17-18.02.18 Vile agilityvõistlus Maardus

A0 hüpperada 1 mini midi maksi
A0 hüpperada 2 mini midi maksi
V1 A3 maksi hüpperada maksi
V2 - A3 maksi agilityrada maksi
V3 - A3 maksi agilityrada maksi
V4 - A3 mini/midi agilityrada mini midi
V5 - A3 mini/midi agilityrada mini midi
V6 - A3 mini/midi hüpperada mini midi
V7 - A1 hüpperada mini midi maksi
V8 - A1 agility mini midi maksi
V9 - A1 agility mini midi maksi
A0 hüpperada 1 mini midi maksi
A0 hüpperada 2 mini midi maksi
V1 - A3 mini/midi hüpperada mini midi
V2 - A3 mini/midi agility mini midi
V3 - A3 mini/midi agility mini midi
V4 - A3 maksi agility maksi
V5 - A3 maksi agility maksi
V6 - A3 maksi hüpperada maksi
V7 - A2 hüpperada mini midi maksi
V8 - A2 agility mini midi maksi
V9 - A2 agility mini midi maksi

A0 hüpperada 1

mini

Raja pikkus: 129 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 43.00 s, Maksimumaeg: 86.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Lulu, Impala Essence Elisey, Papillon Maarja Antov 23.29 5.54 0 -19.71 0.00
2 Polly, Uvertyura Polet ot Nevskogo Dueta, Papillon Marina Bagrova 25.20 5.12 0 -17.80 0.00
3 Sofi , Lexberry´s Royal Four Sofia, Jack russell terjer Kati Altmets 27.38 4.71 0 -15.62 0.00
4 Rose, Danaini of Blossom Rose, Papillon Kaisa Kask 27.44 4.70 0 -15.56 0.00
5 Sigma, White Coastal Sigma, Shetlandi lambakoer Kristi Kelder-Eha 30.99 4.16 0 -12.01 0.00
6 Pärli , Helandros Pearls N`Crystals, Cavalier king charles spaniel Raili Kaptein 33.36 3.87 0 -9.64 0.00
7 Klara, Helandros Keyra Ly To Relander, Cavalier king charles spaniel Jana Naumenko 35.62 3.62 0 -7.38 0.00
8 Freya, Follow the Leader Frisky Blizzard, Parson russeli terrier Jelena Marzaljuk 22.95 5.62 5 -20.05 5.00
9 Irma, Daring Dirma z Romanova Chovu, Borderterjer Kadi Viitmaa 28.34 4.55 5 -14.66 5.00
10 Deffy, Flyland Drop Energy, Shetlandi lambakoer Liisi Vilba 33.29 3.88 5 -9.71 5.00
11 Dunia, Zara-Edoxia, Jack russell terjer Alexandra Rom 50.65 2.55 10 7.65 17.65
Rio, L'Italiano iz Severnoy Imperii, Kääbuspuudel Ekaterina Vaida 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 129 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 43.00 s, Maksimumaeg: 86.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Atas, Brave Athos from Sielos draugas, Shetlandi lambakoer Vilija Snorkienė 22.44 5.75 0 -20.56 0.00
2 Jeta, Flyland Jet Stream, Shetlandi lambakoer Tatjana Ponomarenko 22.86 5.64 0 -20.14 0.00
3 Cooper, Love Legacy Perfect Hope, beagle Kadri Narusk 25.23 5.11 0 -17.77 0.00

maksi

Raja pikkus: 129 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 43.00 s, Maksimumaeg: 86.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Tezzi, Follow The Leader Ace Of Trumps, Bordercollie Aleksandr Drozdov 21.57 5.98 0 -21.43 0.00
2 Sirius, Wizard's Creek Face Your Sirius, Labradori retriiver Jelena Brõljova 26.41 4.88 0 -16.59 0.00
3 Tori, Malet Park Ideal Star Victory, Siledakarvaline retriiver Viktoria Pavlenkova 27.70 4.66 5 -15.30 5.00
Tyson, Born To Win Warrior Tyson, Sveitsi valge lambakoer Raido Laidla 100.00 DSQ
Hugo, Shellkit Cosmo Sheraton, Airedale'i terjer Piret Brett 100.00 DSQ
Gala, Galactic Power Quick Angel, Bordercollie Merika Laid 100.00 DSQ
Spot, Incredible Spot Quick Angle, Bordercollie Lona Sarapuu 100.00 DSQ
Sonne, Kleine Sonne Awesome Huntress, Austraalia lambakoer Ülle Rank-Zovo 100.00 DSQ

A0 hüpperada 2

mini

Raja pikkus: 129 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 43.00 s, Maksimumaeg: 86.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Lulu, Impala Essence Elisey, Papillon Maarja Antov 22.33 5.78 0 -20.67 0.00
2 Rio, L'Italiano iz Severnoy Imperii, Kääbuspuudel Ekaterina Vaida 23.71 5.44 0 -19.29 0.00
3 Irma, Daring Dirma z Romanova Chovu, Borderterjer Kadi Viitmaa 25.72 5.02 0 -17.28 0.00
4 Klara, Helandros Keyra Ly To Relander, Cavalier king charles spaniel Jana Naumenko 33.44 3.86 0 -9.56 0.00
5 Pärli , Helandros Pearls N`Crystals, Cavalier king charles spaniel Raili Kaptein 33.65 3.83 0 -9.35 0.00
6 Dunia, Zara-Edoxia, Jack russell terjer Alexandra Rom 36.22 3.56 0 -6.78 0.00
7 Sofi , Lexberry´s Royal Four Sofia, Jack russell terjer Kati Altmets 29.09 4.43 5 -13.91 5.00
8 Rose, Danaini of Blossom Rose, Papillon Kaisa Kask 30.22 4.27 5 -12.78 5.00
9 Deffy, Flyland Drop Energy, Shetlandi lambakoer Liisi Vilba 32.11 4.02 5 -10.89 5.00
10 Sigma, White Coastal Sigma, Shetlandi lambakoer Kristi Kelder-Eha 36.12 3.57 10 -6.88 10.00
Polly, Uvertyura Polet ot Nevskogo Dueta, Papillon Marina Bagrova 100.00 DSQ
Freya, Follow the Leader Frisky Blizzard, Parson russeli terrier Jelena Marzaljuk 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 129 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 43.00 s, Maksimumaeg: 86.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Atas, Brave Athos from Sielos draugas, Shetlandi lambakoer Vilija Snorkienė 21.68 5.95 0 -21.32 0.00
2 Jeta, Flyland Jet Stream, Shetlandi lambakoer Tatjana Ponomarenko 22.78 5.66 0 -20.22 0.00
3 Cooper, Love Legacy Perfect Hope, beagle Kadri Narusk 26.18 4.93 0 -16.82 0.00

maksi

Raja pikkus: 129 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 43.00 s, Maksimumaeg: 86.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Tyson, Born To Win Warrior Tyson, Sveitsi valge lambakoer Raido Laidla 22.76 5.67 0 -20.24 0.00
2 Tori, Malet Park Ideal Star Victory, Siledakarvaline retriiver Viktoria Pavlenkova 25.14 5.13 0 -17.86 0.00
3 Tezzi, Follow The Leader Ace Of Trumps, Bordercollie Aleksandr Drozdov 20.74 6.22 5 -22.26 5.00
4 Sirius, Wizard's Creek Face Your Sirius, Labradori retriiver Jelena Brõljova 29.13 4.43 10 -13.87 10.00
5 Hugo, Shellkit Cosmo Sheraton, Airedale'i terjer Piret Brett 42.33 3.05 10 -0.67 10.00
6 Gala, Galactic Power Quick Angel, Bordercollie Merika Laid 27.52 4.69 20 -15.48 20.00
Spot, Incredible Spot Quick Angle, Bordercollie Lona Sarapuu 100.00 DSQ
Sonne, Kleine Sonne Awesome Huntress, Austraalia lambakoer Ülle Rank-Zovo 100.00 DSQ

