12.02.2022 mitteametlik agilityvõistlus Pärnus A0 ja OPEN klassile

V1- hüpperada A0 (midi) V2- hüpperada A0 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Siisi, Konkurendi Amy's Siisy, Foxterjer Viive Reiman 0 0.00 0.00 55.99
2 Krissu, Krissu, Foxterjer Triin Petmanson 5 9.69 14.69 74.48
3 Sparta , Cairo Angelo Bučinys, Ameerika Staffordshire terjer Margus Mäes 5 4.69 109.69 39.69

V1- hüpperada A0 (maksi) V2- hüpperada A0 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Ami, Rus Nano Sterling Gold Fish, Airedale'i terjer Terje Masing 10 4.81 14.81 72.62
2 Tair, Trust Yourself Brightest Altair, Bordercollie Olga Uleksina 10 0.00 110.00 23.53
3 Wille, Born To Win Warrior Flavius, Sveitsi valge lambakoer Eda Bauer 15 20.69 135.69 55.69
Franz, Sodelight Franz Ferdinand, Kuldne retriiver Sirle Sikk 0 0.00 200.00
Minni, Smiling Snowball Valentine Daylight, Samojeedi koer Tereese Ilves 0 0.00 200.00
Lola, Gritti, Saksa lambakoer Piret Jurkatam 0 0.00 200.00

V1- hüpperada A0 (XS - väike mini) V2- hüpperada A0 (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Gucci, Dilina Royal Luis, kääbusspits Kevin Pool 0 0.00 0.00 52.34

V1- hüpperada A0 (SL - väike maksi) V2- hüpperada A0 (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
Mei, Restless Hundle Maili, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 0 0.00 200.00
Li , Trust Yourself Orange Dream Liberty, Bordercollie Olga Uleksina 0 0.00 200.00

V1- hüpperada A0 (mini) V2- hüpperada A0 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Elli, Royal Fantacy Elf Enya, Cavalier king charles spaniel Siim Schvede 0 0.00 0.00 47.90
2 Rebel, Rebel, Tõuta Keity Liivakivi 0 0.00 0.00 49.25
3 Lumilee, x, Cavalier king charles spaniel Sirle Peipins 5 5.94 10.94 74.94
4 Pontus, Milbu Quantas, Cavalier king charles spaniel Lisette Rohtla 10 6.26 16.26 70.17
5 BeeBee, Bringemos N Artinson Be My Honeybee, Bostoni terjer Imbi Lepik-Martinson 15 7.77 22.77 76.77
6 Kafka, Hunter Buffalo Bill from Valhalos Sargas, Welsh Corgi Pembroke Külli Siimon 0 0.00 100.00 24.22
7 Elsa , Elsa, Tõuta Elise Jõgiste 0 0.00 100.00 26.88

V3- OPEN hüpperada 1 (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V4- OPEN hüpperada 2 (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V5- OPEN agilityrada 1 (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V3- OPEN hüpperada 1 (mini) V4- OPEN hüpperada 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Pähkel, As'Gunapal Be Happy Springflower, Bostoni terjer Maarja Padari-Kallit 0 0.00 0.00 74.27
2 Kratt, Ability Black Ocean, Shetlandi lambakoer Triin Tammsalu 0 0.00 0.00 75.16
3 Grummi, White Galanthus Glorentin Grumber, West highland white terjer Anu Helemäe 0 29.30 29.30 112.30
4 Pico, White Coastal Pinoccio, Papillon Johanna Teppan 15 29.03 44.03 109.81
5 Davis, Scandyline Ocean of Love, Shetlandi lambakoer Taissia 0 0.00 100.00 36.16
6 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 100.00 36.64
7 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Taissia Kargina 0 0.00 100.00 38.25
Diva, Tsarevna Denoisette, Papillon Daisy Pae 0 0.00 200.00
Jacklyn, Dorsdorf Jafreya, Jack russell terjer Piret Lohberg 0 0.00 200.00
Rebel, Rebel, Tõuta Keity Liivakivi 0 0.00 200.00

