14-15.04.18 AMETLIK VÕISTLUS MM meeskonna toetuseks

A0 hüpperada 1 mini midi maksi
A0 hüpperada 2 mini midi maksi
V1 - A3 maksi hüpperada maksi
V2 - A3 maksi agilityrada maksi
V3 - A3 maksi agilityrada maksi
V4 - A3 mini/midi agilityrada mini midi
V5 - A3 mini/midi agilityrada mini midi
V6 - A3 mini/midi hüpperada mini midi
V7 - A1 hüpperada mini midi maksi
V8 - A1 agilityrada mini midi maksi
V9 - A1 agilityrada mini midi maksi
A0 hüpperada 1 mini midi maksi
A0 hüpperada 2 mini midi maksi
V1 - A3 mini/midi hüpperada mini midi
V2 - A3 mini/midi agilityrada mini midi
V3 - A3 mini/midi agility mini midi
V4 - A3 maksi agility maksi
V5 - A3 maksi agility maksi
V6 - A3 maksi hüpperada maksi
V7 - A2 hüpperada mini midi maksi
V8 - A2 agility mini midi maksi
V9 - A2 agility mini midi maksi

A0 hüpperada 1

mini

Raja pikkus: 143 m, Kiirus: 2.80 m/s, Ideaalaeg: 51.00 s, Maksimumaeg: 102.00 s, Kohtunik: Elika Lass, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Rio, L'Italiano iz Severnoy Imperii, Kääbuspuudel Ekaterina Vaida 24.74 5.78 0 -26.26 0.00
2 Rudolf , Marland Nelson, Shoti terjer Alice Laanemägi 38.36 3.73 5 -12.64 5.00
Polly, Uvertyura Polet ot Nevskogo Dueta, Papillon Marina Bagrova 100.00 DSQ
Klara, Helandros Keyra Ly To Relander, Cavalier king charles spaniel Jana Naumenko 100.00 DSQ
Irma, Daring Dirma z Romanova Chovu, Borderterjer Kadi Viitmaa 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 143 m, Kiirus: 2.80 m/s, Ideaalaeg: 51.00 s, Maksimumaeg: 102.00 s, Kohtunik: Elika Lass, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Nali, Skovfarmen's Black Peek a Boo, Austraalia kelpie Inessa Zaitseva 21.00 6.81 0 -30.00 0.00
2 Kullake, Kullake, Tõuta Lea Hein 39.04 3.66 5 -11.96 5.00

maksi

Raja pikkus: 143 m, Kiirus: 2.80 m/s, Ideaalaeg: 51.00 s, Maksimumaeg: 102.00 s, Kohtunik: Elika Lass, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Dex, Fair Helloiz Derecho , Bordercollie Marta Miil 20.05 7.13 0 -30.95 0.00
2 Spot, Incredible Spot Quick Angle, Bordercollie Lona Sarapuu 21.14 6.76 0 -29.86 0.00
3 Jack, Memorylane Jack Of The Pack, Habecollie Siima Tiitus 24.79 5.77 0 -26.21 0.00
4 Tyson, Born To Win Warrior Tyson, Sveitsi valge lambakoer Raido Laidla 22.57 6.34 5 -28.43 5.00
5 VIP , Hip-Hop Alfa Fortuna, Bordercollie Svetlana Zolotnikova 27.66 5.17 10 -23.34 10.00
6 Bia, Llexus Quatro Snowbaby, Alaska malamuut Lea Hein 43.26 3.31 10 -7.74 10.00
Sirius, Wizard's Creek Face Your Sirius, Labradori retriiver Jelena Brõljova 100.00 DSQ
Bosu, Bodeguita del Medio Swiss Tricolor, Entlebuchi Alpi karjakoer Hedi Peterson 100.00 DSQ
Nico, U are so unique z Kovarny, Belgia lambakoer tervueren Janeli Tikk 100.00 DSQ

A0 hüpperada 2

mini

Raja pikkus: 140 m, Kiirus: 2.80 m/s, Ideaalaeg: 50.00 s, Maksimumaeg: 100.00 s, Kohtunik: Elika Lass, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Rio, L'Italiano iz Severnoy Imperii, Kääbuspuudel Ekaterina Vaida 22.86 6.12 0 -27.14 0.00
2 Polly, Uvertyura Polet ot Nevskogo Dueta, Papillon Marina Bagrova 25.08 5.58 0 -24.92 0.00
3 Rudolf , Marland Nelson, Shoti terjer Alice Laanemägi 30.35 4.61 0 -19.65 0.00
Klara, Helandros Keyra Ly To Relander, Cavalier king charles spaniel Jana Naumenko 100.00 DSQ
Irma, Daring Dirma z Romanova Chovu, Borderterjer Kadi Viitmaa 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 140 m, Kiirus: 2.80 m/s, Ideaalaeg: 50.00 s, Maksimumaeg: 100.00 s, Kohtunik: Elika Lass, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Nali, Skovfarmen's Black Peek a Boo, Austraalia kelpie Inessa Zaitseva 19.22 7.28 0 -30.78 0.00
Kullake, Kullake, Tõuta Lea Hein 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 140 m, Kiirus: 2.80 m/s, Ideaalaeg: 50.00 s, Maksimumaeg: 100.00 s, Kohtunik: Elika Lass, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Dex, Fair Helloiz Derecho , Bordercollie Marta Miil 19.25 7.27 0 -30.75 0.00
2 Spot, Incredible Spot Quick Angle, Bordercollie Lona Sarapuu 19.44 7.20 0 -30.56 0.00
3 Tyson, Born To Win Warrior Tyson, Sveitsi valge lambakoer Raido Laidla 20.08 6.97 0 -29.92 0.00
4 Bosu, Bodeguita del Medio Swiss Tricolor, Entlebuchi Alpi karjakoer Hedi Peterson 21.27 6.58 10 -28.73 10.00
5 VIP , Hip-Hop Alfa Fortuna, Bordercollie Svetlana Zolotnikova 26.85 5.21 15 -23.15 15.00
Sirius, Wizard's Creek Face Your Sirius, Labradori retriiver Jelena Brõljova 100.00 DSQ
Jack, Memorylane Jack Of The Pack, Habecollie Siima Tiitus 100.00 DSQ
Bia, Llexus Quatro Snowbaby, Alaska malamuut Lea Hein 100.00 DSQ
Nico, U are so unique z Kovarny, Belgia lambakoer tervueren Janeli Tikk 100.00 DSQ