V1 A3 maksi hüpperada

maksi

Raja pikkus: 174 m, Kiirus: 4.20 m/s, Ideaalaeg: 42.00 s, Maksimumaeg: 84.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Indrek Tirmaste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 31.75 5.48 0 -10.25 0.00
2 Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 32.02 5.43 0 -9.98 0.00
3 Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Marko Visse 32.09 5.42 0 -9.91 0.00
4 Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 32.89 5.29 0 -9.11 0.00
5 Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 33.80 5.15 0 -8.20 0.00
6 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Edgar Lepik 34.28 5.08 0 -7.72 0.00
7 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 34.94 4.98 0 -7.06 0.00
8 Iker, Never Never Land D'Wolverine, Bordercollie Jana Trepp 35.40 4.92 0 -6.60 0.00
9 Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 35.46 4.91 0 -6.54 0.00
10 Billy, Billy, Tõuta Merika Laid 37.23 4.67 0 -4.77 0.00
11 Grace, Peak River Fly Graceful Pitta Brit, Austraalia lambakoer Moonika Trumm 42.27 4.12 0 0.27 0.27
12 Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 32.55 5.35 5 -9.45 5.00
13 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 35.55 4.89 5 -6.45 5.00
14 Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 35.69 4.88 5 -6.31 5.00
15 Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 35.81 4.86 5 -6.19 5.00
16 Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 36.31 4.79 5 -5.69 5.00
17 Fleur, Speckled Tidy Fleur, Welshi Springerspanjel Aleksandr Drozdov 37.52 4.64 5 -4.48 5.00
18 Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 39.72 4.38 5 -2.28 5.00
19 Dora, Rhosyn vom grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 31.18 5.58 10 -10.82 10.00
20 Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 35.47 4.91 10 -6.53 10.00
21 Arishi, Sheeprockers Arishi, Bordercollie Saara Vällik 43.11 4.04 10 1.11 11.11
22 Jacie , My Trusted Friend Jacie, Bordercollie Jana Kima 34.57 5.03 15 -7.43 15.00
23 Miia, Born to Win White MayDay, Sveitsi valge lambakoer Kai Saar 42.73 4.07 20 0.73 20.73
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ
Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 100.00 DSQ
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 100.00 DSQ
Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 100.00 DSQ
Mõsh, Never Never Land L´Vana, Bordercollie Olga Uleksina 100.00 DSQ
Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 100.00 DSQ
Grima, Fire Rock Grima, Bordercollie Stefi Praakli 100.00 DSQ
Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 100.00 DSQ

V2 - A3 maksi agilityrada

maksi

Raja pikkus: 170 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 43.00 s, Maksimumaeg: 86.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Indrek Tirmaste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 30.97 5.49 0 -12.03 0.00
2 Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 31.11 5.46 0 -11.89 0.00
3 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 32.55 5.22 0 -10.45 0.00
4 Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 33.89 5.02 0 -9.11 0.00
5 Fleur, Speckled Tidy Fleur, Welshi Springerspanjel Aleksandr Drozdov 37.20 4.57 0 -5.80 0.00
6 Bosse, Mainspring Basil, Bordercollie Katrin Tamme 42.28 4.02 0 -0.72 0.00
7 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Edgar Lepik 32.66 5.21 5 -10.34 5.00
8 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 34.51 4.93 5 -8.49 5.00
9 Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 36.14 4.70 5 -6.86 5.00
10 Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 36.35 4.68 5 -6.65 5.00
11 Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 37.25 4.56 5 -5.75 5.00
12 Jacie , My Trusted Friend Jacie, Bordercollie Jana Kima 33.08 5.14 10 -9.92 10.00
13 Miia, Born to Win White MayDay, Sveitsi valge lambakoer Kai Saar 42.53 4.00 15 -0.47 15.00
Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 100.00 DSQ
Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 100.00 DSQ
Dora, Rhosyn vom grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 100.00 DSQ
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ
Billy, Billy, Tõuta Merika Laid 100.00 DSQ
Arishi, Sheeprockers Arishi, Bordercollie Saara Vällik 100.00 DSQ
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 100.00 DSQ
Grace, Peak River Fly Graceful Pitta Brit, Austraalia lambakoer Moonika Trumm 100.00 DSQ
Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 100.00 DSQ
Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 100.00 DSQ
Mõsh, Never Never Land L´Vana, Bordercollie Olga Uleksina 100.00 DSQ
Iker, Never Never Land D'Wolverine, Bordercollie Jana Trepp 100.00 DSQ
Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 100.00 DSQ
Grima, Fire Rock Grima, Bordercollie Stefi Praakli 100.00 DSQ
Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 100.00 DSQ
Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 100.00 DSQ
Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 100.00 DNS

V3 - A3 maksi agilityrada

maksi

Raja pikkus: 164 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 41.00 s, Maksimumaeg: 82.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Indrek Tirmaste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 29.74 5.51 0 -11.26 0.00
2 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 30.94 5.30 0 -10.06 0.00
3 Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 33.62 4.88 0 -7.38 0.00
4 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 34.27 4.79 0 -6.73 0.00
5 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 34.57 4.74 0 -6.43 0.00
6 Fleur, Speckled Tidy Fleur, Welshi Springerspanjel Aleksandr Drozdov 36.50 4.49 0 -4.50 0.00
7 Bosse, Mainspring Basil, Bordercollie Katrin Tamme 43.58 3.76 0 2.58 2.58
8 Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 35.36 4.64 5 -5.64 5.00
9 Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 36.28 4.52 5 -4.72 5.00
10 Miia, Born to Win White MayDay, Sveitsi valge lambakoer Kai Saar 38.21 4.29 5 -2.79 5.00
11 Arishi, Sheeprockers Arishi, Bordercollie Saara Vällik 34.45 4.76 10 -6.55 10.00
12 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 35.47 4.62 10 -5.53 10.00
13 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Edgar Lepik 35.05 4.68 15 -5.95 15.00
14 Jacie , My Trusted Friend Jacie, Bordercollie Jana Kima 35.10 4.67 15 -5.90 15.00
Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 100.00 DSQ
Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 100.00 DSQ
Dora, Rhosyn vom grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 100.00 DSQ
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ
Billy, Billy, Tõuta Merika Laid 100.00 DSQ
Grace, Peak River Fly Graceful Pitta Brit, Austraalia lambakoer Moonika Trumm 100.00 DSQ
Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 100.00 DSQ
Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 100.00 DSQ
Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 100.00 DSQ
Mõsh, Never Never Land L´Vana, Bordercollie Olga Uleksina 100.00 DSQ
Iker, Never Never Land D'Wolverine, Bordercollie Jana Trepp 100.00 DSQ
Grima, Fire Rock Grima, Bordercollie Stefi Praakli 100.00 DSQ
Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 100.00 DSQ
Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 100.00 DSQ
Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 100.00 DSQ
Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 100.00 DNS

