27.-28.mail RV agilityvõistlused Veskimetsas

V1-A0 hüpperada (27.05) mini midi maksi
V2-A0 hüpperada (27.05) mini midi maksi
V3-veteranide hüpperada (27.05) mini maksi
V4-veteranide hüpperada (27.05) mini maksi
V1-A3 hüpperada (27.05) mini midi maksi
V2-A3 agilityrada (27.05) mini midi maksi
V3-A3 agilityrada (27.05) mini midi maksi
V1-A1 agilityrada (27.05) mini midi maksi
V2-A1 hüpperada (27.05) mini midi maksi
V1-A2 hüpperada (27.05) mini midi maksi
V2-A2 agilityrada (27.05) mini midi maksi
V1-A3 RV hüpperada (28.05) mini midi maksi
V2-A3 RV agilityrada(CACIAG) (28.05) mini midi maksi
V1-A1 agilityrada (28.05) mini midi maksi
V2-A1 agilityrada (28.05) mini midi maksi
V1-A2 agilityrada (28.05) mini midi maksi
V2-A2 agilityrada (28.05) mini midi maksi

V1-A0 hüpperada (27.05)

mini

Raja pikkus: 124 m, Kiirus: 2.50 m/s, Ideaalaeg: 50.00 s, Maksimumaeg: 75.00 s, Kohtunik: Lenka Pankova (Tshehhi), Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Lulu, Impala Essence Elisey, Papillon Maarja Antov 22.03 5.63 0 -27.97 0.00
2 Smokey , Astersland Black Smoke, Welsh Corgi Pembroke Merike Kodanipork 26.65 4.65 0 -23.35 0.00
3 Fenya, Fenya, Väike brabandi grifoon Olesja Goltsman 27.42 4.52 0 -22.58 0.00
4 Capa, Volfrad Viva Capable of Anything, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 28.14 4.41 0 -21.86 0.00
5 Hank, Hank, tõutu Kirke Kirik 28.51 4.35 0 -21.49 0.00
6 Hanka, HOW BEAUTIFULL YOU ARE TORQUES, Bostoni terjer Veronka Agurauja 28.70 4.32 0 -21.30 0.00
7 Zeona, Zeona Arival, Kääbuspinšer Maria Fomitsjova 32.66 3.80 0 -17.34 0.00
8 Präänik, Bratis Braxton of Rising Sun, väike spits (kleinspitz) Mairiin Kask 37.86 3.28 0 -12.14 0.00
9 Nora, Hepulin Epione, Kääbuspinšer Kairi Timusk 32.04 3.87 10 -17.96 10.00
Taavi, Dingir-ra Archangel, cavalier king charles spanjel Marilin Reintamm 100.00 DSQ
Cello, Legendol Celentano, Kääbussnautser Kaja Kadarik 100.00 DSQ
Gamma, Käpälämäki Hiltun Gamma, Pikakarvaline taks Sirli Pütsepp 100.00 DSQ
Shandy, Vortex Shandy For The Leader is Antagrada, Saksa jahiterjer Andrey Kikin 100.00 DSQ
Finni, Fantastic Shot of Fortis, Tõuta Sven Soiver 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 124 m, Kiirus: 2.50 m/s, Ideaalaeg: 50.00 s, Maksimumaeg: 75.00 s, Kohtunik: Lenka Pankova (Tshehhi), Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Mimi, Karolegotto Kumquat, Romagna veekoer Karoliina Kansi 19.92 6.22 0 -30.08 0.00
2 Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 20.12 6.16 0 -29.88 0.00
3 Jeta, Flyland Jet Stream, Shetlandi lambakoer Tatjana Ponomarenko 21.70 5.71 5 -28.30 5.00
Nali, Skovfarmen's Black Peek a Boo, Austraalia kelpie Inessa Zaitseva 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 124 m, Kiirus: 2.50 m/s, Ideaalaeg: 50.00 s, Maksimumaeg: 75.00 s, Kohtunik: Lenka Pankova (Tshehhi), Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Yarra, Tambo Jellee Kelpiebrink, Austraalia kelpie Marko Visse 19.36 6.40 0 -30.64 0.00
2 Zoey, Sajana Daugavas Loki, Austraalia lambakoer Triin Vasli 19.99 6.20 0 -30.01 0.00
3 Sofi, Peak River Fab Fortune, Austraalia lambakoer Aivi Valliste 20.62 6.01 0 -29.38 0.00
4 Naid , Leon Naid, Labradori retriiver Jekaterina Boiko 22.44 5.53 0 -27.56 0.00
5 Elli, Elli, Tõuta Relika Järveots 23.09 5.37 0 -26.91 0.00
6 Coccy, Coccinella Cane d'Oro Italiano, Itaalia corso Livia Kask 26.91 4.61 0 -23.09 0.00
7 Hugo, Karjapeni Lenny, Austraalia karjakoer Sirje Martin 38.69 3.20 5 -11.31 5.00
Chilli , Chilli Deabei, Bordercollie Kersti Lang 100.00 DSQ
Sofi, Ocean Galapaga Ausyte, Austraalia lambakoer Kaire Vaikma 100.00 DSQ
VIP , Hip-Hop Alfa Fortuna, Bordercollie Breit Pata 100.00 DSQ
Bosse, Mainspring Basil, Bordercollie Katrin Tamme 100.00 DSQ
Danger, Born To Win Warrior Danger, Sveitsi valge lambakoer Mari Mangusson 100.00 DSQ
Bööm, Brillian Bööm Cleverly Crazy, Austraalia kelpie Sara Naamanka 100.00 DSQ
Gi , Mainspring Ginger, Bordercollie Kirstin Põld 100.00 DNS

V2-A0 hüpperada (27.05)

