Chilly Caramba, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 100.00 DSQ
Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 100.00 DSQ

A3 Jumping large

maksi

Raja pikkus: 196 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 49.00 s, Maksimumaeg: 93.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Mariann Rebane
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 37.19 5.27 0 -11.81 0.00
2 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 51.20 3.83 0 2.20 2.20
3 Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Marko Visse 36.29 5.40 5 -12.71 5.00
4 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino 47.49 4.13 5 -1.51 5.00
5 Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 34.41 5.70 10 -14.59 10.00
Pippin, Peak River Magical Love, Austraalia lambakoer Triin Jaaniste 100.00 DSQ
Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 100.00 DSQ
Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 100.00 DSQ
Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Krista Kallaste 100.00 DSQ
Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 100.00 DSQ
Piki, Toberoi Birch, Bordercollie Stefi Praakli 100.00 DSQ
Olli, Capricole Crazy About You, Austraalia lambakoer Tuuli Vaino 100.00 DSQ
Lexa , Lakeside Fellow Chilly Caramba, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 100.00 DSQ
Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 100.00 DSQ
Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 100.00 DSQ
Dora, Rhosyn vom grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 100.00 DSQ
Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 100.00 DSQ
Hory, Matterhorn, Bordercollie Ekaterina Patskevitch 100.00 DSQ

A3 Jumping small/medium

mini

Raja pikkus: 196 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 49.00 s, Maksimumaeg: 93.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Mariann Rebane
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Invill, Imperator Invill, Jack russell terjer Ivanova Anastasiya 36.30 5.40 0 -12.70 0.00
2 Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Miiu Liivamägi 37.73 5.19 0 -11.27 0.00
3 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 38.04 5.15 0 -10.96 0.00
4 Pähkel, As'Gunapal Be Happy Springflower, Bostoni terjer Maarja Padari-Kallit 38.78 5.05 0 -10.22 0.00
5 Teira, Houndbrae Solitaire, Jaapani špits Jelena Proshina 39.05 5.02 0 -9.95 0.00
6 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 39.25 4.99 0 -9.75 0.00
7 Elly, Marvithall Ellada, Shetlandi lambakoer Ekaterina Patskevotch 39.44 4.97 0 -9.56 0.00
8 Dante, Style Life Jameson Gold, Welsh Corgi Pembroke Anna Kuznetsova 43.16 4.54 5 -5.84 5.00
9 Future, Style Life Future, Welsh Corgi Pembroke Anna Kuznetsova 51.72 3.79 10 2.72 12.72
Davis, Scandyline Ocean of Love, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 100.00 DSQ
My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 100.00 DSQ
Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 196 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 49.00 s, Maksimumaeg: 93.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Mariann Rebane
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 34.66 5.65 0 -14.34 0.00
2 Summer, Marvitholl Dynasty, Shetlandi lambakoer Lidija Belajeva 39.37 4.98 0 -9.63 0.00
3 Kusti, Ability Black Jumper, Shetlandi lambakoer Katariina Põder 40.95 4.79 0 -8.05 0.00
Stels, Marvitholl Ikar, Shetlandi lambakoer Svetlana Prokopenko 100.00 DSQ
Jetta, Karolegotto Josetta, Romagna veekoer Karoliina Kansi 100.00 DSQ
Zinni, WandaPesa Pina Colada Zinnia Zelda, Shetlandi lambakoer Tuuli Vaino 100.00 DSQ
Furk, Furco Daydreams Dimvik Tish, Shetlandi lambakoer Elina Karasjova 100.00 DSQ
Sofia, Cen Clarences Quality Time, Kääbuspuudel LY PÄLL 100.00 DSQ

