10–11.02.2018 Säde agilityvõistlused

A0 hüpperada 1 mini midi maksi
A0 hüpperada 2 mini midi maksi
A1 hüpperada mini midi maksi
A1 agility mini midi maksi
A1 agility mini midi maksi
A3 agility S/M mini midi
A3 agility S/M mini midi
A3 hüpperada S/M mini midi
A3 hüpperada L maksi
A3 agility L maksi
A3 agility L maksi
A3 agility S/M mini midi
A3 agility S/M mini midi
A3 hüpperada S/M mini midi
A3 hüpperada L maksi
A3 agility L maksi
A3 agility L maksi
A2 agility mini midi maksi
A2 agility mini midi maksi
A2 hüpperada mini midi maksi
A0 hüpperada 1 mini midi maksi
A0 hüpperada 2 mini midi maksi

A0 hüpperada 1

mini

Raja pikkus: 130 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 37.00 s, Maksimumaeg: 74.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kadi Karu
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Mona , Navara Golden Fire, Kääbuspinšer Kati Banhard 21.69 5.99 0 -15.31 0.00
2 Wifi, Lamborgini Uragan Emoushins, Jack russell terjer Ingrid Vaas 20.98 6.20 5 -16.02 5.00
3 Shanja, Tsvetok frantsii coco chanel, Papillon Karen Dunaway 30.73 4.23 5 -6.27 5.00
Mia , Mia-Pipi, Tõuta Liina Siirus 100.00 DSQ
Maru, Maru, Jack russell terjer Kristin Vähi 100.00 DSQ
Poju, Samlet mexican lover, Chihuahua Marikki Rytsölä 100.00 DSQ
Panny, Style Life Yum-Yum, Welsh Corgi Pembroke Tatyana Khorunzhina 100.00 DSQ
Zai, ESTILESSES ZART SMART, Cairni terjer Nadezhda Slonova 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 130 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 37.00 s, Maksimumaeg: 74.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kadi Karu
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Motya, Matilda, Parson russeli terrier Diana Nikitina 21.47 6.05 0 -15.53 0.00
2 Marko, White Coastal Blue Prince, Shetlandi lambakoer Anda Altgauzena 25.49 5.10 0 -11.51 0.00
3 Darwin , Bently, beagle Birgit Piho 26.96 4.82 0 -10.04 0.00

maksi

Raja pikkus: 130 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 37.00 s, Maksimumaeg: 74.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kadi Karu
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Vincent, Vincent, Tõuta Kristi Sisask 23.60 5.51 0 -13.40 0.00
2 Hippu, Sanmar Hulda, Bordercollie Kajsa Westerlund 27.06 4.80 5 -9.94 5.00
3 Pähkel, Noisette Nostrum, Saksa bokser Mari Nõmmemaa 34.89 3.73 10 -2.11 10.00
Micky, Midnight Breeze Ausyte, Austraalia lambakoer Iris Paarop 100.00 DSQ
Roxette, LANCAR DREAM IN THE MOVE, whippet Aleksandra Hvisevicha 100.00 DSQ
Leia, Cocopops Amantadine, Rodeesia Ridgeback Maria Nuorttila 100.00 DSQ
Emmy, RAZNA'S EMOTION 'N' MOTION, Bordercollie Inese Bukovska 100.00 DSQ

A0 hüpperada 2

mini

Raja pikkus: 130 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 37.00 s, Maksimumaeg: 74.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kadi Karu
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Mona , Navara Golden Fire, Kääbuspinšer Kati Banhard 21.76 5.97 0 -15.24 0.00
2 Maru, Maru, Jack russell terjer Kristin Vähi 22.02 5.90 0 -14.98 0.00
3 Mia , Mia-Pipi, Tõuta Liina Siirus 26.25 4.95 0 -10.75 0.00
4 Shanja, Tsvetok frantsii coco chanel, Papillon Karen Dunaway 27.07 4.80 0 -9.93 0.00
5 Poju, Samlet mexican lover, Chihuahua Marikki Rytsölä 68.87 1.89 5 31.87 36.87
Wifi, Lamborgini Uragan Emoushins, Jack russell terjer Ingrid Vaas 100.00 DSQ
Panny, Style Life Yum-Yum, Welsh Corgi Pembroke Tatyana Khorunzhina 100.00 DSQ
Zai, ESTILESSES ZART SMART, Cairni terjer Nadezhda Slonova 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 130 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 37.00 s, Maksimumaeg: 74.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kadi Karu
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Motya, Matilda, Parson russeli terrier Diana Nikitina 20.74 6.27 0 -16.26 0.00
2 Marko, White Coastal Blue Prince, Shetlandi lambakoer Anda Altgauzena 24.13 5.39 0 -12.87 0.00
3 Darwin , Bently, beagle Birgit Piho 27.12 4.79 0 -9.88 0.00

maksi

Raja pikkus: 130 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 37.00 s, Maksimumaeg: 74.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kadi Karu
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Leia, Cocopops Amantadine, Rodeesia Ridgeback Maria Nuorttila 23.05 5.64 0 -13.95 0.00
2 Micky, Midnight Breeze Ausyte, Austraalia lambakoer Iris Paarop 20.01 6.50 5 -16.99 5.00
3 Vincent, Vincent, Tõuta Kristi Sisask 23.10 5.63 5 -13.90 5.00
4 Roxette, LANCAR DREAM IN THE MOVE, whippet Aleksandra Hvisevicha 23.36 5.57 5 -13.64 5.00
5 Pähkel, Noisette Nostrum, Saksa bokser Mari Nõmmemaa 29.77 4.37 5 -7.23 5.00
Hippu, Sanmar Hulda, Bordercollie Kajsa Westerlund 100.00 DSQ
Emmy, RAZNA'S EMOTION 'N' MOTION, Bordercollie Inese Bukovska 100.00 DSQ