V4 - A3 mini/midi agilityrada

mini

Raja pikkus: 164 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 41.00 s, Maksimumaeg: 82.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Mary Naber
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 33.33 4.92 0 -7.67 0.00
2 Fai, A Ice and Fire Marwitholl, Shetlandi lambakoer Vilija Snorkienė 34.34 4.78 0 -6.66 0.00
3 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 35.07 4.68 0 -5.93 0.00
4 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 35.21 4.66 0 -5.79 0.00
5 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 38.19 4.29 0 -2.81 0.00
6 Love, Lexberry's Snow Star Love, Jack russell terjer Liidia Ilves 40.65 4.03 0 -0.35 0.00
7 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 41.75 3.93 0 0.75 0.75
Sörel, Sörel, Tõuta Kristiin Helisalu 100.00 DSQ
Nante, Danaini Baron de Nantes, Papillon Kamilla Alma Vilderson 100.00 DSQ
Lore, Lexberry's Snow Star Lore, Jack russell terjer Kadi Kivi 100.00 DSQ
Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 100.00 DSQ
Tixi, Milbu King Of The Day, Papillon Terje Erdmann 100.00 DSQ
Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 100.00 DSQ
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 100.00 DSQ
Emil, Lilly's Malachite Meadows, Papillon Külli Ragel 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 164 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 41.00 s, Maksimumaeg: 82.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Mary Naber
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 31.83 5.15 0 -9.17 0.00
2 Emil, Emil, Tõuta Maia Melts 39.84 4.12 0 -1.16 0.00
3 Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 32.53 5.04 5 -8.47 5.00
4 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 32.97 4.97 5 -8.03 5.00
5 Baily, White Coastal Little Blue Estara, Shetlandi lambakoer Heiko Saava 37.24 4.40 5 -3.76 5.00
6 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 40.19 4.08 5 -0.81 5.00
Fürge, Köves-berci Betyar Fürge, Mudi Anastassia Tamm 100.00 DSQ
Farley , White Coastal Little Farley, Shetlandi lambakoer Maarja Ojassalu 100.00 DSQ
Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 100.00 DSQ
Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 100.00 DSQ
Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 100.00 DSQ
Semu, Stylus Semu, Saksa jahiterjer Reet Koppel 100.00 DSQ
Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 100.00 DSQ
Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 100.00 DSQ
Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 100.00 DSQ

V5 - A3 mini/midi agilityrada

mini

Raja pikkus: 170 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 43.00 s, Maksimumaeg: 86.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Mary Naber
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 36.58 4.65 0 -6.42 0.00
2 Lore, Lexberry's Snow Star Lore, Jack russell terjer Kadi Kivi 43.40 3.92 0 0.40 0.40
3 Nante, Danaini Baron de Nantes, Papillon Kamilla Alma Vilderson 35.83 4.74 5 -7.17 5.00
4 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 38.86 4.37 5 -4.14 5.00
5 Tixi, Milbu King Of The Day, Papillon Terje Erdmann 40.41 4.21 5 -2.59 5.00
6 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 41.83 4.06 5 -1.17 5.00
7 Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 49.05 3.47 0 6.05 6.05
Sörel, Sörel, Tõuta Kristiin Helisalu 100.00 DSQ
My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 100.00 DSQ
Love, Lexberry's Snow Star Love, Jack russell terjer Liidia Ilves 100.00 DSQ
Fai, A Ice and Fire Marwitholl, Shetlandi lambakoer Vilija Snorkienė 100.00 DSQ
Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 100.00 DSQ
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 100.00 DSQ
Emil, Lilly's Malachite Meadows, Papillon Külli Ragel 100.00 DSQ
Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 170 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 43.00 s, Maksimumaeg: 86.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Mary Naber
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 32.48 5.23 0 -10.52 0.00
2 Baily, White Coastal Little Blue Estara, Shetlandi lambakoer Heiko Saava 38.05 4.47 0 -4.95 0.00
3 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 48.14 3.53 5 5.14 10.14
4 Fürge, Köves-berci Betyar Fürge, Mudi Anastassia Tamm 48.49 3.51 20 5.49 25.49
Emil, Emil, Tõuta Maia Melts 100.00 DSQ
Farley , White Coastal Little Farley, Shetlandi lambakoer Maarja Ojassalu 100.00 DSQ
Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 100.00 DSQ
Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 100.00 DSQ
Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 100.00 DSQ
Semu, Stylus Semu, Saksa jahiterjer Reet Koppel 100.00 DSQ
Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 100.00 DSQ
Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 100.00 DSQ
Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon
Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 100.00 DSQ
Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 100.00 DSQ

V6 - A3 mini/midi hüpperada

mini

Raja pikkus: 174 m, Kiirus: 4.20 m/s, Ideaalaeg: 42.00 s, Maksimumaeg: 84.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Mary Naber
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 35.34 4.92 0 -6.66 0.00
2 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 35.71 4.87 0 -6.29 0.00
3 Lore, Lexberry's Snow Star Lore, Jack russell terjer Kadi Kivi 38.91 4.47 0 -3.09 0.00
4 Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 33.47 5.20 5 -8.53 5.00
5 Fai, A Ice and Fire Marwitholl, Shetlandi lambakoer Vilija Snorkienė 37.63 4.62 5 -4.37 5.00
6 Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 47.99 3.63 0 5.99 5.99
7 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 43.94 3.96 5 1.94 6.94
Sörel, Sörel, Tõuta Kristiin Helisalu 100.00 DSQ
My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 100.00 DSQ
Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 100.00 DSQ
Nante, Danaini Baron de Nantes, Papillon Kamilla Alma Vilderson 100.00 DSQ
Tixi, Milbu King Of The Day, Papillon Terje Erdmann 100.00 DSQ
Davis, Scandyline Ocean of Love, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 100.00 DSQ
Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 174 m, Kiirus: 4.20 m/s, Ideaalaeg: 42.00 s, Maksimumaeg: 84.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Mary Naber
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 33.62 5.18 0 -8.38 0.00
2 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 33.73 5.16 0 -8.27 0.00
3 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 34.59 5.03 0 -7.41 0.00
4 Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 34.72 5.01 0 -7.28 0.00
5 Baily, White Coastal Little Blue Estara, Shetlandi lambakoer Heiko Saava 37.34 4.66 0 -4.66 0.00
6 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 39.39 4.42 0 -2.61 0.00
7 Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 44.74 3.89 0 2.74 2.74
8 Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 39.00 4.46 5 -3.00 5.00
9 Emil, Emil, Tõuta Maia Melts 42.29 4.11 5 0.29 5.29
10 Farley , White Coastal Little Farley, Shetlandi lambakoer Maarja Ojassalu 42.70 4.07 10 0.70 10.70
11 Fürge, Köves-berci Betyar Fürge, Mudi Anastassia Tamm 44.38 3.92 10 2.38 12.38
Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 100.00 DSQ
Semu, Stylus Semu, Saksa jahiterjer Reet Koppel 100.00 DSQ
Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 100.00 DSQ
Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 100.00 DSQ

