16-17.06.2018 agilityvõistlused Pärnus

V1- A0 hüpperada 1 mini midi maksi
V2- A0 hüpperada 2 mini midi maksi
V3- A3 mini/midi hüpperada 1 mini midi
V4- A3 mini/midi hüpperada 2 mini midi
V5- A3 mini/midi agilityrada 1 mini midi
V6- A3 mini/midi agilityrada 2 mini midi
V7- A3 makside agilityrada 1 maksi
V8- A3 makside agilityrada 2 maksi
V9- A3 makside hüpperada 1 maksi
V10- A3 makside hüpperada 2 maksi
V11- A1 hüpperada mini midi maksi
V12- A1 agilityrada mini midi maksi
V13- A1 agilityrada mini midi maksi
V1- A0 hüpperada 1 mini midi maksi
V2- A0 hüpperada 2 mini midi maksi
V3- A3 makside hüpperada 1 maksi
V4 - A3 makside hüpperada 2 maksi
V5- A3 makside agilityrada 1 maksi
V6- A3 makside agilityrada 2 maksi
V7- A3mini/midi agilityrada 1 mini midi
V8- A3mini/midi agilityrada 2 mini midi
V9- A3 mini/midi hüpperada 1 mini midi
V10- A3 mini/midi hüpperada 2 mini midi
V11- A2 hüpperada mini midi maksi
V12- A2 agilityrada mini midi maksi
V13- A2 agilityrada mini midi maksi

V1- A0 hüpperada 1

mini

Raja pikkus: 137 m, Kiirus: 3.30 m/s, Ideaalaeg: 42.00 s, Maksimumaeg: 84.00 s, Kohtunik: Inga Järv, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Shandy, Vortex Shandy For The Leader is Antagrada, Saksa jahiterjer Andrey Kikin 22.87 5.99 0 -19.13 0.00
2 Diva, Tsarevna Denoisette, Papillon Daisy Pae 23.82 5.75 0 -18.18 0.00
3 Zeona, Zeona Arival, Kääbuspinšer Maria Fomitsjova 27.21 5.03 0 -14.79 0.00
4 Siisi, Siisi, Foxterjer Anna-Liisa Jõgi 29.62 4.63 0 -12.38 0.00
5 Millie, Millie, Tõuta Lauma Tenasa 32.49 4.22 0 -9.51 0.00
6 Lope, Made With Love Pamour Penelope, Yorkshire'i terjer Daisy Pae 46.76 2.93 5 4.76 9.76
Jasmiin, Angelina Cendi De Vud, Jack russell terjer Kadri Leesment 100.00 DSQ
Opsi, Opsi, Tõuta Elisabeth Eliaser 100.00 DSQ
Largo, Päiksekiir Largo, Kääbuspinšer Helena Olesk 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 137 m, Kiirus: 3.30 m/s, Ideaalaeg: 42.00 s, Maksimumaeg: 84.00 s, Kohtunik: Inga Järv, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Karo, Caro, Shetlandi lambakoer Mia-Kärt Kaas 34.57 3.96 0 -7.43 0.00
2 Kratt, Ability Black Ocean, Shetlandi lambakoer Greete Tammsalu 36.32 3.77 5 -5.68 5.00
3 Toby, Kilimanjaro de l’Almozara, Hispaania veekoer Julija Kostecka 23.33 5.87 10 -18.67 10.00
Elli , Odelia Chriskooi's, Hollandi väike veelinnukoer Johanna Künnapas 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 137 m, Kiirus: 3.30 m/s, Ideaalaeg: 42.00 s, Maksimumaeg: 84.00 s, Kohtunik: Inga Järv, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Dex, Fair Helloiz Derecho , Bordercollie Marta Miil 21.84 6.27 0 -20.16 0.00
2 Uma, Uma Joyful Song Junassland, Austraalia lambakoer Rita Bambe 38.76 3.53 0 -3.24 0.00
3 Nora, Born to Win Warrior Focusfire, Sveitsi valge lambakoer Hugo Mart Reisner 37.27 3.68 5 -4.73 5.00
Sammy, Viva Saminda Ringorkis, Kuldne retriiver Jennifer Tarvis 100.00 DSQ
Kleer, Estrellest Chic Clear, Saksa lambakoer Erik Mäesep 100.00 DNS

V2- A0 hüpperada 2

mini

Raja pikkus: 140 m, Kiirus: 3.30 m/s, Ideaalaeg: 42.00 s, Maksimumaeg: 84.00 s, Kohtunik: Inga Järv, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Diva, Tsarevna Denoisette, Papillon Daisy Pae 23.63 5.92 0 -18.37 0.00
2 Jasmiin, Angelina Cendi De Vud, Jack russell terjer Kadri Leesment 27.09 5.17 0 -14.91 0.00
3 Millie, Millie, Tõuta Lauma Tenasa 28.63 4.89 0 -13.37 0.00
4 Lope, Made With Love Pamour Penelope, Yorkshire'i terjer Daisy Pae 32.22 4.35 0 -9.78 0.00
5 Zeona, Zeona Arival, Kääbuspinšer Maria Fomitsjova 33.14 4.22 0 -8.86 0.00
Opsi, Opsi, Tõuta Elisabeth Eliaser 100.00 DSQ
Siisi, Siisi, Foxterjer Anna-Liisa Jõgi 100.00 DSQ
Shandy, Vortex Shandy For The Leader is Antagrada, Saksa jahiterjer Andrey Kikin 100.00 DSQ
Largo, Päiksekiir Largo, Kääbuspinšer Helena Olesk 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 140 m, Kiirus: 3.30 m/s, Ideaalaeg: 42.00 s, Maksimumaeg: 84.00 s, Kohtunik: Inga Järv, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Toby, Kilimanjaro de l’Almozara, Hispaania veekoer Julija Kostecka 22.26 6.29 0 -19.74 0.00
2 Kratt, Ability Black Ocean, Shetlandi lambakoer Greete Tammsalu 28.63 4.89 0 -13.37 0.00
3 Karo, Caro, Shetlandi lambakoer Mia-Kärt Kaas 28.80 4.86 0 -13.20 0.00
4 Elli , Odelia Chriskooi's, Hollandi väike veelinnukoer Johanna Künnapas 30.18 4.64 0 -11.82 0.00

maksi

Raja pikkus: 140 m, Kiirus: 3.30 m/s, Ideaalaeg: 42.00 s, Maksimumaeg: 84.00 s, Kohtunik: Inga Järv, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Nora, Born to Win Warrior Focusfire, Sveitsi valge lambakoer Hugo Mart Reisner 26.85 5.21 0 -15.15 0.00
Dex, Fair Helloiz Derecho , Bordercollie Marta Miil 100.00 DSQ
Uma, Uma Joyful Song Junassland, Austraalia lambakoer Rita Bambe 100.00 DSQ
Kleer, Estrellest Chic Clear, Saksa lambakoer Erik Mäesep 100.00 DNS

