17-18.06.2017 agilityvõistlused Pärnus

V1- hüpperada A3 mini/midi mini midi
V2- hüpperada A3 mini/midi mini midi
V3- agilityrada A3 mini/midi mini midi
V4- agilityrada A3 mini/midi mini midi
V4- agilityrada A3 maksi maksi
V3- agilityrada A3 maksi maksi
V2- hüpperada A3 maksi maksi
V1- hüpperada A3 maksi maksi
V1- hüpperada A2 mini midi maksi
V2 - agilityrada A2 mini midi maksi
V3- agilityrada A2 mini midi maksi
V4- agilityrada A1 mini midi maksi
V5- agilityrada A1 mini midi maksi
V6- hüpperada A1 mini midi maksi
V7- A0 hüpperada mini midi maksi
V8- A0 hüpperada mini midi maksi

V1- hüpperada A3 mini/midi

mini

Raja pikkus: 151 m, Kiirus: 3.60 m/s, Ideaalaeg: 41.00 s, Maksimumaeg: 82.00 s, Kohtunik: Minna Räsänen, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 29.38 5.14 0 -11.62 0.00
2 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 30.00 5.03 0 -11.00 0.00
3 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 30.62 4.93 0 -10.38 0.00
4 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 31.28 4.83 0 -9.72 0.00
5 Čika, Vitnė, Kääbuspinšer Darius Kanapeckas 32.28 4.68 0 -8.72 0.00
6 Luna , Summer Dream Oberfidž, Kääbussnautser Kriste Kosseson 37.59 4.02 0 -3.41 0.00
7 Jessi, Scarlett Bevy JR Secret Hope, Jack russell terjer Jaanus Rand 39.28 3.84 0 -1.72 0.00
8 Brita, Chanson D'ete Adriatica, Väike puudel Helina Sepp 44.75 3.37 0 3.75 3.75
9 Laura, Laura, Tõuta Marju Mikkel 36.88 4.09 5 -4.12 5.00
10 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 46.81 3.23 0 5.81 5.81
11 Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 47.34 3.19 5 6.34 11.34
Kira, Dynamika Dummles, Cardigan Welsh Corgi Julija Kostecka 100.00 DSQ
My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 100.00 DSQ
Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 100.00 DSQ
Grummi, Glorentin Grumber, West highland white terjer Anu Helemäe 100.00 DSQ
Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 100.00 DSQ
Bently, Bently Berin Elison, Tõuta Marina Bagrova 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 151 m, Kiirus: 3.60 m/s, Ideaalaeg: 41.00 s, Maksimumaeg: 82.00 s, Kohtunik: Minna Räsänen, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Lass 31.78 4.75 0 -9.22 0.00
2 Stels, Marvitholl Ikar, Shetlandi lambakoer Svetlana Prokopenko 33.06 4.57 0 -7.94 0.00
3 Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 31.97 4.72 5 -9.03 5.00
4 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 32.34 4.67 5 -8.66 5.00
Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 100.00 DSQ
Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 100.00 DSQ
Brandy, Brandy, Tõuta Helina Sepp 100.00 DSQ
Gella , Genrietta iz Grafstva de Gamba, Hollandi väike veelinnukoer Irina Bogdan 100.00 DSQ
Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 100.00 DSQ

V2- hüpperada A3 mini/midi

mini

Raja pikkus: 143 m, Kiirus: 3.70 m/s, Ideaalaeg: 39.00 s, Maksimumaeg: 78.00 s, Kohtunik: Minna Räsänen, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 29.37 4.87 0 -9.63 0.00
2 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 30.37 4.71 0 -8.63 0.00
3 My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 31.04 4.61 0 -7.96 0.00
4 Kira, Dynamika Dummles, Cardigan Welsh Corgi Julija Kostecka 32.47 4.40 0 -6.53 0.00
5 Luna , Summer Dream Oberfidž, Kääbussnautser Kriste Kosseson 37.45 3.82 0 -1.55 0.00
6 Nupi, Siimline's How Do U Like Me Now, Toypuudel Jane Tüksammel 37.68 3.80 0 -1.32 0.00
7 Laura, Laura, Tõuta Marju Mikkel 38.68 3.70 0 -0.32 0.00
8 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 39.44 3.63 0 0.44 0.44
9 Jessi, Scarlett Bevy JR Secret Hope, Jack russell terjer Jaanus Rand 39.87 3.59 0 0.87 0.87
10 Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 40.94 3.49 0 1.94 1.94
11 Brita, Chanson D'ete Adriatica, Väike puudel Helina Sepp 44.67 3.20 0 5.67 5.67
12 Grummi, Glorentin Grumber, West highland white terjer Anu Helemäe 47.42 3.02 0 8.42 8.42
Čika, Vitnė, Kääbuspinšer Darius Kanapeckas 100.00 DSQ
Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 100.00 DSQ
Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 100.00 DSQ
Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 100.00 DSQ
Bently, Bently Berin Elison, Tõuta Marina Bagrova 100.00 DSQ
Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 143 m, Kiirus: 3.70 m/s, Ideaalaeg: 39.00 s, Maksimumaeg: 78.00 s, Kohtunik: Minna Räsänen, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Summer, Marvitholl Dynasty, Shetlandi lambakoer Lidija Belajeva 33.02 4.33 0 -5.98 0.00
2 Pipa, Chanson d`Ete Barracuda, Väike puudel Jane Tüksammel 34.29 4.17 0 -4.71 0.00
3 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 31.97 4.47 5 -7.03 5.00
4 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 34.47 4.15 5 -4.53 5.00
5 Brandy, Brandy, Tõuta Helina Sepp 46.98 3.04 0 7.98 7.98
Stels, Marvitholl Ikar, Shetlandi lambakoer Svetlana Prokopenko 100.00 DSQ
Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 100.00 DSQ
Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 100.00 DSQ
Gella , Genrietta iz Grafstva de Gamba, Hollandi väike veelinnukoer Irina Bogdan 100.00 DSQ
Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 100.00 DSQ
Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Lass 100.00 DSQ
Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 100.00 DSQ
Mors, Marvitholl Monpasje, Shetlandi lambakoer Tatjana Bodricka 100.00 DNS

