03.-04.05.14, Pärnu + Tunnelikarika II etapp

R1 V1 - A0 Hüpperada mini midi maksi
R1 V2 - A0 Hüpperada mini midi maksi
R1 V3 - A1 Hüpperada mini midi maksi
R1 V4 - A1 Agilityrada mini midi maksi
R1 V5 - A1 Agilityrada mini midi maksi
R2 V1 - Edasijõudnute tunnelirada mini midi maksi
R2 V2 - Edasijõudnute tunnelirada mini midi maksi
R2 V3 - OPEN hüpperada mini midi maksi
R2 V4 - OPEN agilityrada mini midi maksi
R1 V1 - A2 Hüpperada mini midi maksi
R1 V2 - A2 Agilityrada mini midi maksi
R1 V3 - A2 Agilityrada mini midi maksi
R1 V4 - A3 Agilityrada mini midi maksi
R1 V5 - A3 Agilityrada mini midi maksi
R1 V6 - A3 Hüpperada mini midi maksi
R2 V1 - Algajate tunnelirada mini midi maksi
R2 V2 - Veteranide tunnelirada mini midi maksi
R2 V3 - Algajate tunnelirada mini midi maksi
R2 V4 - Veteranide tunnelirada mini midi maksi
R2 V5 - OPEN hüpperada mini midi maksi
R2 V6 - OPEN agilityrada mini midi maksi

R1 V1 - A0 Hüpperada

mini

Raja pikkus: 110 m, Kiirus: 2.90 m/s, Ideaalaeg: 38.00 s, Maksimumaeg: 76.00 s, Kohtunik: Vytautas Guobys (LT), Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 21.08 5.22 0 -16.92 0.00
2 La, La, Kääbuspinšer Birjo Piiroja 22.86 4.81 0 -15.14 0.00
3 Muffin, Snowwhite, Kääbuspuudel Timanda Rand 25.26 4.35 0 -12.74 0.00
4 Älly, Alpina, Mops Mairi Allikmaa 25.47 4.32 0 -12.53 0.00
5 Sohvi , Sohvi , Tõuta Gerli Laur 31.12 3.53 0 -6.88 0.00
6 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 24.49 4.49 5 -13.51 5.00
7 Olli, Olivia, Kääbuspinšer Triinu Võrk 26.51 4.15 5 -11.49 5.00
8 Zorro, Goober Callen Edvard, Mops Mairi Allikmaa 26.52 4.15 5 -11.48 5.00
9 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 29.71 3.70 10 -8.29 10.00
Cassie, Graphic Favorit Iva, Kääbuspinšer Maarja Sau 100.00 DSQ
Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 38.00 100.00 DSQ
Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 100.00 DSQ
Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 100.00 DSQ
Mirk, Sangre Calienterus Amira, Kääbuspinšer Ede Brand 38.00 100.00 DSQ
Holly, Päiksekiir Holly, Kääbuspinšer Veronika Hein 100.00 DSQ
Erik, Erix Ebonitto El Diablo S Krasnoy Gorki, Shipperke Marika Kluja 38.00 100.00 DSQ
Enzo, Fire Rock Caesar, Papillon Dagris Punder 38.00 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 110 m, Kiirus: 2.90 m/s, Ideaalaeg: 38.00 s, Maksimumaeg: 76.00 s, Kohtunik: Vytautas Guobys (LT), Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 20.18 5.45 0 -17.82 0.00
2 Pipi, Konkurendi Sheba Sabrena, Foxterjer Hannes Ilves 25.90 4.25 0 -12.10 0.00
3 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 28.18 3.90 15 -9.82 15.00
Rash, Marvitholl Discoverer, Shetlandi lambakoer Jelena Stukane 100.00 DSQ
Stels, Marvitholl Ikar, Shetlandi lambakoer Svetlana Prokopenko 100.00 DSQ
Farley , White Coastal Little Farley, Shetlandi lambakoer Maarja Ojassalu 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 110 m, Kiirus: 2.90 m/s, Ideaalaeg: 38.00 s, Maksimumaeg: 76.00 s, Kohtunik: Vytautas Guobys (LT), Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Grace, Peak River Fly Graceful Pitta Britt, Austraalia lambakoer Moonika Trumm 23.16 4.75 0 -14.84 0.00
2 Villy, Guldfynd´s FIN Famous Fidel, Kuldne retriiver Kaspar Sai 30.78 3.57 5 -7.22 5.00
Bella, -, tõutu Inta Žaldokaitė 38.00 100.00 DSQ
Nil, Top Less Robin Hood, Pikakarvaline collie Daisy Pae 100.00 DSQ

R1 V2 - A0 Hüpperada

mini

Raja pikkus: 116 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 39.00 s, Maksimumaeg: 78.00 s, Kohtunik: Vytautas Guobys (LT), Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 17.82 6.51 0 -21.18 0.00
2 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 19.54 5.94 0 -19.46 0.00
3 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 19.72 5.88 0 -19.28 0.00
4 Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 19.90 5.83 0 -19.10 0.00
5 Muffin, Snowwhite, Kääbuspuudel Timanda Rand 21.12 5.49 0 -17.88 0.00
6 Olli, Olivia, Kääbuspinšer Triinu Võrk 21.13 5.49 0 -17.87 0.00
7 Mirk, Sangre Calienterus Amira, Kääbuspinšer Ede Brand 25.31 4.58 0 -13.69 0.00
8 Älly, Alpina, Mops Mairi Allikmaa 25.76 4.50 0 -13.24 0.00
9 Holly, Päiksekiir Holly, Kääbuspinšer Veronika Hein 27.34 4.24 0 -11.66 0.00
10 Sohvi , Sohvi , Tõuta Gerli Laur 28.80 4.03 0 -10.20 0.00
11 Cassie, Graphic Favorit Iva, Kääbuspinšer Maarja Sau 29.50 3.93 0 -9.50 0.00
12 Zorro, Goober Callen Edvard, Mops Mairi Allikmaa 22.20 5.23 5 -16.80 5.00
13 Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 42.06 2.76 5 3.06 8.06
14 Erik, Erix Ebonitto El Diablo S Krasnoy Gorki, Shipperke Marika Kluja 25.34 4.58 10 -13.66 10.00
Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 100.00 DSQ
La, La, Kääbuspinšer Birjo Piiroja 100.00 DSQ
Enzo, Fire Rock Caesar, Papillon Dagris Punder 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 116 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 39.00 s, Maksimumaeg: 78.00 s, Kohtunik: Vytautas Guobys (LT), Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 18.60 6.24 0 -20.40 0.00
2 Pipi, Konkurendi Sheba Sabrena, Foxterjer Hannes Ilves 26.99 4.30 0 -12.01 0.00
3 Stels, Marvitholl Ikar, Shetlandi lambakoer Svetlana Prokopenko 22.84 5.08 10 -16.16 10.00
4 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 25.76 4.50 10 -13.24 10.00
Rash, Marvitholl Discoverer, Shetlandi lambakoer Jelena Stukane 100.00 DSQ
Farley , White Coastal Little Farley, Shetlandi lambakoer Maarja Ojassalu 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 116 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 39.00 s, Maksimumaeg: 78.00 s, Kohtunik: Vytautas Guobys (LT), Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Villy, Guldfynd´s FIN Famous Fidel, Kuldne retriiver Kaspar Sai 24.41 4.75 0 -14.59 0.00
2 Grace, Peak River Fly Graceful Pitta Britt, Austraalia lambakoer Moonika Trumm 32.60 3.56 5 -6.40 5.00
3 Bella, -, tõutu Inta Žaldokaitė 24.74 4.69 15 -14.26 15.00
Nil, Top Less Robin Hood, Pikakarvaline collie Daisy Pae 100.00 DSQ

R1 V3 - A1 Hüpperada

mini

Raja pikkus: 138 m, Kiirus: 3.40 m/s, Ideaalaeg: 40.00 s, Maksimumaeg: 80.00 s, Kohtunik: Vytautas Guobys (LT), Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Čika, Vitnė, Kääbuspinšer Darius Kanapeckas 32.98 4.18 0 -7.02 0.00
2 Kapri, Kapri-czuk Hodowla Myślinów , Lühikarvaline taks Vasarė Žukauskaitė 40.41 3.41 5 0.41 5.41
3 EiJey, SNOW DANWEST ETERNITY JOY, Papillon GUNITA ROMANOVSKA 44.51 3.10 5 4.51 9.51
4 Roosi , Kotkapesa Leeri, Lühikarvaline taks Tiina Kurs 38.54 3.58 10 -1.46 10.00
5 Topas, Topas Aukso Uoga, Lühikarvaline taks Jurgita Žukauskienė 45.29 3.05 5 5.29 10.29
6 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 35.42 3.90 15 -4.58 15.00
Mossu, Karjapeni Hr Mooses, Väike brabandi grifoon Lil Kuuli 100.00 DSQ
Freddy, Royal Fantasy Bello Fresco, Cavalier king charles spaniel Renee Remmel 40.00 100.00 DSQ
Vivi, Vivi, Tõuta Jelena Afanasjeva 100.00 DSQ
Rutt, Dirtdigger`s September Ruby, Jack russell terjer Kadi Viitmaa 100.00 DSQ
Charlie, Scandyline Chimney Sweep, Shetlandi lambakoer Maksim Maksimenko 100.00 DSQ
Jacku, Jack Junior, Jack russell terjer Anneli Mäesoo 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 138 m, Kiirus: 3.40 m/s, Ideaalaeg: 40.00 s, Maksimumaeg: 80.00 s, Kohtunik: Vytautas Guobys (LT), Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 31.48 4.38 5 -8.52 5.00
2 Peppe, Peppe, Tõuta Gediminas Vileikis 30.30 4.55 10 -9.70 10.00
3 Hugo, Hugo, Tõuta Ereli Mägi 31.45 4.39 10 -8.55 10.00
Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 100.00 DSQ
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 100.00 DSQ
Shelly, Elbar's Golden Gerbera, Shetlandi lambakoer Merili Pärn 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 138 m, Kiirus: 3.40 m/s, Ideaalaeg: 40.00 s, Maksimumaeg: 80.00 s, Kohtunik: Vytautas Guobys (LT), Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Sändi, Bedarra Nymphadora Tonks, Siberi Husky Lisete Eljand 33.40 4.13 0 -6.60 0.00
2 Kiara, I'm Terra Antyda Kiara, Kuldne retriiver Kätlin Martinson 35.16 3.92 0 -4.84 0.00
3 Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 26.94 5.12 5 -13.06 5.00
4 Kätu, Momento Mistika Sailing To Peak River, Austraalia lambakoer Annika Maripuu 31.11 4.44 5 -8.89 5.00
5 Juss, Gladiator Gornelius Eskimoski Domek, tõutu Janeli Tikk 36.52 3.78 5 -3.48 5.00
6 Terav, Sentikki Propwash Top Gear, Austraalia lambakoer Aleksejs Bodrickis 27.31 5.05 10 -12.69 10.00
7 Lummi, Põhjatäht B.Jäälill, Samojeedi koer Katrin Kukke 42.57 3.24 10 2.57 12.57
8 Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Inga Järv 27.68 4.99 15 -12.32 15.00
9 Manni, Gypsys Soul Moneypenny, Kuldne retriiver Stella Ojalaid 31.56 4.37 15 -8.44 15.00
10 Gappy, Kenventaki Gabriela Imperial Henry, Samojeedi koer Laura Kuusk 47.03 2.93 15 7.03 22.03
11 Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 54.76 2.52 10 14.76 24.76
12 Nanni, Gypsy's Soul Nannyberry, Kuldne retriiver Stella Ojalaid 34.87 3.96 25 -5.13 25.00
Zara, Su Meile Basseterre, Belgia lambakoer groenendael Rasa Vasciliene 100.00 DSQ
Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Ingmar Pill 100.00 DSQ
Mona, Smiling Snowball Moon Light, Samojeedi koer Triinu Sooäär 100.00 DSQ
Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 100.00 DSQ