V3- A3 mini/midi hüpperada 1

mini

Raja pikkus: 181 m, Kiirus: 4.20 m/s, Ideaalaeg: 43.00 s, Maksimumaeg: 86.00 s, Kohtunik: Inga Järv, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 32.78 5.52 0 -10.22 0.00
2 Tara, Tiara Gamtos Harmonija, Kääbuspuudel Arta Veisa 33.11 5.47 0 -9.89 0.00
3 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 37.13 4.87 0 -5.87 0.00
4 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 41.93 4.32 0 -1.07 0.00
5 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 43.32 4.18 0 0.32 0.32
6 Grummi, Glorentin Grumber, West highland white terjer Anu Helemäe 47.88 3.78 0 4.88 4.88
7 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 34.96 5.18 5 -8.04 5.00
8 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 36.51 4.96 5 -6.49 5.00
9 Berke, Berkelia an Fire Rock vom Elbrubin, Papillon Mariann Rebane 36.92 4.90 5 -6.08 5.00
10 My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 41.87 4.32 5 -1.13 5.00
11 Steffy, Bernoban Hermiona, Shetlandi lambakoer Edgar Lepik 46.78 3.87 5 3.78 8.78
12 Ofelija, Arsen Twist Odrianna Ofelija, Shoti terjer Kristine Pavlovska 53.05 3.41 5 10.05 15.05
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 100.00 DNS
Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 181 m, Kiirus: 4.20 m/s, Ideaalaeg: 43.00 s, Maksimumaeg: 86.00 s, Kohtunik: Inga Järv, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Reina, Irhaberki Reina, Mudi Elita Umbraško 33.44 5.41 0 -9.56 0.00
2 Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 33.45 5.41 0 -9.55 0.00
3 Ronja, Irhaberki Ronja, Mudi Elen Kivi-Paju 33.61 5.39 0 -9.39 0.00
4 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 33.77 5.36 0 -9.23 0.00
5 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 34.15 5.30 0 -8.85 0.00
6 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 34.96 5.18 0 -8.04 0.00
7 Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 42.49 4.26 0 -0.51 0.00
8 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 34.28 5.28 5 -8.72 5.00
9 Fürge, Köves-berci Betyar Fürge, Mudi Anastassia Tamm 35.09 5.16 10 -7.91 10.00
10 Brandy, Brandy, Tõuta Helina Sepp 51.85 3.49 10 8.85 18.85
Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 100.00 DSQ
Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 100.00 DSQ
Emil, Emil, Tõuta Maia Melts 100.00 DSQ

V4- A3 mini/midi hüpperada 2

mini

Raja pikkus: 169 m, Kiirus: 4.10 m/s, Ideaalaeg: 41.00 s, Maksimumaeg: 82.00 s, Kohtunik: Inga Järv, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 30.26 5.58 0 -10.74 0.00
2 Berke, Berkelia an Fire Rock vom Elbrubin, Papillon Mariann Rebane 32.23 5.24 0 -8.77 0.00
3 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 33.68 5.02 0 -7.32 0.00
4 Kira, Dynamika Dummles, Cardigan Welsh Corgi Julija Kostecka 36.00 4.69 0 -5.00 0.00
5 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 39.97 4.23 0 -1.03 0.00
6 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 39.97 4.23 0 -1.03 0.00
7 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 39.64 4.26 5 -1.36 5.00
8 Ofelija, Arsen Twist Odrianna Ofelija, Shoti terjer Kristine Pavlovska 52.05 3.25 5 11.05 16.05
Tara, Tiara Gamtos Harmonija, Kääbuspuudel Arta Veisa 100.00 DSQ
Steffy, Bernoban Hermiona, Shetlandi lambakoer Edgar Lepik 100.00 DSQ
My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 100.00 DSQ
Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 100.00 DSQ
Grummi, Glorentin Grumber, West highland white terjer Anu Helemäe 41.00 100.00 DSQ
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 100.00 DNS
Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 169 m, Kiirus: 4.10 m/s, Ideaalaeg: 41.00 s, Maksimumaeg: 82.00 s, Kohtunik: Inga Järv, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 30.50 5.54 0 -10.50 0.00
2 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 31.11 5.43 0 -9.89 0.00
3 Ronja, Irhaberki Ronja, Mudi Elen Kivi-Paju 31.89 5.30 0 -9.11 0.00
4 Reina, Irhaberki Reina, Mudi Elita Umbraško 32.22 5.25 0 -8.78 0.00
5 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 32.27 5.24 0 -8.73 0.00
6 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 35.64 4.74 0 -5.36 0.00
7 Fürge, Köves-berci Betyar Fürge, Mudi Anastassia Tamm 30.64 5.52 5 -10.36 5.00
8 Real, Aisknekht Promise Real, Bordercollie Svetlana Kreslina 30.89 5.47 5 -10.11 5.00
9 Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 31.52 5.36 5 -9.48 5.00
10 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 34.79 4.86 5 -6.21 5.00
11 Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 43.20 3.91 5 2.20 7.20
12 Brandy, Brandy, Tõuta Helina Sepp 50.54 3.34 0 9.54 9.54
Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 100.00 DSQ
Emil, Emil, Tõuta Maia Melts 100.00 DSQ

V5- A3 mini/midi agilityrada 1

mini

Raja pikkus: 191 m, Kiirus: 3.70 m/s, Ideaalaeg: 52.00 s, Maksimumaeg: 104.00 s, Kohtunik: Inga Järv, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 37.71 5.06 0 -14.29 0.00
2 My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 38.30 4.99 0 -13.70 0.00
3 Ru , Flyland Flying Dream, Shetlandi lambakoer Svetlana Kreslina 39.08 4.89 0 -12.92 0.00
4 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 45.27 4.22 0 -6.73 0.00
5 Steffy, Bernoban Hermiona, Shetlandi lambakoer Edgar Lepik 50.42 3.79 0 -1.58 0.00
6 Kira, Dynamika Dummles, Cardigan Welsh Corgi Julija Kostecka 43.32 4.41 5 -8.68 5.00
7 Berke, Berkelia an Fire Rock vom Elbrubin, Papillon Mariann Rebane 47.18 4.05 5 -4.82 5.00
8 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 47.33 4.04 5 -4.67 5.00
9 Brita, Chanson D'ete Adriatica, Väike puudel Helina Sepp 53.75 3.55 5 1.75 6.75
10 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 42.21 4.52 10 -9.79 10.00
11 Grummi, Glorentin Grumber, West highland white terjer Anu Helemäe 56.31 3.39 10 4.31 14.31
Tara, Tiara Gamtos Harmonija, Kääbuspuudel Arta Veisa 100.00 DSQ
Ofelija, Arsen Twist Odrianna Ofelija, Shoti terjer Kristine Pavlovska 100.00 DSQ
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 100.00 DNS
Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 100.00 DNS
Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 191 m, Kiirus: 3.70 m/s, Ideaalaeg: 52.00 s, Maksimumaeg: 104.00 s, Kohtunik: Inga Järv, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 36.20 5.28 0 -15.80 0.00
2 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 36.62 5.22 0 -15.38 0.00
3 Real, Aisknekht Promise Real, Bordercollie Svetlana Kreslina 36.94 5.17 0 -15.06 0.00
4 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 38.67 4.94 0 -13.33 0.00
5 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 40.18 4.75 0 -11.82 0.00
6 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 39.61 4.82 5 -12.39 5.00
7 Emil, Emil, Tõuta Maia Melts 45.42 4.21 5 -6.58 5.00
8 Brandy, Brandy, Tõuta Helina Sepp 59.28 3.22 0 7.28 7.28
9 Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 36.46 5.24 10 -15.54 10.00
10 Reina, Irhaberki Reina, Mudi Elita Umbraško 38.86 4.92 10 -13.14 10.00
11 Ronja, Irhaberki Ronja, Mudi Elen Kivi-Paju 44.94 4.25 10 -7.06 10.00
12 Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 61.61 3.10 20 9.61 29.61
Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 100.00 DSQ
Fürge, Köves-berci Betyar Fürge, Mudi Anastassia Tamm 100.00 DSQ

