Maardu (eksam + A0, Open klass) 22.02.2014

V1 - A0 Hüpperada mini midi maksi
V2 - A0 Hüpperada mini midi maksi
V3 - Open Hüpperada mini midi maksi
V4 - Open Agilityrada mini midi maksi
A1 E1 - A1 Agilityrada mini midi maksi
A1 E2 - A1 Agilityrada mini midi maksi
A2 E1 - A2 Agilityrada midi maksi
A2 E2 - A2 Agilityrada midi maksi

V1 - A0 Hüpperada

mini

Raja pikkus: 109 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 27.00 s, Maksimumaeg: 54.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kristina Lukašejeva
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 17.93 6.08 -9.07 0.00
2 Pach, Cosmopaws Al Pacino Star, Welsh Corgi Pembroke Oksana Ignatenkova 21.20 5.14 -5.80 0.00
3 Mossu, Karjapeni Hr Mooses, Väike brabandi grifoon Lil Kuuli 22.63 4.82 -4.37 0.00
4 Muha, Pti Piter Fly Dream for Volfrad, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 22.77 4.79 -4.23 0.00
5 Roosi , Kotkapesa Leeri, Lühikarvaline taks Tiina Kurs 22.87 4.77 -4.13 0.00
6 Charlie, Galderden Victorious Charles , Cavalier king charles spaniel Koidu Kaljund 23.89 4.56 -3.11 0.00
7 Anna, Helandros Artifact of Annie, cavalier king charles spanjel Kerli Reintamm 28.87 3.78 1.87 1.87
8 Bosse, Bearded Angels Bosse, Kääbussnautser Agne Lund 29.16 3.74 2.16 2.16
9 Holly, Päiksekiir Holly, Kääbuspinšer Veronika Hein 30.07 3.62 5 3.07 8.07
10 Cassie, Graphic Favorit Iva, Kääbuspinšer Maarja Sau 41.84 2.61 5 14.84 19.84
Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 27.00 100.00 DSQ
Luka, Snow Blues Corsair Luka, Jack russell terjer Helen Kusman 27.00 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 109 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 27.00 s, Maksimumaeg: 54.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kristina Lukašejeva
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Shelly, Elbar's Golden Gerbera, Shetlandi lambakoer Merili Pärn 18.86 5.78 -8.14 0.00
2 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 21.33 5.11 -5.67 0.00
3 Nopi, Happy Dog Nobe, beagle Maria Pernits 23.34 4.67 -3.66 0.00
4 Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 25.85 4.22 -1.15 0.00 10
5 Yuna, AISKNEKHT CROWN FOR THE LEADER, Bordercollie Natalja Garastsenko 21.79 5.00 10 -5.21 10.00
Mufi, Chriskooi's Mufasa, Hollandi väike veelinnukoer Tiiu Kriisa 27.00 100.00 DSQ
Lili, Solebas Elixir Of The Life, Basenji Kristi Tilk 27.00 100.00 DSQ
Lucky, Toalmark Kiss Good Luck, Inglise kokkerspanjel Jaanika Reinmann 27.00 100.00 DSQ
Baily, White Coastal Little Blue Estara, Shetlandi lambakoer Merilin Saava 100.00 DNS

