26-27.11.2022 Agility Arenguselts võistlused Vastse-Kuustes

A0 1.rada (midi) A0 2.rada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 DiDa, CONGO LINE FAY LA DE DA, Basenji Veera Baranova 5 0.00 5.00 56.22

A0 1.rada (maksi) A0 1.rada (SL - väike maksi) A0 2.rada (maksi) A0 2.rada (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Alice, Bimbik's Alice, Inglise springerspanjel Stefani Jakuš 0 0.00 0.00 54.32
2 Kusti, Kusti, Tõuta Raido Villiko 5 0.00 5.00 46.89
3 Nakama, Hypnotic Blacklight Mint's Power, Bordercollie Jekaterina Akimova 15 0.00 115.00 19.76
Batman, Batman Albatros Magicberry, Austraalia lambakoer Andre Stern 0 0.00 200.00

A0 1.rada (mini) A0 1.rada (XS - väike mini) A0 2.rada (mini) A0 2.rada (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Eliise, Helandros Dream Rose, Cavalier king charles spaniel Nele Kärner 0 0.00 0.00 57.22
2 Chudo, Elwen Gora Tarigoni, Shipperke Jūlija Kampuse 0 0.00 0.00 57.77
3 Jacky, Royal Fantasy Raggio di Sole, Cavalier king charles spaniel Riina Kaisma 0 0.00 0.00 68.67
4 Leenu, Funsun Fullness of Life, Mops Kaie Päike 10 0.00 10.00 79.01
5 Goldwine, OLDYWELL GENTLE TOUCH GOLDWINE, Jack russell terjer Jaanus Liigand 10 3.75 13.75 77.01
6 Yuna, Funny Batterfly Bonita Leia, Shetlandi lambakoer Svetlana Rosenkron 0 0.00 100.00 26.37
7 Dashu, Dasher Diamond Dragon, Jack russell terjer Triin Toomeste 0 0.00 100.00 35.68

A3 Jumping 1 (midi) A3 Jumping 2 (midi) A3 Agility 1 (midi) A3 Agility 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 0 0.00 100.00 116.02
2 Bosu, Bodeguita del Medio Swiss Tricolor, Entlebuchi Alpi karjakoer Hedi Peterson 30 0.00 130.00 128.37
3 Sessi, Flyland Double Success, Shetlandi lambakoer Piret Eriste 20 3.96 223.96 100.66
4 Troy, Oldywell Speedtail Troy, Parson russeli terrier Ivars Getiņš 25 0.00 225.00 84.72
5 Taki, Flyland Instant Smile, Shetlandi lambakoer Svetlana Rosenkron 15 13.47 228.47 115.47
6 Felö, Csudacifra Felhö, Mudi Mia Põder 5 0.00 305.00 44.38
7 Medis, Jiang Bai Metis, Bordercollie Natalja Garastsenko 5 0.00 305.00 40.19
Sannu, Elbar`s Golden Sunrise, Shetlandi lambakoer Kert Laht 0 0.00 400.00
9 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 5 0.00 305.00 46.98

A3 Jumping 1 (maksi) A3 Jumping 2 (maksi) A3 Agility 1 (maksi) A3 Agility 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 10 0.00 110.00 119.40
2 Nete, Fire Rock Inspire, Bordercollie Triin Jaaniste 15 0.00 115.00 115.93
3 Coffee, Flyland Coffee with Milk, Bordercollie Jūlija Kampuse 30 0.00 130.00 125.16
4 Yoko , Shadow of Aire Yoko, Bordercollie Alar Kivilo 10 0.00 210.00 77.02
5 Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 10 0.00 210.00 76.82
6 Danger, Born To Win Warrior Danger, Sveitsi valge lambakoer Mari Mangusson 10 0.00 210.00 89.02
7 Prim, WandaPesa Rhosyn's Prime, Bordercollie Keida Raamat 10 0.00 310.00 36.29
8 Sass, Fire Rock Ginger, Bordercollie Tiina Jürjo 10 0.00 310.00 40.15
9 Fram, Follow the Leader for Fire Rock, Bordercollie Marko Visse 20 0.00 320.00 39.02
Tezzi, Follow The Leader Ace of Trumps, Bordercollie Aleksandr Drozdov 0 0.00 400.00
Zirka, Be My Zirka from Extreme Team, Bordercollie Rita Annus 0 0.00 400.00
12 Shori, Flyland Crazy Cinnamon, Bordercollie Jekaterina Akimova 0 0.00 300.00 37.02
Blaze, Empire of Fire Blaze Away, Bordercollie Merit Rahnik 0 0.00 400.00
Corry, Cordelia, Bordercollie Reet Sai 0 0.00 400.00
15 Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 20 0.00 320.00 39.35

