10.-11.06.2017 agilityvõistlus + MM võistkonna toetusvõistlus Käärikul

V1 - A1-A3 agility 1 mini midi maksi
V2 - A1-A3 agility 2 mini midi maksi
V3 - Veteranid - agility 1 mini maksi
V4 - Veteranid - agility 2 mini maksi
V5 - A0 tunnelid 1 mini midi maksi
V6 - A0 tunnelid 2 mini midi maksi
V1 - A0 hüpperada mini midi maksi
V2 - A0 hüpperada mini midi maksi
V3 - A3 agilityrada mini midi maksi
V4 - A3 agilityrada mini midi maksi
V5 - A2 agilityrada mini midi maksi
V6 - A2 agilityrada mini midi maksi
V7 - A2 agilityrada mini midi maksi
V8 - A1 agilityrada mini maksi
V9 - A1 agilityrada mini maksi
V10 - A1 agilityrada mini maksi

V1 - A1-A3 agility 1

mini

Raja pikkus: 199 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 52.00 s, Maksimumaeg: 104.00 s, Kohtunik: Kairi Raamat, Lauasekretär: Inge Ringmets
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 43.68 4.56 0 -8.32 0.00
2 Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 52.11 3.82 0 0.11 0.11
3 Jessi, Scarlett Bevy JR Secret Hope, Jack russell terjer Jaanus Rand 47.80 4.16 5 -4.20 5.00
4 Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 62.70 3.17 0 10.70 10.70
5 Brita, Chanson D'ete Adriatica, Väike puudel Helina Sepp 60.65 3.28 5 8.65 13.65
6 Janis, Armirelli Hot Date , Austraalia terjer Natali Happonen 50.49 3.94 20 -1.51 20.00
7 Sörel, Sörel, Tõuta Kristiin Helisalu 66.24 3.00 10 14.24 24.24
Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 100.00 DSQ
Zara, Zara, Tõuta Maria Kivastik 100.00 DSQ
Rik, Lohusalu Frederika, jack russell'i terjer Epp Keevallik 100.00 DSQ
Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Miiu Liivamägi 100.00 DSQ
Laura, Laura, Tõuta Marju Mikkel 100.00 DSQ
Rufus, Armirelli Funny or Fact, Austraalia terjer Rita Annus 100.00 DSQ
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 100.00 DSQ
Noora, Armirelli Ignore The Code, Austraalia terjer Ene Rand 100.00 DSQ
Nante, Danaini Baron de Nantes, Papillon Kamilla Alma Vilderson 100.00 DSQ
Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 100.00 DSQ
Esty, Armirelli About Truth, Austraalia terjer Maria Teng 100.00 DSQ
Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 100.00 DSQ
Runa, Volfrad Saga's Ode To Sehmeth, Väike brabandi grifoon Jelena Marzaljuk 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 199 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 52.00 s, Maksimumaeg: 104.00 s, Kohtunik: Kairi Raamat, Lauasekretär: Inge Ringmets
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Semu, Stylus Semu, Saksa jahiterjer Reet Koppel 42.74 4.66 0 -9.26 0.00
2 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 43.14 4.61 0 -8.86 0.00
3 Gella , Genrietta iz Grafstva de Gamba, Hollandi väike veelinnukoer Irina Bogdan 43.37 4.59 0 -8.63 0.00
4 Brandy, Brandy, Tõuta Helina Sepp 49.56 4.02 5 -2.44 5.00
5 Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 39.37 5.05 10 -12.63 10.00
Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 100.00 DSQ
Kusti, Ability Black Jumper, Shetlandi lambakoer Eliise Põder 100.00 DSQ
Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 199 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 52.00 s, Maksimumaeg: 104.00 s, Kohtunik: Kairi Raamat, Lauasekretär: Inge Ringmets
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 38.65 5.15 5 -13.35 5.00
2 Grace, Peak River Fly Graceful Pitta Brit, Austraalia lambakoer Moonika Trumm 49.56 4.02 5 -2.44 5.00
3 Fancy, Peak River Fab Fancy, Austraalia lambakoer Annika Maripuu 55.64 3.58 5 3.64 8.64
4 Kätu, Momento Mistika Sailing To Peak River, Austraalia lambakoer Annika Maripuu 47.95 4.15 10 -4.05 10.00
5 Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 57.14 3.48 5 5.14 10.14
6 Grima, Fire Rock Grima, Bordercollie Marko Visse 47.16 4.22 20 -4.84 20.00
Pippin, Peak River Magical Love, Austraalia lambakoer Triin Jaaniste 100.00 DSQ
Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 100.00 DSQ
Piki, Toberoi Birch, Bordercollie Stefi Praakli 100.00 DSQ
Dora, Rhosyn vom grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 100.00 DSQ
Sass, Fire Rock Ginger, Bordercollie Tiina Jürjo 100.00 DSQ
Sammy, Peak River Fab Cratt, Austraalia lambakoer Jaanus Rand 100.00 DSQ
Jacie , My Trusted Friend Jacie, Bordercollie Jana Kima 100.00 DSQ
Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Inge Ringmets 100.00 DSQ
Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino 100.00 DSQ
Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Liile Jõgi 100.00 DSQ
Miia, Born to Win White MayDay, Sveitsi valge lambakoer Kai Saar 100.00 DSQ
Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 100.00 DSQ
Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 100.00 DSQ
Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Edgar Lepik 100.00 DSQ
Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 100.00 DSQ
Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 100.00 DSQ
Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 100.00 DSQ
Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 100.00 DSQ
Dints, -Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 100.00 DSQ
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 100.00 DNS
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DNS
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DNS
Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Marko Visse 100.00 DNS
Yuki, Yuki, Tõuta Saara Vällik 52.00 100.00 DNS