V3- agilityrada A3 mini/midi

mini

Raja pikkus: 155 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 44.00 s, Maksimumaeg: 88.00 s, Kohtunik: Minna Räsänen, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 31.72 4.89 0 -12.28 0.00
2 Ru , Flyland Flying Dream, Shetlandi lambakoer Svetlana Kreslina 31.89 4.86 0 -12.11 0.00
3 My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 34.41 4.50 0 -9.59 0.00
4 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 35.17 4.41 0 -8.83 0.00
5 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 37.11 4.18 0 -6.89 0.00
6 Kira, Dynamika Dummles, Cardigan Welsh Corgi Julija Kostecka 37.11 4.18 0 -6.89 0.00
7 Bently, Bently Berin Elison, Tõuta Marina Bagrova 47.39 3.27 0 3.39 3.39
8 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 35.99 4.31 5 -8.01 5.00
9 Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 53.21 2.91 0 9.21 9.21
10 Grummi, Glorentin Grumber, West highland white terjer Anu Helemäe 53.76 2.88 5 9.76 14.76
Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 100.00 DSQ
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 100.00 DSQ
Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 100.00 DSQ
Čika, Vitnė, Kääbuspinšer Darius Kanapeckas 100.00 DSQ
Brita, Chanson D'ete Adriatica, Väike puudel Helina Sepp 100.00 DSQ
Luna , Summer Dream Oberfidž, Kääbussnautser Kriste Kosseson 100.00 DSQ
Jessi, Scarlett Bevy JR Secret Hope, Jack russell terjer Jaanus Rand 100.00 DSQ
Laura, Laura, Tõuta Marju Mikkel 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 155 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 44.00 s, Maksimumaeg: 88.00 s, Kohtunik: Minna Räsänen, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 33.63 4.61 0 -10.37 0.00
2 Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Lass 33.91 4.57 0 -10.09 0.00
3 Summer, Marvitholl Dynasty, Shetlandi lambakoer Lidija Belajeva 35.46 4.37 0 -8.54 0.00
4 Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 36.36 4.26 0 -7.64 0.00
5 Stels, Marvitholl Ikar, Shetlandi lambakoer Svetlana Prokopenko 38.49 4.03 0 -5.51 0.00
6 Pipa, Chanson d`Ete Barracuda, Väike puudel Jane Tüksammel 38.75 4.00 0 -5.25 0.00
7 Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 49.09 3.16 5 5.09 10.09
8 Brandy, Brandy, Tõuta Helina Sepp 58.39 2.65 10 14.39 24.39
Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 100.00 DSQ
Gella , Genrietta iz Grafstva de Gamba, Hollandi väike veelinnukoer Irina Bogdan 100.00 DSQ
Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 100.00 DSQ
Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 100.00 DSQ
Mors, Marvitholl Monpasje, Shetlandi lambakoer Tatjana Bodricka 100.00 DNS

V4- agilityrada A3 mini/midi

mini

Raja pikkus: 155 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 44.00 s, Maksimumaeg: 88.00 s, Kohtunik: Minna Räsänen, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 31.87 4.86 0 -12.13 0.00
2 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 32.00 4.84 0 -12.00 0.00
3 Ru , Flyland Flying Dream, Shetlandi lambakoer Svetlana Kreslina 32.17 4.82 0 -11.83 0.00
4 Čika, Vitnė, Kääbuspinšer Darius Kanapeckas 35.11 4.41 0 -8.89 0.00
5 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 35.54 4.36 0 -8.46 0.00
6 Bently, Bently Berin Elison, Tõuta Marina Bagrova 42.13 3.68 0 -1.87 0.00
7 Kira, Dynamika Dummles, Cardigan Welsh Corgi Julija Kostecka 36.65 4.23 5 -7.35 5.00
8 Luna , Summer Dream Oberfidž, Kääbussnautser Kriste Kosseson 39.00 3.97 5 -5.00 5.00
9 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 40.71 3.81 5 -3.29 5.00
10 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 40.87 3.79 5 -3.13 5.00
11 Grummi, Glorentin Grumber, West highland white terjer Anu Helemäe 62.88 2.47 0 18.88 18.88
12 Brita, Chanson D'ete Adriatica, Väike puudel Helina Sepp 53.19 2.91 10 9.19 19.19
13 Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 64.84 2.39 15 20.84 35.84
Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 100.00 DSQ
Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 100.00 DSQ
Jessi, Scarlett Bevy JR Secret Hope, Jack russell terjer Jaanus Rand 100.00 DSQ
Laura, Laura, Tõuta Marju Mikkel 100.00 DSQ
Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 155 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 44.00 s, Maksimumaeg: 88.00 s, Kohtunik: Minna Räsänen, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 30.47 5.09 0 -13.53 0.00
2 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 33.23 4.66 0 -10.77 0.00
3 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 33.78 4.59 0 -10.22 0.00
4 Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Lass 34.32 4.52 0 -9.68 0.00
5 Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 35.69 4.34 0 -8.31 0.00
6 Pipa, Chanson d`Ete Barracuda, Väike puudel Jane Tüksammel 37.24 4.16 0 -6.76 0.00
7 Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 41.61 3.73 0 -2.39 0.00
8 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 33.97 4.56 5 -10.03 5.00
9 Summer, Marvitholl Dynasty, Shetlandi lambakoer Lidija Belajeva 39.35 3.94 5 -4.65 5.00
10 Brandy, Brandy, Tõuta Helina Sepp 50.31 3.08 0 6.31 6.31
11 Stels, Marvitholl Ikar, Shetlandi lambakoer Svetlana Prokopenko 40.37 3.84 10 -3.63 10.00
Gella , Genrietta iz Grafstva de Gamba, Hollandi väike veelinnukoer Irina Bogdan 100.00 DSQ
Mors, Marvitholl Monpasje, Shetlandi lambakoer Tatjana Bodricka 100.00 DNS