maksi

Raja pikkus: 109 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 27.00 s, Maksimumaeg: 54.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kristina Lukašejeva
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Eva, Tarmasty Donna Betty, Itaalia corso Vitali Kaer 19.60 5.56 -7.40 0.00
2 Robby, Robby, Tõuta Richard Ritsik 19.81 5.50 -7.19 0.00
3 Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 25.03 4.35 5 -1.97 5.00
4 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Arhipova Natalja 25.67 4.25 5 -1.33 5.00
5 Sunny, Heidelind`s Evening Sunset, Pikakarvaline collie Anne Vau 43.55 2.50 16.55 16.55
6 Kata, Ladyace St Helena's Cataline, Austraalia lambakoer Anne Heinla 28.79 3.79 15 1.79 16.79
7 Muffin, Harmony Hills Runnin @Mystic Falls, Austraalia lambakoer Marge Perri 38.23 2.85 10 11.23 21.23
Tommy, Peak River Roses and Dreams Jackpot, Austraalia lambakoer Jane Evert 27.00 100.00 DSQ
Gepsu, Perfect Sweet Dream Girl Next Door, Labradori retriiver Karin Leet 27.00 100.00 DSQ
Tiko, Mainspring Tiko, Bordercollie Ene Ojassalu 27.00 100.00 DSQ
Josse, Josefine, Tõuta Inna Voomets 27.00 100.00 DSQ
Tina, Dream Tina Forbidden Euphoria Tenderness Petal Of Lotus, Tai ridgeback Natalja Joepere 27.00 100.00 DSQ
Bella, Irwlend Estrella , Nova Scotia retriiver Elis Laasik 27.00 100.00 DSQ
Foxi, Foxi, tõutu Triin Tohver 27.00 100.00 DSQ
Sophie, Meiepere I Gotta Go Now, Kuldne retriiver Kerstin Anneljas 65.37 1.67 27.00 100.00 DSQ

V2 - A0 Hüpperada

mini

Raja pikkus: 109 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 27.00 s, Maksimumaeg: 54.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kristina Lukašejeva
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Mossu, Karjapeni Hr Mooses, Väike brabandi grifoon Lil Kuuli 21.19 5.14 -5.81 0.00
2 Holly, Päiksekiir Holly, Kääbuspinšer Veronika Hein 22.67 4.81 -4.33 0.00
3 Anna, Helandros Artifact of Annie, cavalier king charles spanjel Kerli Reintamm 27.78 3.92 0.78 0.78
4 Bosse, Bearded Angels Bosse, Kääbussnautser Agne Lund 31.58 3.45 4.58 4.58
5 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 20.05 5.44 5 -6.95 5.00
6 Pach, Cosmopaws Al Pacino Star, Welsh Corgi Pembroke Oksana Ignatenkova 21.34 5.11 5 -5.66 5.00
7 Luka, Snow Blues Corsair Luka, Jack russell terjer Helen Kusman 21.72 5.02 5 -5.28 5.00
8 Charlie, Galderden Victorious Charles , Cavalier king charles spaniel Koidu Kaljund 27.78 3.92 5 0.78 5.78
9 Muha, Pti Piter Fly Dream for Volfrad, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 35.00 3.11 10 8.00 18.00
10 Cassie, Graphic Favorit Iva, Kääbuspinšer Maarja Sau 43.38 2.51 5 16.38 21.38
Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 27.00 100.00 DSQ
Roosi , Kotkapesa Leeri, Lühikarvaline taks Tiina Kurs 27.00 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 109 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 27.00 s, Maksimumaeg: 54.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kristina Lukašejeva
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Yuna, AISKNEKHT CROWN FOR THE LEADER, Bordercollie Natalja Garastsenko 18.45 5.91 -8.55 0.00
2 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 18.97 5.75 -8.03 0.00
3 Lucky, Toalmark Kiss Good Luck, Inglise kokkerspanjel Jaanika Reinmann 20.51 5.31 -6.49 0.00
4 Nopi, Happy Dog Nobe, beagle Maria Pernits 21.82 5.00 -5.18 0.00
5 Baily, White Coastal Little Blue Estara, Shetlandi lambakoer Merilin Saava 19.54 5.58 5 -7.46 5.00
6 Shelly, Elbar's Golden Gerbera, Shetlandi lambakoer Merili Pärn 20.18 5.40 5 -6.82 5.00
Mufi, Chriskooi's Mufasa, Hollandi väike veelinnukoer Tiiu Kriisa 27.00 100.00 DSQ
Lili, Solebas Elixir Of The Life, Basenji Kristi Tilk 27.00 100.00 DSQ
Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 27.00 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 109 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 27.00 s, Maksimumaeg: 54.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kristina Lukašejeva
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Robby, Robby, Tõuta Richard Ritsik 18.72 5.82 -8.28 0.00
2 Tiko, Mainspring Tiko, Bordercollie Ene Ojassalu 18.91 5.76 5 -8.09 5.00
3 Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 20.77 5.25 5 -6.23 5.00
4 Bella, Irwlend Estrella , Nova Scotia retriiver Elis Laasik 22.07 4.94 5 -4.93 5.00
5 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Arhipova Natalja 24.92 4.37 5 -2.08 5.00
6 Kata, Ladyace St Helena's Cataline, Austraalia lambakoer Anne Heinla 19.55 5.58 10 -7.45 10.00
7 Josse, Josefine, Tõuta Inna Voomets 36.17 3.01 5 9.17 14.17
8 Sophie, Meiepere I Gotta Go Now, Kuldne retriiver Kerstin Anneljas 25.92 4.21 15 -1.08 15.00
9 Sunny, Heidelind`s Evening Sunset, Pikakarvaline collie Anne Vau 45.25 2.41 18.25 18.25
Tommy, Peak River Roses and Dreams Jackpot, Austraalia lambakoer Jane Evert 27.00 100.00 DSQ
Muffin, Harmony Hills Runnin @Mystic Falls, Austraalia lambakoer Marge Perri 27.00 100.00 DSQ
Gepsu, Perfect Sweet Dream Girl Next Door, Labradori retriiver Karin Leet 27.00 100.00 DSQ
Tina, Dream Tina Forbidden Euphoria Tenderness Petal Of Lotus, Tai ridgeback Natalja Joepere 27.00 100.00 DSQ
Eva, Tarmasty Donna Betty, Itaalia corso Vitali Kaer 27.00 100.00 DSQ
Foxi, Foxi, tõutu Triin Tohver 27.00 100.00 DSQ

