19.04.2015 Maardu eksam ja mitteametlikud võistlused A0 ja Open. Tunnelite karika I etapp

A1 - V1 Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Kira, Dynamika Dummles, Cardigan Welsh Corgi Julija Kostecka 0 0.00 0.00
2 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 5 0.00 5.00
3 Nöps, Nöps, Tõuta Triin Abel 5 2.98 7.98
Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 0 0.00 100.00
Brem, It`Sverana Premira, Väike brabandi grifoon Elen Koiduste 0 0.00 100.00

A1 - V1 Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Toy, Toy, Tõuta Katre Karu 0 0.48 0.48
Sipsu, Solebas Bright Spirit, Basenji Kristi Tilk 0 0.00 100.00
Bosse, Bearded Angels Bosse, Kääbussnautser Agne Lund 0 0.00 100.00

A1 - V1 Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Grace, Peak River Fly Graceful Pitta Brit, Austraalia lambakoer Moonika Trumm 5 0.00 5.00
2 Sirvi, Trulyawesome Calendar Girl, Austraalia lambakoer Monika Kiho 15 0.73 15.73
Meni, Manitu Iz Strani Kutha, Bordercollie Jekaterina Akimova 0 0.00 100.00
Jacie , My Trusted Friend Jacie, Bordercollie Jana Kima 0 0.00 100.00
Lindy, Maeglin Lindy, Bordercollie Margareta Telliskivi 0 0.00 100.00

A1 - V2 Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Kira, Dynamika Dummles, Cardigan Welsh Corgi Julija Kostecka 0 0.00 0.00
2 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 10 0.00 10.00
3 Brem, It`Sverana Premira, Väike brabandi grifoon Elen Koiduste 10 5.22 15.22
Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 0 0.00 100.00
Nöps, Nöps, Tõuta Triin Abel 0 0.00 100.00

A1 - V2 Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Bosse, Bearded Angels Bosse, Kääbussnautser Agne Lund 5 13.47 18.47
2 Sipsu, Solebas Bright Spirit, Basenji Kristi Tilk 5 14.29 19.29
Toy, Toy, Tõuta Katre Karu 0 0.00 100.00

A1 - V2 Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Meni, Manitu Iz Strani Kutha, Bordercollie Jekaterina Akimova 0 0.00 0.00
2 Grace, Peak River Fly Graceful Pitta Brit, Austraalia lambakoer Moonika Trumm 5 0.00 5.00
3 Sirvi, Trulyawesome Calendar Girl, Austraalia lambakoer Monika Kiho 15 0.00 15.00
Jacie , My Trusted Friend Jacie, Bordercollie Jana Kima 0 0.00 100.00
Lindy, Maeglin Lindy, Bordercollie Margareta Telliskivi 0 0.00 100.00

A2 - V1 Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 5 0.00 5.00
2 Jacku, Snow Blues Samurai Jack, jack russell'i terjer Riina Leht 10 19.61 29.61
Cassie, Graphic Favorit Iva, Kääbuspinšer Maarja Sau 0 0.00 100.00
Laura, Laura, Tõuta Marju Mikkel 0 0.00 100.00

A2 - V1 Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Küpsis, Love Legacy Bonzer Biscuit, beagle Katrin Keert 5 0.00 5.00
2 Britni, Britni, beagle Kadri Viitas 15 14.56 29.56
Ryder, Shaireab's Bayleigh Ticket To Ride, Welsh terjer Anu Keerd 0 0.00 100.00
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 0 0.00 100.00
Lucky, Toalmark Kiss Good Luck, Inglise kokkerspanjel Jaanika Reinmann 0 0.00 100.00

A2 - V1 Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Joy, Luna Tale Joy, Bordercollie Julia Saarestik 10 0.00 10.00
2 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 15 0.00 15.00
3 Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 25 0.00 25.00
4 Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 20 5.36 25.36
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Jane Tüksammel 0 0.00 100.00
Otto, Hippuliinan Kaukomieli, Habecollie Anneli Kass 0 0.00 100.00

