Vile CUP 3

Open agilityrada 1 (mini) Open agilityrada 2 (mini) Open hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 5 3.39 8.39
2 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 0 0.00 100.00
3 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 25 6.21 131.21
4 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 0 0.68 200.68
5 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 5 0.00 205.00
6 Zara, Zara, Tõuta Maria Kivastik 5 2.28 207.28
7 Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Aleksandra Suits 10 7.13 217.13
Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 0 0.00 300.00

Open agilityrada 1 (midi) Open agilityrada 2 (midi) Open hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 5 0.00 105.00
2 Anuu, Anubis Amalia, Tõuta Kati Saard 5 35.81 140.81

Open agilityrada 1 (maksi) Open agilityrada 2 (maksi) Open hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 10 36.00 110.00
2 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 73.00 200.00
3 Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 10 39.09 212.09
4 Paris, Sentikki Propwash Trip To Paris, Austraalia lambakoer Keida Tirmaste 5 84.12 216.12
Karro, Virus vom Hause Diethelm, Belgia lambakoer malinois Inge Ringmets 0 73.00 300.00
Pippin, Peak River Magical Love, Austraalia lambakoer Triin Jaaniste 0 73.00 300.00

A0 hüpperada 1 (mini) A0 hüpperada 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Luna , Summer Dream Oberfidž, Kääbussnautser Kriste Kosseson 0 0.00 0.00
2 Fernando, Neibades Midsummer Miguel Fernando, Väike brabandi grifoon Laura Kõiv 5 0.00 5.00
3 Maru, Päiksekiir Maru, Kääbuspinšer Ivika Sootla 10 0.00 10.00
4 Iiris, Airis, Tõuta Anželika Hanson 5 12.50 17.50

A0 hüpperada 1 (midi) A0 hüpperada 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

A0 hüpperada 1 (maksi) A0 hüpperada 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Ekke, Fire Rock Excellent, Bordercollie Maria Kivastik 0 0.00 0.00
2 Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 5 0.00 5.00
3 Dints, -, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 100.00
4 Emma, Fire Rock Extreme, Bordercollie Anneli Lepik 0 0.00 100.00
Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 0 0.00 200.00

Tunnelid A0/A1 1 (mini) Tunnelid A0/A1 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Maru, Päiksekiir Maru, Kääbuspinšer Ivika Sootla 0 0.00 0.00
2 Fernando, Neibades Midsummer Miguel Fernando, Väike brabandi grifoon Laura Kõiv 0 0.00 0.00
3 Freddy, Royal Fantasy Bello Fresco, Cavalier king charles spaniel Keida Raamat 0 0.00 0.00
4 Bobby, -, Cavalier king charles spaniel AnniKa Mumm 0 0.00 0.00
5 Iiris, Airis, Tõuta Anželika Hanson 0 4.56 4.56
6 Olli, Oliver, Jack russell terjer Natali Happonen 5 0.00 5.00
7 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 0 0.00 100.00
8 Luna , Summer Dream Oberfidž, Kääbussnautser Kriste Kosseson 0 0.00 100.00

Tunnelid A0/A1 1 (midi) Tunnelid A0/A1 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
Kusti, Ability Black Jumper, Shetlandi lambakoer Eliise Põder 0 0.00 200.00

Tunnelid A0/A1 1 (maksi) Tunnelid A0/A1 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 0 0.00 0.00
2 Ekke, Fire Rock Excellent, Bordercollie Maria Kivastik 0 0.00 0.00
3 Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 0 0.00 0.00
4 Rowena, Inglisilm Eskimo Made in Blue, Austraalia karjakoer Helen Tamm 5 0.00 5.00
Emma, Fire Rock Extreme, Bordercollie Anneli Lepik 0 0.00 200.00