R1 V4 - A1 Agilityrada

mini

Raja pikkus: 170 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 53.00 s, Maksimumaeg: 106.00 s, Kohtunik: Vytautas Guobys (LT), Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Noora, Armirelli Ignore The Code, Austraalia terjer Jaanus Rand 57.86 2.94 0 4.86 4.86
2 Charlie, Scandyline Chimney Sweep, Shetlandi lambakoer Maksim Maksimenko 36.04 4.72 5 -16.96 5.00
3 Freddy, Royal Fantasy Bello Fresco, Cavalier king charles spaniel Renee Remmel 42.47 4.00 5 -10.53 5.00
4 Rutt, Dirtdigger`s September Ruby, Jack russell terjer Kadi Viitmaa 43.92 3.87 5 -9.08 5.00
5 Roosi , Kotkapesa Leeri, Lühikarvaline taks Tiina Kurs 51.05 3.33 5 -1.95 5.00
6 Kapri, Kapri-czuk Hodowla Myślinów , Lühikarvaline taks Vasarė Žukauskaitė 51.64 3.29 5 -1.36 5.00
7 Vivi, Vivi, Tõuta Jelena Afanasjeva 58.29 2.92 5 5.29 10.29
8 Topas, Topas Aukso Uoga, Lühikarvaline taks Jurgita Žukauskienė 60.85 2.79 5 7.85 12.85
9 Čika, Vitnė, Kääbuspinšer Darius Kanapeckas 45.74 3.72 15 -7.26 15.00
10 Mossu, Karjapeni Hr Mooses, Väike brabandi grifoon Lil Kuuli 55.61 3.06 15 2.61 17.61
11 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 45.68 3.72 25 -7.32 25.00
EiJey, SNOW DANWEST ETERNITY JOY, Papillon GUNITA ROMANOVSKA 100.00 DSQ
Jacku, Jack Junior, Jack russell terjer Anneli Mäesoo 53.00 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 170 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 53.00 s, Maksimumaeg: 106.00 s, Kohtunik: Vytautas Guobys (LT), Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Shelly, Elbar's Golden Gerbera, Shetlandi lambakoer Merili Pärn 39.78 4.27 0 -13.22 0.00
2 Peppe, Peppe, Tõuta Gediminas Vileikis 38.34 4.43 15 -14.66 15.00
Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 53.00 100.00 DSQ
Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 53.00 100.00 DSQ
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 53.00 100.00 DSQ
Hugo, Hugo, Tõuta Ereli Mägi 53.00 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 170 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 53.00 s, Maksimumaeg: 106.00 s, Kohtunik: Vytautas Guobys (LT), Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Juss, Gladiator Gornelius Eskimoski Domek, tõutu Janeli Tikk 48.59 3.50 0 -4.41 0.00 SERT
2 Lummi, Põhjatäht B.Jäälill, Samojeedi koer Katrin Kukke 49.80 3.41 5 -3.20 5.00
3 Zara, Su Meile Basseterre, Belgia lambakoer groenendael Rasa Vasciliene 34.40 4.94 10 -18.60 10.00
4 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 39.98 4.25 10 -13.02 10.00
5 Nanni, Gypsy's Soul Nannyberry, Kuldne retriiver Stella Ojalaid 45.78 3.71 10 -7.22 10.00
6 Mona, Smiling Snowball Moon Light, Samojeedi koer Triinu Sooäär 47.12 3.61 10 -5.88 10.00
7 Kiara, I'm Terra Antyda Kiara, Kuldne retriiver Kätlin Martinson 58.74 2.89 15 5.74 20.74
8 Manni, Gypsys Soul Moneypenny, Kuldne retriiver Stella Ojalaid 49.76 3.42 30 -3.24 30.00
9 Gappy, Kenventaki Gabriela Imperial Henry, Samojeedi koer Laura Kuusk 66.28 2.56 30 13.28 43.28
Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 53.00 100.00 DSQ
Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Ingmar Pill 53.00 100.00 DSQ
Sändi, Bedarra Nymphadora Tonks, Siberi Husky Lisete Eljand 53.00 100.00 DSQ
Kätu, Momento Mistika Sailing To Peak River, Austraalia lambakoer Annika Maripuu 53.00 100.00 DSQ
Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 53.00 100.00 DSQ
Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Inga Järv 53.00 100.00 DSQ
Terav, Sentikki Propwash Top Gear, Austraalia lambakoer Aleksejs Bodrickis 53.00 100.00 DSQ

R1 V5 - A1 Agilityrada

mini

Raja pikkus: 154 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 51.00 s, Maksimumaeg: 102.00 s, Kohtunik: Vytautas Guobys (LT), Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Topas, Topas Aukso Uoga, Lühikarvaline taks Jurgita Žukauskienė 46.93 3.28 0 -4.07 0.00
2 Noora, Armirelli Ignore The Code, Austraalia terjer Jaanus Rand 49.53 3.11 0 -1.47 0.00
3 Vivi, Vivi, Tõuta Jelena Afanasjeva 52.71 2.92 0 1.71 1.71
4 Čika, Vitnė, Kääbuspinšer Darius Kanapeckas 38.66 3.98 5 -12.34 5.00
5 Kapri, Kapri-czuk Hodowla Myślinów , Lühikarvaline taks Vasarė Žukauskaitė 45.24 3.40 5 -5.76 5.00
6 Rutt, Dirtdigger`s September Ruby, Jack russell terjer Kadi Viitmaa 46.27 3.33 5 -4.73 5.00
7 Charlie, Scandyline Chimney Sweep, Shetlandi lambakoer Maksim Maksimenko 49.81 3.09 5 -1.19 5.00
8 Freddy, Royal Fantasy Bello Fresco, Cavalier king charles spaniel Renee Remmel 43.25 3.56 15 -7.75 15.00
9 EiJey, SNOW DANWEST ETERNITY JOY, Papillon GUNITA ROMANOVSKA 57.97 2.66 10 6.97 16.97
10 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 55.18 2.79 30 4.18 34.18
Roosi , Kotkapesa Leeri, Lühikarvaline taks Tiina Kurs 51.00 100.00 DSQ
Mossu, Karjapeni Hr Mooses, Väike brabandi grifoon Lil Kuuli 51.00 100.00 DSQ
Jacku, Jack Junior, Jack russell terjer Anneli Mäesoo 51.00 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 154 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 51.00 s, Maksimumaeg: 102.00 s, Kohtunik: Vytautas Guobys (LT), Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Hugo, Hugo, Tõuta Ereli Mägi 37.99 4.05 5 -13.01 5.00
2 Peppe, Peppe, Tõuta Gediminas Vileikis 38.66 3.98 15 -12.34 15.00
Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 51.00 100.00 DSQ
Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 51.00 100.00 DSQ
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 51.00 100.00 DSQ
Shelly, Elbar's Golden Gerbera, Shetlandi lambakoer Merili Pärn 51.00 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 154 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 51.00 s, Maksimumaeg: 102.00 s, Kohtunik: Vytautas Guobys (LT), Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Mona, Smiling Snowball Moon Light, Samojeedi koer Triinu Sooäär 39.37 3.91 0 -11.63 0.00
2 Juss, Gladiator Gornelius Eskimoski Domek, tõutu Janeli Tikk 43.77 3.52 0 -7.23 0.00
3 Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 27.72 5.56 5 -23.28 5.00
4 Terav, Sentikki Propwash Top Gear, Austraalia lambakoer Aleksejs Bodrickis 31.74 4.85 5 -19.26 5.00
5 Sändi, Bedarra Nymphadora Tonks, Siberi Husky Lisete Eljand 47.10 3.27 5 -3.90 5.00
6 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 32.62 4.72 10 -18.38 10.00
7 Zara, Su Meile Basseterre, Belgia lambakoer groenendael Rasa Vasciliene 33.31 4.62 10 -17.69 10.00
8 Manni, Gypsys Soul Moneypenny, Kuldne retriiver Stella Ojalaid 46.05 3.34 10 -4.95 10.00
9 Kiara, I'm Terra Antyda Kiara, Kuldne retriiver Kätlin Martinson 53.10 2.90 10 2.10 12.10
10 Gappy, Kenventaki Gabriela Imperial Henry, Samojeedi koer Laura Kuusk 50.83 3.03 15 -0.17 15.00
11 Lummi, Põhjatäht B.Jäälill, Samojeedi koer Katrin Kukke 52.08 2.96 15 1.08 16.08
12 Kätu, Momento Mistika Sailing To Peak River, Austraalia lambakoer Annika Maripuu 31.51 4.89 20 -19.49 20.00
13 Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 68.00 2.26 20 17.00 37.00
Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Ingmar Pill 100.00 DSQ
Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Inga Järv 100.00 DSQ

R2 V1 - Edasijõudnute tunnelirada

mini

Raja pikkus: 199 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 50.00 s, Maksimumaeg: 100.00 s, Kohtunik: Kalvo Kriisk, Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 40.71 4.89 0 -9.29 0.00
2 Tika, Tika, Tõuta Solvita Slisane 43.97 4.53 0 -6.03 0.00
3 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 45.86 4.34 5 -4.14 5.00
4 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Marta Miil 48.41 4.11 5 -1.59 5.00
5 Sophie, Dinky Kiss Sunflower Sophi, Papillon Marge Mitt 58.60 3.40 5 8.60 13.60
6 Dako, Daniel, Shoti terjer Arta Veisa 69.28 2.87 0 19.28 19.28
7 Mia, Scarlett Bevy JR Amiga Mia, Jack russell terjer Kairi Raamat 62.06 3.21 10 12.06 22.06
Bella, Lohusalu Arukas Arabella, jack russell'i terjer Epp Keevallik 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 199 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 50.00 s, Maksimumaeg: 100.00 s, Kohtunik: Kalvo Kriisk, Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Mors, Marvithall Monpasje, Shetlandi lambakoer Tatjana Bodricka 41.60 4.78 0 -8.40 0.00
2 Bibi, Dalylove Exclusive Essense, manchesteri terjer Aleksander Andre 42.21 4.71 0 -7.79 0.00
3 Rich, Landlake Mibah Ovner of Bris, Staffordshire Bull Terrier Juri Lunjov 45.17 4.41 5 -4.83 5.00
4 Aktush, Houndbrae Akush, Jaapani špits Jelena Proshina 51.57 3.86 5 1.57 6.57
5 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 46.50 4.28 10 -3.50 10.00
Frida, White Coastal Little Blue Olympia, Shetlandi lambakoer Eve Hõbemets 100.00 DSQ
Rubis, Rubinas, Väike puudel Rasa Guobiene 100.00 DSQ
Motja, Marvitholl Olimpia, Shetlandi lambakoer Svetlana Prokopenko 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 199 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 50.00 s, Maksimumaeg: 100.00 s, Kohtunik: Kalvo Kriisk, Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Jey-Jey, Maeglin Harley, Bordercollie Inguna Ose 40.39 4.93 0 -9.61 0.00
2 Azart, Incognito Sekmes Formule, Bordercollie Olga Dudush 40.78 4.88 5 -9.22 5.00
3 Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Jaanika Lillenberg 41.75 4.77 5 -8.25 5.00
4 Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 49.01 4.06 5 -0.99 5.00
5 Saine, Saine , Saksa lambakoer Rasa Vasciliene 50.92 3.91 5 0.92 5.92
6 Lexa, Amber Ice Ausyte, Austraalia lambakoer Krista Kolk 51.21 3.89 5 1.21 6.21
7 Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 39.28 5.07 10 -10.72 10.00
8 Mitch, Speckled Easeful Mitch, Welshi Springerspanjel Lona Sarapuu 61.33 3.24 5 11.33 16.33
9 Billy, Billy, Tõuta Merika Laid 90.76 2.19 5 40.76 45.76
Bazas, Bazas, Saksa lambakoer Kristupas Vascila 100.00 DSQ
Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 100.00 DSQ
Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Loginova Natalija 100.00 DSQ
Juno, Sentikki Duran Duran, Austraalia lambakoer Aleksejs Bodrickis 100.00 DSQ
Uuri, Kiosan's Orion, Belgia lambakoer malinois Stefi Praakli 100.00 DSQ
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 100.00 DSQ
Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 100.00 DSQ