V7 - A1 hüpperada

mini

Raja pikkus: 129 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 37.00 s, Maksimumaeg: 74.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Freya, Follow the Leader Frisky Blizzard, Parson russeli terrier Jelena Marzaljuk 23.12 5.58 0 -13.88 0.00
2 Lime, Smilain Secret De L'Ame, Yorkshire'i terjer Viktoria Baranova 28.68 4.50 0 -8.32 0.00
3 Redži, Flyland Jaunty Fellow, Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 31.65 4.08 5 -5.35 5.00
4 Nora, Hepulin Epione, Kääbuspinšer Kairi Timusk 32.76 3.94 5 -4.24 5.00
Lili, Kerek-Ful Liilia, Pumi Monika Adamson 100.00 DSQ
Charlie, Charlie, Jack russell terjer Sergei Astafjev 100.00 DSQ
Elza, Diana's Candy Elza, Vene kääbuskoer Julia Smirnova 100.00 DSQ
Taavi, Dingir-ra Archangel, cavalier king charles spanjel Marilin Reintamm 100.00 DSQ
Astra, Oldywell Prima Astra, Jack russell terjer Natali Happonen 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 129 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 37.00 s, Maksimumaeg: 74.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Perry, White Coastal Pepperita, Shetlandi lambakoer Käty Olup 27.64 4.67 0 -9.36 0.00
2 Mona, Ak Mil Vista Jubilee Jive, Welsh terjer Agnes Roos 37.19 3.47 10 0.19 10.19
Lenny, Love Legacy Longlasting Laugh, beagle Kadri Narusk 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 129 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 37.00 s, Maksimumaeg: 74.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Race, Blessed Borders Run The Race, Bordercollie Eve Lepik 22.49 5.74 0 -14.51 0.00 SERT
2 Tezzi, Follow The Leader Ace Of Trumps, Bordercollie Aleksandr Drozdov 24.00 5.38 0 -13.00 0.00
3 Nero, Denola Baltazar Brown Raniero, Dalmaatsia koer Eve Aavik 34.78 3.71 0 -2.22 0.00
4 Hugo, Karjapeni Lenny, Austraalia karjakoer Sirje Martin 35.69 3.61 5 -1.31 5.00
Zetta, Velox Crur Zetta, Bordercollie Marina Sidorkina 100.00 DSQ
Fanni , Eaglemount Fantasie, Itaalia corso Elen Nurmetalu 100.00 DSQ
Corry, Cordelia, Bordercollie Kaspar Sai 100.00 DSQ
Nullah, Glaginye Kynuna, Austraalia kelpie Tiina Kurs 100.00 DSQ
Fanta, Peak River Fab Fantasy, Austraalia lambakoer Kaisa Tsäro 100.00 DSQ
Uma, Follow the Leader Queen of Hearts, Bordercollie Natalja Garastsenko 100.00 DSQ
Danger, Born To Win Warrior Danger, Sveitsi valge lambakoer Mari Mangusson 100.00 DSQ

V8 - A1 agility

mini

Raja pikkus: 143 m, Kiirus: 2.80 m/s, Ideaalaeg: 51.00 s, Maksimumaeg: 102.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Nora, Hepulin Epione, Kääbuspinšer Kairi Timusk 35.17 4.07 0 -15.83 0.00
Lili, Kerek-Ful Liilia, Pumi Monika Adamson 100.00 DSQ
Charlie, Charlie, Jack russell terjer Sergei Astafjev 100.00 DSQ
Elza, Diana's Candy Elza, Vene kääbuskoer Julia Smirnova 100.00 DSQ
Ats, Aviator Kuraz Elit, Mops Merete Tõnutare 100.00 DSQ
Freya, Follow the Leader Frisky Blizzard, Parson russeli terrier Jelena Marzaljuk 100.00 DSQ
Goldie, Elbar's Golden Lady Luck, Shetlandi lambakoer Roman Šaronov 100.00 DSQ
Astra, Oldywell Prima Astra, Jack russell terjer Natali Happonen 100.00 DSQ
Lime, Smilain Secret De L'Ame, Yorkshire'i terjer Viktoria Baranova 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 143 m, Kiirus: 2.80 m/s, Ideaalaeg: 51.00 s, Maksimumaeg: 102.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Mona, Ak Mil Vista Jubilee Jive, Welsh terjer Agnes Roos 39.97 3.58 5 -11.03 5.00
2 Perry, White Coastal Pepperita, Shetlandi lambakoer Käty Olup 46.36 3.08 10 -4.64 10.00
3 Lenny, Love Legacy Longlasting Laugh, beagle Kadri Narusk 54.43 2.63 10 3.43 13.43

maksi

Raja pikkus: 143 m, Kiirus: 2.80 m/s, Ideaalaeg: 51.00 s, Maksimumaeg: 102.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Cora, Estrellest Cora, Saksa lambakoer Jana Rumask 35.55 4.02 0 -15.45 0.00 SERT
2 Rommi, Rommi, tõutu Kristi Timusk 36.49 3.92 0 -14.51 0.00 SERT
3 Charlie, Warrior's Way of Clan Miphydes, Austraalia lambakoer Tiina Suun 38.59 3.71 5 -12.41 5.00
4 Fanni , Eaglemount Fantasie, Itaalia corso Elen Nurmetalu 32.55 4.39 10 -18.45 10.00
5 Corry, Cordelia, Bordercollie Kaspar Sai 36.87 3.88 15 -14.13 15.00
6 Fanta, Peak River Fab Fantasy, Austraalia lambakoer Kaisa Tsäro 56.49 2.53 25 5.49 30.49
Hugo, Karjapeni Lenny, Austraalia karjakoer Sirje Martin 100.00 DSQ
Zetta, Velox Crur Zetta, Bordercollie Marina Sidorkina 100.00 DSQ
Nero, Denola Baltazar Brown Raniero, Dalmaatsia koer Eve Aavik 100.00 DSQ
Race, Blessed Borders Run The Race, Bordercollie Eve Lepik 100.00 DSQ
Nullah, Glaginye Kynuna, Austraalia kelpie Tiina Kurs 100.00 DSQ
Uma, Follow the Leader Queen of Hearts, Bordercollie Natalja Garastsenko 100.00 DSQ
Danger, Born To Win Warrior Danger, Sveitsi valge lambakoer Mari Mangusson 100.00 DSQ

