17.01.2015 Heimtali, Viljandimaa

A0-V1 hüpperad (mini) A0-V2 hüpperad (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Flaffi, Favorite Class Madam, tõutu Liisi Vilba 0 0.00 0.00
2 Luna , Summer Dream Oberfidž, Kääbussnautser Kriste Kosseson 0 0.00 100.00
3 Iiris, Airis, Tõuta Anželika Hanson 0 0.00 100.00
4 Laura, Laura, Tõuta Marju Mikkel 5 0.00 105.00
Maru, Päiksekiir Maru, Kääbuspinšer Ivika Sootla 0 36.00 200.00

A0-V1 hüpperad (midi) A0-V2 hüpperad (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

A0-V1 hüpperad (maksi) A0-V2 hüpperad (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Deja, Follow The Leader Go-Go Deja, Bordercollie Solvita Možeika 0 0.00 0.00
2 Kino, Propwash Cinema Verite, Austraalia lambakoer Mari Valgma 5 0.00 5.00
3 Ärri, Hantaywee Angry Bird Crispin, hollandi lambakoer, karmikarvaline Monika Adamson 0 0.00 100.00
4 Jacie , My Trusted Friend Jacie, Bordercollie Jana Kima 5 0.00 105.00

A1-V1 hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Freddy, Royal Fantasy Bello Fresco, Cavalier king charles spaniel Keida Raamat 0 0.00 0.00
2 Kira, Dynamika Dummles, Cardigan Welsh Corgi Julija Kostecka 5 0.00 5.00
3 Raiders, Ell-Ell's Casual Observer, Jack russell terjer Liene Poriņa 5 0.00 5.00

A1-V1 hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 5 0.00 5.00
Lucky, Toalmark Kiss Good Luck, Inglise kokkerspanjel Jaanika Reinmann 0 0.00 100.00

A1-V1 hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Gepa, Flyland Bernice Arrow, Bordercollie Karīna Grigore 0 0.00 0.00
2 Diva, INFINITY IDYLL ALIAS DAKOTA, Belgia lambakoer groenendael Evija Mankopa 0 0.00 0.00
3 Kino, Propwash Cinema Verite, Austraalia lambakoer Mari Valgma 5 4.09 9.09
4 Gretsu, Ability Gracelyn Gretchen, Saksa bokser Karmen Vainu 10 0.00 10.00
5 Greisi, Greisi, Tõuta Irina Bodraja 5 11.32 16.32
Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 0 0.00 100.00
Pippin, Peak River Magical Love, Austraalia lambakoer Triin Jaaniste 0 0.00 100.00

A1-V2 agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Kira, Dynamika Dummles, Cardigan Welsh Corgi Julija Kostecka 5 0.00 5.00
2 Raiders, Ell-Ell's Casual Observer, Jack russell terjer Liene Poriņa 5 10.00 15.00
Freddy, Royal Fantasy Bello Fresco, Cavalier king charles spaniel Keida Raamat 0 0.00 100.00

A1-V2 agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 0 0.00 0.00
Lucky, Toalmark Kiss Good Luck, Inglise kokkerspanjel Jaanika Reinmann 0 0.00 100.00

A1-V2 agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Diva, INFINITY IDYLL ALIAS DAKOTA, Belgia lambakoer groenendael Evija Mankopa 0 0.00 0.00
Gretsu, Ability Gracelyn Gretchen, Saksa bokser Karmen Vainu 0 0.00 100.00
Greisi, Greisi, Tõuta Irina Bodraja 0 0.00 100.00
Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 0 0.00 100.00
Pippin, Peak River Magical Love, Austraalia lambakoer Triin Jaaniste 0 0.00 100.00
Kino, Propwash Cinema Verite, Austraalia lambakoer Mari Valgma 0 0.00 100.00

A1-V3 agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Kira, Dynamika Dummles, Cardigan Welsh Corgi Julija Kostecka 5 0.00 5.00
2 Raiders, Ell-Ell's Casual Observer, Jack russell terjer Liene Poriņa 5 3.84 8.84
3 Freddy, Royal Fantasy Bello Fresco, Cavalier king charles spaniel Keida Raamat 10 0.00 10.00

A1-V3 agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Lucky, Toalmark Kiss Good Luck, Inglise kokkerspanjel Jaanika Reinmann 5 0.00 5.00
Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 0 0.00 100.00