V4- agilityrada A3 maksi

maksi

Raja pikkus: 155 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 44.00 s, Maksimumaeg: 88.00 s, Kohtunik: Minna Räsänen, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Gepa, Flyland Bernice Arrow, Bordercollie Karīna Grigore 31.48 4.92 0 -12.52 0.00
2 Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 31.70 4.89 0 -12.30 0.00
3 Dints, -Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 31.81 4.87 0 -12.19 0.00
4 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 32.33 4.79 0 -11.67 0.00
5 Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 33.87 4.58 0 -10.13 0.00
6 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 35.78 4.33 0 -8.22 0.00
7 Flash, Flash, Bordercollie Makarov Andrej 36.02 4.30 0 -7.98 0.00
8 Grace, Peak River Fly Graceful Pitta Brit, Austraalia lambakoer Moonika Trumm 42.02 3.69 0 -1.98 0.00
9 Salsa, Flyland Nothing’s Impossible, Bordercollie Svetlana Kreslina 31.09 4.99 5 -12.91 5.00
10 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 31.90 4.86 5 -12.10 5.00
11 Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 34.21 4.53 5 -9.79 5.00
12 Dora, Rhosyn vom grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 34.25 4.53 5 -9.75 5.00
13 Roco, Roco, Tõuta Kadri Krapp 37.35 4.15 5 -6.65 5.00
14 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 37.64 4.12 5 -6.36 5.00
15 Karma, Karma, Tõuta Marika Einlo 45.18 3.43 5 1.18 6.18
16 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 45.80 3.38 5 1.80 6.80
17 Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 54.71 2.83 0 10.71 10.71
18 Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Marko Visse 32.33 4.79 15 -11.67 15.00
19 Olli, Capricole Crazy About You, Austraalia lambakoer Tuuli Vaino 34.59 4.48 15 -9.41 15.00
20 Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 40.41 3.84 15 -3.59 15.00
21 Mõsh, Never Never Land L´Vana, Bordercollie Olga Nasibullina 43.39 3.57 15 -0.61 15.00
22 Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 38.22 4.06 20 -5.78 20.00
Lista, Lista Bella, Bordercollie Svetlana Kreslina 100.00 DSQ
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ
Jacie , My Trusted Friend Jacie, Bordercollie Jana Kima 100.00 DSQ
Mäx, Mäx, Tõuta Hetty Nõmmann 100.00 DSQ
Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 100.00 DSQ
Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 100.00 DSQ
Terav, Sentikki Propwash Top Gear, Austraalia lambakoer Aleksejs Bodrickis 100.00 DNS
Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 100.00 DNS

V3- agilityrada A3 maksi

maksi

Raja pikkus: 168 m, Kiirus: 3.60 m/s, Ideaalaeg: 47.00 s, Maksimumaeg: 94.00 s, Kohtunik: Minna Räsänen, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 31.18 5.39 0 -15.82 0.00
2 Lista, Lista Bella, Bordercollie Svetlana Kreslina 31.60 5.32 0 -15.40 0.00
3 Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 32.55 5.16 0 -14.45 0.00
4 Olli, Capricole Crazy About You, Austraalia lambakoer Tuuli Vaino 34.43 4.88 0 -12.57 0.00
5 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 35.44 4.74 0 -11.56 0.00
6 Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 37.32 4.50 0 -9.68 0.00
7 Karma, Karma, Tõuta Marika Einlo 45.82 3.67 0 -1.18 0.00
8 Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 49.45 3.40 0 2.45 2.45
9 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 31.83 5.28 5 -15.17 5.00
10 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 32.29 5.20 5 -14.71 5.00
11 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Edgar Lepik 32.33 5.20 5 -14.67 5.00
12 Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 32.56 5.16 5 -14.44 5.00
13 Flash, Flash, Bordercollie Makarov Andrej 34.16 4.92 5 -12.84 5.00
14 Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 37.22 4.51 5 -9.78 5.00
15 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 43.16 3.89 5 -3.84 5.00
16 Mäx, Mäx, Tõuta Hetty Nõmmann 49.39 3.40 5 2.39 7.39
17 Gepa, Flyland Bernice Arrow, Bordercollie Karīna Grigore 33.17 5.06 10 -13.83 10.00
18 Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 38.28 4.39 10 -8.72 10.00
19 Roco, Roco, Tõuta Kadri Krapp 40.83 4.11 10 -6.17 10.00
20 Jacie , My Trusted Friend Jacie, Bordercollie Jana Kima 34.04 4.94 15 -12.96 15.00
21 Grace, Peak River Fly Graceful Pitta Brit, Austraalia lambakoer Moonika Trumm 42.87 3.92 20 -4.13 20.00
Dora, Rhosyn vom grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 100.00 DSQ
Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 100.00 DSQ
Salsa, Flyland Nothing’s Impossible, Bordercollie Svetlana Kreslina 100.00 DSQ
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ
Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Marko Visse 100.00 DSQ
Dints, -Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 100.00 DSQ
Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 100.00 DSQ
Mõsh, Never Never Land L´Vana, Bordercollie Olga Nasibullina 100.00 DSQ
Terav, Sentikki Propwash Top Gear, Austraalia lambakoer Aleksejs Bodrickis 100.00 DNS
Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 100.00 DNS