A1 hüpperada

mini

Raja pikkus: 139 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kadi Karu
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Buffi, Buffoon, Tõuta Sirle Kibena 29.88 4.65 5 -16.12 5.00
2 Janis, Armirelli Hot Date , Austraalia terjer Ingrid Sats 32.59 4.27 5 -13.41 5.00
3 Patriks, Milbu Great Companion, Cavalier king charles spaniel Kristine Zake 32.72 4.25 5 -13.28 5.00
4 Astra, Oldywell Prima Astra, Jack russell terjer Natali Happonen 28.66 4.85 10 -17.34 10.00
5 Maru, Päiksekiir Maru, Kääbuspinšer Ivika Sootla 33.09 4.20 10 -12.91 10.00
6 Future, Style Life Future, Welsh Corgi Pembroke Anna Kuznetsova 41.93 3.32 10 -4.07 10.00
Sonya, FRANCESKA VIKING LIFE, Welsh Corgi Pembroke Inese Bukovska 100.00 DSQ
Lili, Kerek-Ful Liilia, Pumi Monika Adamson 100.00 DNS
Saara, Yamit Muskat Extravaganza, Toypuudel Aleksandra Suits 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 139 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kadi Karu
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 La, Griselda L'impavida, Austraalia kelpie Mary Naber 22.55 6.16 0 -23.45 0.00
2 Reina, Irhaberki Reina, Mudi Elita Umbraško 24.12 5.76 0 -21.88 0.00 SERT A1->A2
3 Sofia, Cen Clarences Quality Time, Kääbuspuudel LY PÄLL 35.02 3.97 0 -10.98 0.00 SERT A1->A2
4 Ogrim, Elbar's Black Ocean of Love, Shetlandi lambakoer Jeļena Šķepaste 31.68 4.39 5 -14.32 5.00
Smiley, Scandyline Queen in Blue Dress, Shetlandi lambakoer Karen Dunaway 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 139 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kadi Karu
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Uma, Follow the Leader Queen of Hearts, Bordercollie Natalja Garastsenko 29.70 4.68 5 -16.30 5.00
2 Fry, INGARDIA BRAINY BEAST, Bordercollie Svetlana Kravchenko 32.02 4.34 5 -13.98 5.00
3 Jazz, Jazz, Tõuta Helen Vilu 33.07 4.20 5 -12.93 5.00
4 Coffe, Flyland Coffee with Milk, Bordercollie Jūlija Kampuse 23.95 5.80 10 -22.05 10.00
5 Jemma, Wildfinn Carezzevole Bionda, Romagna veekoer Karoliina Kansi 26.94 5.16 10 -19.06 10.00
6 Flush, Follow the Leader Royal Flush, Bordercollie Rolands Kundziņs 27.72 5.01 10 -18.28 10.00
Nullah, Glaginye Kynuna, Austraalia kelpie Tiina Kurs 100.00 DSQ
Tete, Maeglin Odete, Bordercollie Terell Pihlak 100.00 DSQ
Aslan, Maple Yard Quite Blue, Pikakarvaline collie Kajsa Westerlund 100.00 DSQ

A1 agility

mini

Raja pikkus: 143 m, Kiirus: 2.80 m/s, Ideaalaeg: 51.00 s, Maksimumaeg: 102.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kadi Karu
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Buffi, Buffoon, Tõuta Sirle Kibena 31.32 4.57 0 -19.68 0.00
2 Future, Style Life Future, Welsh Corgi Pembroke Anna Kuznetsova 40.02 3.57 5 -10.98 5.00
3 Astra, Oldywell Prima Astra, Jack russell terjer Natali Happonen 34.30 4.17 10 -16.70 10.00
4 Janis, Armirelli Hot Date , Austraalia terjer Ingrid Sats 34.61 4.13 20 -16.39 20.00
Maru, Päiksekiir Maru, Kääbuspinšer Ivika Sootla 100.00 DSQ
Sonya, FRANCESKA VIKING LIFE, Welsh Corgi Pembroke Inese Bukovska 100.00 DSQ
Patriks, Milbu Great Companion, Cavalier king charles spaniel Kristine Zake 100.00 DSQ
Lili, Kerek-Ful Liilia, Pumi Monika Adamson 100.00 DNS
Saara, Yamit Muskat Extravaganza, Toypuudel Aleksandra Suits 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 143 m, Kiirus: 2.80 m/s, Ideaalaeg: 51.00 s, Maksimumaeg: 102.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kadi Karu
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Reina, Irhaberki Reina, Mudi Elita Umbraško 27.30 5.24 0 -23.70 0.00
2 Ogrim, Elbar's Black Ocean of Love, Shetlandi lambakoer Jeļena Šķepaste 32.15 4.45 0 -18.85 0.00
3 Jordan, Reval Dream Gizmo Peacemaker, Kääbussnautser Kerli Tamberg 40.75 3.51 0 -10.25 0.00 SERT A1->A2
4 Sofia, Cen Clarences Quality Time, Kääbuspuudel LY PÄLL 41.14 3.48 0 -9.86 0.00
5 Smiley, Scandyline Queen in Blue Dress, Shetlandi lambakoer Karen Dunaway 39.87 3.59 5 -11.13 5.00
6 La, Griselda L'impavida, Austraalia kelpie Mary Naber 24.60 5.81 10 -26.40 10.00

maksi

Raja pikkus: 143 m, Kiirus: 2.80 m/s, Ideaalaeg: 51.00 s, Maksimumaeg: 102.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kadi Karu
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Tete, Maeglin Odete, Bordercollie Terell Pihlak 24.07 5.94 0 -26.93 0.00
2 Jemma, Wildfinn Carezzevole Bionda, Romagna veekoer Karoliina Kansi 29.66 4.82 0 -21.34 0.00 SERT A1->A2
3 Coffe, Flyland Coffee with Milk, Bordercollie Jūlija Kampuse 27.44 5.21 10 -23.56 10.00
4 Uma, Follow the Leader Queen of Hearts, Bordercollie Natalja Garastsenko 32.47 4.40 15 -18.53 15.00
Fry, INGARDIA BRAINY BEAST, Bordercollie Svetlana Kravchenko 100.00 DSQ
Nullah, Glaginye Kynuna, Austraalia kelpie Tiina Kurs 100.00 DSQ
Jazz, Jazz, Tõuta Helen Vilu 100.00 DSQ
Flush, Follow the Leader Royal Flush, Bordercollie Rolands Kundziņs 100.00 DSQ

