08-09.08.2015 Jõulumäe võistlused

V1 - A0 hüpperada (mini) V2- A0 hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Mocca, Mocca, Jack russell terjer Berit Eriste 0 0.00 0.00 54.90
2 Brandy, Brandy, Tõuta Helina Sepp 0 0.00 0.00 62.12
3 Ramsay, Reval Dream Kroshka Kavalier, West highland white terjer Herkki Ruubel 0 0.00 0.00 72.24
4 Maru, Päiksekiir Maru, Kääbuspinšer Ivika Sootla 5 0.00 5.00 43.20
5 Sissi, Karanest Ocean Eleven Jonna, Jack russell terjer Kadi Viitmaa 5 0.00 5.00 44.08
6 Fossu, Fire Rock Foss, Papillon Lisa Marie Mölder 5 0.00 5.00 50.00
7 Bobby, Royal Fantasy Fascino Fortunato, Cavalier king charles spaniel AnniKa Mumm 0 6.87 6.87 88.87
8 Mia, Lovely Eyes call me Mia, West highland white terjer Madli Kurme 0 0.00 100.00 24.98
9 Fidel, Silverwhite Fidel of Nelson, Papillon Kaisa Tamm 5 0.00 105.00 28.03
10 Rebecca, Rebecca, Yorkshire'i terjer Randelyn Vaher 5 1.63 106.63 43.63
Pipi, Snow Blues Zucky Step by Step, Jack russell terjer Katre Niinemägi 0 0.00 200.00

V1- A0 hüpperada (mini) V2- A0 hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Brandy, Brandy, Tõuta Helina Sepp 0 0.00 0.00 65.28
2 Ruudi, Ruudi, Jack russell terjer Kersti Rätsep 0 0.00 0.00 67.03
3 Bobby, Royal Fantasy Fascino Fortunato, Cavalier king charles spaniel AnniKa Mumm 5 3.41 8.41 76.67
4 Jei, Jei, Welsh Corgi Pembroke Jelena Bogdanova 10 0.00 10.00 47.23
5 Sissi, Karanest Ocean Eleven Jonna, Jack russell terjer Kadi Viitmaa 0 0.00 100.00 21.85
6 Terru, Armirelli Goodfella, Austraalia terjer Ingrid Reiljan 5 0.00 105.00 28.53
7 Deja, Deja, Welsh Corgi Pembroke Irina Bogdanova 5 0.00 105.00 30.70
Fidel, Silverwhite Fidel of Nelson, Papillon Kaisa Tamm 0 0.00 200.00
Minttu, Minttu, Jack russell terjer Angelika Tammik 0 0.00 200.00
Pipi, Snow Blues Zucky Step by Step, Jack russell terjer Katre Niinemägi 0 0.00 200.00
Juta, Juta, Jack russell terjer Anett Tomson 0 0.00 200.00

V3- A3 makside hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Liisi Nilisk 0 0.00 0.00 33.61
2 Tuffy, Never Never Land G'Whirlaway, Bordercollie Alar Kivilo 0 0.00 0.00 33.79
3 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 0 0.00 0.00 34.20
4 Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 0 0.00 0.00 36.25
5 Fiona, Fiona, Tõuta Jaana Järsk 0 0.00 0.00 37.61
6 Billy, Billy, Tõuta Kâtlin Martinson 0 0.00 0.00 39.22
7 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Kert Laht 0 0.00 0.00 43.54
8 Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Marko Visse 5 0.00 5.00 33.78
9 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 5 0.00 5.00 34.80
10 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 5 0.00 5.00 34.95
11 Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 5 0.00 5.00 36.69
12 Paris, Sentikki Propwash Trip To Paris, Austraalia lambakoer Keida Tirmaste 5 0.00 5.00 44.95
13 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 10 0.00 10.00 31.99
14 Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 5 14.84 19.84 61.84
Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Sirelin Timmermann 0 0.00 100.00
Karro, Virus vom Hause Diethelm, Belgia lambakoer malinois Inge Ringmets 0 0.00 100.00
Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 0 0.00 100.00
Dobby, Flyland Black Blizzard, Bordercollie Maarja Haljasmäe 0 0.00 100.00