V2- hüpperada A3 maksi

maksi

Raja pikkus: 147 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 39.00 s, Maksimumaeg: 78.00 s, Kohtunik: Minna Räsänen, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 26.46 5.56 0 -12.54 0.00
2 Dints, -Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 26.48 5.55 0 -12.52 0.00
3 Salsa, Flyland Nothing’s Impossible, Bordercollie Svetlana Kreslina 26.55 5.54 0 -12.45 0.00
4 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 26.58 5.53 0 -12.42 0.00
5 Gepa, Flyland Bernice Arrow, Bordercollie Karīna Grigore 27.31 5.38 0 -11.69 0.00
6 Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 29.19 5.04 0 -9.81 0.00
7 Flash, Flash, Bordercollie Makarov Andrej 32.63 4.51 0 -6.37 0.00
8 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 37.82 3.89 0 -1.18 0.00
9 Jacie , My Trusted Friend Jacie, Bordercollie Jana Kima 28.29 5.20 5 -10.71 5.00
10 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 34.61 4.25 5 -4.39 5.00
11 Roco, Roco, Tõuta Kadri Krapp 41.30 3.56 5 2.30 7.30
12 Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 46.77 3.14 0 7.77 7.77
Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Edgar Lepik 100.00 DSQ
Olli, Capricole Crazy About You, Austraalia lambakoer Tuuli Vaino 100.00 DSQ
Dora, Rhosyn vom grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 100.00 DSQ
Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 100.00 DSQ
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ
Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 100.00 DSQ
Karma, Karma, Tõuta Marika Einlo 100.00 DSQ
Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 100.00 DSQ
Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Marko Visse 100.00 DSQ
Mäx, Mäx, Tõuta Hetty Nõmmann 100.00 DSQ
Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 100.00 DSQ
Mõsh, Never Never Land L´Vana, Bordercollie Olga Nasibullina 100.00 DSQ
Grace, Peak River Fly Graceful Pitta Brit, Austraalia lambakoer Moonika Trumm 100.00 DSQ
Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 100.00 DSQ
Terav, Sentikki Propwash Top Gear, Austraalia lambakoer Aleksejs Bodrickis 100.00 DNS
Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 100.00 DNS
Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 100.00 DNS

V1- hüpperada A3 maksi

maksi

Raja pikkus: 147 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 39.00 s, Maksimumaeg: 78.00 s, Kohtunik: Minna Räsänen, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Dints, -Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 26.11 5.63 0 -12.89 0.00
2 Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 26.66 5.51 0 -12.34 0.00
3 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 26.87 5.47 0 -12.13 0.00
4 Gepa, Flyland Bernice Arrow, Bordercollie Karīna Grigore 27.00 5.44 0 -12.00 0.00
5 Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 28.22 5.21 0 -10.78 0.00
6 Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 31.44 4.68 0 -7.56 0.00
7 Grace, Peak River Fly Graceful Pitta Brit, Austraalia lambakoer Moonika Trumm 36.04 4.08 0 -2.96 0.00
8 Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 26.92 5.46 5 -12.08 5.00
9 Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 28.89 5.09 5 -10.11 5.00
10 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 29.37 5.01 5 -9.63 5.00
11 Flash, Flash, Bordercollie Makarov Andrej 32.13 4.58 5 -6.87 5.00
12 Roco, Roco, Tõuta Kadri Krapp 33.09 4.44 5 -5.91 5.00
13 Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 36.20 4.06 5 -2.80 5.00
14 Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Marko Visse 34.36 4.28 15 -4.64 15.00
15 Dora, Rhosyn vom grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 45.69 3.22 10 6.69 16.69
16 Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 53.71 2.74 5 14.71 19.71
Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Edgar Lepik 100.00 DSQ
Olli, Capricole Crazy About You, Austraalia lambakoer Tuuli Vaino 100.00 DSQ
Salsa, Flyland Nothing’s Impossible, Bordercollie Svetlana Kreslina 100.00 DSQ
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ
Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 100.00 DSQ
Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 100.00 DSQ
Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 100.00 DSQ
Jacie , My Trusted Friend Jacie, Bordercollie Jana Kima 100.00 DSQ
Mõsh, Never Never Land L´Vana, Bordercollie Olga Nasibullina 100.00 DSQ
Terav, Sentikki Propwash Top Gear, Austraalia lambakoer Aleksejs Bodrickis 100.00 DNS
Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 100.00 DNS
Mäx, Mäx, Tõuta Hetty Nõmmann 100.00 DNS

