01-02.09.18 AMETLIK VÕISTLUS MM meeskonna toetuseks

A0 hüpperada 1 mini midi maksi
A0 hüpperada 2 mini midi maksi
V1 - A1 hüpperada mini midi maksi
V2 - A1 agility mini midi maksi
V3 - A1 agilityrada mini midi maksi
V4 - A3 agility L maksi
V5 - A3 agility L maksi
V6 - A3 hüpperada L maksi
V7 - A3 hüpperada S/M mini midi
V8 - A3 agility S/M mini midi
V9 - A3 agility S/M mini midi
V1 - A3 agilityrada S/M mini midi
V2 - A3 agility S/M mini midi
V3 - A3 hüpperada S/M mini midi
V4 - A3 hüpperada L maksi
V5 - A3 agility L maksi
V6 - A3 agilityrada L maksi
V7 - A2 agilityrada mini midi maksi
V8 - A2 agility mini midi maksi
V9 - A2 hüpperada mini midi maksi
A0 hüpperada 1 mini midi maksi
A0 hüpperada 2 mini midi maksi

A0 hüpperada 1

mini

Raja pikkus: 112 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 37.00 s, Maksimumaeg: 74.00 s, Kohtunik: Lidia Belyaeva, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Shandy, Vortex Shandy For The Leader is Antagrada, Saksa jahiterjer Andrey Kikin 18.11 6.18 0 -18.89 0.00
2 Lily, Ak Mil Vista Tiger Lily, Welsh terjer Tiina Jürjo 20.02 5.59 0 -16.98 0.00
3 Sofi , Lexberry´s Royal Four Sofia, Jack russell terjer Kati Altmets 21.97 5.10 0 -15.03 0.00
4 Mona, Helandros Ivory and Ebony, Cavalier king charles spaniel Egor Suhhanov 25.20 4.44 0 -11.80 0.00
5 Kasper, Welfrend Kasper Speedway, Jack russell terjer Inna Bortnovskiy 28.20 3.97 0 -8.80 0.00
Jango, Jesse James Admiko, Jack russell terjer Kaie Kivisaar 100.00 DSQ
Polly, Uvertyura Polet ot Nevskogo Dueta, Papillon Marina Bagrova 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 112 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 37.00 s, Maksimumaeg: 74.00 s, Kohtunik: Lidia Belyaeva, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Kika, Kika iz Tvrdavice, Horvaatia lambakoer Kairi Raamat 20.93 5.35 0 -16.07 0.00

maksi

Raja pikkus: 112 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 37.00 s, Maksimumaeg: 74.00 s, Kohtunik: Lidia Belyaeva, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Nova, Aiadna Alias Empire, Austraalia lambakoer Anna Darina Kerola 24.87 4.50 0 -12.13 0.00
2 Dex, Fair Helloiz Derecho , Bordercollie Marta Miil 16.75 6.69 5 -20.25 5.00
3 Fii, Follow The Leader Light Giving Fire, Bordercollie Kristi Vaidla 24.71 4.53 10 -12.29 10.00
Ella , Abbi--Gabriella, Vana inglise lambakoer Jekaterina Kaljukivi 100.00 DSQ
Bimo, Seventy Seven Yogurt, Austraalia lambakoer Niina Haugstad 100.00 DNS

A0 hüpperada 2

mini

Raja pikkus: 102 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 34.00 s, Maksimumaeg: 68.00 s, Kohtunik: Lidia Belyaeva, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Mona, Helandros Ivory and Ebony, Cavalier king charles spaniel Egor Suhhanov 22.57 4.52 0 -11.43 0.00
2 Shandy, Vortex Shandy For The Leader is Antagrada, Saksa jahiterjer Andrey Kikin 15.40 6.62 5 -18.60 5.00
3 Kasper, Welfrend Kasper Speedway, Jack russell terjer Inna Bortnovskiy 23.23 4.39 10 -10.77 10.00
Lily, Ak Mil Vista Tiger Lily, Welsh terjer Tiina Jürjo 100.00 DSQ
Sofi , Lexberry´s Royal Four Sofia, Jack russell terjer Kati Altmets 100.00 DSQ
Jango, Jesse James Admiko, Jack russell terjer Kaie Kivisaar 100.00 DSQ
Polly, Uvertyura Polet ot Nevskogo Dueta, Papillon Marina Bagrova 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 102 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 34.00 s, Maksimumaeg: 68.00 s, Kohtunik: Lidia Belyaeva, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Kika, Kika iz Tvrdavice, Horvaatia lambakoer Kairi Raamat 18.20 5.60 0 -15.80 0.00

maksi

Raja pikkus: 102 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 34.00 s, Maksimumaeg: 68.00 s, Kohtunik: Lidia Belyaeva, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Fii, Follow The Leader Light Giving Fire, Bordercollie Kristi Vaidla 16.55 6.16 0 -17.45 0.00
2 Nova, Aiadna Alias Empire, Austraalia lambakoer Anna Darina Kerola 21.97 4.64 0 -12.03 0.00
3 Dex, Fair Helloiz Derecho , Bordercollie Marta Miil 17.30 5.90 5 -16.70 5.00
4 Ella , Abbi--Gabriella, Vana inglise lambakoer Jekaterina Kaljukivi 23.97 4.26 5 -10.03 5.00
Bimo, Seventy Seven Yogurt, Austraalia lambakoer Niina Haugstad 100.00 DNS