V1 - A0 hüpperada (midi) V1 - A0 hüpperada (maksi) V2- A0 hüpperada (midi) V2- A0 hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Frida, Esaber Vliegende Faranth, hollandi lambakoer, lühikarvaline Tiina Veskilt 0 0.00 0.00 35.25
2 Mio, Faramir du Mourioche, Pürenee lambakoer Kristina Grau 5 0.00 5.00 39.74
3 Fanni , Eaglemount Fantasie, Itaalia corso Elen Nurmetalu 5 0.00 5.00 47.35
Semu, Stylus Semu, Saksa jahiterjer Reet Koppel 0 0.00 200.00
Kusti, Ability Black Jumper, Shetlandi lambakoer Eliise Põder 0 0.00 200.00
Serene, Peak River Royal Serene, Austraalia lambakoer Katre Niinemägi 0 0.00 200.00

V9- A2 hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Enzo, Fire Rock Caesar, Papillon Dagris Punder 0 0.00 0.00 33.36
2 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 0 0.00 0.00 36.60
3 Sohvi , Sohvi , Tõuta Gerli Laur 10 16.14 26.14 60.14

V9- A2 hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V9- A2 hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Gitta , Piggyland's Up To Speed Dollie, Bordercollie Ege Taliaru 5 0.00 5.00 31.13
2 Miia, Born to Win White MayDay, Sveitsi valge lambakoer Kai Saar 5 0.00 5.00 32.52
3 Kuti-Bella, Kuti-Bella, Tõuta Heleriin Lopp 5 2.74 7.74 46.74
4 Emma, Fire Rock Extreme, Bordercollie Anneli Lepik 10 0.00 10.00 32.74
5 Fleur, Speckled Tidy Fleur, Welshi Springerspanjel Veronika Drozdova 15 0.00 15.00 36.44
Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 0 0.00 100.00
Bella, Irwlend Estrella , Nova Scotia retriiver Elis Laasik 0 0.00 100.00
Olli, Capricole Crazy About You, Austraalia lambakoer Tuuli Vaino 0 0.00 100.00
Flo, Sundowner`s Flower Power, gordoni setter Helis Manninen 0 0.00 100.00

V1- A0 hüpperada (midi) V1- A0 hüpperada (maksi) V2- A0 hüpperada (midi) V2- A0 hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Mio, Faramir du Mourioche, Pürenee lambakoer Kristina Grau 0 0.00 0.00 37.63
2 La, Griselda L'impavida, Austraalia kelpie Mary Naber 0 0.00 0.00 39.16
3 Pipa, Chanson d`Ete Barracuda, Väike puudel Jane Tüksammel 0 0.00 0.00 45.50
Fanni , Eaglemount Fantasie, Itaalia corso Elen Nurmetalu 0 0.00 200.00
Serene, Peak River Royal Serene, Austraalia lambakoer Katre Niinemägi 0 0.00 200.00

V3- A3 makside hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V3- A3 makside hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V4- A3 makside agilityrada 1 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V6- A2 agilityrada 1 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 0 0.00 0.00 42.35
2 Sohvi , Sohvi , Tõuta Gerli Laur 10 16.23 26.23 63.23
Lotta, Lexberry's Four Stars Charlotta, Jack russell terjer Tiina Veskilt 0 0.00 100.00
Enzo, Fire Rock Caesar, Papillon Dagris Punder 0 0.00 100.00

