Tartu 21.07.2013

V1 - A1 Hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Skipp, Skipper, Tõuta Indrek Tirmaste 5 0.00 5.00
2 Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 0 0.00 50.00

V1 - A1 Hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 0 0.00 0.00
2 Tera, Kilvan Kis Gyöngytyuk, Mudi Lea Tummeleht 0 0.00 0.00
3 Donna, Safeguard's Diamond Dayna, Basenji Anneli Lind 5 0.00 5.00

V1 - A1 Hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Karro, Virus vom Hause Diethelm, Belgia lambakoer malinois Inge Ringmets 10 0.00 10.00
2 Nanni, Gypsy's Soul Nannyberry, Kuldne retriiver Stella Ojalaid 20 0.00 20.00
3 Norbert, Bimbik's Hazim, Inglise springerspanjel Katrin Raudvee 20 0.00 20.00
4 Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 0 0.00 50.00
5 Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Inga Järv 0 0.00 50.00
6 Sirkka, Sirkka, Bordercollie Anette Lindell 0 0.00 50.00
7 Charli, Fair Helloiz Awl Shattrehand, Inglise springerspanjel Marike Adamka 0 0.00 50.00
8 Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 0.00 50.00
9 Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 0 0.00 50.00

V2 - A1 Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 0 0.00 0.00
2 Skipp, Skipper, Tõuta Indrek Tirmaste 0 0.00 50.00

V2 - A1 Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 10 0.00 10.00
2 Donna, Safeguard's Diamond Dayna, Basenji Anneli Lind 0 0.00 50.00
3 Tera, Kilvan Kis Gyöngytyuk, Mudi Lea Tummeleht 0 0.00 50.00

V2 - A1 Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Charli, Fair Helloiz Awl Shattrehand, Inglise springerspanjel Marike Adamka 5 4.75 9.75
2 Manni, Gypsys Soul Moneypenny, Kuldne retriiver Vivian Muttik 10 0.00 10.00
3 Nanni, Gypsy's Soul Nannyberry, Kuldne retriiver Stella Ojalaid 15 0.00 15.00
4 Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Inga Järv 20 0.00 20.00
5 Karro, Virus vom Hause Diethelm, Belgia lambakoer malinois Inge Ringmets 0 0.00 50.00
6 Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 0 0.00 50.00
7 Norbert, Bimbik's Hazim, Inglise springerspanjel Katrin Raudvee 0 0.00 50.00
8 Sirkka, Sirkka, Bordercollie Anette Lindell 0 0.00 50.00
9 Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 0.00 50.00

V3 - A1 Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Skipp, Skipper, Tõuta Indrek Tirmaste 0 0.00 50.00
2 Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 0 0.00 50.00

V3 - A1 Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 0 0.00 0.00
2 Donna, Safeguard's Diamond Dayna, Basenji Anneli Lind 0 0.00 50.00
3 Tera, Kilvan Kis Gyöngytyuk, Mudi Lea Tummeleht 0 0.00 50.00

V3 - A1 Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Manni, Gypsys Soul Moneypenny, Kuldne retriiver Vivian Muttik 15 0.00 15.00
2 Norbert, Bimbik's Hazim, Inglise springerspanjel Katrin Raudvee 20 0.00 20.00
3 Karro, Virus vom Hause Diethelm, Belgia lambakoer malinois Inge Ringmets 0 0.00 50.00
4 Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 0 0.00 50.00
5 Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Inga Järv 0 0.00 50.00
6 Sirkka, Sirkka, Bordercollie Anette Lindell 0 0.00 50.00
7 Charli, Fair Helloiz Awl Shattrehand, Inglise springerspanjel Marike Adamka 0 0.00 50.00
8 Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 0.00 50.00

V4 - A2 Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Sakura, Holan Hardbeard Sakura, Kääbussnautser Kriste Kosseson 5 13.38 18.38
2 Rabarber, Soulcorker Lovely Momentum, Welsh Corgi Pembroke Laura Linntamm 0 0.00 50.00
3 Berta, Lexberry's Soprano Girl Coffee, Jack russell terjer Külliki Vain 0 0.00 50.00
4 Ruudi, Saumajaakon Spot The Snowman, Jack russell terjer Maarja Land 0 0.00 50.00
5 Fidzi, Kuin Stori Bel Fanto, Shetlandi lambakoer Svetlana Tumanova 0 0.00 50.00

V4 - A2 Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Nessa, Tigerpirate Baronessa Snozzie, Ameerika Staffordshire terjer Evelin Lätt 0 0.14 0.14