V9 - A1 agility

mini

Raja pikkus: 148 m, Kiirus: 2.80 m/s, Ideaalaeg: 53.00 s, Maksimumaeg: 106.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Ats, Aviator Kuraz Elit, Mops Merete Tõnutare 41.29 3.58 5 -11.71 5.00
2 Charlie, Charlie, Jack russell terjer Sergei Astafjev 39.30 3.77 10 -13.70 10.00
3 Nora, Hepulin Epione, Kääbuspinšer Kairi Timusk 46.74 3.17 10 -6.26 10.00
4 Lili, Kerek-Ful Liilia, Pumi Monika Adamson 46.86 3.16 10 -6.14 10.00
5 Astra, Oldywell Prima Astra, Jack russell terjer Natali Happonen 33.13 4.47 20 -19.87 20.00
Freya, Follow the Leader Frisky Blizzard, Parson russeli terrier Jelena Marzaljuk 100.00 DSQ
Goldie, Elbar's Golden Lady Luck, Shetlandi lambakoer Roman Šaronov 100.00 DSQ
Lime, Smilain Secret De L'Ame, Yorkshire'i terjer Viktoria Baranova 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 148 m, Kiirus: 2.80 m/s, Ideaalaeg: 53.00 s, Maksimumaeg: 106.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Mona, Ak Mil Vista Jubilee Jive, Welsh terjer Agnes Roos 38.41 3.85 0 -14.59 0.00
2 Lenny, Love Legacy Longlasting Laugh, beagle Kadri Narusk 38.45 3.85 0 -14.55 0.00
3 Perry, White Coastal Pepperita, Shetlandi lambakoer Käty Olup 40.97 3.61 10 -12.03 10.00

maksi

Raja pikkus: 148 m, Kiirus: 2.80 m/s, Ideaalaeg: 53.00 s, Maksimumaeg: 106.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Race, Blessed Borders Run The Race, Bordercollie Eve Lepik 28.40 5.21 0 -24.60 0.00
2 Uma, Follow the Leader Queen of Hearts, Bordercollie Natalja Garastsenko 29.96 4.94 0 -23.04 0.00
3 Zetta, Velox Crur Zetta, Bordercollie Marina Sidorkina 33.07 4.48 0 -19.93 0.00
4 Hugo, Karjapeni Lenny, Austraalia karjakoer Sirje Martin 42.73 3.46 0 -10.27 0.00
5 Charlie, Warrior's Way of Clan Miphydes, Austraalia lambakoer Tiina Suun 45.42 3.26 5 -7.58 5.00
6 Fanta, Peak River Fab Fantasy, Austraalia lambakoer Kaisa Tsäro 31.66 4.67 10 -21.34 10.00
7 Corry, Cordelia, Bordercollie Kaspar Sai 36.03 4.11 10 -16.97 10.00
8 Fanni , Eaglemount Fantasie, Itaalia corso Elen Nurmetalu 40.24 3.68 10 -12.76 10.00
Rommi, Rommi, tõutu Kristi Timusk 100.00 DSQ
Cora, Estrellest Cora, Saksa lambakoer Jana Rumask 100.00 DSQ
Nero, Denola Baltazar Brown Raniero, Dalmaatsia koer Eve Aavik 100.00 DSQ
Nullah, Glaginye Kynuna, Austraalia kelpie Tiina Kurs 100.00 DSQ
Danger, Born To Win Warrior Danger, Sveitsi valge lambakoer Mari Mangusson 100.00 DSQ

A0 hüpperada 1

mini

Raja pikkus: 121 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 41.00 s, Maksimumaeg: 82.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Rio, L'Italiano iz Severnoy Imperii, Kääbuspuudel Ekaterina Vaida 20.26 5.97 0 -20.74 0.00
2 Lulu, Impala Essence Elisey, Papillon Maarja Antov 20.73 5.84 0 -20.27 0.00
3 Irma, Daring Dirma z Romanova Chovu, Borderterjer Kadi Viitmaa 22.24 5.44 0 -18.76 0.00
4 Polly, Uvertyura Polet ot Nevskogo Dueta, Papillon Marina Bagrova 23.33 5.19 0 -17.67 0.00
5 Klara, Helandros Keyra Ly To Relander, Cavalier king charles spaniel Jana Naumenko 29.82 4.06 5 -11.18 5.00
Smokey , Astersland Black Smoke, Welsh Corgi Pembroke Merike Kodanipork 100.00 DSQ
Dunia, Zara-Edoxia, Jack russell terjer Alexandra Rom 100.00 DSQ
Jade , Yampy Yard Jade Goddess Of Mercy, Kääbus bullterjer Liisbeth Koger 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 121 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 41.00 s, Maksimumaeg: 82.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Jeta, Flyland Jet Stream, Shetlandi lambakoer Tatjana Ponomarenko 20.70 5.85 0 -20.30 0.00
2 Zeki, Wandapesa Tiramisu Zusa Zeki, Shetlandi lambakoer Mirjam Kaldma 26.43 4.58 0 -14.57 0.00
Atas, Brave Athos from Sielos draugas, Shetlandi lambakoer Vilija Snorkienė 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 121 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 41.00 s, Maksimumaeg: 82.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Sirius, Wizard's Creek Face Your Sirius, Labradori retriiver Jelena Brõljova 26.76 4.52 5 -14.24 5.00
2 Tori, Malet Park Ideal Star Victory, Siledakarvaline retriiver Viktoria Pavlenkova 27.85 4.34 5 -13.15 5.00
3 Didi , Follow the Leader Knave of Diamands, Bordercollie Konstantin Dolski 21.61 5.60 10 -19.39 10.00
Tyson, Born To Win Warrior Tyson, Sveitsi valge lambakoer Raido Laidla 100.00 DSQ
Gala, Galactic Power Quick Angel, Bordercollie Merika Laid 100.00 DSQ
Spot, Incredible Spot Quick Angle, Bordercollie Lona Sarapuu 100.00 DSQ
Pärt , Saldozo Prieks Pärt Peppers, ungari vizsla Marika Jylhä 100.00 DSQ
Kiira , Zanita's Shakira, Suur puudel Efrata Tees 100.00 DSQ

A0 hüpperada 2

mini

Raja pikkus: 127 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 43.00 s, Maksimumaeg: 86.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Lulu, Impala Essence Elisey, Papillon Maarja Antov 25.06 5.07 0 -17.94 0.00
2 Smokey , Astersland Black Smoke, Welsh Corgi Pembroke Merike Kodanipork 26.87 4.73 0 -16.13 0.00
3 Dunia, Zara-Edoxia, Jack russell terjer Alexandra Rom 42.56 2.98 0 -0.44 0.00
Polly, Uvertyura Polet ot Nevskogo Dueta, Papillon Marina Bagrova 100.00 DSQ
Irma, Daring Dirma z Romanova Chovu, Borderterjer Kadi Viitmaa 100.00 DSQ
Klara, Helandros Keyra Ly To Relander, Cavalier king charles spaniel Jana Naumenko 100.00 DSQ
Rio, L'Italiano iz Severnoy Imperii, Kääbuspuudel Ekaterina Vaida 100.00 DSQ
Jade , Yampy Yard Jade Goddess Of Mercy, Kääbus bullterjer Liisbeth Koger 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 127 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 43.00 s, Maksimumaeg: 86.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Atas, Brave Athos from Sielos draugas, Shetlandi lambakoer Vilija Snorkienė 22.75 5.58 0 -20.25 0.00
2 Jeta, Flyland Jet Stream, Shetlandi lambakoer Tatjana Ponomarenko 26.25 4.84 5 -16.75 5.00
3 Zeki, Wandapesa Tiramisu Zusa Zeki, Shetlandi lambakoer Mirjam Kaldma 29.29 4.34 5 -13.71 5.00

