TAKO 31.03.2018 - 1.04.2018 Agilityvõistlused

V1 - A3 maksi hüpperada / A3 max jumping maksi
V2 - A3 maksi 1. agilityrada / A3 max 1. agilitycourse maksi
V3 - A3 maksi 2. agilityrada / A3 max 2. agilitycourse maksi
V4 - A3 maksi 3. agilityrada / A3 max 3. agilitycourse maksi
V5- A3 mini/midi 1. agilityrada/ A3 small/medium 1. agilitycourse mini midi
V6- A3 mini/midi 2. agilityrada/ A3 small/medium 2. agilitycourse mini midi
V7- A3 mini/midi 3. agilityrada/ A3 small/medium 3. agilitycourse mini midi
V8-A3 mini/midi hüpperada/ A3 small/medium jumping mini midi
V1 A0 1. hüpperada / A0 1. jumping mini midi maksi
V2 A0 2. hüpperada / A0 2. jumping mini midi maksi
V1 Veteranid 1. hüpperada / 1. jumping veteran mini midi maksi
V2 Veteranid 2. hüpperada / 2. jumping veteran mini midi maksi
V1 A1 1. hüpperada / A1 1. jumping mini midi maksi
V2 A1 2. hüpperada / A1 2. jumping mini midi maksi
V3 A1 1. agilityrada / A1 1. agility mini midi maksi
V4 A1 2. agilityrada / A1 2. agility mini midi maksi
V1 A2 1. agilityrada / A2 1. agility mini midi maksi
V2 A2 2. agilityrada / A2 2. agility mini midi maksi
V3 A2 3. agilityrada / A2 3. agility mini midi maksi
V4 A2 hüpperada / A2 jumping mini midi maksi

V1 - A3 maksi hüpperada / A3 max jumping

maksi

Raja pikkus: 150 m, Kiirus: 4.10 m/s, Ideaalaeg: 37.00 s, Maksimumaeg: 74.00 s, Kohtunik: Harald Schjelderup, Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 30.22 4.96 0 -6.78 0.00
2 Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 30.92 4.85 0 -6.08 0.00
3 Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 31.73 4.73 0 -5.27 0.00
4 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 32.71 4.59 0 -4.29 0.00
5 Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 32.72 4.58 0 -4.28 0.00
6 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 38.92 3.85 0 1.92 1.92
7 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 31.40 4.78 5 -5.60 5.00
8 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 33.18 4.52 5 -3.82 5.00
9 Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 33.31 4.50 5 -3.69 5.00
10 Kata, Ladyace St Helena's Cataline, Austraalia lambakoer Anne Heinla 39.52 3.80 10 2.52 12.52
11 Billy, Billy, Tõuta Merika Laid 42.76 3.51 15 5.76 20.76
Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 100.00 DSQ
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ
Jacie , My Trusted Friend Jacie, Bordercollie Jana Kima 100.00 DSQ
Fleur, Speckled Tidy Fleur, Welshi Springerspanjel Aleksandr Drozdov 100.00 DSQ
Arishi, Sheeprockers Arishi, Bordercollie Saara Vällik 100.00 DSQ
Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 100.00 DSQ
Mika, Gammurabi Very Amikabl Viper, Suursnautser Jelena Dolski 100.00 DNS
Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 100.00 DNS

V2 - A3 maksi 1. agilityrada / A3 max 1. agilitycourse

maksi

Raja pikkus: 145 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 39.00 s, Maksimumaeg: 76.00 s, Kohtunik: Harald Schjelderup, Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 27.75 5.23 0 -11.25 0.00
2 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 29.31 4.95 0 -9.69 0.00
3 Arishi, Sheeprockers Arishi, Bordercollie Saara Vällik 29.87 4.85 0 -9.13 0.00
4 Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 31.71 4.57 0 -7.29 0.00
5 Fleur, Speckled Tidy Fleur, Welshi Springerspanjel Aleksandr Drozdov 33.37 4.35 0 -5.63 0.00
6 Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 33.90 4.28 0 -5.10 0.00
7 Kata, Ladyace St Helena's Cataline, Austraalia lambakoer Anne Heinla 41.67 3.48 0 2.67 2.67
8 Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 36.51 3.97 5 -2.49 5.00
9 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 43.40 3.34 5 4.40 9.40
10 Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 34.09 4.25 10 -4.91 10.00
11 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 35.58 4.08 10 -3.42 10.00
Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 100.00 DSQ
Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 100.00 DSQ
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ
Billy, Billy, Tõuta Merika Laid 100.00 DSQ
Jacie , My Trusted Friend Jacie, Bordercollie Jana Kima 100.00 DSQ
Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 100.00 DSQ
Mika, Gammurabi Very Amikabl Viper, Suursnautser Jelena Dolski 100.00 DNS
Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 100.00 DNS

V3 - A3 maksi 2. agilityrada / A3 max 2. agilitycourse

maksi

Raja pikkus: 158 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 43.00 s, Maksimumaeg: 86.00 s, Kohtunik: Harald Schjelderup, Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 31.92 4.95 0 -11.08 0.00
2 Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 33.87 4.66 0 -9.13 0.00
3 Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 34.00 4.65 0 -9.00 0.00
4 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 36.36 4.35 0 -6.64 0.00
5 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 36.41 4.34 5 -6.59 5.00
6 Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 38.74 4.08 5 -4.26 5.00
7 Fleur, Speckled Tidy Fleur, Welshi Springerspanjel Aleksandr Drozdov 36.49 4.33 10 -6.51 10.00
8 Billy, Billy, Tõuta Merika Laid 41.86 3.77 10 -1.14 10.00
9 Kata, Ladyace St Helena's Cataline, Austraalia lambakoer Anne Heinla 49.42 3.20 30 6.42 36.42
Bosse, Mainspring Basil, Bordercollie Katrin Tamme 100.00 DSQ
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ
Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 100.00 DSQ
Jacie , My Trusted Friend Jacie, Bordercollie Jana Kima 100.00 DSQ
Iker, Never Never Land D'Wolverine, Bordercollie Jana Trepp 100.00 DSQ
Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 100.00 DSQ
Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 100.00 DSQ
Arishi, Sheeprockers Arishi, Bordercollie Saara Vällik 100.00 DSQ
Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 100.00 DSQ
Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova
Mika, Gammurabi Very Amikabl Viper, Suursnautser Jelena Dolski 100.00 DNS
Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 100.00 DNS