A3 Agility small/medium

mini

Raja pikkus: 168 m, Kiirus: 3.90 m/s, Ideaalaeg: 43.00 s, Maksimumaeg: 65.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Mariann Rebane
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Invill, Imperator Invill, Jack russell terjer Ivanova Anastasiya 32.64 5.15 0 -10.36 0.00
2 Teira, Houndbrae Solitaire, Jaapani špits Jelena Proshina 33.68 4.99 0 -9.32 0.00
3 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 34.30 4.90 0 -8.70 0.00
4 Future, Style Life Future, Welsh Corgi Pembroke Anna Kuznetsova 44.37 3.79 0 1.37 1.37
5 Elly, Marvithall Ellada, Shetlandi lambakoer Ekaterina Patskevotch 34.11 4.93 5 -8.89 5.00
6 My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 36.82 4.56 5 -6.18 5.00
7 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 37.93 4.43 5 -5.07 5.00
8 Dante, Style Life Jameson Gold, Welsh Corgi Pembroke Anna Kuznetsova 39.95 4.21 10 -3.05 10.00
9 Pähkel, As'Gunapal Be Happy Springflower, Bostoni terjer Maarja Padari-Kallit 44.91 3.74 15 1.91 16.91
Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Miiu Liivamägi 100.00 DSQ
Davis, Scandyline Ocean of Love, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 100.00 DSQ
Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 168 m, Kiirus: 3.90 m/s, Ideaalaeg: 43.00 s, Maksimumaeg: 65.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Mariann Rebane
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 31.18 5.39 0 -11.82 0.00
2 Summer, Marvitholl Dynasty, Shetlandi lambakoer Lidija Belajeva 34.16 4.92 0 -8.84 0.00
3 Stels, Marvitholl Ikar, Shetlandi lambakoer Svetlana Prokopenko 36.14 4.65 0 -6.86 0.00
4 Furk, Furco Daydreams Dimvik Tish, Shetlandi lambakoer Elina Karasjova 38.33 4.38 0 -4.67 0.00
5 Zinni, WandaPesa Pina Colada Zinnia Zelda, Shetlandi lambakoer Tuuli Vaino 33.32 5.04 5 -9.68 5.00
6 Jetta, Karolegotto Josetta, Romagna veekoer Karoliina Kansi 37.52 4.48 5 -5.48 5.00
Kusti, Ability Black Jumper, Shetlandi lambakoer Katariina Põder 100.00 DSQ
Sofia, Cen Clarences Quality Time, Kääbuspuudel LY PÄLL 100.00 DSQ

A3 Agility small/medium

mini

Raja pikkus: 190 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 50.00 s, Maksimumaeg: 75.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Mariann Rebane
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 35.49 5.35 0 -14.51 0.00
2 Teira, Houndbrae Solitaire, Jaapani špits Jelena Proshina 36.61 5.19 0 -13.39 0.00
3 Elly, Marvithall Ellada, Shetlandi lambakoer Ekaterina Patskevotch 36.75 5.17 0 -13.25 0.00
4 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 38.11 4.99 0 -11.89 0.00
5 Dante, Style Life Jameson Gold, Welsh Corgi Pembroke Anna Kuznetsova 43.55 4.36 0 -6.45 0.00
6 Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Miiu Liivamägi 37.53 5.06 5 -12.47 5.00
7 Future, Style Life Future, Welsh Corgi Pembroke Anna Kuznetsova 48.91 3.88 5 -1.09 5.00
8 Pähkel, As'Gunapal Be Happy Springflower, Bostoni terjer Maarja Padari-Kallit 41.92 4.53 15 -8.08 15.00
Davis, Scandyline Ocean of Love, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 100.00 DSQ
Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 100.00 DSQ
Invill, Imperator Invill, Jack russell terjer Ivanova Anastasiya 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 190 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 50.00 s, Maksimumaeg: 75.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Mariann Rebane
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 32.60 5.83 0 -17.40 0.00
2 Zinni, WandaPesa Pina Colada Zinnia Zelda, Shetlandi lambakoer Tuuli Vaino 35.55 5.34 0 -14.45 0.00
3 Furk, Furco Daydreams Dimvik Tish, Shetlandi lambakoer Elina Karasjova 39.42 4.82 0 -10.58 0.00
4 Jetta, Karolegotto Josetta, Romagna veekoer Karoliina Kansi 38.59 4.92 5 -11.41 5.00
5 Stels, Marvitholl Ikar, Shetlandi lambakoer Svetlana Prokopenko 42.24 4.50 5 -7.76 5.00
6 Kusti, Ability Black Jumper, Shetlandi lambakoer Katariina Põder 48.21 3.94 10 -1.79 10.00
Summer, Marvitholl Dynasty, Shetlandi lambakoer Lidija Belajeva 100.00 DSQ
Sofia, Cen Clarences Quality Time, Kääbuspuudel LY PÄLL 100.00 DSQ

