Viljandi 02.09.2012

V1 - A0 Hüpperada (mini) V2 - A0 Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 5 0.00 5.00
2 Rabarber, Soulcorker Lovely Momentum, Welsh Corgi Pembroke Laura Linntamm 5 0.00 5.00
3 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 10 0.00 60.00
4 Minni, Milli Wild West of Fortis, Tõuta Keida Tirmaste 0 0.00 100.00

V1 - A0 Hüpperada (midi) V2 - A0 Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Sheiki, Catella Sheik, Kääbuspuudel Kaisa Tsäro 0 0.00 0.00
2 Franz, , Inglise kokkerspanjel 10 0.00 10.00
3 Tyson, Copper's Troll The Dice, Inglise kokkerspanjel Indrek Tirmaste 15 0.00 65.00
4 Abba, Manaca's Smile at You, Inglise kokkerspanjel 0 0.00 100.00

V1 - A0 Hüpperada (maksi) V2 - A0 Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Tii, Mainspring Tjika, Bordercollie Monika Põld 5 0.00 55.00
2 Vops, Irwlend Vops, Nova Scotia retriiver Delis Piile 5 0.29 55.29

V3 - A1 Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Emil, Emilien Juros Šypsenele, Kääbuspinšer Sandra Leppik 10 4.81 14.81
2 Sakura, Holan Hardbeard Sakura, Kääbussnautser Kriste Kosseson 10 7.68 17.68

V3 - A1 Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Chester, Flyland Shining Style, Shetlandi lambakoer Katariina Mengel 0 0.00 0.00
2 Anuu, Anubis Amalia, Tõuta Kati Saard 0 0.00 50.00
3 Rich, Landlake Mibah Ovner of Bris, Staffordshire Bull Terrier Juri Lunjov 0 0.00 50.00
4 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 0 0.00 50.00
5 Skipp, Skipper, Tõuta Indrek Tirmaste 0 0.00 50.00
6 Njusha, Arabella, Tõuta Olga Nasibullina 0 0.00 50.00

V3 - A1 Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Genno Aug 0 0.00 0.00
2 Billy, Billy, Tõuta Merika Laid 5 0.00 5.00
3 John, Pilgrimage Imperal John, Samojeedi koer Vambola Eesmaa 5 14.34 19.34
4 Morgan, Morgan, Tõuta Vambola Eesmaa 15 9.00 24.00
5 Liinu, Riliis Rambo Liini, Airedale'i terjer Indrek Tirmaste 40 7.93 47.93
6 Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 0 0.00 50.00
7 Donna, Estrellest Primadonna, Inglise springerspanjel Riina Vikat 0 0.00 50.00
8 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 0 0.00 50.00
9 Vops, Irwlend Vops, Nova Scotia retriiver Delis Piile 0 0.00 50.00
10 Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 0 0.00 50.00

V4 - A1 Hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Sakura, Holan Hardbeard Sakura, Kääbussnautser Kriste Kosseson 0 0.00 0.00
2 Emil, Emilien Juros Šypsenele, Kääbuspinšer Sandra Leppik 10 7.50 17.50

V4 - A1 Hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Chester, Flyland Shining Style, Shetlandi lambakoer Katariina Mengel 0 0.00 0.00
2 Njusha, Arabella, Tõuta Olga Nasibullina 0 0.00 0.00
3 Anuu, Anubis Amalia, Tõuta Kati Saard 0 9.41 9.41
4 Rich, Landlake Mibah Ovner of Bris, Staffordshire Bull Terrier Juri Lunjov 10 0.00 10.00
5 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 10 4.63 14.63
6 Skipp, Skipper, Tõuta Indrek Tirmaste 10 7.22 17.22

V4 - A1 Hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 0 0.00 0.00
2 Billy, Billy, Tõuta Merika Laid 0 0.00 0.00
3 John, Pilgrimage Imperal John, Samojeedi koer Vambola Eesmaa 0 0.72 0.72
4 Ro, Esaber Controle voor Wanda, Hollandi lambakoer Keida Tirmaste 5 0.00 5.00
5 Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 5 0.00 5.00
6 Liinu, Riliis Rambo Liini, Airedale'i terjer Indrek Tirmaste 20 0.00 20.00
7 Morgan, Morgan, Tõuta Vambola Eesmaa 15 13.25 28.25
8 Vops, Irwlend Vops, Nova Scotia retriiver Delis Piile 20 21.00 41.00
9 Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Genno Aug 0 0.00 50.00
10 Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 0 0.00 50.00
11 Donna, Estrellest Primadonna, Inglise springerspanjel Riina Vikat 0 0.00 50.00