V4- A3 makside agilityrada 1 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V6- A2 agilityrada 1 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V4- A3 makside agilityrada 1 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Liisi Nilisk 0 0.00 0.00 31.53
2 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 0 0.00 0.00 31.89
3 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 0 0.00 0.00 32.05
4 Tuffy, Never Never Land G'Whirlaway, Bordercollie Alar Kivilo 0 0.00 0.00 32.93
5 Karro, Virus vom Hause Diethelm, Belgia lambakoer malinois Inge Ringmets 0 0.00 0.00 33.49
6 Fiona, Fiona, Tõuta Jaana Järsk 0 0.00 0.00 35.24
7 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Kert Laht 0 0.00 0.00 37.55
8 Billy, Billy, Tõuta Kâtlin Martinson 0 0.00 0.00 38.72
9 Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 5 0.00 5.00 34.38
10 Ro, Esaber Controle voor Wanda, Hollandi lambakoer Keida Tirmaste 5 0.00 5.00 34.60
11 Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Sirelin Timmermann 5 0.00 5.00 36.65
12 Aki, TirTess Akira, Bordercollie Jana Trepp 5 0.00 5.00 41.10
13 Paris, Sentikki Propwash Trip To Paris, Austraalia lambakoer Keida Tirmaste 5 0.00 5.00 46.08
14 Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 5 2.05 7.05 50.05
15 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 10 0.00 10.00 32.52
Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 0 0.00 100.00
Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 0 0.00 100.00
Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 0 0.00 100.00
Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 0 0.00 100.00
Dobby, Flyland Black Blizzard, Bordercollie Maarja Haljasmäe 0 0.00 100.00
Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Marko Visse 0 0.00 100.00

V6- A2 agilityrada 1 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Fleur, Speckled Tidy Fleur, Welshi Springerspanjel Veronika Drozdova 5 0.00 5.00 36.37
2 Kuti-Bella, Kuti-Bella, Tõuta Heleriin Lopp 5 5.65 10.65 52.65
3 Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 20 0.00 20.00 30.02
Miia, Born to Win White MayDay, Sveitsi valge lambakoer Kai Saar 0 0.00 100.00
Bella, Irwlend Estrella , Nova Scotia retriiver Elis Laasik 0 0.00 100.00
Emma, Fire Rock Extreme, Bordercollie Anneli Lepik 0 0.00 100.00
Olli, Capricole Crazy About You, Austraalia lambakoer Tuuli Vaino 0 0.00 100.00
Flo, Sundowner`s Flower Power, gordoni setter Helis Manninen 0 0.00 100.00
Gitta , Piggyland's Up To Speed Dollie, Bordercollie Ege Taliaru 0 0.00 100.00

V5- A3 makside agilityrada 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V7- A2 agilityrada 2 stažöör Jaanika Lillenberg (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Lotta, Lexberry's Four Stars Charlotta, Jack russell terjer Tiina Veskilt 0 0.00 0.00 45.25
2 Enzo, Fire Rock Caesar, Papillon Dagris Punder 10 0.00 10.00 40.72
3 Sohvi , Sohvi , Tõuta Gerli Laur 5 7.19 12.19 56.19
Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 0 0.00 100.00

V5- A3 makside agilityrada 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V7- A2 agilityrada 2 stažöör Jaanika Lillenberg (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V5- A3 makside agilityrada 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Tuffy, Never Never Land G'Whirlaway, Bordercollie Alar Kivilo 0 0.00 0.00 32.96
2 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 0 0.00 0.00 33.65
3 Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 0 0.00 0.00 33.78
4 Karro, Virus vom Hause Diethelm, Belgia lambakoer malinois Inge Ringmets 0 0.00 0.00 34.12
5 Fiona, Fiona, Tõuta Jaana Järsk 0 0.00 0.00 35.30
6 Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 0 0.00 0.00 37.37
7 Billy, Billy, Tõuta Kâtlin Martinson 0 0.00 0.00 40.04
8 Paris, Sentikki Propwash Trip To Paris, Austraalia lambakoer Keida Tirmaste 0 3.37 3.37 50.37
9 Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Liisi Nilisk 5 0.00 5.00 37.21
10 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 5 0.00 5.00 37.23
11 Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 0 5.15 5.15 52.15
12 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Kert Laht 10 0.00 10.00 43.08
13 Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Marko Visse 15 0.00 15.00 34.98
Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Sirelin Timmermann 0 0.00 100.00
Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 0 0.00 100.00
Aki, TirTess Akira, Bordercollie Jana Trepp 0 0.00 100.00
Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 0 0.00 100.00
Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 0 0.00 100.00
Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 0 0.00 100.00
Dobby, Flyland Black Blizzard, Bordercollie Maarja Haljasmäe 0 0.00 100.00