A2 - V2 Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Britni, Britni, beagle Kadri Viitas 0 1.72 1.72
Ryder, Shaireab's Bayleigh Ticket To Ride, Welsh terjer Anu Keerd 0 0.00 100.00
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 0 0.00 100.00
Lucky, Toalmark Kiss Good Luck, Inglise kokkerspanjel Jaanika Reinmann 0 0.00 100.00
Küpsis, Love Legacy Bonzer Biscuit, beagle Katrin Keert 0 0.00 100.00

A2 - V2 Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 0 0.00 0.00
2 Joy, Luna Tale Joy, Bordercollie Julia Saarestik 0 0.00 0.00
3 Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 30 0.00 30.00
Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 0 0.00 100.00
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Jane Tüksammel 0 0.00 100.00
Otto, Hippuliinan Kaukomieli, Habecollie Anneli Kass 0 0.00 100.00

A2 - V2 Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 10 0.00 10.00
Cassie, Graphic Favorit Iva, Kääbuspinšer Maarja Sau 0 0.00 100.00
Jacku, Snow Blues Samurai Jack, jack russell'i terjer Riina Leht 0 0.00 100.00
Laura, Laura, Tõuta Marju Mikkel 0 0.00 100.00

A0 -V1 hüpperada (mini) A0 -V2 hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Herta, Jump´n´Roll Herta, jack russell'i terjer Elo Võõsa 0 0.00 0.00
2 Domino, Domino Elegantia Fortitudo, Tõuta Tatjana Makara 0 0.00 0.00
3 Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 0 2.93 2.93
4 Bella, White Coastal Little Blackpearl, Shetlandi lambakoer Sirli Pütsepp 5 3.91 8.91
5 Ku , Kunegunda Bulmaro, Bostoni terjer Karl-Johan Tuule 0 9.32 9.32
6 Alesja, Cosmopaws Absolute Star, Welsh Corgi Pembroke Oksana Ignatenkova 0 18.31 18.31
7 Flaffi, Favorite Class Madam, tõutu Liisi Vilba 0 0.00 100.00
8 Luna , Summer Dream Oberfidž, Kääbussnautser Kriste Kosseson 0 0.00 100.00
9 Monja, Afrodita Soldi Diamond, Brüsseli grifoon Marika Volodtsenko 0 0.00 100.00
10 Rufus, Armirelli Funny or Fact, Austraalia terjer Rita Annus 0 0.00 100.00
11 Bently, Bently Berin Elison, Tõuta Marina Bagrova 0 0.00 100.00
12 Mannu, Mersu New Mandarina, Bostoni terjer Katrin Parve 0 0.00 100.00
13 Rik, Lohusalu Frederika, jack russell'i terjer Epp Keevallik 0 0.00 100.00
14 Franco, Baif Franco-Philipe Decisive, Väike brabandi grifoon Külli Tatter 0 0.00 100.00
15 Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 5 0.00 105.00
16 Bleiz, Bleiz Kristel, Papillon Karina Saarestik 10 1.20 111.20
Sissi, Karanest Ocean Eleven Jonna, Jack russell terjer Kadi Viitmaa 0 0.00 200.00

A0 -V1 hüpperada (midi) A0 -V2 hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Mio, Faramir du Mourioche, Pürenee lambakoer Kristina Grau 5 0.00 5.00
2 Lili, Solebas Elixir Of The Life, Basenji Kristi Tilk 10 0.00 10.00
3 Semu, Stylus Semu, Saksa jahiterjer Reet Koppel 10 15.51 25.51
4 Ferrik, Tublion D Ferrik Ferrum, Kääbussnautser Aet Kaljuste 10 32.72 142.72
Driff, Est Kalvana Decadent Treat, Inglise kokkerspanjel Ene Mae 0 0.00 200.00