V2 - A1-A3 agility 2

mini

Raja pikkus: 186 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 49.00 s, Maksimumaeg: 98.00 s, Kohtunik: Kairi Raamat, Lauasekretär: Inge Ringmets
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 33.08 5.62 0 -15.92 0.00
2 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 34.47 5.40 0 -14.53 0.00
3 Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 34.93 5.32 0 -14.07 0.00
4 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 36.02 5.16 0 -12.98 0.00
5 Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Miiu Liivamägi 40.73 4.57 0 -8.27 0.00
6 Jessi, Scarlett Bevy JR Secret Hope, Jack russell terjer Jaanus Rand 43.39 4.29 0 -5.61 0.00
7 Esty, Armirelli About Truth, Austraalia terjer Maria Teng 50.28 3.70 0 1.28 1.28
8 Nante, Danaini Baron de Nantes, Papillon Kamilla Alma Vilderson 37.01 5.03 5 -11.99 5.00
9 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 41.43 4.49 5 -7.57 5.00
10 Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 54.53 3.41 0 5.53 5.53
11 Noora, Armirelli Ignore The Code, Austraalia terjer Ene Rand 60.10 3.09 5 11.10 16.10
Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 100.00 DSQ
Sörel, Sörel, Tõuta Kristiin Helisalu 100.00 DSQ
Brita, Chanson D'ete Adriatica, Väike puudel Helina Sepp 100.00 DSQ
Janis, Armirelli Hot Date , Austraalia terjer Natali Happonen 100.00 DSQ
Rik, Lohusalu Frederika, jack russell'i terjer Epp Keevallik 100.00 DSQ
Laura, Laura, Tõuta Marju Mikkel 100.00 DSQ
Zara, Zara, Tõuta Maria Kivastik 100.00 DNS
Runa, Volfrad Saga's Ode To Sehmeth, Väike brabandi grifoon Jelena Marzaljuk 100.00 DNS
Rufus, Armirelli Funny or Fact, Austraalia terjer Rita Annus 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 186 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 49.00 s, Maksimumaeg: 98.00 s, Kohtunik: Kairi Raamat, Lauasekretär: Inge Ringmets
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 39.57 4.70 0 -9.43 0.00
2 Semu, Stylus Semu, Saksa jahiterjer Reet Koppel 40.36 4.61 0 -8.64 0.00
3 Brandy, Brandy, Tõuta Helina Sepp 47.31 3.93 0 -1.69 0.00
4 Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 38.14 4.88 5 -10.86 5.00
5 Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 38.79 4.80 10 -10.21 10.00
Kusti, Ability Black Jumper, Shetlandi lambakoer Eliise Põder 100.00 DSQ
Gella , Genrietta iz Grafstva de Gamba, Hollandi väike veelinnukoer Irina Bogdan 100.00 DSQ
Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 100.00 DNS

maksi

Raja pikkus: 186 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 49.00 s, Maksimumaeg: 98.00 s, Kohtunik: Kairi Raamat, Lauasekretär: Inge Ringmets
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Dints, -Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 31.65 5.88 0 -17.35 0.00
2 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Edgar Lepik 32.02 5.81 0 -16.98 0.00
3 Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 35.03 5.31 0 -13.97 0.00
4 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino 42.42 4.38 0 -6.58 0.00
5 Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Liile Jõgi 44.92 4.14 0 -4.08 0.00
6 Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 36.37 5.11 5 -12.63 5.00
7 Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 38.01 4.89 5 -10.99 5.00
8 Kätu, Momento Mistika Sailing To Peak River, Austraalia lambakoer Annika Maripuu 45.24 4.11 5 -3.76 5.00
9 Grace, Peak River Fly Graceful Pitta Brit, Austraalia lambakoer Moonika Trumm 46.06 4.04 5 -2.94 5.00
10 Fancy, Peak River Fab Fancy, Austraalia lambakoer Annika Maripuu 46.75 3.98 5 -2.25 5.00
11 Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 48.45 3.84 5 -0.55 5.00
12 Sass, Fire Rock Ginger, Bordercollie Tiina Jürjo 38.66 4.81 10 -10.34 10.00
13 Piki, Toberoi Birch, Bordercollie Stefi Praakli 41.02 4.53 10 -7.98 10.00
14 Pippin, Peak River Magical Love, Austraalia lambakoer Triin Jaaniste 44.34 4.19 25 -4.66 25.00
Dora, Rhosyn vom grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 100.00 DSQ
Sammy, Peak River Fab Cratt, Austraalia lambakoer Jaanus Rand 100.00 DSQ
Jacie , My Trusted Friend Jacie, Bordercollie Jana Kima 100.00 DSQ
Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Inge Ringmets 100.00 DSQ
Miia, Born to Win White MayDay, Sveitsi valge lambakoer Kai Saar 100.00 DSQ
Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 100.00 DSQ
Grima, Fire Rock Grima, Bordercollie Marko Visse 100.00 DSQ
Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 100.00 DSQ
Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 100.00 DSQ
Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 100.00 DSQ
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 100.00 DNS
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DNS
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DNS
Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Marko Visse 100.00 DNS
Yuki, Yuki, Tõuta Saara Vällik 100.00 DNS
Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 100.00 DNS

