17-18.09.2022 Agility Arenguselts võistlused Vastse-Kuustes

A0 1.rada (midi) A0 2.rada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Flicka, Mershely Little Fleur, Shetlandi lambakoer Moona Õunmaa 0 0.00 0.00 46.44
2 DiDa, CONGO LINE FAY LA DE DA, Basenji Veera Baranova 0 0.00 100.00 23.28

A0 1.rada (mini) A0 1.rada (XS - väike mini) A0 2.rada (mini) A0 2.rada (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Layla, Bright Star Afina's Leila, Papillon Laura Karolina Gradickaite 0 0.00 0.00 40.87
2 Jenny, Aphrodite, Papillon Karolin Laik 5 0.00 5.00 44.30
3 Raffa, Ares, Papillon Hannele Pärn 5 4.24 9.24 81.23
4 Trull, Jump 'n' roll Trull , Jack russell terjer Sirli Rajas 0 0.00 100.00 24.65
Niki , Star Boulevard Nikita , Yorkshire'i terjer Annaliisa Metsmägi 0 0.00 200.00

A0 1.rada (maksi) A0 1.rada (SL - väike maksi) A0 2.rada (maksi) A0 2.rada (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Mia, Olympia, Austraalia lambakoer Karin Täär 0 0.00 0.00 44.60
2 Luna, Luna, Tõuta Joanna Paabut 0 0.00 0.00 54.95
3 Gustav, Ristretto , Austraalia lambakoer Eileen Kubpart 5 0.00 5.00 39.45
4 Lexus, Fire Rock Limitless Power, Bordercollie Lisa Marie Mölder 10 0.00 10.00 38.90
5 Zeta , Follow the leader perfect Chezet, Bordercollie Arina Zamosnikova 15 0.00 15.00 46.31
6 Luna, Raleigh, Austraalia lambakoer Andres Vaarik 0 0.00 100.00 19.18
7 Roosi, DALYLOVE ZWEET ZAREEN, Dalmaatsia koer Liisi Kurusk 0 0.00 100.00 19.98
Smash, Follow the leader Walter Smash , Bordercollie Egor Suhhanov 0 0.00 200.00
Esti, Dream Like Estivalia Bohemian Tarn, Austraalia kelpie Karmen Tigas 0 9.00 200.00

A2 Jumping 1 (midi) A2 Agility 1. (midi) A2 Agility 2. (midi) A2 Agility 3. (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Firi, Extreme Fireball Te Salutant, Austraalia kelpie Kriste Kosseson 40 0.00 140.00 113.28
2 Smuuti, Ascendant Reckless Constellation of Athletic Power, Inglise kokkerspanjel Maarja Padari-Kallit 15 0.00 215.00 82.50

A3 Agility 1. (mini) A3 Agility 2. (mini) A3 Agility 3. (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Mirka , Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 5 0.00 5.00 133.10
2 Pähkel, As'Gunapal Be Happy Springflower, Bostoni terjer Maarja Padari-Kallit 10 0.00 10.00 137.27

A3 Agility 1. (midi) A3 Agility 2. (midi) A3 Agility 3. (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Jetta, Karolegotto Josetta, Romagna veekoer Karoliina Kansi 15 0.00 115.00 91.57
2 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 0 0.00 200.00 39.59
3 Reti, Nice Of You To Come Bye Into The Dark, Horvaatia lambakoer Inge Ringmets 5 0.00 205.00 33.87

A3 Agility 1. (XS - väike mini) A3 Agility 2. (XS - väike mini) A3 Agility 3. (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

A2 Jumping 1 (mini) A2 Jumping 1 (XS - väike mini) A2 Agility 1. (mini) A2 Agility 1. (XS - väike mini) A2 Agility 2. (mini) A2 Agility 2. (XS - väike mini) A2 Agility 3. (mini) A2 Agility 3. (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Michka, OSMININE'S MORNING MOON, kääbusspits Kaiu Guk 5 21.50 26.50 209.50
2 Fenya, Milli Miller Phoenix, Welsh Corgi Pembroke Jelena Rubanovits 30 0.14 30.14 165.17
3 Janis, Armirelli Hot Date, Austraalia terjer Ingrid Sats 60 0.00 160.00 128.52
4 Iiri , Red Soil's Cardamom, Kääbuspuudel Külli Maleva 10 39.00 210.00 73.09
Messi, Elbar’s Blue Versailles, Shetlandi lambakoer Kadri Rohtmets 0 0.00 400.00
6 Mona , Helandors Ivory and Ebony, Cavalier king charles spaniel Egor Suhhanov 0 3.22 203.22 93.22
7 Wifi, Lamborgini Uragan Emoushins, Jack russell terjer Ingrid Vaas 15 0.00 215.00 86.32