mini

Raja pikkus: 130 m, Kiirus: 2.50 m/s, Ideaalaeg: 52.00 s, Maksimumaeg: 80.00 s, Kohtunik: Lenka Pankova (Tshehhi), Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Lulu, Impala Essence Elisey, Papillon Maarja Antov 22.69 5.73 0 -29.31 0.00
2 Fenya, Fenya, Väike brabandi grifoon Olesja Goltsman 27.19 4.78 0 -24.81 0.00
3 Capa, Volfrad Viva Capable of Anything, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 28.48 4.56 0 -23.52 0.00
4 Zeona, Zeona Arival, Kääbuspinšer Maria Fomitsjova 32.33 4.02 5 -19.67 5.00
5 Hank, Hank, tõutu Kirke Kirik 32.60 3.99 5 -19.40 5.00
6 Cello, Legendol Celentano, Kääbussnautser Kaja Kadarik 34.36 3.78 5 -17.64 5.00
7 Smokey , Astersland Black Smoke, Welsh Corgi Pembroke Merike Kodanipork 38.13 3.41 10 -13.87 10.00
Taavi, Dingir-ra Archangel, cavalier king charles spanjel Marilin Reintamm 100.00 DSQ
Nora, Hepulin Epione, Kääbuspinšer Kairi Timusk 100.00 DSQ
Hanka, HOW BEAUTIFULL YOU ARE TORQUES, Bostoni terjer Veronka Agurauja 100.00 DSQ
Präänik, Bratis Braxton of Rising Sun, väike spits (kleinspitz) Mairiin Kask 100.00 DSQ
Gamma, Käpälämäki Hiltun Gamma, Pikakarvaline taks Sirli Pütsepp 100.00 DSQ
Shandy, Vortex Shandy For The Leader is Antagrada, Saksa jahiterjer Andrey Kikin 100.00 DSQ
Finni, Fantastic Shot of Fortis, Tõuta Sven Soiver 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 130 m, Kiirus: 2.50 m/s, Ideaalaeg: 52.00 s, Maksimumaeg: 80.00 s, Kohtunik: Lenka Pankova (Tshehhi), Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 19.96 6.51 0 -32.04 0.00
2 Jeta, Flyland Jet Stream, Shetlandi lambakoer Tatjana Ponomarenko 23.54 5.52 0 -28.46 0.00
3 Mimi, Karolegotto Kumquat, Romagna veekoer Karoliina Kansi 25.39 5.12 5 -26.61 5.00
Nali, Skovfarmen's Black Peek a Boo, Austraalia kelpie Inessa Zaitseva 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 130 m, Kiirus: 2.50 m/s, Ideaalaeg: 52.00 s, Maksimumaeg: 80.00 s, Kohtunik: Lenka Pankova (Tshehhi), Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Yarra, Tambo Jellee Kelpiebrink, Austraalia kelpie Marko Visse 19.71 6.60 0 -32.29 0.00
2 Elli, Elli, Tõuta Relika Järveots 22.91 5.67 0 -29.09 0.00
3 VIP , Hip-Hop Alfa Fortuna, Bordercollie Breit Pata 20.94 6.21 5 -31.06 5.00
4 Naid , Leon Naid, Labradori retriiver Jekaterina Boiko 23.36 5.57 5 -28.64 5.00
5 Danger, Born To Win Warrior Danger, Sveitsi valge lambakoer Mari Mangusson 29.88 4.35 5 -22.12 5.00
6 Bosse, Mainspring Basil, Bordercollie Katrin Tamme 36.96 3.52 5 -15.04 5.00
7 Coccy, Coccinella Cane d'Oro Italiano, Itaalia corso Livia Kask 30.07 4.32 10 -21.93 10.00
Chilli , Chilli Deabei, Bordercollie Kersti Lang 100.00 DSQ
Sofi, Peak River Fab Fortune, Austraalia lambakoer Aivi Valliste 100.00 DSQ
Sofi, Ocean Galapaga Ausyte, Austraalia lambakoer Kaire Vaikma 100.00 DSQ
Hugo, Karjapeni Lenny, Austraalia karjakoer Sirje Martin 100.00 DSQ
Bööm, Brillian Bööm Cleverly Crazy, Austraalia kelpie Sara Naamanka 100.00 DSQ
Zoey, Sajana Daugavas Loki, Austraalia lambakoer Triin Vasli 100.00 DSQ
Gi , Mainspring Ginger, Bordercollie Kirstin Põld 100.00 DNS

V3-veteranide hüpperada (27.05)

mini

Raja pikkus: 124 m, Kiirus: 2.50 m/s, Ideaalaeg: 50.00 s, Maksimumaeg: 75.00 s, Kohtunik: Lenka Pankova (Tshehhi), Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 25.89 4.79 0 -24.11 0.00
2 Vitas, Ansvel New Style, Kääbuspuudel Jelena Virro 30.61 4.05 5 -19.39 5.00
3 Muki, Käpylä Mosku, Saksa keskmine spits Külli Ragel 31.58 3.93 5 -18.42 5.00

maksi

Raja pikkus: 124 m, Kiirus: 2.50 m/s, Ideaalaeg: 50.00 s, Maksimumaeg: 75.00 s, Kohtunik: Lenka Pankova (Tshehhi), Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 21.24 5.84 0 -28.76 0.00
2 Poco, Skipper, Austraalia kelpie Alessa Koskinen 22.00 5.64 0 -28.00 0.00
3 Rurik, Rusch Mix Rurik, Suur puudel Greete Tammsalu 61.39 2.02 0 11.39 11.39
Josias, Lapinlumon Josias, Romagna veekoer Karoliina Kansi 100.00 DSQ
Kira, Shellkit Saga of Disa, Airedale'i terjer Asja Kremljakova 100.00 DNS

V4-veteranide hüpperada (27.05)

mini

Raja pikkus: 130 m, Kiirus: 2.50 m/s, Ideaalaeg: 50.00 s, Maksimumaeg: 80.00 s, Kohtunik: Lenka Pankova (Tshehhi), Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Vitas, Ansvel New Style, Kääbuspuudel Jelena Virro 27.47 4.73 0 -22.53 0.00
2 Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 28.45 4.57 0 -21.55 0.00
3 Muki, Käpylä Mosku, Saksa keskmine spits Külli Ragel 31.38 4.14 0 -18.62 0.00

maksi

Raja pikkus: 130 m, Kiirus: 2.50 m/s, Ideaalaeg: 50.00 s, Maksimumaeg: 80.00 s, Kohtunik: Lenka Pankova (Tshehhi), Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 22.37 5.81 0 -27.63 0.00
2 Poco, Skipper, Austraalia kelpie Alessa Koskinen 23.53 5.52 0 -26.47 0.00
Rurik, Rusch Mix Rurik, Suur puudel Greete Tammsalu 100.00 DSQ
Josias, Lapinlumon Josias, Romagna veekoer Karoliina Kansi 100.00 DSQ
Kira, Shellkit Saga of Disa, Airedale'i terjer Asja Kremljakova 100.00 DNS

V1-A3 hüpperada (27.05)

