28-29.05.2022 Agility Arenguselts võistlused VASTSE-KUUSTES

A0 1.rada (mini) A0 2.rada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Raffa, Ares, Papillon Hannele Pärn 0 0.00 0.00 61.11
2 Jenny, Aphrodite, Papillon Karolin Laik 0 0.00 100.00 30.13
3 Eliise, Helandros Dream Rose, Cavalier king charles spaniel Nele Kärner 0 0.00 100.00 29.21
4 Jacky, Royal Fantasy Raggio di Sole, Cavalier king charles spaniel Riina Kaisma 5 0.00 105.00 35.68
Täpsu, Athena, Papillon Lilli Härmson 0 0.00 200.00

A0 1.rada (midi) A0 2.rada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Lulu, Rumbelbuffin Do You Wanna Dance, Iiri pehmekarvaline nisuterjer Tuuli Soomets 5 0.00 5.00 57.30
2 DiDa, CONGO LINE FAY LA DE DA, Basenji Veera Baranova 0 0.00 100.00 24.24
Lumi, Vilivalla Lumi, Vene jahispanjel Oskar Ilves 0 0.00 200.00

A0 1.rada (maksi) A0 2.rada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Emily, Emily, tõutu Steven Pärk 0 0.00 100.00 31.24
2 Gustav, Ristretto , Austraalia lambakoer Eileen Kubpart 10 0.00 110.00 22.66

A0 1.rada (XS - väike mini) A0 1.rada (SL - väike maksi) A0 2.rada (XS - väike mini) A0 2.rada (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

A2 Jumping 1 (midi) A2 Agility 1. (midi) A2 Agility 2. (midi) A2 Agility 3. (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Szikra, Nyírségfia Betyár Szikra, Mudi Kaie Laas 15 38.00 315.00 45.77

A3 Agility 1. (midi) A3 Agility 2. (midi) A3 Agility 3. (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Ronja, Irhaberki Ronja, Mudi Elen Kivi-Paju 0 0.00 100.00 79.09
2 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbrasko 0 0.00 100.00 88.07
3 Furk, Furco Daydreams Dimvik Tish, Shetlandi lambakoer Elina Karasjova 20 0.00 120.00 96.86
4 Medis, Jiang Bai Metis, Bordercollie Natalia Garastsenko 0 0.00 200.00 38.56
5 Sannu, Elbar`s Golden Sunrise, Shetlandi lambakoer Aila Laht 0 0.00 200.00 42.09
6 Mega, Ability Black Omega, Shetlandi lambakoer Katariina Põder 15 0.00 215.00 47.33
Zu , Lazur iz Staroy Shui, Shetlandi lambakoer Tanya Matveenko 0 0.00 300.00
Felö, Csudacifra Felhö, Mudi Mia Põder 0 0.00 300.00
9 Vanie, Vanille de la Vallee du Mouton, Pürenee lambakoer Piret Kannike 10 0.00 110.00 81.61
10 Reti, Nice Of You To Come Bye Into The Dark, Horvaatia lambakoer Inge Ringmets 0 0.00 200.00 37.12
Pipa, Chanson d`Ete Barracuda, Väike puudel Jane Tüksammel 0 0.00 300.00

A3 Agility 1. (maksi) A3 Agility 2. (maksi) A3 Agility 3. (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Uma, Follow the leader Queen of hearts, Bordercollie Natalja Garastsenko 10 0.00 10.00 117.52
2 Nete, Fire Rock Inspire, Bordercollie Triin Jaaniste 5 0.00 105.00 77.44
3 Danger, Born To Win Warrior Danger, Sveitsi valge lambakoer Mari Mangusson 5 0.00 205.00 43.42
4 Corry, Cordelia, Bordercollie Reet Sai 10 0.00 210.00 41.64
5 Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 10 0.00 210.00 42.35
Sass, Fire Rock Ginger, Bordercollie Tiina Jürjo 0 0.00 300.00
Tezzi, Follow The Leader Ace of Trumps, Bordercollie Aleksandr Drozdov 0 0.00 300.00
8 Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 15 0.00 115.00 83.19

A3 Agility 1. (SL - väike maksi) A3 Agility 2. (SL - väike maksi) A3 Agility 3. (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Piper, Aimy Great Joy, Chodsky Pes Merit Rahnik 0 0.00 100.00 87.84
2 Nirk , Piggyland's Black Swan , Bordercollie Ege Taliaru 0 0.00 200.00 36.40
3 Emmi , Emmi, Tõuta Inge Ringmets 0 0.00 200.00 43.59
4 Killu, Piggyland's You Know My Name, Bordercollie Ülli Saar 5 0.00 205.00 42.99
Enzo, Enzo Hendl, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 0.00 300.00
Volli, Windwarrior’s Finn Fever, Austraalia karjakoer Dagni-Alice Viidu 0 0.00 300.00