V3 - Veteranid - agility 1

mini

Raja pikkus: 199 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 52.00 s, Maksimumaeg: 104.00 s, Kohtunik: Kairi Raamat, Lauasekretär: Inge Ringmets
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 56.02 3.55 10 4.02 14.02
2 Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 53.35 3.73 15 1.35 16.35
Jasper, Jasper, Tõuta Paul Urbel 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 199 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 52.00 s, Maksimumaeg: 104.00 s, Kohtunik: Kairi Raamat, Lauasekretär: Inge Ringmets
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Uuri, Kiosan's Orion, Belgia lambakoer malinois Stefi Praakli 48.23 4.13 0 -3.77 0.00
Kira, Shellkit Saga of Disa, Airedale'i terjer Asja Kremljakova 100.00 DSQ

V4 - Veteranid - agility 2

mini

Raja pikkus: 186 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 49.00 s, Maksimumaeg: 98.00 s, Kohtunik: Kairi Raamat, Lauasekretär: Inge Ringmets
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 100.00 DSQ
Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 100.00 DSQ
Jasper, Jasper, Tõuta Paul Urbel 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 186 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 49.00 s, Maksimumaeg: 98.00 s, Kohtunik: Kairi Raamat, Lauasekretär: Inge Ringmets
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Uuri, Kiosan's Orion, Belgia lambakoer malinois Stefi Praakli 45.62 4.08 0 -3.38 0.00
Kira, Shellkit Saga of Disa, Airedale'i terjer Asja Kremljakova 100.00 DSQ

V5 - A0 tunnelid 1

mini

Raja pikkus: 160 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Kairi Raamat, Lauasekretär: Inge Ringmets
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Freya, Follow the Leader Frisky Blizzard, Parson russeli terrier Jelena Marzaljuk 24.91 6.42 0 -21.09 0.00
2 Astra, Oldywell Prima Astra, Jack russell terjer Natali Happonen 25.76 6.21 0 -20.24 0.00
3 Berke, Berkelia an Fire Rock vom Elbrubin, Papillon Mariann Rebane 27.44 5.83 0 -18.56 0.00
4 Bonnie, Oldywell Best Choice Bonfire, Jack russell terjer Kristiina Ilves 28.76 5.56 0 -17.24 0.00
5 Coco, Diana, Cavalier king charles spaniel Marjana Tõnisson 34.13 4.69 0 -11.87 0.00

midi

Raja pikkus: 160 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Kairi Raamat, Lauasekretär: Inge Ringmets
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Ronja, Irhaberki Ronja, Mudi Elen Kivi-Paju 25.26 6.33 0 -20.74 0.00
2 Redži, Flyland Jaunty Fellow, Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 28.60 5.59 5 -17.40 5.00
3 Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 29.01 5.52 5 -16.99 5.00

maksi

Raja pikkus: 160 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Kairi Raamat, Lauasekretär: Inge Ringmets
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 22.07 7.25 0 -23.93 0.00
2 Fre, Fre Bestmudi, Mudi Grete Põldemaa 23.15 6.91 0 -22.85 0.00
3 Uma, Follow the Leader Queen of Hearts, Bordercollie Natalja Garastsenko 24.69 6.48 0 -21.31 0.00
4 Corry, Cordelia, Bordercollie Kaspar Sai 24.75 6.46 0 -21.25 0.00
5 Smokey, Kleine Sonne Brave Czar's Gold, Austraalia lambakoer Timmo Kägo-Saunasoo 27.59 5.80 0 -18.41 0.00
6 Fricka, Kuuksaare Fricka, Alaska malamuut Marta Köbas 37.72 4.24 0 -8.28 0.00
7 Cristelle, Black Stranger Zvevdzya Metel, Pikakarvaline collie Aila Laht 41.21 3.88 0 -4.79 0.00
Raito, Dragon Roar Scigajac Wiatr, Bordercollie Maria Kivastik 100.00 DSQ
Gala, Galactic Power Quick Angel, Bordercollie Merika Laid 100.00 DSQ
Shelby, Chess sopretty matchless shelby, Kuldne retriiver Viktor Vorobets 100.00 DNS

V6 - A0 tunnelid 2

mini

Raja pikkus: 155 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 44.00 s, Maksimumaeg: 88.00 s, Kohtunik: Kairi Raamat, Lauasekretär: Inge Ringmets
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Astra, Oldywell Prima Astra, Jack russell terjer Natali Happonen 27.40 5.66 0 -16.60 0.00
2 Berke, Berkelia an Fire Rock vom Elbrubin, Papillon Mariann Rebane 30.63 5.06 0 -13.37 0.00
3 Coco, Diana, Cavalier king charles spaniel Marjana Tõnisson 36.20 4.28 5 -7.80 5.00
4 Bonnie, Oldywell Best Choice Bonfire, Jack russell terjer Kristiina Ilves 37.05 4.18 5 -6.95 5.00
Freya, Follow the Leader Frisky Blizzard, Parson russeli terrier Jelena Marzaljuk 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 155 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 44.00 s, Maksimumaeg: 88.00 s, Kohtunik: Kairi Raamat, Lauasekretär: Inge Ringmets
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 25.25 6.14 0 -18.75 0.00
2 Redži, Flyland Jaunty Fellow, Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 28.15 5.51 0 -15.85 0.00
Ronja, Irhaberki Ronja, Mudi Elen Kivi-Paju 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 155 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 44.00 s, Maksimumaeg: 88.00 s, Kohtunik: Kairi Raamat, Lauasekretär: Inge Ringmets
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Fre, Fre Bestmudi, Mudi Grete Põldemaa 25.06 6.19 0 -18.94 0.00
2 Uma, Follow the Leader Queen of Hearts, Bordercollie Natalja Garastsenko 26.50 5.85 0 -17.50 0.00
3 Corry, Cordelia, Bordercollie Kaspar Sai 26.69 5.81 0 -17.31 0.00
4 Raito, Dragon Roar Scigajac Wiatr, Bordercollie Maria Kivastik 27.06 5.73 0 -16.94 0.00
5 Cristelle, Black Stranger Zvevdzya Metel, Pikakarvaline collie Aila Laht 43.46 3.57 0 -0.54 0.00
6 Gala, Galactic Power Quick Angel, Bordercollie Merika Laid 33.56 4.62 5 -10.44 5.00
7 Smokey, Kleine Sonne Brave Czar's Gold, Austraalia lambakoer Timmo Kägo-Saunasoo 31.87 4.86 10 -12.13 10.00
Fricka, Kuuksaare Fricka, Alaska malamuut Marta Köbas 100.00 DSQ
Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 100.00 DSQ
Shelby, Chess sopretty matchless shelby, Kuldne retriiver Viktor Vorobets 100.00 DNS

