19.09.2015 Pärnu eksam ja mitteametlikud võistlused OPEN ja A0

V1- A0 hüpperada (mini) V1- A0 hüpperada (midi) V1- A0 hüpperada (maksi) V2- A0 hüpperada (mini) V2- A0 hüpperada (midi) V2- A0 hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Bixie, Pixie, Bostoni terjer Imbi Lepik-Martinson 0 0.00 0.00
2 Mocca, Mocca, Jack russell terjer Berit Eriste 0 0.00 0.00
3 Minnie Isabella, Minni, Pekingi paleekoer Viivi Sepp 0 0.00 0.00
4 Jesse, White Coastal Little Bluepearl, Shetlandi lambakoer Ede Brand 5 0.00 5.00
5 Sandy, Peak River Bring Me Sunshine, Austraalia lambakoer Triin Vasli 0 0.00 100.00
6 Mirk, Sangre Calienterus Amira, Kääbuspinšer Ede Brand 0 0.00 100.00
7 Grummi, Krummi, West highland white terjer Anu Helemäe 5 0.00 105.00
Mio, Faramir du Mourioche, Pürenee lambakoer Kristina Grau 0 35.00 200.00

V6- A1 agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Muffin, Snowwhite, Kääbuspuudel Timandra Rand 0 0.00 0.00
2 Luna , Summer Dream Oberfidž, Kääbussnautser Kriste Kosseson 5 0.00 5.00
3 Olli, Olivia, Kääbuspinšer Triinu Võrk 10 0.60 10.60
4 Iiris, Airis, Tõuta Anželika Hanson 10 18.12 28.12
5 Mõmmi, Mõmmi, Tõuta Viivi Sepp 10 18.26 28.26

V6- A1 agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

V6- A1 agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Roco, Roco, Tõuta Kadri Krapp 5 0.00 5.00
2 Karma, Karma, Tõuta Marika Einlo 10 0.00 10.00
Sansa, Nordic Passion Play J'Adore, Siberi Husky Grete Tähiste 0 0.00 100.00

V7- A1 agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Muffin, Snowwhite, Kääbuspuudel Timandra Rand 0 0.00 0.00
2 Luna , Summer Dream Oberfidž, Kääbussnautser Kriste Kosseson 0 0.00 0.00
3 Olli, Olivia, Kääbuspinšer Triinu Võrk 5 0.00 5.00
4 Mõmmi, Mõmmi, Tõuta Viivi Sepp 5 16.52 21.52
5 Iiris, Airis, Tõuta Anželika Hanson 5 20.32 25.32

V7- A1 agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

V7- A1 agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Karma, Karma, Tõuta Marika Einlo 5 0.00 5.00
2 Roco, Roco, Tõuta Kadri Krapp 20 0.00 20.00
Sansa, Nordic Passion Play J'Adore, Siberi Husky Grete Tähiste 0 0.00 100.00

V8- A2 agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
Sohvi , Sohvi , Tõuta Gerli Laur 0 0.00 100.00

V8- A2 agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

V8- A2 agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
Terav, Sentikki Propwash Top Gear, Austraalia lambakoer Aleksejs Bodrickis 0 0.00 100.00
Gitta , Piggyland's Up To Speed Dollie, Bordercollie Ege Taliaru 0 0.00 100.00

V9- A2 agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Sohvi , Sohvi , Tõuta Gerli Laur 0 8.55 8.55

V9- A2 agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

V9- A2 agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Gitta , Piggyland's Up To Speed Dollie, Bordercollie Ege Taliaru 5 0.00 5.00
2 Terav, Sentikki Propwash Top Gear, Austraalia lambakoer Aleksejs Bodrickis 10 0.00 10.00

V3- OPEN hüpperada (maksi) V4- OPEN agilityrada (maksi) V5- OPEN agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Amore, Annie Amore, Tõuta Marta Miil 20 21.14 41.14
2 Juno, Sentikki Duran Duran, Austraalia lambakoer Aleksej Bodrickis 15 0.00 115.00
3 Roco, Roco, Tõuta Kadri Krapp 5 0.00 205.00
4 Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 0 5.54 205.54
5 Terav, Sentikki Propwash Top Gear, Austraalia lambakoer Aleksejs Bodrickis 15 0.00 215.00
Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 0 0.00 300.00
Gitta , Piggyland's Up To Speed Dollie, Bordercollie Ege Taliaru 0 0.00 300.00

V3- OPEN hüpperada (mini) V3- OPEN hüpperada (midi) V4- OPEN agilityrada (mini) V4- OPEN agilityrada (midi) V5- OPEN agilityrada (mini) V5- OPEN agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 0 0.00 0.00
2 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 0.00
3 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Toomas Pent 0 0.00 0.00
4 Ulti, Falaris Ultima, staffordshire'i bullterjer Kristo Loit 30 2.17 32.17
5 Iiris, Airis, Tõuta Anželika Hanson 25 48.38 173.38
6 Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 0 0.00 200.00
Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 0 0.00 300.00
Luna , Summer Dream Oberfidž, Kääbussnautser Kriste Kosseson 0 0.00 300.00
9 Tera, Kilvan Kis Gyöngytyuk, Mudi Lea Tummeleht 5 0.00 105.00
Muffin, Snowwhite, Kääbuspuudel Timandra Rand 0 0.00 300.00