V7- A2 agilityrada 2 stažöör Jaanika Lillenberg (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Olli, Capricole Crazy About You, Austraalia lambakoer Tuuli Vaino 5 0.00 5.00 34.17
2 Bella, Irwlend Estrella , Nova Scotia retriiver Elis Laasik 5 0.00 5.00 38.94
3 Kuti-Bella, Kuti-Bella, Tõuta Heleriin Lopp 5 1.41 6.41 50.41
Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 0 0.00 100.00
Miia, Born to Win White MayDay, Sveitsi valge lambakoer Kai Saar 0 0.00 100.00
Emma, Fire Rock Extreme, Bordercollie Anneli Lepik 0 0.00 100.00
Fleur, Speckled Tidy Fleur, Welshi Springerspanjel Veronika Drozdova 0 0.00 100.00
Flo, Sundowner`s Flower Power, gordoni setter Helis Manninen 0 0.00 100.00
Gitta , Piggyland's Up To Speed Dollie, Bordercollie Ege Taliaru 0 0.00 100.00

V6- A3 makside agilityrada 3 stažöör Stefi Praakli (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V6- A3 makside agilityrada 3 stažöör Stefi Praakli (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V6- A3 makside agilityrada 3 stažöör Stefi Praakli (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 0 0.00 0.00 35.74
2 Paris, Sentikki Propwash Trip To Paris, Austraalia lambakoer Keida Tirmaste 0 2.20 2.20 47.20
3 Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Marko Visse 5 0.00 5.00 41.35
4 Aki, TirTess Akira, Bordercollie Jana Trepp 5 4.93 9.93 49.93
5 Fiona, Fiona, Tõuta Jaana Järsk 10 0.00 10.00 39.18
6 Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 0 14.74 14.74 59.74
7 Ro, Esaber Controle voor Wanda, Hollandi lambakoer Keida Tirmaste 15 5.58 20.58 50.58
Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Sirelin Timmermann 0 0.00 100.00
Billy, Billy, Tõuta Kâtlin Martinson 0 0.00 100.00
Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 0 0.00 100.00
Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Kert Laht 0 0.00 100.00
Karro, Virus vom Hause Diethelm, Belgia lambakoer malinois Inge Ringmets 0 0.00 100.00
Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 0 0.00 100.00
Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Liisi Nilisk 0 0.00 100.00
Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 0 0.00 100.00
Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 0 0.00 100.00
Tuffy, Never Never Land G'Whirlaway, Bordercollie Alar Kivilo 0 0.00 100.00
Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 0 0.00 100.00

V4- A1 agilityrada 1 stažöör Jaanika Lillenberg (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 0 0.00 0.00 27.58
2 Rufus, Armirelli Funny or Fact, Austraalia terjer Rita Annus 0 0.00 0.00 40.62
3 Muffin , Ivy Loran Ginger Fox, Tõuta Ljubov Lugovskaja 0 0.00 0.00 48.96
4 Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 5 0.00 5.00 41.97
5 Iiris, Airis, Tõuta Anželika Hanson 5 6.70 11.70 56.70
6 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 20 0.00 20.00 37.05
Brem, It`Sverana Premira, Väike brabandi grifoon Elen Koiduste 0 0.00 100.00
Brita, Chanson D'ete Adriatica, Väike puudel Helina Sepp 0 0.00 100.00
Flaffi, Favorite Class Madam, tõutu Liisi Vilba 0 0.00 100.00
Luna , Summer Dream Oberfidž, Kääbussnautser Fred-Mattias Kosseson 0 0.00 100.00

V4- A1 agilityrada 1 stažöör Jaanika Lillenberg (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Summer, Marvitholl Dynasty, Shetlandi lambakoer Lidia Belyaeva 0 0.00 0.00 29.35
Edi , Flygance White Crystal Edison, Ameerika kokkerspanjel Merit Rahnik 0 0.00 100.00