V4 - A3 maksi 3. agilityrada / A3 max 3. agilitycourse

maksi

Raja pikkus: 165 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 43.00 s, Maksimumaeg: 86.00 s, Kohtunik: Harald Schjelderup, Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 29.29 5.63 0 -13.71 0.00
2 Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 29.37 5.62 0 -13.63 0.00
3 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 33.25 4.96 0 -9.75 0.00
4 Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 31.19 5.29 5 -11.81 5.00
5 Billy, Billy, Tõuta Merika Laid 38.65 4.27 5 -4.35 5.00
6 Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 38.87 4.24 5 -4.13 5.00
7 Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 33.38 4.94 10 -9.62 10.00
8 Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 34.40 4.80 10 -8.60 10.00
9 Arishi, Sheeprockers Arishi, Bordercollie Saara Vällik 37.49 4.40 15 -5.51 15.00
10 Jacie , My Trusted Friend Jacie, Bordercollie Jana Kima 31.95 5.16 25 -11.05 25.00
Bosse, Mainspring Basil, Bordercollie Katrin Tamme 100.00 DSQ
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ
Kata, Ladyace St Helena's Cataline, Austraalia lambakoer Anne Heinla 100.00 DSQ
Iker, Never Never Land D'Wolverine, Bordercollie Jana Trepp 100.00 DSQ
Fleur, Speckled Tidy Fleur, Welshi Springerspanjel Aleksandr Drozdov 100.00 DSQ
Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 100.00 DSQ
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 100.00 DSQ
Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 100.00 DSQ
Mika, Gammurabi Very Amikabl Viper, Suursnautser Jelena Dolski 100.00 DNS
Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 100.00 DNS

V5- A3 mini/midi 1. agilityrada/ A3 small/medium 1. agilitycourse

mini

Raja pikkus: 165 m, Kiirus: 3.70 m/s, Ideaalaeg: 45.00 s, Maksimumaeg: 90.00 s, Kohtunik: Harald Schjelderup, Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 30.70 5.37 0 -14.30 0.00
2 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 31.51 5.24 0 -13.49 0.00
3 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 33.28 4.96 0 -11.72 0.00
4 Hugo, Hugo Boss, Tõuta Inna Bortnovskiy 39.85 4.14 0 -5.15 0.00
5 Lore, Lexberry's Snow Star Lore, Jack russell terjer Kadi Kivi 43.57 3.79 0 -1.43 0.00
6 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 43.62 3.78 0 -1.38 0.00
7 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 34.69 4.76 5 -10.31 5.00
8 Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 42.98 3.84 5 -2.02 5.00
9 Muki, Käpylä Mosku, Saksa keskmine spits Külli Ragel 51.23 3.22 0 6.23 6.23
10 Nante, Danaini Baron de Nantes, Papillon Kamilla Alma Vilderson 35.00 4.71 10 -10.00 10.00
Emil, Lilly's Malachite Meadows, Papillon Külli Ragel 100.00 DSQ
Berke, Berkelia an Fire Rock vom Elbrubin, Papillon Mariann Rebane 100.00 DSQ
Love, Lexberry's Snow Star Love, Jack russell terjer Liidia Ilves 100.00 DSQ
Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 100.00 DSQ
Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 165 m, Kiirus: 3.70 m/s, Ideaalaeg: 45.00 s, Maksimumaeg: 90.00 s, Kohtunik: Harald Schjelderup, Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 31.24 5.28 0 -13.76 0.00
2 Tessy, Väle Sitikas Triinu, beagle Kristin Puusepp 37.35 4.42 0 -7.65 0.00
3 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 42.56 3.88 0 -2.44 0.00
4 Fiona, Chriskooi's Fiona, Hollandi väike veelinnukoer Inga Järv 34.63 4.76 5 -10.37 5.00
5 Baily, White Coastal Little Blue Estara, Shetlandi lambakoer Heiko Saava 38.00 4.34 5 -7.00 5.00
Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 100.00 DSQ
Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 100.00 DSQ
Gella , Genrietta iz Grafstva de Gamba, Hollandi väike veelinnukoer Irina Bogdan 100.00 DSQ
Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 100.00 DSQ
Reina, Irhaberki Reina, Mudi Elita Umbraško 100.00 DSQ
Fürge, Köves-berci Betyar Fürge, Mudi Anastassia Tamm 100.00 DSQ
Emil, Emil, Tõuta Maia Melts 100.00 DSQ