V1 - A1 hüpperada

mini

Raja pikkus: 120 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 40.00 s, Maksimumaeg: 80.00 s, Kohtunik: Lidia Belyaeva, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Rio, L'Italiano iz Severnoy Imperii, Kääbuspuudel Ekaterina Vaida 22.30 5.38 0 -17.70 0.00
2 Redži, Flyland Jaunty Fellow, Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 24.10 4.98 0 -15.90 0.00
3 Jade , Yampy Yard Jade Goddess Of Mercy, Kääbus bullterjer Liisbeth Koger 24.39 4.92 0 -15.61 0.00
4 Janis, Armirelli Hot Date , Austraalia terjer Ingrid Sats 24.66 4.87 0 -15.34 0.00
5 Zeki, Wandapesa Tiramisu Zusa Zeki, Shetlandi lambakoer Mirjam Kaldma 28.42 4.22 0 -11.58 0.00
6 Pärli , Helandros Pearls N Crystals, Cavalier king charles spaniel Raili Kaptein 38.99 3.08 0 -1.01 0.00 SERT
Mäki, Jäljekütt Magnus, Lühikarvaline taks Katrin Visk 100.00 DSQ
Smokey , Astersland Black Smoke, Welsh Corgi Pembroke Merike Kodanipork 100.00 DSQ
Taavi, Dingir-ra Archangel, cavalier king charles spanjel Marilin Reintamm 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 120 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 40.00 s, Maksimumaeg: 80.00 s, Kohtunik: Lidia Belyaeva, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Cooper, Love Legacy Perfect Hope, beagle Kadri Narusk 33.15 3.62 5 -6.85 5.00

maksi

Raja pikkus: 120 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 40.00 s, Maksimumaeg: 80.00 s, Kohtunik: Lidia Belyaeva, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Lexa , Lakeside fellow Chilly Caramba, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 21.17 5.67 0 -18.83 0.00
2 Micky, Midnight Breeze Ausyte, Austraalia lambakoer Iris Paarop 22.43 5.35 0 -17.57 0.00
3 Elli, Elli, Tõuta Relika Järveots 25.83 4.65 0 -14.17 0.00
4 Geps , Flyland Cheetah, Bordercollie Inga Järv 22.42 5.35 5 -17.58 5.00
5 Tori, Malet Park Ideal Star Victory, Siledakarvaline retriiver Viktoria Pavlenkova 27.93 4.30 15 -12.07 15.00

V2 - A1 agility

mini

Raja pikkus: 160 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 53.00 s, Maksimumaeg: 106.00 s, Kohtunik: Lidia Belyaeva, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Mäki, Jäljekütt Magnus, Lühikarvaline taks Katrin Visk 46.90 3.41 0 -6.10 0.00
2 Pärli , Helandros Pearls N Crystals, Cavalier king charles spaniel Raili Kaptein 83.20 1.92 5 30.20 35.20
Jade , Yampy Yard Jade Goddess Of Mercy, Kääbus bullterjer Liisbeth Koger 100.00 DSQ
Zeki, Wandapesa Tiramisu Zusa Zeki, Shetlandi lambakoer Mirjam Kaldma 100.00 DSQ
Smokey , Astersland Black Smoke, Welsh Corgi Pembroke Merike Kodanipork 100.00 DSQ
Redži, Flyland Jaunty Fellow, Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 100.00 DSQ
Janis, Armirelli Hot Date , Austraalia terjer Ingrid Sats 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 160 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 53.00 s, Maksimumaeg: 106.00 s, Kohtunik: Lidia Belyaeva, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
Cooper, Love Legacy Perfect Hope, beagle Kadri Narusk 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 160 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 53.00 s, Maksimumaeg: 106.00 s, Kohtunik: Lidia Belyaeva, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Elli, Elli, Tõuta Relika Järveots 36.69 4.36 0 -16.31 0.00 SERT
Tori, Malet Park Ideal Star Victory, Siledakarvaline retriiver Viktoria Pavlenkova 100.00 DSQ
Samanta, Kiara Ola Luis, Mallorca Dogi (CA DE BOU) Julija Akilova 100.00 DSQ
Geps , Flyland Cheetah, Bordercollie Inga Järv 100.00 DSQ
Micky, Midnight Breeze Ausyte, Austraalia lambakoer Iris Paarop 100.00 DSQ

V3 - A1 agilityrada

mini

Raja pikkus: 188 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 63.00 s, Maksimumaeg: 126.00 s, Kohtunik: Lidia Belyaeva, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Redži, Flyland Jaunty Fellow, Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 38.72 4.86 0 -24.28 0.00
2 Jade , Yampy Yard Jade Goddess Of Mercy, Kääbus bullterjer Liisbeth Koger 41.01 4.58 5 -21.99 5.00
3 Smokey , Astersland Black Smoke, Welsh Corgi Pembroke Merike Kodanipork 49.53 3.80 10 -13.47 10.00
4 Janis, Armirelli Hot Date , Austraalia terjer Ingrid Sats 38.96 4.83 20 -24.04 20.00
Mäki, Jäljekütt Magnus, Lühikarvaline taks Katrin Visk 100.00 DSQ
Zeki, Wandapesa Tiramisu Zusa Zeki, Shetlandi lambakoer Mirjam Kaldma 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 188 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 63.00 s, Maksimumaeg: 126.00 s, Kohtunik: Lidia Belyaeva, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Cooper, Love Legacy Perfect Hope, beagle Kadri Narusk 74.12 2.54 10 11.12 21.12

maksi

Raja pikkus: 188 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 63.00 s, Maksimumaeg: 126.00 s, Kohtunik: Lidia Belyaeva, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Micky, Midnight Breeze Ausyte, Austraalia lambakoer Iris Paarop 38.07 4.94 0 -24.93 0.00
2 Elli, Elli, Tõuta Relika Järveots 40.77 4.61 0 -22.23 0.00
3 Samanta, Kiara Ola Luis, Mallorca Dogi (CA DE BOU) Julija Akilova 46.32 4.06 0 -16.68 0.00 SERT
4 Tori, Malet Park Ideal Star Victory, Siledakarvaline retriiver Viktoria Pavlenkova 45.19 4.16 10 -17.81 10.00
Geps , Flyland Cheetah, Bordercollie Inga Järv 100.00 DSQ