V4- A1 agilityrada 1 stažöör Jaanika Lillenberg (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Jacie , My Trusted Friend Jacie, Bordercollie Jana Kima 5 0.00 5.00 28.19
2 Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 5 0.00 5.00 29.03
3 Bree, Cloudburst Gentle Breeze, Nova Scotia retriiver Berle Brant 5 0.00 5.00 36.36
4 Karma, Karma, Tõuta Marika Einlo 5 0.00 5.00 40.17
5 Deja, Follow The Leader Go-Go Deja, Bordercollie Solvita Možeika 10 0.00 10.00 31.21
6 Roco, Roco, Tõuta Kadri Krapp 10 0.00 10.00 34.22
7 Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 15 0.00 15.00 35.12
Mirka, Martinas Mercuria, Suur puudel Elina Lasseron 0 0.00 100.00
Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 0 0.00 100.00
Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 0 0.00 100.00
Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 0 0.00 100.00
Lindy, Maeglin Lindy, Bordercollie Margareta Telliskivi 0 0.00 100.00
Sansa, Nordic Passion Play J'Adore, Siberi Husky Grete Tähiste 0 0.00 100.00

V5- A1 agilityrada 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 0 0.00 0.00 27.51
2 Deja, Follow The Leader Go-Go Deja, Bordercollie Solvita Možeika 0 0.00 0.00 28.07
3 Jacie , My Trusted Friend Jacie, Bordercollie Jana Kima 0 0.00 0.00 28.12
4 Bree, Cloudburst Gentle Breeze, Nova Scotia retriiver Berle Brant 0 0.00 0.00 37.34
5 Sansa, Nordic Passion Play J'Adore, Siberi Husky Grete Tähiste 0 0.00 0.00 50.20
6 Karma, Karma, Tõuta Marika Einlo 5 0.00 5.00 47.87
7 Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 20 0.00 20.00 34.18
Mirka, Martinas Mercuria, Suur puudel Elina Lasseron 0 0.00 100.00
Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 0 0.00 100.00
Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 0 0.00 100.00
Roco, Roco, Tõuta Kadri Krapp 0 0.00 100.00
Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 0 0.00 100.00
Lindy, Maeglin Lindy, Bordercollie Margareta Telliskivi 0 0.00 100.00

V7- A3mini/midi agilityrada 1 stažöör Stefi Praakli (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 0.00 35.55
2 Kira, Dynamika Dummles, Cardigan Welsh Corgi Julija Kostecka 0 0.00 0.00 41.65
3 Freddy, Royal Fantasy Bello Fresco, Cavalier king charles spaniel Stefani Jakuš 0 0.00 0.00 44.58
4 Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 5 0.00 5.00 35.57
5 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 5 0.72 5.72 45.72
6 Berta, Lexberry's Soprano Girl Coffee, Jack russell terjer Külliki Vain 5 1.75 6.75 46.75
7 EiJey, SNOW DANWEST ETERNITY JOY, Papillon GUNITA ROMANOVSKA 0 8.35 8.35 53.35
Nupi, Siimline's How Do U Like Me Now, Toypuudel Jane Tüksammel 0 0.00 100.00
Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Taissia Kargina 0 0.00 100.00
Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 0 0.00 100.00
Minku, Flyland Running Squirrel, Shetlandi lambakoer Maarja Haljasmäe 0 0.00 100.00
Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 0 0.00 100.00
Mirka , Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 0 0.00 100.00
Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 0 0.00 100.00
Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Hetty Nõmmann 0 0.00 100.00
Holly, Päiksekiir Holly, Kääbuspinšer Veronika Hein 0 0.00 100.00
Lora, Lorensija, Parson russeli terrier Viktor Barbarov 0 0.00 100.00
Smilla, Marvitholl Passionata, Shetlandi lambakoer Lidija Belajeva 0 0.00 100.00