V6- A3 mini/midi 2. agilityrada/ A3 small/medium 2. agilitycourse

mini

Raja pikkus: 159 m, Kiirus: 3.60 m/s, Ideaalaeg: 44.00 s, Maksimumaeg: 88.00 s, Kohtunik: Harald Schjelderup, Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 31.42 5.06 0 -12.58 0.00
2 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 31.48 5.05 0 -12.52 0.00
3 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 32.09 4.95 0 -11.91 0.00
4 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 34.02 4.67 0 -9.98 0.00
5 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 37.38 4.25 0 -6.62 0.00
6 Hugo, Hugo Boss, Tõuta Inna Bortnovskiy 39.73 4.00 0 -4.27 0.00
7 Lore, Lexberry's Snow Star Lore, Jack russell terjer Kadi Kivi 42.52 3.74 0 -1.48 0.00
8 Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 42.69 3.72 0 -1.31 0.00
9 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 33.38 4.76 5 -10.62 5.00
10 Nante, Danaini Baron de Nantes, Papillon Kamilla Alma Vilderson 36.82 4.32 5 -7.18 5.00
11 Love, Lexberry's Snow Star Love, Jack russell terjer Liidia Ilves 44.72 3.56 5 0.72 5.72
12 Phoebe, Helandros Key to My Heart, Cavalier king charles spaniel Piret Reinsalu 39.58 4.02 10 -4.42 10.00
Emil, Lilly's Malachite Meadows, Papillon Külli Ragel 100.00 DSQ
Berke, Berkelia an Fire Rock vom Elbrubin, Papillon Mariann Rebane 100.00 DSQ
Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 100.00 DSQ
Muki, Käpylä Mosku, Saksa keskmine spits Külli Ragel 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 159 m, Kiirus: 3.60 m/s, Ideaalaeg: 44.00 s, Maksimumaeg: 88.00 s, Kohtunik: Harald Schjelderup, Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 32.42 4.90 0 -11.58 0.00
2 Tessy, Väle Sitikas Triinu, beagle Kristin Puusepp 37.32 4.26 0 -6.68 0.00
3 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 45.45 3.50 0 1.45 1.45
4 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 31.37 5.07 5 -12.63 5.00
5 Fürge, Köves-berci Betyar Fürge, Mudi Anastassia Tamm 31.80 5.00 5 -12.20 5.00
6 Baily, White Coastal Little Blue Estara, Shetlandi lambakoer Heiko Saava 42.95 3.70 5 -1.05 5.00
7 Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 31.69 5.02 15 -12.31 15.00
8 Reina, Irhaberki Reina, Mudi Elita Umbraško 38.66 4.11 15 -5.34 15.00
Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 100.00 DSQ
Gella , Genrietta iz Grafstva de Gamba, Hollandi väike veelinnukoer Irina Bogdan 100.00 DSQ
Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 100.00 DSQ
Fiona, Chriskooi's Fiona, Hollandi väike veelinnukoer Inga Järv 100.00 DSQ
Emil, Emil, Tõuta Maia Melts 100.00 DSQ

V7- A3 mini/midi 3. agilityrada/ A3 small/medium 3. agilitycourse

mini

Raja pikkus: 157 m, Kiirus: 3.70 m/s, Ideaalaeg: 42.00 s, Maksimumaeg: 84.00 s, Kohtunik: Harald Schjelderup, Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 31.38 5.00 0 -10.62 0.00
2 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 32.11 4.89 0 -9.89 0.00
3 Nante, Danaini Baron de Nantes, Papillon Kamilla Alma Vilderson 33.03 4.75 0 -8.97 0.00
4 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 33.44 4.69 0 -8.56 0.00
5 Davis, Scandyline Ocean of Love, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 33.67 4.66 0 -8.33 0.00
6 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 33.82 4.64 0 -8.18 0.00
7 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 35.20 4.46 0 -6.80 0.00
8 Phoebe, Helandros Key to My Heart, Cavalier king charles spaniel Piret Reinsalu 36.72 4.28 0 -5.28 0.00
9 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 41.45 3.79 0 -0.55 0.00
10 Love, Lexberry's Snow Star Love, Jack russell terjer Liidia Ilves 41.61 3.77 0 -0.39 0.00
11 Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 43.88 3.58 0 1.88 1.88
12 Hugo, Hugo Boss, Tõuta Inna Bortnovskiy 42.19 3.72 5 0.19 5.19
13 Lore, Lexberry's Snow Star Lore, Jack russell terjer Kadi Kivi 44.09 3.56 5 2.09 7.09
14 Berke, Berkelia an Fire Rock vom Elbrubin, Papillon Mariann Rebane 42.16 3.72 10 0.16 10.16
15 Emil, Lilly's Malachite Meadows, Papillon Külli Ragel 56.38 2.78 5 14.38 19.38
16 Muki, Käpylä Mosku, Saksa keskmine spits Külli Ragel 57.62 2.72 15 15.62 30.62
Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 157 m, Kiirus: 3.70 m/s, Ideaalaeg: 42.00 s, Maksimumaeg: 84.00 s, Kohtunik: Harald Schjelderup, Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Fiona, Chriskooi's Fiona, Hollandi väike veelinnukoer Inga Järv 35.67 4.40 0 -6.33 0.00
2 Tessy, Väle Sitikas Triinu, beagle Kristin Puusepp 36.76 4.27 0 -5.24 0.00
3 Emil, Emil, Tõuta Maia Melts 40.62 3.87 5 -1.38 5.00
4 Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 41.86 3.75 5 -0.14 5.00
5 Reina, Irhaberki Reina, Mudi Elita Umbraško 40.43 3.88 10 -1.57 10.00
6 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 43.46 3.61 10 1.46 11.46
Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 100.00 DSQ
Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 100.00 DSQ
Gella , Genrietta iz Grafstva de Gamba, Hollandi väike veelinnukoer Irina Bogdan 100.00 DSQ
Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 100.00 DSQ
Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 100.00 DSQ
Fürge, Köves-berci Betyar Fürge, Mudi Anastassia Tamm 100.00 DSQ
Baily, White Coastal Little Blue Estara, Shetlandi lambakoer Heiko Saava 100.00 DSQ