maksi

Raja pikkus: 127 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 43.00 s, Maksimumaeg: 86.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Kiira , Zanita's Shakira, Suur puudel Efrata Tees 26.92 4.72 0 -16.08 0.00
2 Pärt , Saldozo Prieks Pärt Peppers, ungari vizsla Marika Jylhä 29.24 4.34 0 -13.76 0.00
3 Didi , Follow the Leader Knave of Diamands, Bordercollie Konstantin Dolski 25.89 4.91 10 -17.11 10.00
Tyson, Born To Win Warrior Tyson, Sveitsi valge lambakoer Raido Laidla 100.00 DSQ
Gala, Galactic Power Quick Angel, Bordercollie Merika Laid 100.00 DSQ
Sirius, Wizard's Creek Face Your Sirius, Labradori retriiver Jelena Brõljova 100.00 DSQ
Tori, Malet Park Ideal Star Victory, Siledakarvaline retriiver Viktoria Pavlenkova 100.00 DSQ
Spot, Incredible Spot Quick Angle, Bordercollie Lona Sarapuu 100.00 DSQ

V1 - A3 mini/midi hüpperada

mini

Raja pikkus: 140 m, Kiirus: 4.30 m/s, Ideaalaeg: 33.00 s, Maksimumaeg: 66.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Mary Naber
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 27.98 5.00 0 -5.02 0.00
2 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 28.80 4.86 0 -4.20 0.00
3 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 29.08 4.81 0 -3.92 0.00
4 Fai, A Ice and Fire Marwitholl, Shetlandi lambakoer Vilija Snorkienė 29.10 4.81 0 -3.90 0.00
5 Lore, Lexberry's Snow Star Lore, Jack russell terjer Kadi Kivi 33.13 4.23 0 0.13 0.13
6 Love, Lexberry's Snow Star Love, Jack russell terjer Liidia Ilves 34.43 4.07 0 1.43 1.43
7 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 36.46 3.84 0 3.46 3.46
8 My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 30.15 4.64 5 -2.85 5.00
9 Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 42.96 3.26 5 9.96 14.96
Sörel, Sörel, Tõuta Kristiin Helisalu 100.00 DSQ
Nante, Danaini Baron de Nantes, Papillon Kamilla Alma Vilderson 100.00 DSQ
Davis, Scandyline Ocean of Love, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 100.00 DSQ
Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 100.00 DSQ
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 140 m, Kiirus: 4.30 m/s, Ideaalaeg: 33.00 s, Maksimumaeg: 66.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Mary Naber
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 27.48 5.09 0 -5.52 0.00
2 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 27.71 5.05 0 -5.29 0.00
3 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 28.39 4.93 0 -4.61 0.00
4 Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 30.89 4.53 0 -2.11 0.00
5 Baily, White Coastal Little Blue Estara, Shetlandi lambakoer Heiko Saava 32.05 4.37 0 -0.95 0.00
6 Tessy, Väle Sitikas Triinu, beagle Kristin Puusepp 33.13 4.23 0 0.13 0.13
7 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 33.65 4.16 0 0.65 0.65
8 Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 30.91 4.53 10 -2.09 10.00
Fürge, Köves-berci Betyar Fürge, Mudi Anastassia Tamm 100.00 DSQ
Emil, Emil, Tõuta Maia Melts 100.00 DSQ
Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 100.00 DSQ
Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 100.00 DSQ
Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 100.00 DSQ
Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 100.00 DSQ
Pipa, Chanson d`Ete Barracuda, Väike puudel Jane Tüksammel 100.00 DSQ

V2 - A3 mini/midi agility

mini

Raja pikkus: 173 m, Kiirus: 3.90 m/s, Ideaalaeg: 44.00 s, Maksimumaeg: 88.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Mary Naber
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 33.64 5.14 0 -10.36 0.00
2 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 34.83 4.97 0 -9.17 0.00
3 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 35.49 4.87 0 -8.51 0.00
4 Lumi, Kairojen Indika, Jack russell terjer Kristi Vaidla 43.20 4.00 0 -0.80 0.00
5 Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 51.56 3.36 5 7.56 12.56
Sörel, Sörel, Tõuta Kristiin Helisalu 100.00 DSQ
Love, Lexberry's Snow Star Love, Jack russell terjer Liidia Ilves 100.00 DSQ
Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 100.00 DSQ
Fai, A Ice and Fire Marwitholl, Shetlandi lambakoer Vilija Snorkienė 100.00 DSQ
Nante, Danaini Baron de Nantes, Papillon Kamilla Alma Vilderson 100.00 DSQ
Lore, Lexberry's Snow Star Lore, Jack russell terjer Kadi Kivi 100.00 DSQ
Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 100.00 DSQ
Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 100.00 DSQ
Emil, Lilly's Malachite Meadows, Papillon Külli Ragel 100.00 DSQ
Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 173 m, Kiirus: 3.90 m/s, Ideaalaeg: 44.00 s, Maksimumaeg: 88.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Mary Naber
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 32.14 5.38 0 -11.86 0.00
2 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 32.83 5.27 0 -11.17 0.00
3 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 33.10 5.23 0 -10.90 0.00
4 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 34.35 5.04 0 -9.65 0.00
5 Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 37.97 4.56 0 -6.03 0.00
6 Tessy, Väle Sitikas Triinu, beagle Kristin Puusepp 40.65 4.26 0 -3.35 0.00
7 Emil, Emil, Tõuta Maia Melts 41.88 4.13 0 -2.12 0.00
8 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 44.52 3.89 5 0.52 5.52
Fürge, Köves-berci Betyar Fürge, Mudi Anastassia Tamm 100.00 DSQ
Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 100.00 DSQ
Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 100.00 DSQ
Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 100.00 DSQ
Baily, White Coastal Little Blue Estara, Shetlandi lambakoer Heiko Saava 100.00 DSQ
Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 100.00 DSQ
Pipa, Chanson d`Ete Barracuda, Väike puudel Jane Tüksammel 100.00 DSQ