V1 - A0 hüpperada

mini

Raja pikkus: 156 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 48.75 s, Maksimumaeg: 97.50 s, Kohtunik: Jan Egil Eide, Lauasekretär: Inge Ringmets
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Astra, Oldywell Prima Astra, Jack russell terjer Natali Happonen 30.59 5.10 0 -18.16 0.00
2 Capa, Volfrad Viva Capable of Anything, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 32.05 4.87 0 -16.70 0.00
3 Coco, Diana, Cavalier king charles spaniel Marjana Tõnisson 36.48 4.28 0 -12.27 0.00
4 Wifi, Lamborgini Uragan Emoushins, Jack russell terjer Ingrid Vaas 28.34 5.50 5 -20.41 5.00
5 Berke, Berkelia an Fire Rock vom Elbrubin, Papillon Mariann Rebane 31.72 4.92 5 -17.03 5.00
6 Buffi, Buffoon, Jack russell terjer Sirle Kibena 30.73 5.08 10 -18.02 10.00

midi

Raja pikkus: 156 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 48.75 s, Maksimumaeg: 97.50 s, Kohtunik: Jan Egil Eide, Lauasekretär: Inge Ringmets
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 22.38 6.97 0 -26.37 0.00
2 Ronja, Irhaberki Ronja, Mudi Elen Kivi-Paju 27.14 5.75 0 -21.61 0.00
Amy, Atomic Girl Sabalu Sapnas, Shetlandi lambakoer Rūta Kurpniece 100.00 DSQ
Ada, Wonder Girl Wankan, Austraalia kelpie Lea Tummeleht 100.00 DSQ
Ogrim, Elbar's Black Ocean of Love, Shetlandi lambakoer Jeļena Šķepaste 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 156 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 48.75 s, Maksimumaeg: 97.50 s, Kohtunik: Jan Egil Eide, Lauasekretär: Inge Ringmets
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Fre, Fre Bestmudi, Mudi Grete Põldemaa 23.30 6.70 0 -25.45 0.00
2 Cristelle, Black Stranger Zvevdzya Metel, Pikakarvaline collie Aila Laht 36.68 4.25 0 -12.07 0.00
3 Uma, Follow the Leader Queen of Hearts, Bordercollie Natalja Garastsenko 23.75 6.57 5 -25.00 5.00
4 Corry, Cordelia, Bordercollie Kaspar Sai 27.77 5.62 5 -20.98 5.00
5 Sofi, Peak River Fab Fortune, Austraalia lambakoer Aivi Valliste 27.85 5.60 5 -20.90 5.00
6 Yarra, Tambo Jellee Kelpiebrink, Austraalia kelpie Helen Vellau 22.62 6.90 10 -26.13 10.00
7 Hugo, Karjapeni Lenny, Austraalia karjakoer Sirje Martin 51.15 3.05 10 2.40 12.40
Jazz, Jazz, Bordercollie Helen Vilu 100.00 DSQ
Raito, Dragon Roar Scigajac Wiatr, Bordercollie Maria Kivastik 100.00 DSQ
Elli, Elli, Tõuta Relika Järveots 100.00 DSQ
Smokey, Kleine Sonne Brave Czar's Gold, Austraalia lambakoer Timmo Kägo-Saunasoo 100.00 DNS
Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 100.00 DNS

V2 - A0 hüpperada

mini

Raja pikkus: 139 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Jan Egil Eide, Lauasekretär: Inge Ringmets
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Buffi, Buffoon, Jack russell terjer Sirle Kibena 25.28 5.50 0 -20.72 0.00
2 Capa, Volfrad Viva Capable of Anything, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 27.84 4.99 0 -18.16 0.00
3 Coco, Diana, Cavalier king charles spaniel Marjana Tõnisson 37.43 3.71 0 -8.57 0.00
4 Astra, Oldywell Prima Astra, Jack russell terjer Natali Happonen 24.36 5.71 5 -21.64 5.00
5 Wifi, Lamborgini Uragan Emoushins, Jack russell terjer Ingrid Vaas 28.81 4.82 5 -17.19 5.00
6 Berke, Berkelia an Fire Rock vom Elbrubin, Papillon Mariann Rebane 31.94 4.35 10 -14.06 10.00