V5 - A2 Hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Mickey, Helandros Jamaica Rum, Cavalier king charles spaniel Riina Kaisma 5 5.84 10.84
2 Ruudi, Saunajaakon Spot The Snowman, Jack russell terjer Maarja Land 15 2.75 17.75

V5 - A2 Hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

V5 - A2 Hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Ripi, Aurelius Emmet Ripi, Kuldne retriiver Anneli Lepik 0 1.25 1.25
2 Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 5 0.00 5.00
3 Kira, Shellkit Saga of Disa, Airedale'i terjer Asja Kremljakova 15 0.00 15.00
4 Brita, Finfair Loch Brittle, Gordon setter Anne Ots 5 12.56 17.56
5 Cassu, Egor-Dego Cassiodorus, Vana inglise lambakoer Kairi Raamat 0 0.00 50.00
6 Clara, Clara Dynamic Quest, Bordercollie Elin Sild 0 0.00 50.00
7 Mammu, Wind Chart Alternative Mambo, Iiri setter Liina Kümnik 0 0.00 50.00
8 Kita, Born To Win White Keykeeper, Sveitsi valge lambakoer Kersti Pink 0 0.00 50.00
9 Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 0 0.00 50.00
10 Orr, Orlando for Tuuli Kni-York, Iiri pehmekarvaline nisuterjer Tuuli Kauer 0 0.00 50.00

V6 - A2 Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Mickey, Helandros Jamaica Rum, Cavalier king charles spaniel Riina Kaisma 10 10.44 20.44
2 Ruudi, Saunajaakon Spot The Snowman, Jack russell terjer Maarja Land 0 0.00 50.00

V6 - A2 Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

V6 - A2 Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 0 0.00 0.00
2 Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 5 0.00 5.00
3 Ripi, Aurelius Emmet Ripi, Kuldne retriiver Anneli Lepik 5 0.84 5.84
4 Kira, Shellkit Saga of Disa, Airedale'i terjer Asja Kremljakova 10 0.00 10.00
5 Orr, Orlando for Tuuli Kni-York, Iiri pehmekarvaline nisuterjer Tuuli Kauer 15 0.00 15.00
6 Kita, Born To Win White Keykeeper, Sveitsi valge lambakoer Kersti Pink 0 15.03 15.03
7 Brita, Finfair Loch Brittle, Gordon setter Anne Ots 0 0.00 50.00
8 Cassu, Egor-Dego Cassiodorus, Vana inglise lambakoer Kairi Raamat 0 0.00 50.00
9 Clara, Clara Dynamic Quest, Bordercollie Elin Sild 0 0.00 50.00

V7 - A3 Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Piko, Nevskaja Zhemchuzhina Pikkolo, Väike puudel Liivika Pärg 0 0.00 0.00
2 Lota, Spotty, beagle Katrin Ametmaa 5 0.00 5.00
3 Magic, Layton Image Maker, Ameerika kokkerspanjel Dagris Punder 5 0.00 5.00
4 Fidel, Catella Noel, Väike puudel Eva-Liis Loogväli 10 0.00 10.00
5 Figo, Falaris Favourite, staffordshire'i bullterjer Imbi Soa 10 1.75 11.75
6 Bibi, Dalylove Exclusive Essense, manchesteri terjer Aleksander Andre 0 0.00 50.00

V7 - A3 Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Crispin, Crispin Castor de Ruwe Kempenaer, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 0 0.00 0.00
2 Uzzie, Bogaloo's Uniq Temptation, Inglise springerspanjel Kaisa Tsäro 0 6.72 6.72
3 Lili, Bonvivant Yvre, Belgia lambakoer malinois Tiia Täht 10 0.00 10.00
4 Morti, Mortimer, Tõuta Monika Põld 10 3.09 13.09
5 Rika, Tending Eagle-Eyed, Bordercollie Anne Tammiksalu 15 0.00 15.00
6 Jeti, Dark'Un's Hartelijk-Blij, hollandi lambakoer, lühikarvaline Keida Tirmaste 15 0.00 15.00
7 Robi, Cheddarhill Berth Balthasar, Welshi Springerspanjel Tuuli Vaino 10 7.97 17.97
8 Glenn, Dions Wheaten Glenn, Iiri pehmekarvaline nisuterjer Tuuli Kauer 10 18.47 28.47
9 Uuri, Kiosan's Orion, Belgia lambakoer malinois Stefi Praakli 20 17.97 37.97
10 Brona, My Trusted Friend Brona, Bordercollie Viktoria Lumbe 0 0.00 50.00

