25-26.02.2023 Agility Arenguselts võistlused ja kvalifikatsioonivõistlus Vastse-Kuustes

A2 Agility 1. (maksi) A2 Agility 1. (SL - väike maksi) A2 Agility 2 (maksi) A2 Agility 2 (SL - väike maksi) A2 Jumping 1 (maksi) A2 Jumping 1 (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Dolly, Dolly, Tõuta Maaja Kasemets-Nahkur 35 0.00 35.00 134.76
2 Hudson, Peak River Cool Doc Hudson, Austraalia lambakoer Kaivo Ilves 5 31.31 108.31 101.72
3 Noora, Last Sensation Butterfly Effect, Austraalia lambakoer Triin Mets 15 0.00 115.00 95.70
4 Maiki, Maiki, Tõuta Helen Vilu 10 28.00 210.00 56.47
5 Nika , Follow the Leader Fancy Duchess, Bordercollie Irina Ostrovskaja 10 42.00 210.00 39.25
Wia, Let’s Rise Wia Shepter, Bordercollie Katariina Mengel 0 70.00 300.00
Uku, Wildgoldenaryat Ed Sheeran, Kuldne retriiver Lia Ilves 0 70.00 300.00
Li , Trust Yourself Orange Dream Liberty, Bordercollie Olga Uleksina 0 70.00 300.00
Frank, Wildgoldenaryat Cant Beat Me, Welshi Springerspanjel Helena Randoja 0 70.00 300.00

A3 Jumping 1 (kvalifikatsioon) (mini) A3 Agility 1 (kvalifikatsioon) (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 0 0.00 0.00 78.68
2 Kiss, Aucanada Adrenaline Boost, Shetlandi lambakoer Marje Piiroja 0 0.00 0.00 78.82
3 Ace, Mile Runners’ Absolute Ace, Shetlandi lambakoer Marta Miil 0 0.00 0.00 79.60
4 My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 5 0.00 5.00 75.57
5 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 5 0.00 5.00 87.02
6 Freya, Follow the Leader Frisky Blizzard, Parson russeli terrier Jelena Marzaljuk 0 33.00 100.00 38.50
7 Adamin, Zicere Agile Adamin, Shetlandi lambakoer Taavi Vaino 5 52.00 105.00 43.50
8 Lili, Kerek-Ful Liilia, Pumi Monika Adamson 10 0.00 110.00 46.86
Mirka , Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 0 85.00 200.00
Davis, Scandyline Ocean of Love, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 0 85.00 200.00
Nante, Danaini Baron de Nantes, Papillon Kamilla Alma Vilderson 0 85.00 200.00
Berke, Berkelia an Fire Rock vom Elbrubin, Papillon Mariann Rebane 0 85.00 200.00
Pähkel, As'Gunapal Be Happy Springflower, Bostoni terjer Maarja Padari-Kallit 0 85.00 200.00
Reina, Irhaberki Reina, Mudi Elita Umbrasko 0 85.00 200.00
Nika , Apple Seed from Land of Tethys, Borderterjer Marina Laaneväli 0 85.00 200.00
Messi, Elbar’s Blue Versailles, Shetlandi lambakoer Kadri Rohtmets 0 85.00 200.00

A3 Jumping 1 (kvalifikatsioon) (midi) A3 Agility 1 (kvalifikatsioon) (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 0 0.00 100.00 39.12
2 Mürru, Azzure Gates of Heaven, Mudi Toomas Pent 0 0.00 100.00 32.71
3 Medis, Jiang Bai Metis, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 0.00 100.00 34.00
4 Nomy, Cerunnos Jackpot, Inglise kokkerspanjel Triine Piirsalu 0 33.00 100.00 37.24
5 Chi , Serious Helper Forest Land Chilabo, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 5 0.00 105.00 36.13
6 Zinni, WandaPesa Pina Colada Zinnia Zelda, Shetlandi lambakoer Tuuli Vaino 5 0.00 105.00 49.89
7 Ronja, Irhaberki Ronja, Mudi Elen Kivi 5 33.00 105.00 48.58
8 Mystic, Stupor Mundi Mystic Braveheart, Itaalia väikehurt Hetty Nõmmann 15 33.00 115.00 47.71
Karo, Caro, Shetlandi lambakoer Mia-Kärt Kaas 0 33.00 200.00
Vanie, Vanille de la Vallee du Mouton, Pürenee lambakoer Piret Kannike 0 33.00 200.00
11 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 0 0.00 100.00 43.06