V1- hüpperada A2

mini

Raja pikkus: 161 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Minna Räsänen, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Nessie, Tsillelmady Cruella Renesmee, Papillon Daisy Pae 47.42 3.40 0 1.42 1.42
2 Mocca, Mocca, Jack russell terjer Berit Eriste 58.57 2.75 5 12.57 17.57
Keta, Snow Danwest Kingdom Katrine, Papillon Gunita 100.00 DSQ
Jesse, White Coastal Little Bluepearl, Shetlandi lambakoer Ede Brand 100.00 DSQ
Gizmo, Siimlines Love Is All U Need, Papillon Triin Tammsalu 100.00 DSQ
Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 100.00 DSQ
Jessie, Snowflake, Kääbuspuudel Marietta Madisson 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 161 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Minna Räsänen, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
Farley , White Coastal Little Farley, Shetlandi lambakoer Maarja Ojassalu 100.00 DSQ
Fürge, Köves-berci Betyar Fürge, Mudi Anastassia Tamm 100.00 DSQ
Driff, Est Kalvana Decadent Treat, Inglise kokkerspanjel Ene Mae 100.00 DSQ
Doora, Ladylike Diabelski Usmiech, Staffordshire Bull Terrier Merle Pruul 100.00 DNS

maksi

Raja pikkus: 161 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Minna Räsänen, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Pippin, Peak River Magical Love, Austraalia lambakoer Triin Jaaniste 34.36 4.69 15 -11.64 15.00
2 Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 41.34 3.89 20 -4.66 20.00
Piki, Toberoi Birch, Bordercollie Stefi Praakli 100.00 DSQ
Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 100.00 DSQ
Raff, Rafferty vom grünen Kuckuck, Bordercollie Monika Põld 100.00 DSQ

V2 - agilityrada A2

mini

Raja pikkus: 181 m, Kiirus: 3.30 m/s, Ideaalaeg: 55.00 s, Maksimumaeg: 110.00 s, Kohtunik: Minna Räsänen, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Jessie, Snowflake, Kääbuspuudel Marietta Madisson 34.19 5.29 0 -20.81 0.00
2 Jesse, White Coastal Little Bluepearl, Shetlandi lambakoer Ede Brand 41.87 4.32 0 -13.13 0.00
3 Keta, Snow Danwest Kingdom Katrine, Papillon Gunita 42.66 4.24 0 -12.34 0.00
4 Mocca, Mocca, Jack russell terjer Berit Eriste 64.18 2.82 0 9.18 9.18
5 Nessie, Tsillelmady Cruella Renesmee, Papillon Daisy Pae 68.32 2.65 10 13.32 23.32
Gizmo, Siimlines Love Is All U Need, Papillon Triin Tammsalu 55.00 100.00 DSQ
Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 181 m, Kiirus: 3.30 m/s, Ideaalaeg: 55.00 s, Maksimumaeg: 110.00 s, Kohtunik: Minna Räsänen, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Farley , White Coastal Little Farley, Shetlandi lambakoer Maarja Ojassalu 36.32 4.98 5 -18.68 5.00
Fürge, Köves-berci Betyar Fürge, Mudi Anastassia Tamm 100.00 DSQ
Driff, Est Kalvana Decadent Treat, Inglise kokkerspanjel Ene Mae 100.00 DSQ
Doora, Ladylike Diabelski Usmiech, Staffordshire Bull Terrier Merle Pruul 100.00 DNS

maksi

Raja pikkus: 181 m, Kiirus: 3.30 m/s, Ideaalaeg: 55.00 s, Maksimumaeg: 110.00 s, Kohtunik: Minna Räsänen, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Raff, Rafferty vom grünen Kuckuck, Bordercollie Monika Põld 34.45 5.25 5 -20.55 5.00
2 Piki, Toberoi Birch, Bordercollie Stefi Praakli 31.59 5.73 10 -23.41 10.00
3 Pippin, Peak River Magical Love, Austraalia lambakoer Triin Jaaniste 36.35 4.98 10 -18.65 10.00
4 Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 40.78 4.44 10 -14.22 10.00
Iker, Never Never Land D'Wolverine, Bordercollie Jana Trepp 100.00 DSQ
Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 100.00 DSQ

V3- agilityrada A2

mini

Raja pikkus: 181 m, Kiirus: 3.30 m/s, Ideaalaeg: 55.00 s, Maksimumaeg: 110.00 s, Kohtunik: Minna Räsänen, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Jessie, Snowflake, Kääbuspuudel Marietta Madisson 35.05 5.16 0 -19.95 0.00 SERT
Keta, Snow Danwest Kingdom Katrine, Papillon Gunita 100.00 DSQ
Jesse, White Coastal Little Bluepearl, Shetlandi lambakoer Ede Brand 100.00 DSQ
Nessie, Tsillelmady Cruella Renesmee, Papillon Daisy Pae 100.00 DSQ
Mocca, Mocca, Jack russell terjer Berit Eriste 100.00 DSQ
Gizmo, Siimlines Love Is All U Need, Papillon Triin Tammsalu 100.00 DSQ
Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 181 m, Kiirus: 3.30 m/s, Ideaalaeg: 55.00 s, Maksimumaeg: 110.00 s, Kohtunik: Minna Räsänen, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Driff, Est Kalvana Decadent Treat, Inglise kokkerspanjel Ene Mae 36.86 4.91 0 -18.14 0.00
2 Fürge, Köves-berci Betyar Fürge, Mudi Anastassia Tamm 33.74 5.36 10 -21.26 10.00
Farley , White Coastal Little Farley, Shetlandi lambakoer Maarja Ojassalu 100.00 DSQ
Doora, Ladylike Diabelski Usmiech, Staffordshire Bull Terrier Merle Pruul 100.00 DNS