V6- A3 mini/midi agilityrada 2

mini

Raja pikkus: 187 m, Kiirus: 3.70 m/s, Ideaalaeg: 51.00 s, Maksimumaeg: 102.00 s, Kohtunik: Inga Järv, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 35.33 5.29 0 -15.67 0.00
2 Ru , Flyland Flying Dream, Shetlandi lambakoer Svetlana Kreslina 36.70 5.10 0 -14.30 0.00
3 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 39.55 4.73 0 -11.45 0.00
4 Kira, Dynamika Dummles, Cardigan Welsh Corgi Julija Kostecka 41.07 4.55 0 -9.93 0.00
5 Brita, Chanson D'ete Adriatica, Väike puudel Helina Sepp 53.91 3.47 0 2.91 2.91
6 Berke, Berkelia an Fire Rock vom Elbrubin, Papillon Mariann Rebane 39.47 4.74 5 -11.53 5.00
7 Grummi, Glorentin Grumber, West highland white terjer Anu Helemäe 57.07 3.28 10 6.07 16.07
Tara, Tiara Gamtos Harmonija, Kääbuspuudel Arta Veisa 100.00 DSQ
Ofelija, Arsen Twist Odrianna Ofelija, Shoti terjer Kristine Pavlovska 100.00 DSQ
Steffy, Bernoban Hermiona, Shetlandi lambakoer Edgar Lepik 100.00 DSQ
Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 100.00 DSQ
Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 100.00 DSQ
My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 100.00 DSQ
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 100.00 DNS
Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 100.00 DNS
Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 187 m, Kiirus: 3.70 m/s, Ideaalaeg: 51.00 s, Maksimumaeg: 102.00 s, Kohtunik: Inga Järv, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 34.91 5.36 0 -16.09 0.00
2 Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 35.15 5.32 0 -15.85 0.00
3 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 36.74 5.09 0 -14.26 0.00
4 Ronja, Irhaberki Ronja, Mudi Elen Kivi-Paju 36.84 5.08 0 -14.16 0.00
5 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 37.87 4.94 0 -13.13 0.00
6 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 35.94 5.20 5 -15.06 5.00
7 Fürge, Köves-berci Betyar Fürge, Mudi Anastassia Tamm 39.03 4.79 5 -11.97 5.00
8 Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 35.03 5.34 10 -15.97 10.00
9 Brandy, Brandy, Tõuta Helina Sepp 59.89 3.12 5 8.89 13.89
Reina, Irhaberki Reina, Mudi Elita Umbraško 100.00 DSQ
Real, Aisknekht Promise Real, Bordercollie Svetlana Kreslina 100.00 DSQ
Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 100.00 DSQ
Emil, Emil, Tõuta Maia Melts 100.00 DSQ

V7- A3 makside agilityrada 1

maksi

Raja pikkus: 187 m, Kiirus: 3.70 m/s, Ideaalaeg: 51.00 s, Maksimumaeg: 102.00 s, Kohtunik: Inga Järv, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Salsa, Flyland Nothing’s Impossible, Bordercollie Svetlana Kreslina 35.40 5.28 0 -15.60 0.00
2 Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 36.66 5.10 0 -14.34 0.00
3 Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 39.17 4.77 0 -11.83 0.00
4 Roco, Roco, Tõuta Kadri Krapp 43.18 4.33 0 -7.82 0.00
5 Nena, Limetka Deabei, Bordercollie Grete Tähiste 46.13 4.05 0 -4.87 0.00
6 Bresly, Red Star Bauty Bresly, Belgia lambakoer tervueren Anna Millere 47.70 3.92 0 -3.30 0.00
7 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 55.41 3.37 0 4.41 4.41
8 Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 35.19 5.31 5 -15.81 5.00
9 Dora, Rhosyn vom grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 35.81 5.22 5 -15.19 5.00
10 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 38.87 4.81 5 -12.13 5.00
11 Lotta, Pamparix Golden Fay, Pikakarvaline collie Kaisa Karjus 48.09 3.89 10 -2.91 10.00
Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 100.00 DSQ
Race, Blessed Borders Run The Race, Bordercollie Eve Lepik 100.00 DSQ
Deja, Follow The Leader Go-Go Deja, Bordercollie Solvita Možeika 100.00 DSQ
Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 100.00 DSQ
Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 100.00 DSQ
Frida, Esaber Vliegende Faranth, hollandi lambakoer, lühikarvaline Tiina Veskilt 100.00 DSQ
Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Keida Raamat 100.00 DSQ
Buffy, Misty Highland Buffy, Bordercollie Sandra Leppik 100.00 DSQ
Karma, Karma, Tõuta Marika Einlo 100.00 DNS

V8- A3 makside agilityrada 2

maksi

Raja pikkus: 186 m, Kiirus: 3.70 m/s, Ideaalaeg: 50.00 s, Maksimumaeg: 100.00 s, Kohtunik: Inga Järv, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Dora, Rhosyn vom grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 36.32 5.12 0 -13.68 0.00
2 Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 37.36 4.98 0 -12.64 0.00
3 Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Keida Raamat 37.58 4.95 0 -12.42 0.00
4 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 38.33 4.85 0 -11.67 0.00
5 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 41.00 4.54 0 -9.00 0.00
6 Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 37.63 4.94 5 -12.37 5.00
7 Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 41.08 4.53 5 -8.92 5.00
8 Roco, Roco, Tõuta Kadri Krapp 44.30 4.20 5 -5.70 5.00
9 Lotta, Pamparix Golden Fay, Pikakarvaline collie Kaisa Karjus 48.30 3.85 5 -1.70 5.00
10 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 55.28 3.36 0 5.28 5.28
11 Deja, Follow The Leader Go-Go Deja, Bordercollie Solvita Možeika 42.55 4.37 15 -7.45 15.00
Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 100.00 DSQ
Bresly, Red Star Bauty Bresly, Belgia lambakoer tervueren Anna Millere 100.00 DSQ
Race, Blessed Borders Run The Race, Bordercollie Eve Lepik 100.00 DSQ
Salsa, Flyland Nothing’s Impossible, Bordercollie Svetlana Kreslina 100.00 DSQ
Frida, Esaber Vliegende Faranth, hollandi lambakoer, lühikarvaline Tiina Veskilt 100.00 DSQ
Buffy, Misty Highland Buffy, Bordercollie Sandra Leppik 100.00 DSQ
Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 100.00 DSQ
Nena, Limetka Deabei, Bordercollie Grete Tähiste 100.00 DSQ
Karma, Karma, Tõuta Marika Einlo 100.00 DNS