mini

Raja pikkus: 180 m, Kiirus: 4.30 m/s, Ideaalaeg: 42.00 s, Maksimumaeg: 68.00 s, Kohtunik: Lenka Pankova (Tshehhi), Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 37.97 4.74 0 -4.03 0.00
2 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 38.44 4.68 0 -3.56 0.00
3 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 39.14 4.60 0 -2.86 0.00
4 Flaffi, Favorite Class Madam, tõutu Liisi Vilba 40.02 4.50 0 -1.98 0.00
5 Herta, Jump´n´Roll Herta, jack russell'i terjer Elo Võõsa 43.65 4.12 0 1.65 1.65
6 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 45.57 3.95 0 3.57 3.57
7 My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 38.02 4.73 5 -3.98 5.00
8 Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 47.25 3.81 0 5.25 5.25
9 Bently, Bently Berin Elison, Tõuta Marina Bagrova 48.38 3.72 0 6.38 6.38
Muki, Käpylä Mosku, Saksa keskmine spits Külli Ragel 100.00 DSQ
Laura, Laura, Tõuta Marju Mikkel 100.00 DSQ
Minku, Flyland Running Squirrel, Shetlandi lambakoer Maarja Haljasmäe 100.00 DSQ
Grummi, Glorentin Grumber, West highland white terjer Anu Helemäe 100.00 DSQ
Artie, Toyway Work Of Art, Kääbuspuudel Viktoria Tšižova 100.00 DSQ
Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 100.00 DSQ
Brem, It`Sverana Premira, Väike brabandi grifoon Elen Koiduste 100.00 DSQ
Kira, Dynamika Dummles, Cardigan Welsh Corgi Julija Kostecka 100.00 DSQ
Nante, Danaini Baron de Nantes, Papillon Kamilla Alma Vilderson 100.00 DSQ
Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 180 m, Kiirus: 4.30 m/s, Ideaalaeg: 42.00 s, Maksimumaeg: 68.00 s, Kohtunik: Lenka Pankova (Tshehhi), Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 37.47 4.80 0 -4.53 0.00
2 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 38.09 4.73 0 -3.91 0.00
3 Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 39.44 4.56 0 -2.56 0.00
4 Stels, Marvitholl Ikar, Shetlandi lambakoer Svetlana Prokopenko 40.34 4.46 0 -1.66 0.00
5 Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 41.52 4.34 0 -0.48 0.00
6 Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 46.97 3.83 0 4.97 4.97
7 Edi , Flygance White Crystal Edison, Ameerika kokkerspanjel Kadi Karu 41.09 4.38 5 -0.91 5.00
Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 100.00 DSQ
Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 100.00 DSQ
Pipa, Chanson d`Ete Barracuda, Väike puudel Jane Tüksammel 100.00 DSQ
Shelly, Elbar's Golden Gerbera, Shetlandi lambakoer Merili Pärn 100.00 DSQ
Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 100.00 DSQ
Gella , Genrietta iz Grafstva de Gamba, Hollandi väike veelinnukoer Irina Bogdan 100.00 DSQ
Emil, Emil, Tõuta Aleksander Melts 100.00 DSQ
Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 180 m, Kiirus: 4.30 m/s, Ideaalaeg: 42.00 s, Maksimumaeg: 68.00 s, Kohtunik: Lenka Pankova (Tshehhi), Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 34.73 5.18 0 -7.27 0.00
2 Dints, -Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 34.97 5.15 0 -7.03 0.00
3 Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 35.38 5.09 0 -6.62 0.00
4 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 35.56 5.06 0 -6.44 0.00
5 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 36.86 4.88 0 -5.14 0.00
6 Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 38.88 4.63 0 -3.12 0.00
7 Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 38.36 4.69 5 -3.64 5.00
8 Clara, Clara Dynamic Quest, Bordercollie Kadi Saviauk 38.47 4.68 5 -3.53 5.00
9 Enzo , Enzo Hendl, Bordercollie Natalja Garastsenko 38.78 4.64 5 -3.22 5.00
10 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 39.04 4.61 5 -2.96 5.00
11 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 40.26 4.47 5 -1.74 5.00
12 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 40.47 4.45 5 -1.53 5.00
13 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 49.00 3.67 0 7.00 7.00
14 Lulu, Konuveres Nostalgic Covergirl , Siberi Husky Janeli Tikk 49.89 3.61 5 7.89 12.89
15 Franky, Franky, Tõuta Breit Pata 53.27 3.38 10 11.27 21.27
Rita, I´m Terra Antyda Amazing, Kuldne retriiver Susanna Metsla 100.00 DSQ
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ
Mika, Gammurabi Very Amikabl Viper, Suursnautser Jelena Dolski 100.00 DSQ
Mõsh, Never Never Land L´Vana, Bordercollie Olga Nasibullina 100.00 DSQ
Lexa, Amber Ice Ausyte, Austraalia lambakoer Krista Kolk 100.00 DSQ
Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Marko Visse 100.00 DSQ
Tex, Cefeus Tre Kronor II, Austraalia kelpie Alessa Koskinen 100.00 DSQ
Dobby, Flyland Black Blizzard, Bordercollie Maarja Haljasmäe 100.00 DSQ
Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 100.00 DSQ
Jalisa, Karolegotto Jalisa, Romagna veekoer Karoliina Kansi 100.00 DSQ
Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 100.00 DSQ
Mavericks, Fire Rock Gron, Bordercollie Siim Toim 100.00 DSQ
Hunter, Zboj Epaton, Bretooni spanjel Reelika Pata 100.00 DSQ
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DNS
Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 100.00 DNS

V2-A3 agilityrada (27.05)

mini

Raja pikkus: 182 m, Kiirus: 3.85 m/s, Ideaalaeg: 47.00 s, Maksimumaeg: 75.00 s, Kohtunik: Lenka Pankova (Tshehhi), Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 36.25 5.02 0 -10.75 0.00
2 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 44.78 4.06 0 -2.22 0.00
3 Brem, It`Sverana Premira, Väike brabandi grifoon Elen Koiduste 48.43 3.76 0 1.43 1.43
4 Bently, Bently Berin Elison, Tõuta Marina Bagrova 49.98 3.64 0 2.98 2.98
5 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 38.73 4.70 5 -8.27 5.00
6 Flaffi, Favorite Class Madam, tõutu Liisi Vilba 40.46 4.50 5 -6.54 5.00
7 Kira, Dynamika Dummles, Cardigan Welsh Corgi Julija Kostecka 42.13 4.32 5 -4.87 5.00
8 Herta, Jump´n´Roll Herta, jack russell'i terjer Elo Võõsa 49.58 3.67 5 2.58 7.58
9 Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 58.90 3.09 10 11.90 21.90
Muki, Käpylä Mosku, Saksa keskmine spits Külli Ragel 100.00 DSQ
Laura, Laura, Tõuta Marju Mikkel 100.00 DSQ
My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 100.00 DSQ
Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 100.00 DSQ
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 100.00 DSQ
Minku, Flyland Running Squirrel, Shetlandi lambakoer Maarja Haljasmäe 100.00 DSQ
Grummi, Glorentin Grumber, West highland white terjer Anu Helemäe 100.00 DSQ
Artie, Toyway Work Of Art, Kääbuspuudel Viktoria Tšižova 100.00 DSQ
Morris, Royal Fantasy Up To Wild Comet, Cavalier king charles spaniel Kaire Kala 100.00 DSQ
Nante, Danaini Baron de Nantes, Papillon Kamilla Alma Vilderson 100.00 DSQ
Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 182 m, Kiirus: 3.85 m/s, Ideaalaeg: 47.00 s, Maksimumaeg: 75.00 s, Kohtunik: Lenka Pankova (Tshehhi), Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 35.90 5.07 0 -11.10 0.00
2 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 37.78 4.82 0 -9.22 0.00
3 Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 40.72 4.47 0 -6.28 0.00
4 Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 40.02 4.55 5 -6.98 5.00
5 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 43.30 4.20 5 -3.70 5.00
6 Tessy, Väle Sitikas Triinu, beagle Kristin Puusepp 46.10 3.95 5 -0.90 5.00
7 Nopi, Happy Dog Nobe, beagle Maria Pernits 51.13 3.56 10 4.13 14.13
8 Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 63.16 2.88 15 16.16 31.16
Edi , Flygance White Crystal Edison, Ameerika kokkerspanjel Kadi Karu 100.00 DSQ
Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 100.00 DSQ
Pipa, Chanson d`Ete Barracuda, Väike puudel Jane Tüksammel 100.00 DSQ
Shelly, Elbar's Golden Gerbera, Shetlandi lambakoer Merili Pärn 100.00 DSQ
Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 100.00 DSQ
Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 100.00 DSQ
Gella , Genrietta iz Grafstva de Gamba, Hollandi väike veelinnukoer Irina Bogdan 100.00 DSQ
Emil, Emil, Tõuta Aleksander Melts 100.00 DSQ
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 100.00 DSQ
Stels, Marvitholl Ikar, Shetlandi lambakoer Svetlana Prokopenko 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 182 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 45.00 s, Maksimumaeg: 75.00 s, Kohtunik: Lenka Pankova (Tshehhi), Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 36.93 4.93 0 -8.07 0.00
2 Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 38.53 4.72 0 -6.47 0.00
3 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 41.29 4.41 0 -3.71 0.00
4 Franky, Franky, Tõuta Breit Pata 46.53 3.91 0 1.53 1.53
5 Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 34.25 5.31 5 -10.75 5.00
6 Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 36.32 5.01 5 -8.68 5.00
7 Mõsh, Never Never Land L´Vana, Bordercollie Olga Nasibullina 41.88 4.35 5 -3.12 5.00
8 Clara, Clara Dynamic Quest, Bordercollie Kadi Saviauk 43.08 4.22 5 -1.92 5.00
9 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 43.28 4.21 5 -1.72 5.00
10 Lexa, Amber Ice Ausyte, Austraalia lambakoer Krista Kolk 44.64 4.08 5 -0.36 5.00
11 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 52.12 3.49 0 7.12 7.12
12 Lulu, Konuveres Nostalgic Covergirl , Siberi Husky Janeli Tikk 54.24 3.36 5 9.24 14.24
13 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 37.35 4.87 15 -7.65 15.00
Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 100.00 DSQ
Jade, Never Never Land A'palinka, Bordercollie Raul Siim 100.00 DSQ
Rita, I´m Terra Antyda Amazing, Kuldne retriiver Susanna Metsla 100.00 DSQ
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ
Mika, Gammurabi Very Amikabl Viper, Suursnautser Jelena Dolski 100.00 DSQ
Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Marko Visse 100.00 DSQ
Tex, Cefeus Tre Kronor II, Austraalia kelpie Alessa Koskinen 100.00 DSQ
Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 100.00 DSQ
Jalisa, Karolegotto Jalisa, Romagna veekoer Karoliina Kansi 100.00 DSQ
Dints, -Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 100.00 DSQ
Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 100.00 DSQ
Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 100.00 DSQ
Mavericks, Fire Rock Gron, Bordercollie Siim Toim 100.00 DSQ
Enzo , Enzo Hendl, Bordercollie Natalja Garastsenko 100.00 DSQ
Hunter, Zboj Epaton, Bretooni spanjel Reelika Pata 100.00 DSQ
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DNS
Dobby, Flyland Black Blizzard, Bordercollie Maarja Haljasmäe 100.00 DNS
Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 100.00 DNS
Kira, Shellkit Saga of Disa, Airedale'i terjer Asja Kremljakova 100.00 DNS