V3 - A3 mini/midi agility

mini

Raja pikkus: 182 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 48.00 s, Maksimumaeg: 96.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Mary Naber
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 37.84 4.81 0 -10.16 0.00
2 Lore, Lexberry's Snow Star Lore, Jack russell terjer Kadi Kivi 44.08 4.13 0 -3.92 0.00
3 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 44.63 4.08 0 -3.37 0.00
4 Lumi, Kairojen Indika, Jack russell terjer Kristi Vaidla 44.63 4.08 0 -3.37 0.00
5 Love, Lexberry's Snow Star Love, Jack russell terjer Liidia Ilves 45.69 3.98 0 -2.31 0.00
6 My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 36.03 5.05 5 -11.97 5.00
7 Fai, A Ice and Fire Marwitholl, Shetlandi lambakoer Vilija Snorkienė 36.88 4.93 5 -11.12 5.00
8 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 37.47 4.86 5 -10.53 5.00
9 Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 54.82 3.32 5 6.82 11.82
10 Emil, Lilly's Malachite Meadows, Papillon Külli Ragel 64.70 2.81 5 16.70 21.70
Sörel, Sörel, Tõuta Kristiin Helisalu 100.00 DSQ
Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 100.00 DSQ
Nante, Danaini Baron de Nantes, Papillon Kamilla Alma Vilderson 100.00 DSQ
Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 100.00 DSQ
Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 182 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 48.00 s, Maksimumaeg: 96.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Mary Naber
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 35.16 5.18 0 -12.84 0.00
2 Baily, White Coastal Little Blue Estara, Shetlandi lambakoer Heiko Saava 40.87 4.45 0 -7.13 0.00
3 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 34.81 5.23 5 -13.19 5.00
4 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 38.62 4.71 5 -9.38 5.00
5 Fürge, Köves-berci Betyar Fürge, Mudi Anastassia Tamm 41.58 4.38 10 -6.42 10.00
6 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 50.14 3.63 15 2.14 17.14
Emil, Emil, Tõuta Maia Melts 100.00 DSQ
Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 100.00 DSQ
Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 100.00 DSQ
Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 100.00 DSQ
Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 100.00 DSQ
Pipa, Chanson d`Ete Barracuda, Väike puudel Jane Tüksammel 100.00 DSQ
Tessy, Väle Sitikas Triinu, beagle Kristin Puusepp 100.00 DSQ
Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 100.00 DSQ

V4 - A3 maksi agility

maksi

Raja pikkus: 182 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 48.00 s, Maksimumaeg: 96.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Indrek Tirmaste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 35.26 5.16 0 -12.74 0.00
2 Enzo , Enzo Hendl, Bordercollie Natalja Garastsenko 37.72 4.83 0 -10.28 0.00
3 Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 38.94 4.67 0 -9.06 0.00
4 Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 39.06 4.66 0 -8.94 0.00
5 Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 40.38 4.51 0 -7.62 0.00
6 Grace, Peak River Fly Graceful Pitta Brit, Austraalia lambakoer Moonika Trumm 46.52 3.91 0 -1.48 0.00
7 Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 33.25 5.47 5 -14.75 5.00
8 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Edgar Lepik 34.34 5.30 5 -13.66 5.00
9 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 38.60 4.72 5 -9.40 5.00
10 Franky, Franky, Tõuta Breit Pata 41.24 4.41 5 -6.76 5.00
11 Billy, Billy, Tõuta Merika Laid 42.00 4.33 5 -6.00 5.00
12 Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 35.94 5.06 10 -12.06 10.00
13 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 37.88 4.80 10 -10.12 10.00
14 Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 42.26 4.31 10 -5.74 10.00
15 Mäx, Mäx, Tõuta Hetty Nõmmann 55.63 3.27 15 7.63 22.63
Hunter, Zboj Epaton, Bretooni spanjel Reelika Pata 100.00 DSQ
Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 100.00 DSQ
Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 100.00 DSQ
Dora, Rhosyn vom grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 100.00 DSQ
Miia, Born to Win White MayDay, Sveitsi valge lambakoer Kai Saar 100.00 DSQ
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ
Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 100.00 DSQ
Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 100.00 DSQ
Shanni, Shanni, Tõuta Jekaterina Kurbat 100.00 DSQ
Mõsh, Never Never Land L´Vana, Bordercollie Olga Uleksina 100.00 DSQ
Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 100.00 DSQ
Jacie , My Trusted Friend Jacie, Bordercollie Jana Kima 100.00 DSQ
Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 100.00 DSQ
Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 100.00 DSQ
Kata, Ladyace St Helena's Cataline, Austraalia lambakoer Anne Heinla 100.00 DSQ
Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 100.00 DNS
Arishi, Sheeprockers Arishi, Bordercollie Saara Vällik 100.00 DNS

V5 - A3 maksi agility

maksi

Raja pikkus: 182 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 48.00 s, Maksimumaeg: 96.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Indrek Tirmaste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 34.74 5.24 0 -13.26 0.00
2 Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 35.08 5.19 0 -12.92 0.00
3 Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 35.45 5.13 0 -12.55 0.00
4 Enzo , Enzo Hendl, Bordercollie Natalja Garastsenko 35.65 5.11 0 -12.35 0.00
5 Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 36.25 5.02 0 -11.75 0.00
6 Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 37.63 4.84 0 -10.37 0.00
7 Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 36.93 4.93 5 -11.07 5.00
8 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 37.18 4.90 5 -10.82 5.00
9 Grace, Peak River Fly Graceful Pitta Brit, Austraalia lambakoer Moonika Trumm 44.00 4.14 5 -4.00 5.00
10 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 36.46 4.99 10 -11.54 10.00
11 Shanni, Shanni, Tõuta Jekaterina Kurbat 44.29 4.11 10 -3.71 10.00
Hunter, Zboj Epaton, Bretooni spanjel Reelika Pata 100.00 DSQ
Mäx, Mäx, Tõuta Hetty Nõmmann 100.00 DSQ
Dora, Rhosyn vom grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 100.00 DSQ
Franky, Franky, Tõuta Breit Pata 100.00 DSQ
Miia, Born to Win White MayDay, Sveitsi valge lambakoer Kai Saar 100.00 DSQ
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ
Billy, Billy, Tõuta Merika Laid 100.00 DSQ
Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 100.00 DSQ
Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 100.00 DSQ
Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 100.00 DSQ
Mõsh, Never Never Land L´Vana, Bordercollie Olga Uleksina 100.00 DSQ
Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 100.00 DSQ
Jacie , My Trusted Friend Jacie, Bordercollie Jana Kima 100.00 DSQ
Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 100.00 DSQ
Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Edgar Lepik 100.00 DSQ
Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 100.00 DSQ
Kata, Ladyace St Helena's Cataline, Austraalia lambakoer Anne Heinla 100.00 DSQ
Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 100.00 DSQ
Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 100.00 DNS
Arishi, Sheeprockers Arishi, Bordercollie Saara Vällik 100.00 DNS