A3 Jumping 1 (kvalifikatsioon) (maksi) A3 Agility 1 (kvalifikatsioon) (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 5 3.87 8.87 88.79
2 Corry, Cordelia, Bordercollie Reet Sai 15 0.00 15.00 86.68
3 Coffee, Flyland Coffee with Milk, Bordercollie Jūlija Kampuse 0 39.00 100.00 38.71
4 Tezzi, Follow The Leader Ace of Trumps, Bordercollie Aleksandr Drozdov 10 58.00 110.00 36.08
5 Mõsh, Never Never Land L´Vana, Bordercollie Olga Uleksina 10 43.93 114.93 56.93
6 Kiki, Kaily v Valesca´s Home, Belgia lambakoer malinois Liina Vaher 15 39.00 115.00 42.40
7 Zirka, Be My Zirka from Extreme Team, Bordercollie Rita Annus 15 58.00 115.00 39.95
Dex, Fair Helloiz Derecho , Bordercollie Marta Miil 0 39.00 200.00
Yoko , Shadow of Aire Yoko, Bordercollie Alar Kivilo 0 39.00 200.00
Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 0 97.00 200.00
Sass, Fire Rock Ginger, Bordercollie Tiina Jürjo 0 97.00 200.00
Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 0 97.00 200.00
Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 0 97.00 200.00
Danger, Born To Win Warrior Danger, Sveitsi valge lambakoer Mari Mangusson 0 97.00 200.00
Uma, Follow the leader Queen of hearts, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 97.00 200.00
Micky, Midnight Breeze Ausyte, Austraalia lambakoer Iris Paarop 0 97.00 200.00
Nete, Fire Rock Inspire, Bordercollie Triin Jaaniste 0 97.00 200.00
Dizzy, Follow The Leader Charming Empress, Bordercollie Jelena Marzaljuk 0 97.00 200.00
Prim, WandaPesa Rhosyn's Prime, Bordercollie Keida Raamat 0 97.00 200.00
Blaze, Empire of Fire Blaze Away, Bordercollie Merit Rahnik 0 39.00 200.00

A3 Jumping 1 (kvalifikatsioon) (XS - väike mini) A3 Agility 1 (kvalifikatsioon) (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

A3 Jumping 1 (kvalifikatsioon) (SL - väike maksi) A3 Agility 1 (kvalifikatsioon) (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Piki, Toberoi Birch, Bordercollie Stefi Praakli 0 39.00 100.00 41.16
2 Minni , Peak River So Lovely Minni, Austraalia lambakoer Anar Park 5 0.00 105.00 36.22
3 Nirk , Piggyland's Black Swan , Bordercollie Ege Taliaru 20 39.00 120.00 47.70
Enzo, Enzo Hendl, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 97.00 200.00
O, Orome du Mourioche, Pürenee lambakoer Tiina Teng-Tamme 0 97.00 200.00
Volli, Windwarrior’s Finn Fever, Austraalia karjakoer Dagni-Alice Viidu 0 97.00 200.00

A2 Agility 1. (mini) A2 Agility 1. (midi) A2 Agility 1. (XS - väike mini) A2 Agility 2 (mini) A2 Agility 2 (midi) A2 Agility 2 (XS - väike mini) A2 Jumping 1 (mini) A2 Jumping 1 (midi) A2 Jumping 1 (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Wifi, Dalylove Spicy Shakira, Manchester Terrier Egle Pesti 10 0.00 10.00 113.95
2 Elli, Royal Fantacy Elf Enya, Cavalier king charles spaniel Siim Schvede 10 0.00 110.00 89.35
3 Bibi, Scarlet Bevy JR Golden Melody, Jack russell terjer Laura Tolppa 15 0.00 115.00 92.63
4 Smuuti, Ascendant Reckless Constellation of Athletic Power, Inglise kokkerspanjel Maarja Padari-Kallit 0 0.00 200.00 37.01
5 Mayson, Royal Fantasy Lancelot, Cavalier king charles spaniel Nele Kärner 5 28.00 205.00 50.29
6 Tuli, Oldywell Speedtail Tuli, Parson russeli terrier Natali Happonen 10 28.00 210.00 41.03
7 Firi, Extreme Fireball Te Salutant, Austraalia kelpie Kriste Kosseson 15 0.00 215.00 41.46
8 Taggie, Samsir Superbia, Inglise kokkerspanjel Lea Tummeleht 10 0.00 210.00 42.90