V3-A3 agilityrada (27.05)

mini

Raja pikkus: 182 m, Kiirus: 3.85 m/s, Ideaalaeg: 48.00 s, Maksimumaeg: 68.00 s, Kohtunik: Lenka Pankova (Tshehhi), Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 40.03 4.55 0 -7.97 0.00
2 Nante, Danaini Baron de Nantes, Papillon Kamilla Alma Vilderson 44.65 4.08 0 -3.35 0.00
3 Laura, Laura, Tõuta Marju Mikkel 51.93 3.50 0 3.93 3.93
4 Kira, Dynamika Dummles, Cardigan Welsh Corgi Julija Kostecka 45.62 3.99 5 -2.38 5.00
5 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 48.29 3.77 5 0.29 5.29
6 Muki, Käpylä Mosku, Saksa keskmine spits Külli Ragel 63.30 2.88 0 15.30 15.30
7 Morris, Royal Fantasy Up To Wild Comet, Cavalier king charles spaniel Kaire Kala 54.94 3.31 15 6.94 21.94
8 Grummi, Glorentin Grumber, West highland white terjer Anu Helemäe 65.65 2.77 15 17.65 32.65
Bently, Bently Berin Elison, Tõuta Marina Bagrova 100.00 DSQ
Herta, Jump´n´Roll Herta, jack russell'i terjer Elo Võõsa 100.00 DSQ
Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 100.00 DSQ
My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 100.00 DSQ
Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 100.00 DSQ
Flaffi, Favorite Class Madam, tõutu Liisi Vilba 100.00 DSQ
Artie, Toyway Work Of Art, Kääbuspuudel Viktoria Tšižova 100.00 DSQ
Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 100.00 DSQ
Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 100.00 DSQ
Brem, It`Sverana Premira, Väike brabandi grifoon Elen Koiduste 100.00 DSQ
Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 182 m, Kiirus: 3.85 m/s, Ideaalaeg: 48.00 s, Maksimumaeg: 68.00 s, Kohtunik: Lenka Pankova (Tshehhi), Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 38.73 4.70 0 -9.27 0.00
2 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 39.16 4.65 0 -8.84 0.00
3 Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 45.59 3.99 0 -2.41 0.00
4 Pipa, Chanson d`Ete Barracuda, Väike puudel Jane Tüksammel 46.42 3.92 0 -1.58 0.00
5 Stels, Marvitholl Ikar, Shetlandi lambakoer Svetlana Prokopenko 46.51 3.91 0 -1.49 0.00
6 Gella , Genrietta iz Grafstva de Gamba, Hollandi väike veelinnukoer Irina Bogdan 53.68 3.39 0 5.68 5.68
7 Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 48.74 3.73 10 0.74 10.74
8 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 65.64 2.77 10 17.64 27.64
Edi , Flygance White Crystal Edison, Ameerika kokkerspanjel Kadi Karu 100.00 DSQ
Shelly, Elbar's Golden Gerbera, Shetlandi lambakoer Merili Pärn 100.00 DSQ
Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 100.00 DSQ
Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 100.00 DSQ
Emil, Emil, Tõuta Aleksander Melts 100.00 DSQ
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 100.00 DSQ
Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 100.00 DSQ
Tessy, Väle Sitikas Triinu, beagle Kristin Puusepp 100.00 DSQ
Nopi, Happy Dog Nobe, beagle Maria Pernits 100.00 DSQ
Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 182 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 68.00 s, Kohtunik: Lenka Pankova (Tshehhi), Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 43.50 4.18 0 -2.50 0.00
2 Lexa, Amber Ice Ausyte, Austraalia lambakoer Krista Kolk 48.79 3.73 0 2.79 2.79
3 Jade, Never Never Land A'palinka, Bordercollie Raul Siim 37.45 4.86 5 -8.55 5.00
4 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 39.19 4.64 5 -6.81 5.00
5 Enzo , Enzo Hendl, Bordercollie Natalja Garastsenko 40.88 4.45 5 -5.12 5.00
6 Clara, Clara Dynamic Quest, Bordercollie Kadi Saviauk 44.98 4.05 5 -1.02 5.00
7 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 52.20 3.49 0 6.20 6.20
8 Jalisa, Karolegotto Jalisa, Romagna veekoer Karoliina Kansi 56.30 3.23 5 10.30 15.30
9 Franky, Franky, Tõuta Breit Pata 53.55 3.40 10 7.55 17.55
10 Lulu, Konuveres Nostalgic Covergirl , Siberi Husky Janeli Tikk 58.71 3.10 5 12.71 17.71
11 Mika, Gammurabi Very Amikabl Viper, Suursnautser Jelena Dolski 51.47 3.54 15 5.47 20.47
12 Rita, I´m Terra Antyda Amazing, Kuldne retriiver Susanna Metsla 67.86 2.68 10 21.86 31.86
Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 100.00 DSQ
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ
Mõsh, Never Never Land L´Vana, Bordercollie Olga Nasibullina 100.00 DSQ
Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Marko Visse 100.00 DSQ
Tex, Cefeus Tre Kronor II, Austraalia kelpie Alessa Koskinen 100.00 DSQ
Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 100.00 DSQ
Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 100.00 DSQ
Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 100.00 DSQ
Hunter, Zboj Epaton, Bretooni spanjel Reelika Pata 100.00 DSQ
Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 100.00 DSQ
Dints, -Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 100.00 DSQ
Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 100.00 DSQ
Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 100.00 DSQ
Mavericks, Fire Rock Gron, Bordercollie Siim Toim 100.00 DSQ
Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 100.00 DSQ
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DNS
Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 100.00 DNS

V1-A1 agilityrada (27.05)

mini

Raja pikkus: 171 m, Kiirus: 2.75 m/s, Ideaalaeg: 62.00 s, Maksimumaeg: 96.00 s, Kohtunik: Lenka Pankova (Tshehhi), Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 45.84 3.73 0 -16.16 0.00 SERT
2 Emil, Lilly's Malachite Meadows, Papillon Külli Ragel 64.27 2.66 0 2.27 2.27
3 Sörel, Sörel, Tõuta Kristiin Helisalu 40.54 4.22 5 -21.46 5.00
4 Janis, Armirelli Hot Date , Austraalia terjer Ingrid Sats 45.91 3.72 20 -16.09 20.00
5 Alesja, Cosmopaws Absolute Star, Welsh Corgi Pembroke Oksana Ignatenkova 80.65 2.12 5 18.65 23.65
Rik, Lohusalu Frederika, jack russell'i terjer Epp Keevallik 100.00 DSQ
Maru, Päiksekiir Maru, Kääbuspinšer Ivika Sootla 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 171 m, Kiirus: 2.75 m/s, Ideaalaeg: 62.00 s, Maksimumaeg: 96.00 s, Kohtunik: Lenka Pankova (Tshehhi), Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Bella, White Coastal Little Blackpearl, Shetlandi lambakoer Sirli Pütsepp 56.97 3.00 0 -5.03 0.00
2 Jetta, Karolegotto Josetta, Romagna veekoer Karoliina Kansi 43.70 3.91 10 -18.30 10.00
3 Fiona, Chriskooi's Fiona, Hollandi väike veelinnukoer Inga Järv 39.48 4.33 15 -22.52 15.00

maksi

Raja pikkus: 171 m, Kiirus: 2.75 m/s, Ideaalaeg: 62.00 s, Maksimumaeg: 96.00 s, Kohtunik: Lenka Pankova (Tshehhi), Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 100.00 DSQ
Grima, Fire Rock Grima, Bordercollie Marko Visse 100.00 DSQ
Jemma, Wildfinn Carezzevole Bionda, Romagna veekoer Karoliina Kansi 100.00 DSQ
Fanni, Eaglemount Fantasie, Itaalia corso Elen Nurmetalu 100.00 DSQ
Nero, Denola Baltazar Brown Raniero, Dalmaatsia koer Eve Aavik 100.00 DSQ
Sofi, Sofi, Tõuta Ingrid Konsap 100.00 DSQ
Lissu, Icepeak Prider's Ranger, Bordercollie Mari Tobias 100.00 DSQ
Sohvi, Bring to Reason Bella Loore, Kuldne retriiver Eva Orav 100.00 DSQ
Tete, Maeglin Odete, Bordercollie Terell Pihlak 100.00 DSQ
Sandy, Peak River Bring Me Sunshine, Austraalia lambakoer Triin Vasli 100.00 DSQ
Fanta, Peak River Fab Fantasy, Austraalia lambakoer Kirstin Põld 100.00 DNS
Kenci, Ability Kenci Krissy, Saksa bokser Liile Jõgi 100.00 DNS

V2-A1 hüpperada (27.05)

mini

Raja pikkus: 138 m, Kiirus: 3.35 m/s, Ideaalaeg: 41.00 s, Maksimumaeg: 70.00 s, Kohtunik: Lenka Pankova (Tshehhi), Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Sörel, Sörel, Tõuta Kristiin Helisalu 31.64 4.36 5 -9.36 5.00
2 Maru, Päiksekiir Maru, Kääbuspinšer Ivika Sootla 34.54 4.00 5 -6.46 5.00
3 Alesja, Cosmopaws Absolute Star, Welsh Corgi Pembroke Oksana Ignatenkova 54.01 2.56 0 13.01 13.01
Emil, Lilly's Malachite Meadows, Papillon Külli Ragel 100.00 DSQ
Davis, Scandyline Ocean of Love, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 100.00 DSQ
Janis, Armirelli Hot Date , Austraalia terjer Ingrid Sats 100.00 DSQ
Rik, Lohusalu Frederika, jack russell'i terjer Epp Keevallik 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 138 m, Kiirus: 3.35 m/s, Ideaalaeg: 41.00 s, Maksimumaeg: 70.00 s, Kohtunik: Lenka Pankova (Tshehhi), Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Jetta, Karolegotto Josetta, Romagna veekoer Karoliina Kansi 28.33 4.87 0 -12.67 0.00
2 Fiona, Chriskooi's Fiona, Hollandi väike veelinnukoer Inga Järv 33.39 4.13 10 -7.61 10.00
Bella, White Coastal Little Blackpearl, Shetlandi lambakoer Sirli Pütsepp 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 138 m, Kiirus: 3.35 m/s, Ideaalaeg: 41.00 s, Maksimumaeg: 70.00 s, Kohtunik: Lenka Pankova (Tshehhi), Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Tete, Maeglin Odete, Bordercollie Terell Pihlak 26.72 5.16 0 -14.28 0.00
2 Sofi, Sofi, Tõuta Ingrid Konsap 39.49 3.49 0 -1.51 0.00
3 Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 24.77 5.57 5 -16.23 5.00
4 Sandy, Peak River Bring Me Sunshine, Austraalia lambakoer Triin Vasli 29.34 4.70 5 -11.66 5.00
5 Sohvi, Bring to Reason Bella Loore, Kuldne retriiver Eva Orav 44.13 3.13 10 3.13 13.13
6 Jemma, Wildfinn Carezzevole Bionda, Romagna veekoer Karoliina Kansi 35.68 3.87 20 -5.32 20.00
Grima, Fire Rock Grima, Bordercollie Marko Visse 100.00 DSQ
Fanni, Eaglemount Fantasie, Itaalia corso Elen Nurmetalu 100.00 DSQ
Nero, Denola Baltazar Brown Raniero, Dalmaatsia koer Eve Aavik 100.00 DSQ
Lissu, Icepeak Prider's Ranger, Bordercollie Mari Tobias 100.00 DSQ
Fanta, Peak River Fab Fantasy, Austraalia lambakoer Kirstin Põld 100.00 DNS
Kenci, Ability Kenci Krissy, Saksa bokser Liile Jõgi 100.00 DNS

V1-A2 hüpperada (27.05)

mini

Raja pikkus: 153 m, Kiirus: 3.95 m/s, Ideaalaeg: 39.00 s, Maksimumaeg: 65.00 s, Kohtunik: Lenka Pankova (Tshehhi), Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 30.82 4.96 5 -8.18 5.00
2 Lore, Lexberry's Snow Star Lore, Jack russell terjer Kadi Kivi 41.30 3.70 5 2.30 7.30
Gizmo, Siimlines Love Is All U Need, Papillon Triin Tammsalu 100.00 DSQ
Bosse, Bearded Angels Bosse, Kääbussnautser Agne Lund 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 153 m, Kiirus: 3.95 m/s, Ideaalaeg: 39.00 s, Maksimumaeg: 65.00 s, Kohtunik: Lenka Pankova (Tshehhi), Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 31.56 4.85 0 -7.44 0.00
2 Farley , White Coastal Little Farley, Shetlandi lambakoer Maarja Ojassalu 36.07 4.24 5 -2.93 5.00
3 Lucky, Toalmark Kiss Good Luck, Inglise kokkerspanjel Jaanika Reinmann 42.83 3.57 5 3.83 8.83
Kusti, Ability Black Jumper, Shetlandi lambakoer Eliise Põder 100.00 DSQ
Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 100.00 DSQ
Driff, Est Kalvana Decadent Treat, Inglise kokkerspanjel Ene Mae 100.00 DSQ
Fürge, Köves-berci Betyar Fürge, Mudi Anastassia Tamm