A1-V3 agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Diva, INFINITY IDYLL ALIAS DAKOTA, Belgia lambakoer groenendael Evija Mankopa 0 0.00 0.00
2 Gretsu, Ability Gracelyn Gretchen, Saksa bokser Karmen Vainu 0 0.00 0.00
Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Stefi Praakli 0 0.00 100.00
Pippin, Peak River Magical Love, Austraalia lambakoer Triin Jaaniste 0 0.00 100.00

A2-V1 agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
Roosi , Kotkapesa Leeri, Lühikarvaline taks Tiina Kurs 0 0.00 100.00

A2-V1 agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 0 0.00 100.00

A2-V1 agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 5 0.00 5.00
2 Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 5 0.00 5.00
3 Gepa, Flyland Bernice Arrow, Bordercollie Karīna Grigore 10 0.00 10.00
4 Terav, Sentikki Propwash Top Gear, Austraalia lambakoer Aleksejs Bodrickis 25 0.00 25.00
Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 0 0.00 100.00
Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 0 0.00 100.00
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 0.00 100.00
Griks, Griks Latgolas Sargs, Belgia lambakoer malinois Liene Poriņa 0 0.00 100.00
Dobby, Flyland Black Blizzard, Bordercollie Maarja Haljasmäe 0 0.00 100.00

A2-V2 agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 0 0.00 100.00

A2-V2 agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Gepa, Flyland Bernice Arrow, Bordercollie Karīna Grigore 0 0.00 0.00
2 Terav, Sentikki Propwash Top Gear, Austraalia lambakoer Aleksejs Bodrickis 15 0.00 15.00
Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 0 0.00 100.00
Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 0 0.00 100.00
Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 0 0.00 100.00
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 0.00 100.00
Griks, Griks Latgolas Sargs, Belgia lambakoer malinois Liene Poriņa 0 0.00 100.00
Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 0 0.00 100.00
Dobby, Flyland Black Blizzard, Bordercollie Maarja Haljasmäe 0 0.00 100.00

A2-V2 agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Roosi , Kotkapesa Leeri, Lühikarvaline taks Tiina Kurs 0 0.00 0.00

A2-V3 hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Roosi , Kotkapesa Leeri, Lühikarvaline taks Tiina Kurs 0 0.00 0.00

A2-V3 hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 0 0.00 100.00

A2-V3 hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 0 0.00 0.00
2 Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 0 0.00 0.00
3 Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 10 0.00 10.00
4 Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 10 0.00 10.00
5 Griks, Griks Latgolas Sargs, Belgia lambakoer malinois Liene Poriņa 15 0.00 15.00
6 Terav, Sentikki Propwash Top Gear, Austraalia lambakoer Aleksejs Bodrickis 20 0.00 20.00
Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 0 0.00 100.00
Dobby, Flyland Black Blizzard, Bordercollie Maarja Haljasmäe 0 0.00 100.00

A3-V1 hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 0 0.00 0.00
2 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 0 0.00 0.00
3 Stenley, Elbar's Golden Domenik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 0 0.00 0.00
4 Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 0 0.00 0.00
5 Tika, Tika, Tõuta Solvita Možeika 0 0.00 0.00
6 Kribu, Kribu, Tõuta Jane Tüksammel 0 0.00 0.00
7 Sophie, Dinky Kiss Sunflower Sophi, Papillon Marge Mitt 5 2.14 7.14
8 Minni, Milli Wild West of Fortis, Tõuta Keida Tirmaste 5 3.15 8.15
9 Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Tiiu Eesmaa 10 0.00 10.00
Nupi, Siimline's How Do U Like Me Now, Toypuudel Jane Tüksammel 0 0.00 100.00
Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 0 0.00 100.00
Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 0 0.00 100.00
Runa, Volfrad Saga's Ode To Sehmeth, Väike brabandi grifoon Jelena Marzaljuk 0 0.00 100.00
Minku, Flyland Running Squirrel, Shetlandi lambakoer Maarja Haljasmäe 0 0.00 100.00
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 100.00
Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 0 0.00 100.00