V8-A3 mini/midi hüpperada/ A3 small/medium jumping

mini

Raja pikkus: 142 m, Kiirus: 4.10 m/s, Ideaalaeg: 35.00 s, Maksimumaeg: 70.00 s, Kohtunik: Harald Schjelderup, Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 28.42 5.00 0 -6.58 0.00
2 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 28.69 4.95 0 -6.31 0.00
3 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 28.96 4.90 0 -6.04 0.00
4 Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 28.97 4.90 0 -6.03 0.00
5 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 38.55 3.68 0 3.55 3.55
6 Nante, Danaini Baron de Nantes, Papillon Kamilla Alma Vilderson 36.16 3.93 5 1.16 6.16
7 Love, Lexberry's Snow Star Love, Jack russell terjer Liidia Ilves 38.24 3.71 5 3.24 8.24
8 Lore, Lexberry's Snow Star Lore, Jack russell terjer Kadi Kivi 47.41 3.00 10 12.41 22.41
Emil, Lilly's Malachite Meadows, Papillon Külli Ragel 100.00 DSQ
Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 100.00 DSQ
Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 100.00 DSQ
Berke, Berkelia an Fire Rock vom Elbrubin, Papillon Mariann Rebane 100.00 DSQ
Davis, Scandyline Ocean of Love, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 100.00 DSQ
Muki, Käpylä Mosku, Saksa keskmine spits Külli Ragel 100.00 DSQ
Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 142 m, Kiirus: 4.10 m/s, Ideaalaeg: 35.00 s, Maksimumaeg: 70.00 s, Kohtunik: Harald Schjelderup, Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 30.94 4.59 0 -4.06 0.00
2 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 36.75 3.86 0 1.75 1.75
3 Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 37.49 3.79 0 2.49 2.49
4 Emil, Emil, Tõuta Maia Melts 36.86 3.85 5 1.86 6.86
Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 100.00 DSQ
Gella , Genrietta iz Grafstva de Gamba, Hollandi väike veelinnukoer Irina Bogdan 100.00 DSQ
Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 100.00 DSQ
Fürge, Köves-berci Betyar Fürge, Mudi Anastassia Tamm 100.00 DSQ
Baily, White Coastal Little Blue Estara, Shetlandi lambakoer Heiko Saava 100.00 DSQ

V1 A0 1. hüpperada / A0 1. jumping

mini

Raja pikkus: 105 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 30.00 s, Maksimumaeg: 60.00 s, Kohtunik: Harald Schjelderup, Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Wifi, Lamborgini Uragan Emoushins, Jack russell terjer Ingrid Vaas 19.33 5.43 0 -10.67 0.00
2 Smokey , Astersland Black Smoke, Welsh Corgi Pembroke Merike Kodanipork 21.31 4.93 0 -8.69 0.00
3 Deffy, Flyland Drop Energy, Shetlandi lambakoer Liisi Vilba 21.58 4.87 0 -8.42 0.00
4 Mona , Navara Golden Fire, Kääbuspinšer Kati Banhard 22.13 4.74 0 -7.87 0.00
5 Mona, Helandros Ivory and Ebony, Cavalier king charles spaniel Egor Suhhanov 25.12 4.18 0 -4.88 0.00
6 Pärli , Helandros Pearls N Crystals, Cavalier king charles spaniel Raili Kaptein 26.15 4.02 0 -3.85 0.00
7 Camilla, Camilla Rose De Edel Plass, Cavalier king charles spaniel Ance Gercane 32.84 3.20 0 2.84 2.84
8 Lulu, Impala Essence Elisey, Papillon Maarja Antov 22.85 4.60 5 -7.15 5.00
9 Chilli, Ultra Pepper, Jack russell terjer Kadi Kriisa 24.63 4.26 5 -5.37 5.00
10 Klara, Helandros Keyra Ly To Relander, Cavalier king charles spaniel Jana Naumenko 27.61 3.80 5 -2.39 5.00
11 Frommy, Galderden Fromhold, Cavalier king charles spaniel Elari Maranik 29.25 3.59 5 -0.75 5.00
12 Zeona, Zeona Arival, Kääbuspinšer Maria Fomitsjova 32.76 3.21 10 2.76 12.76
Rio, L'Italiano iz Severnoy Imperii, Kääbuspuudel Ekaterina Vaida 100.00 DSQ
Polly, Uvertyura Polet ot Nevskogo Dueta, Papillon Marina Bagrova 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 105 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 30.00 s, Maksimumaeg: 60.00 s, Kohtunik: Harald Schjelderup, Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Fix, Kenzira's Firebird, Shetlandi lambakoer Ilme Kukk 28.51 3.68 10 -1.49 10.00
Asti, Elbar`s Golden Olympic Star, Shetlandi lambakoer Marina Hmeljova 100.00 DSQ
Piter, Scandyline Quick Answer, Shetlandi lambakoer Aleksandra - Juzeffa Belaišis 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 105 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 30.00 s, Maksimumaeg: 60.00 s, Kohtunik: Harald Schjelderup, Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Elli, Elli, Tõuta Relika Järveots 19.71 5.33 0 -10.29 0.00
Lavrik, Lavr, Siberi Husky Olesja Polivenko 100.00 DSQ
Sonne, Kleine Sonne Awesome Huntress, Austraalia lambakoer Ülle Rank-Zovo 100.00 DSQ
Tyron, Fair Helloiz Diamond, Bordercollie Kadi Karu 100.00 DSQ
Jack, Memorylane Jack Of The Pack, Habecollie Siima Tiitus 100.00 DSQ
Tori, Malet Park Ideal Star Victory, Siledakarvaline retriiver Viktoria Pavlenkova 100.00 DSQ
Didi , Follow the Leader Knave of Diamands, Bordercollie Konstantin Dolski 100.00 DSQ