V6 - A3 maksi hüpperada

maksi

Raja pikkus: 145 m, Kiirus: 4.20 m/s, Ideaalaeg: 35.00 s, Maksimumaeg: 70.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Indrek Tirmaste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 26.20 5.53 0 -8.80 0.00
2 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 26.74 5.42 0 -8.26 0.00
3 Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 27.05 5.36 0 -7.95 0.00
4 Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 27.23 5.33 0 -7.77 0.00
5 Enzo , Enzo Hendl, Bordercollie Natalja Garastsenko 27.93 5.19 0 -7.07 0.00
6 Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 28.68 5.06 0 -6.32 0.00
7 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 29.06 4.99 0 -5.94 0.00
8 Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 31.21 4.65 0 -3.79 0.00
9 Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 31.88 4.55 0 -3.12 0.00
10 Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Marko Visse 26.48 5.48 5 -8.52 5.00
11 Dora, Rhosyn vom grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 27.22 5.33 5 -7.78 5.00
12 Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 29.54 4.91 5 -5.46 5.00
13 Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 31.68 4.58 5 -3.32 5.00
14 Billy, Billy, Tõuta Merika Laid 32.04 4.53 5 -2.96 5.00
15 Franky, Franky, Tõuta Breit Pata 32.90 4.41 5 -2.10 5.00
16 Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 33.35 4.35 5 -1.65 5.00
17 Jacie , My Trusted Friend Jacie, Bordercollie Jana Kima 27.58 5.26 10 -7.42 10.00
18 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 27.60 5.25 10 -7.40 10.00
19 Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 29.36 4.94 10 -5.64 10.00
20 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Edgar Lepik 30.28 4.79 10 -4.72 10.00
21 Kata, Ladyace St Helena's Cataline, Austraalia lambakoer Anne Heinla 38.20 3.80 10 3.20 13.20
Hunter, Zboj Epaton, Bretooni spanjel Reelika Pata 100.00 DSQ
Mäx, Mäx, Tõuta Hetty Nõmmann 100.00 DSQ
Miia, Born to Win White MayDay, Sveitsi valge lambakoer Kai Saar 100.00 DSQ
Grace, Peak River Fly Graceful Pitta Brit, Austraalia lambakoer Moonika Trumm 100.00 DSQ
Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 100.00 DSQ
Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 100.00 DSQ
Shanni, Shanni, Tõuta Jekaterina Kurbat 100.00 DSQ
Mõsh, Never Never Land L´Vana, Bordercollie Olga Uleksina 100.00 DSQ
Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 100.00 DSQ
Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 100.00 DSQ
Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 100.00 DNS
Arishi, Sheeprockers Arishi, Bordercollie Saara Vällik 100.00 DNS

V7 - A2 hüpperada

mini

Raja pikkus: 138 m, Kiirus: 3.70 m/s, Ideaalaeg: 37.00 s, Maksimumaeg: 74.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Capa, Volfrad Viva Capable of Anything, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 37.75 3.66 0 0.75 0.75

midi

Raja pikkus: 138 m, Kiirus: 3.70 m/s, Ideaalaeg: 37.00 s, Maksimumaeg: 74.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Reina, Irhaberki Reina, Mudi Elita Umbraško 26.01 5.31 0 -10.99 0.00
2 Tsha Tsha, Silvery Blu Tsharly, Shetlandi lambakoer Birgit Killandi 39.95 3.45 5 2.95 7.95
Driff, Est Kalvana Decadent Treat, Inglise kokkerspanjel Ene Mae 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 138 m, Kiirus: 3.70 m/s, Ideaalaeg: 37.00 s, Maksimumaeg: 74.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Cricken, Ladyace Starlight Cricket, Austraalia lambakoer Anne Heinla 27.05 5.10 0 -9.95 0.00
2 Simona, Simona, Tõuta Aavo Kubja 33.55 4.11 0 -3.45 0.00
3 Berta, Born to Win White Xtreme, Sveitsi valge lambakoer Krista Tammäe 40.54 3.40 5 3.54 8.54
4 Buffy, Misty Highland Buffy, Bordercollie Sandra Leppik 23.99 5.75 10 -13.01 10.00
Roby, Icepeak Ray´s Fellow Dreamer, Bordercollie Annabel Koots 100.00 DSQ
Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 100.00 DSQ
Sohvi, Bring to Reason Bella Loore, Kuldne retriiver Eva Orav 100.00 DSQ
Sass, Fire Rock Ginger, Bordercollie Tiina Jürjo 100.00 DSQ
Sandy, Peak River Bring Me Sunshine, Austraalia lambakoer Triin Vasli 100.00 DNS

V8 - A2 agility

mini

Raja pikkus: 160 m, Kiirus: 3.40 m/s, Ideaalaeg: 47.00 s, Maksimumaeg: 94.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Capa, Volfrad Viva Capable of Anything, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 71.71 2.23 5 24.71 29.71

midi

Raja pikkus: 160 m, Kiirus: 3.40 m/s, Ideaalaeg: 47.00 s, Maksimumaeg: 94.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Reina, Irhaberki Reina, Mudi Elita Umbraško 34.45 4.64 5 -12.55 5.00
Driff, Est Kalvana Decadent Treat, Inglise kokkerspanjel Ene Mae 100.00 DSQ
Tsha Tsha, Silvery Blu Tsharly, Shetlandi lambakoer Birgit Killandi 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 160 m, Kiirus: 3.40 m/s, Ideaalaeg: 47.00 s, Maksimumaeg: 94.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 28.55 5.60 0 -18.45 0.00
2 Berta, Born to Win White Xtreme, Sveitsi valge lambakoer Krista Tammäe 44.16 3.62 0 -2.84 0.00
3 Buffy, Misty Highland Buffy, Bordercollie Sandra Leppik 28.33 5.65 5 -18.67 5.00
4 Simona, Simona, Tõuta Aavo Kubja 44.43 3.60 5 -2.57 5.00
5 Sass, Fire Rock Ginger, Bordercollie Tiina Jürjo 26.73 5.99 10 -20.27 10.00
6 Roby, Icepeak Ray´s Fellow Dreamer, Bordercollie Annabel Koots 29.70 5.39 10 -17.30 10.00
7 Cricken, Ladyace Starlight Cricket, Austraalia lambakoer Anne Heinla 34.54 4.63 15 -12.46 15.00
Sohvi, Bring to Reason Bella Loore, Kuldne retriiver Eva Orav 100.00 DSQ
Sandy, Peak River Bring Me Sunshine, Austraalia lambakoer Triin Vasli 100.00 DNS

V9 - A2 agility

mini

Raja pikkus: 141 m, Kiirus: 3.30 m/s, Ideaalaeg: 43.00 s, Maksimumaeg: 86.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Capa, Volfrad Viva Capable of Anything, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 42.33 3.33 0 -0.67 0.00

midi

Raja pikkus: 141 m, Kiirus: 3.30 m/s, Ideaalaeg: 43.00 s, Maksimumaeg: 86.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Reina, Irhaberki Reina, Mudi Elita Umbraško 35.41 3.98 5 -7.59 5.00
2 Tsha Tsha, Silvery Blu Tsharly, Shetlandi lambakoer Birgit Killandi 40.90 3.45 5 -2.10 5.00
Driff, Est Kalvana Decadent Treat, Inglise kokkerspanjel Ene Mae 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 141 m, Kiirus: 3.30 m/s, Ideaalaeg: 43.00 s, Maksimumaeg: 86.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Keida Raamat
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Roby, Icepeak Ray´s Fellow Dreamer, Bordercollie Annabel Koots 29.78 4.73 5 -13.22 5.00
2 Sohvi, Bring to Reason Bella Loore, Kuldne retriiver Eva Orav 38.64 3.65 5 -4.36 5.00
3 Berta, Born to Win White Xtreme, Sveitsi valge lambakoer Krista Tammäe 45.41 3.11 5 2.41 7.41
4 Buffy, Misty Highland Buffy, Bordercollie Sandra Leppik 34.71 4.06 10 -8.29 10.00
Simona, Simona, Tõuta Aavo Kubja 100.00 DSQ
Sandy, Peak River Bring Me Sunshine, Austraalia lambakoer Triin Vasli
Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 100.00 DSQ
Cricken, Ladyace Starlight Cricket, Austraalia lambakoer Anne Heinla 100.00 DSQ