V4 - A3 agility L

maksi

Raja pikkus: 199 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 50.00 s, Maksimumaeg: 100.00 s, Kohtunik: Lidia Belyaeva, Lauasekretär: Kaisa Tsäro
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 38.48 5.17 0 -11.52 0.00
2 Mõsh, Never Never Land L´Vana, Bordercollie Olga Uleksina 39.06 5.09 0 -10.94 0.00
3 Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 39.56 5.03 0 -10.44 0.00
4 Enzo , Enzo Hendl, Bordercollie Natalja Garastsenko 40.13 4.96 0 -9.87 0.00
5 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 42.49 4.68 0 -7.51 0.00
6 Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 43.18 4.61 0 -6.82 0.00
7 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 52.73 3.77 0 2.73 2.73
8 Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 38.24 5.20 5 -11.76 5.00
9 Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 38.59 5.16 5 -11.41 5.00
10 Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 45.06 4.42 5 -4.94 5.00
11 Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 45.46 4.38 5 -4.54 5.00
12 Race, Blessed Borders Run The Race, Bordercollie Eve Lepik 37.90 5.25 10 -12.10 10.00
13 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 41.31 4.82 15 -8.69 15.00
14 Frida, Esaber Vliegende Faranth, hollandi lambakoer, lühikarvaline Tiina Veskilt 44.30 4.49 15 -5.70 15.00
Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 100.00 DSQ
Arishi, Sheeprockers Arishi, Bordercollie Saara Vällik 100.00 DSQ
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 100.00 DSQ
Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Marko Visse 100.00 DSQ
Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 100.00 DSQ
Uma, Follow the Leader Queen of Hearts, Bordercollie Natalja Garastsenko 100.00 DSQ
Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 100.00 DSQ
Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 100.00 DSQ
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 50.00 100.00 DNS
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DNS

V5 - A3 agility L

maksi

Raja pikkus: 214 m, Kiirus: 4.20 m/s, Ideaalaeg: 51.00 s, Maksimumaeg: 102.00 s, Kohtunik: Lidia Belyaeva, Lauasekretär: Kaisa Tsäro
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 38.79 5.52 0 -12.21 0.00
2 Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 39.96 5.36 0 -11.04 0.00
3 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 52.06 4.11 0 1.06 1.06
4 Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 38.34 5.58 5 -12.66 5.00
5 Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 46.75 4.58 5 -4.25 5.00
6 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 39.01 5.49 10 -11.99 10.00
7 Mõsh, Never Never Land L´Vana, Bordercollie Olga Uleksina 42.78 5.00 10 -8.22 10.00
8 Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 47.40 4.51 10 -3.60 10.00
9 Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 49.14 4.35 10 -1.86 10.00
10 Frida, Esaber Vliegende Faranth, hollandi lambakoer, lühikarvaline Tiina Veskilt 42.21 5.07 15 -8.79 15.00
Arishi, Sheeprockers Arishi, Bordercollie Saara Vällik 100.00 DSQ
Race, Blessed Borders Run The Race, Bordercollie Eve Lepik 100.00 DSQ
Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 100.00 DSQ
Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 100.00 DSQ
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 100.00 DSQ
Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 100.00 DSQ
Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Marko Visse 100.00 DSQ
Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 100.00 DSQ
Enzo , Enzo Hendl, Bordercollie Natalja Garastsenko 100.00 DSQ
Uma, Follow the Leader Queen of Hearts, Bordercollie Natalja Garastsenko 100.00 DSQ
Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 100.00 DSQ
Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 100.00 DSQ
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DNS
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DNS

V6 - A3 hüpperada L

maksi

Raja pikkus: 181 m, Kiirus: 4.50 m/s, Ideaalaeg: 40.00 s, Maksimumaeg: 80.00 s, Kohtunik: Lidia Belyaeva, Lauasekretär: Kaisa Tsäro
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 32.41 5.58 0 -7.59 0.00
2 Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 32.87 5.51 0 -7.13 0.00
3 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 33.41 5.42 0 -6.59 0.00
4 Enzo , Enzo Hendl, Bordercollie Natalja Garastsenko 34.03 5.32 0 -5.97 0.00
5 Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 34.61 5.23 0 -5.39 0.00
6 Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 35.46 5.10 0 -4.54 0.00
7 Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 35.81 5.05 0 -4.19 0.00
8 Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 37.13 4.87 0 -2.87 0.00
9 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 37.54 4.82 0 -2.46 0.00
10 Uma, Follow the Leader Queen of Hearts, Bordercollie Natalja Garastsenko 36.31 4.98 5 -3.69 5.00
11 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 46.45 3.90 0 6.45 6.45
12 Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Marko Visse 34.02 5.32 10 -5.98 10.00
13 Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 36.33 4.98 10 -3.67 10.00
14 Mõsh, Never Never Land L´Vana, Bordercollie Olga Uleksina 39.13 4.63 10 -0.87 10.00
Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 100.00 DSQ
Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 100.00 DSQ
Arishi, Sheeprockers Arishi, Bordercollie Saara Vällik 100.00 DSQ
Race, Blessed Borders Run The Race, Bordercollie Eve Lepik 100.00 DSQ
Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 100.00 DSQ
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 100.00 DSQ
Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 100.00 DSQ
Frida, Esaber Vliegende Faranth, hollandi lambakoer, lühikarvaline Tiina Veskilt 100.00 DSQ
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DNS
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DNS