A3 Agility 2 (kvalifikatsioon) (SL - väike maksi) A3 Jumping 1 (kvalifikatsioon) (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Minni , Peak River So Lovely Minni, Austraalia lambakoer Anar Park 0 0.00 100.00 40.29
2 Piki, Toberoi Birch, Bordercollie Stefi Praakli 5 0.00 105.00 47.85
3 Phoebe, Bimbik’s Phoebe, Inglise springerspanjel Stefani Jakuš 5 0.00 105.00 49.31
4 Unica, Bimbik's Unica, Inglise springerspanjel Terje Sepp 10 4.05 114.05 55.05
5 Shelby, Dark Side Legion Catori Gamora, Austraalia kelpie Birgit Piho 15 0.00 115.00 50.89
Enzo, Enzo Hendl, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 0.00 200.00
Mimi, Karolegotto Kumquat, Romagna veekoer Karoliina Kansi 0 0.00 200.00
O, Orome du Mourioche, Pürenee lambakoer Tiina Teng-Tamme 0 0.00 200.00
Volli, Windwarrior’s Finn Fever, Austraalia karjakoer Dagni-Alice Viidu 0 0.00 200.00
Nirk , Piggyland's Black Swan , Bordercollie Ege Taliaru 0 0.00 200.00

A3 Agility 2 (kvalifikatsioon) (mini) A3 Jumping 1 (kvalifikatsioon) (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Reina, Irhaberki Reina, Mudi Elita Umbrasko 0 0.00 0.00 79.46
2 Nante, Danaini Baron de Nantes, Papillon Kamilla Alma Vilderson 0 0.00 0.00 87.66
3 Kiss, Aucanada Adrenaline Boost, Shetlandi lambakoer Marje Piiroja 5 0.00 5.00 86.52
4 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 10 0.00 10.00 99.58
5 Freya, Follow the Leader Frisky Blizzard, Parson russeli terrier Jelena Marzaljuk 0 0.00 100.00 41.73
6 Sofi, Sofi, Tõuta Helena Takel 0 0.00 100.00 48.25
7 My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 5 0.00 105.00 43.20
8 Adamin, Zicere Agile Adamin, Shetlandi lambakoer Taavi Vaino 5 0.00 105.00 44.84
9 Pähkel, As'Gunapal Be Happy Springflower, Bostoni terjer Maarja Padari-Kallit 5 3.84 108.84 53.84
10 Lili, Kerek-Ful Liilia, Pumi Monika Adamson 10 0.00 110.00 49.36
11 Jackie, Brie One In A Million, Tõuta Piret Pärl 10 0.00 110.00 50.40
Mirka , Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 0 0.00 200.00
Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 0 0.00 200.00
Davis, Scandyline Ocean of Love, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 0 0.00 200.00
Berke, Berkelia an Fire Rock vom Elbrubin, Papillon Mariann Rebane 0 0.00 200.00
Messi, Elbar’s Blue Versailles, Shetlandi lambakoer Kadri Rohtmets 0 0.00 200.00
Ace, Mile Runners’ Absolute Ace, Shetlandi lambakoer Marta Miil 0 0.00 200.00
Cecilia, Caecilia vom Elbrubin, Papillon SANITA VOVERE 0 0.00 200.00

A3 Agility 2 (kvalifikatsioon) (midi) A3 Jumping 1 (kvalifikatsioon) (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 0 0.00 0.00 80.97
2 Zinni, WandaPesa Pina Colada Zinnia Zelda, Shetlandi lambakoer Tuuli Vaino 0 0.00 0.00 91.17
3 Chi , Serious Helper Forest Land Chilabo, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 5 0.00 5.00 85.88
4 Mürru, Azzure Gates of Heaven, Mudi Toomas Pent 0 0.00 100.00 38.43
5 Ronja, Irhaberki Ronja, Mudi Elen Kivi 0 0.00 100.00 43.08
6 Karo, Caro, Shetlandi lambakoer Mia-Kärt Kaas 0 0.00 100.00 44.53
7 Medis, Jiang Bai Metis, Bordercollie Natalja Garastsenko 5 0.00 105.00 40.14
Nèra , Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 0 0.00 200.00
Vanie, Vanille de la Vallee du Mouton, Pürenee lambakoer Piret Kannike 0 0.00 200.00
Nomy, Cerunnos Jackpot, Inglise kokkerspanjel Triine Piirsalu 0 0.00 200.00
11 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 0 0.00 100.00 49.12