V7 - A3 Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 0 0.00 0.00
2 Runa, Volfrad Saga's Ode To Sehmeth, Väike brabandi grifoon Jelena Marzaljuk 0 1.56 1.56
3 Kribu, Kribu, Tõuta Jane Tüksammel 0 3.63 3.63
4 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 5 0.00 5.00
5 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 5 0.00 5.00
6 Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 10 4.32 14.32
7 Nefi, Nefredite Harmonia Popsik, tõutu Olaf Räim 10 4.88 14.88
8 Muki, Käpylä Mosku, Saksa keskmine spits Külli Ragel 0 0.00 50.00
9 Nupi, Siimline's How Do U Like Me Now, Toypuudel Jane Tüksammel 0 0.00 50.00
10 Phoebe, Helandros Key to My Heart, Cavalier king charles spaniel Piret Reinsalu 0 0.00 50.00
11 Relly, Metunai Relly, Kääbuspuudel Stefi Praakli 0 0.00 50.00

V8 - A3 Hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Nupi, Siimline's How Do U Like Me Now, Toypuudel Jane Tüksammel 0 0.00 0.00
2 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 0 0.00 0.00
3 Kribu, Kribu, Tõuta Jane Tüksammel 0 0.00 0.00
4 Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 0 0.00 0.00
5 Runa, Volfrad Saga's Ode To Sehmeth, Väike brabandi grifoon Jelena Marzaljuk 0 0.00 0.00
6 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 5 0.00 5.00
7 Phoebe, Helandros Key to My Heart, Cavalier king charles spaniel Piret Reinsalu 5 0.00 5.00
8 Nefi, Nefredite Harmonia Popsik, tõutu Olaf Räim 5 0.22 5.22
9 Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 0 0.00 50.00
10 Muki, Käpylä Mosku, Saksa keskmine spits Külli Ragel 0 0.00 50.00
11 Relly, Metunai Relly, Kääbuspuudel Stefi Praakli 0 0.00 50.00

V8 - A3 Hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Piko, Nevskaja Zhemchuzhina Pikkolo, Väike puudel Liivika Pärg 0 0.00 0.00
2 Bibi, Dalylove Exclusive Essense, manchesteri terjer Aleksander Andre 5 0.00 5.00
3 Fidel, Catella Noel, Väike puudel Eva-Liis Loogväli 5 0.00 5.00
4 Magic, Layton Image Maker, Ameerika kokkerspanjel Dagris Punder 10 0.00 10.00
5 Figo, Falaris Favourite, staffordshire'i bullterjer Imbi Soa 10 3.41 13.41
6 Lota, Spotty, beagle Katrin Ametmaa 10 5.28 15.28

V8 - A3 Hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Rika, Tending Eagle-Eyed, Bordercollie Anne Tammiksalu 5 0.00 5.00
2 Robi, Cheddarhill Berth Balthasar, Welshi Springerspanjel Tuuli Vaino 5 0.79 5.79
3 Glenn, Dions Wheaten Glenn, Iiri pehmekarvaline nisuterjer Tuuli Kauer 0 5.81 5.81
4 Lili, Bonvivant Yvre, Belgia lambakoer malinois Tiia Täht 10 0.00 10.00
5 Morti, Mortimer, Tõuta Monika Põld 10 0.00 10.00
6 Jeti, Dark'Un's Hartelijk-Blij, hollandi lambakoer, lühikarvaline Keida Tirmaste 15 0.00 15.00
7 Brona, My Trusted Friend Brona, Bordercollie Viktoria Lumbe 15 0.00 15.00
8 Crispin, Crispin Castor de Ruwe Kempenaer, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 0 0.00 50.00
9 Uzzie, Bogaloo's Uniq Temptation, Inglise springerspanjel Kaisa Tsäro 0 0.00 50.00
10 Uuri, Kiosan's Orion, Belgia lambakoer malinois Stefi Praakli 0 0.00 50.00