V2 A0 2. hüpperada / A0 2. jumping

mini

Raja pikkus: 110 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 32.00 s, Maksimumaeg: 64.00 s, Kohtunik: Harald Schjelderup, Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Wifi, Lamborgini Uragan Emoushins, Jack russell terjer Ingrid Vaas 19.02 5.78 0 -12.98 0.00
2 Lulu, Impala Essence Elisey, Papillon Maarja Antov 19.44 5.66 0 -12.56 0.00
3 Mona , Navara Golden Fire, Kääbuspinšer Kati Banhard 20.60 5.34 0 -11.40 0.00
4 Smokey , Astersland Black Smoke, Welsh Corgi Pembroke Merike Kodanipork 20.62 5.33 0 -11.38 0.00
5 Rio, L'Italiano iz Severnoy Imperii, Kääbuspuudel Ekaterina Vaida 20.89 5.27 0 -11.11 0.00
6 Chilli, Ultra Pepper, Jack russell terjer Kadi Kriisa 21.92 5.02 0 -10.08 0.00
7 Klara, Helandros Keyra Ly To Relander, Cavalier king charles spaniel Jana Naumenko 23.72 4.64 0 -8.28 0.00
8 Mona, Helandros Ivory and Ebony, Cavalier king charles spaniel Egor Suhhanov 24.87 4.42 0 -7.13 0.00
9 Pärli , Helandros Pearls N Crystals, Cavalier king charles spaniel Raili Kaptein 26.04 4.22 0 -5.96 0.00
10 Frommy, Galderden Fromhold, Cavalier king charles spaniel Elari Maranik 26.98 4.08 0 -5.02 0.00
11 Camilla, Camilla Rose De Edel Plass, Cavalier king charles spaniel Ance Gercane 32.15 3.42 0 0.15 0.15
12 Deffy, Flyland Drop Energy, Shetlandi lambakoer Liisi Vilba 27.77 3.96 10 -4.23 10.00
Zeona, Zeona Arival, Kääbuspinšer Maria Fomitsjova 100.00 DSQ
Polly, Uvertyura Polet ot Nevskogo Dueta, Papillon Marina Bagrova 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 110 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 32.00 s, Maksimumaeg: 64.00 s, Kohtunik: Harald Schjelderup, Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Piter, Scandyline Quick Answer, Shetlandi lambakoer Aleksandra - Juzeffa Belaišis 21.16 5.20 0 -10.84 0.00
2 Fix, Kenzira's Firebird, Shetlandi lambakoer Ilme Kukk 27.66 3.98 5 -4.34 5.00
Asti, Elbar`s Golden Olympic Star, Shetlandi lambakoer Marina Hmeljova 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 110 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 32.00 s, Maksimumaeg: 64.00 s, Kohtunik: Harald Schjelderup, Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Elli, Elli, Tõuta Relika Järveots 22.31 4.93 5 -9.69 5.00
2 Didi , Follow the Leader Knave of Diamands, Bordercollie Konstantin Dolski 19.10 5.76 10 -12.90 10.00
3 Lavrik, Lavr, Siberi Husky Olesja Polivenko 27.69 3.97 10 -4.31 10.00
4 Sonne, Kleine Sonne Awesome Huntress, Austraalia lambakoer Ülle Rank-Zovo 32.20 3.42 10 0.20 10.20
Tyron, Fair Helloiz Diamond, Bordercollie Kadi Karu 100.00 DSQ
Jack, Memorylane Jack Of The Pack, Habecollie Siima Tiitus 100.00 DSQ
Tori, Malet Park Ideal Star Victory, Siledakarvaline retriiver Viktoria Pavlenkova 100.00 DSQ

V1 Veteranid 1. hüpperada / 1. jumping veteran

mini

Raja pikkus: 105 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 35.00 s, Maksimumaeg: 70.00 s, Kohtunik: Harald Schjelderup, Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Kira, Scandyline Golden Verbena, Shetlandi lambakoer Ilme Kukk 19.72 5.32 0 -15.28 0.00
2 Mickey, Helandros Jamaica Rum, Cavalier king charles spaniel Riina Kaisma 21.12 4.97 0 -13.88 0.00
3 Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 24.80 4.23 0 -10.20 0.00
4 Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 34.99 3.00 0 -0.01 0.00
Muki, Käpylä Mosku, Saksa keskmine spits Külli Ragel 100.00 DSQ
Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 105 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 35.00 s, Maksimumaeg: 70.00 s, Kohtunik: Harald Schjelderup, Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Tuutu, Northworth Kiss So Sweet, Inglise kokkerspanjel Liisi Nilisk 19.78 5.31 0 -15.22 0.00

maksi

Raja pikkus: 105 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 35.00 s, Maksimumaeg: 70.00 s, Kohtunik: Harald Schjelderup, Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 19.29 5.44 0 -15.71 0.00
2 Kira, Shellkit Saga of Disa, Airedale'i terjer Asja Kremljakova 32.17 3.26 0 -2.83 0.00
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ

V2 Veteranid 2. hüpperada / 2. jumping veteran

mini

Raja pikkus: 110 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 37.00 s, Maksimumaeg: 74.00 s, Kohtunik: Harald Schjelderup, Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Kira, Scandyline Golden Verbena, Shetlandi lambakoer Ilme Kukk 20.83 5.28 0 -16.17 0.00
2 Muki, Käpylä Mosku, Saksa keskmine spits Külli Ragel 26.24 4.19 0 -10.76 0.00
3 Mickey, Helandros Jamaica Rum, Cavalier king charles spaniel Riina Kaisma 26.46 4.16 0 -10.54 0.00
4 Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 30.91 3.56 0 -6.09 0.00
5 Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 26.07 4.22 5 -10.93 5.00
Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 110 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 37.00 s, Maksimumaeg: 74.00 s, Kohtunik: Harald Schjelderup, Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Tuutu, Northworth Kiss So Sweet, Inglise kokkerspanjel Liisi Nilisk 20.48 5.37 0 -16.52 0.00

maksi

Raja pikkus: 110 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 37.00 s, Maksimumaeg: 74.00 s, Kohtunik: Harald Schjelderup, Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 19.13 5.75 0 -17.87 0.00
2 Kira, Shellkit Saga of Disa, Airedale'i terjer Asja Kremljakova 29.92 3.68 0 -7.08 0.00
3 Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 19.30 5.70 10 -17.70 10.00

