17.06.2016 ÖöAgility e. EO toetusvõistlus Maardus

A0 hüpperada 1 mini midi maksi
A0 hüpperada 2 mini midi maksi
Open agilityrada mini midi maksi
Open ralliagility mini midi maksi
Paaride võistlus mini midi maksi

A0 hüpperada 1

mini

Raja pikkus: 125 m, Kiirus: 3.13 m/s, Ideaalaeg: 40.00 s, Maksimumaeg: 80.00 s, Kohtunik: Indrek Tirmaste, Lauasekretär: Keida Tirmaste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Lewi, Lexberry`s Snow Star Lewi, Jack russell terjer Hester Rüüsak 23.97 5.21 0 -16.03 0.00
2 Nante, Danaini Baron de Nantes, Papillon Kamilla Alma Vilderson 24.36 5.13 0 -15.64 0.00
3 Lore, Lexberry's Snow Star Lore, Jack russell terjer Kadi Kivi 24.79 5.04 0 -15.21 0.00
4 Ida, Oruallika Hot Wheels Miura, Jack russell terjer Jana Vatsel 26.62 4.70 0 -13.38 0.00
5 Bella, White Coastal Little Blackpearl, Shetlandi lambakoer Sirli Pütsepp 31.37 3.98 0 -8.63 0.00
6 Davis, Scandyline Ocean of Love, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 26.18 4.77 5 -13.82 5.00
7 Lana, Lana, Jack russell terjer Aimi Käsik 29.02 4.31 5 -10.98 5.00
8 Ritsikas, Pesaparki Rudolph-Rigina, Väike brabandi grifoon Katariina Mengel 39.34 3.18 10 -0.66 10.00
Donna, Oruallika Hot Wheels Daytona , Jack russell terjer Kristi Sootla 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 125 m, Kiirus: 3.13 m/s, Ideaalaeg: 40.00 s, Maksimumaeg: 80.00 s, Kohtunik: Indrek Tirmaste, Lauasekretär: Keida Tirmaste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Perry, White Coastal Pepperita, Shetlandi lambakoer Käty Olup 24.66 5.07 0 -15.34 0.00
Driff, Est Kalvana Decadent Treat, Inglise kokkerspanjel Ene Mae 100.00 DSQ
Gella , Genrietta iz Grafstva de Gamba, Hollandi väike veelinnukoer Irina Bogdan 100.00 DSQ
Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 125 m, Kiirus: 3.13 m/s, Ideaalaeg: 40.00 s, Maksimumaeg: 80.00 s, Kohtunik: Indrek Tirmaste, Lauasekretär: Keida Tirmaste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 20.61 6.07 0 -19.39 0.00
2 Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 18.55 6.74 5 -21.45 5.00
3 Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 19.81 6.31 10 -20.19 10.00
Sass, Fire Rock Ginger, Bordercollie Tiina Jürjo 100.00 DSQ
Sohvi, Bring to Reason Bella Loore, Kuldne retriiver Eva Orav 100.00 DSQ
Zoey, Sajana Daugavas Loki, Austraalia lambakoer Triin Vasli 100.00 DSQ
Fanta, Peak River Fab Fantasy, Austraalia lambakoer Kirstin Põld 100.00 DSQ

A0 hüpperada 2

mini

Raja pikkus: 100 m, Kiirus: 3.33 m/s, Ideaalaeg: 30.00 s, Maksimumaeg: 60.00 s, Kohtunik: Indrek Tirmaste, Lauasekretär: Keida Tirmaste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Lewi, Lexberry`s Snow Star Lewi, Jack russell terjer Hester Rüüsak 19.79 5.05 0 -10.21 0.00
2 Davis, Scandyline Ocean of Love, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 20.12 4.97 0 -9.88 0.00
3 Lore, Lexberry's Snow Star Lore, Jack russell terjer Kadi Kivi 20.12 4.97 0 -9.88 0.00
4 Ida, Oruallika Hot Wheels Miura, Jack russell terjer Jana Vatsel 20.32 4.92 0 -9.68 0.00
5 Lana, Lana, Jack russell terjer Aimi Käsik 21.60 4.63 0 -8.40 0.00
6 Bella, White Coastal Little Blackpearl, Shetlandi lambakoer Sirli Pütsepp 25.60 3.91 0 -4.40 0.00
7 Ritsikas, Pesaparki Rudolph-Rigina, Väike brabandi grifoon Katariina Mengel 28.35 3.53 0 -1.65 0.00
Nante, Danaini Baron de Nantes, Papillon Kamilla Alma Vilderson 100.00 DSQ
Donna, Oruallika Hot Wheels Daytona , Jack russell terjer Kristi Sootla 100.00 DSQ

