Viljandi - Tunnelite karikasarja II etapp

V1 - Algajad Tunnelirada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Yuki, Yuki, Tõuta Saara Vällik 0 0.00 0.00
2 Ro, Esaber Controle voor Wanda, Hollandi lambakoer Keida Tirmaste 0 0.00 0.00
3 Doora, Doora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 0 0.00 0.00
4 Hennie, , Hollandi lambakoer 0 0.00 0.00
5 Manni, Gypsys Soul Moneypenny, Kuldne retriiver Vivian Muttik 0 0.00 0.00
6 Nanny, , Kuldne retriiver 0 0.00 0.00
7 Morgan, , Tõuta 0 0.00 0.00
Mitch, Speckled Easeful Mitch, Welshi Springerspanjel Lona Sarapuu 0 0.00 100.00
9 Liinu, Riliis Rambo Liini, Airedale'i terjer Indrek Tirmaste 5 0.00 5.00
10 Wanda, , Vana inglise lambakoer 5 0.00 5.00
11 Sirvi, , Austraalia lambakoer 5 0.00 5.00
12 Bruno, , Belgia lambakoer tervueren 5 0.00 5.00
13 Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 5 0.00 5.00
14 Pepe, , Tõuta 5 0.00 5.00
15 John, Pilgrimage Imperal John, Samojeedi koer Tiiu Eesmaa 5 0.22 5.22
16 Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Liile Jõgi 0 0.00 50.00
17 Donna, Estrellest Primadonna, Inglise springerspanjel Karmen Maria Kaev 0 0.00 50.00
18 Jemma, , Romagna veekoer 0 0.00 50.00
19 Milli, , Alaska malamuut 0 0.00 50.00
20 Cricken, , Austraalia lambakoer 0 0.00 50.00

V3 - Algajad Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Ro, Esaber Controle voor Wanda, Hollandi lambakoer Keida Tirmaste 0 0.00 0.00
2 Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 0 0.00 0.00
3 Liinu, Riliis Rambo Liini, Airedale'i terjer Indrek Tirmaste 0 0.00 0.00
4 Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Liile Jõgi 0 0.00 0.00
5 Manni, Gypsys Soul Moneypenny, Kuldne retriiver Vivian Muttik 0 0.00 0.00
6 Hennie, , Hollandi lambakoer 0 0.00 0.00
7 Nanny, , Kuldne retriiver 0 0.00 0.00
8 Morgan, , Tõuta 0 1.26 1.26
9 John, Pilgrimage Imperal John, Samojeedi koer Tiiu Eesmaa 0 3.29 3.29
10 Doora, Doora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 5 0.00 5.00
11 Mitch, Speckled Easeful Mitch, Welshi Springerspanjel Lona Sarapuu 0 0.00 50.00
12 Yuki, Yuki, Tõuta Saara Vällik 0 0.00 50.00
13 Donna, Estrellest Primadonna, Inglise springerspanjel Karmen Maria Kaev 0 0.00 50.00
14 Jemma, , Romagna veekoer 0 0.00 50.00
15 Milli, , Alaska malamuut 0 0.00 50.00
16 Sirvi, , Austraalia lambakoer 0 0.00 50.00
17 Cricken, , Austraalia lambakoer 0 0.00 50.00
18 Bruno, , Belgia lambakoer tervueren 0 0.00 50.00
19 Pepe, , Tõuta 0 0.00 50.00
20 Wanda, , Vana inglise lambakoer 0 0.00 50.00