A3 Jumping 1 (SL - väike maksi) A3 Jumping 2 (SL - väike maksi) A3 Agility 1 (SL - väike maksi) A3 Agility 2 (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Piper, Aimy Great Joy, Chodsky Pes Merit Rahnik 0 0.00 0.00 180.55
2 Phoebe, Bimbik’s Phoebe, Inglise springerspanjel Stefani Jakuš 5 0.16 105.16 140.88
O, Orome du Mourioche, Pürenee lambakoer Tiina Teng-Tamme 0 0.00 400.00
Nirk , Piggyland's Black Swan , Bordercollie Ege Taliaru 0 0.00 400.00
5 Enzo, Enzo Hendl, Bordercollie Natalja Garastsenko 15 0.00 115.00 120.77
6 Dora, Rhosyn vom Grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 5 0.00 305.00 39.55
Dizzy, Follow The Leader Charming Empress, Bordercollie Jelena Marzaljuk 0 0.00 400.00
8 Minni , Peak River So Lovely Minni, Austraalia lambakoer Anar Park 25 0.00 225.00 78.73

A3 Jumping 1 (mini) A3 Jumping 1 (XS - väike mini) A3 Jumping 2 (mini) A3 Jumping 2 (XS - väike mini) A3 Agility 1 (mini) A3 Agility 1 (XS - väike mini) A3 Agility 2 (mini) A3 Agility 2 (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Mirka , Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 0 0.00 200.00 90.05
2 Sofia, Virginia Woolf Iz Zamka Priora, Kääbuspinšer Natalja Šois 0 8.12 208.12 102.12
3 Jackie, Brie One In A Million, Tõuta Piret Pärl 10 0.00 210.00 88.89
Lili, Kerek-Ful Liilia, Pumi Monika Adamson 0 0.00 400.00
5 Kiss, Aucanada Adrenaline Boost, Shetlandi lambakoer Marje Piiroja 0 0.00 100.00 123.22
6 My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 10 0.00 210.00 80.44
7 Pähkel, As'Gunapal Be Happy Springflower, Bostoni terjer Maarja Padari-Kallit 20 4.09 224.09 104.41
8 Reina, Irhaberki Reina, Mudi Elita Umbrasko 0 0.00 300.00 40.77
9 Freya, Follow the Leader Frisky Blizzard, Parson russeli terrier Jelena Marzaljuk 0 0.00 300.00 37.73
Iiri , Red Soil's Cardamom, Kääbuspuudel Külli Praakli 0 0.00 400.00
11 Sky, Jack'n'Joy Laser Dot, Jack russell terjer Alina Sadovska 0 0.00 300.00 46.57

A2 Agility 1 (midi) A2 Agility 2 (midi) A2 Agility 3 (midi) A2 Jumping 1 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Smuuti, Ascendant Reckless Constellation of Athletic Power, Inglise kokkerspanjel Maarja Padari-Kallit 15 0.00 115.00 117.48
Jutsik, Jasmin Suerte Delarittos, Staffordshire Bull Terrier Janek Porroson 0 0.00 400.00
3 Szikra, Nyírségfia Betyár Szikra, Mudi Kaie Laas 10 0.00 310.00 47.10

A3 Jumping 1 (midi) A3 Agility 1 (midi) A3 Agility 2 (midi) A3 Agility 3 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 5 0.00 105.00 125.71
2 Nemo, Shavian Take Me As I Am, Inglise kokkerspanjel Maisa Heikkinen 10 1.64 211.64 110.92
3 Nomy, Cerunnos Jackpot, Inglise kokkerspanjel Triine Piirsalu 0 0.00 300.00 38.64
4 Troy, Oldywell Speedtail Troy, Parson russeli terrier Ivars Getiņš 0 0.00 300.00 42.54
5 Jetta, Karolegotto Josetta, Romagna veekoer Karoliina Kansi 10 0.00 310.00 49.90
6 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 0 0.00 200.00 90.32
Sannu, Elbar`s Golden Sunrise, Shetlandi lambakoer Kert Laht 0 33.00 400.00