V7 - A3 hüpperada S/M

mini

Raja pikkus: 178 m, Kiirus: 4.50 m/s, Ideaalaeg: 40.00 s, Maksimumaeg: 80.00 s, Kohtunik: Lidia Belyaeva, Lauasekretär: Kairi Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 35.00 5.09 0 -5.00 0.00
2 Ida, Oruallika Hot Wheels Miura, Jack russell terjer Jana Vatsel 41.68 4.27 0 1.68 1.68
3 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Marge Mitt 43.45 4.10 0 3.45 3.45
4 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 32.53 5.47 5 -7.47 5.00
5 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 32.75 5.44 5 -7.25 5.00
6 Love, Lexberry's Snow Star Love, Jack russell terjer Liidia Ilves 42.91 4.15 10 2.91 12.91
Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 100.00 DSQ
Hugo, Hugo Boss, Tõuta Inna Bortnovskiy 100.00 DSQ
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 100.00 DSQ
Freya, Follow the Leader Frisky Blizzard, Parson russeli terrier Jelena Marzaljuk 100.00 DSQ
Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 100.00 DSQ
Nante, Danaini Baron de Nantes, Papillon Kamilla Alma Vilderson 100.00 DSQ
Lill, Wonder Babe of Happytails, Welsh terjer Tiina Jürjo 100.00 DSQ
Jessi, Scarlett Bevy JR Secret Hope, Jack russell terjer Jaanus Rand 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 178 m, Kiirus: 4.50 m/s, Ideaalaeg: 40.00 s, Maksimumaeg: 80.00 s, Kohtunik: Lidia Belyaeva, Lauasekretär: Kairi Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 33.30 5.35 0 -6.70 0.00
2 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 33.67 5.29 5 -6.33 5.00
3 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 52.29 3.40 10 12.29 22.29
Emil, Emil, Tõuta Maia Melts 100.00 DSQ
Fürge, Köves-berci Betyar Fürge, Mudi Anastassia Tamm 100.00 DSQ
Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 100.00 DSQ
Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 100.00 DSQ
Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 100.00 DSQ
Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 100.00 DSQ
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 100.00 DSQ
Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 100.00 DSQ

V8 - A3 agility S/M

mini

Raja pikkus: 207 m, Kiirus: 4.20 m/s, Ideaalaeg: 49.00 s, Maksimumaeg: 98.00 s, Kohtunik: Lidia Belyaeva, Lauasekretär: Kairi Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 40.23 5.15 0 -8.77 0.00
2 My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 43.17 4.79 0 -5.83 0.00
3 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 49.31 4.20 0 0.31 0.31
4 Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 66.89 3.09 5 17.89 22.89
Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 100.00 DSQ
Hugo, Hugo Boss, Tõuta Inna Bortnovskiy 100.00 DSQ
Love, Lexberry's Snow Star Love, Jack russell terjer Liidia Ilves 100.00 DSQ
Ida, Oruallika Hot Wheels Miura, Jack russell terjer Jana Vatsel 100.00 DSQ
Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 100.00 DSQ
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 100.00 DSQ
Freya, Follow the Leader Frisky Blizzard, Parson russeli terrier Jelena Marzaljuk 100.00 DSQ
Nante, Danaini Baron de Nantes, Papillon Kamilla Alma Vilderson 100.00 DSQ
Lore, Lexberry's Snow Star Lore, Jack russell terjer Liidia Ilves 100.00 DSQ
Jessi, Scarlett Bevy JR Secret Hope, Jack russell terjer Jaanus Rand 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 207 m, Kiirus: 4.20 m/s, Ideaalaeg: 49.00 s, Maksimumaeg: 98.00 s, Kohtunik: Lidia Belyaeva, Lauasekretär: Kairi Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 39.72 5.21 0 -9.28 0.00
2 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 40.52 5.11 0 -8.48 0.00
3 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 41.75 4.96 0 -7.25 0.00
4 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 49.98 4.14 0 0.98 0.98
5 Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 51.30 4.04 5 2.30 7.30
Emil, Emil, Tõuta Maia Melts 100.00 DSQ
Fürge, Köves-berci Betyar Fürge, Mudi Anastassia Tamm 100.00 DSQ
Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 100.00 DSQ
Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 100.00 DSQ
Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 100.00 DSQ
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 100.00 DSQ

V9 - A3 agility S/M

mini

Raja pikkus: 190 m, Kiirus: 4.20 m/s, Ideaalaeg: 45.00 s, Maksimumaeg: 90.00 s, Kohtunik: Lidia Belyaeva, Lauasekretär: Kairi Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 37.88 5.02 0 -7.12 0.00
2 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 38.51 4.93 0 -6.49 0.00
3 My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 38.58 4.92 0 -6.42 0.00
4 Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 38.97 4.88 0 -6.03 0.00
5 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 38.69 4.91 5 -6.31 5.00
6 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 55.46 3.43 5 10.46 15.46
Hugo, Hugo Boss, Tõuta Inna Bortnovskiy 100.00 DSQ
Ida, Oruallika Hot Wheels Miura, Jack russell terjer Jana Vatsel 100.00 DSQ
Freya, Follow the Leader Frisky Blizzard, Parson russeli terrier Jelena Marzaljuk 100.00 DSQ
Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 100.00 DSQ
Nante, Danaini Baron de Nantes, Papillon Kamilla Alma Vilderson 100.00 DSQ
Lore, Lexberry's Snow Star Lore, Jack russell terjer Liidia Ilves 100.00 DSQ
Jessi, Scarlett Bevy JR Secret Hope, Jack russell terjer Jaanus Rand 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 190 m, Kiirus: 4.20 m/s, Ideaalaeg: 45.00 s, Maksimumaeg: 90.00 s, Kohtunik: Lidia Belyaeva, Lauasekretär: Kairi Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 36.73 5.17 0 -8.27 0.00
2 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 37.36 5.09 0 -7.64 0.00
3 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 37.47 5.07 0 -7.53 0.00
4 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 47.10 4.03 0 2.10 2.10
5 Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 53.02 3.58 0 8.02 8.02
Emil, Emil, Tõuta Maia Melts 100.00 DSQ
Fürge, Köves-berci Betyar Fürge, Mudi Anastassia Tamm 100.00 DSQ
Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 100.00 DSQ
Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 100.00 DSQ
Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 100.00 DSQ
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 100.00 DSQ