V2 - Edasijõudnud Tunnelirada (maksi) V4 - Edasijõudnud Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 0.00
2 Cassu, Egor-Dego Cassiodorus, Vana inglise lambakoer Kairi Raamat 5 11.90 16.90
3 Ripi, Aurelius Emmet Ripi, Kuldne retriiver Anneli Lepik 10 7.09 17.09
4 Uuri, Kiosan's Orion, Belgia lambakoer malinois Stefi Praakli 15 2.57 17.57
5 Clara, Clara Dynamic Quest, Bordercollie Kadi Saviauk 0 0.00 50.00
6 Jeti, Dark'Un's Hartelijk-Blij, hollandi lambakoer, lühikarvaline Keida Tirmaste 0 0.00 50.00
7 Crispin, Crispin Castor de Ruwe Kempenaer, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 0 0.00 50.00
8 Lili, Bonvivant Yvre, Belgia lambakoer malinois Tiia Täht 5 0.00 55.00
9 Candy, Maijk Xena, Kuldne retriiver Anneli Lepik 5 0.00 55.00
10 Hera, D´Hera Des Crocs de L'Olympe, hollandi lambakoer, lühikarvaline Silver Matiisen 0 0.00 100.00
11 Tooru, Ervin's Happy House Toory Style, Shar pei Livia Kask 0 0.00 100.00

V1 - Algajad Tunnelirada (mini) V1 - Algajad Tunnelirada (midi) V3 - Algajad Agilityrada (mini) V3 - Algajad Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Stefi Praakli 0 0.00 0.00
2 Ruudi, Ruudi, Jack russell terjer Timo Diener 0 0.00 0.00
3 Bella, Lohusalu Arukas Arabella, jack russell'i terjer Epp Keevallik 0 0.00 0.00
4 Sakura, , Kääbussnautser 0 0.00 0.00
5 Anuu, Anubis Amalia, Tõuta Kati Saard 0 0.32 0.32
6 Elli, Honey Night Butterfly, Papillon Eve Lepik 5 0.00 5.00
7 Rich, Landlake Mibah Ovner of Bris, Staffordshire Bull Terrier Juri Lunjov 5 0.00 5.00
8 Sheiki, , Kääbuspuudel 5 0.00 5.00
9 Tera, , Mudi 0 0.00 50.00
10 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 50.00
11 Ryder, Shaireab's Bayleigh Ticket To Ride, Welsh terjer Anu Keerd 0 0.00 50.00
12 Pipi, , Tõuta 5 0.00 55.00
13 Ruudy, Armirelli About Trust, Austraalia terjer Glen Griin 5 0.00 55.00
14 Franz, , Inglise kokkerspanjel 5 0.00 55.00
15 Rabarber, Soulcorker Lovely Momentum, Welsh Corgi Pembroke Laura Linntamm 0 0.00 100.00
16 Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 0 0.00 100.00
17 Tesla, , Shetlandi lambakoer 0 0.00 100.00
18 Charlie, , Tõuta 10 45.13 105.13

V2 - Edasijõudnud Tunnelirada (mini) V2 - Edasijõudnud Tunnelirada (midi) V4 - Edasijõudnud Agilityrada (mini) V4 - Edasijõudnud Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Willi, Millgret Fantastic Feeling, Kääbuspinšer Genno Aug 0 0.00 0.00
2 Džoker1, Excellent Choice The Power Of Three 1, Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 15 0.00 15.00
3 Olli, Olli, Tõuta Natali Happonen 20 0.43 20.43
4 Figo, Falaris Favourite, staffordshire'i bullterjer Imbi Soa 0 0.00 50.00
5 Magic, Layton Image Maker, Ameerika kokkerspanjel Dagris Punder 0 2.23 52.23
6 Piko, Nevskaja Zhemchuzhina Piccolo, Väike puudel Liivika Pärg 5 0.00 55.00
7 Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 10 0.00 60.00
8 Jasper, Jasper, Tõuta Paul Urbel 10 4.50 64.50
9 Vallu, Karanest First Try Valve, Jack russell terjer Külli Maleva 0 0.00 100.00
10 Bibi, Dalylove Exclusive Essense, manchesteri terjer Aleksander Andre 0 0.00 100.00
11 Trinity, Ceridwen's Candle in the Wind, Skye terjer Lea Tummeleht 0 0.00 100.00