R2 V2 - Edasijõudnute tunnelirada

mini

Raja pikkus: 220 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 55.00 s, Maksimumaeg: 110.00 s, Kohtunik: Kalvo Kriisk, Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 47.53 4.63 0 -7.47 0.00
2 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Marta Miil 49.11 4.48 0 -5.89 0.00
3 Sophie, Dinky Kiss Sunflower Sophi, Papillon Marge Mitt 54.76 4.02 0 -0.24 0.00
4 Mia, Scarlett Bevy JR Amiga Mia, Jack russell terjer Kairi Raamat 57.03 3.86 0 2.03 2.03
5 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 48.95 4.49 5 -6.05 5.00
6 Tika, Tika, Tõuta Solvita Slisane 56.00 3.93 10 1.00 11.00
7 Dako, Daniel, Shoti terjer Arta Veisa 66.83 3.29 0 11.83 11.83
8 Bella, Lohusalu Arukas Arabella, jack russell'i terjer Epp Keevallik 62.57 3.52 10 7.57 17.57

midi

Raja pikkus: 220 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 55.00 s, Maksimumaeg: 110.00 s, Kohtunik: Kalvo Kriisk, Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 45.30 4.86 0 -9.70 0.00
2 Mors, Marvithall Monpasje, Shetlandi lambakoer Tatjana Bodricka 46.03 4.78 0 -8.97 0.00
3 Rubis, Rubinas, Väike puudel Rasa Guobiene 46.77 4.70 0 -8.23 0.00
4 Bibi, Dalylove Exclusive Essense, manchesteri terjer Aleksander Andre 47.13 4.67 0 -7.87 0.00
5 Rich, Landlake Mibah Ovner of Bris, Staffordshire Bull Terrier Juri Lunjov 50.84 4.33 0 -4.16 0.00
6 Aktush, Houndbrae Akush, Jaapani špits Jelena Proshina 50.87 4.32 0 -4.13 0.00
7 Motja, Marvitholl Olimpia, Shetlandi lambakoer Svetlana Prokopenko 53.10 4.14 0 -1.90 0.00
Frida, White Coastal Little Blue Olympia, Shetlandi lambakoer Eve Hõbemets 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 220 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 55.00 s, Maksimumaeg: 110.00 s, Kohtunik: Kalvo Kriisk, Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Loginova Natalija 43.09 5.11 0 -11.91 0.00
2 Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 44.64 4.93 0 -10.36 0.00
3 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 44.69 4.92 0 -10.31 0.00
4 Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 45.05 4.88 0 -9.95 0.00
5 Azart, Incognito Sekmes Formule, Bordercollie Olga Dudush 45.77 4.81 0 -9.23 0.00
6 Jey-Jey, Maeglin Harley, Bordercollie Inguna Ose 47.45 4.64 0 -7.55 0.00
7 Lexa, Amber Ice Ausyte, Austraalia lambakoer Krista Kolk 50.21 4.38 0 -4.79 0.00
8 Saine, Saine , Saksa lambakoer Rasa Vasciliene 51.78 4.25 0 -3.22 0.00
9 Billy, Billy, Tõuta Merika Laid 53.12 4.14 0 -1.88 0.00
10 Leela, Nice of You to Come Bye Show Stopper, Bordercollie Olga Dudush 50.94 4.32 5 -4.06 5.00
11 Uuri, Kiosan's Orion, Belgia lambakoer malinois Stefi Praakli 57.72 3.81 5 2.72 7.72
Bazas, Bazas, Saksa lambakoer Kristupas Vascila 100.00 DSQ
Mitch, Speckled Easeful Mitch, Welshi Springerspanjel Lona Sarapuu 100.00 DSQ
Juno, Sentikki Duran Duran, Austraalia lambakoer Aleksejs Bodrickis 100.00 DSQ
Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Jaanika Lillenberg 100.00 DSQ
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 100.00 DSQ
Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 100.00 DSQ

R2 V3 - OPEN hüpperada

mini

Raja pikkus: 155 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 41.00 s, Maksimumaeg: 82.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 32.17 4.82 0 -8.83 0.00
2 Tika, Tika, Tõuta Solvita Slisane 33.22 4.67 0 -7.78 0.00
3 Čika, Vitnė, Kääbuspinšer Darius Kanapeckas 37.39 4.15 0 -3.61 0.00
4 Jessi, Scarlett Bevy JR Secret Hope, Jack russell terjer Jaanus Rand 40.94 3.79 0 -0.06 0.00
5 Bella, Lohusalu Arukas Arabella, jack russell'i terjer Epp Keevallik 43.28 3.58 0 2.28 2.28
6 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Marta Miil 40.67 3.81 10 -0.33 10.00
7 Sophie, Dinky Kiss Sunflower Sophi, Papillon Marge Mitt 44.56 3.48 10 3.56 13.56
Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 100.00 DSQ
Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 100.00 DSQ
Mia, Scarlett Bevy JR Amiga Mia, Jack russell terjer Kairi Raamat 100.00 DSQ
Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 100.00 DSQ
Milli, Millimeeter, Tõuta Annika Maripuu 100.00 DSQ
Erik, Erix Ebonitto El Diablo S Krasnoy Gorki, Shipperke Marika Kluja 100.00 DSQ
Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 155 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 41.00 s, Maksimumaeg: 82.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 30.96 5.01 0 -10.04 0.00
2 Frida, White Coastal Little Blue Olympia, Shetlandi lambakoer Eve Hõbemets 37.86 4.09 0 -3.14 0.00
3 Mors, Marvithall Monpasje, Shetlandi lambakoer Tatjana Bodricka 34.69 4.47 10 -6.31 10.00
4 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 36.11 4.29 10 -4.89 10.00
5 Bibi, Dalylove Exclusive Essense, manchesteri terjer Aleksander Andre 37.32 4.15 10 -3.68 10.00
Rubis, Rubinas, Väike puudel Rasa Guobiene 100.00 DSQ
Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 100.00 DSQ
Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 100.00 DSQ
Aktush, Houndbrae Akush, Jaapani špits Jelena Proshina 100.00 DSQ
Motja, Marvitholl Olimpia, Shetlandi lambakoer Svetlana Prokopenko
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 100.00 DSQ
Hugo, Hugo, Tõuta Ereli Mägi 100.00 DSQ
Peppe, Peppe, Tõuta Gediminas Vileikis 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 155 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 41.00 s, Maksimumaeg: 82.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Jey-Jey, Maeglin Harley, Bordercollie Inguna Ose 31.88 4.86 0 -9.12 0.00
2 Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Ingmar Pill 31.98 4.85 0 -9.02 0.00
3 Azart, Incognito Sekmes Formule, Bordercollie Olga Dudush 32.17 4.82 0 -8.83 0.00
4 Billy, Billy, Tõuta Merika Laid 36.94 4.20 0 -4.06 0.00
5 Laxmi, Rivendells Laxmi Laurita, Saksa pinsher Elita Umbraško 37.76 4.10 0 -3.24 0.00
6 Lexa, Amber Ice Ausyte, Austraalia lambakoer Krista Kolk 37.93 4.09 5 -3.07 5.00
7 Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 37.61 4.12 10 -3.39 10.00
8 Kätu, Momento Mistika Sailing To Peak River, Austraalia lambakoer Annika Maripuu 36.81 4.21 20 -4.19 20.00
9 Mona, Smiling Snowball Moon Light, Samojeedi koer Triinu Sooäär 67.65 2.29 10 26.65 36.65
Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 100.00 DSQ
Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Jaanika Lillenberg 100.00 DSQ
Zara, Su Meile Basseterre, Belgia lambakoer groenendael Rasa Vasciliene 100.00 DSQ
Mitch, Speckled Easeful Mitch, Welshi Springerspanjel Lona Sarapuu 100.00 DSQ
Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 100.00 DSQ
Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Loginova Natalija 100.00 DSQ
Juno, Sentikki Duran Duran, Austraalia lambakoer Aleksejs Bodrickis 100.00 DSQ
Liinu, Riliis Rambo Liini, Airedale'i terjer Indrek Tirmaste 100.00 DSQ
Leela, Nice of You to Come Bye Show Stopper, Bordercollie Olga Dudush 41.00 100.00 DSQ
Coco, Shaggy Toller's Wild Cayenne, Nova Scotia retriiver Kadi Randoja 100.00 DSQ
Brona, My Trusted Friend Brona, Bordercollie Viktoria Lumbe 100.00 DSQ
Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 100.00 DSQ
Skipper, Peak River Buddong, Austraalia lambakoer Sandra Leppik 100.00 DSQ
Terav, Sentikki Propwash Top Gear, Austraalia lambakoer Aleksejs Bodrickis 100.00 DSQ
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 41.00 100.00 DSQ
Gappy, Kenventaki Gabriela Imperial Henry, Samojeedi koer Laura Kuusk 100.00 DSQ