A1 Agility

mini

Raja pikkus: 147 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Jaanika Lillenberg
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Chelsy, Ambre Dore Chelsea, Papillon Laura Karolina Gradickaite 36.40 4.04 5 -9.60 5.00
Janis, Armirelli Hot Date , Austraalia terjer Ingrid Sats 100.00 DSQ
Maru, Päiksekiir Maru, Kääbuspinšer Ivika Sootla 100.00 DSQ
Wifi, Lamborgini Uragan Emoushins, Jack russell terjer Ingrid Vaas 100.00 DSQ
Mickey, Siimline's Mickey, Papillon Kätriin Kivimets 100.00 DSQ
Maru, Maru, Jack russell terjer Kristin Vähi 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 147 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Jaanika Lillenberg
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Reti, Nice Of You To Come Bye Into The Dark, Horvaatia lambakoer Inge Ringmets 23.15 6.35 0 -22.85 0.00 SERT A1->A2
2 Mega, Ability Black Omega, Shetlandi lambakoer Katariina Põder 26.62 5.52 5 -19.38 5.00
3 Sessi, Flyland Double Success, Shetlandi lambakoer Piret Eriste 38.80 3.79 15 -7.20 15.00
Ada, Wonder Girl Wankan, Austraalia kelpie Lea Tummeleht 100.00 DSQ
Rosin, Runrunrun Can't Stop Running, Inglise kokkerspanjel Kadi Saviauk 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 147 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Jaanika Lillenberg
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Rio, Ebony Nose Elitario , Bordercollie Olga Duduša 25.04 5.87 10 -20.96 10.00
2 Shelby, Chess sopretty matchless shelby, Kuldne retriiver Viktor Vorobets 36.24 4.06 10 -9.76 10.00
3 Opeia, KASIOPĖJA Auksinė svaja, Airedale'i terjer Sirelin Timmermann 37.36 3.93 10 -8.64 10.00
4 Bosu, Bodeguita del Medio Swiss Tricolor, Entlebuchi Alpi karjakoer Hedi Peterson 24.43 6.02 25 -21.57 25.00
5 Ekke, Fire Rock Excellent, Bordercollie Maria Kivastik 34.16 4.30 25 -11.84 25.00
Raito, Dragon Roar Scigajac Wiatr, Bordercollie Maria Kivastik 100.00 DSQ

A1 Agility

mini

Raja pikkus: 147 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Jaanika Lillenberg
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Mickey, Siimline's Mickey, Papillon Kätriin Kivimets 26.81 5.48 0 -19.19 0.00 SERT A1->A2
2 Chelsy, Ambre Dore Chelsea, Papillon Laura Karolina Gradickaite 28.71 5.12 0 -17.29 0.00
3 Maru, Päiksekiir Maru, Kääbuspinšer Ivika Sootla 33.11 4.44 10 -12.89 10.00
4 Janis, Armirelli Hot Date , Austraalia terjer Ingrid Sats 30.27 4.86 15 -15.73 15.00
Wifi, Lamborgini Uragan Emoushins, Jack russell terjer Ingrid Vaas 100.00 DSQ
Maru, Maru, Jack russell terjer Kristin Vähi 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 147 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Jaanika Lillenberg
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Reti, Nice Of You To Come Bye Into The Dark, Horvaatia lambakoer Inge Ringmets 22.99 6.39 0 -23.01 0.00
2 Sessi, Flyland Double Success, Shetlandi lambakoer Piret Eriste 32.65 4.50 0 -13.35 0.00
3 Mega, Ability Black Omega, Shetlandi lambakoer Katariina Põder 37.09 3.96 20 -8.91 20.00
Ada, Wonder Girl Wankan, Austraalia kelpie Lea Tummeleht 100.00 DSQ
Rosin, Runrunrun Can't Stop Running, Inglise kokkerspanjel Kadi Saviauk 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 147 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Jaanika Lillenberg
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Bosu, Bodeguita del Medio Swiss Tricolor, Entlebuchi Alpi karjakoer Hedi Peterson 23.53 6.25 0 -22.47 0.00
2 Shelby, Chess sopretty matchless shelby, Kuldne retriiver Viktor Vorobets 44.05 3.34 10 -1.95 10.00
3 Ekke, Fire Rock Excellent, Bordercollie Maria Kivastik 28.37 5.18 25 -17.63 25.00
4 Kardi, Mazasis Karalius Tank Kardi, Akita Nataļja Zuiča 64.28 2.29 10 18.28 28.28
Opeia, KASIOPĖJA Auksinė svaja, Airedale'i terjer Sirelin Timmermann 100.00 DSQ
Rio, Ebony Nose Elitario , Bordercollie Olga Duduša 100.00 DSQ
Raito, Dragon Roar Scigajac Wiatr, Bordercollie Maria Kivastik 100.00 DSQ