V9- A3 makside hüpperada 1

maksi

Raja pikkus: 170 m, Kiirus: 4.10 m/s, Ideaalaeg: 41.00 s, Maksimumaeg: 82.00 s, Kohtunik: Inga Järv, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 29.77 5.71 0 -11.23 0.00
2 Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 30.19 5.63 0 -10.81 0.00
3 Salsa, Flyland Nothing’s Impossible, Bordercollie Svetlana Kreslina 30.34 5.60 0 -10.66 0.00
4 Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 30.52 5.57 0 -10.48 0.00
5 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 30.70 5.54 0 -10.30 0.00
6 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 31.15 5.46 0 -9.85 0.00
7 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 31.45 5.41 0 -9.55 0.00
8 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 33.13 5.13 0 -7.87 0.00
9 Dora, Rhosyn vom grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 30.43 5.59 5 -10.57 5.00
10 Jacie , My Trusted Friend Jacie, Bordercollie Jana Kima 31.09 5.47 5 -9.91 5.00
11 Buffy, Misty Highland Buffy, Bordercollie Sandra Leppik 33.13 5.13 5 -7.87 5.00
12 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 46.14 3.68 0 5.14 5.14
13 Bresly, Red Star Bauty Bresly, Belgia lambakoer tervueren Anna Millere 42.74 3.98 5 1.74 6.74
14 Nena, Limetka Deabei, Bordercollie Grete Tähiste 42.99 3.95 5 1.99 6.99
15 Lotta, Pamparix Golden Fay, Pikakarvaline collie Kaisa Karjus 45.10 3.77 5 4.10 9.10
16 Race, Blessed Borders Run The Race, Bordercollie Eve Lepik 31.50 5.40 10 -9.50 10.00
17 Frida, Esaber Vliegende Faranth, hollandi lambakoer, lühikarvaline Tiina Veskilt 35.64 4.77 10 -5.36 10.00
18 Roco, Roco, Tõuta Kadri Krapp 50.75 3.35 5 9.75 14.75
19 Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 39.47 4.31 15 -1.53 15.00
20 Deja, Follow The Leader Go-Go Deja, Bordercollie Solvita Možeika 46.55 3.65 15 5.55 20.55
Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Keida Raamat 100.00 DSQ
Karma, Karma, Tõuta Marika Einlo 100.00 DNS

V10- A3 makside hüpperada 2

maksi

Raja pikkus: 181 m, Kiirus: 4.20 m/s, Ideaalaeg: 43.00 s, Maksimumaeg: 86.00 s, Kohtunik: Inga Järv, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 31.99 5.66 0 -11.01 0.00
2 Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 32.25 5.61 0 -10.75 0.00
3 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 32.55 5.56 0 -10.45 0.00
4 Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Keida Raamat 32.77 5.52 0 -10.23 0.00
5 Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 32.99 5.49 0 -10.01 0.00
6 Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 33.31 5.43 0 -9.69 0.00
7 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 33.45 5.41 0 -9.55 0.00
8 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 35.05 5.16 0 -7.95 0.00
9 Dora, Rhosyn vom grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 32.70 5.54 5 -10.30 5.00
10 Race, Blessed Borders Run The Race, Bordercollie Eve Lepik 34.13 5.30 5 -8.87 5.00
11 Roco, Roco, Tõuta Kadri Krapp 38.90 4.65 5 -4.10 5.00
12 Salsa, Flyland Nothing’s Impossible, Bordercollie Svetlana Kreslina 32.95 5.49 10 -10.05 10.00
Bresly, Red Star Bauty Bresly, Belgia lambakoer tervueren Anna Millere 100.00 DSQ
Deja, Follow The Leader Go-Go Deja, Bordercollie Solvita Možeika 100.00 DSQ
Jacie , My Trusted Friend Jacie, Bordercollie Jana Kima 100.00 DSQ
Nena, Limetka Deabei, Bordercollie Grete Tähiste 100.00 DSQ

V11- A1 hüpperada

mini

Raja pikkus: 180 m, Kiirus: 3.40 m/s, Ideaalaeg: 53.00 s, Maksimumaeg: 106.00 s, Kohtunik: Inga Järv, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Chi, Flyland Limited Edition, Shetlandi lambakoer Svetlana Kreslina 34.94 5.15 0 -18.06 0.00
2 Mia , Mia-Pipi, Tõuta Liina Siirus 65.13 2.76 0 12.13 12.13
Ats, Aviator Kuraz Elit, Mops Merete Tõnutare 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 180 m, Kiirus: 3.40 m/s, Ideaalaeg: 53.00 s, Maksimumaeg: 106.00 s, Kohtunik: Inga Järv, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Perry, White Coastal Pepperita, Shetlandi lambakoer Käty Olup 37.47 4.80 0 -15.53 0.00
Nali, Skovfarmen's Black Peek a Boo, Austraalia kelpie Inessa Zaitseva 100.00 DSQ
Ada, Wonder Girl Wankan, Austraalia kelpie Lea Tummeleht 100.00 DSQ
Bella , Estrellest Okeana, beagle Imbi Viikberg 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 180 m, Kiirus: 3.40 m/s, Ideaalaeg: 53.00 s, Maksimumaeg: 106.00 s, Kohtunik: Inga Järv, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Nullah, Glaginye Kynuna, Austraalia kelpie Tiina Kurs 33.04 5.45 0 -19.96 0.00
2 Tju, Asasara Kom Her Tju Bang, Bordercollie Margit Luts 36.65 4.91 0 -16.35 0.00
3 Rio, Ebony Nose Elitario , Bordercollie Olga Duduša 38.60 4.66 5 -14.40 5.00
4 Romi , Smiling Snowball April's Romance, Samojeedi koer Kai Pitk 49.19 3.66 5 -3.81 5.00
5 Killu, Piggyland's You Know My Name, Bordercollie Ülli Saar 40.86 4.41 10 -12.14 10.00
Lissu, Rayntes Lisbon, Saksa lambakoer Jaanika Hein 100.00 DSQ