V1 - A3 maksi hüpperada

maksi

Raja pikkus: 194 m, Kiirus: 3.90 m/s, Ideaalaeg: 50.00 s, Maksimumaeg: 100.00 s, Kohtunik: Elika Lass, Lauasekretär: Helen Valk
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 33.69 5.76 0 -16.31 0.00
2 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 33.97 5.71 0 -16.03 0.00
3 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 34.45 5.63 0 -15.55 0.00
4 Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 35.14 5.52 0 -14.86 0.00
5 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 36.68 5.29 0 -13.32 0.00
6 Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 36.93 5.25 0 -13.07 0.00
7 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino 42.56 4.56 0 -7.44 0.00
8 Flash, Flash, Bordercollie Makarov Andrej 43.51 4.46 0 -6.49 0.00
9 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 47.62 4.07 0 -2.38 0.00
10 Dora, Rhosyn vom grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 35.37 5.48 5 -14.63 5.00
11 Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 37.44 5.18 5 -12.56 5.00
12 Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 41.03 4.73 5 -8.97 5.00
13 Bresly, Red Star Bauty Bresly, Belgia lambakoer tervueren Anna Millere 45.22 4.29 5 -4.78 5.00
Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 100.00 DSQ
Deja, Follow The Leader Go-Go Deja, Bordercollie Solvita Možeika 100.00 DSQ
Grima, Fire Rock Grima, Bordercollie Stefi Praakli 100.00 DSQ
Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 100.00 DSQ
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ
Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Marko Visse 100.00 DSQ
Miia, Born to Win White MayDay, Sveitsi valge lambakoer Kai Saar 100.00 DSQ
Iti, Tending Bonfire, Bordercollie Anne Tammiksalu 100.00 DSQ
Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 100.00 DSQ
Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 100.00 DSQ
Arishi, Sheeprockers Arishi, Bordercollie Saara Vällik 100.00 DSQ

V2 - A3 maksi agilityrada

maksi

Raja pikkus: 189 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 50.00 s, Maksimumaeg: 100.00 s, Kohtunik: Elika Lass, Lauasekretär: Helen Valk
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 38.04 4.97 0 -11.96 0.00
2 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 40.18 4.70 0 -9.82 0.00
3 Flash, Flash, Bordercollie Makarov Andrej 45.14 4.19 0 -4.86 0.00
4 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 37.33 5.06 5 -12.67 5.00
5 Iti, Tending Bonfire, Bordercollie Anne Tammiksalu 39.81 4.75 5 -10.19 5.00
6 Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 41.49 4.56 5 -8.51 5.00
7 Dora, Rhosyn vom grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 38.04 4.97 10 -11.96 10.00
8 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 59.35 3.18 5 9.35 14.35
9 Bresly, Red Star Bauty Bresly, Belgia lambakoer tervueren Anna Millere 54.33 3.48 15 4.33 19.33
Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 100.00 DSQ
Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 100.00 DSQ
Deja, Follow The Leader Go-Go Deja, Bordercollie Solvita Možeika 100.00 DSQ
Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 100.00 DSQ
Grima, Fire Rock Grima, Bordercollie Stefi Praakli 100.00 DSQ
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ
Miia, Born to Win White MayDay, Sveitsi valge lambakoer Kai Saar 100.00 DSQ
Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 100.00 DSQ
Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino 100.00 DSQ
Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 100.00 DSQ
Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 100.00 DSQ
Arishi, Sheeprockers Arishi, Bordercollie Saara Vällik 100.00 DSQ

V3 - A3 maksi agilityrada

maksi

Raja pikkus: 197 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 52.00 s, Maksimumaeg: 104.00 s, Kohtunik: Elika Lass, Lauasekretär: Helen Valk
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Iti, Tending Bonfire, Bordercollie Anne Tammiksalu 41.60 4.74 0 -10.40 0.00
2 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 44.85 4.39 0 -7.15 0.00
3 Flash, Flash, Bordercollie Makarov Andrej 47.13 4.18 0 -4.87 0.00
4 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 56.54 3.48 0 4.54 4.54
5 Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 39.42 5.00 5 -12.58 5.00
6 Arishi, Sheeprockers Arishi, Bordercollie Saara Vällik 42.58 4.63 10 -9.42 10.00
Bresly, Red Star Bauty Bresly, Belgia lambakoer tervueren Anna Millere 100.00 DSQ
Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 100.00 DSQ
Deja, Follow The Leader Go-Go Deja, Bordercollie Solvita Možeika 100.00 DSQ
Dora, Rhosyn vom grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 100.00 DSQ
Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 100.00 DSQ
Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 100.00 DSQ
Grima, Fire Rock Grima, Bordercollie Stefi Praakli 100.00 DSQ
Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 100.00 DSQ
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ
Miia, Born to Win White MayDay, Sveitsi valge lambakoer Kai Saar 100.00 DSQ
Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 100.00 DSQ
Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino 100.00 DSQ
Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 100.00 DSQ
Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 100.00 DSQ
Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 100.00 DSQ
Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 100.00 DSQ

V4 - A3 mini/midi agilityrada

mini

Raja pikkus: 197 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 52.00 s, Maksimumaeg: 104.00 s, Kohtunik: Elika Lass, Lauasekretär: Kairi Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 39.69 4.96 0 -12.31 0.00
2 My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 40.21 4.90 0 -11.79 0.00
3 Sörel, Sörel, Tõuta Kristiin Helisalu 50.40 3.91 5 -1.60 5.00
4 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 46.05 4.28 10 -5.95 10.00
5 Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 73.43 2.68 15 21.43 36.43
Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 100.00 DSQ
Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 100.00 DSQ
Lewi, Lexberry`s Snow Star Lewi, Jack russell terjer Hester Rüüsak 100.00 DSQ
Phoebe, Helandros Key to My Heart, Cavalier king charles spaniel Piret Reinsalu 100.00 DSQ
Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 100.00 DSQ
Lore, Lexberry's Snow Star Lore, Jack russell terjer Kadi Kivi 100.00 DSQ
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 100.00 DSQ
Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Miiu Liivamägi 100.00 DSQ
Sissi, Karanest Ocean Eleven Jonna, Jack russell terjer Kadi Viitmaa 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 197 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 52.00 s, Maksimumaeg: 104.00 s, Kohtunik: Elika Lass, Lauasekretär: Kairi Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 44.95 4.38 0 -7.05 0.00
2 Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 41.45 4.75 10 -10.55 10.00
Semu, Stylus Semu, Saksa jahiterjer Reet Koppel 100.00 DSQ
Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 100.00 DSQ
Emil, Emil, Tõuta Maia Melts 100.00 DSQ
Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 100.00 DSQ
Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 100.00 DSQ
Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 100.00 DSQ
Reina, Irhaberki Reina, Mudi Elita Umbraško 100.00 DSQ
Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 100.00 DSQ
Pipa, Chanson d`Ete Barracuda, Väike puudel Jane Tüksammel 100.00 DSQ
Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 100.00 DSQ
Baily, White Coastal Little Blue Estara, Shetlandi lambakoer Heiko Saava 100.00 DSQ
Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 100.00 DSQ
Fiona, Chriskooi's Fiona, Hollandi väike veelinnukoer Inga Järv 100.00 DSQ