V1 - A3 agilityrada S/M

mini

Raja pikkus: 179 m, Kiirus: 4.20 m/s, Ideaalaeg: 43.00 s, Maksimumaeg: 86.00 s, Kohtunik: Lidia Belyaeva, Lauasekretär: Kairi Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 34.28 5.22 0 -8.72 0.00
2 Nante, Danaini Baron de Nantes, Papillon Kamilla Alma Vilderson 35.31 5.07 0 -7.69 0.00
3 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 44.08 4.06 5 1.08 6.08
Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 100.00 DSQ
Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 100.00 DSQ
Ida, Oruallika Hot Wheels Miura, Jack russell terjer Jana Vatsel 100.00 DSQ
Herta, Jump´n´Roll Herta, jack russell'i terjer Elo Võõsa 100.00 DSQ
Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 100.00 DSQ
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 100.00 DSQ
Freya, Follow the Leader Frisky Blizzard, Parson russeli terrier Jelena Marzaljuk 100.00 DSQ
Berke, Berkelia an Fire Rock vom Elbrubin, Papillon Mariann Rebane 100.00 DSQ
Davis, Scandyline Ocean of Love, Shetlandi lambakoer Hester Rüüsak 100.00 DSQ
Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 100.00 DNS
Jessi, Scarlett Bevy JR Secret Hope, Jack russell terjer Jaanus Rand 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 179 m, Kiirus: 4.20 m/s, Ideaalaeg: 43.00 s, Maksimumaeg: 86.00 s, Kohtunik: Lidia Belyaeva, Lauasekretär: Kairi Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 32.44 5.52 0 -10.56 0.00
2 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 41.88 4.27 0 -1.12 0.00
3 Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 33.33 5.37 5 -9.67 5.00
Emil, Emil, Tõuta Maia Melts 100.00 DSQ
Fürge, Köves-berci Betyar Fürge, Mudi Anastassia Tamm 100.00 DSQ
Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 100.00 DSQ
Ronja, Irhaberki Ronja, Mudi Elen Kivi-Paju 100.00 DSQ
Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 100.00 DSQ
Tessy, Väle Sitikas Triinu, beagle Kristin Puusepp 100.00 DSQ

V2 - A3 agility S/M

mini

Raja pikkus: 184 m, Kiirus: 4.20 m/s, Ideaalaeg: 44.00 s, Maksimumaeg: 88.00 s, Kohtunik: Lidia Belyaeva, Lauasekretär: Kairi Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 35.79 5.14 0 -8.21 0.00
2 My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 37.41 4.92 0 -6.59 0.00
3 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 38.09 4.83 0 -5.91 0.00
4 Berke, Berkelia an Fire Rock vom Elbrubin, Papillon Mariann Rebane 38.56 4.77 0 -5.44 0.00
5 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 39.13 4.70 0 -4.87 0.00
6 Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 41.69 4.41 0 -2.31 0.00
7 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 46.87 3.93 0 2.87 2.87
8 Ida, Oruallika Hot Wheels Miura, Jack russell terjer Jana Vatsel 47.67 3.86 0 3.67 3.67
9 Freya, Follow the Leader Frisky Blizzard, Parson russeli terrier Jelena Marzaljuk 44.29 4.15 5 0.29 5.29
10 Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 39.06 4.71 10 -4.94 10.00
Love, Lexberry's Snow Star Love, Jack russell terjer Liidia Ilves 100.00 DSQ
Herta, Jump´n´Roll Herta, jack russell'i terjer Elo Võõsa 100.00 DSQ
Nante, Danaini Baron de Nantes, Papillon Kamilla Alma Vilderson 100.00 DSQ
Davis, Scandyline Ocean of Love, Shetlandi lambakoer Hester Rüüsak 100.00 DSQ
Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 100.00 DNS
Jessi, Scarlett Bevy JR Secret Hope, Jack russell terjer Jaanus Rand 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 184 m, Kiirus: 4.20 m/s, Ideaalaeg: 44.00 s, Maksimumaeg: 88.00 s, Kohtunik: Lidia Belyaeva, Lauasekretär: Kairi Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 36.23 5.08 0 -7.77 0.00
2 Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 36.56 5.03 0 -7.44 0.00
3 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 37.82 4.87 0 -6.18 0.00
4 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 47.38 3.88 0 3.38 3.38
5 Ronja, Irhaberki Ronja, Mudi Elen Kivi-Paju 37.99 4.84 10 -6.01 10.00
6 Emil, Emil, Tõuta Maia Melts 45.12 4.08 10 1.12 11.12
7 Fürge, Köves-berci Betyar Fürge, Mudi Anastassia Tamm 53.95 3.41 20 9.95 29.95
Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 100.00 DSQ
Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 100.00 DSQ
Tessy, Väle Sitikas Triinu, beagle Kristin Puusepp 100.00 DSQ