V12- A1 agilityrada

mini

Raja pikkus: 150 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 47.00 s, Maksimumaeg: 94.00 s, Kohtunik: Inga Järv, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Ats, Aviator Kuraz Elit, Mops Merete Tõnutare 52.38 2.86 10 5.38 15.38
Chi, Flyland Limited Edition, Shetlandi lambakoer Svetlana Kreslina 100.00 DSQ
Mia , Mia-Pipi, Tõuta Liina Siirus 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 150 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 47.00 s, Maksimumaeg: 94.00 s, Kohtunik: Inga Järv, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Nali, Skovfarmen's Black Peek a Boo, Austraalia kelpie Inessa Zaitseva 33.60 4.46 0 -13.40 0.00
2 Perry, White Coastal Pepperita, Shetlandi lambakoer Käty Olup 36.16 4.15 0 -10.84 0.00
3 Bella , Estrellest Okeana, beagle Imbi Viikberg 46.47 3.23 5 -0.53 5.00
Ada, Wonder Girl Wankan, Austraalia kelpie Lea Tummeleht 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 150 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 47.00 s, Maksimumaeg: 94.00 s, Kohtunik: Inga Järv, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Tju, Asasara Kom Her Tju Bang, Bordercollie Margit Luts 31.48 4.76 0 -15.52 0.00
2 Nullah, Glaginye Kynuna, Austraalia kelpie Tiina Kurs 31.19 4.81 10 -15.81 10.00
3 Rio, Ebony Nose Elitario , Bordercollie Olga Duduša 38.54 3.89 10 -8.46 10.00
4 Romi , Smiling Snowball April's Romance, Samojeedi koer Kai Pitk 53.83 2.79 10 6.83 16.83
5 Lissu, Rayntes Lisbon, Saksa lambakoer Jaanika Hein 62.36 2.41 10 15.36 25.36
Killu, Piggyland's You Know My Name, Bordercollie Ülli Saar 100.00 DSQ

V13- A1 agilityrada

mini

Raja pikkus: 161 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 50.00 s, Maksimumaeg: 100.00 s, Kohtunik: Inga Järv, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Chi, Flyland Limited Edition, Shetlandi lambakoer Svetlana Kreslina 31.63 5.09 0 -18.37 0.00
2 Ats, Aviator Kuraz Elit, Mops Merete Tõnutare 44.50 3.62 10 -5.50 10.00
3 Mia , Mia-Pipi, Tõuta Liina Siirus 74.48 2.16 0 24.48 24.48

midi

Raja pikkus: 161 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 50.00 s, Maksimumaeg: 100.00 s, Kohtunik: Inga Järv, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
Perry, White Coastal Pepperita, Shetlandi lambakoer Käty Olup 100.00 DSQ
Nali, Skovfarmen's Black Peek a Boo, Austraalia kelpie Inessa Zaitseva 100.00 DSQ
Ada, Wonder Girl Wankan, Austraalia kelpie Lea Tummeleht 100.00 DSQ
Bella , Estrellest Okeana, beagle Imbi Viikberg 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 161 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 50.00 s, Maksimumaeg: 100.00 s, Kohtunik: Inga Järv, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Nullah, Glaginye Kynuna, Austraalia kelpie Tiina Kurs 31.47 5.12 0 -18.53 0.00 SERT A1->A2
2 Tju, Asasara Kom Her Tju Bang, Bordercollie Margit Luts 35.09 4.59 0 -14.91 0.00
3 Romi , Smiling Snowball April's Romance, Samojeedi koer Kai Pitk 44.86 3.59 0 -5.14 0.00 SERT A1->A2
4 Lissu, Rayntes Lisbon, Saksa lambakoer Jaanika Hein 50.88 3.16 0 0.88 0.88 SERT A1->A2
5 Killu, Piggyland's You Know My Name, Bordercollie Ülli Saar 34.53 4.66 10 -15.47 10.00
6 Rio, Ebony Nose Elitario , Bordercollie Olga Duduša 38.90 4.14 20 -11.10 20.00

V1- A0 hüpperada 1

mini

Raja pikkus: 99 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 31.00 s, Maksimumaeg: 62.00 s, Kohtunik: Svetlana Kreslina, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Ilze, Lexberry’s Winter Romance Ilze, Jack russell terjer Aimi Käsik 19.90 4.97 0 -11.10 0.00
2 Siisi, Siisi, Foxterjer Anna-Liisa Jõgi 19.90 4.97 0 -11.10 0.00
3 Ruudi, Vobiset Jan Reno, Jack russell terjer Kersti Rätsep 20.93 4.73 0 -10.07 0.00
4 RAFIJS, UFUS RAFIJS, Kääbuspinšer SANITA VOVERE 33.55 2.95 0 2.55 2.55
5 Diva, Tsarevna Denoisette, Papillon Daisy Pae 20.47 4.84 5 -10.53 5.00
Largo, Päiksekiir Largo, Kääbuspinšer Helena Olesk 31.00 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 99 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 31.00 s, Maksimumaeg: 62.00 s, Kohtunik: Svetlana Kreslina, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Karo, Caro, Shetlandi lambakoer Mia-Kärt Kaas 31.17 3.18 0 0.17 0.17
2 Kratt, Ability Black Ocean, Shetlandi lambakoer Greete Tammsalu 26.97 3.67 5 -4.03 5.00
3 Elli , Odelia Chriskooi's, Hollandi väike veelinnukoer Johanna Künnapas 29.58 3.35 5 -1.42 5.00

maksi

Raja pikkus: 99 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 31.00 s, Maksimumaeg: 62.00 s, Kohtunik: Svetlana Kreslina, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Sammy, Viva Saminda Ringorkis, Kuldne retriiver Jennifer Tarvis 25.40 3.90 0 -5.60 0.00
2 Dex, Fair Helloiz Derecho , Bordercollie Marta Miil 15.61 6.34 5 -15.39 5.00
3 Urr, Urr, Austraalia lambakoer Rita Krimm 20.97 4.72 5 -10.03 5.00
4 Nora, Born to Win Warrior Focusfire, Sveitsi valge lambakoer Hugo Mart Reisner 32.02 3.09 10 1.02 11.02
Noke, Carlijn v.Breezand's Bravoure, Hollandi lambakoer Agnese Grabovska 100.00 DSQ
Roxette, Lancar Dream In The Move, whippet Aleksandra Hvisevicha 31.00 100.00 DNS