A2 Jumping 1 (mini) A2 Jumping 1 (XS - väike mini) A2 Agility 1. (mini) A2 Agility 1. (XS - väike mini) A2 Agility 2. (mini) A2 Agility 2. (XS - väike mini) A2 Agility 3. (mini) A2 Agility 3. (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Hanka, Bolboreta Hanka of Funtik, Papillon Tiina Ruus-Ruusa 0 0.00 300.00 46.37
2 Emma, Rigair Gabriella, Jack russell terjer Reet Veski 0 0.00 300.00 50.48
3 Sofia, Virginia Woolf Iz Zamka Priora, Kääbuspinšer Natalja Šois 5 38.00 305.00 50.18
4 Messi, Elbar’s Blue Versailles, Shetlandi lambakoer Kadri Rohtmets 15 0.00 315.00 37.66
5 Wifi, Lamborgini Uragan Emoushins, Jack russell terjer Ingrid Vaas 15 0.00 215.00 85.12
6 Pomelo, E´ Pomelo Black Choko, Tõuta Grettel Mirell Kutsar 0 0.00 200.00 104.62

A2 Jumping 1 (maksi) A2 Jumping 1 (SL - väike maksi) A2 Agility 1. (maksi) A2 Agility 1. (SL - väike maksi) A2 Agility 2. (maksi) A2 Agility 2. (SL - väike maksi) A2 Agility 3. (maksi) A2 Agility 3. (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Bruno, Xehvelin Bibbedi-Bobbedi-Boo, Austraalia lambakoer Anette Kull 30 10.69 140.69 165.18
2 Gala, Galactic Power Quick Angel, Bordercollie Merika Laid 10 0.00 210.00 86.20
3 Noora, Last Sensation Butterfly Effect, Austraalia lambakoer Triin Mets 10 0.00 210.00 87.93
4 Wia, Let’s Rise Wia Shepter, Bordercollie Katariina Mengel 5 0.00 305.00 31.58
5 Xelin, Xelin Ipel, Saksa lambakoer Merike Rahnik 5 0.00 305.00 37.25
6 Yoko , Shadow of Aire Yoko, Bordercollie Alar Kivilo 10 0.00 310.00 30.55
7 Frank, Wildgoldenaryat Cant Beat Me, Welshi Springerspanjel Helena Randoja 15 0.00 315.00 37.14
Way, Fighting With Myself, Bordercollie Elina Karasjova 0 0.00 400.00
9 Dolly, Dolly, Tõuta Maaja Kasemets-Nahkur 30 0.00 230.00 81.72
10 Tess , Dessi Sweet Love, Iiri setter Liina Kümnik 15 0.00 315.00 40.20

A3 Agility 1. (mini) A3 Agility 2. (mini) A3 Jumping 1. (mini) A3 Jumping 2. (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Chelsy, Ambre Dore Chelsea, Papillon Laura Karolina Gradickaite 5 1.43 6.43 192.55
2 Mirka , Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 0 0.00 100.00 131.94
3 Davis, Scandyline Ocean of Love, Shetlandi lambakoer Taissia 5 0.00 105.00 137.66
4 Nante, Danaini Baron de Nantes, Papillon Kamilla Alma Vilderson 0 0.00 200.00 73.03
5 Iriska, Iriska, Tõuta Andreeva Elena 0 0.00 300.00 42.54
6 Jackie, Brie One In A Million, Tõuta Piret Pärl 5 0.00 305.00 41.02
Freya, Follow the Leader Frisky Blizzard, Parson russeli terrier Jelena Marzaljuk 0 0.00 400.00
Adamin, Zicere Agile Adamin, Shetlandi lambakoer Taavi Vaino 0 0.00 400.00
9 Kunto, Pampalovaaran Pokeri-Hai, Parson russeli terrier Tiina Tahvanainen 5 0.00 305.00 42.30
Pore, Pampalovaaran Ruutu-Rouva, Parson russeli terrier Tiina Tahvanainen 0 0.00 400.00