A1 agility

mini

Raja pikkus: 149 m, Kiirus: 2.80 m/s, Ideaalaeg: 53.00 s, Maksimumaeg: 106.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kadi Karu
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Buffi, Buffoon, Tõuta Sirle Kibena 32.29 4.61 0 -20.71 0.00
2 Maru, Päiksekiir Maru, Kääbuspinšer Ivika Sootla 36.81 4.05 5 -16.19 5.00
3 Future, Style Life Future, Welsh Corgi Pembroke Anna Kuznetsova 41.71 3.57 5 -11.29 5.00
Janis, Armirelli Hot Date , Austraalia terjer Ingrid Sats 100.00 DSQ
Astra, Oldywell Prima Astra, Jack russell terjer Natali Happonen 100.00 DSQ
Sonya, FRANCESKA VIKING LIFE, Welsh Corgi Pembroke Inese Bukovska 100.00 DSQ
Patriks, Milbu Great Companion, Cavalier king charles spaniel Kristine Zake 100.00 DSQ
Lili, Kerek-Ful Liilia, Pumi Monika Adamson 100.00 DNS
Saara, Yamit Muskat Extravaganza, Toypuudel Aleksandra Suits 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 149 m, Kiirus: 2.80 m/s, Ideaalaeg: 53.00 s, Maksimumaeg: 106.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kadi Karu
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Jordan, Reval Dream Gizmo Peacemaker, Kääbussnautser Kerli Tamberg 40.39 3.69 0 -12.61 0.00
2 Reina, Irhaberki Reina, Mudi Elita Umbraško 28.06 5.31 5 -24.94 5.00
3 Ogrim, Elbar's Black Ocean of Love, Shetlandi lambakoer Jeļena Šķepaste 30.96 4.81 5 -22.04 5.00
4 Smiley, Scandyline Queen in Blue Dress, Shetlandi lambakoer Karen Dunaway 37.81 3.94 5 -15.19 5.00
Sofia, Cen Clarences Quality Time, Kääbuspuudel LY PÄLL 100.00 DSQ
La, Griselda L'impavida, Austraalia kelpie Mary Naber 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 149 m, Kiirus: 2.80 m/s, Ideaalaeg: 53.00 s, Maksimumaeg: 106.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kadi Karu
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Coffe, Flyland Coffee with Milk, Bordercollie Jūlija Kampuse 24.51 6.08 0 -28.49 0.00
2 Uma, Follow the Leader Queen of Hearts, Bordercollie Natalja Garastsenko 28.13 5.30 0 -24.87 0.00
3 Flush, Follow the Leader Royal Flush, Bordercollie Rolands Kundziņs 29.25 5.09 5 -23.75 5.00
4 Jazz, Jazz, Tõuta Helen Vilu 32.34 4.61 5 -20.66 5.00
5 Jemma, Wildfinn Carezzevole Bionda, Romagna veekoer Karoliina Kansi 46.68 3.19 5 -6.32 5.00
Fry, INGARDIA BRAINY BEAST, Bordercollie Svetlana Kravchenko 100.00 DSQ
Nullah, Glaginye Kynuna, Austraalia kelpie Tiina Kurs 100.00 DSQ
Tete, Maeglin Odete, Bordercollie Terell Pihlak 100.00 DSQ

A3 agility S/M

mini

Raja pikkus: 168 m, Kiirus: 3.90 m/s, Ideaalaeg: 43.00 s, Maksimumaeg: 86.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kadi Karu
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 30.71 5.47 0 -12.29 0.00
2 Varja, Marvitholl Double Coffee, Shetlandi lambakoer Lidija Belajeva 32.62 5.15 0 -10.38 0.00
3 Ru , Flyland Flying Dream, Shetlandi lambakoer Svetlana Kreslina 32.64 5.15 0 -10.36 0.00
4 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 33.82 4.97 0 -9.18 0.00
5 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 34.67 4.85 0 -8.33 0.00
6 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 34.89 4.82 0 -8.11 0.00
7 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 35.01 4.80 0 -7.99 0.00
8 My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 32.51 5.17 5 -10.49 5.00
9 Invill, Imperator Invill, Jack russell terjer Ivanova Anastasiya 33.81 4.97 5 -9.19 5.00
10 Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Miiu Liivamägi 34.51 4.87 5 -8.49 5.00
11 Dante, Style Life Jameson Gold, Welsh Corgi Pembroke Anna Kuznetsova 41.31 4.07 5 -1.69 5.00
Flash, Fire Rock Flash, Papillon Kati Klein 100.00 DSQ
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 100.00 DSQ
Teira, Houndbrae Solitaire, Jaapani špits Jelena Proshina 100.00 DSQ
Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 100.00 DSQ
Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 100.00 DSQ
Tara, Tiara Gamtos Harmonija, Kääbuspuudel Arta Veisa 100.00 DSQ
Brent, Rulldogs Brenn Beati Possidentes, Jack russell terjer Sanita Ribzamena 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 168 m, Kiirus: 3.90 m/s, Ideaalaeg: 43.00 s, Maksimumaeg: 86.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kadi Karu
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 30.87 5.44 0 -12.13 0.00
2 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 31.60 5.32 0 -11.40 0.00
3 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 33.04 5.08 0 -9.96 0.00
4 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 34.10 4.93 5 -8.90 5.00
Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 100.00 DSQ
Jetta, Karolegotto Josetta, Romagna veekoer Karoliina Kansi 100.00 DSQ
Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 100.00 DSQ
Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 100.00 DSQ
Tory, Katrilon's Glorious Victory, Shetlandi lambakoer Aleksandra Rybakova 100.00 DSQ

A3 agility S/M

mini

Raja pikkus: 168 m, Kiirus: 3.90 m/s, Ideaalaeg: 43.00 s, Maksimumaeg: 86.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kadi Karu
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Tara, Tiara Gamtos Harmonija, Kääbuspuudel Arta Veisa 31.37 5.36 0 -11.63 0.00
2 Ru , Flyland Flying Dream, Shetlandi lambakoer Svetlana Kreslina 32.30 5.20 0 -10.70 0.00
3 Teira, Houndbrae Solitaire, Jaapani špits Jelena Proshina 33.54 5.01 0 -9.46 0.00
4 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 33.90 4.96 0 -9.10 0.00
5 Invill, Imperator Invill, Jack russell terjer Ivanova Anastasiya 34.40 4.88 0 -8.60 0.00
6 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 37.03 4.54 0 -5.97 0.00
7 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 38.94 4.31 0 -4.06 0.00
8 Dante, Style Life Jameson Gold, Welsh Corgi Pembroke Anna Kuznetsova 39.53 4.25 0 -3.47 0.00
9 Brent, Rulldogs Brenn Beati Possidentes, Jack russell terjer Sanita Ribzamena 40.13 4.19 0 -2.87 0.00
10 Varja, Marvitholl Double Coffee, Shetlandi lambakoer Lidija Belajeva 33.37 5.03 5 -9.63 5.00
11 Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 38.78 4.33 10 -4.22 10.00
My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 100.00 DSQ
Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 100.00 DSQ
Flash, Fire Rock Flash, Papillon Kati Klein 100.00 DSQ
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 100.00 DSQ
Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 100.00 DSQ
Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Miiu Liivamägi 100.00 DSQ
Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 168 m, Kiirus: 3.90 m/s, Ideaalaeg: 43.00 s, Maksimumaeg: 86.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kadi Karu
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 30.89 5.44 0 -12.11 0.00
2 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 31.40 5.35 0 -11.60 0.00
3 Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 31.43 5.35 0 -11.57 0.00
4 Tory, Katrilon's Glorious Victory, Shetlandi lambakoer Aleksandra Rybakova 41.30 4.07 5 -1.70 5.00
5 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 36.37 4.62 10 -6.63 10.00
Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 100.00 DSQ
Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 100.00 DSQ
Jetta, Karolegotto Josetta, Romagna veekoer Karoliina Kansi 100.00 DSQ
Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 100.00 DSQ