V3- OPEN hüpperada 1 (midi) V4- OPEN hüpperada 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Sky, Scandyline With Love, Shetlandi lambakoer Leelo Saare 0 2.84 2.84 83.30
2 Sessi, Flyland Double Success, Shetlandi lambakoer Piret Eriste 5 2.78 7.78 80.10
3 Karo, Caro, Shetlandi lambakoer Mia-Kärt Kaas 0 14.57 14.57 90.32
4 Smuuti, Ascendant Reckless Constellation of Athletic Power, Inglise kokkerspanjel Maarja Padari-Kallit 0 0.00 100.00 34.12
5 Szikra, Nyírségfia Betyár Szikra, Mudi Kaie Laas 10 2.40 112.40 42.40

V3- OPEN hüpperada 1 (maksi) V4- OPEN hüpperada 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 0 0.00 0.00 66.03
2 Fiona, Irwlend Flamingo, Nova Scotia retriiver Katri Aron 5 7.35 12.35 87.79
3 Kay, Kay Black Emerald , Tõuta Katrin Pulk 0 21.58 21.58 104.58
Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 0 0.00 200.00
Mõsh, Never Never Land L´Vana, Bordercollie Olga Uleksina 0 0.00 200.00
Fellu, Felicia, Tõuta Katri Aron 0 0.00 200.00
Tair, Trust Yourself Brightest Altair, Bordercollie Olga Uleksina 0 0.00 200.00

V3- OPEN hüpperada 1 (SL - väike maksi) V4- OPEN hüpperada 2 (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Lilu, Empire of fire Shining Star , Bordercollie Natalija Loginova 0 0.00 0.00 68.47
2 Nullah, Glaginye Kynuna, Austraalia kelpie Tiina Kurs 15 0.00 15.00 72.05
3 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 0 18.83 18.83 101.83
4 Mei, Restless Hundle Maili, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 45 2.60 47.60 82.22
5 Zi-zi, Victory Sweet Zizi, Bordercollie Edgar Lepik 5 0.00 105.00 37.47
Niki , Fire Rock Irresistible, Bordercollie Grete Tähiste 0 0.00 200.00
Li , Trust Yourself Orange Dream Liberty, Bordercollie Olga Uleksina 0 0.00 200.00

V6- OPEN agilityrada 2 (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V5- OPEN agilityrada 1 (mini) V6- OPEN agilityrada 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Grummi, White Galanthus Glorentin Grumber, West highland white terjer Anu Helemäe 0 22.17 22.17 118.17
2 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 100.00 35.21
3 Kratt, Ability Black Ocean, Shetlandi lambakoer Triin Tammsalu 0 0.00 100.00 39.39
4 Pähkel, As'Gunapal Be Happy Springflower, Bostoni terjer Maarja Padari-Kallit 5 0.00 105.00 40.57
5 Pico, White Coastal Pinoccio, Papillon Johanna Teppan 10 9.75 119.75 58.75
Davis, Scandyline Ocean of Love, Shetlandi lambakoer Taissia 0 0.00 200.00
Diva, Tsarevna Denoisette, Papillon Daisy Pae 0 0.00 200.00
Jacklyn, Dorsdorf Jafreya, Jack russell terjer Piret Lohberg 0 0.00 200.00

V5- OPEN agilityrada 1 (midi) V6- OPEN agilityrada 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Sky, Scandyline With Love, Shetlandi lambakoer Leelo Saare 5 2.92 7.92 96.70
2 Karo, Caro, Shetlandi lambakoer Mia-Kärt Kaas 10 0.00 10.00 78.31
3 Sessi, Flyland Double Success, Shetlandi lambakoer Piret Eriste 5 0.00 105.00 42.72
Szikra, Nyírségfia Betyár Szikra, Mudi Kaie Laas 0 0.00 200.00

V5- OPEN agilityrada 1 (maksi) V6- OPEN agilityrada 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 5 0.00 5.00 78.54
2 Mõsh, Never Never Land L´Vana, Bordercollie Olga Uleksina 15 0.00 15.00 84.14
3 Kay, Kay Black Emerald , Tõuta Katrin Pulk 5 26.82 31.82 122.82
4 Fiona, Irwlend Flamingo, Nova Scotia retriiver Katri Aron 0 5.84 105.84 52.84

V5- OPEN agilityrada 1 (SL - väike maksi) V6- OPEN agilityrada 2 (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 0 17.05 17.05 113.05
2 Nullah, Glaginye Kynuna, Austraalia kelpie Tiina Kurs 10 0.00 110.00 31.10
Zi-zi, Victory Sweet Zizi, Bordercollie Edgar Lepik 0 0.00 200.00