A3 Agility 1. (midi) A3 Agility 2. (midi) A3 Jumping 1. (midi) A3 Jumping 2. (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Ronja, Irhaberki Ronja, Mudi Elen Kivi-Paju 5 0.00 5.00 152.82
2 Palma, Palma, Väike puudel Sanita Ribzamena 5 0.00 5.00 170.52
3 Felö, Csudacifra Felhö, Mudi Mia Põder 10 0.00 110.00 122.45
4 Furk, Furco Daydreams Dimvik Tish, Shetlandi lambakoer Elina Karasjova 25 0.00 125.00 127.37
5 Medis, Jiang Bai Metis, Bordercollie Natalia Garastsenko 10 0.00 210.00 77.13
6 Sannu, Elbar`s Golden Sunrise, Shetlandi lambakoer Aila Laht 5 0.00 305.00 43.17
7 Mega, Ability Black Omega, Shetlandi lambakoer Katariina Põder 5 0.00 305.00 43.89
Nali, Skovfarmen's Black Peek a Boo, Austraalia kelpie Inessa Zaitseva 0 0.00 400.00
Zu , Lazur iz Staroy Shui, Shetlandi lambakoer Tanya Matveenko 0 0.00 400.00
10 Vanie, Vanille de la Vallee du Mouton, Pürenee lambakoer Piret Kannike 0 0.00 300.00 37.74
11 Reti, Nice Of You To Come Bye Into The Dark, Horvaatia lambakoer Inge Ringmets 10 0.00 310.00 37.24
12 Kusti, Ability Black Jumper, Shetlandi lambakoer Eliise Põder 10 0.00 310.00 42.90
13 Bosu, Bodeguita del Medio Swiss Tricolor, Entlebuchi Alpi karjakoer Hedi Peterson 20 0.00 320.00 42.92

A3 Agility 1. (maksi) A3 Agility 2. (maksi) A3 Jumping 1. (maksi) A3 Jumping 2. (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Uma, Follow the leader Queen of hearts, Bordercollie Natalja Garastsenko 10 0.00 110.00 115.76
2 Coffee, Flyland Coffee with Milk, Bordercollie Jūlija Kampuse 20 4.34 124.34 130.53
3 Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 20 0.00 220.00 75.87
4 Corry, Cordelia, Bordercollie Reet Sai 5 0.00 305.00 42.84
Tezzi, Follow The Leader Ace of Trumps, Bordercollie Aleksandr Drozdov 0 0.00 400.00
Micky, Midnight Breeze Ausyte, Austraalia lambakoer Iris Paarop 0 0.00 400.00
7 Riin, Daydream, Belgia lambakoer malinois Reet Volt 5 0.00 105.00 124.10
8 Shori, Flyland Crazy Cinnamon, Bordercollie Jekaterina Akimova 10 0.00 110.00 108.86
9 Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 10 0.00 110.00 113.42
10 Nete, Fire Rock Inspire, Bordercollie Triin Jaaniste 5 0.00 205.00 66.68
11 Mõsh, Never Never Land L´Vana, Bordercollie Olga Uleksina 15 0.00 215.00 80.09
12 Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 15 0.00 215.00 68.62

A3 Agility 1. (XS - väike mini) A3 Agility 2. (XS - väike mini) A3 Jumping 1. (XS - väike mini) A3 Jumping 2. (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

A3 Agility 1. (SL - väike maksi) A3 Agility 2. (SL - väike maksi) A3 Jumping 1. (SL - väike maksi) A3 Jumping 2. (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Enzo, Enzo Hendl, Bordercollie Natalja Garastsenko 10 0.00 110.00 125.36
2 Phoebe, Bimbik’s Phoebe, Inglise springerspanjel Stefani Jakuš 5 0.00 305.00 48.75
3 Unica, Bimbik's Unica, Inglise springerspanjel Terje Sepp 5 0.39 305.39 42.39
Volli, Windwarrior’s Finn Fever, Austraalia karjakoer Dagni-Alice Viidu 0 0.00 400.00
5 Kudra, Malwch Kudra, Horvaatia lambakoer Jūlija Kampuse 10 0.00 210.00 77.30