A3 hüpperada S/M

mini

Raja pikkus: 170 m, Kiirus: 4.20 m/s, Ideaalaeg: 40.00 s, Maksimumaeg: 80.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kadi Karu
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 31.24 5.44 0 -8.76 0.00
2 My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 32.06 5.30 0 -7.94 0.00
3 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 32.40 5.25 0 -7.60 0.00
4 Varja, Marvitholl Double Coffee, Shetlandi lambakoer Lidija Belajeva 33.23 5.12 0 -6.77 0.00
5 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 33.29 5.11 0 -6.71 0.00
6 Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Miiu Liivamägi 34.04 4.99 0 -5.96 0.00
7 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 35.19 4.83 0 -4.81 0.00
8 Teira, Houndbrae Solitaire, Jaapani špits Jelena Proshina 35.49 4.79 0 -4.51 0.00
9 Invill, Imperator Invill, Jack russell terjer Ivanova Anastasiya 35.70 4.76 0 -4.30 0.00
10 Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 39.64 4.29 0 -0.36 0.00
11 Brent, Rulldogs Brenn Beati Possidentes, Jack russell terjer Sanita Ribzamena 40.77 4.17 0 0.77 0.77
12 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 35.47 4.79 5 -4.53 5.00
13 Dante, Style Life Jameson Gold, Welsh Corgi Pembroke Anna Kuznetsova 38.81 4.38 5 -1.19 5.00
14 Flash, Fire Rock Flash, Papillon Kati Klein 42.34 4.02 10 2.34 12.34
Davis, Scandyline Ocean of Love, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 100.00 DSQ
Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 100.00 DSQ
Tara, Tiara Gamtos Harmonija, Kääbuspuudel Arta Veisa 100.00 DSQ
Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 170 m, Kiirus: 4.20 m/s, Ideaalaeg: 40.00 s, Maksimumaeg: 80.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kadi Karu
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 31.00 5.48 0 -9.00 0.00
2 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 31.41 5.41 0 -8.59 0.00
3 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 32.11 5.29 0 -7.89 0.00
4 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 32.13 5.29 0 -7.87 0.00
5 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 32.57 5.22 0 -7.43 0.00
6 Tory, Katrilon's Glorious Victory, Shetlandi lambakoer Aleksandra Rybakova 39.11 4.35 0 -0.89 0.00
7 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 32.95 5.16 5 -7.05 5.00
Jetta, Karolegotto Josetta, Romagna veekoer Karoliina Kansi 100.00 DSQ
Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 100.00 DSQ

A3 hüpperada L

maksi

Raja pikkus: 144 m, Kiirus: 4.30 m/s, Ideaalaeg: 33.00 s, Maksimumaeg: 66.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kadi Karu
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Salsa, Flyland Nothing’s Impossible, Bordercollie Svetlana Kreslina 25.75 5.59 0 -7.25 0.00
2 Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 25.82 5.58 0 -7.18 0.00
3 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 25.91 5.56 0 -7.09 0.00
4 Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 26.03 5.53 0 -6.97 0.00
5 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 26.36 5.46 0 -6.64 0.00
6 Enzo , Enzo Hendl, Bordercollie Natalja Garastsenko 28.14 5.12 0 -4.86 0.00
7 Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 28.71 5.02 0 -4.29 0.00
8 Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 29.61 4.86 0 -3.39 0.00
9 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino 32.22 4.47 0 -0.78 0.00
10 Reino, Renuar Milbrans, Ameerika Staffordshire terjer Laila Kundziņa 37.90 3.80 0 4.90 4.90
11 Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 37.97 3.79 0 4.97 4.97
12 Kudra, Malwch Kudra, Horvaatia lambakoer Jūlija Kampuse 26.64 5.41 5 -6.36 5.00
13 Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Keida Raamat 27.01 5.33 5 -5.99 5.00
14 Clara, Clara Dynamic Quest, Bordercollie Elin Sild 30.98 4.65 5 -2.02 5.00
15 Lusy, Lusy, tõutu Valentina Savina 51.07 2.82 5 18.07 23.07
Bresly, Red Star Bauty Bresly, Belgia lambakoer tervueren Anna Millere 100.00 DSQ
Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 100.00 DSQ
Grima, Fire Rock Grima, Bordercollie Stefi Praakli 100.00 DSQ
Dora, Rhosyn vom grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 100.00 DSQ
Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Edgar Lepik 100.00 DSQ
Arishi, Sheeprockers Arishi, Bordercollie Saara Vällik 100.00 DSQ
Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 100.00 DSQ
Piper, Aimy Great Joy, Chodsky Pes Merit Rahnik 100.00 DSQ
Jacie , My Trusted Friend Jacie, Bordercollie Jana Kima 100.00 DSQ
Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Liile Jõgi 100.00 DSQ