V4 - A2 Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 5 0.00 5.00
2 Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 10 0.00 10.00
3 John, Pilgrimage Imperal John, Samojeedi koer Tiiu Eesmaa 5 9.47 14.47
4 Mac, Magnat-Bonus Fine Star, Bullterjer Ave Zäuram 10 4.93 14.93
5 Clara, Clara Dynamic Quest, Bordercollie Elin Sild 0 0.00 50.00
6 Ripi, Aurelius Emmet Ripi, Kuldne retriiver Anneli Lepik 0 0.00 50.00
7 Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Genno Aug 0 0.00 50.00
8 Lolita, Shellkit Flamenco de Oro, Airedale'i terjer Igor Miklashevitch 0 0.00 50.00
9 Jim, Reval Dream Gimeney, Labradori retriiver Irina Ostrovskaja 0 0.00 50.00
10 Ludu, Gypsy's Soul Lludd, Kiharakarvaline retriiver Kalvo Kriisk 0 0.00 50.00

V5 - A2 Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Nessa, Tigerpirate Baronessa Snozzie, Ameerika Staffordshire terjer Evelin Lätt 5 23.43 28.43

V5 - A2 Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Mac, Magnat-Bonus Fine Star, Bullterjer Ave Zäuram 0 1.75 1.75
2 Jim, Reval Dream Gimeney, Labradori retriiver Irina Ostrovskaja 5 0.00 5.00
3 Lolita, Shellkit Flamenco de Oro, Airedale'i terjer Igor Miklashevitch 5 0.00 5.00
4 Ripi, Aurelius Emmet Ripi, Kuldne retriiver Anneli Lepik 10 0.00 10.00
5 John, Pilgrimage Imperal John, Samojeedi koer Tiiu Eesmaa 0 14.19 14.19
6 Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 20 0.00 20.00
7 Clara, Clara Dynamic Quest, Bordercollie Elin Sild 0 0.00 50.00
8 Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Genno Aug 0 0.00 50.00
9 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 0 0.00 50.00
10 Ludu, Gypsy's Soul Lludd, Kiharakarvaline retriiver Kalvo Kriisk 0 0.00 50.00

V5 - A2 Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Caesar, Päiksekiir Caesar, Kääbuspinšer Kairi Timusk 0 0.00 0.00
2 Rabarber, Soulcorker Lovely Momentum, Welsh Corgi Pembroke Laura Linntamm 0 0.00 0.00
3 Berta, Lexberry's Soprano Girl Coffee, Jack russell terjer Külliki Vain 10 0.00 10.00
4 Sakura, Holan Hardbeard Sakura, Kääbussnautser Kriste Kosseson 0 0.00 50.00
5 Ruudi, Saumajaakon Spot The Snowman, Jack russell terjer Maarja Land 0 0.00 50.00
6 Fidzi, Kuin Stori Bel Fanto, Shetlandi lambakoer Svetlana Tumanova 0 0.00 50.00

V6 - A2 Hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Fidzi, Kuin Stori Bel Fanto, Shetlandi lambakoer Svetlana Tumanova 0 0.00 0.00
2 Rabarber, Soulcorker Lovely Momentum, Welsh Corgi Pembroke Laura Linntamm 0 0.00 0.00
3 Sakura, Holan Hardbeard Sakura, Kääbussnautser Kriste Kosseson 0 5.27 5.27
4 Berta, Lexberry's Soprano Girl Coffee, Jack russell terjer Külliki Vain 0 0.00 50.00
5 Ruudi, Saumajaakon Spot The Snowman, Jack russell terjer Maarja Land 0 0.00 50.00

V6 - A2 Hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Nessa, Tigerpirate Baronessa Snozzie, Ameerika Staffordshire terjer Evelin Lätt 0 0.00 0.00

V6 - A2 Hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Lolita, Shellkit Flamenco de Oro, Airedale'i terjer Igor Miklashevitch 0 1.00 1.00
2 Mac, Magnat-Bonus Fine Star, Bullterjer Ave Zäuram 5 1.84 6.84
3 Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 10 0.00 10.00
4 Ludu, Gypsy's Soul Lludd, Kiharakarvaline retriiver Kalvo Kriisk 10 4.50 14.50
5 John, Pilgrimage Imperal John, Samojeedi koer Tiiu Eesmaa 5 15.79 20.79
6 Clara, Clara Dynamic Quest, Bordercollie Elin Sild 0 0.00 50.00
7 Ripi, Aurelius Emmet Ripi, Kuldne retriiver Anneli Lepik 0 0.00 50.00
8 Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Genno Aug 0 0.00 50.00
9 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 0 0.00 50.00
10 Jim, Reval Dream Gimeney, Labradori retriiver Irina Ostrovskaja 0 0.00 50.00