V7- A3mini/midi agilityrada 1 stažöör Stefi Praakli (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 0 0.00 0.00 36.53
2 Jolly, Stasyline Jemma, Shetlandi lambakoer Andrejs Makarovs 0 0.00 0.00 38.25
3 Tessy, Väle Sitikas Triinu, beagle Kristin Puusepp 0 0.00 0.00 40.77
4 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 5 0.00 5.00 34.97
5 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 5 0.00 5.00 35.56
6 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 5 0.00 5.00 35.88
7 Bibi, Dalylove Exclusive Essense, manchesteri terjer Aleksander Andre 10 0.00 10.00 38.33
8 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 10 3.00 13.00 48.00
Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Lass 0 0.00 100.00
Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 0 0.00 100.00
Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 0 0.00 100.00
Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 0 0.00 100.00
Küpsis, Love Legacy Bonzer Biscuit, beagle Katrin Keert 0 0.00 100.00

V7- A3mini/midi agilityrada 1 stažöör Stefi Praakli (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V5- A1 agilityrada 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Rufus, Armirelli Funny or Fact, Austraalia terjer Rita Annus 0 0.00 0.00 43.79
2 Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 0 0.00 0.00 44.30
3 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 5 0.00 5.00 31.80
4 Flaffi, Favorite Class Madam, tõutu Liisi Vilba 5 0.00 5.00 34.46
5 Luna , Summer Dream Oberfidž, Kääbussnautser Fred-Mattias Kosseson 10 0.00 10.00 45.99
6 Muffin , Ivy Loran Ginger Fox, Tõuta Ljubov Lugovskaja 10 0.00 10.00 49.87
7 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 15 0.00 15.00 40.03
8 Iiris, Airis, Tõuta Anželika Hanson 5 16.91 21.91 67.91
Brem, It`Sverana Premira, Väike brabandi grifoon Elen Koiduste 0 0.00 100.00
Brita, Chanson D'ete Adriatica, Väike puudel Helina Sepp 0 0.00 100.00

V5- A1 agilityrada 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Summer, Marvitholl Dynasty, Shetlandi lambakoer Lidia Belyaeva 0 0.00 0.00 31.45
Edi , Flygance White Crystal Edison, Ameerika kokkerspanjel Merit Rahnik 0 0.00 100.00

V3- A1 hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 0 0.00 0.00 23.88
2 Flaffi, Favorite Class Madam, tõutu Liisi Vilba 5 0.00 5.00 30.80
3 Muffin , Ivy Loran Ginger Fox, Tõuta Ljubov Lugovskaja 5 6.72 11.72 45.72
4 Luna , Summer Dream Oberfidž, Kääbussnautser Fred-Mattias Kosseson 10 3.03 13.03 42.03
5 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 20 0.00 20.00 36.41
6 Iiris, Airis, Tõuta Anželika Hanson 10 22.81 32.81 61.81
Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 0 0.00 100.00
Rufus, Armirelli Funny or Fact, Austraalia terjer Rita Annus 0 0.00 100.00
Brita, Chanson D'ete Adriatica, Väike puudel Helina Sepp 0 0.00 100.00

V3- A1 hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Summer, Marvitholl Dynasty, Shetlandi lambakoer Lidia Belyaeva 5 0.00 5.00 36.40
Edi , Flygance White Crystal Edison, Ameerika kokkerspanjel Merit Rahnik 0 0.00 100.00

V3- A1 hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Jacie , My Trusted Friend Jacie, Bordercollie Jana Kima 0 0.00 0.00 25.79
2 Karma, Karma, Tõuta Marika Einlo 5 0.50 5.50 39.50
3 Bree, Cloudburst Gentle Breeze, Nova Scotia retriiver Berle Brant 5 4.11 9.11 43.11
4 Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 10 0.00 10.00 30.61
Mirka, Martinas Mercuria, Suur puudel Elina Lasseron 0 0.00 100.00
Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 0 0.00 100.00
Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 0 0.00 100.00
Deja, Follow The Leader Go-Go Deja, Bordercollie Solvita Možeika 0 0.00 100.00
Roco, Roco, Tõuta Kadri Krapp 0 0.00 100.00
Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 0 0.00 100.00
Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 0 0.00 100.00
Lindy, Maeglin Lindy, Bordercollie Margareta Telliskivi 0 0.00 100.00
Sansa, Nordic Passion Play J'Adore, Siberi Husky Grete Tähiste 0 0.00 100.00