maksi

Raja pikkus: 181 m, Kiirus: 3.30 m/s, Ideaalaeg: 55.00 s, Maksimumaeg: 110.00 s, Kohtunik: Minna Räsänen, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 32.57 5.56 0 -22.43 0.00
2 Iker, Never Never Land D'Wolverine, Bordercollie Jana Trepp 34.28 5.28 0 -20.72 0.00 SERT
3 Piki, Toberoi Birch, Bordercollie Stefi Praakli 32.49 5.57 5 -22.51 5.00
4 Raff, Rafferty vom grünen Kuckuck, Bordercollie Monika Põld 33.66 5.38 5 -21.34 5.00
5 Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 38.95 4.65 10 -16.05 10.00
6 Pippin, Peak River Magical Love, Austraalia lambakoer Triin Jaaniste 38.99 4.64 15 -16.01 15.00

V4- agilityrada A1

mini

Raja pikkus: 184 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 58.00 s, Maksimumaeg: 116.00 s, Kohtunik: Minna Räsänen, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Kleopatra, Guniver Kleopatra, Lühikarvaline kääbustaks Julia Kikina 57.17 3.22 0 -0.83 0.00
2 Pähkel, As'Gunapal Be Happy My Hero, Bostoni terjer Maarja Padari 41.96 4.39 10 -16.04 10.00
3 Džon, Dilina Royal Tellement Beau , kääbusspits Jelena Voronova 68.55 2.68 5 10.55 15.55
4 Bobby, Royal Fantasy Fascino Fortunato, Cavalier king charles spaniel AnniKa Mumm 66.36 2.77 15 8.36 23.36
5 Iiris, Airis , Tõuta Anželika Hanson 79.19 2.32 5 21.19 26.19
Stefi , Armirelli Feeling Good, Austraalia terjer Steiv Silm 100.00 DSQ
Sandy, Sandy, Tõuta Elis Kaas 100.00 DSQ
Maru, Päiksekiir Maru, Kääbuspinšer Ivika Sootla 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 184 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 58.00 s, Maksimumaeg: 116.00 s, Kohtunik: Minna Räsänen, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Pipi, Sheba Sabrena, Tõuta Kati Ilves 64.12 2.87 10 6.12 16.12
Jetta, Karolegotto Josetta, Romagna veekoer Karoliina Kansi 100.00 DSQ
La, Griselda L'impavida, Austraalia kelpie Mary Naber 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 184 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 58.00 s, Maksimumaeg: 116.00 s, Kohtunik: Minna Räsänen, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Nena, Limetka Deabei, Bordercollie Grete Tähiste 35.21 5.23 5 -22.79 5.00
2 Jemma, Wildfinn Carezzevole Bionda, Romagna veekoer Karoliina Kansi 40.04 4.60 5 -17.96 5.00
3 Romi , Smiling Snowball April's Romance, Samojeedi koer Jaanus Kosenkranius 42.65 4.31 5 -15.35 5.00
4 Bruno, Udolas Vaivorykšte, Šnautser Elena Kravchenko 50.66 3.63 10 -7.34 10.00
5 Jessy, Amadea Bright Heavenly Love, Bordercollie Imbi Soa 45.49 4.04 15 -12.51 15.00
Buffy, Misty Highland Buffy, Bordercollie Sandra Leppik 100.00 DSQ
Mirka, Martinas Mercuria, Suur puudel Elina Lasseron 100.00 DSQ
Nero, Denola Baltazar Brown Raniero, Dalmaatsia koer Eve Aavik 100.00 DSQ
Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 100.00 DSQ

V5- agilityrada A1

mini

Raja pikkus: 175 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 55.00 s, Maksimumaeg: 110.00 s, Kohtunik: Minna Räsänen, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Kleopatra, Guniver Kleopatra, Lühikarvaline kääbustaks Julia Kikina 57.30 3.05 0 2.30 2.30
2 Bobby, Royal Fantasy Fascino Fortunato, Cavalier king charles spaniel AnniKa Mumm 62.66 2.79 5 7.66 12.66
3 Džon, Dilina Royal Tellement Beau , kääbusspits Jelena Voronova 67.98 2.57 5 12.98 17.98
4 Stefi , Armirelli Feeling Good, Austraalia terjer Steiv Silm 62.55 2.80 25 7.55 32.55
5 Iiris, Airis , Tõuta Anželika Hanson 80.33 2.18 10 25.33 35.33
Pähkel, As'Gunapal Be Happy My Hero, Bostoni terjer Maarja Padari 100.00 DSQ
Sandy, Sandy, Tõuta Elis Kaas 100.00 DSQ
Maru, Päiksekiir Maru, Kääbuspinšer Ivika Sootla 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 175 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 55.00 s, Maksimumaeg: 110.00 s, Kohtunik: Minna Räsänen, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Jetta, Karolegotto Josetta, Romagna veekoer Karoliina Kansi 36.71 4.77 0 -18.29 0.00
2 Pipi, Sheba Sabrena, Tõuta Kati Ilves 56.44 3.10 5 1.44 6.44
3 La, Griselda L'impavida, Austraalia kelpie Mary Naber 33.05 5.30 15 -21.95 15.00