A3 Agility 2 (kvalifikatsioon) (maksi) A3 Jumping 1 (kvalifikatsioon) (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 0 0.00 0.00 88.91
2 Danger, Born To Win Warrior Danger, Sveitsi valge lambakoer Mari Mangusson 5 5.30 10.30 101.30
3 Nete, Fire Rock Inspire, Bordercollie Triin Jaaniste 15 0.00 15.00 86.34
4 Corry, Cordelia, Bordercollie Reet Sai 20 3.04 23.04 99.04
5 Uma, Follow the leader Queen of hearts, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 0.00 100.00 41.81
6 Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 0 0.00 100.00 42.44
7 Dex, Fair Helloiz Derecho , Bordercollie Marta Miil 0 0.00 100.00 40.24
8 Micky, Midnight Breeze Ausyte, Austraalia lambakoer Iris Paarop 10 0.00 110.00 43.56
9 Mõsh, Never Never Land L´Vana, Bordercollie Olga Uleksina 10 0.00 110.00 49.59
10 Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 10 2.61 112.61 47.61
Sass, Fire Rock Ginger, Bordercollie Tiina Jürjo 0 0.00 200.00
Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 0 0.00 200.00
Tezzi, Follow The Leader Ace of Trumps, Bordercollie Aleksandr Drozdov 0 0.00 200.00
Coffee, Flyland Coffee with Milk, Bordercollie Jūlija Kampuse 0 0.00 200.00
Kiki, Kaily v Valesca´s Home, Belgia lambakoer malinois Liina Vaher 0 0.00 200.00
Blaze, Empire of Fire Blaze Away, Bordercollie Merit Rahnik 0 0.00 200.00
Dizzy, Follow The Leader Charming Empress, Bordercollie Jelena Marzaljuk 0 0.00 200.00
Zirka, Be My Zirka from Extreme Team, Bordercollie Rita Annus 0 0.00 200.00
Prim, WandaPesa Rhosyn's Prime, Bordercollie Keida Raamat 0 0.00 200.00
Yoko , Shadow of Aire Yoko, Bordercollie Alar Kivilo 0 0.00 200.00
Tess , Dessi Sweet Love, Iiri setter Liina Kümnik 0 0.00 200.00

A3 Agility 2 (kvalifikatsioon) (XS - väike mini) A3 Jumping 1 (kvalifikatsioon) (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

A3 Agility 2. (mini) A3 Agility 2. (midi) A3 Agility 2. (maksi) A3 Agility 2. (XS - väike mini) A3 Agility 2. (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Nirk , Piggyland's Black Swan , Bordercollie Ege Taliaru 0 0.00 0.00 36.24
2 Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 0 0.00 0.00 38.28
3 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 0 0.00 0.00 39.27
4 Reina, Irhaberki Reina, Mudi Elita Umbrasko 0 0.00 0.00 40.14
5 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 0 0.00 0.00 42.64
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 100.00
7 Henna, Armirelli In Good Hands, Austraalia terjer Rita Annus 5 0.00 5.00 62.59
8 Prim, WandaPesa Rhosyn's Prime, Bordercollie Keida Raamat 10 0.00 10.00 39.98
9 Pähkel, As'Gunapal Be Happy Springflower, Bostoni terjer Maarja Padari-Kallit 10 0.00 10.00 47.23
Lili, Kerek-Ful Liilia, Pumi Monika Adamson 0 0.00 100.00
Adamin, Zicere Agile Adamin, Shetlandi lambakoer Taavi Vaino 0 0.00 100.00
Corry, Cordelia, Bordercollie Reet Sai 0 47.00 100.00
Dora, Rhosyn vom Grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 0 47.00 100.00
Sass, Fire Rock Ginger, Bordercollie Tiina Jürjo 0 47.00 100.00
Danger, Born To Win Warrior Danger, Sveitsi valge lambakoer Mari Mangusson 0 47.00 100.00
Micky, Midnight Breeze Ausyte, Austraalia lambakoer Iris Paarop 0 47.00 100.00
Coffee, Flyland Coffee with Milk, Bordercollie Jūlija Kampuse 0 47.00 100.00
Nika , Apple Seed from Land of Tethys, Borderterjer Marina Laaneväli 0 47.00 100.00
Mystic, Stupor Mundi Mystic Braveheart, Itaalia väikehurt Hetty Nõmmann 0 47.00 100.00
O, Orome du Mourioche, Pürenee lambakoer Tiina Teng-Tamme 0 47.00 100.00
Kiki, Kaily v Valesca´s Home, Belgia lambakoer malinois Liina Vaher 0 47.00 100.00
Zirka, Be My Zirka from Extreme Team, Bordercollie Rita Annus 0 47.00 100.00
Yoko , Shadow of Aire Yoko, Bordercollie Alar Kivilo 0 47.00 100.00