V8- A3 mini/midi agilityrada 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Minku, Flyland Running Squirrel, Shetlandi lambakoer Maarja Haljasmäe 0 0.00 0.00 32.27
2 Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 0 0.00 0.00 33.82
3 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Hetty Nõmmann 0 0.00 0.00 34.14
4 Mirka , Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 0 0.00 0.00 35.18
5 Lora, Lorensija, Parson russeli terrier Viktor Barbarov 0 0.00 0.00 36.28
6 Kira, Dynamika Dummles, Cardigan Welsh Corgi Julija Kostecka 0 0.00 0.00 38.44
7 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 0 0.00 0.00 38.82
8 Nupi, Siimline's How Do U Like Me Now, Toypuudel Jane Tüksammel 0 0.00 0.00 40.98
9 Rutt, Dirtdigger`s September Ruby, Jack russell terjer Kadi Viitmaa 0 0.00 0.00 41.47
10 Berta, Lexberry's Soprano Girl Coffee, Jack russell terjer Külliki Vain 0 0.73 0.73 43.73
11 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 5 0.00 5.00 38.79
12 Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 10 1.07 11.07 44.07
13 Holly, Päiksekiir Holly, Kääbuspinšer Veronika Hein 5 26.11 31.11 69.11
Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Taissia Kargina 0 0.00 100.00
Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 0 0.00 100.00
Ruudi, Saunajaakon Spot The Snowman, Jack russell terjer Maarja Land 0 0.00 100.00
Freddy, Royal Fantasy Bello Fresco, Cavalier king charles spaniel Stefani Jakuš 0 0.00 100.00
Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 0 0.00 100.00
EiJey, SNOW DANWEST ETERNITY JOY, Papillon GUNITA ROMANOVSKA 0 0.00 100.00
Smilla, Marvitholl Passionata, Shetlandi lambakoer Lidija Belajeva 0 0.00 100.00

V8- A3 mini/midi agilityrada 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 0 0.00 0.00 31.47
2 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 0 0.00 0.00 31.83
3 Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 0 0.00 0.00 35.02
4 Jolly, Stasyline Jemma, Shetlandi lambakoer Andrejs Makarovs 0 0.00 0.00 35.75
5 Bibi, Dalylove Exclusive Essense, manchesteri terjer Aleksander Andre 0 0.00 0.00 36.84
6 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 5 0.00 5.00 32.73
7 Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 5 0.00 5.00 33.67
8 Tessy, Väle Sitikas Triinu, beagle Kristin Puusepp 5 0.00 5.00 38.51
9 Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Lass 10 0.61 10.61 43.61
Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 0 0.00 100.00
Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 0 0.00 100.00
Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 0 0.00 100.00
Küpsis, Love Legacy Bonzer Biscuit, beagle Katrin Keert 0 0.00 100.00

V8- A3 mini/midi agilityrada 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V9- A3 mini/midi agilityrada 3 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 0.00 37.98
2 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 0 0.00 0.00 38.60
3 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Hetty Nõmmann 0 0.00 0.00 39.20
4 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Taissia Kargina 0 0.00 0.00 40.75
5 Lora, Lorensija, Parson russeli terrier Viktor Barbarov 0 0.60 0.60 42.60
6 Kira, Dynamika Dummles, Cardigan Welsh Corgi Julija Kostecka 0 2.69 2.69 44.69
7 Nupi, Siimline's How Do U Like Me Now, Toypuudel Jane Tüksammel 0 6.20 6.20 48.20
8 Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 10 0.00 10.00 41.00
9 Berta, Lexberry's Soprano Girl Coffee, Jack russell terjer Külliki Vain 5 5.47 10.47 47.47
10 Freddy, Royal Fantasy Bello Fresco, Cavalier king charles spaniel Stefani Jakuš 5 7.10 12.10 49.10
11 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 5 9.96 14.96 51.96
Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 0 0.00 100.00
Ruudi, Saunajaakon Spot The Snowman, Jack russell terjer Maarja Land 0 0.00 100.00
Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 0 0.00 100.00
Rutt, Dirtdigger`s September Ruby, Jack russell terjer Kadi Viitmaa 0 0.00 100.00
Mirka , Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 0 0.00 100.00
Holly, Päiksekiir Holly, Kääbuspinšer Veronika Hein 0 0.00 100.00
EiJey, SNOW DANWEST ETERNITY JOY, Papillon GUNITA ROMANOVSKA 0 0.00 100.00
Smilla, Marvitholl Passionata, Shetlandi lambakoer Lidija Belajeva 0 0.00 100.00