V7 - A3 Hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 0.00
2 Tommmi, Aisknekht Topaz Dreammaker, Saksa keskmine spits Svetlana Tumanova 0 0.00 0.00
3 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 0 0.00 0.00
4 Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 0 0.00 0.00
5 Runa, Volfrad Saga's Ode To Sehmeth, Väike brabandi grifoon Jelena Marzaljuk 5 0.00 5.00
6 Fa, Flyland Supergirl, Shetlandi lambakoer Luise Leemet 5 4.81 9.81
7 Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 0 0.00 50.00
8 Lill, Wonder Babe of Happytails, Welsh terjer Tiina Jürjo 0 0.00 50.00
9 Muki, Käpylä Mosku, Saksa keskmine spits Külli Ragel 0 0.00 50.00
10 Relly, Metunai Relly, Kääbuspuudel Stefi Praakli 0 0.00 50.00
11 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 0 0.00 50.00
12 Bella, Lohusalu Arukas Arabella, jack russell'i terjer Epp Keevallik 0 0.00 50.00
13 Borka, Dundarroch I'm Casanova, Borderterjer Laaneväli 0 0.00 50.00
14 Minku, Flyland Running Squirrel, Shetlandi lambakoer Maarja Haljasmäe 0 0.00 50.00
15 Caesar, Päiksekiir Caesar, Kääbuspinšer Kairi Timusk 0 0.00 50.00
16 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 0 0.00 50.00
17 Olli, Oliver, Jack russell terjer Natali Happonen 0 0.00 50.00

V7 - A3 Hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Esso, Caraydan Extasis, Hispaania veekoer Ville Liukka 0 0.00 0.00
2 Tika, Soft and Flurry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 0 0.00 0.00
3 Figo, Falaris Favourite, staffordshire'i bullterjer Imbi Soa 0 0.00 0.00
4 Oodi, Caraydan Hoya Lambii, Hispaania veekoer Ville Liukka 5 0.00 5.00
5 Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 5 0.00 5.00
6 Kessu, Roosifox Jacint Kathy, Foxterjer Hermas Lohe 5 0.00 5.00
7 Lota, Spotty, beagle Katrin Ametmaa 0 0.00 50.00
8 Magic, Layton Image Maker, Ameerika kokkerspanjel Dagris Punder 0 0.00 50.00
9 Piko, Nevskaja Zhemchuzhina Pikkolo, Väike puudel Liivika Pärg 0 0.00 50.00
10 Trudy, Mersu Trandy Trudy, Bostoni terjer Raul Siim 0 0.00 50.00
11 Bessy, Aisknekht Everytime the Best, Bordercollie Svetlana Tumanova 0 0.00 50.00
12 Ronja, Caraydan Felucia, Hispaania veekoer Ville Liukka 0 0.00 50.00

V7 - A3 Hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Skip, Winner Skip, Bordercollie Svetlana Tumanova 0 0.00 0.00
2 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 0.00 0.00
3 Raija, Tammikallion Ånly, Bordercollie Tuomas Oksanen 0 0.00 0.00
4 Rika, Tending Eagle-Eyed, Bordercollie Anne Tammiksalu 0 0.00 0.00
5 Carrie, Bimbiks Carrie, Inglise springerspanjel Aet Leemet 0 0.00 0.00
6 Mammu, Wind Chart Alternative Mambo, Iiri setter Liina Kümnik 0 0.00 0.00
7 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 5 0.00 5.00
8 Rurik, Rusch Mix Rurik, Suur puudel Greete Tammsalu 5 0.00 5.00
9 Uuri, Kiosan's Orion, Belgia lambakoer malinois Stefi Praakli 5 0.93 5.93
10 Orr, Orlando for Tuuli Kni-York, Iiri pehmekarvaline nisuterjer Tuuli Kauer 5 1.53 6.53
11 One, Kvarkin Dom Perignon, Bordercollie Ville Liukka 20 0.00 20.00
12 Lili, Bonvivant Yvre, Belgia lambakoer malinois Tiia Täht 0 0.00 50.00
13 Robi, Cheddarhill Berth Balthasar, Welshi Springerspanjel Tuuli Vaino 0 0.00 50.00
14 Kira, Shellkit Saga of Disa, Airedale'i terjer Asja Kremljakova 0 0.00 50.00
15 Yuki, Yuki, Tõuta Saara Vällik 0 0.00 50.00
16 Billy, Billy, Tõuta Merika Laid 0 0.00 50.00
17 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino 0 0.00 50.00
18 Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 0 0.00 50.00
19 Glenn, Dions Wheaten Glenn, Iiri pehmekarvaline nisuterjer Tuuli Kauer 0 0.00 50.00
20 Ritva, Strömsfors Ritva, Bordercollie Anette Lindell 0 0.00 50.00