V9 - Open Team - A3 Hüpperada (mini) V10 - Open Team - A3 Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Runa, Volfrad Saga's Ode To Sehmeth, Väike brabandi grifoon Jelena Marzaljuk 0 0.00 0.00
2 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 5 0.00 5.00
3 Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 5 1.28 6.28
4 Vallu, Karanest First Try Valve, Jack russell terjer Külli Maleva 10 9.38 19.38
5 Relly, Metunai Relly, Kääbuspuudel Stefi Praakli 0 0.00 50.00
6 Nupi, Siimline's How Do U Like Me Now, Toypuudel Jane Tüksammel 0 0.00 50.00
7 Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 0 0.00 100.00
8 Nefi, Nefredite Harmonia Popsik, tõutu Olaf Räim 0 0.00 100.00

V9 - Open Team - A3 Hüpperada (midi) V10 - Open Team - A3 Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Fidel, Catella Noel, Väike puudel Eva-Liis Loogväli 5 0.00 5.00
2 Piko, Nevskaja Zhemchuzhina Pikkolo, Väike puudel Liivika Pärg 5 0.59 5.59
3 Rich, Landlake Mibah Ovner of Bris, Staffordshire Bull Terrier Juri Lunjov 25 0.00 25.00
4 Magic, Layton Image Maker, Ameerika kokkerspanjel Dagris Punder 0 0.00 50.00
5 Njusha, Arabella, Tõuta Olga Nasibullina 0 0.00 50.00
6 Thor, Mooncraft's As You Like, staffordshire'i bullterjer Jelena Marzaljuk 15 3.63 68.63
7 Bibi, Dalylove Exclusive Essense, manchesteri terjer Aleksander Andre 0 0.00 100.00

V9 - Open Team - A3 Hüpperada (maksi) V10 - Open Team - A3 Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Lili, Bonvivant Yvre, Belgia lambakoer malinois Tiia Täht 5 0.00 5.00
2 Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 5 0.00 5.00
3 Jeti, Dark'Un's Hartelijk-Blij, hollandi lambakoer, lühikarvaline Keida Tirmaste 10 0.00 10.00
4 Uzzie, Bogaloo's Uniq Temptation, Inglise springerspanjel Kaisa Tsäro 5 8.85 13.85
5 Kira, Shellkit Saga of Disa, Airedale'i terjer Asja Kremljakova 15 1.87 16.87
6 Billy, Billy, Tõuta Merika Laid 10 8.15 18.15
7 Ripi, Aurelius Emmet Ripi, Kuldne retriiver Anneli Lepik 10 10.47 20.47
8 Morti, Mortimer, Tõuta Monika Põld 15 6.53 21.53
9 Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 20 2.10 22.10
10 Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 25 16.56 41.56
11 Kita, Born To Win White Keykeeper, Sveitsi valge lambakoer Kersti Pink 5 38.59 43.59
12 Emmi, Argovian Irresistible Emotions, vana-inglise lambakoer Keida Tirmaste 5 0.00 55.00
13 Orr, Orlando for Tuuli Kni-York, Iiri pehmekarvaline nisuterjer Tuuli Kauer 5 0.00 55.00
14 Crispin, Crispin Castor de Ruwe Kempenaer, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 10 0.00 60.00
15 John, Pilgrimage Imperal John, Samojeedi koer Vambola Eesmaa 0 23.56 73.56
16 Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 20 7.66 77.66
17 Liinu, Riliis Rambo Liini, Airedale'i terjer Indrek Tirmaste 30 0.00 80.00
18 Brita, Finfair Loch Brittle, Gordon setter Anne Ots 0 0.00 100.00
19 Cassu, Egor-Dego Cassiodorus, Vana inglise lambakoer Kairi Raamat 0 0.00 100.00
20 Clara, Clara Dynamic Quest, Bordercollie Elin Sild 0 0.00 100.00
21 Uuri, Kiosan's Orion, Belgia lambakoer malinois Stefi Praakli 0 0.00 100.00
22 Ro, Esaber Controle voor Wanda, Hollandi lambakoer Keida Tirmaste 0 0.00 100.00
23 Glenn, Dions Wheaten Glenn, Iiri pehmekarvaline nisuterjer Tuuli Kauer 0 0.00 100.00