V3 - A3 hüpperada S/M

mini

Raja pikkus: 160 m, Kiirus: 4.50 m/s, Ideaalaeg: 36.00 s, Maksimumaeg: 72.00 s, Kohtunik: Lidia Belyaeva, Lauasekretär: Kairi Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 28.85 5.55 0 -7.15 0.00
2 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 30.06 5.32 0 -5.94 0.00
3 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 30.42 5.26 0 -5.58 0.00
4 My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 30.98 5.16 0 -5.02 0.00
5 Ida, Oruallika Hot Wheels Miura, Jack russell terjer Jana Vatsel 37.04 4.32 0 1.04 1.04
6 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 40.34 3.97 0 4.34 4.34
Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 100.00 DSQ
Love, Lexberry's Snow Star Love, Jack russell terjer Liidia Ilves 100.00 DSQ
Herta, Jump´n´Roll Herta, jack russell'i terjer Elo Võõsa 100.00 DSQ
Freya, Follow the Leader Frisky Blizzard, Parson russeli terrier Jelena Marzaljuk 100.00 DSQ
Berke, Berkelia an Fire Rock vom Elbrubin, Papillon Mariann Rebane 100.00 DSQ
Nante, Danaini Baron de Nantes, Papillon Kamilla Alma Vilderson 100.00 DSQ
Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 100.00 DSQ
Davis, Scandyline Ocean of Love, Shetlandi lambakoer Hester Rüüsak 100.00 DSQ
Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 100.00 DNS
Jessi, Scarlett Bevy JR Secret Hope, Jack russell terjer Jaanus Rand 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 160 m, Kiirus: 4.50 m/s, Ideaalaeg: 36.00 s, Maksimumaeg: 72.00 s, Kohtunik: Lidia Belyaeva, Lauasekretär: Kairi Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 28.93 5.53 0 -7.07 0.00
2 Ronja, Irhaberki Ronja, Mudi Elen Kivi-Paju 29.57 5.41 0 -6.43 0.00
3 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 30.32 5.28 0 -5.68 0.00
4 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 34.81 4.60 0 -1.19 0.00
5 Tessy, Väle Sitikas Triinu, beagle Kristin Puusepp 36.64 4.37 0 0.64 0.64
6 Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 28.75 5.57 5 -7.25 5.00
Emil, Emil, Tõuta Maia Melts 100.00 DSQ
Fürge, Köves-berci Betyar Fürge, Mudi Anastassia Tamm 100.00 DSQ
Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 100.00 DSQ
Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 100.00 DSQ

V4 - A3 hüpperada L

maksi

Raja pikkus: 164 m, Kiirus: 4.50 m/s, Ideaalaeg: 37.00 s, Maksimumaeg: 74.00 s, Kohtunik: Lidia Belyaeva, Lauasekretär: Kaisa Tsäro
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 29.52 5.56 0 -7.48 0.00
2 Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 30.74 5.34 0 -6.26 0.00
3 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 31.52 5.20 0 -5.48 0.00
4 Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 31.84 5.15 0 -5.16 0.00
5 Enzo , Enzo Hendl, Bordercollie Natalja Garastsenko 32.49 5.05 0 -4.51 0.00
6 Uma, Follow the Leader Queen of Hearts, Bordercollie Natalja Garastsenko 33.33 4.92 0 -3.67 0.00
7 Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 34.29 4.78 0 -2.71 0.00
8 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 30.72 5.34 5 -6.28 5.00
9 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 32.89 4.99 5 -4.11 5.00
10 Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Marko Visse 31.13 5.27 10 -5.87 10.00
11 Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 32.91 4.98 20 -4.09 20.00
Rommi, Rommi, tõutu Kristi Timusk 100.00 DSQ
Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 100.00 DSQ
Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 100.00 DSQ
Arishi, Sheeprockers Arishi, Bordercollie Saara Vällik 100.00 DSQ
Race, Blessed Borders Run The Race, Bordercollie Eve Lepik 100.00 DSQ
Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 100.00 DSQ
Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 100.00 DSQ
Mõsh, Never Never Land L´Vana, Bordercollie Olga Uleksina 100.00 DSQ
Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 100.00 DSQ
Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 100.00 DSQ
Mika, Gammurabi Very Amikabl Viper, Suursnautser Jelena Dolski 100.00 DSQ
Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 100.00 DSQ
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 37.00 100.00 DNS
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DNS

V5 - A3 agility L

maksi

Raja pikkus: 196 m, Kiirus: 4.20 m/s, Ideaalaeg: 47.00 s, Maksimumaeg: 94.00 s, Kohtunik: Lidia Belyaeva, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 36.74 5.33 0 -10.26 0.00
2 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 39.32 4.98 0 -7.68 0.00
3 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 39.86 4.92 0 -7.14 0.00
4 Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 44.84 4.37 0 -2.16 0.00
5 Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Marko Visse 37.63 5.21 10 -9.37 10.00
6 Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 39.03 5.02 10 -7.97 10.00
7 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 41.64 4.71 10 -5.36 10.00
8 Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 42.86 4.57 10 -4.14 10.00
9 Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 45.70 4.29 10 -1.30 10.00
10 Mika, Gammurabi Very Amikabl Viper, Suursnautser Jelena Dolski 51.95 3.77 10 4.95 14.95
11 Rommi, Rommi, tõutu Kristi Timusk 55.22 3.55 10 8.22 18.22
Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 100.00 DSQ
Arishi, Sheeprockers Arishi, Bordercollie Saara Vällik 100.00 DSQ
Race, Blessed Borders Run The Race, Bordercollie Eve Lepik 100.00 DSQ
Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 100.00 DSQ
Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 100.00 DSQ
Mõsh, Never Never Land L´Vana, Bordercollie Olga Uleksina 100.00 DSQ
Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 100.00 DSQ
Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 100.00 DSQ
Enzo , Enzo Hendl, Bordercollie Natalja Garastsenko 100.00 DSQ
Uma, Follow the Leader Queen of Hearts, Bordercollie Natalja Garastsenko 100.00 DSQ
Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 100.00 DSQ
Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 100.00 DSQ
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 47.00 100.00 DNS
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DNS