A2 Agility 1 (mini) A2 Agility 1 (XS - väike mini) A2 Agility 2 (mini) A2 Agility 2 (XS - väike mini) A2 Agility 3 (mini) A2 Agility 3 (XS - väike mini) A2 Jumping 1 (mini) A2 Jumping 1 (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Kirsi , Helandros Thats Amore, Cavalier king charles spaniel Raili Kaptein 20 10.24 230.24 103.24
2 Fenya, Milli Miller Phoenix, Welsh Corgi Pembroke Jelena Rubanovits 30 0.63 230.63 102.54
3 Mishel, Elbars Black Unique Star, Shetlandi lambakoer Jekaterina Nagovitsõna 15 13.94 328.94 53.94
4 Tuchka, Cosmopaws Mammatus Clouds, Welsh Corgi Pembroke Oksana Ignatenkova 10 11.18 321.18 51.18

A2 Agility 1 (maksi) A2 Agility 1 (SL - väike maksi) A2 Agility 2 (maksi) A2 Agility 2 (SL - väike maksi) A2 Agility 3 (maksi) A2 Agility 3 (SL - väike maksi) A2 Jumping 1 (maksi) A2 Jumping 1 (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Noora, Last Sensation Butterfly Effect, Austraalia lambakoer Triin Mets 5 0.00 205.00 89.57
2 Li , Trust Yourself Orange Dream Liberty, Bordercollie Olga Uleksina 0 0.00 300.00 27.89
Raito, Dragon Roar Scigajac Wiatr, Bordercollie Stefi Praakli 0 0.00 400.00
Wia, Let’s Rise Wia Shepter, Bordercollie Katariina Mengel 0 0.00 400.00
Yoko, Born to win warrior yoko, Sveitsi valge lambakoer Merle Köidi 0 0.00 400.00
Hudson, Peak River Cool Doc Hudson, Austraalia lambakoer Kaivo Ilves 0 43.00 400.00
7 Jazz, Jazz, Tõuta Helen Vilu 40 0.00 140.00 124.72
8 Dolly, Dolly, Tõuta Maaja Kasemets-Nahkur 30 0.00 230.00 85.70
9 Gala, Galactic Power Quick Angel, Bordercollie Merika Laid 15 0.00 315.00 43.50
Xelin, Xelin Ipel, Saksa lambakoer Merike Rahnik 0 43.00 400.00

A1 Agility 1 (midi) A1 Agility 2 (midi) A1 Jumping 1 (midi) A1 Jumping 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Bennu, Wolfheart Uncle Ben, Foxterjer Viktoria Roosi 15 0.00 215.00 79.00
2 Vici, Dalylove Amazing Andrelity, Manchester Terrier Aleksander Andre 40 0.00 140.00 98.92
Roosi, Rosemary Kazari Toyo-Ken, Austraalia karjakoer Dagni-Alice Viidu 0 18.00 400.00

A1 Agility 1 (maksi) A1 Agility 2 (maksi) A1 Jumping 1 (maksi) A1 Jumping 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Uku, Wildgoldenaryat Ed Sheeran, Kuldne retriiver Lia Ilves 5 18.00 205.00 79.45
2 Tont, Fire Rock Keeprunning, Bordercollie Kristiina Raedov 5 18.00 305.00 32.66
3 Minsk, Obrigado Sharm DeWelt, Vaaraokoer Laura-Liisa Heinoja 5 33.88 320.88 61.88
Zuri, Azuri, Tõuta Mary Naber 0 18.00 400.00
5 Tair, Trust Yourself Brightest Altair, Bordercollie Olga Uleksina 20 0.00 220.00 70.36
6 Ly, Toalmark Ly, Bordercollie Anastassia Tamm 5 0.00 205.00 61.73