V3 - Open Hüpperada

mini

Raja pikkus: 141 m, Kiirus: 3.53 m/s, Ideaalaeg: 40.00 s, Maksimumaeg: 80.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kristina Lukašejeva
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 27.00 5.22 -13.00 0.00
2 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 27.14 5.20 -12.86 0.00
3 Caesar, Päiksekiir Caesar, Kääbuspinšer Kairi Timusk 28.22 5.00 -11.78 0.00
4 Lill, Wonder Babe of Happytails, Welsh terjer Tiina Jürjo 29.63 4.76 -10.37 0.00
5 Ju-Ju, Volfrad Saga's Viva Jupiter-Callisto, Väike brabandi grifoon Jelena Marzaljuk 31.51 4.47 -8.49 0.00
6 Muki, Käpylä Mosku, Saksa keskmine spits Külli Ragel 32.23 4.37 -7.77 0.00
7 Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 32.47 4.34 -7.53 0.00
8 Vitas, Ansvel New Style, Kääbuspuudel Jelena Virro 32.73 4.31 -7.27 0.00
9 Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 33.25 4.24 -6.75 0.00
10 Liisu, Royal Fantasy French Rose, Cavalier king charles spaniel Jana Kima 33.38 4.22 -6.62 0.00
11 Rutt, Dirtdigger`s September Ruby, Jack russell terjer Kadi Viitmaa 32.79 4.30 15 -7.21 15.00
Bella, Lohusalu Arukas Arabella, jack russell'i terjer Epp Keevallik 40.00 100.00 DSQ
Berta, Lexberry's Soprano Girl Coffee, Jack russell terjer Külliki Vain 40.00 100.00 DSQ
Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 40.00 100.00 DSQ
Minku, Flyland Running Squirrel, Shetlandi lambakoer Maarja Haljasmäe 40.00 100.00 DSQ
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 141 m, Kiirus: 3.53 m/s, Ideaalaeg: 40.00 s, Maksimumaeg: 80.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kristina Lukašejeva
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Chester, Flyland Shining Style, Shetlandi lambakoer Katariina Mengel 30.54 4.62 -9.46 0.00
2 Frida, White Coastal Little Blue Olympia, Shetlandi lambakoer Eve Hõbemets 31.48 4.48 -8.52 0.00
3 Džoker1, Excellent Choice The Power Of Three 1, Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 29.95 4.71 5 -10.05 5.00
4 Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 31.74 4.44 5 -8.26 5.00
5 Tessy, Väle Sitikas Triinu, beagle Kristin Puusepp 33.22 4.24 5 -6.78 5.00
6 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 29.51 4.78 10 -10.49 10.00
7 Rich, Landlake Mibah Ovner of Bris, Staffordshire Bull Terrier Juri Lunjov 33.53 4.21 10 -6.47 10.00
Pipi, Pipi, Tõuta Piret Teng 40.00 100.00 DSQ
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 40.00 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 141 m, Kiirus: 3.53 m/s, Ideaalaeg: 40.00 s, Maksimumaeg: 80.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kristina Lukašejeva
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 24.40 5.78 -15.60 0.00
2 Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 26.91 5.24 -13.09 0.00
3 Rika, Tending Eagle-Eyed, Bordercollie Anne Tammiksalu 27.71 5.09 -12.29 0.00
4 Mitch, Speckled Easeful Mitch, Welshi Springerspanjel Lona Sarapuu 29.24 4.82 -10.76 0.00
5 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 26.47 5.33 5 -13.53 5.00
6 Rush, Follow the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Natalja Garastsenko 28.84 4.89 5 -11.16 5.00
7 Alice, Estrellest Õnnex Alice, Saksa lambakoer Artur Retsnik 29.51 4.78 5 -10.49 5.00
8 Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 32.64 4.32 5 -7.36 5.00
9 Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 28.30 4.98 15 -11.70 15.00
Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 40.00 100.00 DSQ
Alvin, Alvin Brian, Tai ridgeback Tatjana Vanderflit 40.00 100.00 DSQ
Mammu, Wind Chart Alternative Mambo, Iiri setter Liina Kümnik 40.00 100.00 DSQ
Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Marta Miil 40.00 100.00 DSQ
Tuffy, Never Never Land G'Whirlaway, Bordercollie Alar Kivilo 40.00 100.00 DSQ
Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Inga Järv 40.00 100.00 DSQ
Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 100.00 DNS