R2 V4 - OPEN agilityrada

mini

Raja pikkus: 194 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 54.00 s, Maksimumaeg: 108.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 38.34 5.06 0 -15.66 0.00
2 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 38.71 5.01 0 -15.29 0.00
3 Mia, Scarlett Bevy JR Amiga Mia, Jack russell terjer Kairi Raamat 54.72 3.55 0 0.72 0.72
4 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Marta Miil 44.79 4.33 5 -9.21 5.00
5 Čika, Vitnė, Kääbuspinšer Darius Kanapeckas 50.59 3.83 5 -3.41 5.00
6 Milli, Millimeeter, Tõuta Annika Maripuu 58.13 3.34 5 4.13 9.13
7 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 57.52 3.37 30 3.52 33.52
Tika, Tika, Tõuta Solvita Slisane 100.00 DSQ
Sophie, Dinky Kiss Sunflower Sophi, Papillon Marge Mitt 100.00 DSQ
Jessi, Scarlett Bevy JR Secret Hope, Jack russell terjer Jaanus Rand 100.00 DSQ
Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 100.00 DSQ
Bella, Lohusalu Arukas Arabella, jack russell'i terjer Epp Keevallik 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 194 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 54.00 s, Maksimumaeg: 108.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Rubis, Rubinas, Väike puudel Rasa Guobiene 43.20 4.49 0 -10.80 0.00
2 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 41.24 4.70 5 -12.76 5.00
3 Mors, Marvithall Monpasje, Shetlandi lambakoer Tatjana Bodricka 43.82 4.43 5 -10.18 5.00
4 Bibi, Dalylove Exclusive Essense, manchesteri terjer Aleksander Andre 48.82 3.97 20 -5.18 20.00
Frida, White Coastal Little Blue Olympia, Shetlandi lambakoer Eve Hõbemets 100.00 DSQ
Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 100.00 DSQ
Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 100.00 DSQ
Aktush, Houndbrae Akush, Jaapani špits Jelena Proshina 100.00 DSQ
Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 100.00 DSQ
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 100.00 DSQ
Hugo, Hugo, Tõuta Ereli Mägi 100.00 DSQ
Peppe, Peppe, Tõuta Gediminas Vileikis 100.00 DSQ
Motja, Marvitholl Olimpia, Shetlandi lambakoer Svetlana Prokopenko 54.00 100.00 DNS

maksi

Raja pikkus: 194 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 54.00 s, Maksimumaeg: 108.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Juno, Sentikki Duran Duran, Austraalia lambakoer Aleksejs Bodrickis 40.30 4.81 0 -13.70 0.00
2 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 41.56 4.67 0 -12.44 0.00
3 Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Jaanika Lillenberg 43.73 4.44 0 -10.27 0.00
4 Azart, Incognito Sekmes Formule, Bordercollie Olga Dudush 47.75 4.06 0 -6.25 0.00
5 Brona, My Trusted Friend Brona, Bordercollie Viktoria Lumbe 36.24 5.35 5 -17.76 5.00
6 Terav, Sentikki Propwash Top Gear, Austraalia lambakoer Aleksejs Bodrickis 44.94 4.32 5 -9.06 5.00
7 Lexa, Amber Ice Ausyte, Austraalia lambakoer Krista Kolk 47.07 4.12 5 -6.93 5.00
8 Mitch, Speckled Easeful Mitch, Welshi Springerspanjel Lona Sarapuu 53.95 3.60 5 -0.05 5.00
9 Billy, Billy, Tõuta Merika Laid 57.77 3.36 10 3.77 13.77
Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 100.00 DSQ
Zara, Su Meile Basseterre, Belgia lambakoer groenendael Rasa Vasciliene 100.00 DSQ
Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Ingmar Pill 100.00 DSQ
Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Loginova Natalija 100.00 DSQ
Laxmi, Rivendells Laxmi Laurita, Saksa pinsher Elita Umbraško 100.00 DSQ
Jey-Jey, Maeglin Harley, Bordercollie Inguna Ose 100.00 DSQ
Liinu, Riliis Rambo Liini, Airedale'i terjer Indrek Tirmaste 100.00 DSQ
Coco, Shaggy Toller's Wild Cayenne, Nova Scotia retriiver Kadi Randoja
Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 54.00 100.00 DSQ
Kätu, Momento Mistika Sailing To Peak River, Austraalia lambakoer Annika Maripuu 100.00 DSQ
Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 100.00 DSQ
Skipper, Peak River Buddong, Austraalia lambakoer Sandra Leppik 54.00 100.00 DSQ
Mona, Smiling Snowball Moon Light, Samojeedi koer Triinu Sooäär 100.00 DSQ
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 100.00 DSQ
Gappy, Kenventaki Gabriela Imperial Henry, Samojeedi koer Laura Kuusk 100.00 DSQ

R1 V1 - A2 Hüpperada

mini

Raja pikkus: 150 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 39.00 s, Maksimumaeg: 78.00 s, Kohtunik: Vytautas Guobys (LT), Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Vambola Eesmaa 30.10 4.98 0 -8.90 0.00
2 Ju-Ju, Volfrad Saga's Viva Jupiter-Callisto, Väike brabandi grifoon Jelena Marzaljuk 34.60 4.34 0 -4.40 0.00
3 Sophie, Dinky Kiss Sunflower Sophi, Papillon Marge Mitt 34.73 4.32 0 -4.27 0.00
4 Mia, Scarlett Bevy JR Amiga Mia, Jack russell terjer Kairi Raamat 39.81 3.77 5 0.81 5.81
5 Milli, Millimeeter, Tõuta Annika Maripuu 53.26 2.82 0 14.26 14.26
6 Dako, Daniel, Shoti terjer Arta Veisa 53.37 2.81 0 14.37 14.37
7 Jessi, Scarlett Bevy JR Secret Hope, Jack russell terjer Jaanus Rand 42.83 3.50 15 3.83 18.83
Nuki-Nuki, Mein Augenstern Nanouk Panda , väike spits (kleinspitz) Mitsenko Vasily 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 150 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 39.00 s, Maksimumaeg: 78.00 s, Kohtunik: Vytautas Guobys (LT), Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Minna, Chriskooi`s Minna, Hollandi väike veelinnukoer Gette-Kishinevskaya Tatiana 28.50 5.26 0 -10.50 0.00
2 Ume, Charoshe Shanson Shoy In, Foxterjer Reznichenko Daria 29.67 5.06 0 -9.33 0.00
3 Frida, White Coastal Little Blue Olympia, Shetlandi lambakoer Eve Hõbemets 41.85 3.58 5 2.85 7.85
4 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 35.71 4.20 10 -3.29 10.00

maksi

Raja pikkus: 150 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 39.00 s, Maksimumaeg: 78.00 s, Kohtunik: Vytautas Guobys (LT), Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 29.19 5.14 0 -9.81 0.00
2 Bazas, Bazas, Saksa lambakoer Kristupas Vascila 33.59 4.47 0 -5.41 0.00
3 Berta, Ability Exiberta Ellyce, Saksa bokser Hallar Ränk 33.78 4.44 0 -5.22 0.00
4 Amore, Annie Amore, Tõuta Marta Miil 42.25 3.55 0 3.25 3.25
5 Miia, Born to Win White MayDay, Sveitsi valge lambakoer Kai Saar 32.24 4.65 5 -6.76 5.00
6 Saine, Saine , Saksa lambakoer Rasa Vasciliene 35.91 4.18 5 -3.09 5.00
Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 100.00 DSQ
Paris, Sentikki Propwash Trip To Paris, Austraalia lambakoer Keida Tirmaste 100.00 DSQ
Liinu, Riliis Rambo Liini, Airedale'i terjer Indrek Tirmaste 100.00 DSQ
Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 100.00 DSQ
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 100.00 DNS

R1 V2 - A2 Agilityrada

mini

Raja pikkus: 183 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 52.00 s, Maksimumaeg: 104.00 s, Kohtunik: Vytautas Guobys (LT), Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Ju-Ju, Volfrad Saga's Viva Jupiter-Callisto, Väike brabandi grifoon Jelena Marzaljuk 50.21 3.64 0 -1.79 0.00
2 Milli, Millimeeter, Tõuta Annika Maripuu 68.12 2.69 0 16.12 16.12
3 Dako, Daniel, Shoti terjer Arta Veisa 70.41 2.60 0 18.41 18.41
Sophie, Dinky Kiss Sunflower Sophi, Papillon Marge Mitt 100.00 DSQ
Nuki-Nuki, Mein Augenstern Nanouk Panda , väike spits (kleinspitz) Mitsenko Vasily 100.00 DSQ
Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Tiiu Eesmaa 100.00 DSQ
Mia, Scarlett Bevy JR Amiga Mia, Jack russell terjer Kairi Raamat 100.00 DSQ
Jessi, Scarlett Bevy JR Secret Hope, Jack russell terjer Jaanus Rand 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 183 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 52.00 s, Maksimumaeg: 104.00 s, Kohtunik: Vytautas Guobys (LT), Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 42.44 4.31 10 -9.56 10.00
2 Minna, Chriskooi`s Minna, Hollandi väike veelinnukoer Gette-Kishinevskaya Tatiana 44.76 4.09 10 -7.24 10.00
Frida, White Coastal Little Blue Olympia, Shetlandi lambakoer Eve Hõbemets 100.00 DSQ
Ume, Charoshe Shanson Shoy In, Foxterjer Reznichenko Daria 52.00 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 183 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 52.00 s, Maksimumaeg: 104.00 s, Kohtunik: Vytautas Guobys (LT), Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 37.26 4.91 0 -14.74 0.00
2 Saine, Saine , Saksa lambakoer Rasa Vasciliene 50.74 3.61 5 -1.26 5.00
3 Amore, Annie Amore, Tõuta Marta Miil 61.12 2.99 0 9.12 9.12
4 Paris, Sentikki Propwash Trip To Paris, Austraalia lambakoer Keida Tirmaste 56.25 3.25 10 4.25 14.25
5 Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 43.97 4.16 20 -8.03 20.00
Berta, Ability Exiberta Ellyce, Saksa bokser Hallar Ränk 100.00 DSQ
Bazas, Bazas, Saksa lambakoer Kristupas Vascila 100.00 DSQ
Liinu, Riliis Rambo Liini, Airedale'i terjer Indrek Tirmaste 100.00 DSQ
Miia, Born to Win White MayDay, Sveitsi valge lambakoer Kai Saar 100.00 DSQ
Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 100.00 DSQ
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 52.00 100.00 DNS

R1 V3 - A2 Agilityrada

mini

Raja pikkus: 161 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 52.00 s, Maksimumaeg: 104.00 s, Kohtunik: Vytautas Guobys (LT), Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Milli, Millimeeter, Tõuta Annika Maripuu 51.74 3.11 0 -0.26 0.00
2 Jessi, Scarlett Bevy JR Secret Hope, Jack russell terjer Jaanus Rand 49.16 3.28 15 -2.84 15.00
3 Dako, Daniel, Shoti terjer Arta Veisa 65.44 2.46 10 13.44 23.44
Nuki-Nuki, Mein Augenstern Nanouk Panda , väike spits (kleinspitz) Mitsenko Vasily 100.00 DSQ
Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Tiiu Eesmaa 100.00 DSQ
Mia, Scarlett Bevy JR Amiga Mia, Jack russell terjer Kairi Raamat 100.00 DSQ
Sophie, Dinky Kiss Sunflower Sophi, Papillon Marge Mitt 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 161 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 52.00 s, Maksimumaeg: 104.00 s, Kohtunik: Vytautas Guobys (LT), Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Frida, White Coastal Little Blue Olympia, Shetlandi lambakoer Eve Hõbemets 43.27 3.72 0 -8.73 0.00 SERT
2 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 35.75 4.50 5 -16.25 5.00
Ume, Charoshe Shanson Shoy In, Foxterjer Reznichenko Daria 52.00 100.00 DSQ
Minna, Chriskooi`s Minna, Hollandi väike veelinnukoer Gette-Kishinevskaya Tatiana 52.00 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 161 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 52.00 s, Maksimumaeg: 104.00 s, Kohtunik: Vytautas Guobys (LT), Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Berta, Ability Exiberta Ellyce, Saksa bokser Hallar Ränk 47.70 3.38 0 -4.30 0.00 SERT
2 Saine, Saine , Saksa lambakoer Rasa Vasciliene 42.05 3.83 5 -9.95 5.00
3 Amore, Annie Amore, Tõuta Marta Miil 50.55 3.18 5 -1.45 5.00
4 Paris, Sentikki Propwash Trip To Paris, Austraalia lambakoer Keida Tirmaste 39.91 4.03 15 -12.09 15.00
5 Bazas, Bazas, Saksa lambakoer Kristupas Vascila 42.32 3.80 15 -9.68 15.00
6 Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 40.80 3.95 20 -11.20 20.00
Liinu, Riliis Rambo Liini, Airedale'i terjer Indrek Tirmaste 100.00 DSQ
Miia, Born to Win White MayDay, Sveitsi valge lambakoer Kai Saar 100.00 DSQ
Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 100.00 DSQ
Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 100.00 DSQ
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 52.00 100.00 DNS