maksi

Raja pikkus: 153 m, Kiirus: 3.95 m/s, Ideaalaeg: 39.00 s, Maksimumaeg: 65.00 s, Kohtunik: Lenka Pankova (Tshehhi), Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 32.90 4.65 5 -6.10 5.00
2 Dora, Rhosyn vom grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 30.91 4.95 10 -8.09 10.00
3 Fera, Jenos' Goldi, Belgia lambakoer malinois Eliko Melb 45.64 3.35 5 6.64 11.64
4 Sass, Fire Rock Ginger, Bordercollie Tiina Jürjo 32.22 4.75 15 -6.78 15.00
Iker, Never Never Land D'Wolverine, Bordercollie Jana Trepp 100.00 DSQ
Frida, Esaber Vliegende Faranth, hollandi lambakoer, lühikarvaline Tiina Veskilt 100.00 DSQ
Rio , Skovfarmen´s Chocolate Naugty Nyack, Austraalia kelpie Alessa Koskinen 100.00 DSQ
Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 100.00 DSQ
Cricken, Ladyace Starlight Cricket, Austraalia lambakoer Anne Heinla 100.00 DSQ
Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 100.00 DSQ
Piki, Toberoi Birch, Bordercollie Stefi Praakli 100.00 DNS

V2-A2 agilityrada (27.05)

mini

Raja pikkus: 187 m, Kiirus: 3.60 m/s, Ideaalaeg: 52.00 s, Maksimumaeg: 80.00 s, Kohtunik: Lenka Pankova (Tshehhi), Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Lore, Lexberry's Snow Star Lore, Jack russell terjer Kadi Kivi 51.29 3.65 5 -0.71 5.00
Gizmo, Siimlines Love Is All U Need, Papillon Triin Tammsalu 100.00 DSQ
Bosse, Bearded Angels Bosse, Kääbussnautser Agne Lund 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 187 m, Kiirus: 3.60 m/s, Ideaalaeg: 52.00 s, Maksimumaeg: 80.00 s, Kohtunik: Lenka Pankova (Tshehhi), Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 40.33 4.64 0 -11.67 0.00 SERT
2 Lucky, Toalmark Kiss Good Luck, Inglise kokkerspanjel Jaanika Reinmann 48.31 3.87 0 -3.69 0.00 SERT
3 Fürge, Köves-berci Betyar Fürge, Mudi Anastassia Tamm 41.79 4.47 5 -10.21 5.00
4 Kusti, Ability Black Jumper, Shetlandi lambakoer Eliise Põder 44.24 4.23 5 -7.76 5.00
Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 100.00 DSQ
Driff, Est Kalvana Decadent Treat, Inglise kokkerspanjel Ene Mae 100.00 DSQ
Farley , White Coastal Little Farley, Shetlandi lambakoer Maarja Ojassalu 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 187 m, Kiirus: 3.60 m/s, Ideaalaeg: 52.00 s, Maksimumaeg: 80.00 s, Kohtunik: Lenka Pankova (Tshehhi), Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Dora, Rhosyn vom grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 33.99 5.50 0 -18.01 0.00 SERT
2 Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 38.75 4.83 5 -13.25 5.00
3 Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 43.68 4.28 10 -8.32 10.00
Iker, Never Never Land D'Wolverine, Bordercollie Jana Trepp 100.00 DSQ
Frida, Esaber Vliegende Faranth, hollandi lambakoer, lühikarvaline Tiina Veskilt 100.00 DSQ
Fera, Jenos' Goldi, Belgia lambakoer malinois Eliko Melb 100.00 DSQ
Rio , Skovfarmen´s Chocolate Naugty Nyack, Austraalia kelpie Alessa Koskinen 100.00 DSQ
Sass, Fire Rock Ginger, Bordercollie Tiina Jürjo 100.00 DSQ
Cricken, Ladyace Starlight Cricket, Austraalia lambakoer Anne Heinla 100.00 DSQ
Piki, Toberoi Birch, Bordercollie Stefi Praakli 100.00 DNS

V1-A3 RV hüpperada (28.05)

mini

Raja pikkus: 187 m, Kiirus: 4.20 m/s, Ideaalaeg: 44.00 s, Maksimumaeg: 70.00 s, Kohtunik: Lenka Pankova (Tshehhi), Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 36.58 5.11 0 -7.42 0.00
2 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 40.54 4.61 0 -3.46 0.00
3 Herta, Jump´n´Roll Herta, jack russell'i terjer Elo Võõsa 40.58 4.61 0 -3.42 0.00
4 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 46.05 4.06 0 2.05 2.05
5 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 38.57 4.85 5 -5.43 5.00
6 Nante, Danaini Baron de Nantes, Papillon Kamilla Alma Vilderson 43.16 4.33 5 -0.84 5.00
7 Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 50.68 3.69 0 6.68 6.68
8 My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 44.78 4.18 10 0.78 10.78
9 Lill, Wonder Babe of Happytails, Welsh terjer Tiina Jürjo 52.73 3.55 10 8.73 18.73
Muki, Käpylä Mosku, Saksa keskmine spits Külli Ragel 100.00 DSQ
Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 187 m, Kiirus: 4.20 m/s, Ideaalaeg: 44.00 s, Maksimumaeg: 70.00 s, Kohtunik: Lenka Pankova (Tshehhi), Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 37.17 5.03 0 -6.83 0.00
2 Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Lass 37.99 4.92 0 -6.01 0.00
3 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 38.84 4.81 0 -5.16 0.00
4 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 38.99 4.80 0 -5.01 0.00
5 Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 39.94 4.68 0 -4.06 0.00
6 Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 40.01 4.67 0 -3.99 0.00
7 Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 47.12 3.97 5 3.12 8.12
8 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 48.08 3.89 5 4.08 9.08
9 Nopi, Happy Dog Nobe, beagle Maria Pernits 50.31 3.72 5 6.31 11.31
10 Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 57.65 3.24 5 13.65 18.65
11 Küpsis, Love Legacy Bonzer Biscuit, beagle Katrin Keert 64.54 2.90 10 20.54 30.54
Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 100.00 DSQ
Gella , Genrietta iz Grafstva de Gamba, Hollandi väike veelinnukoer Irina Bogdan 100.00 DSQ
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 100.00 DSQ
Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 187 m, Kiirus: 4.20 m/s, Ideaalaeg: 44.00 s, Maksimumaeg: 70.00 s, Kohtunik: Lenka Pankova (Tshehhi), Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 35.86 5.21 0 -8.14 0.00
2 Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Marko Visse 36.11 5.18 0 -7.89 0.00
3 Dora, Rhosyn vom grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 36.22 5.16 0 -7.78 0.00
4 Tex, Cefeus Tre Kronor II, Austraalia kelpie Alessa Koskinen 39.61 4.72 0 -4.39 0.00
5 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 40.51 4.62 0 -3.49 0.00
6 Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Inga Järv 37.97 4.92 5 -6.03 5.00
7 Enzo , Enzo Hendl, Bordercollie Natalja Garastsenko 39.24 4.77 5 -4.76 5.00
8 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 40.36 4.63 5 -3.64 5.00
9 Bree, Cloudburst Gentle Breeze, Nova Scotia retriiver Berle Brant 44.97 4.16 5 0.97 5.97
10 Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 39.45 4.74 10 -4.55 10.00
11 Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 41.90 4.46 10 -2.10 10.00
12 Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 41.90 4.46 10 -2.10 10.00
13 Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 43.22 4.33 15 -0.78 15.00
14 Lexa, Amber Ice Ausyte, Austraalia lambakoer Krista Kolk 49.07 3.81 10 5.07 15.07
15 Kira, Shellkit Saga of Disa, Airedale'i terjer Asja Kremljakova 59.26 3.16 0 15.26 15.26
Jade, Never Never Land A'palinka, Bordercollie Raul Siim 100.00 DSQ
Lulu, Konuveres Nostalgic Covergirl , Siberi Husky Janeli Tikk 100.00 DSQ
Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 100.00 DSQ
Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 100.00 DSQ
Hunter, Zboj Epaton, Bretooni spanjel Reelika Pata 100.00 DSQ
Mavericks, Fire Rock Gron, Bordercollie Siim Toim 100.00 DNS