midi

Raja pikkus: 100 m, Kiirus: 3.33 m/s, Ideaalaeg: 30.00 s, Maksimumaeg: 60.00 s, Kohtunik: Indrek Tirmaste, Lauasekretär: Keida Tirmaste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Perry, White Coastal Pepperita, Shetlandi lambakoer Käty Olup 19.94 5.02 0 -10.06 0.00
2 Driff, Est Kalvana Decadent Treat, Inglise kokkerspanjel Ene Mae 20.54 4.87 0 -9.46 0.00
3 Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 22.12 4.52 5 -7.88 5.00
Gella , Genrietta iz Grafstva de Gamba, Hollandi väike veelinnukoer Irina Bogdan 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 100 m, Kiirus: 3.33 m/s, Ideaalaeg: 30.00 s, Maksimumaeg: 60.00 s, Kohtunik: Indrek Tirmaste, Lauasekretär: Keida Tirmaste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 19.74 5.07 0 -10.26 0.00
2 Zoey, Sajana Daugavas Loki, Austraalia lambakoer Triin Vasli 19.98 5.01 0 -10.02 0.00
3 Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 16.29 6.14 5 -13.71 5.00
4 Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 17.89 5.59 5 -12.11 5.00
5 Sass, Fire Rock Ginger, Bordercollie Tiina Jürjo 21.19 4.72 5 -8.81 5.00
6 Fanta, Peak River Fab Fantasy, Austraalia lambakoer Kirstin Põld 20.59 4.86 10 -9.41 10.00
Sohvi, Bring to Reason Bella Loore, Kuldne retriiver Eva Orav 100.00 DSQ

Open agilityrada

mini

Raja pikkus: 180 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 45.00 s, Maksimumaeg: 90.00 s, Kohtunik: Indrek Tirmaste, Lauasekretär: Keida Tirmaste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Stefi Praakli 36.96 4.87 5 -8.04 5.00
2 Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 46.15 3.90 5 1.15 6.15
3 Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 52.47 3.43 0 7.47 7.47
4 Lana, Lana, Jack russell terjer Aimi Käsik 56.32 3.20 0 11.32 11.32
5 My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Tirmaste 48.82 3.69 10 3.82 13.82
6 Enzo, Fire Rock Caesar, Papillon Dagris Punder 52.00 3.46 10 7.00 17.00
7 Ku , Kunegunda Bulmaro, Bostoni terjer Karl-Johan Tuule 62.01 2.90 0 17.01 17.01
Rik, Lohusalu Frederika, jack russell'i terjer Epp Keevallik 100.00 DNS
Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 180 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 45.00 s, Maksimumaeg: 90.00 s, Kohtunik: Indrek Tirmaste, Lauasekretär: Keida Tirmaste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 35.16 5.12 0 -9.84 0.00
2 Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 38.90 4.63 0 -6.10 0.00
3 Chester, Flyland Shining Style, Shetlandi lambakoer Katariina Mengel 42.62 4.22 5 -2.38 5.00
4 Driff, Est Kalvana Decadent Treat, Inglise kokkerspanjel Ene Mae 46.35 3.88 20 1.35 21.35
5 Trudy, Mersu Trendy Trudy, Bostoni terjer Raul Siim 51.73 3.48 20 6.73 26.73
Njusha, Arabella, Tõuta Olga Nasibullina 100.00 DSQ
Mio, Faramir du Mourioche, Pürenee lambakoer Kristina Grau 100.00 DSQ
Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 100.00 DSQ
Ryder, Shaireab's Bayleigh Ticket To Ride, Welsh terjer Anu Keerd 100.00 DSQ
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 100.00 DNS

maksi

Raja pikkus: 180 m, Kiirus: 4.00 m/s, Ideaalaeg: 45.00 s, Maksimumaeg: 90.00 s, Kohtunik: Indrek Tirmaste, Lauasekretär: Keida Tirmaste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 33.44 5.38 0 -11.56 0.00
2 Liisu, Valgekihv Liisa, Eesti hagijas Keili Pello 45.38 3.97 5 0.38 5.38
3 Jessy, Amadea Bright Heavenly Love, Bordercollie Marge Mitt 42.15 4.27 15 -2.85 15.00
Gitta , Piggyland's Up To Speed Dollie, Bordercollie Ege Taliaru 100.00 DSQ
Mirka, Martinas Mercuria, Suur puudel Elina Lasseron 100.00 DSQ
Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 100.00 DSQ
Nero, Denola Baltazar Brown Raniero, Dalmaatsia koer Eve Aavik 100.00 DSQ
Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 100.00 DSQ
Lindy, Maeglin Lindy, Bordercollie Margareta Telliskivi 100.00 DNS