V5 - A3 mini/midi agilityrada

mini

Raja pikkus: 183 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 48.00 s, Maksimumaeg: 96.00 s, Kohtunik: Elika Lass, Lauasekretär: Kairi Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 38.68 4.73 0 -9.32 0.00
2 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 38.86 4.71 0 -9.14 0.00
3 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 40.16 4.56 0 -7.84 0.00
4 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 40.41 4.53 0 -7.59 0.00
5 Lore, Lexberry's Snow Star Lore, Jack russell terjer Kadi Kivi 55.76 3.28 10 7.76 17.76
Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 100.00 DSQ
My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 100.00 DSQ
Sörel, Sörel, Tõuta Kristiin Helisalu 100.00 DSQ
Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 100.00 DSQ
Lewi, Lexberry`s Snow Star Lewi, Jack russell terjer Hester Rüüsak 100.00 DSQ
Phoebe, Helandros Key to My Heart, Cavalier king charles spaniel Piret Reinsalu 100.00 DSQ
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 100.00 DSQ
Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Miiu Liivamägi 100.00 DSQ
Sissi, Karanest Ocean Eleven Jonna, Jack russell terjer Kadi Viitmaa 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 183 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 48.00 s, Maksimumaeg: 96.00 s, Kohtunik: Elika Lass, Lauasekretär: Kairi Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 35.98 5.09 0 -12.02 0.00
2 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 36.28 5.04 0 -11.72 0.00
3 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 38.03 4.81 0 -9.97 0.00
4 Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 37.30 4.91 5 -10.70 5.00
5 Reina, Irhaberki Reina, Mudi Elita Umbraško 39.66 4.61 5 -8.34 5.00
6 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 40.48 4.52 5 -7.52 5.00
7 Pipa, Chanson d`Ete Barracuda, Väike puudel Jane Tüksammel 46.42 3.94 5 -1.58 5.00
Semu, Stylus Semu, Saksa jahiterjer Reet Koppel 100.00 DSQ
Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 100.00 DSQ
Emil, Emil, Tõuta Maia Melts 100.00 DSQ
Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 100.00 DSQ
Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 100.00 DSQ
Baily, White Coastal Little Blue Estara, Shetlandi lambakoer Heiko Saava 100.00 DSQ
Fiona, Chriskooi's Fiona, Hollandi väike veelinnukoer Inga Järv 100.00 DSQ
Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 100.00 DSQ

V6 - A3 mini/midi hüpperada

mini

Raja pikkus: 192 m, Kiirus: 3.90 m/s, Ideaalaeg: 49.00 s, Maksimumaeg: 98.00 s, Kohtunik: Elika Lass, Lauasekretär: Kairi Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 37.47 5.12 0 -11.53 0.00
2 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 38.22 5.02 0 -10.78 0.00
3 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 38.32 5.01 0 -10.68 0.00
4 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 38.72 4.96 0 -10.28 0.00
5 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 38.83 4.94 0 -10.17 0.00
6 Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Miiu Liivamägi 39.28 4.89 0 -9.72 0.00
7 Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 54.17 3.54 0 5.17 5.17
8 Sörel, Sörel, Tõuta Kristiin Helisalu 50.20 3.82 10 1.20 11.20
My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 100.00 DSQ
Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 100.00 DSQ
Lewi, Lexberry`s Snow Star Lewi, Jack russell terjer Hester Rüüsak 100.00 DSQ
Lore, Lexberry's Snow Star Lore, Jack russell terjer Kadi Kivi 100.00 DSQ
Sissi, Karanest Ocean Eleven Jonna, Jack russell terjer Kadi Viitmaa 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 192 m, Kiirus: 3.90 m/s, Ideaalaeg: 49.00 s, Maksimumaeg: 98.00 s, Kohtunik: Elika Lass, Lauasekretär: Kairi Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 36.69 5.23 0 -12.31 0.00
2 Reina, Irhaberki Reina, Mudi Elita Umbraško 36.93 5.20 0 -12.07 0.00
3 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 37.77 5.08 0 -11.23 0.00
4 Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 38.13 5.04 0 -10.87 0.00
5 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 42.70 4.50 0 -6.30 0.00
6 Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 37.39 5.14 5 -11.61 5.00
7 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 37.58 5.11 10 -11.42 10.00
Semu, Stylus Semu, Saksa jahiterjer Reet Koppel 100.00 DSQ
Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 100.00 DSQ
Emil, Emil, Tõuta Maia Melts 100.00 DSQ
Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 100.00 DSQ
Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 100.00 DSQ
Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 100.00 DSQ
Fiona, Chriskooi's Fiona, Hollandi väike veelinnukoer Inga Järv 100.00 DSQ
Baily, White Coastal Little Blue Estara, Shetlandi lambakoer Heiko Saava 100.00 DNS