V2- A0 hüpperada 2

mini

Raja pikkus: 89 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 28.00 s, Maksimumaeg: 56.00 s, Kohtunik: Svetlana Kreslina, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Diva, Tsarevna Denoisette, Papillon Daisy Pae 16.39 5.43 0 -11.61 0.00
2 RAFIJS, UFUS RAFIJS, Kääbuspinšer SANITA VOVERE 28.03 3.18 0 0.03 0.03
3 Ilze, Lexberry’s Winter Romance Ilze, Jack russell terjer Aimi Käsik 20.00 4.45 5 -8.00 5.00
4 Ruudi, Vobiset Jan Reno, Jack russell terjer Kersti Rätsep 20.43 4.36 15 -7.57 15.00
Siisi, Siisi, Foxterjer Anna-Liisa Jõgi 100.00 DSQ
Largo, Päiksekiir Largo, Kääbuspinšer Helena Olesk 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 89 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 28.00 s, Maksimumaeg: 56.00 s, Kohtunik: Svetlana Kreslina, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Karo, Caro, Shetlandi lambakoer Mia-Kärt Kaas 23.18 3.84 0 -4.82 0.00
Elli , Odelia Chriskooi's, Hollandi väike veelinnukoer Johanna Künnapas 100.00 DSQ
Kratt, Ability Black Ocean, Shetlandi lambakoer Greete Tammsalu 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 89 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 28.00 s, Maksimumaeg: 56.00 s, Kohtunik: Svetlana Kreslina, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Urr, Urr, Austraalia lambakoer Rita Krimm 20.32 4.38 0 -7.68 0.00
2 Sammy, Viva Saminda Ringorkis, Kuldne retriiver Jennifer Tarvis 22.32 3.99 0 -5.68 0.00
Dex, Fair Helloiz Derecho , Bordercollie Marta Miil 100.00 DSQ
Noke, Carlijn v.Breezand's Bravoure, Hollandi lambakoer Agnese Grabovska 100.00 DSQ
Nora, Born to Win Warrior Focusfire, Sveitsi valge lambakoer Hugo Mart Reisner 100.00 DSQ
Roxette, Lancar Dream In The Move, whippet Aleksandra Hvisevicha 100.00 DNS

V3- A3 makside hüpperada 1

maksi

Raja pikkus: 180 m, Kiirus: 4.30 m/s, Ideaalaeg: 42.00 s, Maksimumaeg: 84.00 s, Kohtunik: Svetlana Kreslina, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 32.56 5.53 0 -9.44 0.00
2 Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 32.81 5.49 0 -9.19 0.00
3 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 34.07 5.28 0 -7.93 0.00
4 Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 35.50 5.07 0 -6.50 0.00
5 Nena, Limetka Deabei, Bordercollie Grete Tähiste 37.33 4.82 0 -4.67 0.00
6 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 33.72 5.34 5 -8.28 5.00
7 Dora, Rhosyn vom grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 35.51 5.07 5 -6.49 5.00
8 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 50.81 3.54 0 8.81 8.81
Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 100.00 DSQ
Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 100.00 DSQ
Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Keida Raamat 100.00 DSQ
Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 100.00 DSQ
Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 100.00 DSQ
Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 100.00 DSQ
Kudra, Malwch Kudra, Horvaatia lambakoer Jūlija Kampuse 100.00 DNS

V4 - A3 makside hüpperada 2

maksi

Raja pikkus: 194 m, Kiirus: 4.50 m/s, Ideaalaeg: 43.00 s, Maksimumaeg: 86.00 s, Kohtunik: Svetlana Kreslina, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 33.35 5.82 0 -9.65 0.00
2 Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 33.54 5.78 0 -9.46 0.00
3 Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Keida Raamat 33.98 5.71 0 -9.02 0.00
4 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 35.03 5.54 0 -7.97 0.00
5 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 36.94 5.25 0 -6.06 0.00
6 Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 37.44 5.18 0 -5.56 0.00
7 Nena, Limetka Deabei, Bordercollie Grete Tähiste 40.39 4.80 0 -2.61 0.00
8 Dora, Rhosyn vom grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 33.14 5.85 5 -9.86 5.00
9 Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 52.75 3.68 0 9.75 9.75
Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 100.00 DSQ
Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 100.00 DSQ
Buffy, Misty Highland Buffy, Bordercollie Sandra Leppik 100.00 DSQ
Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 100.00 DSQ
Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 100.00 DSQ
Kudra, Malwch Kudra, Horvaatia lambakoer Jūlija Kampuse 100.00 DNS

V5- A3 makside agilityrada 1

maksi

Raja pikkus: 210 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 52.50 s, Maksimumaeg: 105.00 s, Kohtunik: Svetlana Kreslina, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 38.98 5.39 0 -13.52 0.00
2 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 40.51 5.18 0 -11.99 0.00
3 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 44.79 4.69 0 -7.71 0.00
4 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 39.88 5.27 5 -12.62 5.00
5 Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 42.02 5.00 5 -10.48 5.00
6 Nena, Limetka Deabei, Bordercollie Grete Tähiste 44.75 4.69 5 -7.75 5.00
7 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 59.81 3.51 0 7.31 7.31
8 Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 64.05 3.28 5 11.55 16.55
9 Buffy, Misty Highland Buffy, Bordercollie Sandra Leppik 47.36 4.43 20 -5.14 20.00
Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 100.00 DSQ
Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 100.00 DSQ
Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 100.00 DSQ
Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 100.00 DSQ
Dora, Rhosyn vom grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 100.00 DSQ
Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Keida Raamat 100.00 DSQ
Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 100.00 DSQ
Kudra, Malwch Kudra, Horvaatia lambakoer Jūlija Kampuse 100.00 DNS

V6- A3 makside agilityrada 2

maksi

Raja pikkus: 193 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 48.00 s, Maksimumaeg: 96.00 s, Kohtunik: Svetlana Kreslina, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 33.49 5.76 0 -14.51 0.00
2 Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Keida Raamat 33.55 5.75 0 -14.45 0.00
3 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 35.49 5.44 0 -12.51 0.00
4 Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 36.55 5.28 0 -11.45 0.00
5 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 39.28 4.91 5 -8.72 5.00
6 Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 41.03 4.70 5 -6.97 5.00
7 Nena, Limetka Deabei, Bordercollie Grete Tähiste 48.09 4.01 5 0.09 5.09
8 Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 32.69 5.90 10 -15.31 10.00
9 Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 35.81 5.39 10 -12.19 10.00
10 Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 58.96 3.27 0 10.96 10.96
11 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 60.05 3.21 0 12.05 12.05
Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 100.00 DSQ
Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 100.00 DSQ
Dora, Rhosyn vom grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 100.00 DSQ
Buffy, Misty Highland Buffy, Bordercollie Sandra Leppik 100.00 DSQ
Kudra, Malwch Kudra, Horvaatia lambakoer Jūlija Kampuse 100.00 DNS