midi

Raja pikkus: 139 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Jan Egil Eide, Lauasekretär: Inge Ringmets
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 19.82 7.01 5 -26.18 5.00
2 Ronja, Irhaberki Ronja, Mudi Elen Kivi-Paju 21.33 6.52 5 -24.67 5.00
3 Ogrim, Elbar's Black Ocean of Love, Shetlandi lambakoer Jeļena Šķepaste 33.92 4.10 10 -12.08 10.00
Amy, Atomic Girl Sabalu Sapnas, Shetlandi lambakoer Rūta Kurpniece 100.00 DSQ
Ada, Wonder Girl Wankan, Austraalia kelpie Lea Tummeleht 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 139 m, Kiirus: 3.20 m/s, Ideaalaeg: 46.00 s, Maksimumaeg: 92.00 s, Kohtunik: Jan Egil Eide, Lauasekretär: Inge Ringmets
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Fre, Fre Bestmudi, Mudi Grete Põldemaa 20.85 6.67 0 -25.15 0.00
2 Hugo, Karjapeni Lenny, Austraalia karjakoer Sirje Martin 32.52 4.27 0 -13.48 0.00
3 Cristelle, Black Stranger Zvevdzya Metel, Pikakarvaline collie Aila Laht 35.99 3.86 0 -10.01 0.00
4 Yarra, Tambo Jellee Kelpiebrink, Austraalia kelpie Helen Vellau 20.33 6.84 5 -25.67 5.00
5 Corry, Cordelia, Bordercollie Kaspar Sai 22.07 6.30 5 -23.93 5.00
6 Elli, Elli, Tõuta Relika Järveots 26.58 5.23 5 -19.42 5.00
7 Jazz, Jazz, Bordercollie Helen Vilu 27.55 5.05 5 -18.45 5.00
8 Raito, Dragon Roar Scigajac Wiatr, Bordercollie Maria Kivastik 23.71 5.86 10 -22.29 10.00
9 Uma, Follow the Leader Queen of Hearts, Bordercollie Natalja Garastsenko 25.51 5.45 15 -20.49 15.00
Sofi, Peak River Fab Fortune, Austraalia lambakoer Aivi Valliste 100.00 DSQ
Smokey, Kleine Sonne Brave Czar's Gold, Austraalia lambakoer Timmo Kägo-Saunasoo 100.00 DNS
Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 100.00 DNS

V3 - A3 agilityrada

mini

Raja pikkus: 197 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 52.00 s, Maksimumaeg: 104.00 s, Kohtunik: Jan Egil Eide, Lauasekretär: Monika Adamson
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 39.26 5.02 0 -12.74 0.00
2 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 41.21 4.78 0 -10.79 0.00
3 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 42.73 4.61 0 -9.27 0.00
4 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 42.78 4.60 0 -9.22 0.00
5 Love, Lexberry's Snow Star Love, Jack russell terjer Liidia Ilves 52.47 3.75 0 0.47 0.47
6 Laura, Laura, Tõuta Marju Mikkel 53.55 3.68 0 1.55 1.55
7 My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 40.69 4.84 5 -11.31 5.00
8 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 42.77 4.61 5 -9.23 5.00
9 Zara, Zara, Tõuta Maria Kivastik 45.44 4.34 5 -6.56 5.00
10 Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 46.21 4.26 5 -5.79 5.00
11 Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 46.39 4.25 10 -5.61 10.00
12 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 48.92 4.03 10 -3.08 10.00
13 Jessi, Scarlett Bevy JR Secret Hope, Jack russell terjer Jaanus Rand 55.71 3.54 10 3.71 13.71
14 Brita, Chanson D'ete Adriatica, Väike puudel Helina Sepp 67.33 2.93 5 15.33 20.33
15 Noora, Armirelli Ignore The Code, Austraalia terjer Ene Rand 72.52 2.72 0 20.52 20.52
16 Bently, Bently Berin Elison, Tõuta Marina Bagrova 60.54 3.25 15 8.54 23.54
17 Esty, Armirelli About Truth, Austraalia terjer Maria Teng 77.41 2.54 10 25.41 35.41
18 Holly, Päiksekiir Holly, Kääbuspinšer Veronika Hein 75.08 2.62 15 23.08 38.08
Skipp, Skipper, Tõuta Indrek Tirmaste 100.00 DSQ
Nante, Danaini Baron de Nantes, Papillon Kamilla Alma Vilderson 100.00 DSQ
Ku , Kunegunda Bulmaro, Bostoni terjer Karl-Johan Tuule 100.00 DSQ
Jasper, Jasper, Tõuta Maeia Teng 100.00 DSQ
Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 100.00 DSQ
Luna , Summer Dream Oberfidž, Kääbussnautser Kriste Kosseson 100.00 DSQ
Kira, Dynamika Dummles, Cardigan Welsh Corgi Julija Kostecka 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 197 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 52.00 s, Maksimumaeg: 104.00 s, Kohtunik: Jan Egil Eide, Lauasekretär: Monika Adamson
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 38.65 5.10 0 -13.35 0.00
2 Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Lass 40.64 4.85 0 -11.36 0.00
3 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 41.13 4.79 0 -10.87 0.00
4 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 41.41 4.76 0 -10.59 0.00
5 Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 42.79 4.60 0 -9.21 0.00
6 Brandy, Brandy, Tõuta Helina Sepp 55.45 3.55 0 3.45 3.45
7 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 39.47 4.99 5 -12.53 5.00
8 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 40.89 4.82 5 -11.11 5.00
9 Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 45.39 4.34 10 -6.61 10.00
10 Bibi, Dalylove Exclusive Essense, manchesteri terjer Aleksander Andre 50.55 3.90 10 -1.45 10.00
Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 100.00 DSQ
Semu, Stylus Semu, Saksa jahiterjer Reet Koppel 100.00 DSQ
Edi , Flygance White Crystal Edison, Ameerika kokkerspanjel Kadi Karu 100.00 DSQ
Gella , Genrietta iz Grafstva de Gamba, Hollandi väike veelinnukoer Irina Bogdan 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 200 m, Kiirus: 3.90 m/s, Ideaalaeg: 51.00 s, Maksimumaeg: 102.00 s, Kohtunik: Jan Egil Eide, Lauasekretär: Monika Adamson
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 38.82 5.15 0 -12.18 0.00
2 Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 40.95 4.88 0 -10.05 0.00
3 Karro, Virus vom Hause Diethelm, Belgia lambakoer malinois Inge Ringmets 45.42 4.40 0 -5.58 0.00
4 Dora, Rhosyn vom grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 36.13 5.54 5 -14.87 5.00
5 Enzo , Enzo Hendl, Bordercollie Natalja Garastsenko 39.90 5.01 5 -11.10 5.00
6 Yuki, Yuki, Tõuta Saara Vällik 45.74 4.37 15 -5.26 15.00
Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 100.00 DSQ
Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 100.00 DSQ
Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 100.00 DSQ
Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 100.00 DSQ
Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 100.00 DSQ
Grace, Peak River Fly Graceful Pitta Brit, Austraalia lambakoer Moonika Trumm 100.00 DSQ
Billy, Billy, Tõuta Merika Laid 100.00 DSQ
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ
Kätu, Momento Mistika Sailing To Peak River, Austraalia lambakoer Annika Maripuu 100.00 DSQ
Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 100.00 DSQ
Dints, -Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 100.00 DSQ
Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Marko Visse 100.00 DSQ
Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Liile Jõgi 100.00 DSQ
Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 100.00 DSQ
Miia, Born to Win White MayDay, Sveitsi valge lambakoer Kai Saar 100.00 DSQ
Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 100.00 DSQ
Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 100.00 DSQ
Jade, Never Never Land A'palinka, Bordercollie Raul Siim 100.00 DSQ
Kira, Shellkit Saga of Disa, Airedale'i terjer Asja Kremljakova 100.00 DSQ
Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 100.00 DSQ
Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 100.00 DSQ
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 100.00 DNS