A0 -V1 hüpperada (maksi) A0 -V2 hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika 5 0.00 5.00
2 Mirka, Martinas Mercuria, Suur puudel Elina Lasseron 10 0.00 10.00
3 Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 0 0.00 100.00
4 Lilith, Lilith Khagrass, Šnautser Aet Kaljuste 0 0.00 100.00
5 Nero, Denola Baltazar Brown Raniero, Dalmaatsia koer Eve Aavik 0 0.00 100.00
6 Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 5 0.00 105.00
Frida, Esaber Vliegende Faranth, hollandi lambakoer, lühikarvaline Tiina Veskilt 0 0.00 200.00
Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 0 0.00 200.00

A0/A1 - tunnelid 1 rada (mini) A0/A1 - tunnelid 2. rada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 0 0.00 0.00
2 Holly, Päiksekiir Holly, Kääbuspinšer Veronika Hein 0 0.00 0.00
3 Ku , Kunegunda Bulmaro, Bostoni terjer Karl-Johan Tuule 0 0.00 0.00
4 Domino, Domino Elegantia Fortitudo, Tõuta Tatjana Makara 0 0.00 0.00
5 Kleopatra, Guniver Kleopatra, Lühikarvaline kääbustaks Julia Kikina 0 0.00 0.00
6 Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 0 0.00 0.00
7 Herta, Jump´n´Roll Herta, jack russell'i terjer Elo Võõsa 5 0.00 5.00
8 Henna, Armirelli In Good Hands, Austraalia terjer Rita Annus 5 0.00 5.00
9 Mannu, Mersu New Mandarina, Bostoni terjer Katrin Parve 5 0.00 5.00
10 Nöps, Nöps, Tõuta Triin Abel 5 0.00 5.00
11 Feodora, Feodora, Tõuta Roland Kriibi 15 0.00 15.00
12 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 0 0.00 100.00
13 Rik, Lohusalu Frederika, jack russell'i terjer Epp Keevallik 0 0.00 100.00
14 Bently, Bently Berin Elison, Tõuta Marina Bagrova 0 0.00 100.00
15 Rufus, Armirelli Funny or Fact, Austraalia terjer Rita Annus 0 0.00 100.00
16 Flash, Fire Rock Flash, Papillon Kati Klein 0 0.00 100.00
17 Terru, Armirelli Goodfella, Austraalia terjer Ingrid Reiljan 0 0.00 100.00
18 Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 10 1.02 111.02
Sissi, Karanest Ocean Eleven Jonna, Jack russell terjer Kadi Viitmaa 0 53.00 200.00

A0/A1 - tunnelid 1 rada (midi) A0/A1 - tunnelid 2. rada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Flint, Flint, Staffordshire Bull Terrier Jelena Marzaljuk 0 0.00 0.00
2 Brazil, Tublion H Brazil Penni, Kääbussnautser Kelly Loopere 5 4.93 9.93
3 Juhan, Ability Black Jackpot, Shetlandi lambakoer Rauno Palmi 0 0.00 100.00
4 Lili, Solebas Elixir Of The Life, Basenji Kristi Tilk 0 0.00 100.00
5 Sipsu, Solebas Bright Spirit, Basenji Kristi Tilk 0 0.00 100.00
6 Ferrik, Tublion D Ferrik Ferrum, Kääbussnautser Aet Kaljuste 10 90.02 100.02
7 Kusti, Ability Black Jumper, Shetlandi lambakoer Eliise Põder 5 0.00 105.00
8 Mio, Faramir du Mourioche, Pürenee lambakoer Kristina Grau 5 0.00 105.00
9 Semu, Stylus Semu, Saksa jahiterjer Reet Koppel 5 11.04 116.04
Jasper, Boule Bora-Bora Jasper, Jack russell terjer Kristina Lätti 0 0.00 200.00