V7- A3mini/midi agilityrada 1

mini

Raja pikkus: 193 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 48.00 s, Maksimumaeg: 96.00 s, Kohtunik: Svetlana Kreslina, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 35.49 5.44 0 -12.51 0.00
2 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 40.78 4.73 0 -7.22 0.00
3 Brent, Rulldogs Brenn Beati Possidentes, Jack russell terjer Sanita Ribzamena 41.77 4.62 0 -6.23 0.00
4 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 43.08 4.48 0 -4.92 0.00
5 Keta, Snow Danwest Kingdom Katrine, Papillon GUNITA ROMANOVSKA 45.64 4.23 0 -2.36 0.00
6 Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 47.59 4.06 0 -0.41 0.00
7 Grummi, Glorentin Grumber, West highland white terjer Anu Helemäe 50.03 3.86 0 2.03 2.03
8 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 34.73 5.56 5 -13.27 5.00
9 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 40.16 4.81 5 -7.84 5.00
10 Zara, Zara, Papillon Raminta Zilinskaite 48.76 3.96 5 0.76 5.76
Mio, Kamiona, Parson russeli terrier Spigana Spektore 100.00 DSQ
Shakira, Shakira, Papillon Raminta Zilinskaite 100.00 DSQ
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 100.00 DNS
Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 193 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 48.00 s, Maksimumaeg: 96.00 s, Kohtunik: Svetlana Kreslina, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 34.42 5.61 0 -13.58 0.00
2 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 35.39 5.45 0 -12.61 0.00
3 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 35.83 5.39 0 -12.17 0.00
4 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 36.08 5.35 0 -11.92 0.00
5 Reina, Irhaberki Reina, Mudi Elita Umbraško 36.12 5.34 0 -11.88 0.00
6 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 36.95 5.22 0 -11.05 0.00
7 Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 38.61 5.00 0 -9.39 0.00
8 Tessy, Väle Sitikas Triinu, beagle Kristin Puusepp 42.77 4.51 0 -5.23 0.00
9 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 46.58 4.14 0 -1.42 0.00
10 Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 33.92 5.69 10 -14.08 10.00
11 Fürge, Köves-berci Betyar Fürge, Mudi Anastassia Tamm 33.94 5.69 10 -14.06 10.00
Ogrim, Elbar's Black Ocean of Love, Shetlandi lambakoer Sanita Ribzamena 100.00 DSQ
Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 100.00 DSQ

V8- A3mini/midi agilityrada 2

mini

Raja pikkus: 208 m, Kiirus: 4.30 m/s, Ideaalaeg: 48.00 s, Maksimumaeg: 96.00 s, Kohtunik: Svetlana Kreslina, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 45.40 4.58 0 -2.60 0.00
2 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 46.46 4.48 0 -1.54 0.00
3 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 47.41 4.39 0 -0.59 0.00
4 Brent, Rulldogs Brenn Beati Possidentes, Jack russell terjer Sanita Ribzamena 49.99 4.16 5 1.99 6.99
5 Grummi, Glorentin Grumber, West highland white terjer Anu Helemäe 63.24 3.29 10 15.24 25.24
Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 100.00 DSQ
Mio, Kamiona, Parson russeli terrier Spigana Spektore 100.00 DSQ
Keta, Snow Danwest Kingdom Katrine, Papillon GUNITA ROMANOVSKA 100.00 DSQ
Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 100.00 DSQ
My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 100.00 DSQ
Zara, Zara, Papillon Raminta Zilinskaite 100.00 DSQ
Shakira, Shakira, Papillon Raminta Zilinskaite 100.00 DSQ
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 100.00 DNS
Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 208 m, Kiirus: 4.30 m/s, Ideaalaeg: 48.00 s, Maksimumaeg: 96.00 s, Kohtunik: Svetlana Kreslina, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 52.02 4.00 0 4.02 4.02
2 Reina, Irhaberki Reina, Mudi Elita Umbraško 41.89 4.97 5 -6.11 5.00
3 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 42.00 4.95 5 -6.00 5.00
4 Ogrim, Elbar's Black Ocean of Love, Shetlandi lambakoer Sanita Ribzamena 53.85 3.86 5 5.85 10.85
Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 100.00 DSQ
Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 100.00 DSQ
Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 100.00 DSQ
Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 100.00 DSQ
Tessy, Väle Sitikas Triinu, beagle Kristin Puusepp 100.00 DSQ
Fürge, Köves-berci Betyar Fürge, Mudi Anastassia Tamm 100.00 DSQ
Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 100.00 DSQ
Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 100.00 DSQ
Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 100.00 DSQ

V9- A3 mini/midi hüpperada 1

mini

Raja pikkus: 172 m, Kiirus: 4.50 m/s, Ideaalaeg: 38.00 s, Maksimumaeg: 76.00 s, Kohtunik: Svetlana Kreslina, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 32.23 5.34 0 -5.77 0.00
2 Shakira, Shakira, Papillon Raminta Zilinskaite 38.52 4.47 0 0.52 0.52
3 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 40.44 4.25 0 2.44 2.44
4 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 40.58 4.24 0 2.58 2.58
5 Brent, Rulldogs Brenn Beati Possidentes, Jack russell terjer Sanita Ribzamena 42.53 4.04 0 4.53 4.53
6 My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 36.10 4.76 5 -1.90 5.00
7 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 42.54 4.04 5 4.54 9.54
8 Grummi, Glorentin Grumber, West highland white terjer Anu Helemäe 50.69 3.39 0 12.69 12.69
9 Keta, Snow Danwest Kingdom Katrine, Papillon GUNITA ROMANOVSKA 48.01 3.58 5 10.01 15.01
10 Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 54.89 3.13 0 16.89 16.89
Mio, Kamiona, Parson russeli terrier Spigana Spektore 100.00 DSQ
Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 100.00 DSQ
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 100.00 DNS
Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 172 m, Kiirus: 4.50 m/s, Ideaalaeg: 38.00 s, Maksimumaeg: 76.00 s, Kohtunik: Svetlana Kreslina, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 32.21 5.34 0 -5.79 0.00
2 Reina, Irhaberki Reina, Mudi Elita Umbraško 33.96 5.06 0 -4.04 0.00
3 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 34.40 5.00 0 -3.60 0.00
4 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 35.80 4.80 0 -2.20 0.00
5 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 39.63 4.34 0 1.63 1.63
6 Tessy, Väle Sitikas Triinu, beagle Kristin Puusepp 40.15 4.28 0 2.15 2.15
7 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 40.21 4.28 5 2.21 7.21
Ogrim, Elbar's Black Ocean of Love, Shetlandi lambakoer Sanita Ribzamena 100.00 DSQ
Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 100.00 DSQ
Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 100.00 DSQ
Fürge, Köves-berci Betyar Fürge, Mudi Anastassia Tamm 100.00 DSQ
Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 100.00 DSQ

V10- A3 mini/midi hüpperada 2

mini

Raja pikkus: 181 m, Kiirus: 4.50 m/s, Ideaalaeg: 40.00 s, Maksimumaeg: 80.00 s, Kohtunik: Svetlana Kreslina, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 33.63 5.38 0 -6.37 0.00
2 My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 35.48 5.10 0 -4.52 0.00
3 Brent, Rulldogs Brenn Beati Possidentes, Jack russell terjer Sanita Ribzamena 40.06 4.52 0 0.06 0.06
4 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 44.59 4.06 0 4.59 4.59
5 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 43.86 4.13 5 3.86 8.86
6 Grummi, Glorentin Grumber, West highland white terjer Anu Helemäe 51.49 3.52 0 11.49 11.49
7 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 47.31 3.83 5 7.31 12.31
Mio, Kamiona, Parson russeli terrier Spigana Spektore 100.00 DSQ
Keta, Snow Danwest Kingdom Katrine, Papillon GUNITA ROMANOVSKA 100.00 DSQ
Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 100.00 DSQ
Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 100.00 DSQ
Shakira, Shakira, Papillon Raminta Zilinskaite 100.00 DSQ
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 100.00 DNS
Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 181 m, Kiirus: 4.50 m/s, Ideaalaeg: 40.00 s, Maksimumaeg: 80.00 s, Kohtunik: Svetlana Kreslina, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 33.15 5.46 0 -6.85 0.00
2 Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 33.68 5.37 0 -6.32 0.00
3 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 34.90 5.19 0 -5.10 0.00
4 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 36.64 4.94 0 -3.36 0.00
5 Ogrim, Elbar's Black Ocean of Love, Shetlandi lambakoer Sanita Ribzamena 38.61 4.69 0 -1.39 0.00
6 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 40.69 4.45 0 0.69 0.69
7 Tessy, Väle Sitikas Triinu, beagle Kristin Puusepp 41.74 4.34 0 1.74 1.74
8 Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 33.41 5.42 5 -6.59 5.00
9 Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 36.16 5.01 10 -3.84 10.00
10 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 39.63 4.57 10 -0.37 10.00
Reina, Irhaberki Reina, Mudi Elita Umbraško 100.00 DSQ
Fürge, Köves-berci Betyar Fürge, Mudi Anastassia Tamm 100.00 DSQ
Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 100.00 DSQ