V4 - A3 agilityrada

mini

Raja pikkus: 193 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 52.00 s, Maksimumaeg: 104.00 s, Kohtunik: Jan Egil Eide, Lauasekretär: Monika Adamson
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 35.97 5.37 0 -15.03 0.00
2 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 37.40 5.16 0 -13.60 0.00
3 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 47.71 4.05 5 -3.29 5.00
4 Luna , Summer Dream Oberfidž, Kääbussnautser Kriste Kosseson 49.37 3.91 5 -1.63 5.00
5 Laura, Laura, Tõuta Marju Mikkel 50.03 3.86 5 -0.97 5.00
6 Jessi, Scarlett Bevy JR Secret Hope, Jack russell terjer Jaanus Rand 51.51 3.75 5 0.51 5.51
7 Jasper, Jasper, Tõuta Maria Teng 56.53 3.41 0 5.53 5.53
8 Bently, Bently Berin Elison, Tõuta Marina Bagrova 51.73 3.73 5 0.73 5.73
9 Brita, Chanson D'ete Adriatica, Väike puudel Helina Sepp 60.35 3.20 0 9.35 9.35
10 Skipp, Skipper, Tõuta Indrek Tirmaste 45.48 4.24 10 -5.52 10.00
11 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 57.83 3.34 10 6.83 16.83
12 Esty, Armirelli About Truth, Austraalia terjer Maria Teng 64.50 2.99 5 13.50 18.50
Love, Lexberry's Snow Star Love, Jack russell terjer Liidia Ilves 100.00 DSQ
Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 100.00 DSQ
Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 100.00 DSQ
Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 100.00 DSQ
Zara, Zara, Tõuta Maria Kivastik 100.00 DSQ
Holly, Päiksekiir Holly, Kääbuspinšer Veronika Hein 100.00 DSQ
My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 100.00 DSQ
Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 100.00 DSQ
Nante, Danaini Baron de Nantes, Papillon Kamilla Alma Vilderson 100.00 DSQ
Ku , Kunegunda Bulmaro, Bostoni terjer Karl-Johan Tuule 100.00 DSQ
Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 100.00 DSQ
Kira, Dynamika Dummles, Cardigan Welsh Corgi Julija Kostecka 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 193 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 52.00 s, Maksimumaeg: 104.00 s, Kohtunik: Jan Egil Eide, Lauasekretär: Monika Adamson
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 37.80 5.11 0 -13.20 0.00
2 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 38.99 4.95 0 -12.01 0.00
3 Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 40.75 4.74 0 -10.25 0.00
4 Gella , Genrietta iz Grafstva de Gamba, Hollandi väike veelinnukoer Irina Bogdan 43.52 4.43 0 -7.48 0.00
5 Brandy, Brandy, Tõuta Helina Sepp 53.22 3.63 0 2.22 2.22
6 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 35.57 5.43 5 -15.43 5.00
7 Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 44.38 4.35 5 -6.62 5.00
8 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 41.62 4.64 10 -9.38 10.00
9 Bibi, Dalylove Exclusive Essense, manchesteri terjer Aleksander Andre 45.10 4.28 10 -5.90 10.00
Semu, Stylus Semu, Saksa jahiterjer Reet Koppel 100.00 DSQ
Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 100.00 DSQ
Edi , Flygance White Crystal Edison, Ameerika kokkerspanjel Kadi Karu 100.00 DSQ
Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Lass 100.00 DSQ
Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 193 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 52.00 s, Maksimumaeg: 104.00 s, Kohtunik: Jan Egil Eide, Lauasekretär: Monika Adamson
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Enzo , Enzo Hendl, Bordercollie Natalja Garastsenko 37.60 5.13 0 -13.40 0.00
2 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 39.49 4.89 0 -11.51 0.00
3 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 39.71 4.86 0 -11.29 0.00
4 Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 42.89 4.50 0 -8.11 0.00
5 Billy, Billy, Tõuta Merika Laid 44.47 4.34 5 -6.53 5.00
6 Kätu, Momento Mistika Sailing To Peak River, Austraalia lambakoer Annika Maripuu 47.44 4.07 15 -3.56 15.00
7 Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 58.23 3.31 10 7.23 17.23
8 Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 37.12 5.20 20 -13.88 20.00
9 Yuki, Yuki, Tõuta Saara Vällik 50.27 3.84 20 -0.73 20.00
Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 100.00 DSQ
Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 100.00 DSQ
Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 100.00 DSQ
Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 100.00 DSQ
Grace, Peak River Fly Graceful Pitta Brit, Austraalia lambakoer Moonika Trumm 100.00 DSQ
Dora, Rhosyn vom grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 100.00 DSQ
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 100.00 DSQ
Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 100.00 DSQ
Dints, -Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 100.00 DSQ
Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Marko Visse 100.00 DSQ
Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Liile Jõgi 100.00 DSQ
Era, Su Meile Era, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 100.00 DSQ
Miia, Born to Win White MayDay, Sveitsi valge lambakoer Kai Saar 100.00 DSQ
Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 100.00 DSQ
Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 100.00 DSQ
Jade, Never Never Land A'palinka, Bordercollie Raul Siim 100.00 DSQ
Karro, Virus vom Hause Diethelm, Belgia lambakoer malinois Inge Ringmets 100.00 DSQ
Kira, Shellkit Saga of Disa, Airedale'i terjer Asja Kremljakova 100.00 DSQ
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 100.00 DNS