maksi

Raja pikkus: 175 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 55.00 s, Maksimumaeg: 110.00 s, Kohtunik: Minna Räsänen, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Nena, Limetka Deabei, Bordercollie Grete Tähiste 35.66 4.91 0 -19.34 0.00 SERT
2 Romi , Smiling Snowball April's Romance, Samojeedi koer Jaanus Kosenkranius 44.71 3.91 5 -10.29 5.00
3 Jessy, Amadea Bright Heavenly Love, Bordercollie Imbi Soa 38.87 4.50 10 -16.13 10.00
Buffy, Misty Highland Buffy, Bordercollie Sandra Leppik 100.00 DSQ
Mirka, Martinas Mercuria, Suur puudel Elina Lasseron 100.00 DSQ
Nero, Denola Baltazar Brown Raniero, Dalmaatsia koer Eve Aavik 100.00 DSQ
Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 100.00 DSQ
Bruno, Udolas Vaivorykšte, Šnautser Elena Kravchenko 100.00 DSQ
Jemma, Wildfinn Carezzevole Bionda, Romagna veekoer Karoliina Kansi 100.00 DSQ

V6- hüpperada A1

mini

Raja pikkus: 163 m, Kiirus: 3.30 m/s, Ideaalaeg: 49.00 s, Maksimumaeg: 98.00 s, Kohtunik: Minna Räsänen, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Sandy, Sandy, Tõuta Elis Kaas 40.91 3.98 0 -8.09 0.00
2 Pähkel, As'Gunapal Be Happy My Hero, Bostoni terjer Maarja Padari 37.47 4.35 5 -11.53 5.00
3 Bobby, Royal Fantasy Fascino Fortunato, Cavalier king charles spaniel AnniKa Mumm 54.29 3.00 5 5.29 10.29
4 Kleopatra, Guniver Kleopatra, Lühikarvaline kääbustaks Julia Kikina 55.20 2.95 5 6.20 11.20
5 Maru, Päiksekiir Maru, Kääbuspinšer Ivika Sootla 39.65 4.11 15 -9.35 15.00
6 Iiris, Airis , Tõuta Anželika Hanson 76.46 2.13 0 27.46 27.46
Hanni, Hanni, Toypuudel Svetlana Baikova 100.00 DSQ
Džon, Dilina Royal Tellement Beau , kääbusspits Jelena Voronova 100.00 DSQ
Stefi , Armirelli Feeling Good, Austraalia terjer Steiv Silm 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 163 m, Kiirus: 3.30 m/s, Ideaalaeg: 49.00 s, Maksimumaeg: 98.00 s, Kohtunik: Minna Räsänen, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 La, Griselda L'impavida, Austraalia kelpie Mary Naber 31.66 5.15 0 -17.34 0.00
2 Jetta, Karolegotto Josetta, Romagna veekoer Karoliina Kansi 44.66 3.65 5 -4.34 5.00
Pipi, Sheba Sabrena, Tõuta Kati Ilves 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 163 m, Kiirus: 3.30 m/s, Ideaalaeg: 49.00 s, Maksimumaeg: 98.00 s, Kohtunik: Minna Räsänen, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Nero, Denola Baltazar Brown Raniero, Dalmaatsia koer Eve Aavik 44.99 3.62 5 -4.01 5.00
2 Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 29.74 5.48 10 -19.26 10.00
3 Nena, Limetka Deabei, Bordercollie Grete Tähiste 35.70 4.57 10 -13.30 10.00
4 Romi , Smiling Snowball April's Romance, Samojeedi koer Jaanus Kosenkranius 38.34 4.25 10 -10.66 10.00
5 Jemma, Wildfinn Carezzevole Bionda, Romagna veekoer Karoliina Kansi 38.98 4.18 10 -10.02 10.00
6 Buffy, Misty Highland Buffy, Bordercollie Sandra Leppik 33.85 4.82 15 -15.15 15.00
7 Bruno, Udolas Vaivorykšte, Šnautser Elena Kravchenko 51.04 3.19 15 2.04 17.04
8 Mirka, Martinas Mercuria, Suur puudel Elina Lasseron 78.38 2.08 10 29.38 39.38

V7- A0 hüpperada

mini

Raja pikkus: 106 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 35.00 s, Maksimumaeg: 70.00 s, Kohtunik: Minna Räsänen, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Shandy, Vortex Shandy For The Leader is Antagrada, Saksa jahiterjer Andrey Kikin 17.30 6.13 0 -17.70 0.00
2 Capa, Volfrad Viva Capable of Anything, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 22.18 4.78 0 -12.82 0.00
3 Greisa, Harmony FlyGrace, Papillon GUNITA ROMANOVSKA 22.75 4.66 0 -12.25 0.00
4 Kiwis, Eloras Arcus Spalvos, Shetlandi lambakoer Darius Kanapeckas 22.95 4.62 0 -12.05 0.00
5 Loore, Luminosa Notte di Luce, Bologna bichon Piret Reinsalu 23.09 4.59 0 -11.91 0.00
6 Rocky, Rocky, Chihuahua Svetlana Baikova 28.41 3.73 0 -6.59 0.00
7 Wifi, Lamborgini Uragan Emoushins, Jack russell terjer Ingrid Vaas 19.27 5.50 5 -15.73 5.00
8 Reesi, Elga Star Gracia , Kääbuspinšer Külli Kolberg 21.95 4.83 15 -13.05 15.00
Zeona, Zeona Arival, Kääbuspinšer Maria Fomitsjova 100.00 DSQ
Ats, Aviator Kuraz Elit, Mops Merete Tõnutare 100.00 DSQ
Sunny, Amirelli Keep Safe, Austraalia terjer Katrina Tammistu 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 106 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 35.00 s, Maksimumaeg: 70.00 s, Kohtunik: Minna Räsänen, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 15.20 6.97 0 -19.80 0.00
2 Mimi, Karolegotto Kumquat, Romagna veekoer Karoliina Kansi 15.82 6.70 0 -19.18 0.00
3 Jeta, Flyland Jet Stream, Shetlandi lambakoer Tatjana Ponomarenko 17.00 6.24 0 -18.00 0.00
4 Sessi, Flyland Double Success, Shetlandi lambakoer Piret Eriste 20.30 5.22 0 -14.70 0.00
5 Elli , Odelia Chriskooi's, Hollandi väike veelinnukoer Piia Liisa Künnapas 22.33 4.75 0 -12.67 0.00
6 Bella , Estrellest Okeana, beagle Imbi Viikberg 25.15 4.21 5 -9.85 5.00