A0/A1 - tunnelid 1 rada (maksi) A0/A1 - tunnelid 2. rada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 0 0.00 0.00
2 Frida, Esaber Vliegende Faranth, hollandi lambakoer, lühikarvaline Tiina Veskilt 0 0.00 0.00
3 Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika 0 0.00 0.00
4 Mika, Gammurabi Very Amikabl Viper, Suursnautser Jelena Dolski 0 0.00 0.00
5 Sirvi, Trulyawesome Calendar Girl, Austraalia lambakoer Monika Kiho 0 0.00 0.00
6 Lilith, Lilith Khagrass, Šnautser Aet Kaljuste 0 0.00 0.00
7 Ellie, Exlibris Canes Summer Rose, Dalmaatsia koer Anette Joandi 0 0.80 0.80
8 Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 5 0.00 5.00
9 Mirka, Martinas Mercuria, Suur puudel Elina Lasseron 5 0.00 5.00
10 Jacie , My Trusted Friend Jacie, Bordercollie Jana Kima 0 0.00 100.00
11 Grace, Peak River Fly Graceful Pitta Brit, Austraalia lambakoer Moonika Trumm 0 0.00 100.00
12 Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 0 0.00 100.00
13 Fanni, Eaglemount Fantasie, Itaalia corso Elen Nurmetalu 0 0.00 100.00
14 Nero, Denola Baltazar Brown Raniero, Dalmaatsia koer Eve Aavik 0 0.00 100.00
Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 0 0.00 200.00
Jessy, Amadea Bright Heavenly Love, Bordercollie Imbi Soa 0 0.00 200.00
Ekke, Fire Rock Excellent, Bordercollie Kadi Kauba 0 53.00 200.00
Emmi , Ezmee, Saksa pinsher Külli Kuri 0 53.00 200.00

A2/A3 - tunnelid 1.rada (mini) A2/A3 - tunnelid 2.rada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Olli, Oliver, Jack russell terjer Natali Happonen 0 0.00 0.00
2 Berta, Lexberry's Soprano Girl Coffee, Jack russell terjer Külliki Vain 5 0.00 5.00
3 Bella, Lohusalu Arukas Arabella, jack russell'i terjer Epp Keevallik 5 5.15 10.15
4 Laura, Laura, Tõuta Marju Mikkel 5 0.00 105.00
5 Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 10 0.91 110.91

A2/A3 - tunnelid 1.rada (midi) A2/A3 - tunnelid 2.rada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 0 0.00 0.00
2 Nopi, Happy Dog Nobe, beagle Maria Pernits 0 0.00 0.00
3 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 10 0.00 10.00
4 Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 0 0.00 100.00
5 Njusha, Arabella, Tõuta Olga Nasibullina 5 0.00 105.00
Pipi, Pipi, Tõuta Piret Teng 0 0.00 200.00
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 0 0.00 200.00

A2/A3 - tunnelid 1.rada (maksi) A2/A3 - tunnelid 2.rada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 0 0.00 0.00
2 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 0 0.00 0.00
3 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 0.00 0.00
4 Karro, Virus vom Hause Diethelm, Belgia lambakoer malinois Inge Ringmets 0 0.00 0.00
5 Winnie, Born To Win From Amber Lat, Bordercollie Svetlana Zolotnikova 0 0.00 0.00
6 Coco, Shaggy Toller's Wild Cayenne, Nova Scotia retriiver Kadi Randoja 0 0.00 0.00
7 Mammu, Wind Chart Alternative Mambo, Iiri setter Liina Kümnik 0 0.00 0.00
8 Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 5 0.00 5.00
9 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 10 0.00 10.00
10 Rush, Follow the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Konstantin Dolski 10 0.00 10.00
11 Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 15 0.00 15.00
12 Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 0 0.00 100.00
Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 0 0.00 200.00

Open - V1 hüpperada (mini) Open - V2 agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 0 0.00 0.00
2 Kira, Dynamika Dummles, Cardigan Welsh Corgi Julija Kostecka 0 1.30 1.30
3 Berta, Lexberry's Soprano Girl Coffee, Jack russell terjer Külliki Vain 5 0.00 5.00
4 Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 5 3.39 8.39
5 Rutt, Dirtdigger`s September Ruby, Jack russell terjer Kadi Viitmaa 10 2.79 12.79
6 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 0 0.00 100.00
7 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 0 0.00 100.00
8 Teffi, Volfrad Saga's Ode To Tefnut, Väike brabandi grifoon Irina Bogdan 0 0.00 100.00
9 Laura, Laura, Tõuta Marju Mikkel 0 0.00 100.00
10 Holly, Päiksekiir Holly, Kääbuspinšer Veronika Hein 0 4.85 104.85
11 Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 5 0.00 105.00
12 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 20 1.36 121.36
Ricky, Roterr Griff Maverik, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 0 0.00 200.00
Pach, Cosmopaws Al Pacino Star, Welsh Corgi Pembroke Oksana Ignatenkova 0 0.00 200.00
Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 0 0.00 200.00
Nöps, Nöps, Tõuta Triin Abel 0 0.00 200.00