A3 agility L

maksi

Raja pikkus: 210 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 55.00 s, Maksimumaeg: 110.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kadi Karu
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Salsa, Flyland Nothing’s Impossible, Bordercollie Svetlana Kreslina 34.48 6.09 0 -20.52 0.00
2 Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 35.20 5.97 0 -19.80 0.00
3 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 41.65 5.04 0 -13.35 0.00
4 Piper, Aimy Great Joy, Chodsky Pes Merit Rahnik 45.30 4.64 0 -9.70 0.00
5 Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 54.91 3.82 0 -0.09 0.00
Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino 100.00 DSQ
Bresly, Red Star Bauty Bresly, Belgia lambakoer tervueren Anna Millere 100.00 DSQ
Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 100.00 DSQ
Clara, Clara Dynamic Quest, Bordercollie Elin Sild 100.00 DSQ
Grima, Fire Rock Grima, Bordercollie Stefi Praakli 100.00 DSQ
Dora, Rhosyn vom grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 100.00 DSQ
Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Edgar Lepik 100.00 DSQ
Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 100.00 DSQ
Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 100.00 DSQ
Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 100.00 DSQ
Arishi, Sheeprockers Arishi, Bordercollie Saara Vällik 100.00 DSQ
Enzo , Enzo Hendl, Bordercollie Natalja Garastsenko 100.00 DSQ
Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 100.00 DSQ
Jacie , My Trusted Friend Jacie, Bordercollie Jana Kima 100.00 DSQ
Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Liile Jõgi 100.00 DSQ
Kudra, Malwch Kudra, Horvaatia lambakoer Jūlija Kampuse 100.00 DSQ
Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 100.00 DSQ
Reino, Renuar Milbrans, Ameerika Staffordshire terjer Laila Kundziņa 100.00 DSQ
Lusy, Lusy, tõutu Valentina Savina 100.00 DSQ

A3 agility L

maksi

Raja pikkus: 203 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 53.00 s, Maksimumaeg: 106.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kadi Karu
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Dora, Rhosyn vom grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 33.63 6.04 0 -19.37 0.00
2 Salsa, Flyland Nothing’s Impossible, Bordercollie Svetlana Kreslina 33.88 5.99 0 -19.12 0.00
3 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 33.99 5.97 0 -19.01 0.00
4 Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 34.49 5.89 0 -18.51 0.00
5 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 35.07 5.79 0 -17.93 0.00
6 Kudra, Malwch Kudra, Horvaatia lambakoer Jūlija Kampuse 35.13 5.78 0 -17.87 0.00
7 Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 35.22 5.76 0 -17.78 0.00
8 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Edgar Lepik 37.27 5.45 0 -15.73 0.00
9 Enzo , Enzo Hendl, Bordercollie Natalja Garastsenko 38.81 5.23 0 -14.19 0.00
10 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 43.14 4.71 0 -9.86 0.00
11 Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 55.81 3.64 0 2.81 2.81
12 Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 35.43 5.73 5 -17.57 5.00
13 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino 44.70 4.54 5 -8.30 5.00
14 Bresly, Red Star Bauty Bresly, Belgia lambakoer tervueren Anna Millere 51.98 3.91 5 -1.02 5.00
15 Reino, Renuar Milbrans, Ameerika Staffordshire terjer Laila Kundziņa 54.16 3.75 5 1.16 6.16
16 Lusy, Lusy, tõutu Valentina Savina 62.66 3.24 5 9.66 14.66
Clara, Clara Dynamic Quest, Bordercollie Elin Sild 100.00 DSQ
Grima, Fire Rock Grima, Bordercollie Stefi Praakli 100.00 DSQ
Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 100.00 DSQ
Arishi, Sheeprockers Arishi, Bordercollie Saara Vällik 100.00 DSQ
Jacie , My Trusted Friend Jacie, Bordercollie Jana Kima 100.00 DSQ
Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Liile Jõgi 100.00 DSQ
Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 100.00 DSQ

A3 agility S/M

mini

Raja pikkus: 203 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 53.00 s, Maksimumaeg: 106.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kadi Karu
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 36.58 5.55 0 -16.42 0.00
2 Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 36.62 5.54 0 -16.38 0.00
3 My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 37.25 5.45 0 -15.75 0.00
4 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 37.86 5.36 0 -15.14 0.00
5 Invill, Imperator Invill, Jack russell terjer Ivanova Anastasiya 39.91 5.09 0 -13.09 0.00
6 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 41.05 4.95 0 -11.95 0.00
7 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 41.79 4.86 0 -11.21 0.00
8 Dante, Style Life Jameson Gold, Welsh Corgi Pembroke Anna Kuznetsova 45.66 4.45 0 -7.34 0.00
9 Varja, Marvitholl Double Coffee, Shetlandi lambakoer Lidija Belajeva 38.11 5.33 5 -14.89 5.00
10 Teira, Houndbrae Solitaire, Jaapani špits Jelena Proshina 43.89 4.63 5 -9.11 5.00
Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 100.00 DSQ
Tara, Tiara Gamtos Harmonija, Kääbuspuudel Arta Veisa 100.00 DSQ
Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Tiiu Eesmaa 100.00 DSQ
Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 100.00 DSQ
Brent, Rulldogs Brenn Beati Possidentes, Jack russell terjer Sanita Ribzamena 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 203 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 53.00 s, Maksimumaeg: 106.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kadi Karu
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Lora , Lora, Tõuta Aleksandra Čuprova 35.92 5.65 0 -17.08 0.00
2 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 36.56 5.55 0 -16.44 0.00
3 Tory, Katrilon's Glorious Victory, Shetlandi lambakoer Aleksandra Rybakova 44.50 4.56 0 -8.50 0.00
4 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 39.59 5.13 5 -13.41 5.00
5 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 39.99 5.08 5 -13.01 5.00
Jetta, Karolegotto Josetta, Romagna veekoer Karoliina Kansi 100.00 DSQ
Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 100.00 DSQ
Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 100.00 DSQ
Kusti, Ability Black Jumper, Shetlandi lambakoer Eliise Põder 100.00 DSQ
Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 100.00 DSQ