V4 - Open Agilityrada

mini

Raja pikkus: 196 m, Kiirus: 3.40 m/s, Ideaalaeg: 57.65 s, Maksimumaeg: 115.30 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kristina Lukašejeva
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Minku, Flyland Running Squirrel, Shetlandi lambakoer Maarja Haljasmäe 33.21 5.90 -24.44 0.00
2 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 34.81 5.63 -22.84 0.00
3 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 36.17 5.42 -21.48 0.00
4 Ju-Ju, Volfrad Saga's Viva Jupiter-Callisto, Väike brabandi grifoon Jelena Marzaljuk 42.65 4.60 -15.00 0.00
5 Liisu, Royal Fantasy French Rose, Cavalier king charles spaniel Jana Kima 44.09 4.45 -13.56 0.00
6 Lill, Wonder Babe of Happytails, Welsh terjer Tiina Jürjo 40.14 4.88 5 -17.51 5.00
7 Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 41.86 4.68 5 -15.79 5.00
8 Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 44.97 4.36 5 -12.68 5.00
9 Bella, Lohusalu Arukas Arabella, jack russell'i terjer Epp Keevallik 50.24 3.90 5 -7.41 5.00
Rutt, Dirtdigger`s September Ruby, Jack russell terjer Kadi Viitmaa 57.65 100.00 DSQ
Vitas, Ansvel New Style, Kääbuspuudel Jelena Virro 57.65 100.00 DSQ
Muki, Käpylä Mosku, Saksa keskmine spits Külli Ragel 57.65 100.00 DSQ
Caesar, Päiksekiir Caesar, Kääbuspinšer Kairi Timusk 57.65 100.00 DSQ
Berta, Lexberry's Soprano Girl Coffee, Jack russell terjer Külliki Vain 57.65 100.00 DSQ
Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 57.65 100.00 DSQ
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 196 m, Kiirus: 3.40 m/s, Ideaalaeg: 57.65 s, Maksimumaeg: 115.30 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kristina Lukašejeva
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Tessy, Väle Sitikas Triinu, beagle Kristin Puusepp 39.01 5.02 -18.64 0.00
2 Džoker1, Excellent Choice The Power Of Three 1, Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 34.35 5.71 5 -23.30 5.00
3 Chester, Flyland Shining Style, Shetlandi lambakoer Katariina Mengel 41.54 4.72 5 -16.11 5.00
4 Frida, White Coastal Little Blue Olympia, Shetlandi lambakoer Eve Hõbemets 50.06 3.92 10 -7.59 10.00
5 Pipi, Pipi, Tõuta Piret Teng 55.18 3.55 15 -2.47 15.00
6 Rich, Landlake Mibah Ovner of Bris, Staffordshire Bull Terrier Juri Lunjov 47.99 4.08 20 -9.66 20.00
Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 57.65 100.00 DSQ
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 57.65 100.00 DSQ
Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 57.65 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 196 m, Kiirus: 3.40 m/s, Ideaalaeg: 57.65 s, Maksimumaeg: 115.30 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kristina Lukašejeva
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 31.20 6.28 -26.45 0.00
2 Tuffy, Never Never Land G'Whirlaway, Bordercollie Alar Kivilo 32.00 6.12 -25.65 0.00
3 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 34.12 5.74 -23.53 0.00
4 Alvin, Alvin Brian, Tai ridgeback Tatjana Vanderflit 39.98 4.90 -17.67 0.00
5 Rush, Follow the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Natalja Garastsenko 51.42 3.81 -6.23 0.00
6 Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 36.56 5.36 15 -21.09 15.00
7 Alice, Estrellest Õnnex Alice, Saksa lambakoer Artur Retsnik 39.72 4.93 15 -17.93 15.00
8 Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 49.68 3.95 15 -7.97 15.00
9 Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Marta Miil 34.90 5.62 20 -22.75 20.00
10 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 36.18 5.42 20 -21.47 20.00
Mitch, Speckled Easeful Mitch, Welshi Springerspanjel Lona Sarapuu 57.65 100.00 DSQ
Rika, Tending Eagle-Eyed, Bordercollie Anne Tammiksalu 57.65 100.00 DSQ
Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 57.65 100.00 DSQ
Mammu, Wind Chart Alternative Mambo, Iiri setter Liina Kümnik 57.65 100.00 DSQ
Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Inga Järv 57.65 100.00 DSQ
Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 100.00 DNS

A1 E1 - A1 Agilityrada

mini

Raja pikkus: 169 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 56.00 s, Maksimumaeg: 112.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kristina Lukašejeva
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Ludvig, Marland Liquid Gold, Shoti terjer Margareta Telliskivi 65.91 2.56 15 9.91 24.91
Teffi, Volfrad Saga's Ode To Tefnut, Väike brabandi grifoon Irina Bogdan 0.00 100.00 DSQ
Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 0.00 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 169 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 56.00 s, Maksimumaeg: 112.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kristina Lukašejeva
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Frida, White Coastal Little Blue Olympia, Shetlandi lambakoer Eve Hõbemets 39.39 4.29 -16.61 0.00
2 Rider, Shaireab's Bayleigh Ticket To Ride, Welsh terjer Anu-Sirje Keerd 53.95 3.13 10 -2.05 10.00
Jack , Jack, Tõuta Eneken Lüüs 56.00 100.00 DSQ
Sipsu, Solebas Bright Spirit, Basenji Kristi Tilk 56.00 100.00 DSQ
Shelly, Elbar's Golden Gerbera, Shetlandi lambakoer Merili Pärn 56.00 100.00 DSQ
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 56.00 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 169 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 56.00 s, Maksimumaeg: 112.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kristina Lukašejeva
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 43.12 3.92 -12.88 0.00
2 Otto, Hippuliinan Kaukomieli, Habecollie Anneli Kass 46.14 3.66 10 -9.86 10.00
Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 56.00 100.00 DSQ
Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Inga Järv 56.00 100.00 DSQ
Cricken, Ladyace Starlight Cricket, Austraalia lambakoer Anne Heinla 56.00 100.00 DSQ