A3-V1 hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 0 0.00 0.00
2 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 0 0.00 0.00
3 Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Lass 0 0.00 0.00
4 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 0 0.00 0.00
5 Jolly, Stasyline Jemma, Shetlandi lambakoer Andrejs Makarovs 0 0.00 0.00
6 Anuu, Anubis Amalia, Tõuta Kati Saard 5 15.34 20.34
Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 0 0.00 100.00
Njusha, Arabella, Tõuta Olga Nasibullina 0 0.00 100.00

A3-V1 hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 0 0.00 0.00
2 Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 0 0.00 0.00
3 Kudra, Malwch Kudra, Horvaatia lambakoer Jūlija Kampuse 0 0.00 0.00
4 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 0 0.00 0.00
5 Rodzer, Aresvuma Jeron Jango, Rodeesia Ridgeback Natalija Loginova 0 0.00 0.00
6 Paris, Sentikki Propwash Trip To Paris, Austraalia lambakoer Keida Tirmaste 0 0.00 0.00
7 Ro, Esaber Controle voor Wanda, Hollandi lambakoer Keida Tirmaste 5 0.00 5.00
8 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino 5 0.00 5.00
9 Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 10 0.00 10.00
10 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 10 0.00 10.00
11 Aki, TirTess Akira, Bordercollie Walter Mägimets 10 10.14 20.14
Mammu, Wind Chart Alternative Mambo, Iiri setter Liina Kümnik 0 0.00 100.00
Karro, Virus vom Hause Diethelm, Belgia lambakoer malinois Inge Ringmets 0 0.00 100.00
Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 0 0.00 100.00

A3-V2 agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Stenley, Elbar's Golden Domenik, Shetlandi lambakoer Dmitri Kargin 0 0.00 0.00
2 Minku, Flyland Running Squirrel, Shetlandi lambakoer Maarja Haljasmäe 0 0.00 0.00
3 Sophie, Dinky Kiss Sunflower Sophi, Papillon Marge Mitt 0 0.00 0.00
4 Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Tiiu Eesmaa 0 0.00 0.00
5 Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 0 0.00 0.00
6 Nupi, Siimline's How Do U Like Me Now, Toypuudel Jane Tüksammel 0 0.00 0.00
7 Runa, Volfrad Saga's Ode To Sehmeth, Väike brabandi grifoon Jelena Marzaljuk 0 0.00 0.00
8 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 5 0.00 5.00
Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 0 0.00 100.00
Kribu, Kribu, Tõuta Jane Tüksammel 0 0.00 100.00
Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 0 0.00 100.00
Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 100.00
Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 0 0.00 100.00
Minni, Milli Wild West of Fortis, Tõuta Keida Tirmaste 0 0.00 100.00
Tika, Tika, Tõuta Solvita Možeika 0 0.00 100.00
Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 0 0.00 100.00

A3-V2 agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 0 0.00 0.00
2 Jolly, Stasyline Jemma, Shetlandi lambakoer Andrejs Makarovs 0 0.00 0.00
3 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 5 0.00 5.00
4 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 10 0.00 10.00
5 Njusha, Arabella, Tõuta Olga Nasibullina 5 12.06 17.06
6 Anuu, Anubis Amalia, Tõuta Kati Saard 5 24.34 29.34
Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 0 0.00 100.00
Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Lass 0 0.00 100.00

A3-V2 agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Mammu, Wind Chart Alternative Mambo, Iiri setter Liina Kümnik 0 0.00 0.00
2 Rodzer, Aresvuma Jeron Jango, Rodeesia Ridgeback Natalija Loginova 0 0.00 0.00
3 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino 5 0.00 5.00
4 Karro, Virus vom Hause Diethelm, Belgia lambakoer malinois Inge Ringmets 5 0.00 5.00
5 Kudra, Malwch Kudra, Horvaatia lambakoer Jūlija Kampuse 10 0.00 10.00
6 Yes, Follow The Leader Caffeine Yes, Bordercollie Kristi Vaidla 10 0.00 10.00
Ro, Esaber Controle voor Wanda, Hollandi lambakoer Keida Tirmaste 0 0.00 100.00
Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 0 0.00 100.00
Aki, TirTess Akira, Bordercollie Walter Mägimets 0 0.00 100.00
Paris, Sentikki Propwash Trip To Paris, Austraalia lambakoer Keida Tirmaste 0 0.00 100.00
Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 0 0.00 100.00
Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 0 0.00 100.00
Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 0 0.00 100.00
Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalija Loginova 0 0.00 100.00