A1 Jumping

mini

Raja pikkus: 130 m, Kiirus: 3.70 m/s, Ideaalaeg: 35.00 s, Maksimumaeg: 70.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Jaanika Lillenberg
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Wifi, Lamborgini Uragan Emoushins, Jack russell terjer Ingrid Vaas 24.81 5.24 0 -10.19 0.00
2 Mickey, Siimline's Mickey, Papillon Kätriin Kivimets 25.56 5.09 0 -9.44 0.00
3 Janis, Armirelli Hot Date , Austraalia terjer Ingrid Sats 27.20 4.78 5 -7.80 5.00
Maru, Päiksekiir Maru, Kääbuspinšer Ivika Sootla 100.00 DSQ
Chelsy, Ambre Dore Chelsea, Papillon Laura Karolina Gradickaite 100.00 DSQ
Maru, Maru, Jack russell terjer Kristin Vähi 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 130 m, Kiirus: 3.70 m/s, Ideaalaeg: 35.00 s, Maksimumaeg: 70.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Jaanika Lillenberg
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Rosin, Runrunrun Can't Stop Running, Inglise kokkerspanjel Kadi Saviauk 29.30 4.44 0 -5.70 0.00
2 Mega, Ability Black Omega, Shetlandi lambakoer Katariina Põder 25.91 5.02 5 -9.09 5.00
3 Reti, Nice Of You To Come Bye Into The Dark, Horvaatia lambakoer Inge Ringmets 23.16 5.61 10 -11.84 10.00
Sessi, Flyland Double Success, Shetlandi lambakoer Piret Eriste 100.00 DSQ
Ada, Wonder Girl Wankan, Austraalia kelpie Lea Tummeleht 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 130 m, Kiirus: 3.70 m/s, Ideaalaeg: 35.00 s, Maksimumaeg: 70.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Jaanika Lillenberg
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Raito, Dragon Roar Scigajac Wiatr, Bordercollie Maria Kivastik 27.84 4.67 5 -7.16 5.00
2 Shelby, Chess sopretty matchless shelby, Kuldne retriiver Viktor Vorobets 39.42 3.30 10 4.42 14.42
3 Ekke, Fire Rock Excellent, Bordercollie Maria Kivastik 25.38 5.12 20 -9.62 20.00
4 Kardi, Mazasis Karalius Tank Kardi, Akita Nataļja Zuiča 67.52 1.93 5 32.52 37.52
Opeia, KASIOPĖJA Auksinė svaja, Airedale'i terjer Sirelin Timmermann 100.00 DSQ
Rio, Ebony Nose Elitario , Bordercollie Olga Duduša 100.00 DSQ
Bosu, Bodeguita del Medio Swiss Tricolor, Entlebuchi Alpi karjakoer Hedi Peterson 100.00 DSQ