A2 Jumping 1 (maksi) A2 Jumping 1 (SL - väike maksi) A2 Agility 1. (maksi) A2 Agility 1. (SL - väike maksi) A2 Agility 2. (maksi) A2 Agility 2. (SL - väike maksi) A2 Agility 3. (maksi) A2 Agility 3. (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Noora, Last Sensation Butterfly Effect, Austraalia lambakoer Triin Mets 30 2.68 32.68 173.42
2 Dizzy, Follow The Leader Charming Empress, Bordercollie Jelena Marzaljuk 5 0.00 105.00 97.69
3 Yoko , Shadow of Aire Yoko, Bordercollie Alar Kivilo 0 0.00 200.00 61.80
4 Jazz, Jazz, Tõuta Vaaks Helen 10 0.00 210.00 70.45
5 Bruno, Xehvelin Bibbedi-Bobbedi-Boo, Austraalia lambakoer Anette Kull 15 3.88 218.88 84.67
6 Gala, Galactic Power Quick Angel, Bordercollie Merika Laid 25 0.00 225.00 74.00
Xelin, Xelin Ipel, Saksa lambakoer Merike Rahnik 0 0.00 400.00
8 Dolly, Dolly, Tõuta Maaja Kasemets-Nahkur 30 0.00 230.00 75.03

A3 Agility 1. (midi) A3 Agility 2. (midi) A3 Jumping 1 (midi) A3 Jumping 2. (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 10 0.00 10.00 151.12
2 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 5 0.00 105.00 105.53
3 Zemi, Lizzira's Athletic Zafirah, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 5 0.00 105.00 113.34
4 Nemo, Shavian Take Me As I Am, Inglise kokkerspanjel Maisa Heikkinen 15 50.00 115.00 136.30
5 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 5 0.00 205.00 72.22
6 Nèra, Puszta`s Legacy Altariël , Mudi Külliki Vain 10 31.00 210.00 67.32
7 Sannu, Elbar`s Golden Sunrise, Shetlandi lambakoer Aila Laht 15 0.00 315.00 39.56
Reti, Nice Of You To Come Bye Into The Dark, Horvaatia lambakoer Inge Ringmets 0 0.00 400.00

A3 Agility 1. (XS - väike mini) A3 Agility 2. (XS - väike mini) A3 Jumping 1 (XS - väike mini) A3 Jumping 2. (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

A3 Agility 1. (maksi) A3 Agility 1. (SL - väike maksi) A3 Agility 2. (maksi) A3 Agility 2. (SL - väike maksi) A3 Agility 3. (maksi) A3 Agility 3. (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Tyron, Fair Helloiz Diamond, Bordercollie Dagni-Alice Viidu 30 0.00 30.00 120.28
2 Minni , Peak River So Lovely Minni, Austraalia lambakoer Anar Park 0 0.00 100.00 81.92
3 Mimi, Karolegotto Kumquat, Romagna veekoer Karoliina Kansi 25 0.00 125.00 84.63
4 Indi, Flyland Indiana Jones, Shetlandi lambakoer Karmen Tigas 5 0.00 205.00 45.60
5 O, Orome du Mourioche, Pürenee lambakoer Tiina Teng-Tamme 10 0.00 210.00 37.64
6 Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 15 46.00 215.00 37.63
Volli, Windwarrior’s Finn Fever, Austraalia karjakoer Dagni-Alice Viidu 0 48.00 300.00

A3 Agility 1. (mini) A3 Agility 2. (mini) A3 Jumping 1 (mini) A3 Jumping 2. (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Mirka , Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 15 1.49 16.49 188.52
2 Davis, Scandyline Ocean of Love, Shetlandi lambakoer Taissia 10 0.00 110.00 138.40
3 Adamin, Zicere Agile Adamin, Shetlandi lambakoer Taavi Vaino 15 0.00 115.00 119.87
4 Jackie, Brie One In A Million, Tõuta Piret Pärl 5 50.00 205.00 81.41
5 Remy , Helandros Turn to Victory, Cavalier king charles spaniel Anne-Ly Kaarama 5 80.84 308.84 50.84
6 My, Flyland Wildly Vital, Shetlandi lambakoer Keida Raamat 0 27.00 300.00 37.84

A1 Jumping 1 (midi) A1 Jumping 2. (midi) A1 Agility 1. (midi) A1 Agility 2. (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Nyah, Legacy's spot on review, Ameerika väike lambakoer Karen Dunaway 15 0.00 215.00 63.25
2 Boom, Boom Winwinners, Shetlandi lambakoer Ingrid Vaas 10 0.00 310.00 34.29
Smooch, legacy’s smooches for the audience, Ameerika väike lambakoer Erin Dunaway 0 0.00 400.00
4 Bennu, Wolfheart Uncle Ben, Foxterjer Viktoria Roosi 20 0.00 320.00 46.50
5 Göran, Aureahof's I Shot The Sheriff, Saksa keskmine spits Nea Neva 15 0.00 215.00 55.98
6 Taggie, Samsir Superbia, Inglise kokkerspanjel Lea Tummeleht 0 0.00 300.00 32.61