V6 - A3 agilityrada L

maksi

Raja pikkus: 176 m, Kiirus: 4.20 m/s, Ideaalaeg: 42.00 s, Maksimumaeg: 84.00 s, Kohtunik: Lidia Belyaeva, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Enzo , Enzo Hendl, Bordercollie Natalja Garastsenko 33.29 5.29 0 -8.71 0.00
2 Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 31.66 5.56 5 -10.34 5.00
3 Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 35.84 4.91 5 -6.16 5.00
4 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 49.74 3.54 0 7.74 7.74
5 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 35.40 4.97 10 -6.60 10.00
6 Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 44.90 3.92 10 2.90 12.90
Rommi, Rommi, tõutu Kristi Timusk 100.00 DSQ
Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 100.00 DSQ
Arishi, Sheeprockers Arishi, Bordercollie Saara Vällik 100.00 DSQ
Race, Blessed Borders Run The Race, Bordercollie Eve Lepik 100.00 DSQ
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 100.00 DSQ
Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 100.00 DSQ
Mõsh, Never Never Land L´Vana, Bordercollie Olga Uleksina 100.00 DSQ
Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 100.00 DSQ
Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Marko Visse 100.00 DSQ
Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 100.00 DSQ
Uma, Follow the Leader Queen of Hearts, Bordercollie Natalja Garastsenko 100.00 DSQ
Mika, Gammurabi Very Amikabl Viper, Suursnautser Jelena Dolski 100.00 DSQ
Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 100.00 DSQ
Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 100.00 DSQ
Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 100.00 DSQ
Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 100.00 DSQ
Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 100.00 DSQ
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DNS
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DNS

V7 - A2 agilityrada

mini

Raja pikkus: 163 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 47.00 s, Maksimumaeg: 94.00 s, Kohtunik: Lidia Belyaeva, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Lucky , Helandros Lucky Strike, Cavalier king charles spaniel Ülle Rank-Zovo 38.31 4.25 5 -8.69 5.00
2 Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 58.03 2.81 5 11.03 16.03
Domino, Domino Elegantia Fortitdo, Tõuta Tatjana Makara 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 163 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 47.00 s, Maksimumaeg: 94.00 s, Kohtunik: Lidia Belyaeva, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Jeta, Flyland Jet Stream, Shetlandi lambakoer Tatjana Ponomarenko 33.34 4.89 0 -13.66 0.00
2 Perry, White Coastal Pepperita, Shetlandi lambakoer Käty Olup 39.33 4.14 10 -7.67 10.00
Lenny, Love Legacy Longlasting Laugh, beagle Kadri Narusk 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 163 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 47.00 s, Maksimumaeg: 94.00 s, Kohtunik: Lidia Belyaeva, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Killu, Piggyland's You Know My Name, Bordercollie Ülli Saar 31.40 5.19 5 -15.60 5.00
2 Nullah, Glaginye Kynuna, Austraalia kelpie Tiina Kurs 32.44 5.02 20 -14.56 20.00
Sass, Fire Rock Ginger, Bordercollie Tiina Jürjo 100.00 DSQ
Cora, Estrellest Cora, Saksa lambakoer Jana Rumask 100.00 DSQ
Sohvi, Bring to Reason Bella Loore, Kuldne retriiver Eva Orav 100.00 DSQ
Cricken, Ladyace Starlight Cricket, Austraalia lambakoer Anne Heinla 100.00 DSQ
Nero, Denola Baltazar Brown Raniero, Dalmaatsia koer Eve Aavik 100.00 DNS
Fanni , Eaglemount Fantasie, Itaalia corso Elen Nurmetalu 100.00 DNS

V8 - A2 agility

mini

Raja pikkus: 168 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 48.00 s, Maksimumaeg: 96.00 s, Kohtunik: Lidia Belyaeva, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Domino, Domino Elegantia Fortitdo, Tõuta Tatjana Makara 54.04 3.11 5 6.04 11.04
2 Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 59.24 2.84 0 11.24 11.24
3 Lucky , Helandros Lucky Strike, Cavalier king charles spaniel Ülle Rank-Zovo 56.44 2.98 5 8.44 13.44

midi

Raja pikkus: 168 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 48.00 s, Maksimumaeg: 96.00 s, Kohtunik: Lidia Belyaeva, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
Lenny, Love Legacy Longlasting Laugh, beagle Kadri Narusk 100.00 DSQ
Jeta, Flyland Jet Stream, Shetlandi lambakoer Tatjana Ponomarenko 100.00 DSQ
Perry, White Coastal Pepperita, Shetlandi lambakoer Käty Olup 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 168 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 48.00 s, Maksimumaeg: 96.00 s, Kohtunik: Lidia Belyaeva, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Sohvi, Bring to Reason Bella Loore, Kuldne retriiver Eva Orav 42.04 4.00 0 -5.96 0.00
2 Cora, Estrellest Cora, Saksa lambakoer Jana Rumask 40.83 4.11 5 -7.17 5.00
3 Cricken, Ladyace Starlight Cricket, Austraalia lambakoer Anne Heinla 43.03 3.90 30 -4.97 30.00
Killu, Piggyland's You Know My Name, Bordercollie Ülli Saar 100.00 DSQ
Sass, Fire Rock Ginger, Bordercollie Tiina Jürjo 100.00 DSQ
Nullah, Glaginye Kynuna, Austraalia kelpie Tiina Kurs 100.00 DSQ
Nero, Denola Baltazar Brown Raniero, Dalmaatsia koer Eve Aavik 100.00 DNS
Fanni , Eaglemount Fantasie, Itaalia corso Elen Nurmetalu 100.00 DNS