maksi

Raja pikkus: 106 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 35.00 s, Maksimumaeg: 70.00 s, Kohtunik: Minna Räsänen, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 14.85 7.14 0 -20.15 0.00
2 Nullah, Glaginye Kynuna, Austraalia kelpie Tiina Kurs 16.06 6.60 0 -18.94 0.00
3 Lissu, Rayntes Lisbon, Saksa lambakoer Jaanika Hein 20.53 5.16 0 -14.47 0.00
4 Hugo, Karjapeni Lenny, Austraalia karjakoer Sirje Martin 23.88 4.44 0 -11.12 0.00
5 Fly, Flyland Creme Soda, Bordercollie Arvydas Vilkonis 15.10 7.02 5 -19.90 5.00
Piper, Aimi Great Joy, Chodsky Pes Merit Rahnik 100.00 DSQ
Race, Race, Bordercollie Edgar Lepik 100.00 DSQ
Raito, Dragon Roar Scigajac Wiatr, Bordercollie Maria Kivastik 100.00 DNS

V8- A0 hüpperada

mini

Raja pikkus: 106 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 35.00 s, Maksimumaeg: 70.00 s, Kohtunik: Minna Räsänen, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Capa, Volfrad Viva Capable of Anything, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 21.59 4.91 0 -13.41 0.00
2 Loore, Luminosa Notte di Luce, Bologna bichon Piret Reinsalu 22.87 4.63 0 -12.13 0.00
3 Wifi, Lamborgini Uragan Emoushins, Jack russell terjer Ingrid Vaas 19.02 5.57 5 -15.98 5.00
4 Reesi, Elga Star Gracia , Kääbuspinšer Külli Kolberg 19.27 5.50 5 -15.73 5.00
5 Kiwis, Eloras Arcus Spalvos, Shetlandi lambakoer Darius Kanapeckas 25.23 4.20 5 -9.77 5.00
6 Rocky, Rocky, Chihuahua Svetlana Baikova 31.06 3.41 5 -3.94 5.00
Greisa, Harmony FlyGrace, Papillon GUNITA ROMANOVSKA 100.00 DSQ
Zeona, Zeona Arival, Kääbuspinšer Maria Fomitsjova 100.00 DSQ
Ats, Aviator Kuraz Elit, Mops Merete Tõnutare 100.00 DSQ
Shandy, Vortex Shandy For The Leader is Antagrada, Saksa jahiterjer Andrey Kikin 100.00 DSQ
Sunny, Amirelli Keep Safe, Austraalia terjer Katrina Tammistu 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 106 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 35.00 s, Maksimumaeg: 70.00 s, Kohtunik: Minna Räsänen, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 15.51 6.83 0 -19.49 0.00
2 Jeta, Flyland Jet Stream, Shetlandi lambakoer Tatjana Ponomarenko 23.26 4.56 5 -11.74 5.00
Mimi, Karolegotto Kumquat, Romagna veekoer Karoliina Kansi 100.00 DSQ
Elli , Odelia Chriskooi's, Hollandi väike veelinnukoer Piia Liisa Künnapas 100.00 DSQ
Sessi, Flyland Double Success, Shetlandi lambakoer Piret Eriste 100.00 DSQ
Bella , Estrellest Okeana, beagle Imbi Viikberg 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 106 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 35.00 s, Maksimumaeg: 70.00 s, Kohtunik: Minna Räsänen, Lauasekretär: Kairit Laanepõld
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Lissu, Rayntes Lisbon, Saksa lambakoer Jaanika Hein 20.69 5.12 0 -14.31 0.00
2 Piper, Aimi Great Joy, Chodsky Pes Merit Rahnik 22.97 4.61 0 -12.03 0.00
3 Race, Race, Bordercollie Edgar Lepik 14.85 7.14 5 -20.15 5.00
Fly, Flyland Creme Soda, Bordercollie Arvydas Vilkonis 100.00 DSQ
Hugo, Karjapeni Lenny, Austraalia karjakoer Sirje Martin 100.00 DSQ
Nullah, Glaginye Kynuna, Austraalia kelpie Tiina Kurs 100.00 DSQ
Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 100.00 DSQ
Raito, Dragon Roar Scigajac Wiatr, Bordercollie Maria Kivastik 100.00 DNS