Vile CUP 28.02.15

Tunnelid A0/A1 1 (mini) Tunnelid A0/A1 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Laura, Laura, Tõuta Marju Mikkel 0 0.00 0.00
2 Fernando, Neibades Midsummer Miguel Fernando, Väike brabandi grifoon Laura Kõiv 0 0.00 0.00
3 Luna , Summer Dream Oberfidž, Kääbussnautser Kriste Kosseson 0 0.00 0.00
4 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 10 0.00 10.00
5 Mirk, Sangre Calienterus Amira, Kääbuspinšer Ede Brand 10 0.00 10.00
6 Iiris, Airis, Tõuta Anželika Hanson 5 25.04 30.04
7 Freddy, Royal Fantasy Bello Fresco, Cavalier king charles spaniel Keida Raamat 0 0.00 100.00
8 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 0 0.00 100.00
9 Maru, Päiksekiir Maru, Kääbuspinšer Ivika Sootla 5 0.00 105.00

Tunnelid A0/A1 1 (midi) Tunnelid A0/A1 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 0 0.00 0.00
2 Lotta, Petite Pea Gamtos Išdaiga, Inglise buldog Iris Rosin 10 0.00 10.00
3 Jetta, -, Romagna veekoer Karoliina Kansi 0 0.00 100.00

Tunnelid A0/A1 1 (maksi) Tunnelid A0/A1 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika 5 0.00 5.00
2 Gelo, Ave Grossa Encore Angelo, Suursnautser Evi Reitel 0 6.06 6.06
3 Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 0 0.00 100.00
4 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 5 0.00 105.00
5 Mika, Gammurabi Very Amikabl Viper, Suursnautser Jelena Dolski 5 0.00 105.00
6 Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 10 0.00 110.00
Nero, Denola Baltazar Brown Raniero, Dalmaatsia koer Eve Aavik 0 0.00 200.00

A0 hüpperada 1 (mini) A0 hüpperada 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Jay, Sweet Cake from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Marta Miil 0 0.00 0.00
2 Fernando, Neibades Midsummer Miguel Fernando, Väike brabandi grifoon Laura Kõiv 5 0.00 5.00
3 Mirk, Sangre Calienterus Amira, Kääbuspinšer Ede Brand 5 0.00 5.00
4 Iiris, Airis, Tõuta Anželika Hanson 5 24.06 29.06
5 Luna , Summer Dream Oberfidž, Kääbussnautser Kriste Kosseson 0 0.00 100.00
Maru, Päiksekiir Maru, Kääbuspinšer Ivika Sootla 0 0.00 200.00

A0 hüpperada 1 (midi) A0 hüpperada 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Jetta, -, Romagna veekoer Karoliina Kansi 0 0.00 100.00
2 Lotta, Petite Pea Gamtos Išdaiga, Inglise buldog Iris Rosin 10 0.00 110.00

A0 hüpperada 1 (maksi) A0 hüpperada 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Mika, Gammurabi Very Amikabl Viper, Suursnautser Jelena Dolski 0 0.00 0.00
2 Chess, Ebony Nose Baltic Storm, Bordercollie Irina Ostrovskaja 5 0.00 5.00
3 Emma, Fire Rock Extreme, Bordercollie Anneli Lepik 15 0.00 15.00
4 Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika 0 0.00 100.00
5 Gitta, -, Bordercollie Ege Taliaru 0 0.00 100.00
6 Flame, Follow The Leader Bugi Vugi Flame, Bordercollie Natalja Sazonova 10 0.00 110.00
Nero, Denola Baltazar Brown Raniero, Dalmaatsia koer Eve Aavik 0 0.00 200.00

Open hüpperada (mini) Open agilityrada 1 (mini) Open agilityrada 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 10 0.00 10.00
2 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 20 0.00 20.00
3 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 0 0.00 100.00
4 Deena, Fire Rock Dioreen, Kääbuspuudel Külli Maleva 0 0.00 100.00
5 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 5 0.00 105.00
6 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 0 0.00 200.00
7 Kira, Dynamika Dummles, Cardigan Welsh Corgi Julija Kostecka 0 0.00 200.00
Skipp, Skipper, Tõuta Indrek Tirmaste 0 0.00 300.00
Freddy, Royal Fantasy Bello Fresco, Cavalier king charles spaniel Keida Raamat 0 0.00 300.00
Kusti, Riikolan Poker Face, jack russell'i terjer Ülli Saar 0 0.00 300.00
Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 0 0.00 300.00
Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Miiu Liivamägi 0 0.00 300.00
Laura, Laura, Tõuta Marju Mikkel 0 0.00 300.00

Open hüpperada (midi) Open agilityrada 1 (midi) Open agilityrada 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 15 0.00 15.00
2 Anuu, Anubis Amalia, Tõuta Kati Saard 10 45.15 55.15
3 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 10 0.00 110.00

Open hüpperada (maksi) Open agilityrada 1 (maksi) Open agilityrada 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino 10 0.00 110.00
2 Ro, Esaber Controle voor Wanda, Hollandi lambakoer Keida Tirmaste 15 0.00 115.00
3 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 20 0.00 120.00
4 Paris, Sentikki Propwash Trip To Paris, Austraalia lambakoer Keida Tirmaste 15 6.78 121.78
5 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 200.00
6 Terav, Sentikki Propwash Top Gear, Austraalia lambakoer Aleksejs Bodrickis 5 0.00 205.00
7 Apollo, Apollo, tõutu Vallo Rahnik 10 17.10 227.10
Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Liile Jõgi 0 0.00 300.00
Karro, Virus vom Hause Diethelm, Belgia lambakoer malinois Inge Ringmets 0 0.00 300.00
Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 0 0.00 300.00
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 0.00 300.00
Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 0 0.00 300.00
Josias, Lapinlumon Josias, Romagna veekoer Karoliina Kansi 0 0.00 300.00
Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 0 0.00 300.00
Rendy, Hurricane Rendy Toomie Trishel, whippet Ieva Kantmane 0 0.00 300.00
Mika, Gammurabi Very Amikabl Viper, Suursnautser Jelena Dolski 0 0.00 300.00
17 Laxmi, Rivendells Laxmi Laurita, Saksa pinsher Elita Umbraško 0 1.72 201.72
18 Juno, Sentikki Duran Duran, Austraalia lambakoer Aleksej Bodrickis 5 0.00 205.00
19 Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Jane Tüksammel 15 0.00 215.00