V7 - A1 hüpperada

mini

Raja pikkus: 160 m, Kiirus: 2.80 m/s, Ideaalaeg: 57.00 s, Maksimumaeg: 114.00 s, Kohtunik: Elika Lass, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Loore, Luminosa Notte di Luce, Bologna bichon Piret Reinsalu 35.15 4.55 0 -21.85 0.00
2 Kleopatra, Guniver Kleopatra, Lühikarvaline kääbustaks Julia Kikina 51.96 3.08 0 -5.04 0.00
3 Steffy, Bernoban Hermiona, Shetlandi lambakoer Edgar Lepik 48.93 3.27 15 -8.07 15.00
4 Taavi, Dingir-ra Archangel, cavalier king charles spanjel Marilin Reintamm 41.13 3.89 20 -15.87 20.00
Redži, Flyland Jaunty Fellow, Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 100.00 DSQ
Astra, Oldywell Prima Astra, Jack russell terjer Natali Happonen 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 160 m, Kiirus: 2.80 m/s, Ideaalaeg: 57.00 s, Maksimumaeg: 114.00 s, Kohtunik: Elika Lass, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
Lenny, Love Legacy Longlasting Laugh, beagle Kadri Narusk 100.00 DSQ
La, Griselda L'impavida, Austraalia kelpie Mary Naber 100.00 DNS

maksi

Raja pikkus: 160 m, Kiirus: 2.80 m/s, Ideaalaeg: 57.00 s, Maksimumaeg: 114.00 s, Kohtunik: Elika Lass, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Corry, Cordelia, Bordercollie Kaspar Sai 27.44 5.83 0 -29.56 0.00
2 Nero, Denola Baltazar Brown Raniero, Dalmaatsia koer Eve Aavik 41.97 3.81 0 -15.03 0.00
3 Fre, Fre Bestmudi, Mudi Grete Põldemaa 27.90 5.73 5 -29.10 5.00
4 Fanni , Eaglemount Fantasie, Itaalia corso Elen Nurmetalu 33.09 4.84 5 -23.91 5.00
5 Danger, Born To Win Warrior Danger, Sveitsi valge lambakoer Mari Mangusson 39.29 4.07 5 -17.71 5.00
Jack, Memorylane Jack Of The Pack, Habecollie Siima Tiitus 100.00 DSQ
Killu, Piggyland's You Know My Name, Bordercollie Ülli Saar 100.00 DSQ
Hugo, Karjapeni Lenny, Austraalia karjakoer Sirje Martin 100.00 DSQ
Tezzi, Follow The Leader Ace Of Trumps, Bordercollie Aleksandr Drozdov 100.00 DNS

V8 - A1 agilityrada

mini

Raja pikkus: 193 m, Kiirus: 2.80 m/s, Ideaalaeg: 69.00 s, Maksimumaeg: 138.00 s, Kohtunik: Elika Lass, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Kleopatra, Guniver Kleopatra, Lühikarvaline kääbustaks Julia Kikina 64.28 3.00 0 -4.72 0.00
Loore, Luminosa Notte di Luce, Bologna bichon Piret Reinsalu 100.00 DSQ
Steffy, Bernoban Hermiona, Shetlandi lambakoer Edgar Lepik 100.00 DSQ
Astra, Oldywell Prima Astra, Jack russell terjer Natali Happonen 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 193 m, Kiirus: 2.80 m/s, Ideaalaeg: 69.00 s, Maksimumaeg: 138.00 s, Kohtunik: Elika Lass, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Marko, White Coastal Blue Prince, Shetlandi lambakoer Anda Altgauzena 47.49 4.06 0 -21.51 0.00
La, Griselda L'impavida, Austraalia kelpie Mary Naber 100.00 DNS

maksi

Raja pikkus: 193 m, Kiirus: 2.80 m/s, Ideaalaeg: 69.00 s, Maksimumaeg: 138.00 s, Kohtunik: Elika Lass, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Nero, Denola Baltazar Brown Raniero, Dalmaatsia koer Eve Aavik 53.93 3.58 0 -15.07 0.00 SERT
2 Fre, Fre Bestmudi, Mudi Grete Põldemaa 33.07 5.84 10 -35.93 10.00
3 Fanni , Eaglemount Fantasie, Itaalia corso Elen Nurmetalu 40.85 4.72 10 -28.15 10.00
Corry, Cordelia, Bordercollie Kaspar Sai 100.00 DSQ
Killu, Piggyland's You Know My Name, Bordercollie Ülli Saar 100.00 DSQ
Hugo, Karjapeni Lenny, Austraalia karjakoer Sirje Martin 100.00 DSQ
Danger, Born To Win Warrior Danger, Sveitsi valge lambakoer Mari Mangusson 100.00 DSQ

V9 - A1 agilityrada

mini

Raja pikkus: 198 m, Kiirus: 2.80 m/s, Ideaalaeg: 71.00 s, Maksimumaeg: 142.00 s, Kohtunik: Elika Lass, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Kleopatra, Guniver Kleopatra, Lühikarvaline kääbustaks Julia Kikina 77.94 2.54 0 6.94 6.94
Loore, Luminosa Notte di Luce, Bologna bichon Piret Reinsalu 100.00 DSQ
Steffy, Bernoban Hermiona, Shetlandi lambakoer Edgar Lepik 100.00 DSQ
Astra, Oldywell Prima Astra, Jack russell terjer Natali Happonen 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 198 m, Kiirus: 2.80 m/s, Ideaalaeg: 71.00 s, Maksimumaeg: 142.00 s, Kohtunik: Elika Lass, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Marko, White Coastal Blue Prince, Shetlandi lambakoer Anda Altgauzena 48.25 4.10 0 -22.75 0.00 SERT
La, Griselda L'impavida, Austraalia kelpie Mary Naber 100.00 DNS

maksi

Raja pikkus: 198 m, Kiirus: 2.80 m/s, Ideaalaeg: 71.00 s, Maksimumaeg: 142.00 s, Kohtunik: Elika Lass, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Corry, Cordelia, Bordercollie Kaspar Sai 34.78 5.69 5 -36.22 5.00
2 Danger, Born To Win Warrior Danger, Sveitsi valge lambakoer Mari Mangusson 47.83 4.14 5 -23.17 5.00
3 Nero, Denola Baltazar Brown Raniero, Dalmaatsia koer Eve Aavik 57.65 3.43 5 -13.35 5.00
4 Hugo, Karjapeni Lenny, Austraalia karjakoer Sirje Martin 54.49 3.63 15 -16.51 15.00
5 Fanni , Eaglemount Fantasie, Itaalia corso Elen Nurmetalu 41.66 4.75 20 -29.34 20.00
6 Fre, Fre Bestmudi, Mudi Grete Põldemaa 37.30 5.31 25 -33.70 25.00
Killu, Piggyland's You Know My Name, Bordercollie Ülli Saar 100.00 DSQ