V8 - A3 Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 0 0.00 0.00
2 Tommmi, Aisknekht Topaz Dreammaker, Saksa keskmine spits Svetlana Tumanova 0 0.00 0.00
3 Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 0 0.28 0.28
4 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 5 0.00 5.00
5 Muki, Käpylä Mosku, Saksa keskmine spits Külli Ragel 10 0.65 10.65
6 Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 0 0.00 50.00
7 Lill, Wonder Babe of Happytails, Welsh terjer Tiina Jürjo 0 0.00 50.00
8 Relly, Metunai Relly, Kääbuspuudel Stefi Praakli 0 0.00 50.00
9 Bella, Lohusalu Arukas Arabella, jack russell'i terjer Epp Keevallik 0 0.00 50.00
10 Borka, Dundarroch I'm Casanova, Borderterjer Laaneväli 0 0.00 50.00
11 Minku, Flyland Running Squirrel, Shetlandi lambakoer Maarja Haljasmäe 0 0.00 50.00
12 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 50.00
13 Fa, Flyland Supergirl, Shetlandi lambakoer Luise Leemet 0 0.00 50.00
14 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 0 0.00 50.00
15 Olli, Oliver, Jack russell terjer Natali Happonen 0 0.00 50.00
16 Runa, Volfrad Saga's Ode To Sehmeth, Väike brabandi grifoon Jelena Marzaljuk 0 0.00 50.00

V8 - A3 Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Esso, Caraydan Extasis, Hispaania veekoer Ville Liukka 0 0.00 0.00
2 Tika, Soft and Flurry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 0 0.00 0.00
3 Piko, Nevskaja Zhemchuzhina Pikkolo, Väike puudel Liivika Pärg 0 0.00 0.00
4 Kessu, Roosifox Jacint Kathy, Foxterjer Hermas Lohe 0 0.00 0.00
5 Lota, Spotty, beagle Katrin Ametmaa 0 0.00 50.00
6 Magic, Layton Image Maker, Ameerika kokkerspanjel Dagris Punder 0 0.00 50.00
7 Figo, Falaris Favourite, staffordshire'i bullterjer Imbi Soa 0 0.00 50.00
8 Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 0 0.00 50.00
9 Trudy, Mersu Trandy Trudy, Bostoni terjer Raul Siim 0 0.00 50.00
10 Bessy, Aisknekht Everytime the Best, Bordercollie Svetlana Tumanova 0 0.00 50.00
11 Oodi, Caraydan Hoya Lambii, Hispaania veekoer Ville Liukka 0 0.00 50.00
12 Ronja, Caraydan Felucia, Hispaania veekoer Ville Liukka 0 0.00 50.00

V8 - A3 Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Skip, Winner Skip, Bordercollie Svetlana Tumanova 0 0.00 0.00
2 Raija, Tammikallion Ånly, Bordercollie Tuomas Oksanen 0 0.00 0.00
3 Lili, Bonvivant Yvre, Belgia lambakoer malinois Tiia Täht 0 0.00 0.00
4 Uuri, Kiosan's Orion, Belgia lambakoer malinois Stefi Praakli 0 0.00 0.00
5 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 5 0.00 5.00
6 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 5 0.00 5.00
7 Yuki, Yuki, Tõuta Saara Vällik 5 0.00 5.00
8 Rika, Tending Eagle-Eyed, Bordercollie Anne Tammiksalu 5 0.00 5.00
9 Glenn, Dions Wheaten Glenn, Iiri pehmekarvaline nisuterjer Tuuli Kauer 0 9.63 9.63
10 Ritva, Strömsfors Ritva, Bordercollie Anette Lindell 10 0.00 10.00
11 Billy, Billy, Tõuta Merika Laid 5 8.12 13.12
12 Carrie, Bimbiks Carrie, Inglise springerspanjel Aet Leemet 0 0.00 50.00
13 Robi, Cheddarhill Berth Balthasar, Welshi Springerspanjel Tuuli Vaino 0 0.00 50.00
14 Rurik, Rusch Mix Rurik, Suur puudel Greete Tammsalu 0 0.00 50.00
15 Mammu, Wind Chart Alternative Mambo, Iiri setter Liina Kümnik 0 0.00 50.00
16 Kira, Shellkit Saga of Disa, Airedale'i terjer Asja Kremljakova 0 0.00 50.00
17 Orr, Orlando for Tuuli Kni-York, Iiri pehmekarvaline nisuterjer Tuuli Kauer 0 0.00 50.00
18 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino 0 0.00 50.00
19 Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 0 0.00 50.00
20 One, Kvarkin Dom Perignon, Bordercollie Ville Liukka 0 0.00 50.00