V1 A1 1. hüpperada / A1 1. jumping

mini

Raja pikkus: 137 m, Kiirus: 3.60 m/s, Ideaalaeg: 38.00 s, Maksimumaeg: 76.00 s, Kohtunik: Harald Schjelderup, Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Lime, Smilain Secret De L'Ame, Yorkshire'i terjer Viktoria Baranova 30.08 4.55 0 -7.92 0.00
2 Janis, Armirelli Hot Date , Austraalia terjer Ingrid Sats 31.28 4.38 5 -6.72 5.00
3 Ats, Aviator Kuraz Elit, Mops Merete Tõnutare 36.63 3.74 5 -1.37 5.00
4 Džon, Dilina Royal Tellement Beau , kääbusspits Jelena Voronova 46.39 2.95 0 8.39 8.39
5 Maru, Päiksekiir Maru, Kääbuspinšer Ivika Sootla 39.04 3.51 10 1.04 11.04
6 Patriks, Milbu Great Companion, Cavalier king charles spaniel Kristine Zake 44.53 3.08 5 6.53 11.53
Taavi, Dingir-ra Archangel, cavalier king charles spanjel Marilin Reintamm 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 137 m, Kiirus: 3.60 m/s, Ideaalaeg: 38.00 s, Maksimumaeg: 76.00 s, Kohtunik: Harald Schjelderup, Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Lenny, Love Legacy Longlasting Laugh, beagle Kadri Narusk 35.49 3.86 5 -2.51 5.00
Jeta, Flyland Jet Stream, Shetlandi lambakoer Tatjana Ponomarenko 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 137 m, Kiirus: 3.60 m/s, Ideaalaeg: 38.00 s, Maksimumaeg: 76.00 s, Kohtunik: Harald Schjelderup, Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Naid , Leon Naid, Tõuta Jekaterina Boiko 33.95 4.04 15 -4.05 15.00
Hugo, Karjapeni Lenny, Austraalia karjakoer Sirje Martin 100.00 DSQ
Fanni , Eaglemount Fantasie, Itaalia corso Elen Nurmetalu 100.00 DSQ
Charlie, Warrior's Way of Clan Miphydes, Austraalia lambakoer Tiina Suun 100.00 DSQ
Danger, Born To Win Warrior Danger, Sveitsi valge lambakoer Mari Mangusson 38.00 100.00 DSQ
Didi , Follow the Leader Knave of Diamands, Bordercollie Konstantin Dolski 100.00 DSQ
Flush, Follow the Leader Royal Flush, Bordercollie Rolands Kundziņs 100.00 DSQ
Tezzi, Follow The Leader Ace Of Trumps, Bordercollie Aleksandr Drozdov 100.00 DSQ
Samanta, Kiara Ola Luis, Mallorca Dogi (CA DE BOU) Elis-Jelizaveta Tsehmister 100.00 DSQ
Killu, Piggyland's You Know My Name, Bordercollie Ülli Saar 100.00 DSQ

V2 A1 2. hüpperada / A1 2. jumping

mini

Raja pikkus: 146 m, Kiirus: 3.60 m/s, Ideaalaeg: 41.00 s, Maksimumaeg: 82.00 s, Kohtunik: Harald Schjelderup, Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Janis, Armirelli Hot Date , Austraalia terjer Ingrid Sats 31.00 4.71 5 -10.00 5.00
2 Maru, Päiksekiir Maru, Kääbuspinšer Ivika Sootla 33.78 4.32 10 -7.22 10.00
3 Loore, Luminosa Notte di Luce, Bologna bichon Piret Reinsalu 40.41 3.61 10 -0.59 10.00
Taavi, Dingir-ra Archangel, cavalier king charles spanjel Marilin Reintamm 100.00 DSQ
Ats, Aviator Kuraz Elit, Mops Merete Tõnutare 100.00 DSQ
Džon, Dilina Royal Tellement Beau , kääbusspits Jelena Voronova 100.00 DSQ
Patriks, Milbu Great Companion, Cavalier king charles spaniel Kristine Zake 100.00 DSQ
Lime, Smilain Secret De L'Ame, Yorkshire'i terjer Viktoria Baranova 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 146 m, Kiirus: 3.60 m/s, Ideaalaeg: 41.00 s, Maksimumaeg: 82.00 s, Kohtunik: Harald Schjelderup, Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Jeta, Flyland Jet Stream, Shetlandi lambakoer Tatjana Ponomarenko 32.82 4.45 0 -8.18 0.00
Lenny, Love Legacy Longlasting Laugh, beagle Kadri Narusk 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 146 m, Kiirus: 3.60 m/s, Ideaalaeg: 41.00 s, Maksimumaeg: 82.00 s, Kohtunik: Harald Schjelderup, Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Fanni , Eaglemount Fantasie, Itaalia corso Elen Nurmetalu 31.61 4.62 5 -9.39 5.00
2 Killu, Piggyland's You Know My Name, Bordercollie Ülli Saar 30.93 4.72 15 -10.07 15.00
Hugo, Karjapeni Lenny, Austraalia karjakoer Sirje Martin 100.00 DSQ
Charlie, Warrior's Way of Clan Miphydes, Austraalia lambakoer Tiina Suun 100.00 DSQ
Danger, Born To Win Warrior Danger, Sveitsi valge lambakoer Mari Mangusson 100.00 DSQ
Didi , Follow the Leader Knave of Diamands, Bordercollie Konstantin Dolski 100.00 DSQ
Naid , Leon Naid, Tõuta Jekaterina Boiko 100.00 DSQ
Flush, Follow the Leader Royal Flush, Bordercollie Rolands Kundziņs 100.00 DSQ
Tezzi, Follow The Leader Ace Of Trumps, Bordercollie Aleksandr Drozdov 100.00 DSQ
Samanta, Kiara Ola Luis, Mallorca Dogi (CA DE BOU) Elis-Jelizaveta Tsehmister 100.00 DSQ