A3 Agility 1. (mini) A3 Agility 1. (midi) A3 Agility 1. (maksi) A3 Agility 1. (XS - väike mini) A3 Agility 1. (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Ronja, Irhaberki Ronja, Mudi Elen Kivi 0 0.00 0.00 42.14
2 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 0 0.00 0.00 42.60
3 Piki, Toberoi Birch, Bordercollie Stefi Praakli 0 0.00 0.00 45.62
4 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 0 0.00 0.00 46.71
5 Cecilia, Caecilia vom Elbrubin, Papillon SANITA VOVERE 0 0.00 0.00 51.50
6 Prim, WandaPesa Rhosyn's Prime, Bordercollie Keida Raamat 5 0.00 5.00 38.01
7 Corry, Cordelia, Bordercollie Reet Sai 5 0.00 5.00 49.43
8 Chi , Serious Helper Forest Land Chilabo, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 10 0.00 10.00 46.82
9 Kiki, Kaily v Valesca´s Home, Belgia lambakoer malinois Liina Vaher 10 0.00 10.00 48.87
10 Tess , Dessi Sweet Love, Iiri setter Liina Kümnik 10 2.80 12.80 58.80
11 Minni , Peak River So Lovely Minni, Austraalia lambakoer Anar Park 20 0.00 20.00 43.97
12 Messi, Elbar’s Blue Versailles, Shetlandi lambakoer Kadri Rohtmets 15 5.11 20.11 61.11
13 Henna, Armirelli In Good Hands, Austraalia terjer Rita Annus 15 11.17 26.17 67.17
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 100.00
My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 0 0.00 100.00
Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 0 0.00 100.00
Dora, Rhosyn vom Grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 0 0.00 100.00
Nèra , Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 0 0.00 100.00
Sass, Fire Rock Ginger, Bordercollie Tiina Jürjo 0 0.00 100.00
Lili, Kerek-Ful Liilia, Pumi Monika Adamson 0 0.00 100.00
Danger, Born To Win Warrior Danger, Sveitsi valge lambakoer Mari Mangusson 0 0.00 100.00
Berke, Berkelia an Fire Rock vom Elbrubin, Papillon Mariann Rebane 0 0.00 100.00
Mimi, Karolegotto Kumquat, Romagna veekoer Karoliina Kansi 0 0.00 100.00
Pähkel, As'Gunapal Be Happy Springflower, Bostoni terjer Maarja Padari-Kallit 0 0.00 100.00
Micky, Midnight Breeze Ausyte, Austraalia lambakoer Iris Paarop 0 0.00 100.00
Sofi, Sofi, Tõuta Helena Takel 0 0.00 100.00
Coffee, Flyland Coffee with Milk, Bordercollie Jūlija Kampuse 0 0.00 100.00
Reina, Irhaberki Reina, Mudi Elita Umbrasko 0 0.00 100.00
Phoebe, Bimbik’s Phoebe, Inglise springerspanjel Stefani Jakuš 0 0.00 100.00
Unica, Bimbik's Unica, Inglise springerspanjel Terje Sepp 0 0.00 100.00
Nete, Fire Rock Inspire, Bordercollie Triin Jaaniste 0 0.00 100.00
Jackie, Brie One In A Million, Tõuta Piret Pärl 0 0.00 100.00
Mürru, Azzure Gates of Heaven, Mudi Toomas Pent 0 0.00 100.00
O, Orome du Mourioche, Pürenee lambakoer Tiina Teng-Tamme 0 0.00 100.00
Adamin, Zicere Agile Adamin, Shetlandi lambakoer Taavi Vaino 0 0.00 100.00
Blaze, Empire of Fire Blaze Away, Bordercollie Merit Rahnik 0 0.00 100.00
Zirka, Be My Zirka from Extreme Team, Bordercollie Rita Annus 0 0.00 100.00
Shelby, Dark Side Legion Catori Gamora, Austraalia kelpie Birgit Piho 0 0.00 100.00
Nomy, Cerunnos Jackpot, Inglise kokkerspanjel Triine Piirsalu 0 0.00 100.00
Yoko , Shadow of Aire Yoko, Bordercollie Alar Kivilo 0 0.00 100.00