V2-A3 RV agilityrada(CACIAG) (28.05)

mini

Raja pikkus: 192 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 50.00 s, Maksimumaeg: 100.00 s, Kohtunik: Lenka Pankova (Tshehhi), Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 39.81 4.82 0 -10.19 0.00 C.A.C.I.Ag
2 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 41.56 4.62 0 -8.44 0.00 RES-C.A.C.I.Ag
3 Nante, Danaini Baron de Nantes, Papillon Kamilla Alma Vilderson 43.21 4.44 0 -6.79 0.00
4 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 42.51 4.52 5 -7.49 5.00
5 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 48.04 4.00 5 -1.96 5.00
6 Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 57.62 3.33 10 7.62 17.62
7 Lill, Wonder Babe of Happytails, Welsh terjer Tiina Jürjo 54.71 3.51 15 4.71 19.71
8 Muki, Käpylä Mosku, Saksa keskmine spits Külli Ragel 67.22 2.86 10 17.22 27.22
Herta, Jump´n´Roll Herta, jack russell'i terjer Elo Võõsa 100.00 DSQ
Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 100.00 DSQ
Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 192 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 50.00 s, Maksimumaeg: 100.00 s, Kohtunik: Lenka Pankova (Tshehhi), Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 42.21 4.55 0 -7.79 0.00 C.A.C.I.Ag
2 Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Lass 38.84 4.94 5 -11.16 5.00
3 Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 52.96 3.63 5 2.96 7.96
4 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 42.69 4.50 10 -7.31 10.00
5 Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 46.61 4.12 10 -3.39 10.00
6 Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 49.44 3.88 10 -0.56 10.00
7 Küpsis, Love Legacy Bonzer Biscuit, beagle Katrin Keert 61.28 3.13 5 11.28 16.28
8 Nopi, Happy Dog Nobe, beagle Maria Pernits 58.98 3.26 15 8.98 23.98
Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 100.00 DSQ
Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 100.00 DSQ
Oodi, Caraydan Hoya Lambii, Hispaania veekoer Ville Liukka 100.00 DSQ
Ronja, Caraydan Felucia, Hispaania veekoer Ville Liukka 100.00 DSQ
Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 100.00 DSQ
Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 100.00 DSQ
Gella , Genrietta iz Grafstva de Gamba, Hollandi väike veelinnukoer Irina Bogdan 100.00 DSQ
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 100.00 DSQ
Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 192 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 48.00 s, Maksimumaeg: 78.00 s, Kohtunik: Lenka Pankova (Tshehhi), Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 35.76 5.37 0 -12.24 0.00 C.A.C.I.Ag
2 Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Inga Järv 39.09 4.91 0 -8.91 0.00 RES-C.A.C.I.Ag
3 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 42.35 4.53 0 -5.65 0.00
4 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 42.73 4.49 0 -5.27 0.00
5 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 51.59 3.72 0 3.59 3.59
6 Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 37.96 5.06 5 -10.04 5.00
7 Tex, Cefeus Tre Kronor II, Austraalia kelpie Alessa Koskinen 41.00 4.68 5 -7.00 5.00
8 Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 39.05 4.92 15 -8.95 15.00
9 Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 43.50 4.41 15 -4.50 15.00
10 Hunter, Zboj Epaton, Bretooni spanjel Reelika Pata 55.96 3.43 15 7.96 22.96
11 Lulu, Konuveres Nostalgic Covergirl , Siberi Husky Janeli Tikk 65.78 2.92 10 17.78 27.78
Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 100.00 DSQ
Jade, Never Never Land A'palinka, Bordercollie Raul Siim 100.00 DSQ
Lexa, Amber Ice Ausyte, Austraalia lambakoer Krista Kolk 100.00 DSQ
Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Marko Visse 100.00 DSQ
Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 100.00 DSQ
Bree, Cloudburst Gentle Breeze, Nova Scotia retriiver Berle Brant 100.00 DSQ
Kira, Shellkit Saga of Disa, Airedale'i terjer Asja Kremljakova 100.00 DSQ
Enzo , Enzo Hendl, Bordercollie Natalja Garastsenko 100.00 DSQ
Dora, Rhosyn vom grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 100.00 DSQ
Mavericks, Fire Rock Gron, Bordercollie Siim Toim 100.00 DNS

V1-A1 agilityrada (28.05)

mini

Raja pikkus: 162 m, Kiirus: 2.75 m/s, Ideaalaeg: 59.00 s, Maksimumaeg: 95.00 s, Kohtunik: Lenka Pankova (Tshehhi), Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Emil, Lilly's Malachite Meadows, Papillon Külli Ragel 50.86 3.19 0 -8.14 0.00 SERT
2 Džon, Dilina Royal Tellement Beau , kääbusspits Jelena Voronova 61.12 2.65 0 2.12 2.12
3 Rik, Lohusalu Frederika, jack russell'i terjer Epp Keevallik 36.67 4.42 5 -22.33 5.00
4 Nora, Hepulin Epione, Kääbuspinšer Kairi Timusk 43.56 3.72 5 -15.44 5.00
5 Gusti, Artur, Jack russell terjer Grete Martha Laan 50.68 3.20 10 -8.32 10.00
Sörel, Sörel, Tõuta Kristiin Helisalu 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 162 m, Kiirus: 2.75 m/s, Ideaalaeg: 59.00 s, Maksimumaeg: 95.00 s, Kohtunik: Lenka Pankova (Tshehhi), Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Mirtel, Väle Sitikas Träänu, beagle Anna Penne 40.78 3.97 0 -18.22 0.00
2 Bella, White Coastal Little Blackpearl, Shetlandi lambakoer Sirli Pütsepp 74.72 2.17 5 15.72 20.72
Fiona, Chriskooi's Fiona, Hollandi väike veelinnukoer Inga Järv 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 162 m, Kiirus: 2.75 m/s, Ideaalaeg: 59.00 s, Maksimumaeg: 95.00 s, Kohtunik: Lenka Pankova (Tshehhi), Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Nero, Denola Baltazar Brown Raniero, Dalmaatsia koer Eve Aavik 49.65 3.26 0 -9.35 0.00
2 Sandy, Peak River Bring Me Sunshine, Austraalia lambakoer Triin Vasli 32.79 4.94 5 -26.21 5.00
3 Sofi, Sofi, Tõuta Ingrid Konsap 54.51 2.97 5 -4.49 5.00
4 Pätu, Fest Kiefer Patricia, Saksa lambakoer Sirkka-Leena Nurmse 45.38 3.57 15 -13.62 15.00
5 Simona, Simona, Tõuta Aavo Kubja 51.16 3.17 15 -7.84 15.00
6 Roby, Icepeak Ray´s Fellow Dreamer, Bordercollie Annabel Koots 37.35 4.34 20 -21.65 20.00
Mirka, Martinas Mercuria, Suur puudel Elina Lasseron 100.00 DSQ
Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 100.00 DSQ
Grima, Fire Rock Grima, Bordercollie Marko Visse 100.00 DSQ
Fanni, Eaglemount Fantasie, Itaalia corso Elen Nurmetalu 100.00 DSQ
Cora, Estrellest Cora, Saksa lambakoer Jana Rumask 100.00 DSQ
Kenci, Ability Kenci Krissy, Saksa bokser Liile Jõgi 100.00 DNS