V3 A1 1. agilityrada / A1 1. agility

mini

Raja pikkus: 149 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 38.00 s, Maksimumaeg: 74.00 s, Kohtunik: Harald Schjelderup, Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Patriks, Milbu Great Companion, Cavalier king charles spaniel Kristine Zake 40.80 3.65 0 2.80 2.80
2 Ats, Aviator Kuraz Elit, Mops Merete Tõnutare 42.21 3.53 10 4.21 14.21
3 Džon, Dilina Royal Tellement Beau , kääbusspits Jelena Voronova 57.61 2.59 0 19.61 19.61
4 Loore, Luminosa Notte di Luce, Bologna bichon Piret Reinsalu 51.49 2.89 20 13.49 33.49
Lime, Smilain Secret De L'Ame, Yorkshire'i terjer Viktoria Baranova 100.00 DSQ
Benji, Oldywell Best Choice Benjamin, Jack russell terjer Margit Pulk 100.00 DSQ
Elza, Diana's Candy Elza, Vene kääbuskoer Julia Smirnova 100.00 DSQ
Maru, Päiksekiir Maru, Kääbuspinšer Ivika Sootla 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 149 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 38.00 s, Maksimumaeg: 74.00 s, Kohtunik: Harald Schjelderup, Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Jeta, Flyland Jet Stream, Shetlandi lambakoer Tatjana Ponomarenko 37.54 3.97 5 -0.46 5.00
Lenny, Love Legacy Longlasting Laugh, beagle Kadri Narusk 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 149 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 38.00 s, Maksimumaeg: 74.00 s, Kohtunik: Harald Schjelderup, Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Killu, Piggyland's You Know My Name, Bordercollie Ülli Saar 29.61 5.03 5 -8.39 5.00
2 Flush, Follow the Leader Royal Flush, Bordercollie Rolands Kundziņs 30.42 4.90 10 -7.58 10.00
3 Danger, Born To Win Warrior Danger, Sveitsi valge lambakoer Mari Mangusson 36.35 4.10 10 -1.65 10.00
4 Naid , Leon Naid, Tõuta Jekaterina Boiko 38.55 3.87 10 0.55 10.55
5 Fanni , Eaglemount Fantasie, Itaalia corso Elen Nurmetalu 35.86 4.16 15 -2.14 15.00
6 Samanta, Kiara Ola Luis, Mallorca Dogi (CA DE BOU) Elis-Jelizaveta Tsehmister 41.08 3.63 15 3.08 18.08
Hugo, Karjapeni Lenny, Austraalia karjakoer Sirje Martin 100.00 DSQ

V4 A1 2. agilityrada / A1 2. agility

mini

Raja pikkus: 164 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 51.00 s, Maksimumaeg: 102.00 s, Kohtunik: Harald Schjelderup, Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Lime, Smilain Secret De L'Ame, Yorkshire'i terjer Viktoria Baranova 39.38 4.16 0 -11.62 0.00 SERT
2 Patriks, Milbu Great Companion, Cavalier king charles spaniel Kristine Zake 43.10 3.81 0 -7.90 0.00 SERT
3 Elza, Diana's Candy Elza, Vene kääbuskoer Julia Smirnova 46.64 3.52 0 -4.36 0.00
4 Loore, Luminosa Notte di Luce, Bologna bichon Piret Reinsalu 50.44 3.25 10 -0.56 10.00
5 Ats, Aviator Kuraz Elit, Mops Merete Tõnutare 46.71 3.51 15 -4.29 15.00
6 Džon, Dilina Royal Tellement Beau , kääbusspits Jelena Voronova 77.50 2.12 10 26.50 36.50
Benji, Oldywell Best Choice Benjamin, Jack russell terjer Margit Pulk 100.00 DSQ
Maru, Päiksekiir Maru, Kääbuspinšer Ivika Sootla 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 164 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 51.00 s, Maksimumaeg: 102.00 s, Kohtunik: Harald Schjelderup, Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
Jeta, Flyland Jet Stream, Shetlandi lambakoer Tatjana Ponomarenko 100.00 DSQ
Lenny, Love Legacy Longlasting Laugh, beagle Kadri Narusk 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 164 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 51.00 s, Maksimumaeg: 102.00 s, Kohtunik: Harald Schjelderup, Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Flush, Follow the Leader Royal Flush, Bordercollie Rolands Kundziņs 31.50 5.21 15 -19.50 15.00
2 Naid , Leon Naid, Tõuta Jekaterina Boiko 45.15 3.63 20 -5.85 20.00
Hugo, Karjapeni Lenny, Austraalia karjakoer Sirje Martin 100.00 DSQ
Fanni , Eaglemount Fantasie, Itaalia corso Elen Nurmetalu 100.00 DSQ
Danger, Born To Win Warrior Danger, Sveitsi valge lambakoer Mari Mangusson 100.00 DSQ
Samanta, Kiara Ola Luis, Mallorca Dogi (CA DE BOU) Elis-Jelizaveta Tsehmister 100.00 DSQ

V1 A2 1. agilityrada / A2 1. agility

mini

Raja pikkus: 152 m, Kiirus: 3.30 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Harald Schjelderup, Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Capa, Volfrad Viva Capable of Anything, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 44.92 3.38 0 -1.08 0.00
2 Ida, Oruallika Hot Wheels Miura, Jack russell terjer Jana Vatsel 39.26 3.87 5 -6.74 5.00
3 Charlie, Charlie, Jack russell terjer Sergei Astafjev 42.36 3.59 10 -3.64 10.00
4 Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 61.35 2.48 5 15.35 20.35
Lili, Kerek-Ful Liilia, Pumi Monika Adamson 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 152 m, Kiirus: 3.30 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Harald Schjelderup, Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
Driff, Est Kalvana Decadent Treat, Inglise kokkerspanjel Ene Mae 46.00 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 152 m, Kiirus: 3.30 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Harald Schjelderup, Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Cricken, Ladyace Starlight Cricket, Austraalia lambakoer Anne Heinla 46.11 3.30 10 0.11 10.11
2 Uma, Follow the Leader Queen of Hearts, Bordercollie Natalja Garastsenko 31.60 4.81 15 -14.40 15.00
Simona, Simona, Tõuta Aavo Kubja 100.00 DSQ
Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 100.00 DSQ
Berta, Born to Win White Xtreme, Sveitsi valge lambakoer Krista Tammäe 100.00 DSQ
Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 100.00 DSQ
Buffy, Misty Highland Buffy, Bordercollie Sandra Leppik 100.00 DSQ

V2 A2 2. agilityrada / A2 2. agility

mini

Raja pikkus: 153 m, Kiirus: 3.40 m/s, Ideaalaeg: 45.00 s, Maksimumaeg: 90.00 s, Kohtunik: Harald Schjelderup, Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Charlie, Charlie, Jack russell terjer Sergei Astafjev 39.12 3.91 0 -5.88 0.00
2 Rio, Panafinei Peris Rio, Brüsseli grifoon Julija Bessonova 43.32 3.53 0 -1.68 0.00
3 Capa, Volfrad Viva Capable of Anything, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 45.63 3.35 0 0.63 0.63 SERT
4 Ida, Oruallika Hot Wheels Miura, Jack russell terjer Jana Vatsel 38.08 4.02 5 -6.92 5.00
5 Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 83.73 1.83 10 38.73 48.73
Lili, Kerek-Ful Liilia, Pumi Monika Adamson 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 153 m, Kiirus: 3.40 m/s, Ideaalaeg: 45.00 s, Maksimumaeg: 90.00 s, Kohtunik: Harald Schjelderup, Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
Driff, Est Kalvana Decadent Treat, Inglise kokkerspanjel Ene Mae 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 153 m, Kiirus: 3.40 m/s, Ideaalaeg: 45.00 s, Maksimumaeg: 90.00 s, Kohtunik: Harald Schjelderup, Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Berta, Born to Win White Xtreme, Sveitsi valge lambakoer Krista Tammäe 46.30 3.30 0 1.30 1.30
2 Sandy, Peak River Bring Me Sunshine, Austraalia lambakoer Triin Vasli 33.53 4.56 5 -11.47 5.00
3 Simona, Simona, Tõuta Aavo Kubja 44.49 3.44 5 -0.51 5.00
Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 100.00 DSQ
Cricken, Ladyace Starlight Cricket, Austraalia lambakoer Anne Heinla 100.00 DSQ
Uma, Follow the Leader Queen of Hearts, Bordercollie Natalja Garastsenko 45.00 100.00 DSQ
Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 100.00 DSQ
Cora, Estrellest Cora, Saksa lambakoer Jana Rumask 100.00 DSQ
Buffy, Misty Highland Buffy, Bordercollie Sandra Leppik 45.00 100.00 DSQ

V3 A2 3. agilityrada / A2 3. agility

mini

Raja pikkus: 165 m, Kiirus: 3.60 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Harald Schjelderup, Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Charlie, Charlie, Jack russell terjer Sergei Astafjev 42.14 3.92 0 -3.86 0.00
2 Capa, Volfrad Viva Capable of Anything, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 45.47 3.63 0 -0.53 0.00
3 Rio, Panafinei Peris Rio, Brüsseli grifoon Julija Bessonova 44.32 3.72 5 -1.68 5.00
4 Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 67.15 2.46 0 21.15 21.15
Lucky , Helandros Lucky Strike, Cavalier king charles spaniel Ülle Rank-Zovo 100.00 DSQ
Ida, Oruallika Hot Wheels Miura, Jack russell terjer Jana Vatsel 100.00 DSQ
Lili, Kerek-Ful Liilia, Pumi Monika Adamson 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 165 m, Kiirus: 3.60 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Harald Schjelderup, Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
Driff, Est Kalvana Decadent Treat, Inglise kokkerspanjel Ene Mae 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 165 m, Kiirus: 3.60 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Harald Schjelderup, Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Uma, Follow the Leader Queen of Hearts, Bordercollie Natalja Garastsenko 33.55 4.92 5 -12.45 5.00
2 Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 38.87 4.24 5 -7.13 5.00
3 Cricken, Ladyace Starlight Cricket, Austraalia lambakoer Anne Heinla 39.18 4.21 5 -6.82 5.00
4 Berta, Born to Win White Xtreme, Sveitsi valge lambakoer Krista Tammäe 51.62 3.20 5 5.62 10.62
Simona, Simona, Tõuta Aavo Kubja 100.00 DSQ
Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 100.00 DSQ
Cora, Estrellest Cora, Saksa lambakoer Jana Rumask 100.00 DSQ
Buffy, Misty Highland Buffy, Bordercollie Sandra Leppik 100.00 DSQ
Sandy, Peak River Bring Me Sunshine, Austraalia lambakoer Triin Vasli 100.00 DSQ

V4 A2 hüpperada / A2 jumping

mini

Raja pikkus: 136 m, Kiirus: 3.90 m/s, Ideaalaeg: 35.00 s, Maksimumaeg: 70.00 s, Kohtunik: Harald Schjelderup, Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Charlie, Charlie, Jack russell terjer Sergei Astafjev 35.28 3.85 0 0.28 0.28
2 Ida, Oruallika Hot Wheels Miura, Jack russell terjer Jana Vatsel 39.58 3.44 5 4.58 9.58
3 Capa, Volfrad Viva Capable of Anything, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 46.32 2.94 5 11.32 16.32
Lucky , Helandros Lucky Strike, Cavalier king charles spaniel Ülle Rank-Zovo 100.00 DSQ
Rio, Panafinei Peris Rio, Brüsseli grifoon Julija Bessonova 100.00 DSQ
Lili, Kerek-Ful Liilia, Pumi Monika Adamson 100.00 DSQ
Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 35.00 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 136 m, Kiirus: 3.90 m/s, Ideaalaeg: 35.00 s, Maksimumaeg: 70.00 s, Kohtunik: Harald Schjelderup, Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
Driff, Est Kalvana Decadent Treat, Inglise kokkerspanjel Ene Mae 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 136 m, Kiirus: 3.90 m/s, Ideaalaeg: 35.00 s, Maksimumaeg: 70.00 s, Kohtunik: Harald Schjelderup, Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Berta, Born to Win White Xtreme, Sveitsi valge lambakoer Krista Tammäe 45.54 2.99 5 10.54 15.54
2 Buffy, Misty Highland Buffy, Bordercollie Sandra Leppik 36.08 3.77 15 1.08 16.08
3 Simona, Simona, Tõuta Aavo Kubja 48.01 2.83 5 13.01 18.01
4 Cricken, Ladyace Starlight Cricket, Austraalia lambakoer Anne Heinla 36.13 3.76 20 1.13 21.13
Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 100.00 DSQ
Uma, Follow the Leader Queen of Hearts, Bordercollie Natalja Garastsenko 100.00 DSQ
Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 100.00 DSQ
Cora, Estrellest Cora, Saksa lambakoer Jana Rumask 100.00 DSQ
Sandy, Peak River Bring Me Sunshine, Austraalia lambakoer Triin Vasli 100.00 DSQ