A0 hüpperada 1

mini

Raja pikkus: 123 m, Kiirus: 2.80 m/s, Ideaalaeg: 44.00 s, Maksimumaeg: 88.00 s, Kohtunik: Elika Lass, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Rio, L'Italiano iz Severnoy Imperii, Kääbuspuudel Ekaterina Vaida 20.86 5.90 0 -23.14 0.00
2 Polly, Uvertyura Polet ot Nevskogo Dueta, Papillon Marina Bagrova 23.10 5.32 0 -20.90 0.00
3 Klara, Helandros Keyra Ly To Relander, Cavalier king charles spaniel Jana Naumenko 25.59 4.81 0 -18.41 0.00
4 Mona, Helandros Ivory and Ebony, Cavalier king charles spaniel Egor Suhhanov 30.25 4.07 5 -13.75 5.00
5 Rudolf , Marland Nelson, Shoti terjer Alice Laanemägi 32.07 3.84 5 -11.93 5.00
Irma, Daring Dirma z Romanova Chovu, Borderterjer Kadi Viitmaa 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 123 m, Kiirus: 2.80 m/s, Ideaalaeg: 44.00 s, Maksimumaeg: 88.00 s, Kohtunik: Elika Lass, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Piter, Scandyline Quick Answer, Shetlandi lambakoer Aleksandra - Juzeffa Belaišis 27.06 4.55 0 -16.94 0.00

maksi

Raja pikkus: 123 m, Kiirus: 2.80 m/s, Ideaalaeg: 44.00 s, Maksimumaeg: 88.00 s, Kohtunik: Elika Lass, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Dex, Fair Helloiz Derecho , Bordercollie Marta Miil 19.27 6.38 0 -24.73 0.00
2 Lavrik, Lavr, Siberi Husky Ksenija Polivenko 33.93 3.63 0 -10.07 0.00
3 VIP , Hip-Hop Alfa Fortuna, Bordercollie Svetlana Zolotnikova 18.84 6.53 10 -25.16 10.00
4 Bosu, Bodeguita del Medio Swiss Tricolor, Entlebuchi Alpi karjakoer Hedi Peterson 20.23 6.08 10 -23.77 10.00
5 Sirius, Wizard's Creek Face Your Sirius, Labradori retriiver Jelena Brõljova 28.55 4.31 10 -15.45 10.00
Tyson, Born To Win Warrior Tyson, Sveitsi valge lambakoer Raido Laidla 100.00 DSQ
Spot, Incredible Spot Quick Angle, Bordercollie Lona Sarapuu 100.00 DSQ
Nico, U are so unique z Kovarny, Belgia lambakoer tervueren Janeli Tikk 100.00 DSQ

A0 hüpperada 2

mini

Raja pikkus: 125 m, Kiirus: 2.80 m/s, Ideaalaeg: 45.00 s, Maksimumaeg: 90.00 s, Kohtunik: Elika Lass, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Polly, Uvertyura Polet ot Nevskogo Dueta, Papillon Marina Bagrova 23.21 5.39 0 -21.79 0.00
2 Klara, Helandros Keyra Ly To Relander, Cavalier king charles spaniel Jana Naumenko 26.27 4.76 0 -18.73 0.00
3 Mona, Helandros Ivory and Ebony, Cavalier king charles spaniel Egor Suhhanov 29.58 4.23 0 -15.42 0.00
4 Rudolf , Marland Nelson, Shoti terjer Alice Laanemägi 35.06 3.57 10 -9.94 10.00
Rio, L'Italiano iz Severnoy Imperii, Kääbuspuudel Ekaterina Vaida 100.00 DSQ
Irma, Daring Dirma z Romanova Chovu, Borderterjer Kadi Viitmaa 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 125 m, Kiirus: 2.80 m/s, Ideaalaeg: 45.00 s, Maksimumaeg: 90.00 s, Kohtunik: Elika Lass, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
Piter, Scandyline Quick Answer, Shetlandi lambakoer Aleksandra - Juzeffa Belaišis 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 125 m, Kiirus: 2.80 m/s, Ideaalaeg: 45.00 s, Maksimumaeg: 90.00 s, Kohtunik: Elika Lass, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Tyson, Born To Win Warrior Tyson, Sveitsi valge lambakoer Raido Laidla 19.67 6.35 0 -25.33 0.00
2 Lavrik, Lavr, Siberi Husky Ksenija Polivenko 23.86 5.24 0 -21.14 0.00
3 Nico, U are so unique z Kovarny, Belgia lambakoer tervueren Janeli Tikk 19.56 6.39 5 -25.44 5.00
4 Dex, Fair Helloiz Derecho , Bordercollie Marta Miil 21.24 5.89 5 -23.76 5.00
5 Bosu, Bodeguita del Medio Swiss Tricolor, Entlebuchi Alpi karjakoer Hedi Peterson 21.28 5.87 5 -23.72 5.00
6 VIP , Hip-Hop Alfa Fortuna, Bordercollie Svetlana Zolotnikova 20.62 6.06 10 -24.38 10.00
Spot, Incredible Spot Quick Angle, Bordercollie Lona Sarapuu 100.00 DSQ
Sirius, Wizard's Creek Face Your Sirius, Labradori retriiver Jelena Brõljova 100.00 DSQ