R1 V4 - A3 Agilityrada

mini

Raja pikkus: 165 m, Kiirus: 3.60 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 82.00 s, Kohtunik: Vytautas Guobys (LT), Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 34.21 4.82 0 -11.79 0.00
2 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 34.32 4.81 0 -11.68 0.00
3 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Marta Miil 38.98 4.23 0 -7.02 0.00
4 Lumi, Kairojen Indika, Jack russell terjer Kristi Vaidla 39.56 4.17 0 -6.44 0.00
5 Nupi, Siimline's How Do U Like Me Now, Toypuudel Jane Tüksammel 42.78 3.86 0 -3.22 0.00
6 Kribu, Kribu, Tõuta Jane Tüksammel 42.42 3.89 5 -3.58 5.00
7 Runa, Volfrad Saga's Ode To Sehmeth, Väike brabandi grifoon Jelena Marzaljuk 43.05 3.83 5 -2.95 5.00
8 Brent, Rulldogs Brenn Beati Possidentes, Jack russell terjer Sanita Zivtina 48.89 3.37 5 2.89 7.89
9 Ru , Flyland Flying Dream, Shetlandi lambakoer Svetlana Kreslina 39.62 4.16 10 -6.38 10.00
Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 100.00 DSQ
Tika, Tika, Tõuta Solvita Slisane 100.00 DSQ
Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 100.00 DSQ
Lora, Lorensija, Parson russeli terrier Viktor Barbarov 36.00 100.00 DSQ
Coco, Ridon Hennet A William Jackson, Jack russell terjer Eneli Toodu 36.00 100.00 DSQ
Lill, Wonder Babe of Happytails, Welsh terjer Tiina Jürjo 100.00 DSQ
Berta, Lexberry's Soprano Girl Coffee, Jack russell terjer Külliki Vain 100.00 DSQ
Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 100.00 DSQ
Minku, Flyland Running Squirrel, Shetlandi lambakoer Maarja Haljasmäe 36.00 100.00 DSQ
Shayla, Gordon's Shell Hitachi, Shetlandi lambakoer Ruslan Levsha 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 165 m, Kiirus: 3.60 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 82.00 s, Kohtunik: Vytautas Guobys (LT), Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Mors, Marvithall Monpasje, Shetlandi lambakoer Tatjana Bodricka 34.51 4.78 0 -11.49 0.00
2 Nessi, Aisknekht Inessa, Foxterjer Reznichenko Daria 36.92 4.47 0 -9.08 0.00
3 Rubis, Rubinas, Väike puudel Rasa Guobiene 40.09 4.12 5 -5.91 5.00
4 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 37.07 4.45 10 -8.93 10.00
5 Tessy, Väle Sitikas Triinu, beagle Kristin Puusepp 40.33 4.09 10 -5.67 10.00
6 Rich, Landlake Mibah Ovner of Bris, Staffordshire Bull Terrier Juri Lunjov 40.45 4.08 15 -5.55 15.00
Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 100.00 DSQ
Bibi, Dalylove Exclusive Essense, manchesteri terjer Aleksander Andre 36.00 100.00 DSQ
Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 100.00 DSQ
Aktush, Houndbrae Akush, Jaapani špits Jelena Proshina 100.00 DSQ
Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 100.00 DSQ
Figo, Falaris Favourite, staffordshire'i bullterjer Imbi Soa 100.00 DSQ
Kessu, Roosifox Jacint Kathy, Foxterjer Hermas Lohe 36.00 100.00 DSQ
Tika, Soft and Flurry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 36.00 100.00 DSQ
Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Salonen 36.00 100.00 DNS

maksi

Raja pikkus: 165 m, Kiirus: 3.60 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 82.00 s, Kohtunik: Vytautas Guobys (LT), Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Brona, My Trusted Friend Brona, Bordercollie Viktoria Lumbe 32.28 5.11 0 -13.72 0.00
2 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Loginova Natalija 33.44 4.93 0 -12.56 0.00
3 Rika, Tending Eagle-Eyed, Bordercollie Anne Tammiksalu 34.54 4.78 0 -11.46 0.00
4 Ebbi, Armatis Ebony Eaglet, Bordercollie Shishakina Elena 35.74 4.62 0 -10.26 0.00
5 Jey-Jey, Maeglin Harley, Bordercollie Inguna Ose 36.64 4.50 0 -9.36 0.00
6 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Vambola Eesmaa 40.77 4.05 0 -5.23 0.00
7 Rush, Follw the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Natalja Garastsenko 41.30 4.00 0 -4.70 0.00
8 Alvin, Alvin Brian, Tai ridgeback Tatjana Vanderflit 41.81 3.95 0 -4.19 0.00
9 Laxmi, Rivendells Laxmi Laurita, Saksa pinsher Elita Umbraško 44.26 3.73 0 -1.74 0.00
10 Azart, Incognito Sekmes Formule, Bordercollie Olga Dudush 38.06 4.34 10 -7.94 10.00
11 Juno, Sentikki Duran Duran, Austraalia lambakoer Aleksejs Bodrickis 38.52 4.28 10 -7.48 10.00
Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Jaanika Lillenberg 100.00 DSQ
Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 100.00 DSQ
Billy, Billy, Tõuta Merika Laid 100.00 DSQ
Mitch, Speckled Easeful Mitch, Welshi Springerspanjel Lona Sarapuu 100.00 DSQ
Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 100.00 DSQ
Lexa, Amber Ice Ausyte, Austraalia lambakoer Krista Kolk 100.00 DSQ
Orr, Orlando for Tuuli Kni-York, Iiri pehmekarvaline nisuterjer Tuuli Kauer 100.00 DSQ
Lista, Lista Bella, Bordercollie Svetlana Kreslina 36.00 100.00 DSQ
Tuffy, Never Never Land G'Whirlaway, Bordercollie Alar Kivilo 100.00 DSQ
Coco, Shaggy Toller's Wild Cayenne, Nova Scotia retriiver Kadi Randoja 36.00 100.00 DSQ
Kira, Shellkit Saga of Disa, Airedale'i terjer Asja Kremljakova 100.00 DSQ
Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 100.00 DSQ
Yuki, Yuki, Tõuta Saara Vällik 100.00 DSQ
Ripi, Aurelius Emmet Ripi, Kuldne retriiver Anneli Lepik 100.00 DSQ
Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 100.00 DSQ
Crispin, Crispin Castor de Ruwe Kempenaer, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 100.00 DSQ

R1 V5 - A3 Agilityrada

mini

Raja pikkus: 159 m, Kiirus: 3.70 m/s, Ideaalaeg: 43.00 s, Maksimumaeg: 86.00 s, Kohtunik: Vytautas Guobys (LT), Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 35.12 4.53 0 -7.88 0.00
2 Ru , Flyland Flying Dream, Shetlandi lambakoer Svetlana Kreslina 35.20 4.52 0 -7.80 0.00
3 Kvikli, Sommervile Fast Arrow, Shetlandi lambakoer Svetlana Kreslina 36.87 4.31 0 -6.13 0.00
4 Lumi, Kairojen Indika, Jack russell terjer Kristi Vaidla 42.86 3.71 0 -0.14 0.00
5 Nupi, Siimline's How Do U Like Me Now, Toypuudel Jane Tüksammel 43.63 3.64 0 0.63 0.63
6 Shayla, Gordon's Shell Hitachi, Shetlandi lambakoer Ruslan Levsha 37.34 4.26 5 -5.66 5.00
7 Runa, Volfrad Saga's Ode To Sehmeth, Väike brabandi grifoon Jelena Marzaljuk 41.16 3.86 5 -1.84 5.00
8 Tika, Tika, Tõuta Solvita Slisane 45.95 3.46 15 2.95 17.95
9 Coco, Ridon Hennet A William Jackson, Jack russell terjer Eneli Toodu 44.76 3.55 20 1.76 21.76
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 100.00 DSQ
Brent, Rulldogs Brenn Beati Possidentes, Jack russell terjer Sanita Zivtina 100.00 DSQ
Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 100.00 DSQ
Lora, Lorensija, Parson russeli terrier Viktor Barbarov 100.00 DSQ
Lill, Wonder Babe of Happytails, Welsh terjer Tiina Jürjo 100.00 DSQ
Berta, Lexberry's Soprano Girl Coffee, Jack russell terjer Külliki Vain 100.00 DSQ
Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 100.00 DSQ
Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Marta Miil 100.00 DSQ
Minku, Flyland Running Squirrel, Shetlandi lambakoer Maarja Haljasmäe 100.00 DSQ
Kribu, Kribu, Tõuta Jane Tüksammel 100.00 DSQ
Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 159 m, Kiirus: 3.70 m/s, Ideaalaeg: 43.00 s, Maksimumaeg: 86.00 s, Kohtunik: Vytautas Guobys (LT), Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Mors, Marvithall Monpasje, Shetlandi lambakoer Tatjana Bodricka 35.09 4.53 0 -7.91 0.00
2 Tika, Soft and Flurry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 41.02 3.88 0 -1.98 0.00
3 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 36.30 4.38 5 -6.70 5.00
4 Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 37.69 4.22 5 -5.31 5.00
5 Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 39.65 4.01 5 -3.35 5.00
6 Tessy, Väle Sitikas Triinu, beagle Kristin Puusepp 41.90 3.79 5 -1.10 5.00
7 Rubis, Rubinas, Väike puudel Rasa Guobiene 40.59 3.92 10 -2.41 10.00
8 Kessu, Roosifox Jacint Kathy, Foxterjer Hermas Lohe 45.98 3.46 15 2.98 17.98
Bibi, Dalylove Exclusive Essense, manchesteri terjer Aleksander Andre 100.00 DSQ
Nessi, Aisknekht Inessa, Foxterjer Reznichenko Daria 100.00 DSQ
Aktush, Houndbrae Akush, Jaapani špits Jelena Proshina 100.00 DSQ
Rich, Landlake Mibah Ovner of Bris, Staffordshire Bull Terrier Juri Lunjov 100.00 DSQ
Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 100.00 DSQ
Figo, Falaris Favourite, staffordshire'i bullterjer Imbi Soa 100.00 DSQ
Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Salonen 100.00 DNS

