Vile Best-in Cup

Tunnelid A0-A1 (mini) Tunnelid A0-A1 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Roosi, Scarlett Bevy Jr Rapunzel, jack russell'i terjer Katre Kandimaa 0 0.00 0.00
2 Henna, Armirelli In Good Hands, Austraalia terjer Rita Annus 0 0.00 0.00
3 Airis, Iiris, Tõuta Anželika Hanson 10 35.04 45.04
4 Bobby, Royal Fantasy Fascino Fortunato, Cavalier king charles spaniel AnniKa Mumm 0 7.31 107.31

Tunnelid A0-A1 (midi) Tunnelid A0-A1 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Juhan, Ability Black Jackpot, Shetlandi lambakoer Rauno Palmi 0 0.00 0.00
2 Jetta, Karolegotto Josetta, Romagna veekoer Karoliina Kansi 0 0.00 0.00
3 Perry, White Coastal Pepperita, Shetlandi lambakoer Käty Olup 10 0.72 10.72
4 La, Griselda L'impavida, Austraalia kelpie Mary Naber 15 0.00 15.00
5 Nublu, Moxuma Complacent Brindle, Staffordshire Bull Terrier Rene Rosin 0 0.00 100.00
Äpi, -, Tõuta Liis Ojokas 0 0.00 200.00

Tunnelid A0-A1 (maksi) Tunnelid A0-A1 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Jessy, Amadea Bright Heavenly Love, Bordercollie Imbi Soa 0 0.00 0.00
2 Jemma, Wildfinn Carezzevole Bionda, Romagna veekoer Karoliina Kansi 0 0.00 0.00
3 Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 0 0.00 0.00
4 Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 0 0.00 100.00
5 Arishi, Sheeprockers Arishi, Bordercollie Vambola Eesmaa 5 0.00 105.00
6 Elly, Illysky born to be angel, Kuldne retriiver Kille Ellik 5 0.00 105.00
Jack, Jack, Tõuta Sandra Raidsalu 0 0.00 200.00

A0 hüpperada (mini) A0 hüpperada 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Bobby, Royal Fantasy Fascino Fortunato, Cavalier king charles spaniel AnniKa Mumm 0 0.37 100.37
Roosi, Scarlett Bevy Jr Rapunzel, jack russell'i terjer Katre Kandimaa 0 0.00 200.00

A0 hüpperada (midi) A0 hüpperada 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Nublu, Moxuma Complacent Brindle, Staffordshire Bull Terrier Rene Rosin 0 0.00 0.00
2 La, Griselda L'impavida, Austraalia kelpie Mary Naber 5 0.00 5.00
3 Jetta, Karolegotto Josetta, Romagna veekoer Karoliina Kansi 5 0.00 5.00
4 Perry, White Coastal Pepperita, Shetlandi lambakoer Käty Olup 5 0.31 5.31
5 Juhan, Ability Black Jackpot, Shetlandi lambakoer Rauno Palmi 5 0.00 105.00
Äpi, -, Tõuta Liis Ojokas 0 0.00 200.00

A0 hüpperada (maksi) A0 hüpperada 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 5 0.00 5.00
2 Elly, Illysky born to be angel, Kuldne retriiver Kille Ellik 5 0.00 5.00
3 Vudi, Angelus Nix Bernice Hunter, Siberi Husky Lisete Eljand 10 0.00 10.00
4 Jessy, Amadea Bright Heavenly Love, Bordercollie Imbi Soa 25 0.00 25.00
5 Jack, Jack, Tõuta Sandra Raidsalu 0 0.00 100.00
6 Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 10 0.00 110.00
Sally, Exlibris Canes Sparking Wine, Dalmaatsia koer Marju Mölder 0 0.00 200.00
Arishi, Sheeprockers Arishi, Bordercollie Vambola Eesmaa 0 0.00 200.00
Semu, Semu, Tõuta Lea Märtsin 0 0.00 200.00

Open hüpperada (mini) Open agility 1 (mini) Open agility 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 100.00
2 Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Tiiu Eesmaa 5 0.00 105.00
3 Fernando, Neibades Midsummer Miguel Fernando, Väike brabandi grifoon Laura Kõiv 10 9.32 119.32
4 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 0 0.00 200.00
5 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 0 0.00 200.00
6 Sophie, Dinky Kiss Sunflower Sophi, Papillon Marge Mitt 0 0.00 200.00
7 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 0 0.00 200.00
Luna , Summer Dream Oberfidž, Kääbussnautser Kriste Kosseson 0 0.00 300.00
9 Laura, Laura, Tõuta Marju Mikkel 10 3.88 213.88
Rufus, Armirelli Funny or Fact, Austraalia terjer Rita Annus 0 0.00 300.00

Open hüpperada (midi) Open agility 1 (midi) Open agility 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 0 0.00 0.00
2 Chester, Flyland Shining Style, Shetlandi lambakoer Katariina Mengel 0 0.00 200.00
3 Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 10 0.00 210.00

Open hüpperada (maksi) Open agility 1 (maksi) Open agility 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Daichi, Daichi Yule Yogi, Akita Natalja Prokofjeva 5 23.51 28.51
2 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 100.00
3 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino 0 0.00 100.00
4 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 5 1.16 106.16
5 Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 10 11.31 121.31
6 Dints, -Nordsand´s Quick, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 200.00
7 Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 0 0.00 200.00
8 Paris, Sentikki Propwash Trip To Paris, Austraalia lambakoer Keida Tirmaste 0 0.00 200.00
9 Pippin, Peak River Magical Love, Austraalia lambakoer Triin Jaaniste 10 0.00 210.00
Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 0 0.00 300.00
Karro, Virus vom Hause Diethelm, Belgia lambakoer malinois Inge Ringmets 0 0.00 300.00
Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 0 0.00 300.00
Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 0 0.00 300.00
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 0.00 300.00
Emma, Fire Rock Extreme, Bordercollie Anneli Lepik 0 0.00 300.00
Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika 0 0.00 300.00