A1 Jumping 1 (maksi) A1 Jumping 1 (SL - väike maksi) A1 Agility 1 (maksi) A1 Agility 1 (SL - väike maksi) A1 Agility 2. (maksi) A1 Agility 2. (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Tarmi, World of Britley’s Tarm, Horvaatia lambakoer Inge Ringmets 5 10.00 105.00 60.69
2 Berta, Saldozo Prieks Pertonella, ungari vizsla Hanna Grete Prans 0 0.00 200.00 28.95
3 Tair, Trust Yourself Brightest Altair, Bordercollie Olga Uleksina 5 0.00 205.00 33.38
4 Mora, Along With You Moravian Dream, Bordercollie Monika Kiho 5 42.00 205.00 35.90
5 Choco, Sheltiebeautys Choco Licorice, Shetlandi lambakoer Kaiu Guk 10 42.00 210.00 39.63
Damon, Freedom Duke Skraidančios Ausytės , Austraalia lambakoer Iris Paarop 0 10.00 300.00
Nette, Karolegotto Nanette, Romagna veekoer Marit Kungla 0 10.00 300.00
Bibi, Be Different and Be Bright, Bordercollie Margit Luts 0 42.00 300.00
Le , Fire Rock Little Miracle, Bordercollie Stefi Praakli 0 63.00 300.00
Luna, KLEINE SONNE ETNO MURAKAS, Austraalia lambakoer Mihkel Tina 0 10.00 300.00
11 Lilu, Empire of fire Shining Star , Bordercollie Natalija Loginova 0 0.00 200.00 24.99

A1 Jumping 1 (mini) A1 Jumping 1 (midi) A1 Jumping 1 (XS - väike mini) A1 Agility 1 (mini) A1 Agility 1 (midi) A1 Agility 1 (XS - väike mini) A1 Agility 2. (mini) A1 Agility 2. (midi) A1 Agility 2. (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Lesy, Lambada Perla z Polabi, Shetlandi lambakoer SANITA VOVERE 10 0.00 10.00 135.68
2 Emmy, Mono-Emmy, Tõuta Anja Juhanson 5 0.14 105.14 110.13
3 Tami, Oldywell Speedtail Tami, Parson russeli terrier Natali Happonen 15 0.00 115.00 65.10
4 Chudo, Elwen Gora Tarigoni, Shipperke Jūlija Kampuse 10 31.00 210.00 56.60
5 Bennu, Wolfheart Uncle Ben, Foxterjer Krista Kallaste 15 0.00 215.00 48.17
DiDa, CONGO LINE FAY LA DE DA, Basenji Veera Baranova 0 10.00 300.00
Raffa, Ares, Papillon Annika Pärn 0 73.00 300.00
8 Göran, Aureahof's I Shot The Sheriff, Saksa keskmine spits Nea Neva 10 0.00 110.00 74.94
9 Frankie, Siimline's Zlatan, Papillon Annika Pärn 0 31.00 200.00 47.63
Roosi, Rosemary Kazari Toyo-Ken, Austraalia karjakoer Dagni-Alice Viidu 0 0.00 300.00
Lumi, Vilivalla Lumi, Vene jahispanjel Oskar Ilves 0 0.00 300.00