Open ralliagility

mini

Raja pikkus: 184 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 53.00 s, Maksimumaeg: 106.00 s, Kohtunik: Indrek Tirmaste, Lauasekretär: Keida Tirmaste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Tirmaste 43.86 4.20 5 -9.14 5.00
2 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Stefi Praakli 44.62 4.12 15 -8.38 15.00
Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 100.00 DSQ
Nupi, Siimline's How Do U Like Me Now, Toypuudel Jane Tüksammel 100.00 DSQ
Enzo, Fire Rock Caesar, Papillon Dagris Punder 100.00 DSQ
Ku , Kunegunda Bulmaro, Bostoni terjer Karl-Johan Tuule 53.00 100.00 DSQ
Rik, Lohusalu Frederika, jack russell'i terjer Epp Keevallik 53.00 100.00 DNS

midi

Raja pikkus: 184 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 53.00 s, Maksimumaeg: 106.00 s, Kohtunik: Indrek Tirmaste, Lauasekretär: Keida Tirmaste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Njusha, Arabella, Tõuta Olga Nasibullina 48.43 3.80 0 -4.57 0.00
2 Pipa, Chanson d`Ete Barracuda, Väike puudel Jane Tüksammel 45.20 4.07 5 -7.80 5.00
Mio, Faramir du Mourioche, Pürenee lambakoer Kristina Grau 100.00 DSQ
Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 100.00 DSQ
Trudy, Mersu Trendy Trudy, Bostoni terjer Raul Siim 100.00 DSQ
Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 100.00 DSQ
Driff, Est Kalvana Decadent Treat, Inglise kokkerspanjel Ene Mae 100.00 DSQ

maksi

Raja pikkus: 184 m, Kiirus: 3.50 m/s, Ideaalaeg: 53.00 s, Maksimumaeg: 106.00 s, Kohtunik: Indrek Tirmaste, Lauasekretär: Keida Tirmaste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
1 Liisu, Valgekihv Liisa, Eesti hagijas Keili Pello 48.20 3.82 0 -4.80 0.00
Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 53.00 100.00 DSQ
Gitta , Piggyland's Up To Speed Dollie, Bordercollie Ege Taliaru 53.00 100.00 DSQ
Mirka, Martinas Mercuria, Suur puudel Elina Lasseron 53.00 100.00 DSQ
Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 53.00 100.00 DSQ
Nero, Denola Baltazar Brown Raniero, Dalmaatsia koer Eve Aavik 53.00 100.00 DSQ
Jessy, Amadea Bright Heavenly Love, Bordercollie Marge Mitt 53.00 100.00 DSQ
Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 53.00 100.00 DNS

Paaride võistlus

mini

Raja pikkus: m, Kiirus: m/s, Ideaalaeg: s, Maksimumaeg: s, Kohtunik: Indrek Tirmaste, Lauasekretär: Keida Tirmaste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Tirmaste
Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms
Rik, Lohusalu Frederika, jack russell'i terjer Epp Keevallik
Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva
Ku , Kunegunda Bulmaro, Bostoni terjer Karl-Johan Tuule

midi

Raja pikkus: m, Kiirus: m/s, Ideaalaeg: s, Maksimumaeg: s, Kohtunik: Indrek Tirmaste, Lauasekretär: Keida Tirmaste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
Njusha, Arabella, Tõuta Olga Nasibullina
Mio, Faramir du Mourioche, Pürenee lambakoer Kristina Grau
Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo
Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro
Pipa, Chanson d`Ete Barracuda, Väike puudel Jane Tüksammel
Ryder, Shaireab's Bayleigh Ticket To Ride, Welsh terjer Anu Keerd
Driff, Est Kalvana Decadent Treat, Inglise kokkerspanjel Ene Mae

maksi

Raja pikkus: m, Kiirus: m/s, Ideaalaeg: s, Maksimumaeg: s, Kohtunik: Indrek Tirmaste, Lauasekretär: Keida Tirmaste
Koht Koer Koerajuht Aeg (s) Kiirus (m/s) Rajavead Ajaviga Punkte Märkused
Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli
Gitta , Piggyland's Up To Speed Dollie, Bordercollie Ege Taliaru
Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat
Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt
Jessy, Amadea Bright Heavenly Love, Bordercollie Marge Mitt