A3 agility S/M

mini

Raja pikkus: 203 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 51.00 s, Maksimumaeg: 102.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kadi Karu
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 36.58 5.55 0 -14.42 0.00
2 Varja, Marvitholl Double Coffee, Shetlandi lambakoer Lidija Belajeva 37.76 5.38 0 -13.24 0.00
3 Invill, Imperator Invill, Jack russell terjer Ivanova Anastasiya 39.97 5.08 0 -11.03 0.00
4 Teira, Houndbrae Solitaire, Jaapani špits Jelena Proshina 42.23 4.81 0 -8.77 0.00
5 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 46.61 4.36 0 -4.39 0.00
6 Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Tiiu Eesmaa 41.59 4.88 10 -9.41 10.00
7 Dante, Style Life Jameson Gold, Welsh Corgi Pembroke Anna Kuznetsova 46.94 4.32 10 -4.06 10.00
Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 100.00 DSQ
Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 100.00 DSQ
My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 100.00 DSQ
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 100.00 DSQ
Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 100.00 DSQ
Tara, Tiara Gamtos Harmonija, Kääbuspuudel Arta Veisa 100.00 DSQ
Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 100.00 DSQ
Brent, Rulldogs Brenn Beati Possidentes, Jack russell terjer Sanita Ribzamena 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 203 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 51.00 s, Maksimumaeg: 102.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kadi Karu
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 36.11 5.62 0 -14.89 0.00
2 Lora , Lora, Tõuta Aleksandra Čuprova 36.71 5.53 0 -14.29 0.00
3 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 36.26 5.60 5 -14.74 5.00
4 Jetta, Karolegotto Josetta, Romagna veekoer Karoliina Kansi 41.93 4.84 5 -9.07 5.00
5 Tory, Katrilon's Glorious Victory, Shetlandi lambakoer Aleksandra Rybakova 45.43 4.47 5 -5.57 5.00
Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 100.00 DSQ
Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 100.00 DSQ
Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 100.00 DSQ
Kusti, Ability Black Jumper, Shetlandi lambakoer Eliise Põder 100.00 DSQ
Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 100.00 DSQ

A3 hüpperada S/M

mini

Raja pikkus: 179 m, Kiirus: 4.30 m/s, Ideaalaeg: 42.00 s, Maksimumaeg: 84.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kadi Karu
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 31.93 5.61 0 -10.07 0.00
2 My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 32.25 5.55 0 -9.75 0.00
3 Tara, Tiara Gamtos Harmonija, Kääbuspuudel Arta Veisa 32.55 5.50 0 -9.45 0.00
4 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 33.60 5.33 0 -8.40 0.00
5 Teira, Houndbrae Solitaire, Jaapani špits Jelena Proshina 34.79 5.15 0 -7.21 0.00
6 Davis, Scandyline Ocean of Love, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 34.84 5.14 0 -7.16 0.00
7 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 35.08 5.10 0 -6.92 0.00
8 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 35.82 5.00 0 -6.18 0.00
9 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 37.20 4.81 0 -4.80 0.00
10 Brent, Rulldogs Brenn Beati Possidentes, Jack russell terjer Sanita Ribzamena 41.09 4.36 0 -0.91 0.00
Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 100.00 DSQ
Varja, Marvitholl Double Coffee, Shetlandi lambakoer Lidija Belajeva 100.00 DSQ
Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 100.00 DSQ
Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Tiiu Eesmaa 100.00 DSQ
Invill, Imperator Invill, Jack russell terjer Ivanova Anastasiya 100.00 DSQ
Dante, Style Life Jameson Gold, Welsh Corgi Pembroke Anna Kuznetsova 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 179 m, Kiirus: 4.30 m/s, Ideaalaeg: 42.00 s, Maksimumaeg: 84.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kadi Karu
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Lora , Lora, Tõuta Aleksandra Čuprova 31.47 5.69 0 -10.53 0.00
2 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 31.63 5.66 0 -10.37 0.00
3 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 34.49 5.19 5 -7.51 5.00
4 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 35.32 5.07 10 -6.68 10.00
Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 100.00 DSQ
Jetta, Karolegotto Josetta, Romagna veekoer Karoliina Kansi 100.00 DSQ
Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 100.00 DSQ
Tory, Katrilon's Glorious Victory, Shetlandi lambakoer Aleksandra Rybakova 100.00 DSQ
Kusti, Ability Black Jumper, Shetlandi lambakoer Eliise Põder 100.00 DSQ
Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 100.00 DSQ

A3 hüpperada L

maksi

Raja pikkus: 183 m, Kiirus: 4.30 m/s, Ideaalaeg: 43.00 s, Maksimumaeg: 86.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kadi Karu
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Arishi, Sheeprockers Arishi, Bordercollie Saara Vällik 30.33 6.03 0 -12.67 0.00
2 Dora, Rhosyn vom grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 30.40 6.02 0 -12.60 0.00
3 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 30.57 5.99 0 -12.43 0.00
4 Gepa, Flyland Bernice Arrow, Bordercollie Karīna Grigore 30.92 5.92 0 -12.08 0.00
5 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 31.11 5.88 0 -11.89 0.00
6 Shori, Flyland Crazy Cinnamon, Bordercollie Jekaterina Akimova 31.45 5.82 0 -11.55 0.00
7 Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 32.39 5.65 0 -10.61 0.00
8 Meni, Manitu iz Strany Kutha, Bordercollie Jekaterina Akimova 34.85 5.25 0 -8.15 0.00
9 Flash, Flash, Bordercollie Makarov Andrej 36.22 5.05 0 -6.78 0.00
10 Piper, Aimy Great Joy, Chodsky Pes Merit Rahnik 40.44 4.53 0 -2.56 0.00
11 Mammu, Wind Chart Alternative Mambo, Iiri setter Liina Kümnik 40.87 4.48 0 -2.13 0.00
12 Jacie , My Trusted Friend Jacie, Bordercollie Jana Kima 33.98 5.39 5 -9.02 5.00
13 Lusy, Lusy, tõutu Valentina Savina 52.47 3.49 0 9.47 9.47
14 Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Marko Visse 31.11 5.88 10 -11.89 10.00
Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino 100.00 DSQ
Bresly, Red Star Bauty Bresly, Belgia lambakoer tervueren Anna Millere 100.00 DSQ
Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 100.00 DSQ
Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 100.00 DSQ
Clara, Clara Dynamic Quest, Bordercollie Elin Sild 100.00 DSQ
Grima, Fire Rock Grima, Bordercollie Stefi Praakli 100.00 DSQ
Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Edgar Lepik 100.00 DSQ
Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 100.00 DSQ