maksi

Raja pikkus: 159 m, Kiirus: 3.70 m/s, Ideaalaeg: 43.00 s, Maksimumaeg: 86.00 s, Kohtunik: Vytautas Guobys (LT), Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Lista, Lista Bella, Bordercollie Svetlana Kreslina 32.03 4.96 0 -10.97 0.00
2 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Loginova Natalija 33.87 4.69 0 -9.13 0.00
3 Ebbi, Armatis Ebony Eaglet, Bordercollie Shishakina Elena 37.06 4.29 0 -5.94 0.00
4 Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 37.33 4.26 0 -5.67 0.00
5 Coco, Shaggy Toller's Wild Cayenne, Nova Scotia retriiver Kadi Randoja 38.88 4.09 0 -4.12 0.00
6 Billy, Billy, Tõuta Merika Laid 44.48 3.57 0 1.48 1.48
7 Brona, My Trusted Friend Brona, Bordercollie Viktoria Lumbe 34.96 4.55 5 -8.04 5.00
8 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Vambola Eesmaa 43.30 3.67 5 0.30 5.30
9 Rika, Tending Eagle-Eyed, Bordercollie Anne Tammiksalu 40.74 3.90 10 -2.26 10.00
10 Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Jaanika Lillenberg 41.33 3.85 10 -1.67 10.00
11 Orr, Orlando for Tuuli Kni-York, Iiri pehmekarvaline nisuterjer Tuuli Kauer 41.92 3.79 10 -1.08 10.00
12 Ripi, Aurelius Emmet Ripi, Kuldne retriiver Anneli Lepik 48.81 3.26 10 5.81 15.81
Mitch, Speckled Easeful Mitch, Welshi Springerspanjel Lona Sarapuu 100.00 DSQ
Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 100.00 DSQ
Lexa, Amber Ice Ausyte, Austraalia lambakoer Krista Kolk 100.00 DSQ
Juno, Sentikki Duran Duran, Austraalia lambakoer Aleksejs Bodrickis 100.00 DSQ
Laxmi, Rivendells Laxmi Laurita, Saksa pinsher Elita Umbraško 100.00 DSQ
Jey-Jey, Maeglin Harley, Bordercollie Inguna Ose 100.00 DSQ
Azart, Incognito Sekmes Formule, Bordercollie Olga Dudush 100.00 DSQ
Alvin, Alvin Brian, Tai ridgeback Tatjana Vanderflit 100.00 DSQ
Tuffy, Never Never Land G'Whirlaway, Bordercollie Alar Kivilo 100.00 DSQ
Kira, Shellkit Saga of Disa, Airedale'i terjer Asja Kremljakova 100.00 DSQ
Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 100.00 DSQ
Yuki, Yuki, Tõuta Saara Vällik 100.00 DSQ
Rush, Follw the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Natalja Garastsenko 100.00 DSQ
Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 100.00 DSQ
Crispin, Crispin Castor de Ruwe Kempenaer, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 100.00 DSQ

R1 V6 - A3 Hüpperada

mini

Raja pikkus: 156 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 41.00 s, Maksimumaeg: 82.00 s, Kohtunik: Vytautas Guobys (LT), Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Ru , Flyland Flying Dream, Shetlandi lambakoer Svetlana Kreslina 31.05 5.02 0 -9.95 0.00
2 Runa, Volfrad Saga's Ode To Sehmeth, Väike brabandi grifoon Jelena Marzaljuk 34.90 4.47 0 -6.10 0.00
3 Tika, Tika, Tõuta Solvita Slisane 35.22 4.43 0 -5.78 0.00
4 Lill, Wonder Babe of Happytails, Welsh terjer Tiina Jürjo 37.71 4.14 0 -3.29 0.00
5 Brent, Rulldogs Brenn Beati Possidentes, Jack russell terjer Sanita Zivtina 37.85 4.12 0 -3.15 0.00
6 Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 41.49 3.76 0 0.49 0.49
7 Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 41.52 3.76 0 0.52 0.52
8 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Marta Miil 37.23 4.19 5 -3.77 5.00
9 Lumi, Kairojen Indika, Jack russell terjer Kristi Vaidla 38.05 4.10 5 -2.95 5.00
10 Minku, Flyland Running Squirrel, Shetlandi lambakoer Maarja Haljasmäe 34.00 4.59 10 -7.00 10.00
Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 100.00 DSQ
Berta, Lexberry's Soprano Girl Coffee, Jack russell terjer Külliki Vain 100.00 DSQ
Lora, Lorensija, Parson russeli terrier Viktor Barbarov 100.00 DSQ
Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 100.00 DSQ
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 100.00 DSQ
Nupi, Siimline's How Do U Like Me Now, Toypuudel Jane Tüksammel 100.00 DSQ
Shayla, Gordon's Shell Hitachi, Shetlandi lambakoer Ruslan Levsha 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 156 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 41.00 s, Maksimumaeg: 82.00 s, Kohtunik: Vytautas Guobys (LT), Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 31.10 5.02 0 -9.90 0.00
2 Bibi, Dalylove Exclusive Essense, manchesteri terjer Aleksander Andre 31.46 4.96 0 -9.54 0.00
3 Nessi, Aisknekht Inessa, Foxterjer Reznichenko Daria 33.04 4.72 0 -7.96 0.00
4 Tika, Soft and Flurry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 33.97 4.59 0 -7.03 0.00
5 Rich, Landlake Mibah Ovner of Bris, Staffordshire Bull Terrier Juri Lunjov 38.76 4.02 0 -2.24 0.00
6 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 30.39 5.13 5 -10.61 5.00
7 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 32.90 4.74 5 -8.10 5.00
8 Figo, Falaris Favourite, staffordshire'i bullterjer Imbi Soa 34.93 4.47 5 -6.07 5.00
Rubis, Rubinas, Väike puudel Rasa Guobiene 100.00 DSQ
Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 100.00 DSQ
Mors, Marvithall Monpasje, Shetlandi lambakoer Tatjana Bodricka 100.00 DSQ
Aktush, Houndbrae Akush, Jaapani špits Jelena Proshina 100.00 DSQ
Kessu, Roosifox Jacint Kathy, Foxterjer Hermas Lohe 100.00 DSQ
Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Salonen 100.00 DNS
Tessy, Väle Sitikas Triinu, beagle Kristin Puusepp 100.00 DNS

maksi

Raja pikkus: 156 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 41.00 s, Maksimumaeg: 82.00 s, Kohtunik: Vytautas Guobys (LT), Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Tuffy, Never Never Land G'Whirlaway, Bordercollie Alar Kivilo 28.83 5.41 0 -12.17 0.00
2 Rika, Tending Eagle-Eyed, Bordercollie Anne Tammiksalu 31.13 5.01 0 -9.87 0.00
3 Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 31.90 4.89 0 -9.10 0.00
4 Ebbi, Armatis Ebony Eaglet, Bordercollie Shishakina Elena 32.82 4.75 0 -8.18 0.00
5 Lexa, Amber Ice Ausyte, Austraalia lambakoer Krista Kolk 37.18 4.20 0 -3.82 0.00
6 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Vambola Eesmaa 37.87 4.12 0 -3.13 0.00
7 Laxmi, Rivendells Laxmi Laurita, Saksa pinsher Elita Umbraško 43.08 3.62 0 2.08 2.08
8 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Loginova Natalija 29.31 5.32 5 -11.69 5.00
9 Lista, Lista Bella, Bordercollie Svetlana Kreslina 30.00 5.20 5 -11.00 5.00
10 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 33.50 4.66 5 -7.50 5.00
11 Juno, Sentikki Duran Duran, Austraalia lambakoer Aleksejs Bodrickis 33.65 4.64 5 -7.35 5.00
12 Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 33.84 4.61 5 -7.16 5.00
13 Jey-Jey, Maeglin Harley, Bordercollie Inguna Ose 43.34 3.60 5 2.34 7.34
14 Billy, Billy, Tõuta Merika Laid 43.47 3.59 10 2.47 12.47
15 Yuki, Yuki, Tõuta Saara Vällik 34.57 4.51 15 -6.43 15.00
Mitch, Speckled Easeful Mitch, Welshi Springerspanjel Lona Sarapuu 41.00 100.00 DSQ
Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 100.00 DSQ
Azart, Incognito Sekmes Formule, Bordercollie Olga Dudush 100.00 DSQ
Alvin, Alvin Brian, Tai ridgeback Tatjana Vanderflit 100.00 DSQ
Leela, Nice of You to Come Bye Show Stopper, Bordercollie Olga Dudush 41.00 100.00 DSQ
Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Jaanika Lillenberg 100.00 DSQ
Orr, Orlando for Tuuli Kni-York, Iiri pehmekarvaline nisuterjer Tuuli Kauer 100.00 DSQ
Coco, Shaggy Toller's Wild Cayenne, Nova Scotia retriiver Kadi Randoja 41.00 100.00 DSQ
Brona, My Trusted Friend Brona, Bordercollie Viktoria Lumbe 100.00 DSQ
Ripi, Aurelius Emmet Ripi, Kuldne retriiver Anneli Lepik 41.00 100.00 DSQ
Rush, Follw the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Natalja Garastsenko 100.00 DSQ
Kira, Shellkit Saga of Disa, Airedale'i terjer Asja Kremljakova 100.00 DSQ
Crispin, Crispin Castor de Ruwe Kempenaer, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 100.00 DSQ

R2 V1 - Algajate tunnelirada

mini

Raja pikkus: 163 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 41.00 s, Maksimumaeg: 82.00 s, Kohtunik: Piret Reinsalu, Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 33.07 4.93 0 -7.93 0.00
2 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 33.80 4.82 0 -7.20 0.00
3 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 33.87 4.81 0 -7.13 0.00
4 Čika, Vitnė, Kääbuspinšer Darius Kanapeckas 34.72 4.69 0 -6.28 0.00
5 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 35.42 4.60 0 -5.58 0.00
6 Erik, Erix Ebonitto El Diablo S Krasnoy Gorki, Shipperke Marika Kluja 36.17 4.51 0 -4.83 0.00
7 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 36.17 4.51 0 -4.83 0.00
8 Muffin, Snowwhite, Kääbuspuudel Timanda Rand 38.34 4.25 0 -2.66 0.00
9 Olli, Olivia, Kääbuspinšer Triinu Võrk 38.67 4.22 0 -2.33 0.00
10 Mirk, Sangre Calienterus Amira, Kääbuspinšer Ede Brand 40.39 4.04 0 -0.61 0.00
11 Topas, Topas Aukso Uoga, Lühikarvaline taks Jurgita Žukauskienė 44.98 3.62 0 3.98 3.98
12 Kapri, Kapri-czuk Hodowla Myślinów , Lühikarvaline taks Vasarė Žukauskaitė 48.33 3.37 0 7.33 7.33
13 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 50.41 3.23 0 9.41 9.41
14 Noora, Armirelli Ignore The Code, Austraalia terjer Ene Rand 54.49 2.99 5 13.49 18.49
Zara, Zara, Tõuta Maria Kivastik 100.00 DSQ
Holly, Päiksekiir Holly, Kääbuspinšer Veronika Hein 100.00 DSQ
Luka, Snow Blues Corsair Luka, Jack russell terjer Helen Kusman 100.00 DSQ
Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 100.00 DNS
Enzo, Fire Rock Caesar, Papillon Dagris Punder 100.00 DNS
La, La, Kääbuspinšer Birjo Piiroja 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 163 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 41.00 s, Maksimumaeg: 82.00 s, Kohtunik: Piret Reinsalu, Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Yuna, AISKNEKHT CROWN FOR THE LEADER, Bordercollie Natalja Garastsenko 30.53 5.34 0 -10.47 0.00
2 Peppe, Peppe, Tõuta Gediminas Vileikis 31.70 5.14 0 -9.30 0.00
3 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 31.75 5.13 0 -9.25 0.00
4 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 32.66 4.99 0 -8.34 0.00
5 Tsha Tsha, Silvery Blu Tsharly, Shetlandi lambakoer Eve Hõbemets 37.10 4.39 0 -3.90 0.00
6 Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 43.50 3.75 0 2.50 2.50
7 Pipi, Konkurendi Sheba Sabrena, Foxterjer Hannes Ilves 56.73 2.87 0 15.73 15.73
Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 100.00 DSQ
Rash, Marvitholl Discoverer, Shetlandi lambakoer Jelena Stukane 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 163 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 41.00 s, Maksimumaeg: 82.00 s, Kohtunik: Piret Reinsalu, Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 27.92 5.84 0 -13.08 0.00
2 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 28.15 5.79 0 -12.85 0.00
3 Terav, Sentikki Propwash Top Gear, Austraalia lambakoer Aleksejs Bodrickis 28.53 5.71 0 -12.47 0.00
4 Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 29.71 5.49 0 -11.29 0.00
5 Zara, Su Meile Basseterre, Belgia lambakoer groenendael Rasa Vasciliene 30.20 5.40 0 -10.80 0.00
6 Rica, EBONY NOSE AFRICA, Bordercollie Shishakina Elena 30.41 5.36 0 -10.59 0.00
7 Skipper, Peak River Buddong, Austraalia lambakoer Sandra Leppik 32.72 4.98 0 -8.28 0.00
8 Rambu, Gypsy´s Soul Rambutan, Kuldne retriiver Stella Ojalaid 35.94 4.54 0 -5.06 0.00
9 Bella, -, tõutu Inta Žaldokaitė 36.58 4.46 0 -4.42 0.00
10 Kiara, I'm Terra Antyda Kiara, Kuldne retriiver Kätlin Martinson 38.12 4.28 0 -2.88 0.00
11 Nanni, Gypsy's Soul Nannyberry, Kuldne retriiver Stella Ojalaid 42.15 3.87 0 1.15 1.15
12 Kätu, Momento Mistika Sailing To Peak River, Austraalia lambakoer Annika Maripuu 35.67 4.57 5 -5.33 5.00
Ekke, Fire Rock Excellent, Bordercollie Maria Kivastik 100.00 DSQ
Gappy, Kenventaki Gabriela Imperial Henry, Samojeedi koer Laura Kuusk 100.00 DSQ
Grace, Peak River Fly Graceful Pitta Britt, Austraalia lambakoer Moonika Trumm 100.00 DNS