V11- A2 hüpperada

mini

Raja pikkus: 151 m, Kiirus: 4.20 m/s, Ideaalaeg: 36.00 s, Maksimumaeg: 72.00 s, Kohtunik: Svetlana Kreslina, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Lili, Kerek-Ful Liilia, Pumi Monika Adamson 33.66 4.49 5 -2.34 5.00
2 Pähkel, As'Gunapal Be Happy My Hero, Bostoni terjer Maarja Padari 34.77 4.34 5 -1.23 5.00
3 Ida, Oruallika Hot Wheels Miura, Jack russell terjer Jana Vatsel 39.54 3.82 5 3.54 8.54
4 Vudy, Sea Peapl Just a Dude, Yorkshire'i terjer Kaie Laas 42.86 3.52 5 6.86 11.86
5 Bobby, Royal Fantasy Fascino Fortunato, Cavalier king charles spaniel AnniKa Mumm 51.52 2.93 5 15.52 20.52
6 Džon, Dilina Royal Tellement Beau , kääbusspits Jelena Voronova 55.83 2.70 5 19.83 24.83

midi

Raja pikkus: 151 m, Kiirus: 4.20 m/s, Ideaalaeg: 36.00 s, Maksimumaeg: 72.00 s, Kohtunik: Svetlana Kreslina, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Daffy, Sofiko Daffy, Kääbussnautser Marlen Ruul 37.55 4.02 0 1.55 1.55
2 Marko, White Coastal Blue Prince, Shetlandi lambakoer Anda Altgauzena 43.33 3.48 10 7.33 17.33

maksi

Raja pikkus: 151 m, Kiirus: 4.20 m/s, Ideaalaeg: 36.00 s, Maksimumaeg: 72.00 s, Kohtunik: Svetlana Kreslina, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 36.35 4.15 0 0.35 0.35
2 Uma, Follow the Leader Queen of Hearts, Bordercollie Natalja Garastsenko 27.89 5.41 5 -8.11 5.00
3 Pippin, Peak River Magical Love, Austraalia lambakoer Triin Jaaniste 31.07 4.86 10 -4.93 10.00
4 Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 33.09 4.56 10 -2.91 10.00
Coffee, Flyland Coffee with Milk, Bordercollie Jūlija Kampuse 100.00 DNS

V12- A2 agilityrada

mini

Raja pikkus: 186 m, Kiirus: 3.90 m/s, Ideaalaeg: 48.00 s, Maksimumaeg: 96.00 s, Kohtunik: Svetlana Kreslina, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Bobby, Royal Fantasy Fascino Fortunato, Cavalier king charles spaniel AnniKa Mumm 64.72 2.87 10 16.72 26.72
2 Džon, Dilina Royal Tellement Beau , kääbusspits Jelena Voronova 83.88 2.22 0 35.88 35.88
Ida, Oruallika Hot Wheels Miura, Jack russell terjer Jana Vatsel 100.00 DSQ
Vudy, Sea Peapl Just a Dude, Yorkshire'i terjer Kaie Laas 100.00 DSQ
Lili, Kerek-Ful Liilia, Pumi Monika Adamson 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 186 m, Kiirus: 3.90 m/s, Ideaalaeg: 48.00 s, Maksimumaeg: 96.00 s, Kohtunik: Svetlana Kreslina, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
Marko, White Coastal Blue Prince, Shetlandi lambakoer Anda Altgauzena 100.00 DSQ
Daffy, Sofiko Daffy, Kääbussnautser Marlen Ruul 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 186 m, Kiirus: 3.90 m/s, Ideaalaeg: 48.00 s, Maksimumaeg: 96.00 s, Kohtunik: Svetlana Kreslina, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Pippin, Peak River Magical Love, Austraalia lambakoer Triin Jaaniste 40.60 4.58 10 -7.40 10.00
Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 100.00 DSQ
Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 100.00 DSQ
Uma, Follow the Leader Queen of Hearts, Bordercollie Natalja Garastsenko 100.00 DSQ
Coffee, Flyland Coffee with Milk, Bordercollie Jūlija Kampuse 100.00 DNS

V13- A2 agilityrada

mini

Raja pikkus: 187 m, Kiirus: 3.90 m/s, Ideaalaeg: 48.00 s, Maksimumaeg: 96.00 s, Kohtunik: Svetlana Kreslina, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Vudy, Sea Peapl Just a Dude, Yorkshire'i terjer Kaie Laas 52.57 3.56 5 4.57 9.57
2 Bobby, Royal Fantasy Fascino Fortunato, Cavalier king charles spaniel AnniKa Mumm 61.86 3.02 0 13.86 13.86
3 Džon, Dilina Royal Tellement Beau , kääbusspits Jelena Voronova 81.15 2.30 5 33.15 38.15
Ida, Oruallika Hot Wheels Miura, Jack russell terjer Jana Vatsel 100.00 DSQ
Lili, Kerek-Ful Liilia, Pumi Monika Adamson 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 187 m, Kiirus: 3.90 m/s, Ideaalaeg: 48.00 s, Maksimumaeg: 96.00 s, Kohtunik: Svetlana Kreslina, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Daffy, Sofiko Daffy, Kääbussnautser Marlen Ruul 45.63 4.10 5 -2.37 5.00
Marko, White Coastal Blue Prince, Shetlandi lambakoer Anda Altgauzena 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 187 m, Kiirus: 3.90 m/s, Ideaalaeg: 48.00 s, Maksimumaeg: 96.00 s, Kohtunik: Svetlana Kreslina, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Uma, Follow the Leader Queen of Hearts, Bordercollie Natalja Garastsenko 36.10 5.18 5 -11.90 5.00
2 Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 51.92 3.60 20 3.92 23.92
3 Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 52.49 3.56 20 4.49 24.49
Pippin, Peak River Magical Love, Austraalia lambakoer Triin Jaaniste 100.00 DSQ
Coffee, Flyland Coffee with Milk, Bordercollie Jūlija Kampuse 100.00 DNS