A0 1. rada

mini

Raja pikkus: 133 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 44.00 s, Maksimumaeg: 88.00 s, Kohtunik: A0 rajad Svetlana Zolotnikova / hindab Jaanika Lillenberg, Lauasekretär: Jaanika Lillenberg
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
Michka, Osmines Morning Moon, kääbusspits Kaiu Guk 100.00 DSQ
Zoe, Helandros Uptown Queen, Cavalier king charles spaniel Kristiina Mäesepp 100.00 DSQ
Harvy, Harvy Black Wonder, Shetlandi lambakoer Tatjana Shaboha 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 133 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 44.00 s, Maksimumaeg: 88.00 s, Kohtunik: A0 rajad Svetlana Zolotnikova / hindab Jaanika Lillenberg, Lauasekretär: Jaanika Lillenberg
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Charlija, CHARLIE'S DEVI STAFFSTEP, Staffordshire Bull Terrier Ieva Krustina 23.67 5.62 0 -20.33 0.00
2 Muffi, Muffin, Tõuta Margit Ott 36.43 3.65 5 -7.57 5.00
3 Sabby, Berrypets Black Sabbath, Basset hound Maarja Kalma 38.07 3.49 5 -5.93 5.00
Darwin , Bently, beagle Birgit Piho 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 133 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 44.00 s, Maksimumaeg: 88.00 s, Kohtunik: A0 rajad Svetlana Zolotnikova / hindab Jaanika Lillenberg, Lauasekretär: Jaanika Lillenberg
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Fram, Follow the Leader for Fire Rock, Bordercollie Marko Visse 19.15 6.95 0 -24.85 0.00
2 Murash, A Black Universe The Maze Runner, Bordercollie Ekaterina Patskevitch 21.10 6.30 0 -22.90 0.00
3 Sella, Axella The Magic Of Surprise, Bordercollie Monika Kiho 21.17 6.28 5 -22.83 5.00
4 Nika , Nika Oregon Rival's, Dobermann Nataļja Zuiča 25.79 5.16 5 -18.21 5.00
5 Čelsi, Laumiņas Oksforda Čelsija, Labradori retriiver Loreta Zaļa 40.29 3.30 5 -3.71 5.00
6 Pähkel, Noisette Nostrum, Saksa bokser Mari Nõmmemaa 27.22 4.89 10 -16.78 10.00
Nana, Nana, Tõuta Eveliina Piironen 100.00 DSQ
Felicity, Komentajan Aniline, Belgia lambakoer malinois Birgit Piho 100.00 DSQ
Suvi, Dior Talent Barcelona Bis, Vaaraokoer Laura-Liisa Heinoja 100.00 DNS

A0 2. rada

mini

Raja pikkus: 128 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 42.00 s, Maksimumaeg: 84.00 s, Kohtunik: A0 rajad Svetlana Zolotnikova / hindab Jaanika Lillenberg, Lauasekretär: Jaanika Lillenberg
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
Michka, Osmines Morning Moon, kääbusspits Kaiu Guk 100.00 DSQ
Zoe, Helandros Uptown Queen, Cavalier king charles spaniel Kristiina Mäesepp 100.00 DSQ
Harvy, Harvy Black Wonder, Shetlandi lambakoer Tatjana Shaboha 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 128 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 42.00 s, Maksimumaeg: 84.00 s, Kohtunik: A0 rajad Svetlana Zolotnikova / hindab Jaanika Lillenberg, Lauasekretär: Jaanika Lillenberg
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Darwin , Bently, beagle Birgit Piho 28.73 4.46 0 -13.27 0.00
2 Muffi, Muffin, Tõuta Margit Ott 38.31 3.34 0 -3.69 0.00
Charlija, CHARLIE'S DEVI STAFFSTEP, Staffordshire Bull Terrier Ieva Krustina 100.00 DSQ
Sabby, Berrypets Black Sabbath, Basset hound Maarja Kalma 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 128 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 42.00 s, Maksimumaeg: 84.00 s, Kohtunik: A0 rajad Svetlana Zolotnikova / hindab Jaanika Lillenberg, Lauasekretär: Jaanika Lillenberg
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Sella, Axella The Magic Of Surprise, Bordercollie Monika Kiho 20.32 6.30 0 -21.68 0.00
2 Nika , Nika Oregon Rival's, Dobermann Nataļja Zuiča 24.49 5.23 0 -17.51 0.00
3 Čelsi, Laumiņas Oksforda Čelsija, Labradori retriiver Loreta Zaļa 32.76 3.91 0 -9.24 0.00
4 Felicity, Komentajan Aniline, Belgia lambakoer malinois Birgit Piho 18.89 6.78 5 -23.11 5.00
5 Fram, Follow the Leader for Fire Rock, Bordercollie Marko Visse 22.16 5.78 5 -19.84 5.00
6 Murash, A Black Universe The Maze Runner, Bordercollie Ekaterina Patskevitch 23.40 5.47 5 -18.60 5.00
7 Pähkel, Noisette Nostrum, Saksa bokser Mari Nõmmemaa 32.04 4.00 10 -9.96 10.00
Nana, Nana, Tõuta Eveliina Piironen 100.00 DSQ
Suvi, Dior Talent Barcelona Bis, Vaaraokoer Laura-Liisa Heinoja 100.00 DNS