V9 - A3 Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Minku, Flyland Running Squirrel, Shetlandi lambakoer Maarja Haljasmäe 0 0.00 0.00
2 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 0 0.00 0.00
3 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 0.00
4 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 0 0.09 0.09
5 Runa, Volfrad Saga's Ode To Sehmeth, Väike brabandi grifoon Jelena Marzaljuk 0 3.31 3.31
6 Borka, Dundarroch I'm Casanova, Borderterjer Laaneväli 0 3.66 3.66
7 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 5 0.00 5.00
8 Olli, Oliver, Jack russell terjer Natali Happonen 5 0.00 5.00
9 Tommmi, Aisknekht Topaz Dreammaker, Saksa keskmine spits Svetlana Tumanova 5 2.51 7.51
10 Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 5 4.65 9.65
11 Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 0 0.00 50.00
12 Muki, Käpylä Mosku, Saksa keskmine spits Külli Ragel 0 0.00 50.00
13 Relly, Metunai Relly, Kääbuspuudel Stefi Praakli 0 0.00 50.00
14 Bella, Lohusalu Arukas Arabella, jack russell'i terjer Epp Keevallik 0 0.00 50.00
15 Fa, Flyland Supergirl, Shetlandi lambakoer Luise Leemet 0 0.00 50.00

V9 - A3 Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Oodi, Caraydan Hoya Lambii, Hispaania veekoer Ville Liukka 0 0.00 0.00
2 Tika, Soft and Flurry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 0 0.30 0.30
3 Piko, Nevskaja Zhemchuzhina Pikkolo, Väike puudel Liivika Pärg 0 2.43 2.43
4 Figo, Falaris Favourite, staffordshire'i bullterjer Imbi Soa 15 0.00 15.00
5 Trudy, Mersu Trandy Trudy, Bostoni terjer Raul Siim 15 9.12 24.12
6 Lota, Spotty, beagle Katrin Ametmaa 0 0.00 50.00
7 Magic, Layton Image Maker, Ameerika kokkerspanjel Dagris Punder 0 0.00 50.00
8 Kessu, Roosifox Jacint Kathy, Foxterjer Hermas Lohe 0 0.00 50.00
9 Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 0 0.00 50.00
10 Bessy, Aisknekht Everytime the Best, Bordercollie Svetlana Tumanova 0 0.00 50.00
11 Esso, Caraydan Extasis, Hispaania veekoer Ville Liukka 0 0.00 50.00
12 Ronja, Caraydan Felucia, Hispaania veekoer Ville Liukka 0 0.00 50.00

V9 - A3 Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Skip, Winner Skip, Bordercollie Svetlana Tumanova 0 0.00 0.00
2 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 0.00 0.00
3 Rika, Tending Eagle-Eyed, Bordercollie Anne Tammiksalu 0 0.00 0.00
4 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 5 0.00 5.00
5 Raija, Tammikallion Ånly, Bordercollie Tuomas Oksanen 5 0.00 5.00
6 Carrie, Bimbiks Carrie, Inglise springerspanjel Aet Leemet 5 3.90 8.90
7 Lili, Bonvivant Yvre, Belgia lambakoer malinois Tiia Täht 10 1.35 11.35
8 Orr, Orlando for Tuuli Kni-York, Iiri pehmekarvaline nisuterjer Tuuli Kauer 5 9.91 14.91
9 One, Kvarkin Dom Perignon, Bordercollie Ville Liukka 15 2.27 17.27
10 Robi, Cheddarhill Berth Balthasar, Welshi Springerspanjel Tuuli Vaino 0 0.00 50.00
11 Mammu, Wind Chart Alternative Mambo, Iiri setter Liina Kümnik 0 0.00 50.00
12 Uuri, Kiosan's Orion, Belgia lambakoer malinois Stefi Praakli 0 0.00 50.00
13 Kira, Shellkit Saga of Disa, Airedale'i terjer Asja Kremljakova 0 0.00 50.00
14 Billy, Billy, Tõuta Merika Laid 0 0.00 50.00
15 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino 0 0.00 50.00
16 Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 0 0.00 50.00
17 Glenn, Dions Wheaten Glenn, Iiri pehmekarvaline nisuterjer Tuuli Kauer 0 0.00 50.00
18 Ritva, Strömsfors Ritva, Bordercollie Anette Lindell 0 0.00 50.00