V5 - A2 agilityrada

mini

Raja pikkus: 189 m, Kiirus: 3.60 m/s, Ideaalaeg: 52.00 s, Maksimumaeg: 78.00 s, Kohtunik: Jan Egil Eide, Lauasekretär: Inge Ringmets
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Roosi, Scarlett Bevy Jr Rapunzel, jack russell'i terjer Katre Kandimaa 49.77 3.80 0 -2.23 0.00
2 Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 44.90 4.21 5 -7.10 5.00
3 Flash, Fire Rock Flash, Papillon Rasmus Suik 47.06 4.02 5 -4.94 5.00
4 Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 63.56 2.97 5 11.56 16.56

midi

Raja pikkus: 189 m, Kiirus: 3.60 m/s, Ideaalaeg: 52.00 s, Maksimumaeg: 78.00 s, Kohtunik: Jan Egil Eide, Lauasekretär: Inge Ringmets
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Kusti, Ability Black Jumper, Shetlandi lambakoer Eliise Põder 46.36 4.08 10 -5.64 10.00
Fürge, Köves-berci Betyar Fürge, Mudi Anastassia Tamm 100.00 DSQ
Indi, Aisknekht Vista Indigo For Leader , Bordercollie Natalja Garastsenko 100.00 DNS

maksi

Raja pikkus: 189 m, Kiirus: 3.60 m/s, Ideaalaeg: 52.00 s, Maksimumaeg: 78.00 s, Kohtunik: Jan Egil Eide, Lauasekretär: Inge Ringmets
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Fancy, Peak River Fab Fancy, Austraalia lambakoer Annika Maripuu 53.69 3.52 10 1.69 11.69
2 Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Inge Ringmets 45.25 4.18 15 -6.75 15.00
Pippin, Peak River Magical Love, Austraalia lambakoer Triin Jaaniste 100.00 DSQ
Sass, Fire Rock Ginger, Bordercollie Tiina Jürjo 100.00 DSQ
Grima, Fire Rock Grima, Bordercollie Marko Visse 100.00 DSQ
Piki, Toberoi Birch, Bordercollie Stefi Praakli 100.00 DSQ

V6 - A2 agilityrada

mini

Raja pikkus: 169 m, Kiirus: 3.60 m/s, Ideaalaeg: 47.00 s, Maksimumaeg: 71.00 s, Kohtunik: Jan Egil Eide, Lauasekretär: Inge Ringmets
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
Roosi, Scarlett Bevy Jr Rapunzel, jack russell'i terjer Katre Kandimaa
Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk
Flash, Fire Rock Flash, Papillon Rasmus Suik
Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu

midi

Raja pikkus: 169 m, Kiirus: 3.60 m/s, Ideaalaeg: 47.00 s, Maksimumaeg: 71.00 s, Kohtunik: Jan Egil Eide, Lauasekretär: Inge Ringmets
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
Fürge, Köves-berci Betyar Fürge, Mudi Anastassia Tamm
Kusti, Ability Black Jumper, Shetlandi lambakoer Eliise Põder
Indi, Aisknekht Vista Indigo For Leader , Bordercollie Natalja Garastsenko

maksi

Raja pikkus: 169 m, Kiirus: 3.60 m/s, Ideaalaeg: 47.00 s, Maksimumaeg: 71.00 s, Kohtunik: Jan Egil Eide, Lauasekretär: Inge Ringmets
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
Fancy, Peak River Fab Fancy, Austraalia lambakoer Annika Maripuu
Sass, Fire Rock Ginger, Bordercollie Tiina Jürjo
Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Inge Ringmets
Pippin, Peak River Magical Love, Austraalia lambakoer Triin Jaaniste
Grima, Fire Rock Grima, Bordercollie Marko Visse
Piki, Toberoi Birch, Bordercollie Stefi Praakli