A3 Agility 1. (maksi) A3 Agility 1. (SL - väike maksi) A3 Agility 2. (maksi) A3 Agility 2. (SL - väike maksi) A3 Jumping 1 (maksi) A3 Jumping 1 (SL - väike maksi) A3 Jumping 2. (maksi) A3 Jumping 2. (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Danger, Born To Win Warrior Danger, Sveitsi valge lambakoer Mari Mangusson 35 50.00 135.00 128.69
2 Indi, Flyland Indiana Jones, Shetlandi lambakoer Karmen Tigas 15 31.00 215.00 84.98
3 Innu, Fire Rock Incredible, Bordercollie Jaana Järsk 25 77.00 225.00 86.68
4 Nell, Fire Rock Infinity, Bordercollie Marika Samlik 5 81.00 305.00 31.35
5 Shelby, Dark Side Legion Catori Gamora, Austraalia kelpie Birgit Piho 5 108.00 305.00 44.07
6 O, Orome du Mourioche, Pürenee lambakoer Tiina Teng-Tamme 10 81.00 310.00 38.41
7 Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 15 108.00 315.00 37.57
8 Sass, Fire Rock Ginger, Bordercollie Tiina Jürjo 20 108.00 320.00 41.85
Fram, Follow the Leader for Fire Rock, Bordercollie Marko Visse 0 108.00 400.00
10 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 5 0.00 205.00 72.82
11 Dora, Rhosyn vom Grünen Kuckuck, Bordercollie Keida Raamat 5 50.00 305.00 39.00
Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 0 50.00 400.00

A1 Jumping 1 (mini) A1 Jumping 1 (XS - väike mini) A1 Jumping 2. (mini) A1 Jumping 2. (XS - väike mini) A1 Agility 1. (mini) A1 Agility 1. (XS - väike mini) A1 Agility 2. (mini) A1 Agility 2. (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Jasmin, Fire Rock Jasmin, Papillon Anželika Hanson 5 0.00 305.00 35.73
2 Bonnie, Blue Sirius Make A Memory, Welsh Corgi Cardigan Margit Mikk 15 1.65 116.65 124.57
3 Frankie, Siimline's Zlatan, Papillon Annika Pärn 10 0.00 210.00 92.62
4 Tami, Oldywell Speedtail Tami, Parson russeli terrier Natali Happonen 0 0.00 300.00 27.45
Tuli, Oldywell Speedtail Tuli, Parson russeli terrier Natali Happonen 0 0.00 400.00
Emmy, MONO-EMMY, Tõuta Anja Juhanson 0 0.00 400.00

A1 Jumping 1 (maksi) A1 Jumping 1 (SL - väike maksi) A1 Jumping 2. (maksi) A1 Jumping 2. (SL - väike maksi) A1 Agility 1. (maksi) A1 Agility 1. (SL - väike maksi) A1 Agility 2. (maksi) A1 Agility 2. (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Karbo, Irwlend Vägev Valdur, Nova Scotia retriiver Teele Sikka 10 7.68 117.68 140.34
2 Tair, Trust Yourself Brightest Altair, Bordercollie Olga Uleksina 25 0.00 125.00 85.30
3 Choco, Sheltiebeautys Choco Licorice, Shetlandi lambakoer Kaiu Guk 35 0.00 135.00 112.51
4 Zuri, Azuri, Tõuta Mary Naber 35 9.83 144.83 138.90
5 Zi-zi, Victory Sweet Zizi, Bordercollie Edgar Lepik 50 0.00 150.00 92.03
6 Uku, Wildgoldenaryat Ed Sheeran, Kuldne retriiver Lia Ilves 5 0.43 205.43 81.77
7 Le , Fire Rock Little Miracle, Bordercollie Stefi Praakli 20 0.00 220.00 64.71
8 Li , Trust Yourself Orange Dream Liberty, Bordercollie Olga Uleksina 25 0.00 225.00 61.91
9 Baltu, Karolegotto Martini Royale, Romagna veekoer Liina Pilv-Toom 10 17.55 327.55 57.55
10 Maiki, Maiki, Tõuta Helen Vaaks 5 13.83 318.83 53.83
11 Katniss, Empire of Fire Swift Katniss, Bordercollie Karīna Grigore 20 0.00 320.00 30.95
Tarmi, World of Britley’s Tarm, Horvaatia lambakoer Inge Ringmets 0 0.00 400.00