V1 - A3 mini/midi hüpperada

mini

Raja pikkus: 139 m, Kiirus: 3.90 m/s, Ideaalaeg: 36.00 s, Maksimumaeg: 72.00 s, Kohtunik: Elika Lass, Lauasekretär: Kairi Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 25.32 5.49 0 -10.68 0.00
2 Tara, Tiara Gamtos Harmonija, Kääbuspuudel Arta Veisa 26.10 5.33 0 -9.90 0.00
3 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 26.18 5.31 0 -9.82 0.00
4 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 26.68 5.21 0 -9.32 0.00
5 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 26.83 5.18 0 -9.17 0.00
6 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 27.89 4.98 0 -8.11 0.00
7 Love, Lexberry's Snow Star Love, Jack russell terjer Liidia Ilves 31.25 4.45 0 -4.75 0.00
8 Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 37.78 3.68 0 1.78 1.78
9 My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 26.34 5.28 5 -9.66 5.00
10 Sörel, Sörel, Tõuta Kristiin Helisalu 49.15 2.83 5 13.15 18.15
Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 100.00 DSQ
Lore, Lexberry's Snow Star Lore, Jack russell terjer Kadi Kivi 100.00 DSQ
Sissi, Karanest Ocean Eleven Jonna, Jack russell terjer Kadi Viitmaa 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 139 m, Kiirus: 3.90 m/s, Ideaalaeg: 36.00 s, Maksimumaeg: 72.00 s, Kohtunik: Elika Lass, Lauasekretär: Kairi Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 25.60 5.43 0 -10.40 0.00
2 Reina, Irhaberki Reina, Mudi Elita Umbraško 26.04 5.34 0 -9.96 0.00
3 Fürge, Köves-berci Betyar Fürge, Mudi Anastassia Tamm 26.49 5.25 0 -9.51 0.00
4 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 26.51 5.24 0 -9.49 0.00
5 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 26.91 5.17 0 -9.09 0.00
6 Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 28.80 4.83 0 -7.20 0.00
7 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 28.83 4.82 0 -7.17 0.00
8 Ontario, Katrilon's Ontario, Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova 29.50 4.71 0 -6.50 0.00
9 Baily, White Coastal Little Blue Estara, Shetlandi lambakoer Heiko Saava 29.66 4.69 0 -6.34 0.00
10 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 30.81 4.51 0 -5.19 0.00
11 Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 30.75 4.52 5 -5.25 5.00
12 Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 35.18 3.95 5 -0.82 5.00
13 Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 27.81 5.00 10 -8.19 10.00
14 Charlie, Charlie, Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova 35.79 3.88 10 -0.21 10.00
Emil, Emil, Tõuta Maia Melts 100.00 DSQ
Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 100.00 DSQ
Gella , Genrietta iz Grafstva de Gamba, Hollandi väike veelinnukoer Irina Bogdan 100.00 DSQ
Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 100.00 DNS

V2 - A3 mini/midi agilityrada

mini

Raja pikkus: 151 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 40.00 s, Maksimumaeg: 80.00 s, Kohtunik: Elika Lass, Lauasekretär: Kairi Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 32.81 4.60 0 -7.19 0.00
2 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 32.24 4.68 5 -7.76 5.00
3 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 35.03 4.31 5 -4.97 5.00
4 Sörel, Sörel, Tõuta Kristiin Helisalu 49.89 3.03 5 9.89 14.89
Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 100.00 DSQ
My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 100.00 DSQ
Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 100.00 DSQ
Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 100.00 DSQ
Tara, Tiara Gamtos Harmonija, Kääbuspuudel Arta Veisa 100.00 DSQ
Love, Lexberry's Snow Star Love, Jack russell terjer Liidia Ilves 100.00 DSQ
Lore, Lexberry's Snow Star Lore, Jack russell terjer Kadi Kivi 100.00 DSQ
Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 100.00 DSQ
Sissi, Karanest Ocean Eleven Jonna, Jack russell terjer Kadi Viitmaa 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 151 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 40.00 s, Maksimumaeg: 80.00 s, Kohtunik: Elika Lass, Lauasekretär: Kairi Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 30.09 5.02 0 -9.91 0.00
2 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 31.82 4.75 0 -8.18 0.00
3 Reina, Irhaberki Reina, Mudi Elita Umbraško 32.07 4.71 0 -7.93 0.00
4 Gella , Genrietta iz Grafstva de Gamba, Hollandi väike veelinnukoer Irina Bogdan 37.44 4.03 0 -2.56 0.00
5 Charlie, Charlie, Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova 37.62 4.01 0 -2.38 0.00
6 Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 30.85 4.89 5 -9.15 5.00
7 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 31.90 4.73 5 -8.10 5.00
8 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 32.63 4.63 5 -7.37 5.00
9 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 33.75 4.47 5 -6.25 5.00
10 Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 34.56 4.37 5 -5.44 5.00
11 Baily, White Coastal Little Blue Estara, Shetlandi lambakoer Heiko Saava 34.85 4.33 5 -5.15 5.00
12 Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 34.98 4.32 5 -5.02 5.00
13 Emil, Emil, Tõuta Maia Melts 40.08 3.77 5 0.08 5.08
14 Ontario, Katrilon's Ontario, Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova 44.33 3.41 30 4.33 34.33
Fürge, Köves-berci Betyar Fürge, Mudi Anastassia Tamm 100.00 DSQ
Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 100.00 DSQ
Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 100.00 DNS

V3 - A3 mini/midi agility

mini

Raja pikkus: 156 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 41.00 s, Maksimumaeg: 82.00 s, Kohtunik: Elika Lass, Lauasekretär: Kairi Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 29.51 5.29 0 -11.49 0.00
2 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 31.19 5.00 0 -9.81 0.00
3 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 31.81 4.90 0 -9.19 0.00
4 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 32.25 4.84 0 -8.75 0.00
5 Sörel, Sörel, Tõuta Kristiin Helisalu 37.01 4.22 0 -3.99 0.00
6 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 37.54 4.16 0 -3.46 0.00
7 My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 30.00 5.20 5 -11.00 5.00
8 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 30.83 5.06 5 -10.17 5.00
9 Tara, Tiara Gamtos Harmonija, Kääbuspuudel Arta Veisa 31.86 4.90 10 -9.14 10.00
Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 100.00 DSQ
Love, Lexberry's Snow Star Love, Jack russell terjer Liidia Ilves 100.00 DSQ
Lore, Lexberry's Snow Star Lore, Jack russell terjer Kadi Kivi 100.00 DSQ
Sissi, Karanest Ocean Eleven Jonna, Jack russell terjer Kadi Viitmaa 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 156 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 41.00 s, Maksimumaeg: 82.00 s, Kohtunik: Elika Lass, Lauasekretär: Kairi Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 29.91 5.22 0 -11.09 0.00
2 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 30.30 5.15 0 -10.70 0.00
3 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 30.44 5.12 0 -10.56 0.00
4 Reina, Irhaberki Reina, Mudi Elita Umbraško 30.48 5.12 0 -10.52 0.00
5 Charlie, Charlie, Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova 36.23 4.31 0 -4.77 0.00
6 Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 28.53 5.47 5 -12.47 5.00
7 Fürge, Köves-berci Betyar Fürge, Mudi Anastassia Tamm 28.99 5.38 5 -12.01 5.00
8 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 29.58 5.27 5 -11.42 5.00
9 Gella , Genrietta iz Grafstva de Gamba, Hollandi väike veelinnukoer Irina Bogdan 36.34 4.29 5 -4.66 5.00
10 Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 39.94 3.91 5 -1.06 5.00
11 Baily, White Coastal Little Blue Estara, Shetlandi lambakoer Heiko Saava 41.79 3.73 5 0.79 5.79
12 Ontario, Katrilon's Ontario, Shetlandi lambakoer Tatiana Mikhailova 34.49 4.52 10 -6.51 10.00
13 Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 32.56 4.79 20 -8.44 20.00
Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 100.00 DSQ
Emil, Emil, Tõuta Maia Melts 100.00 DSQ
Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 100.00 DSQ
Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 100.00 DNS