A3 agility L

maksi

Raja pikkus: 195 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 51.00 s, Maksimumaeg: 102.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kadi Karu
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Gepa, Flyland Bernice Arrow, Bordercollie Karīna Grigore 33.47 5.83 0 -17.53 0.00
2 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 33.53 5.82 0 -17.47 0.00
3 Shori, Flyland Crazy Cinnamon, Bordercollie Jekaterina Akimova 33.62 5.80 0 -17.38 0.00
4 Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 34.11 5.72 0 -16.89 0.00
5 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 34.94 5.58 0 -16.06 0.00
6 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Edgar Lepik 36.51 5.34 0 -14.49 0.00
7 Lusy, Lusy, tõutu Valentina Savina 52.57 3.71 0 1.57 1.57
8 Mammu, Wind Chart Alternative Mambo, Iiri setter Liina Kümnik 45.06 4.33 5 -5.94 5.00
9 Piper, Aimy Great Joy, Chodsky Pes Merit Rahnik 46.25 4.22 5 -4.75 5.00
Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino 100.00 DSQ
Bresly, Red Star Bauty Bresly, Belgia lambakoer tervueren Anna Millere 100.00 DSQ
Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 100.00 DSQ
Clara, Clara Dynamic Quest, Bordercollie Elin Sild 100.00 DSQ
Grima, Fire Rock Grima, Bordercollie Stefi Praakli 100.00 DSQ
Dora, Rhosyn vom grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 100.00 DSQ
Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 100.00 DSQ
Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 100.00 DSQ
Arishi, Sheeprockers Arishi, Bordercollie Saara Vällik 100.00 DSQ
Jacie , My Trusted Friend Jacie, Bordercollie Jana Kima 100.00 DSQ
Flash, Flash, Bordercollie Makarov Andrej 100.00 DSQ

A3 agility L

maksi

Raja pikkus: 207 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 54.00 s, Maksimumaeg: 108.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kadi Karu
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Shori, Flyland Crazy Cinnamon, Bordercollie Jekaterina Akimova 37.10 5.58 0 -16.90 0.00
2 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 37.54 5.51 0 -16.46 0.00
3 Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 41.15 5.03 0 -12.85 0.00
4 Flash, Flash, Bordercollie Makarov Andrej 43.22 4.79 0 -10.78 0.00
5 Mammu, Wind Chart Alternative Mambo, Iiri setter Liina Kümnik 50.49 4.10 0 -3.51 0.00
6 Dora, Rhosyn vom grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 36.25 5.71 5 -17.75 5.00
7 Arishi, Sheeprockers Arishi, Bordercollie Saara Vällik 37.20 5.56 5 -16.80 5.00
8 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Edgar Lepik 40.91 5.06 5 -13.09 5.00
9 Bresly, Red Star Bauty Bresly, Belgia lambakoer tervueren Anna Millere 54.30 3.81 5 0.30 5.30
10 Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 38.48 5.38 10 -15.52 10.00
11 Clara, Clara Dynamic Quest, Bordercollie Elin Sild 46.31 4.47 15 -7.69 15.00
12 Lusy, Lusy, tõutu Valentina Savina 64.24 3.22 5 10.24 15.24
Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino 100.00 DSQ
Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 100.00 DSQ
Grima, Fire Rock Grima, Bordercollie Stefi Praakli 100.00 DSQ
Dints, Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 100.00 DSQ
Gepa, Flyland Bernice Arrow, Bordercollie Karīna Grigore 100.00 DSQ
Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 100.00 DSQ
Jacie , My Trusted Friend Jacie, Bordercollie Jana Kima 100.00 DSQ
Meni, Manitu iz Strany Kutha, Bordercollie Jekaterina Akimova 100.00 DSQ

A2 agility

mini

Raja pikkus: 157 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 45.00 s, Maksimumaeg: 90.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kadi Karu
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Lola, Siimlines I Love Lucy, Papillon Kätriin Kivimets 33.22 4.73 0 -11.78 0.00
2 Vudy, Sea Peapl Just a Dude, Yorkshire'i terjer Kaie Laas 36.14 4.34 0 -8.86 0.00
3 BG, RINGLANDS SMILE YOKO, Papillon Sirli Kivimets 37.08 4.23 0 -7.92 0.00
4 Nota, Morgensilber Hot Hackmanite, Kääbussnautser Tiia Ariko 44.06 3.56 0 -0.94 0.00
5 Mio, Kamiona, Parson russeli terrier Spigana Spektore 39.19 4.01 10 -5.81 10.00
Berke, Berkelia an Fire Rock vom Elbrubin, Papillon Mariann Rebane 100.00 DSQ
Ofelija, Arsen Twist Odrianna Ofelija, Shoti terjer Kristena Pavlovska 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 157 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 45.00 s, Maksimumaeg: 90.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kadi Karu
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
Ronja, Irhaberki Ronja, Mudi Elen Kivi-Paju 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 157 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 45.00 s, Maksimumaeg: 90.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kadi Karu
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Keijo, Maple Yard Liam, Pikakarvaline collie Evie Rekola 31.58 4.97 5 -13.42 5.00
2 Simona, Simona, Tõuta Aavo Kubja 46.47 3.38 10 1.47 11.47
Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 100.00 DSQ
Lotta, Pamparix Golden Fay, Pikakarvaline collie Kaisa Karjus 100.00 DSQ
Piki, Toberoi Birch, Bordercollie Stefi Praakli 100.00 DSQ
Pippin, Peak River Magical Love, Austraalia lambakoer Triin Jaaniste 100.00 DSQ
Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 100.00 DNS

A2 agility

mini

Raja pikkus: 197 m, Kiirus: 3.40 m/s, Ideaalaeg: 58.00 s, Maksimumaeg: 116.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kadi Karu
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Nota, Morgensilber Hot Hackmanite, Kääbussnautser Tiia Ariko 59.83 3.29 0 1.83 1.83
2 Lola, Siimlines I Love Lucy, Papillon Kätriin Kivimets 40.60 4.85 5 -17.40 5.00
3 BG, RINGLANDS SMILE YOKO, Papillon Sirli Kivimets 50.21 3.92 5 -7.79 5.00
4 Berke, Berkelia an Fire Rock vom Elbrubin, Papillon Mariann Rebane 53.09 3.71 10 -4.91 10.00
5 Mio, Kamiona, Parson russeli terrier Spigana Spektore 53.33 3.69 15 -4.67 15.00
Vudy, Sea Peapl Just a Dude, Yorkshire'i terjer Kaie Laas 100.00 DSQ
Ofelija, Arsen Twist Odrianna Ofelija, Shoti terjer Kristena Pavlovska 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 197 m, Kiirus: 3.40 m/s, Ideaalaeg: 58.00 s, Maksimumaeg: 116.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kadi Karu
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
Ronja, Irhaberki Ronja, Mudi Elen Kivi-Paju 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 197 m, Kiirus: 3.40 m/s, Ideaalaeg: 58.00 s, Maksimumaeg: 116.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kadi Karu
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Simona, Simona, Tõuta Aavo Kubja 49.38 3.99 0 -8.62 0.00
2 Lotta, Pamparix Golden Fay, Pikakarvaline collie Kaisa Karjus 39.84 4.94 5 -18.16 5.00
3 Pippin, Peak River Magical Love, Austraalia lambakoer Triin Jaaniste 45.55 4.32 20 -12.45 20.00
Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 100.00 DSQ
Keijo, Maple Yard Liam, Pikakarvaline collie Evie Rekola 100.00 DSQ
Piki, Toberoi Birch, Bordercollie Stefi Praakli 100.00 DSQ
Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 100.00 DNS