V2-A1 agilityrada (28.05)

mini

Raja pikkus: 163 m, Kiirus: 2.75 m/s, Ideaalaeg: 60.00 s, Maksimumaeg: 90.00 s, Kohtunik: Lenka Pankova (Tshehhi), Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Džon, Dilina Royal Tellement Beau , kääbusspits Jelena Voronova 66.51 2.45 5 6.51 11.51
Sörel, Sörel, Tõuta Kristiin Helisalu 100.00 DSQ
Nora, Hepulin Epione, Kääbuspinšer Kairi Timusk 100.00 DSQ
Rik, Lohusalu Frederika, jack russell'i terjer Epp Keevallik 100.00 DSQ
Gusti, Artur, Jack russell terjer Grete Martha Laan 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 163 m, Kiirus: 2.75 m/s, Ideaalaeg: 60.00 s, Maksimumaeg: 90.00 s, Kohtunik: Lenka Pankova (Tshehhi), Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Mirtel, Väle Sitikas Träänu, beagle Anna Penne 43.30 3.76 0 -16.70 0.00
2 Bella, White Coastal Little Blackpearl, Shetlandi lambakoer Sirli Pütsepp 58.69 2.78 0 -1.31 0.00
3 Fiona, Chriskooi's Fiona, Hollandi väike veelinnukoer Inga Järv 39.52 4.12 5 -20.48 5.00

maksi

Raja pikkus: 163 m, Kiirus: 2.75 m/s, Ideaalaeg: 60.00 s, Maksimumaeg: 90.00 s, Kohtunik: Lenka Pankova (Tshehhi), Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 30.46 5.35 5 -29.54 5.00
2 Simona, Simona, Tõuta Aavo Kubja 47.44 3.44 5 -12.56 5.00
3 Roby, Icepeak Ray´s Fellow Dreamer, Bordercollie Annabel Koots 40.78 4.00 10 -19.22 10.00
4 Pätu, Fest Kiefer Patricia, Saksa lambakoer Sirkka-Leena Nurmse 46.10 3.54 15 -13.90 15.00
5 Cora, Estrellest Cora, Saksa lambakoer Jana Rumask 48.14 3.39 15 -11.86 15.00
Mirka, Martinas Mercuria, Suur puudel Elina Lasseron 100.00 DSQ
Grima, Fire Rock Grima, Bordercollie Marko Visse 100.00 DSQ
Fanni, Eaglemount Fantasie, Itaalia corso Elen Nurmetalu 100.00 DSQ
Nero, Denola Baltazar Brown Raniero, Dalmaatsia koer Eve Aavik 100.00 DSQ
Sofi, Sofi, Tõuta Ingrid Konsap 100.00 DSQ
Sandy, Peak River Bring Me Sunshine, Austraalia lambakoer Triin Vasli 100.00 DSQ
Kenci, Ability Kenci Krissy, Saksa bokser Liile Jõgi 100.00 DNS

V1-A2 agilityrada (28.05)

mini

Raja pikkus: 180 m, Kiirus: 3.65 m/s, Ideaalaeg: 51.00 s, Maksimumaeg: 102.00 s, Kohtunik: Lenka Pankova (Tshehhi), Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 38.05 4.73 0 -12.95 0.00
2 Gizmo, Siimlines Love Is All U Need, Papillon Triin Tammsalu 46.81 3.85 5 -4.19 5.00
Lore, Lexberry's Snow Star Lore, Jack russell terjer Kadi Kivi 100.00 DSQ
Bosse, Bearded Angels Bosse, Kääbussnautser Agne Lund 51.00 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 180 m, Kiirus: 3.65 m/s, Ideaalaeg: 51.00 s, Maksimumaeg: 102.00 s, Kohtunik: Lenka Pankova (Tshehhi), Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Kusti, Ability Black Jumper, Shetlandi lambakoer Eliise Põder 41.11 4.38 5 -9.89 5.00
Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 100.00 DSQ
Driff, Est Kalvana Decadent Treat, Inglise kokkerspanjel Ene Mae 100.00 DSQ
Fürge, Köves-berci Betyar Fürge, Mudi Anastassia Tamm 100.00 DSQ
Farley , White Coastal Little Farley, Shetlandi lambakoer Maarja Ojassalu 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 180 m, Kiirus: 3.65 m/s, Ideaalaeg: 49.00 s, Maksimumaeg: 98.00 s, Kohtunik: Lenka Pankova (Tshehhi), Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
Iker, Never Never Land D'Wolverine, Bordercollie Jana Trepp 100.00 DSQ
Frida, Esaber Vliegende Faranth, hollandi lambakoer, lühikarvaline Tiina Veskilt 100.00 DSQ
Rio , Skovfarmen´s Chocolate Naugty Nyack, Austraalia kelpie Alessa Koskinen 100.00 DSQ
Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 100.00 DSQ
Cricken, Ladyace Starlight Cricket, Austraalia lambakoer Anne Heinla 100.00 DSQ
Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 100.00 DSQ

V2-A2 agilityrada (28.05)

mini

Raja pikkus: 180 m, Kiirus: 3.55 m/s, Ideaalaeg: 54.00 s, Maksimumaeg: 80.00 s, Kohtunik: Lenka Pankova (Tshehhi), Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 38.60 4.66 5 -15.40 5.00
Gizmo, Siimlines Love Is All U Need, Papillon Sire Tammsalu 100.00 DSQ
Lore, Lexberry's Snow Star Lore, Jack russell terjer Kadi Kivi 100.00 DSQ
Emil, Lilly's Malachite Meadows, Papillon Külli Ragel 100.00 DSQ
Bosse, Bearded Angels Bosse, Kääbussnautser Agne Lund 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 180 m, Kiirus: 3.55 m/s, Ideaalaeg: 54.00 s, Maksimumaeg: 80.00 s, Kohtunik: Lenka Pankova (Tshehhi), Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Farley , White Coastal Little Farley, Shetlandi lambakoer Maarja Ojassalu 39.96 4.50 10 -14.04 10.00
Kusti, Ability Black Jumper, Shetlandi lambakoer Eliise Põder 100.00 DSQ
Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 100.00 DSQ
Driff, Est Kalvana Decadent Treat, Inglise kokkerspanjel Ene Mae 100.00 DSQ
Fürge, Köves-berci Betyar Fürge, Mudi Anastassia Tamm 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 180 m, Kiirus: 3.55 m/s, Ideaalaeg: 51.00 s, Maksimumaeg: 102.00 s, Kohtunik: Lenka Pankova (Tshehhi), Lauasekretär: Külli Ragel
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 39.75 4.53 0 -11.25 0.00 SERT
2 Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 42.44 4.24 5 -8.56 5.00
3 Frida, Esaber Vliegende Faranth, hollandi lambakoer, lühikarvaline Tiina Veskilt 40.63 4.43 10 -10.37 10.00
Iker, Never Never Land D'Wolverine, Bordercollie Jana Trepp 100.00 DSQ
Rio , Skovfarmen´s Chocolate Naugty Nyack, Austraalia kelpie Alessa Koskinen 100.00 DSQ
Cricken, Ladyace Starlight Cricket, Austraalia lambakoer Anne Heinla 100.00 DSQ