V4 - A3 maksi agility

maksi

Raja pikkus: 152 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 40.00 s, Maksimumaeg: 80.00 s, Kohtunik: Elika Lass, Lauasekretär: Helen Valk
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 29.21 5.20 0 -10.79 0.00
2 Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 29.88 5.09 0 -10.12 0.00
3 Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 32.94 4.61 0 -7.06 0.00
4 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 34.03 4.47 0 -5.97 0.00
5 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 28.65 5.31 5 -11.35 5.00
6 Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 30.14 5.04 5 -9.86 5.00
7 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 30.28 5.02 5 -9.72 5.00
8 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 30.90 4.92 5 -9.10 5.00
9 Deja, Follow The Leader Go-Go Deja, Bordercollie Solvita Možeika 32.17 4.72 5 -7.83 5.00
10 Bresly, Red Star Bauty Bresly, Belgia lambakoer tervueren Anna Millere 39.85 3.81 5 -0.15 5.00
Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 100.00 DSQ
Dora, Rhosyn vom grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 100.00 DSQ
Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 100.00 DSQ
Grima, Fire Rock Grima, Bordercollie Stefi Praakli 100.00 DSQ
Miia, Born to Win White MayDay, Sveitsi valge lambakoer Kai Saar 100.00 DSQ
Flash, Flash, Bordercollie Makarov Andrej 100.00 DSQ
Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 100.00 DSQ
Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 100.00 DSQ
Shanni, Shanni, Tõuta Jekaterina Kurbat 100.00 DSQ

V5 - A3 maksi agility

maksi

Raja pikkus: 151 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 40.00 s, Maksimumaeg: 80.00 s, Kohtunik: Elika Lass, Lauasekretär: Helen Valk
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Dora, Rhosyn vom grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 30.06 5.02 0 -9.94 0.00
2 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 31.56 4.78 0 -8.44 0.00
3 Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 33.20 4.55 0 -6.80 0.00
4 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 34.88 4.33 0 -5.12 0.00
5 Flash, Flash, Bordercollie Makarov Andrej 35.30 4.28 0 -4.70 0.00
6 Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 35.68 4.23 5 -4.32 5.00
7 Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 29.54 5.11 10 -10.46 10.00
8 Miia, Born to Win White MayDay, Sveitsi valge lambakoer Kai Saar 39.83 3.79 20 -0.17 20.00
Bresly, Red Star Bauty Bresly, Belgia lambakoer tervueren Anna Millere 100.00 DSQ
Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 100.00 DSQ
Deja, Follow The Leader Go-Go Deja, Bordercollie Solvita Možeika 100.00 DSQ
Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 100.00 DSQ
Grima, Fire Rock Grima, Bordercollie Stefi Praakli 100.00 DSQ
Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 100.00 DSQ
Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 100.00 DSQ
Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 100.00 DSQ
Shanni, Shanni, Tõuta Jekaterina Kurbat 100.00 DSQ
Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 100.00 DSQ
Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 100.00 DSQ

V6 - A3 maksi hüpperada

maksi

Raja pikkus: 144 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 36.00 s, Maksimumaeg: 72.00 s, Kohtunik: Elika Lass, Lauasekretär: Helen Valk
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 25.91 5.56 0 -10.09 0.00
2 Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 26.47 5.44 0 -9.53 0.00
3 Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 27.37 5.26 0 -8.63 0.00
4 Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 27.47 5.24 0 -8.53 0.00
5 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 28.23 5.10 0 -7.77 0.00
6 Shanni, Shanni, Tõuta Jekaterina Kurbat 29.60 4.86 0 -6.40 0.00
7 Flash, Flash, Bordercollie Makarov Andrej 31.03 4.64 0 -4.97 0.00
8 Bresly, Red Star Bauty Bresly, Belgia lambakoer tervueren Anna Millere 31.94 4.51 0 -4.06 0.00
9 Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 28.42 5.07 5 -7.58 5.00
10 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 28.77 5.01 5 -7.23 5.00
11 Deja, Follow The Leader Go-Go Deja, Bordercollie Solvita Možeika 32.23 4.47 5 -3.77 5.00
12 Dora, Rhosyn vom grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 26.39 5.46 15 -9.61 15.00
13 Grima, Fire Rock Grima, Bordercollie Stefi Praakli 26.68 5.40 15 -9.32 15.00
Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 100.00 DSQ
Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 100.00 DSQ
Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Marko Visse 100.00 DSQ
Miia, Born to Win White MayDay, Sveitsi valge lambakoer Kai Saar 100.00 DSQ
Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 100.00 DSQ
Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 100.00 DSQ
Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 100.00 DSQ
Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 100.00 DSQ

V7 - A2 hüpperada

mini

Raja pikkus: 134 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 38.00 s, Maksimumaeg: 76.00 s, Kohtunik: Elika Lass, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Freya, Follow the Leader Frisky Blizzard, Parson russeli terrier Jelena Marzaljuk 23.43 5.72 0 -14.57 0.00
2 Lucky , Helandros Lucky Strike, Cavalier king charles spaniel Ülle Rank-Zovo 28.78 4.66 0 -9.22 0.00
3 Ofelija, Arsen Twist Odrianna Ofelija, Shoti terjer Kristine Pavlovska 33.43 4.01 0 -4.57 0.00
4 Lili, Kerek-Ful Liilia, Pumi Monika Adamson 27.44 4.88 5 -10.56 5.00
5 Mio, Kamiona, Parson russeli terrier Spigana Spektore 28.71 4.67 5 -9.29 5.00
6 Hlop, Selena Rose Velleroy Raiden, Cairni terjer Dinara Tagirova 29.14 4.60 5 -8.86 5.00
7 Vudy, Sea Peapl Just a Dude, Yorkshire'i terjer Kaie Laas 32.60 4.11 5 -5.40 5.00
8 Domino, Domino Elegantia Fortitudo, Tõuta Tatjana Makara 36.20 3.70 5 -1.80 5.00
9 Charlie, Charlie, Jack russell terjer Sergei Astafjev 32.03 4.18 10 -5.97 10.00