V9- A3 mini/midi agilityrada 3 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 0 0.00 0.00 36.05
2 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 0 0.00 0.00 37.21
3 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 0 0.00 0.00 38.15
4 Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 0 0.00 0.00 39.18
5 Jolly, Stasyline Jemma, Shetlandi lambakoer Andrejs Makarovs 0 0.00 0.00 41.89
6 Tessy, Väle Sitikas Triinu, beagle Kristin Puusepp 0 0.95 0.95 42.95
7 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 0 1.37 1.37 43.37
8 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 5 0.00 5.00 39.53
9 Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 5 0.00 5.00 41.36
10 Bibi, Dalylove Exclusive Essense, manchesteri terjer Aleksander Andre 5 3.02 8.02 45.02
11 Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 10 6.19 16.19 48.19
12 Küpsis, Love Legacy Bonzer Biscuit, beagle Katrin Keert 10 17.34 27.34 59.34
Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Lass 0 0.00 100.00

V9- A3 mini/midi agilityrada 3 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V10- A3 mini/midi hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 0.00 35.07
2 Mirka , Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 0 0.00 0.00 36.39
3 Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 0 0.00 0.00 36.57
4 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Taissia Kargina 0 0.00 0.00 37.01
5 Lora, Lorensija, Parson russeli terrier Viktor Barbarov 0 0.00 0.00 39.41
6 Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 0 0.00 0.00 40.41
7 Rutt, Dirtdigger`s September Ruby, Jack russell terjer Kadi Viitmaa 0 0.00 0.00 41.64
8 Berta, Lexberry's Soprano Girl Coffee, Jack russell terjer Külliki Vain 0 0.00 0.00 42.53
9 Smilla, Marvitholl Passionata, Shetlandi lambakoer Lidija Belajeva 5 0.00 5.00 37.40
10 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 5 0.00 5.00 45.32
11 Freddy, Royal Fantasy Bello Fresco, Cavalier king charles spaniel Stefani Jakuš 5 3.94 8.94 50.94
12 EiJey, SNOW DANWEST ETERNITY JOY, Papillon GUNITA ROMANOVSKA 0 10.24 10.24 57.24
13 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 15 0.00 15.00 41.40
14 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Hetty Nõmmann 15 6.68 21.68 53.68
Ruudi, Saunajaakon Spot The Snowman, Jack russell terjer Maarja Land 0 0.00 100.00
Holly, Päiksekiir Holly, Kääbuspinšer Veronika Hein 0 0.00 100.00
Kira, Dynamika Dummles, Cardigan Welsh Corgi Julija Kostecka 0 0.00 100.00

V10- A3 mini/midi hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 0 0.00 0.00 37.02
2 Jolly, Stasyline Jemma, Shetlandi lambakoer Andrejs Makarovs 0 0.00 0.00 37.72
3 Tiffany, Silvery Blu Tiffany, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 0 0.00 0.00 40.70
4 Tessy, Väle Sitikas Triinu, beagle Kristin Puusepp 0 0.00 0.00 44.09
5 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 5 0.00 5.00 36.58
6 Bibi, Dalylove Exclusive Essense, manchesteri terjer Aleksander Andre 5 0.00 5.00 39.17
Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Lass 0 0.00 100.00
Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 0 0.00 100.00
Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 0 0.00 100.00
Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 0 0.00 100.00
Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 0 0.00 100.00
Küpsis, Love Legacy Bonzer Biscuit, beagle Katrin Keert 0 0.00 100.00
Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 0 0.00 100.00

V10- A3 mini/midi hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku