8.-9.04.2023 SÄDE agilityvõistlus ja kvalifikatsioonivõistlus Vastse-Kuustes

A1 jumping 1 (maksi) A1 jumping 2 (maksi) A1 agility 1 (maksi) A1 agility 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Debbie, Gamma Ray Rebell Represent, Austraalia kelpie Ingrid Sats 5 37.00 105.00 90.07
2 Kyoto, Fire Rock Keepgoing, Bordercollie Kaisa Tamm 15 0.00 115.00 81.79
3 Luna, Luna, Tõuta Joanna Paabut 15 21.15 136.15 159.91
4 Kusti, Kusti, Tõuta Raido Villiko 5 0.00 205.00 78.49
5 Tont, Fire Rock Keeprunning, Bordercollie Kristiina Raedov 10 37.00 210.00 53.83
6 Abel, Abel, Bordercollie Karina Zarzecka 5 37.00 305.00 31.30
7 Nika , Nika Oregon Rival's, Dobermann Nataļja Zuiča 15 37.00 315.00 35.94
Le , Fire Rock Little Miracle, Bordercollie Stefi Praakli 0 19.00 400.00
9 Ellik, Ellik Reiche Family Geluzee, Bordercollie Mari Mangusson 0 0.00 200.00 55.81
10 Jim , Flying Warriors Universe Illumination, Bordercollie Jana Trepp 10 37.00 310.00 26.70
11 Caesar, Kleine Sonne Captain Black Caesar, Austraalia lambakoer Janne Varblane 10 0.00 210.00 79.15
12 GULS, GULS, Bordercollie Tatjana Saboha 20 0.00 220.00 68.07
13 Gustav, Ristretto , Austraalia lambakoer Eileen Kubpart 25 0.00 225.00 60.02
14 Sisī, Zero Drama Sonic Workaholic, Bordercollie Margarita Vandane 15 0.00 315.00 28.33
Luca, Fire Rock Lucky Charm, Bordercollie Jonna Lisa Nõmmik 0 0.00 400.00
Nakama, Hypnotic Blacklight Mint's Power, Bordercollie Jekaterina Akimova 0 0.00 400.00

A1 jumping 1 (XS - väike mini) A1 jumping 2 (XS - väike mini) A1 agility 1 (XS - väike mini) A1 agility 2 (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Dashu, Dasher Diamond Dragon, Jack russell terjer Triin Toomeste 5 1.82 106.82 125.64
2 Astra, Oldywell Prima Astra, Jack russell terjer Natali Happonen 10 0.00 110.00 102.33
3 Layla, Bright Star Afina's Leila, Papillon Annaliisa Metsmägi 10 0.00 110.00 109.54
4 Polkan, Allegro Con Brio Figaro, Papillon Mari Mangusson 10 11.63 221.63 98.77
5 Frankie, Siimline's Zlatan, Papillon Annika Pärn 10 12.28 222.28 106.28
6 Raffa, Ares, Papillon Annika Pärn 0 38.84 301.84 43.84

A1 jumping 1 (SL - väike maksi) A1 jumping 2 (SL - väike maksi) A1 agility 1 (SL - väike maksi) A1 agility 2 (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Lilu, Empire of fire Shining Star , Bordercollie Natalija Loginova 5 0.00 5.00 136.37
2 Roxette, Lancar Dream In The Move, whippet Aleksandra Hvisevicha 10 0.00 210.00 80.63
3 Mora, Along With You Moravian Dream, Bordercollie Monika Kiho 5 10.43 315.43 52.43
Baltu, Karolegotto Martini Royale, Romagna veekoer Liina Pilv-Toom 0 0.00 400.00
5 Luna, Raleigh, Austraalia lambakoer Andres Vaarik 5 0.00 205.00 61.53
6 Lexus, Fire Rock Limitless Power, Bordercollie Lisa Marie Mölder 15 0.00 215.00 57.41

A1 jumping 1 (mini) A1 jumping 2 (mini) A1 agility 1 (mini) A1 agility 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Täpsu, Athena, Papillon Kätriin Kivimets 10 0.00 10.00 134.98
2 Harvy, Harvy Black Wonder, Shetlandi lambakoer Tatjana Shaboha 15 6.01 21.01 190.39
3 Rufuss, Rufuss, Tõuta Ieva Paškeviča 10 0.00 110.00 110.63
4 Emmy, Mono-Emmy, Tõuta Anja Juhanson 5 11.05 116.05 150.33
5 Chudo, Elwen Gora Tarigoni, Shipperke Jūlija Kampuse 10 11.22 121.22 125.74
6 Fay , Fanta Ekmada House , Kääbuspuudel Grettel Mirell Kutsar 5 0.00 205.00 80.51
7 Tami, Oldywell Speedtail Tami, Parson russeli terrier Natali Happonen 5 0.00 305.00 26.26
8 Eliise, Helandros Dream Rose, Cavalier king charles spaniel Nele Kärner 0 0.00 100.00 132.95
9 Odri, Adrenaline Shake Solibrae, Jaapani špits Jelena Prošina 15 0.00 115.00 104.58

A1 jumping 1 (midi) A1 jumping 2 (midi) A1 agility 1 (midi) A1 agility 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 DiDa, CONGO LINE FAY LA DE DA, Basenji Veera Baranova 10 0.00 10.00 155.38
2 Flicka, Mershely Little Fleur, Shetlandi lambakoer Moona Õunmaa 20 0.51 120.51 122.64
3 Bennu, Wolfheart Uncle Ben, Foxterjer Viktoria Roosi 30 31.55 161.55 171.55
4 Nyah, Legacy's spot on review, Ameerika väike lambakoer Karen Dunaway 10 0.00 210.00 66.40
5 Smooch, legacy’s smooches for the audience, Ameerika väike lambakoer Erin Dunaway 5 0.00 205.00 64.92
6 Nami, Matholas Whimsical Harley, Tõuta Carmen Miller 15 0.00 215.00 62.11
7 Roosi, Rosemary Kazari Toyo-Ken, Austraalia karjakoer Dagni-Alice Viidu 20 0.00 220.00 68.95
8 Suss, Susla, Tõuta Helen Vilu 0 0.16 300.16 42.16
9 Erbon, Estan Errabon Bohemian Tarn, Austraalia kelpie Ivika Sootla 5 0.00 305.00 35.43

A3 agility (Kvalifikatsiooni rada) (mini) A3 jumping (kvalifikatsiooni rada) (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Freya, Follow the Leader Frisky Blizzard, Parson russeli terrier Jelena Marzaljuk 0 0.00 0.00 78.67
2 Reina, Irhaberki Reina, Mudi Elita Umbrasko 0 0.00 0.00 79.85
3 Berke, Berkelia an Fire Rock vom Elbrubin, Papillon Mariann Rebane 0 0.00 0.00 81.19
4 Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 0 0.00 0.00 81.59
5 Nante, Danaini Baron de Nantes, Papillon Kamilla Alma Vilderson 0 0.00 0.00 85.34
6 Cherry, Marvitholl Uvertyura, Shetlandi lambakoer Aleksandra Švaikovska 0 0.00 0.00 87.19
7 Chelsy, Ambre Dore Chelsea, Papillon Laura Karolina Gradickaite 0 8.49 8.49 98.98
8 Teira, Houndbrae Solitaire, Jaapani špits Jelena Proshina 10 0.00 10.00 86.75
9 Davis, Scandyline Ocean of Love, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 10 4.13 14.13 98.86
10 Ace, Mile Runners’ Absolute Ace, Shetlandi lambakoer Marta Miil 0 0.00 100.00 37.92
11 Kiss, Aucanada Adrenaline Boost, Shetlandi lambakoer Marje Piiroja 0 0.00 100.00 45.16
12 Mickey, Siimline's Mickey, Papillon Kätriin Kivimets 0 0.00 100.00 39.94
13 My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 0 33.00 100.00 40.08
14 Messi, Elbar’s Blue Versailles, Shetlandi lambakoer Kadri Rohtmets 5 0.00 105.00 43.48
15 Shanja, Tsvetok Frantsii Coco Chanel, Papillon Karen Dunaway 5 0.00 105.00 49.88
Pähkel, As'Gunapal Be Happy Springflower, Bostoni terjer Maarja Padari-Kallit 0 0.00 200.00
Lili, Kerek-Ful Liilia, Pumi Monika Adamson 0 33.00 200.00

A3 agility (Kvalifikatsiooni rada) (midi) A3 jumping (kvalifikatsiooni rada) (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Nomy, Cerunnos Jackpot, Inglise kokkerspanjel Triine Piirsalu 0 0.00 0.00 75.16
2 Ronja, Irhaberki Ronja, Mudi Elen Kivi-Paju 0 0.00 0.00 75.99
3 Chi , Serious Helper Forest Land Chilabo, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 0 0.00 0.00 78.43
4 Karo, Caro, Shetlandi lambakoer Mia-Kärt Kaas 0 0.00 0.00 87.26
5 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 0 0.00 0.00 89.41
6 Minsoo, Amigo from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Dovilė Blažinauskaitė 5 0.00 5.00 77.43
7 Zinni, WandaPesa Pina Colada Zinnia Zelda, Shetlandi lambakoer Tuuli Vaino 5 0.00 5.00 88.18
8 Kika, Kika iz Tvrdavice, Horvaatia lambakoer Kairi Raamat 5 13.73 18.73 111.73
9 Medis, Jiang Bai Metis, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 0.00 100.00 38.46
10 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 0 0.00 100.00 38.69
11 Kusti, Ability Black Jumper, Shetlandi lambakoer Eliise Põder 0 0.00 100.00 41.96
12 Nemo, Shavian Take Me As I Am, Inglise kokkerspanjel Maisa Heikkinen 0 0.00 100.00 50.18
13 Mürru, Azzure Gates of Heaven, Mudi Toomas Pent 5 33.00 105.00 39.26
14 Vanie, Vanille de la Vallee du Mouton, Pürenee lambakoer Piret Kannike 5 33.00 105.00 41.99
15 Smuuti, Ascendant Reckless Constellation of Athletic Power, Inglise kokkerspanjel Maarja Padari-Kallit 10 0.00 110.00 47.53
Jutsik, Jasmin Suerte Delarittos, Staffordshire Bull Terrier Janek Porroson 0 0.00 200.00
Felö, Csudacifra Felhö, Mudi Mia Põder 0 33.00 200.00
18 Mega, Ability Black Omega, Shetlandi lambakoer Katariina Põder 0 0.00 100.00 40.10

A3 agility (Kvalifikatsiooni rada) (maksi) A3 jumping (kvalifikatsiooni rada) (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Corry, Cordelia, Bordercollie Reet Sai 0 0.00 0.00 84.77
2 Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 0 0.00 0.00 85.97
3 Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 5 0.00 5.00 78.29
4 Nete, Fire Rock Inspire, Bordercollie Triin Jaaniste 10 0.00 10.00 75.60
5 Dizzy, Follow The Leader Charming Empress, Bordercollie Jelena Marzaljuk 10 0.00 10.00 82.58
6 Verri, Ebony Nose Zero Gravity, Bordercollie Rasa Kolendaitė 15 0.00 15.00 72.89
7 Danger, Born To Win Warrior Danger, Sveitsi valge lambakoer Mari Mangusson 20 0.00 20.00 90.71
8 Ttori, Ttori, Tõuta Dovilė Blažinauskaitė 25 0.00 25.00 88.81
9 Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 30 0.00 30.00 76.55
10 Coffee, Flyland Coffee with Milk, Bordercollie Jūlija Kampuse 0 0.00 100.00 41.62
11 Shori, Flyland Crazy Cinnamon, Bordercollie Jekaterina Akimova 0 0.00 100.00 33.95
12 Tucis, Raznas Do It Fast, Bordercollie Rasa Kolendaitė 0 35.00 100.00 39.99
13 Prim, WandaPesa Rhosyn's Prime, Bordercollie Keida Raamat 5 0.00 105.00 33.28
14 Kiki, Kaily v Valesca´s Home, Belgia lambakoer malinois Liina Vaher 5 0.00 105.00 35.59
15 Uma, Follow the leader Queen of hearts, Bordercollie Natalja Garastsenko 5 35.00 105.00 40.60
16 Dex, Fair Helloiz Derecho , Bordercollie Marta Miil 10 0.00 110.00 39.49
17 Yoko , Shadow of Aire Yoko, Bordercollie Alar Kivilo 10 35.00 110.00 39.54
18 Zirka, Be My Zirka from Extreme Team, Bordercollie Rita Annus 15 0.00 115.00 40.51
19 Sunny, Qualand Basha, Bordercollie Jelena Prošina 15 0.38 115.38 44.38
Blaze, Empire of Fire Blaze Away, Bordercollie Merit Rahnik 0 35.00 200.00
Teele, Smart Connection Ficentina, Suur puudel Elina Lasseron 0 35.00 200.00

A3 agility (Kvalifikatsiooni rada) (XS - väike mini) A3 jumping (kvalifikatsiooni rada) (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Misti, Thingummy's So Pretty April Mist, Papillon Jaana Salonen 5 4.13 9.13 97.74
2 Fabio, Baltic Toy Star Fabio, Papillon Marleen Emilie Vilderson 5 33.00 105.00 51.52
Iiri , Red Soil's Cardamom, Kääbuspuudel Külli Praakli 0 33.00 200.00
Ninja, Thingummy's Pretty Penelope, Papillon Jaana Salonen 0 33.00 200.00

A3 agility (Kvalifikatsiooni rada) (SL - väike maksi) A3 jumping (kvalifikatsiooni rada) (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Enzo, Enzo Hendl, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 0.00 0.00 77.15
2 Piki, Toberoi Birch, Bordercollie Stefi Praakli 5 0.00 5.00 76.88
3 SeeYa, NNL Sayonara, Bordercollie Iwona Golab 5 0.00 105.00 33.28
4 Nirk , Piggyland's Black Swan , Bordercollie Ege Taliaru 10 0.00 110.00 38.54
5 Volli, Windwarrior’s Finn Fever, Austraalia karjakoer Dagni-Alice Viidu 20 0.00 120.00 43.17
Killu, Piggyland's You Know My Name, Bordercollie Ülli Saar 0 0.00 200.00
Phoebe, Bimbik’s Phoebe, Inglise springerspanjel Stefani Jakuš 0 0.00 200.00
O, Orome du Mourioche, Pürenee lambakoer Tiina Teng-Tamme 0 0.00 200.00
Mickey Mouse, Dark Rider Koryfej, Shetlandi lambakoer Svetlana Prokopenko 0 0.00 200.00

A3 jumping (kvalifikatsiooni rada) (mini) A3 agility (Kvalifikatsiooni rada) (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 0 0.00 0.00 79.14
2 Kiss, Aucanada Adrenaline Boost, Shetlandi lambakoer Marje Piiroja 0 0.00 0.00 87.08
3 Nante, Danaini Baron de Nantes, Papillon Kamilla Alma Vilderson 5 0.00 5.00 86.99
4 Davis, Scandyline Ocean of Love, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 5 0.00 5.00 91.93
5 Cherry, Marvitholl Uvertyura, Shetlandi lambakoer Aleksandra Švaikovska 10 0.00 10.00 85.60
6 Pähkel, As'Gunapal Be Happy Springflower, Bostoni terjer Maarja Padari-Kallit 30 0.04 30.04 98.32
7 Berke, Berkelia an Fire Rock vom Elbrubin, Papillon Mariann Rebane 0 0.00 100.00 42.76
8 Sofi, Sofi, Tõuta Helena Takel 0 0.00 100.00 44.57
9 Reina, Irhaberki Reina, Mudi Elita Umbrasko 0 57.00 100.00 38.67
10 My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 5 0.00 105.00 39.68
11 Lili, Kerek-Ful Liilia, Pumi Monika Adamson 5 57.00 105.00 44.01
12 Chelsy, Ambre Dore Chelsea, Papillon Laura Karolina Gradickaite 5 47.54 117.54 63.54
Freya, Follow the Leader Frisky Blizzard, Parson russeli terrier Jelena Marzaljuk 0 0.00 200.00
Messi, Elbar’s Blue Versailles, Shetlandi lambakoer Kadri Rohtmets 0 0.00 200.00
Shanja, Tsvetok Frantsii Coco Chanel, Papillon Karen Dunaway 0 57.00 200.00
Mickey, Siimline's Mickey, Papillon Kätriin Kivimets 0 57.00 200.00
Ace, Mile Runners’ Absolute Ace, Shetlandi lambakoer Marta Miil 0 57.00 200.00
Remy, Helandros Turn to Victory, Cavalier king charles spaniel Anne-Ly Kaarama 0 92.00 200.00

A3 jumping (kvalifikatsiooni rada) (midi) A3 agility (Kvalifikatsiooni rada) (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Mürru, Azzure Gates of Heaven, Mudi Toomas Pent 0 0.00 0.00 73.77
2 Ronja, Irhaberki Ronja, Mudi Elen Kivi-Paju 0 0.00 0.00 79.79
3 Zinni, WandaPesa Pina Colada Zinnia Zelda, Shetlandi lambakoer Tuuli Vaino 0 0.00 0.00 87.04
4 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 0 0.00 0.00 93.91
5 Kika, Kika iz Tvrdavice, Horvaatia lambakoer Kairi Raamat 0 3.50 3.50 103.50
6 Felö, Csudacifra Felhö, Mudi Mia Põder 5 0.00 5.00 78.99
7 Minsoo, Amigo from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Dovilė Blažinauskaitė 0 0.00 100.00 37.82
8 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 0 0.00 100.00 39.45
9 Vanie, Vanille de la Vallee du Mouton, Pürenee lambakoer Piret Kannike 0 57.00 100.00 40.25
10 Chi , Serious Helper Forest Land Chilabo, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 5 0.00 105.00 39.83
11 Karo, Caro, Shetlandi lambakoer Mia-Kärt Kaas 5 57.00 105.00 47.77
12 Kusti, Ability Black Jumper, Shetlandi lambakoer Eliise Põder 10 0.00 110.00 46.78
Nemo, Shavian Take Me As I Am, Inglise kokkerspanjel Maisa Heikkinen 0 0.00 200.00
Nomy, Cerunnos Jackpot, Inglise kokkerspanjel Triine Piirsalu 0 0.00 200.00
Smuuti, Ascendant Reckless Constellation of Athletic Power, Inglise kokkerspanjel Maarja Padari-Kallit 0 0.00 200.00
Medis, Jiang Bai Metis, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 57.00 200.00
Mega, Ability Black Omega, Shetlandi lambakoer Katariina Põder 0 0.00 200.00

A3 jumping (kvalifikatsiooni rada) (maksi) A3 agility (Kvalifikatsiooni rada) (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 0 0.00 0.00 87.39
2 Uma, Follow the leader Queen of hearts, Bordercollie Natalja Garastsenko 5 0.00 5.00 81.02
3 Ttori, Ttori, Tõuta Dovilė Blažinauskaitė 20 0.00 20.00 94.16
4 Corry, Cordelia, Bordercollie Reet Sai 0 0.00 100.00 44.88
5 Xelin, Xelin Ipel, Saksa lambakoer Merike Rahnik 0 0.00 100.00 45.33
6 Tucis, Raznas Do It Fast, Bordercollie Rasa Kolendaitė 0 56.00 100.00 41.00
7 Tyron, Fair Helloiz Diamond, Bordercollie Dagni-Alice Viidu 5 35.00 105.00 44.31
8 Prim, WandaPesa Rhosyn's Prime, Bordercollie Keida Raamat 10 0.00 110.00 37.39
9 Nete, Fire Rock Inspire, Bordercollie Triin Jaaniste 10 0.00 110.00 36.59
10 Dex, Fair Helloiz Derecho , Bordercollie Marta Miil 10 0.00 110.00 46.62
11 Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 10 35.00 110.00 46.42
12 Kiki, Kaily v Valesca´s Home, Belgia lambakoer malinois Liina Vaher 15 0.00 115.00 46.94
Dizzy, Follow The Leader Charming Empress, Bordercollie Jelena Marzaljuk 0 0.00 200.00
Verri, Ebony Nose Zero Gravity, Bordercollie Rasa Kolendaitė 0 0.00 200.00
Blaze, Empire of Fire Blaze Away, Bordercollie Merit Rahnik 0 35.00 200.00
Yoko , Shadow of Aire Yoko, Bordercollie Alar Kivilo 0 35.00 200.00
Zirka, Be My Zirka from Extreme Team, Bordercollie Rita Annus 0 56.00 200.00

A3 jumping (kvalifikatsiooni rada) (XS - väike mini) A3 agility (Kvalifikatsiooni rada) (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Henna, Armirelli In Good Hands, Austraalia terjer Rita Annus 0 12.25 12.25 112.25
2 Misti, Thingummy's So Pretty April Mist, Papillon Jaana Salonen 5 57.00 105.00 46.96
Iiri , Red Soil's Cardamom, Kääbuspuudel Külli Praakli 0 57.00 200.00
Ninja, Thingummy's Pretty Penelope, Papillon Jaana Salonen 0 0.00 200.00

A3 jumping (kvalifikatsiooni rada) (SL - väike maksi) A3 agility (Kvalifikatsiooni rada) (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Phoebe, Bimbik’s Phoebe, Inglise springerspanjel Stefani Jakuš 5 5.45 10.45 104.37
2 SeeYa, NNL Sayonara, Bordercollie Iwona Golab 0 0.00 100.00 38.64
3 Piki, Toberoi Birch, Bordercollie Stefi Praakli 0 0.00 100.00 38.83
4 Mickey Mouse, Dark Rider Koryfej, Shetlandi lambakoer Svetlana Prokopenko 5 0.00 105.00 37.42
5 Volli, Windwarrior’s Finn Fever, Austraalia karjakoer Dagni-Alice Viidu 5 35.00 105.00 43.79
6 Nirk , Piggyland's Black Swan , Bordercollie Ege Taliaru 10 0.00 110.00 39.85
7 Enzo, Enzo Hendl, Bordercollie Natalja Garastsenko 10 0.00 110.00 44.21
8 Mimi, Karolegotto Kumquat, Romagna veekoer Karoliina Kansi 10 56.00 110.00 38.51
Killu, Piggyland's You Know My Name, Bordercollie Ülli Saar 0 0.00 200.00
O, Orome du Mourioche, Pürenee lambakoer Tiina Teng-Tamme 0 35.00 200.00
Shelby, Dark Side Legion Catori Gamora, Austraalia kelpie Birgit Piho 0 56.00 200.00

A2 agility 1 (XS - väike mini) A2 agility 2 (XS - väike mini) A2 jumping 1 (XS - väike mini) A2 jumping 2 (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Janis, Armirelli Hot Date, Austraalia terjer Ingrid Sats 40 49.00 240.00 87.00
2 Pico, White Coastal Pinoccio, Papillon Grettel Mirell Kutsar 10 43.00 310.00 45.02

A2 agility 1 (SL - väike maksi) A2 agility 2 (SL - väike maksi) A2 jumping 1 (SL - väike maksi) A2 jumping 2 (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Nika , Follow the Leader Fancy Duchess, Bordercollie Irina Ostrovskaja 30 25.00 230.00 74.12
2 Frank, Wildgoldenaryat Cant Beat Me, Welshi Springerspanjel Helena Randoja 0 110.00 300.00 33.96
3 Tarmi, World of Britley’s Tarm, Horvaatia lambakoer Inge Ringmets 15 25.00 315.00 36.72

A2 agility 1 (mini) A2 agility 2 (mini) A2 jumping 1 (mini) A2 jumping 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Michka, OSMININE'S MORNING MOON, kääbusspits Kaiu Guk 0 57.60 132.60 165.60
2 Tuli, Oldywell Speedtail Tuli, Parson russeli terrier Natali Happonen 0 25.00 300.00 32.35
3 Bonnie, Blue Sirius Make A Memory, Welsh Corgi Cardigan Margit Mikk 5 0.00 105.00 128.81

A2 agility 1 (midi) A2 agility 2 (midi) A2 jumping 1 (midi) A2 jumping 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Tess , Wildfinn Testarossa, Romagna veekoer Karoliina Kansi 5 25.00 105.00 105.45
2 Taggie, Samsir Superbia, Inglise kokkerspanjel Lea Tummeleht 10 25.00 210.00 71.63
Firi, Extreme Fireball Te Salutant, Austraalia kelpie Kriste Kosseson 0 67.00 400.00

A2 agility 1 (maksi) A2 agility 2 (maksi) A2 jumping 1 (maksi) A2 jumping 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Dolly, Dolly, Tõuta Maaja Kasemets-Nahkur 40 0.00 40.00 161.84
2 Bruno, Xehvelin Bibbedi-Bobbedi-Boo, Austraalia lambakoer Anette Kull 25 11.09 136.09 139.09
3 Berta, Saldozo Prieks Pertonella, ungari vizsla Hanna Grete Prans 10 0.00 210.00 70.53
4 Uku, Wildgoldenaryat Ed Sheeran, Kuldne retriiver Lia Ilves 15 72.44 244.44 117.44