A1 Agility 1 (SL - väike maksi) A1 Agility 2 (SL - väike maksi) A1 Jumping 1 (SL - väike maksi) A1 Jumping 2 (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Tarmi, World of Britley’s Tarm, Horvaatia lambakoer Inge Ringmets 15 0.00 115.00 90.49
2 Karbo, Irwlend Vägev Valdur, Nova Scotia retriiver Teele Sikka 20 20.38 140.38 156.38
Nika , Follow the Leader Fancy Duchess, Bordercollie Irina Ostrovskaja 0 30.00 400.00
Baltu, Karolegotto Martini Royale, Romagna veekoer Liina Pilv-Toom 0 30.00 400.00
Bibi, Be Different and Be Bright, Bordercollie Margit Luts 0 30.00 400.00
6 Lilu, Empire of fire Shining Star , Bordercollie Natalija Loginova 0 0.00 200.00 57.54
7 Luna, Raleigh, Austraalia lambakoer Andres Vaarik 0 0.00 300.00 30.67
8 Lexus, Fire Rock Limitless Power, Bordercollie Lisa Marie Mölder 5 0.00 305.00 30.54

A3 Jumping 1 (mini) A3 Jumping 1 (XS - väike mini) A3 Agility 1 (mini) A3 Agility 1 (XS - väike mini) A3 Agility 2 (mini) A3 Agility 2 (XS - väike mini) A3 Agility 3 (mini) A3 Agility 3 (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Teira, Houndbrae Solitaire, Jaapani špits Jelena Proshina 5 0.00 205.00 85.47
2 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 5 0.00 205.00 87.94
3 Sofi, Sofi, Tõuta Helena Takel 10 0.00 210.00 103.81
4 Cherry, Marvitholl Uvertyura, Shetlandi lambakoer Aleksandra Švaikovska 0 0.00 300.00 48.69
5 Adamin, Zicere Agile Adamin, Shetlandi lambakoer Taavi Vaino 5 0.00 305.00 42.41
Sofia, Virginia Woolf Iz Zamka Priora, Kääbuspinšer Natalja Šois 0 0.00 400.00
7 Reina, Irhaberki Reina, Mudi Elita Umbrasko 0 0.00 300.00 42.45
8 Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 0 0.00 300.00 43.11
9 Millie, Millie, Jack russell terjer Lauma Tenasa 0 0.00 300.00 49.22
10 Mirka , Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 0 0.00 300.00 44.23
11 Sky, Jack'n'Joy Laser Dot, Jack russell terjer Alina Sadovska 5 0.00 305.00 47.39

A3 Jumping 1 (maksi) A3 Jumping 1 (SL - väike maksi) A3 Agility 1 (maksi) A3 Agility 1 (SL - väike maksi) A3 Agility 2 (maksi) A3 Agility 2 (SL - väike maksi) A3 Agility 3 (maksi) A3 Agility 3 (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 20 0.00 120.00 131.52
2 Coffee, Flyland Coffee with Milk, Bordercollie Jūlija Kampuse 5 0.00 205.00 86.25
3 Sunny, Qualand Basha, Bordercollie Jelena Prošina 0 0.00 300.00 39.58
4 Mimi, Karolegotto Kumquat, Romagna veekoer Karoliina Kansi 15 0.00 315.00 46.77
Mickey Mouse, Dark Rider Koryfej, Shetlandi lambakoer Svetlana Prokopenko 0 0.00 400.00
6 Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 35 0.00 335.00 42.57
Volli, Windwarrior’s Finn Fever, Austraalia karjakoer Dagni-Alice Viidu 0 0.00 400.00

A1 Agility 1 (mini) A1 Agility 1 (XS - väike mini) A1 Agility 2 (mini) A1 Agility 2 (XS - väike mini) A1 Jumping 1 (mini) A1 Jumping 1 (XS - väike mini) A1 Jumping 2 (mini) A1 Jumping 2 (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Emmy, Mono-Emmy, Tõuta Anja Juhanson 10 12.27 22.27 196.70
2 Jasmin, Fire Rock Jasmin, Papillon Anželika Hanson 25 0.00 225.00 85.37
Tuli, Oldywell Speedtail Tuli, Parson russeli terrier Natali Happonen 0 0.00 400.00
4 Odri, Adrenaline Shake Solibrae, Jaapani špits Jelena Prošina 15 0.00 215.00 71.48
5 Bonnie, Blue Sirius Make A Memory, Welsh Corgi Cardigan Margit Mikk 5 0.00 205.00 78.34
6 Tami, Oldywell Speedtail Tami, Parson russeli terrier Natali Happonen 5 20.00 305.00 27.92
7 Honey, Amico Terriers Every Teardrop Is A Waterfall, Parson russeli terrier Lauma Tenasa 10 0.00 310.00 38.88