R2 V2 - Veteranide tunnelirada

mini

Raja pikkus: 163 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 41.00 s, Maksimumaeg: 82.00 s, Kohtunik: Piret Reinsalu, Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 36.63 4.45 0 -4.37 0.00
2 Enzo, Enzo, Shoti terjer Arta Veisa 60.01 2.72 0 19.01 19.01

midi

Raja pikkus: 163 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 41.00 s, Maksimumaeg: 82.00 s, Kohtunik: Piret Reinsalu, Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
Magic, Layton Image Maker, Ameerika kokkerspanjel Dagris Punder 100.00 DNS

maksi

Raja pikkus: 163 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 41.00 s, Maksimumaeg: 82.00 s, Kohtunik: Piret Reinsalu, Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 30.15 5.41 0 -10.85 0.00
2 Jeti, Dark'Un's Hartelijk-Blij, hollandi lambakoer, lühikarvaline Keida Tirmaste 33.97 4.80 0 -7.03 0.00
3 Mustu, Gypsy`s Soul Heartbreaker, Kiharakarvaline retriiver Kalvo Kriisk 37.37 4.36 0 -3.63 0.00
4 Berta, Amazing Amber, Labradori retriiver Viktoria Lumbe 37.88 4.30 0 -3.12 0.00
5 Candy, Maijk Xena, Kuldne retriiver Anneli Lepik 45.46 3.59 10 4.46 14.46
Frami, CHR DOG'S CHRYSTAL, Ameerika buldog Eve Hõbemets 100.00 DSQ
Glenn, Dions Wheaten Glenn, Iiri pehmekarvaline nisuterjer Tuuli Kauer 100.00 DNS

R2 V3 - Algajate tunnelirada

mini

Raja pikkus: 151 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 38.00 s, Maksimumaeg: 76.00 s, Kohtunik: Piret Reinsalu, Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 26.45 5.71 0 -11.55 0.00
2 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 26.72 5.65 0 -11.28 0.00
3 Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 26.79 5.64 0 -11.21 0.00
4 Zara, Zara, Tõuta Maria Kivastik 28.58 5.28 0 -9.42 0.00
5 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 29.08 5.19 0 -8.92 0.00
6 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 29.32 5.15 0 -8.68 0.00
7 Erik, Erix Ebonitto El Diablo S Krasnoy Gorki, Shipperke Marika Kluja 30.30 4.98 0 -7.70 0.00
8 Muffin, Snowwhite, Kääbuspuudel Timanda Rand 31.28 4.83 0 -6.72 0.00
9 Olli, Olivia, Kääbuspinšer Triinu Võrk 31.48 4.80 0 -6.52 0.00
10 Topas, Topas Aukso Uoga, Lühikarvaline taks Jurgita Žukauskienė 37.32 4.05 0 -0.68 0.00
11 Čika, Vitnė, Kääbuspinšer Darius Kanapeckas 31.49 4.80 5 -6.51 5.00
12 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 37.50 4.03 5 -0.50 5.00
13 Noora, Armirelli Ignore The Code, Austraalia terjer Ene Rand 49.09 3.08 0 11.09 11.09
14 Mirk, Sangre Calienterus Amira, Kääbuspinšer Ede Brand 56.89 2.65 0 18.89 18.89
Kapri, Kapri-czuk Hodowla Myślinów , Lühikarvaline taks Vasarė Žukauskaitė 100.00 DSQ
Holly, Päiksekiir Holly, Kääbuspinšer Veronika Hein 100.00 DSQ
Luka, Snow Blues Corsair Luka, Jack russell terjer Helen Kusman 100.00 DSQ
Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 100.00 DNS
Enzo, Fire Rock Caesar, Papillon Dagris Punder 100.00 DNS
La, La, Kääbuspinšer Birjo Piiroja 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 151 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 38.00 s, Maksimumaeg: 76.00 s, Kohtunik: Piret Reinsalu, Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 28.46 5.31 0 -9.54 0.00
2 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 28.82 5.24 0 -9.18 0.00
3 Yuna, AISKNEKHT CROWN FOR THE LEADER, Bordercollie Natalja Garastsenko 27.51 5.49 5 -10.49 5.00
4 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 32.31 4.67 5 -5.69 5.00
5 Tsha Tsha, Silvery Blu Tsharly, Shetlandi lambakoer Eve Hõbemets 33.78 4.47 5 -4.22 5.00
6 Peppe, Peppe, Tõuta Gediminas Vileikis 32.46 4.65 10 -5.54 10.00
7 Pipi, Konkurendi Sheba Sabrena, Foxterjer Hannes Ilves 54.87 2.75 5 16.87 21.87
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 100.00 DSQ
Rash, Marvitholl Discoverer, Shetlandi lambakoer Jelena Stukane 100.00 DNS

maksi

Raja pikkus: 151 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 38.00 s, Maksimumaeg: 76.00 s, Kohtunik: Piret Reinsalu, Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 22.00 6.86 0 -16.00 0.00
2 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 23.82 6.34 0 -14.18 0.00
3 Rica, EBONY NOSE AFRICA, Bordercollie Shishakina Elena 24.70 6.11 0 -13.30 0.00
4 Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 24.86 6.07 0 -13.14 0.00
5 Skipper, Peak River Buddong, Austraalia lambakoer Sandra Leppik 27.55 5.48 0 -10.45 0.00
6 Rambu, Gypsy´s Soul Rambutan, Kuldne retriiver Stella Ojalaid 29.43 5.13 0 -8.57 0.00
7 Nanni, Gypsy's Soul Nannyberry, Kuldne retriiver Stella Ojalaid 34.76 4.34 0 -3.24 0.00
8 Kiara, I'm Terra Antyda Kiara, Kuldne retriiver Kätlin Martinson 32.93 4.59 5 -5.07 5.00
9 Gappy, Kenventaki Gabriela Imperial Henry, Samojeedi koer Laura Kuusk 35.56 4.25 5 -2.44 5.00
Zara, Su Meile Basseterre, Belgia lambakoer groenendael Rasa Vasciliene 100.00 DSQ
Bella, -, tõutu Inta Žaldokaitė 100.00 DSQ
Kätu, Momento Mistika Sailing To Peak River, Austraalia lambakoer Annika Maripuu 100.00 DSQ
Ekke, Fire Rock Excellent, Bordercollie Maria Kivastik 100.00 DSQ
Terav, Sentikki Propwash Top Gear, Austraalia lambakoer Aleksejs Bodrickis 100.00 DSQ
Grace, Peak River Fly Graceful Pitta Britt, Austraalia lambakoer Moonika Trumm 100.00 DNS

R2 V4 - Veteranide tunnelirada

mini

Raja pikkus: 151 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 38.00 s, Maksimumaeg: 76.00 s, Kohtunik: Piret Reinsalu, Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 31.22 4.84 0 -6.78 0.00
2 Enzo, Enzo, Shoti terjer Arta Veisa 46.15 3.27 0 8.15 8.15

midi

Raja pikkus: 151 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 38.00 s, Maksimumaeg: 76.00 s, Kohtunik: Piret Reinsalu, Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
Magic, Layton Image Maker, Ameerika kokkerspanjel Dagris Punder 100.00 DNS

maksi

Raja pikkus: 151 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 38.00 s, Maksimumaeg: 76.00 s, Kohtunik: Piret Reinsalu, Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 24.15 6.25 0 -13.85 0.00
2 Jeti, Dark'Un's Hartelijk-Blij, hollandi lambakoer, lühikarvaline Keida Tirmaste 27.14 5.56 0 -10.86 0.00
3 Candy, Maijk Xena, Kuldne retriiver Anneli Lepik 32.79 4.61 0 -5.21 0.00
4 Mustu, Gypsy`s Soul Heartbreaker, Kiharakarvaline retriiver Kalvo Kriisk 33.73 4.48 0 -4.27 0.00
5 Frami, CHR DOG'S CHRYSTAL, Ameerika buldog Eve Hõbemets 34.23 4.41 5 -3.77 5.00
6 Berta, Amazing Amber, Labradori retriiver Viktoria Lumbe 38.19 3.95 5 0.19 5.19
Glenn, Dions Wheaten Glenn, Iiri pehmekarvaline nisuterjer Tuuli Kauer 100.00 DNS