A2 hüpperada

mini

Raja pikkus: 162 m, Kiirus: 3.70 m/s, Ideaalaeg: 44.00 s, Maksimumaeg: 88.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kadi Karu
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Mio, Kamiona, Parson russeli terrier Spigana Spektore 31.07 5.21 0 -12.93 0.00
2 Vudy, Sea Peapl Just a Dude, Yorkshire'i terjer Kaie Laas 36.19 4.48 0 -7.81 0.00
3 Nota, Morgensilber Hot Hackmanite, Kääbussnautser Tiia Ariko 44.45 3.64 0 0.45 0.45 Sert A2->A3
4 BG, RINGLANDS SMILE YOKO, Papillon Sirli Kivimets 42.95 3.77 5 -1.05 5.00
Lola, Siimlines I Love Lucy, Papillon Kätriin Kivimets 100.00 DSQ
Berke, Berkelia an Fire Rock vom Elbrubin, Papillon Mariann Rebane 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 162 m, Kiirus: 3.70 m/s, Ideaalaeg: 44.00 s, Maksimumaeg: 88.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kadi Karu
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Ronja, Irhaberki Ronja, Mudi Elen Kivi-Paju 29.48 5.50 0 -14.52 0.00 Sert A2->A3

maksi

Raja pikkus: 162 m, Kiirus: 3.70 m/s, Ideaalaeg: 44.00 s, Maksimumaeg: 88.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kadi Karu
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Lotta, Pamparix Golden Fay, Pikakarvaline collie Kaisa Karjus 32.20 5.03 0 -11.80 0.00
2 Piki, Toberoi Birch, Bordercollie Stefi Praakli 27.91 5.80 5 -16.09 5.00
3 Keijo, Maple Yard Liam, Pikakarvaline collie Evie Rekola 30.16 5.37 5 -13.84 5.00
4 Simona, Simona, Tõuta Aavo Kubja 48.07 3.37 5 4.07 9.07
5 Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 26.48 6.12 10 -17.52 10.00
Pippin, Peak River Magical Love, Austraalia lambakoer Triin Jaaniste 100.00 DSQ
Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 100.00 DNS

A0 hüpperada 1

mini

Raja pikkus: 133 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 38.00 s, Maksimumaeg: 76.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kadi Karu
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Wifi, Lamborgini Uragan Emoushins, Jack russell terjer Ingrid Vaas 22.95 5.80 0 -15.05 0.00
2 Maru, Maru, Jack russell terjer Kristin Vähi 25.84 5.15 0 -12.16 0.00
3 Mia , Mia-Pipi, Tõuta Liina Siirus 26.87 4.95 0 -11.13 0.00
4 Tippy, Helandros Tipperary Rose, cavalier king charles spanjel Reelika Tarbe 31.04 4.28 0 -6.96 0.00
5 Mona , Navara Golden Fire, Kääbuspinšer Kati Banhard 26.63 4.99 5 -11.37 5.00
6 Dashi, Flyland Limitless Energy, Shetlandi lambakoer Aleksandra Čuprova 27.21 4.89 5 -10.79 5.00

midi

Raja pikkus: 133 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 38.00 s, Maksimumaeg: 76.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kadi Karu
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Darwin , Bently, beagle Birgit Piho 30.67 4.34 5 -7.33 5.00
Mega, Ability Black Omega, Shetlandi lambakoer Katariina Põder 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 133 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 38.00 s, Maksimumaeg: 76.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kadi Karu
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Micky, Midnight Breeze Ausyte, Austraalia lambakoer Iris Paarop 22.96 5.79 0 -15.04 0.00
2 Emmi , Emmi, Tõuta Kristi Karindi 24.55 5.42 0 -13.45 0.00
3 Vincent, Vincent, Tõuta Kristi Sisask 24.83 5.36 0 -13.17 0.00
4 Rūsa, Red Hawk's Mabrouk Daylam, tõutu Māra Andersone 30.70 4.33 0 -7.30 0.00
5 Pähkel, Noisette Nostrum, Saksa bokser Mari Nõmmemaa 30.74 4.33 0 -7.26 0.00

A0 hüpperada 2

mini

Raja pikkus: 123 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 35.00 s, Maksimumaeg: 70.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kadi Karu
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Mona , Navara Golden Fire, Kääbuspinšer Kati Banhard 22.37 5.50 0 -12.63 0.00
2 Mia , Mia-Pipi, Tõuta Liina Siirus 24.78 4.96 0 -10.22 0.00
3 Tippy, Helandros Tipperary Rose, cavalier king charles spanjel Reelika Tarbe 26.87 4.58 0 -8.13 0.00
4 Dashi, Flyland Limitless Energy, Shetlandi lambakoer Aleksandra Čuprova 22.93 5.36 5 -12.07 5.00
5 Maru, Maru, Jack russell terjer Kristin Vähi 24.93 4.93 5 -10.07 5.00
6 Wifi, Lamborgini Uragan Emoushins, Jack russell terjer Ingrid Vaas 20.93 5.88 10 -14.07 10.00

midi

Raja pikkus: 123 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 35.00 s, Maksimumaeg: 70.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kadi Karu
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Darwin , Bently, beagle Birgit Piho 26.50 4.64 0 -8.50 0.00
Mega, Ability Black Omega, Shetlandi lambakoer Katariina Põder 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 123 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 35.00 s, Maksimumaeg: 70.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kadi Karu
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Micky, Midnight Breeze Ausyte, Austraalia lambakoer Iris Paarop 19.54 6.29 0 -15.46 0.00
2 Vincent, Vincent, Tõuta Kristi Sisask 21.07 5.84 0 -13.93 0.00
3 Emmi , Emmi, Tõuta Kristi Karindi 22.51 5.46 0 -12.49 0.00
4 Pähkel, Noisette Nostrum, Saksa bokser Mari Nõmmemaa 28.40 4.33 5 -6.60 5.00
5 Rūsa, Red Hawk's Mabrouk Daylam, tõutu Māra Andersone 36.14 3.40 5 1.14 6.14