Open - V1 hüpperada (midi) Open - V2 agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Njusha, Arabella, Tõuta Olga Nasibullina 0 0.07 0.07
2 Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 10 8.51 18.51
3 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 0 0.00 100.00
4 Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 0 0.00 100.00
5 Tuutu, Northworth Kiss So Sweet, Inglise kokkerspanjel Liisi Nilisk 0 0.00 100.00
6 Shelly, Elbar's Golden Gerbera, Shetlandi lambakoer Merili Pärn 5 0.54 105.54
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 0 0.00 200.00
Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 0 0.00 200.00

Open - V1 hüpperada (maksi) Open - V2 agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 0.00 0.00
2 Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 0 0.00 0.00
3 Mammu, Wind Chart Alternative Mambo, Iiri setter Liina Kümnik 0 1.74 1.74
4 Rika, Tending Eagle-Eyed, Bordercollie Anne Tammiksalu 5 0.00 5.00
5 Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 5 0.00 5.00
6 Coco, Shaggy Toller's Wild Cayenne, Nova Scotia retriiver Kadi Randoja 5 0.00 5.00
7 Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 10 0.00 10.00
8 Paris, Sentikki Propwash Trip To Paris, Austraalia lambakoer Keida Tirmaste 5 7.17 12.17
9 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 15 0.00 15.00
10 Fleur, Speckled Tidy Fleur, Welshi Springerspanjel Aleksandr Drozdov 0 0.00 100.00
11 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 5 0.00 105.00
12 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 5 0.00 105.00
13 Rush, Follow the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Konstantin Dolski 5 0.00 105.00
Alvin, Alvin Brian, Tai ridgeback Andrei Vanderflit 0 0.00 200.00
Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 0 0.00 200.00
Karro, Virus vom Hause Diethelm, Belgia lambakoer malinois Inge Ringmets 0 0.00 200.00
Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Inga Järv 0 0.00 200.00
Otto, Hippuliinan Kaukomieli, Habecollie Anneli Kass 0 0.00 200.00
Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 0 0.00 200.00
Daichi, Daichi Yule Yogi, Akita Natalja Prokofjeva 0 0.00 200.00
Meni, Manitu Iz Strani Kutha, Bordercollie Jekaterina Akimova 0 0.00 200.00
Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika 0 0.00 200.00

Veteranid - tunnelid 1. rada (mini) Veteranid - tunnelid 1. rada (midi) Veteranid - tunnelid 1. rada (maksi) Veteranid - tunnelid 2. rada (mini) Veteranid - tunnelid 2. rada (midi) Veteranid - tunnelid 2. rada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Jeti, Dark'Un's Hartelijk-Blij, hollandi lambakoer, lühikarvaline Keida Tirmaste 0 0.00 0.00
2 Carrie, Bimbiks Carrie, Inglise springerspanjel Aet Leemet 0 0.00 0.00
3 Kribu, Kribu, Tõuta Jane Tüksammel 0 0.00 0.00
4 Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 0 0.00 0.00
5 Oltsu, Sign of Constancy Olivia, Iiri setter Liina Kümnik 0 0.00 0.00
6 Äpi, Sign of Constancy Apple, Brüsseli grifoon Aet Leemet 0 0.00 0.00
7 Sedrik, AK MIL VISTA CAPTAIN CEDRIC, Welsh terjer Tiina Jürjo 0 0.00 0.00
8 Dessi, Phoenix Emperor Deshima Dona Sol, norwich terrier Siiri Ernesaks 5 9.96 14.96
9 Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 0 0.00 100.00