A3 Agility 1. (mini) A3 Agility 1. (XS - väike mini) A3 Agility 2. (mini) A3 Agility 2. (XS - väike mini) A3 Agility 3. (mini) A3 Agility 3. (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Beam, Bruno, Jack russell terjer Andrei Gaidunko 5 0.00 5.00 135.63
2 Iriska, Iriska, Tõuta Andreeva Elena 5 0.00 5.00 139.35
3 Reina, Irhaberki Reina, Mudi Elita Umbrasko 0 0.00 100.00 75.85
4 Chelsy, Ambre Dore Chelsea, Papillon Laura Karolina Gradickaite 0 0.00 100.00 88.13
5 Sofi, Sofi, Tõuta Helena Takel 5 0.00 105.00 86.96
6 Millie, Millie, Jack russell terjer Lauma Tenasa 10 0.00 110.00 109.83
7 Henna, Armirelli In Good Hands, Austraalia terjer Rita Annus 25 0.00 125.00 115.50
8 Berke, Berkelia an Fire Rock vom Elbrubin, Papillon Mariann Rebane 0 0.00 200.00 42.57
9 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 200.00 43.90
10 Kunto, Pampalovaaran Pokeri-Hai, Parson russeli terrier Tiina Tahvanainen 10 0.00 210.00 39.57
Mirka , Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 0 0.00 300.00
Pore, Pampalovaaran Ruutu-Rouva, Parson russeli terrier Tiina Tahvanainen 0 0.00 300.00

A1 Jumping 1. (midi) A1 Jumping 2. (midi) A1 Agility 1. (midi) A1 Agility 2. (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Boom, Boom Winwinners, Shetlandi lambakoer Ingrid Vaas 25 0.00 125.00 140.22
2 Bennu, Wolfheart Uncle Ben, Foxterjer Viktoria Roosi 30 10.00 130.00 142.14
3 Taggie, Samsir Superbia, Inglise kokkerspanjel Lea Tummeleht 0 0.00 300.00 36.07

A1 Jumping 1. (mini) A1 Jumping 1. (XS - väike mini) A1 Jumping 2. (mini) A1 Jumping 2. (XS - väike mini) A1 Agility 1. (mini) A1 Agility 1. (XS - väike mini) A1 Agility 2. (mini) A1 Agility 2. (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Mishel, Elbars Black Unique Star, Shetlandi lambakoer Jekaterina Nagovitsõna 10 10.00 210.00 78.25
2 Jasmin, Fire Rock Jasmin, Papillon Anželika Hanson 0 10.00 300.00 38.02
3 Ruuti, Pampalovaaran Pelimies, Parson russeli terrier Elina Pirhonen 35 0.00 235.00 96.94
Skadi, Siimline's Zara, Papillon Sirelin Timmermann 0 0.00 400.00
Frankie, Siimline's Zlatan, Papillon Annika Pärn 0 10.00 400.00

A1 Jumping 1. (maksi) A1 Jumping 1. (SL - väike maksi) A1 Jumping 2. (maksi) A1 Jumping 2. (SL - väike maksi) A1 Agility 1. (maksi) A1 Agility 1. (SL - väike maksi) A1 Agility 2. (maksi) A1 Agility 2. (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Tair, Trust Yourself Brightest Altair, Bordercollie Olga Uleksina 0 0.00 300.00 27.77
2 Li , Trust Yourself Orange Dream Liberty, Bordercollie Olga Uleksina 0 10.00 300.00 27.50
Damon, Freedom Duke Skraidančios ausytės , Austraalia lambakoer Iris Paarop 0 0.00 400.00
Baltu, Karolegotto Martini Royale, Romagna veekoer Liina Pilv-Toom 0 10.00 400.00
5 Yoko, Born to win warrior yoko, Sveitsi valge lambakoer Merle Köidi 5 0.00 105.00 141.63
6 Brunella, Crystal Zone Ber Zer Ker, Austraalia lambakoer Gerli Jaagula 20 2.97 222.97 99.30
Säde , Warrigal Paws Byue, Austraalia karjakoer Karin Lüütsepp 0 10.00 400.00
8 Zeven, Lizzira's Ambitious Zix, Shetlandi lambakoer Reet Volt 5 0.00 205.00 58.64
9 Luna, KLEINE SONNE ETNO MURAKAS, Austraalia lambakoer Mihkel Tina 10 0.00 210.00 81.89
10 Nika , Follow the Leader Fancy Duchess, Bordercollie Irina Ostrovskaja 0 0.00 300.00 27.18
11 Jim , Flying Warriors Universe Illumination, Bordercollie Jana Trepp 10 0.00 310.00 31.94
Agny, Follow the Leader Graceful Princess, Bordercollie Kristiina Tšebotar 0 0.00 400.00
Lilu, Empire of fire Shining Star , Bordercollie Natalija Loginova 0 0.00 400.00
Sisī, Zero Drama Sonic Workaholic, Bordercollie Margarita Vandane 0 0.00 400.00