V7 - A2 agilityrada

mini

Raja pikkus: m, Kiirus: m/s, Ideaalaeg: s, Maksimumaeg: s, Kohtunik: Jan Egil Eide, Lauasekretär: Inge Ringmets
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
Roosi, Scarlett Bevy Jr Rapunzel, jack russell'i terjer Katre Kandimaa
Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk
Flash, Fire Rock Flash, Papillon Rasmus Suik
Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu

midi

Raja pikkus: m, Kiirus: m/s, Ideaalaeg: s, Maksimumaeg: s, Kohtunik: Jan Egil Eide, Lauasekretär: Inge Ringmets
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
Fürge, Köves-berci Betyar Fürge, Mudi Anastassia Tamm
Kusti, Ability Black Jumper, Shetlandi lambakoer Eliise Põder
Indi, Aisknekht Vista Indigo For Leader , Bordercollie Natalja Garastsenko

maksi

Raja pikkus: m, Kiirus: m/s, Ideaalaeg: s, Maksimumaeg: s, Kohtunik: Jan Egil Eide, Lauasekretär: Inge Ringmets
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
Pippin, Peak River Magical Love, Austraalia lambakoer Triin Jaaniste
Fancy, Peak River Fab Fancy, Austraalia lambakoer Annika Maripuu
Sass, Fire Rock Ginger, Bordercollie Tiina Jürjo
Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Inge Ringmets
Grima, Fire Rock Grima, Bordercollie Marko Visse
Piki, Toberoi Birch, Bordercollie Stefi Praakli

V8 - A1 agilityrada

mini

Raja pikkus: m, Kiirus: m/s, Ideaalaeg: s, Maksimumaeg: s, Kohtunik: Jan Egil Eide, Lauasekretär: Inge Ringmets
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
Sörel, Sörel, Tõuta Kristiin Helisalu
Janis, Armirelli Hot Date , Austraalia terjer Ingrid Sats
Saara, Yamit Muskat Extravaganza, Toypuudel Aleksandra Suits
Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen
Iiris, Airis , Tõuta Anželika Hanson
Fenya, Baif Fenya Devine, Väike brabandi grifoon Olesja Goltsman

maksi

Raja pikkus: m, Kiirus: m/s, Ideaalaeg: s, Maksimumaeg: s, Kohtunik: Jan Egil Eide, Lauasekretär: Inge Ringmets
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
Simona, Simona, Tõuta Aavo Kubja
Fanta, Peak River Fab Fantasy, Austraalia lambakoer Kirstin Põld
Mirka, Martinas Mercuria, Suur puudel Elina Lasseron
Yarra, Tambo Jellee Kelpiebrink, Austraalia kelpie Helen Vellau
Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg
Sohvi, Bring to Reason Bella Loore, Kuldne retriiver Eva Orav
Tete, Maeglin Odete, Bordercollie Terell Pihlak

V9 - A1 agilityrada

mini

Raja pikkus: m, Kiirus: m/s, Ideaalaeg: s, Maksimumaeg: s, Kohtunik: Jan Egil Eide, Lauasekretär: Inge Ringmets
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
Sörel, Sörel, Tõuta Kristiin Helisalu
Janis, Armirelli Hot Date , Austraalia terjer Ingrid Sats
Saara, Yamit Muskat Extravaganza, Toypuudel Aleksandra Suits
Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen
Iiris, Airis , Tõuta Anželika Hanson
Fenya, Baif Fenya Devine, Väike brabandi grifoon Olesja Goltsman

maksi

Raja pikkus: m, Kiirus: m/s, Ideaalaeg: s, Maksimumaeg: s, Kohtunik: Jan Egil Eide, Lauasekretär: Inge Ringmets
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
Simona, Simona, Tõuta Aavo Kubja
Fanta, Peak River Fab Fantasy, Austraalia lambakoer Kirstin Põld
Mirka, Martinas Mercuria, Suur puudel Elina Lasseron
Yarra, Tambo Jellee Kelpiebrink, Austraalia kelpie Helen Vellau
Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg
Sohvi, Bring to Reason Bella Loore, Kuldne retriiver Eva Orav
Tete, Maeglin Odete, Bordercollie Terell Pihlak

V10 - A1 agilityrada

mini

Raja pikkus: m, Kiirus: m/s, Ideaalaeg: s, Maksimumaeg: s, Kohtunik: Jan Egil Eide, Lauasekretär: Inge Ringmets
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
Sörel, Sörel, Tõuta Kristiin Helisalu
Janis, Armirelli Hot Date , Austraalia terjer Ingrid Sats
Saara, Yamit Muskat Extravaganza, Toypuudel Aleksandra Suits
Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen
Iiris, Airis , Tõuta Anželika Hanson
Fenya, Baif Fenya Devine, Väike brabandi grifoon Olesja Goltsman

maksi

Raja pikkus: m, Kiirus: m/s, Ideaalaeg: s, Maksimumaeg: s, Kohtunik: Jan Egil Eide, Lauasekretär: Inge Ringmets
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
Simona, Simona, Tõuta Aavo Kubja
Fanta, Peak River Fab Fantasy, Austraalia lambakoer Kirstin Põld
Mirka, Martinas Mercuria, Suur puudel Elina Lasseron
Yarra, Tambo Jellee Kelpiebrink, Austraalia kelpie Helen Vellau
Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg
Sohvi, Bring to Reason Bella Loore, Kuldne retriiver Eva Orav
Tete, Maeglin Odete, Bordercollie Terell Pihlak