A1 E2 - A1 Agilityrada

mini

Raja pikkus: 168 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 56.00 s, Maksimumaeg: 112.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kristina Lukašejeva
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
Teffi, Volfrad Saga's Ode To Tefnut, Väike brabandi grifoon Irina Bogdan 56.00 100.00 DSQ
Ludvig, Marland Liquid Gold, Shoti terjer Margareta Telliskivi 56.00 100.00 DSQ
Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 56.00 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 168 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 56.00 s, Maksimumaeg: 112.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kristina Lukašejeva
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 55.21 3.04 5 -0.79 5.00
2 Jack , Jack, Tõuta Eneken Lüüs 53.43 3.14 15 -2.57 15.00
Sipsu, Solebas Bright Spirit, Basenji Kristi Tilk 56.00 100.00 DSQ
Frida, White Coastal Little Blue Olympia, Shetlandi lambakoer Eve Hõbemets 56.00 100.00 DSQ
Shelly, Elbar's Golden Gerbera, Shetlandi lambakoer Merili Pärn 56.00 100.00 DSQ
Rider, Shaireab's Bayleigh Ticket To Ride, Welsh terjer Anu-Sirje Keerd 56.00 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 168 m, Kiirus: 3.00 m/s, Ideaalaeg: 56.00 s, Maksimumaeg: 112.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kristina Lukašejeva
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Otto, Hippuliinan Kaukomieli, Habecollie Anneli Kass 46.02 3.65 5 -9.98 5.00
2 Cricken, Ladyace Starlight Cricket, Austraalia lambakoer Anne Heinla 40.75 4.12 20 -15.25 20.00
Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 56.00 100.00 DSQ
Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 56.00 100.00 DSQ
Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Inga Järv 56.00 100.00 DSQ

A2 E1 - A2 Agilityrada

midi

Raja pikkus: 170 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 45.00 s, Maksimumaeg: 90.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kristina Lukašejeva
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 41.24 4.12 -3.76 0.00
2 Tõru, Happy Dog Wand-XP Garamel, beagle Ingrid Eha 47.59 3.57 5 2.59 7.59
Anni, Irwlend Ancelika, Nova Scotia retriiver Kadri Eek 45.00 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 170 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 45.00 s, Maksimumaeg: 90.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kristina Lukašejeva
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Lexa, Amber Ice Ausyte, Austraalia lambakoer Krista Kolk 38.99 4.36 -6.01 0.00
Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 45.00 100.00 DSQ
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 45.00 100.00 DSQ
Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 45.00 100.00 DSQ
Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Marta Miil 45.00 100.00 DSQ
Sunny, Finfair Loch Sunart, Gordon setter Meril Tamm 45.00 100.00 DSQ
Fanny, Shellkit Princess Damayanta, Airedale'i terjer Katrin Tamme 45.00 100.00 DSQ

A2 E2 - A2 Agilityrada

midi

Raja pikkus: 177 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 47.00 s, Maksimumaeg: 94.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kristina Lukašejeva
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Tõru, Happy Dog Wand-XP Garamel, beagle Ingrid Eha 42.55 4.16 -4.45 0.00
2 Anni, Irwlend Ancelika, Nova Scotia retriiver Kadri Eek 49.81 3.55 5 2.81 7.81
Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 47.00 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 177 m, Kiirus: 3.80 m/s, Ideaalaeg: 47.00 s, Maksimumaeg: 94.00 s, Kohtunik: Svetlana Zolotnikova, Lauasekretär: Kristina Lukašejeva
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 36.67 4.83 -10.33 0.00 SERT
2 Lexa, Amber Ice Ausyte, Austraalia lambakoer Krista Kolk 40.85 4.33 -6.15 0.00 SERT
3 Fanny, Shellkit Princess Damayanta, Airedale'i terjer Katrin Tamme 51.51 3.44 5 4.51 9.51
4 Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 39.20 4.52 10 -7.80 10.00
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 47.00 100.00 DSQ
Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Marta Miil 47.00 100.00 DSQ
Sunny, Finfair Loch Sunart, Gordon setter Meril Tamm 47.00 100.00 DSQ