R2 V5 - OPEN hüpperada

mini

Raja pikkus: 156 m, Kiirus: 3.70 m/s, Ideaalaeg: 42.00 s, Maksimumaeg: 84.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 30.41 5.13 0 -11.59 0.00
2 Shayla, Gordon's Shell Hitachi, Shetlandi lambakoer Ruslan Levsha 31.86 4.90 0 -10.14 0.00
3 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Marta Miil 34.09 4.58 0 -7.91 0.00
4 Tika, Tika, Tõuta Solvita Slisane 34.25 4.55 0 -7.75 0.00
5 Zara, Zara, Tõuta Maria Kivastik 36.24 4.30 0 -5.76 0.00
6 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 33.12 4.71 5 -8.88 5.00
7 Lora, Lorensija, Parson russeli terrier Viktor Barbarov 33.63 4.64 5 -8.37 5.00
8 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 36.12 4.32 5 -5.88 5.00
9 Kvikli, Sommervile Fast Arrow, Shetlandi lambakoer Svetlana Kreslina 36.13 4.32 5 -5.87 5.00
10 Nuki-Nuki, Mein Augenstern Nanouk Panda , väike spits (kleinspitz) Mitsenko Vasily 37.11 4.20 5 -4.89 5.00
11 Brent, Rulldogs Brenn Beati Possidentes, Jack russell terjer Sanita Zivtina 37.56 4.15 5 -4.44 5.00
12 Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 45.72 3.41 5 3.72 8.72
13 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 44.22 3.53 15 2.22 17.22
14 Noora, Armirelli Ignore The Code, Austraalia terjer Jaanus Rand 70.06 2.23 5 28.06 33.06
Čika, Vitnė, Kääbuspinšer Darius Kanapeckas 42.00 100.00 DSQ
Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 42.00 100.00 DSQ
Grace, As'Gunapal Welcome Amazing Grace, Bostoni terjer Tuuli Kauer 42.00 100.00 DSQ
Holly, Päiksekiir Holly, Kääbuspinšer Veronika Hein 42.00 100.00 DSQ
Luka, Snow Blues Corsair Luka, Jack russell terjer Helen Kusman 42.00 100.00 DSQ
Erik, Erix Ebonitto El Diablo S Krasnoy Gorki, Shipperke Marika Kluja 42.00 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 156 m, Kiirus: 3.70 m/s, Ideaalaeg: 42.00 s, Maksimumaeg: 84.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Ume, Charoshe Shanson Shoy In, Foxterjer Reznichenko Daria 29.72 5.25 0 -12.28 0.00
2 Bibi, Dalylove Exclusive Essense, manchesteri terjer Aleksander Andre 30.71 5.08 0 -11.29 0.00
3 Minna, Chriskooi`s Minna, Hollandi väike veelinnukoer Gette-Kishinevskaya Tatiana 30.94 5.04 0 -11.06 0.00
4 Rubis, Rubinas, Väike puudel Rasa Guobiene 32.66 4.78 0 -9.34 0.00
5 Peppe, Peppe, Tõuta Gediminas Vileikis 32.91 4.74 0 -9.09 0.00
6 Aktush, Houndbrae Akush, Jaapani špits Jelena Proshina 35.07 4.45 0 -6.93 0.00
7 Frida, White Coastal Little Blue Olympia, Shetlandi lambakoer Eve Hõbemets 39.10 3.99 0 -2.90 0.00
8 Nessi, Aisknekht Inessa, Foxterjer Reznichenko Daria 34.18 4.56 5 -7.82 5.00
9 Mors, Marvithall Monpasje, Shetlandi lambakoer Tatjana Bodricka 32.84 4.75 10 -9.16 10.00
10 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 43.81 3.56 10 1.81 11.81
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 100.00 DSQ
Tika, Soft and Flurry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 156 m, Kiirus: 3.70 m/s, Ideaalaeg: 42.00 s, Maksimumaeg: 84.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepi 26.69 5.84 0 -15.31 0.00
2 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Loginova Natalija 29.63 5.26 0 -12.37 0.00
3 Lista, Lista Bella, Bordercollie Svetlana Kreslina 29.75 5.24 0 -12.25 0.00
4 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 29.88 5.22 0 -12.12 0.00
5 Jey-Jey, Maeglin Harley, Bordercollie Inguna Ose 31.31 4.98 0 -10.69 0.00
6 Ebbi, Armatis Ebony Eaglet, Bordercollie Shishakina Elena 31.66 4.93 0 -10.34 0.00
7 Juno, Sentikki Duran Duran, Austraalia lambakoer Aleksejs Bodrickis 32.13 4.86 0 -9.87 0.00
8 Leela, Nice of You to Come Bye Show Stopper, Bordercollie Olga Dudush 33.50 4.66 0 -8.50 0.00
9 Azart, Incognito Sekmes Formule, Bordercollie Olga Dudush 33.66 4.63 0 -8.34 0.00
10 Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Jaanika Lillenberg 34.72 4.49 0 -7.28 0.00
11 Orr, Orlando for Tuuli Kni-York, Iiri pehmekarvaline nisuterjer Tuuli Kauer 35.65 4.38 0 -6.35 0.00
12 Kira, Shellkit Saga of Disa, Airedale'i terjer Asja Kremljakova 36.24 4.30 0 -5.76 0.00
13 Laxmi, Rivendells Laxmi Laurita, Saksa pinsher Elita Umbraško 39.56 3.94 0 -2.44 0.00
14 Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 30.07 5.19 5 -11.93 5.00
15 Kiara, I'm Terra Antyda Kiara, Kuldne retriiver Kätlin Martinson 45.93 3.40 5 3.93 8.93
16 Rica, EBONY NOSE AFRICA, Bordercollie Shishakina Elena 32.82 4.75 20 -9.18 20.00
17 Gappy, Kenventaki Gabriela Imperial Henry, Samojeedi koer Laura Kuusk 70.53 2.21 20 28.53 48.53
Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Ingmar Pill 100.00 DSQ
Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Vambola Eesmaa 100.00 DSQ
Alvin, Alvin Brian, Tai ridgeback Tatjana Vanderflit 100.00 DSQ
Kätu, Momento Mistika Sailing To Peak River, Austraalia lambakoer Annika Maripuu 100.00 DSQ
Brona, My Trusted Friend Brona, Bordercollie Viktoria Lumbe 100.00 DSQ
Skipper, Peak River Buddong, Austraalia lambakoer Sandra Leppik 100.00 DSQ
Rush, Follw the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Natalja Garastsenko 100.00 DSQ
Terav, Sentikki Propwash Top Gear, Austraalia lambakoer Aleksejs Bodrickis 100.00 DSQ
Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 100.00 DSQ
Miia, Born to Win White MayDay, Sveitsi valge lambakoer Kai Saar 100.00 DSQ
Nil, Top Less Robin Hood, Pikakarvaline collie Daisy Pae 100.00 DNS

R2 V6 - OPEN agilityrada

mini

Raja pikkus: 164 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 47.00 s, Maksimumaeg: 94.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 34.44 4.76 0 -12.56 0.00
2 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 36.25 4.52 0 -10.75 0.00
3 Shayla, Gordon's Shell Hitachi, Shetlandi lambakoer Ruslan Levsha 37.31 4.40 0 -9.69 0.00
4 Kvikli, Sommervile Fast Arrow, Shetlandi lambakoer Svetlana Kreslina 37.91 4.33 0 -9.09 0.00
5 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Marta Miil 40.94 4.01 0 -6.06 0.00
6 Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 47.59 3.45 5 0.59 5.59
7 Brent, Rulldogs Brenn Beati Possidentes, Jack russell terjer Sanita Zivtina 47.72 3.44 5 0.72 5.72
8 Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 49.55 3.31 5 2.55 7.55
9 Tika, Tika, Tõuta Solvita Slisane 40.72 4.03 10 -6.28 10.00
Čika, Vitnė, Kääbuspinšer Darius Kanapeckas 100.00 DSQ
Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 100.00 DSQ
Zara, Zara, Tõuta Maria Kivastik 100.00 DSQ
Nuki-Nuki, Mein Augenstern Nanouk Panda , väike spits (kleinspitz) Mitsenko Vasily 100.00 DSQ
Lora, Lorensija, Parson russeli terrier Viktor Barbarov 100.00 DSQ
Grace, As'Gunapal Welcome Amazing Grace, Bostoni terjer Tuuli Kauer 100.00 DSQ
Noora, Armirelli Ignore The Code, Austraalia terjer Jaanus Rand 100.00 DSQ
Holly, Päiksekiir Holly, Kääbuspinšer Veronika Hein 100.00 DSQ
Luka, Snow Blues Corsair Luka, Jack russell terjer Helen Kusman 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 164 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 47.00 s, Maksimumaeg: 94.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Mors, Marvithall Monpasje, Shetlandi lambakoer Tatjana Bodricka 36.06 4.55 0 -10.94 0.00
2 Nessi, Aisknekht Inessa, Foxterjer Reznichenko Daria 36.97 4.44 0 -10.03 0.00
3 Tika, Soft and Flurry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 39.15 4.19 0 -7.85 0.00
4 Ume, Charoshe Shanson Shoy In, Foxterjer Reznichenko Daria 34.59 4.74 5 -12.41 5.00
5 Rubis, Rubinas, Väike puudel Rasa Guobiene 38.75 4.23 5 -8.25 5.00
6 Peppe, Peppe, Tõuta Gediminas Vileikis 40.82 4.02 10 -6.18 10.00
7 Bibi, Dalylove Exclusive Essense, manchesteri terjer Aleksander Andre 46.16 3.55 10 -0.84 10.00
Frida, White Coastal Little Blue Olympia, Shetlandi lambakoer Eve Hõbemets 100.00 DSQ
Aktush, Houndbrae Akush, Jaapani špits Jelena Proshina 100.00 DSQ
Minna, Chriskooi`s Minna, Hollandi väike veelinnukoer Gette-Kishinevskaya Tatiana 100.00 DSQ
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 100.00 DSQ
Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 100.00 DNS

maksi

Raja pikkus: 164 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 47.00 s, Maksimumaeg: 94.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Ede
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Lista, Lista Bella, Bordercollie Svetlana Kreslina 32.55 5.04 0 -14.45 0.00
2 Brona, My Trusted Friend Brona, Bordercollie Viktoria Lumbe 32.60 5.03 0 -14.40 0.00
3 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepi 35.04 4.68 0 -11.96 0.00
4 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Loginova Natalija 35.75 4.59 0 -11.25 0.00
5 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 36.12 4.54 0 -10.88 0.00
6 Ebbi, Armatis Ebony Eaglet, Bordercollie Shishakina Elena 36.17 4.53 0 -10.83 0.00
7 Azart, Incognito Sekmes Formule, Bordercollie Olga Dudush 39.88 4.11 0 -7.12 0.00
8 Orr, Orlando for Tuuli Kni-York, Iiri pehmekarvaline nisuterjer Tuuli Kauer 45.08 3.64 0 -1.92 0.00
9 Rush, Follw the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Natalja Garastsenko 46.39 3.54 0 -0.61 0.00
10 Laxmi, Rivendells Laxmi Laurita, Saksa pinsher Elita Umbraško 50.48 3.25 0 3.48 3.48
11 Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 39.15 4.19 5 -7.85 5.00
12 Juno, Sentikki Duran Duran, Austraalia lambakoer Aleksejs Bodrickis 41.63 3.94 5 -5.37 5.00
13 Alvin, Alvin Brian, Tai ridgeback Tatjana Vanderflit 47.91 3.42 5 0.91 5.91
14 Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 33.92 4.83 10 -13.08 10.00
Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Ingmar Pill 100.00 DSQ
Kiara, I'm Terra Antyda Kiara, Kuldne retriiver Kätlin Martinson 100.00 DSQ
Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Vambola Eesmaa 100.00 DSQ
Rica, EBONY NOSE AFRICA, Bordercollie Shishakina Elena 47.00 100.00 DSQ
Jey-Jey, Maeglin Harley, Bordercollie Inguna Ose 100.00 DSQ
Kira, Shellkit Saga of Disa, Airedale'i terjer Asja Kremljakova 100.00 DSQ
Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Jaanika Lillenberg 100.00 DSQ
Kätu, Momento Mistika Sailing To Peak River, Austraalia lambakoer Annika Maripuu 100.00 DSQ
Gappy, Kenventaki Gabriela Imperial Henry, Samojeedi koer Laura Kuusk 100.00 DSQ
Miia, Born to Win White MayDay, Sveitsi valge lambakoer Kai Saar 100.00 DSQ
Terav, Sentikki Propwash Top Gear, Austraalia lambakoer Aleksejs Bodrickis 100.00 DSQ
Nil, Top Less Robin Hood, Pikakarvaline collie Daisy Pae 100.00 DNS
Skipper, Peak River Buddong, Austraalia lambakoer Sandra Leppik 100.00 DNS