V9 - A2 hüpperada

mini

Raja pikkus: 145 m, Kiirus: 3.70 m/s, Ideaalaeg: 39.00 s, Maksimumaeg: 78.00 s, Kohtunik: Lidia Belyaeva, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Lucky , Helandros Lucky Strike, Cavalier king charles spaniel Ülle Rank-Zovo 35.44 4.09 0 -3.56 0.00
2 Domino, Domino Elegantia Fortitdo, Tõuta Tatjana Makara 36.79 3.94 0 -2.21 0.00
3 Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 50.80 2.85 0 11.80 11.80

midi

Raja pikkus: 145 m, Kiirus: 3.70 m/s, Ideaalaeg: 39.00 s, Maksimumaeg: 78.00 s, Kohtunik: Lidia Belyaeva, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Perry, White Coastal Pepperita, Shetlandi lambakoer Käty Olup 35.25 4.11 0 -3.75 0.00
2 Lenny, Love Legacy Longlasting Laugh, beagle Kadri Narusk 37.38 3.88 0 -1.62 0.00
Jeta, Flyland Jet Stream, Shetlandi lambakoer Tatjana Ponomarenko 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 145 m, Kiirus: 3.70 m/s, Ideaalaeg: 39.00 s, Maksimumaeg: 78.00 s, Kohtunik: Lidia Belyaeva, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Cora, Estrellest Cora, Saksa lambakoer Jana Rumask 31.22 4.64 0 -7.78 0.00
2 Sass, Fire Rock Ginger, Bordercollie Tiina Jürjo 25.81 5.62 5 -13.19 5.00
3 Cricken, Ladyace Starlight Cricket, Austraalia lambakoer Anne Heinla 30.25 4.79 20 -8.75 20.00
4 Killu, Piggyland's You Know My Name, Bordercollie Ülli Saar 37.75 3.84 20 -1.25 20.00
Nullah, Glaginye Kynuna, Austraalia kelpie Tiina Kurs 100.00 DSQ
Sohvi, Bring to Reason Bella Loore, Kuldne retriiver Eva Orav 100.00 DSQ
Fanni , Eaglemount Fantasie, Itaalia corso Elen Nurmetalu 100.00 DNS

A0 hüpperada 1

mini

Raja pikkus: 102 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 34.00 s, Maksimumaeg: 68.00 s, Kohtunik: Lidia Belyaeva, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Klara, Helandros Keyra Ly To Relander, Cavalier king charles spaniel Jana Naumenko 21.89 4.66 0 -12.11 0.00
2 Mona, Helandros Ivory and Ebony, Cavalier king charles spaniel Egor Suhhanov 23.74 4.30 0 -10.26 0.00
3 Shandy, Vortex Shandy For The Leader is Antagrada, Saksa jahiterjer Andrey Kikin 17.26 5.91 5 -16.74 5.00
4 Fortune, Follow the Leader Gale of Fortune, Parson russeli terrier Natalja Garastsenko 24.66 4.14 5 -9.34 5.00
Nella, Ability Black Ornella, Shetlandi lambakoer Karl-Johan Tuule 100.00 DSQ
Polly, Uvertyura Polet ot Nevskogo Dueta, Papillon Marina Bagrova 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 102 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 34.00 s, Maksimumaeg: 68.00 s, Kohtunik: Lidia Belyaeva, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Kika, Kika iz Tvrdavice, Horvaatia lambakoer Kairi Raamat 18.93 5.39 0 -15.07 0.00

maksi

Raja pikkus: 102 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 34.00 s, Maksimumaeg: 68.00 s, Kohtunik: Lidia Belyaeva, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
Bimo, Seventy Seven Yogurt, Austraalia lambakoer Niina Haugstad 100.00 DSQ
Nova, Aiadna Alias Empire, Austraalia lambakoer Anna Darina Kerola 100.00 DSQ

A0 hüpperada 2

mini

Raja pikkus: 108 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 36.00 s, Maksimumaeg: 72.00 s, Kohtunik: Lidia Belyaeva, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Shandy, Vortex Shandy For The Leader is Antagrada, Saksa jahiterjer Andrey Kikin 17.12 6.31 0 -18.88 0.00
2 Fortune, Follow the Leader Gale of Fortune, Parson russeli terrier Natalja Garastsenko 24.78 4.36 5 -11.22 5.00
3 Nella, Ability Black Ornella, Shetlandi lambakoer Karl-Johan Tuule 22.53 4.79 10 -13.47 10.00
Mona, Helandros Ivory and Ebony, Cavalier king charles spaniel Egor Suhhanov 100.00 DSQ
Klara, Helandros Keyra Ly To Relander, Cavalier king charles spaniel Jana Naumenko 100.00 DSQ
Polly, Uvertyura Polet ot Nevskogo Dueta, Papillon Marina Bagrova 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 108 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 36.00 s, Maksimumaeg: 72.00 s, Kohtunik: Lidia Belyaeva, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
Kika, Kika iz Tvrdavice, Horvaatia lambakoer Kairi Raamat 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 108 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 36.00 s, Maksimumaeg: 72.00 s, Kohtunik: Lidia Belyaeva, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Nova, Aiadna Alias Empire, Austraalia lambakoer Anna Darina Kerola 27.74 3.89 5 -8.26 5.00
2 Bimo, Seventy Seven Yogurt, Austraalia lambakoer Niina Haugstad 41.91 2.58 5 5.91 10.91