midi

Raja pikkus: 134 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 38.00 s, Maksimumaeg: 76.00 s, Kohtunik: Elika Lass, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Driff, Est Kalvana Decadent Treat, Inglise kokkerspanjel Ene Mae 28.48 4.71 15 -9.52 15.00

maksi

Raja pikkus: 134 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 38.00 s, Maksimumaeg: 76.00 s, Kohtunik: Elika Lass, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Berta, Born to Win White Xtreme, Sveitsi valge lambakoer Krista Tammäe 34.01 3.94 0 -3.99 0.00
2 Race, Blessed Borders Run The Race, Bordercollie Eve Lepik 23.04 5.82 5 -14.96 5.00
3 Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 23.24 5.77 5 -14.76 5.00
4 Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 29.95 4.47 5 -8.05 5.00
Piki, Toberoi Birch, Bordercollie Stefi Praakli 100.00 DSQ
Cora, Estrellest Cora, Saksa lambakoer Jana Rumask 100.00 DSQ
Uma, Follow the Leader Queen of Hearts, Bordercollie Natalja Garastsenko 100.00 DSQ
Sass, Fire Rock Ginger, Bordercollie Tiina Jürjo 100.00 DSQ

V8 - A2 agility

mini

Raja pikkus: 152 m, Kiirus: 3.70 m/s, Ideaalaeg: 41.00 s, Maksimumaeg: 82.00 s, Kohtunik: Elika Lass, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Mio, Kamiona, Parson russeli terrier Spigana Spektore 31.23 4.87 0 -9.77 0.00
2 Lucky , Helandros Lucky Strike, Cavalier king charles spaniel Ülle Rank-Zovo 35.73 4.25 0 -5.27 0.00
3 Charlie, Charlie, Jack russell terjer Sergei Astafjev 36.42 4.17 0 -4.58 0.00 SERT A2
4 Ofelija, Arsen Twist Odrianna Ofelija, Shoti terjer Kristine Pavlovska 40.16 3.78 0 -0.84 0.00
5 Domino, Domino Elegantia Fortitudo, Tõuta Tatjana Makara 45.86 3.31 0 4.86 4.86
6 Hlop, Selena Rose Velleroy Raiden, Cairni terjer Dinara Tagirova 35.34 4.30 5 -5.66 5.00
7 Vudy, Sea Peapl Just a Dude, Yorkshire'i terjer Kaie Laas 43.30 3.51 10 2.30 12.30
Lili, Kerek-Ful Liilia, Pumi Monika Adamson 100.00 DSQ
Freya, Follow the Leader Frisky Blizzard, Parson russeli terrier Jelena Marzaljuk 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 152 m, Kiirus: 3.70 m/s, Ideaalaeg: 41.00 s, Maksimumaeg: 82.00 s, Kohtunik: Elika Lass, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Driff, Est Kalvana Decadent Treat, Inglise kokkerspanjel Ene Mae 31.35 4.85 25 -9.65 25.00

maksi

Raja pikkus: 152 m, Kiirus: 3.70 m/s, Ideaalaeg: 41.00 s, Maksimumaeg: 82.00 s, Kohtunik: Elika Lass, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Race, Blessed Borders Run The Race, Bordercollie Eve Lepik 26.67 5.70 0 -14.33 0.00
2 Berta, Born to Win White Xtreme, Sveitsi valge lambakoer Krista Tammäe 43.67 3.48 5 2.67 7.67
3 Cora, Estrellest Cora, Saksa lambakoer Jana Rumask 32.18 4.72 10 -8.82 10.00
Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 100.00 DSQ
Piki, Toberoi Birch, Bordercollie Stefi Praakli 100.00 DSQ
Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 100.00 DSQ
Uma, Follow the Leader Queen of Hearts, Bordercollie Natalja Garastsenko 100.00 DSQ
Sass, Fire Rock Ginger, Bordercollie Tiina Jürjo 100.00 DSQ

V9 - A2 agility

mini

Raja pikkus: 150 m, Kiirus: 3.70 m/s, Ideaalaeg: 41.00 s, Maksimumaeg: 82.00 s, Kohtunik: Elika Lass, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Domino, Domino Elegantia Fortitudo, Tõuta Tatjana Makara 42.66 3.52 0 1.66 1.66
2 Vudy, Sea Peapl Just a Dude, Yorkshire'i terjer Kaie Laas 35.06 4.28 5 -5.94 5.00
3 Hlop, Selena Rose Velleroy Raiden, Cairni terjer Dinara Tagirova 35.73 4.20 5 -5.27 5.00
4 Ofelija, Arsen Twist Odrianna Ofelija, Shoti terjer Kristine Pavlovska 43.86 3.42 10 2.86 12.86
Lili, Kerek-Ful Liilia, Pumi Monika Adamson 100.00 DSQ
Mio, Kamiona, Parson russeli terrier Spigana Spektore 100.00 DSQ
Lucky , Helandros Lucky Strike, Cavalier king charles spaniel Ülle Rank-Zovo 100.00 DSQ
Freya, Follow the Leader Frisky Blizzard, Parson russeli terrier Jelena Marzaljuk 100.00 DSQ
Charlie, Charlie, Jack russell terjer Sergei Astafjev 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 150 m, Kiirus: 3.70 m/s, Ideaalaeg: 41.00 s, Maksimumaeg: 82.00 s, Kohtunik: Elika Lass, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Driff, Est Kalvana Decadent Treat, Inglise kokkerspanjel Ene Mae 30.88 4.86 15 -10.12 15.00

maksi

Raja pikkus: 150 m, Kiirus: 3.70 m/s, Ideaalaeg: 41.00 s, Maksimumaeg: 82.00 s, Kohtunik: Elika Lass, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Uma, Follow the Leader Queen of Hearts, Bordercollie Natalja Garastsenko 27.73 5.41 5 -13.27 5.00
2 Berta, Born to Win White Xtreme, Sveitsi valge lambakoer Krista Tammäe 46.50 3.23 0 5.50 5.50
3 Race, Blessed Borders Run The Race, Bordercollie Eve Lepik 26.64 5.63 15 -14.36 15.00
4 Cora, Estrellest Cora, Saksa lambakoer Jana Rumask 33.83 4.43 25 -7.17 25.00
Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 100.00 DSQ
Piki, Toberoi Birch, Bordercollie Stefi Praakli 100.00 DSQ
Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 100.00 DSQ
Sass, Fire Rock Ginger, Bordercollie Tiina Jürjo 100.00 DSQ