5.-6.02.2022 SÄDE agilityvõistlus Vastse-Kuustes

A1 jumping 1 (mini) A1 jumping 2 (mini) A1 agility 1 (mini) A1 agility 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Cherry, Marvitholl Uvertyura, Shetlandi lambakoer Aleksandra Švaikovska 15 0.00 115.00 97.96
2 Säde , Flying Warriors Over the Moon, Väike puudel Stefi Praakli 15 0.00 215.00 73.49
Diva, Tsarevna Denoisette, Papillon Daisy Pae 0 0.00 400.00
4 Demi, Marvitholl Bright Fire, Shetlandi lambakoer Lidia Belyaeva 20 10.13 230.13 102.13
5 Šeila, DAME FORTUNE KETERA, Cairni terjer Vaida Šilvienė 10 23.50 333.50 73.50
6 Remy , Helandros Turn to Victory, Cavalier king charles spaniel Anne-Ly Kaarama 0 0.00 200.00 74.00
Taggie, Samsir Superbia, Inglise kokkerspanjel Lea Tummeleht 0 0.00 400.00
Stefi, Snowblues Camilla di Rossi, Jack russell terjer Triin Paap 0 38.00 400.00

A1 jumping 1 (midi) A1 jumping 2 (midi) A1 agility 1 (midi) A1 agility 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Bona, Bona, tõutu Inga Čerepovičiūtė 10 0.00 10.00 137.24
2 Nera, Marvitholl Glucose, Shetlandi lambakoer Lidia Belyaeva 15 0.00 15.00 124.21
3 Greisė, Ukanoja Alpine Grace, Parson russeli terrier Monika Verkelytė 15 0.00 115.00 89.51
4 Wifi, Dalylove Spicy Shakira, Manchester Terrier Egle Pesti 0 0.00 200.00 51.31
5 Teo, Marvitholl Great Gatsby, Shetlandi lambakoer Lidia Belyaeva 0 0.00 200.00 54.24
6 Mia, Bora dei Gioiosi Rubacuori, Romagna veekoer Angret Kang 30 0.00 230.00 82.50
7 Nasta, Vicway Lemon Drop, Shetlandi lambakoer Sarianna Pinola 0 0.00 300.00 25.33

A1 jumping 1 (maksi) A1 jumping 2 (maksi) A1 agility 1 (maksi) A1 agility 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Tont, Fire Rock Keeprunning, Bordercollie Juhan Raedov 25 0.00 125.00 94.50
2 Zuri, Azuri, Tõuta Mary Naber 30 0.00 130.00 111.47
3 Jim , Flying Warriors Universe Illumination, Bordercollie Jana Trepp 0 0.00 200.00 54.54
4 Cara, Fire Rock Keepsmiling, Bordercollie Kadi Saviauk 0 0.00 200.00 52.29
5 Sunny, Qualand Basha, Bordercollie Jelena Prošina 5 0.00 205.00 55.59
6 Uku, Wildgoldenaryat Ed Sheeran, Kuldne retriiver Lia Ilves 5 0.00 305.00 43.70
Kip, Mawlch Kip, Bordercollie Reiko Kolatsk 0 0.00 400.00
Minsk, Obrigado Sharm DeWelt, Vaaraokoer Laura-Liisa Heinoja 0 0.00 400.00
Yoko , Shadow of Aire Yoko, Bordercollie Alar Kivilo 0 0.00 400.00
10 Zirka, Be My Zirka from Extreme Team, Bordercollie Rita Annus 0 0.00 300.00 26.69
11 Ly, Toalmark Ly, Bordercollie Anastassia Tamm 5 0.00 305.00 23.53
12 Maiki, Maiki, Tõuta Helen Vaaks 15 6.81 321.81 54.81

A1 jumping 1 (XS - väike mini) A1 jumping 2 (XS - väike mini) A1 agility 1 (XS - väike mini) A1 agility 2 (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
Iiri , Red Soil's Cardamom, Kääbuspuudel Külli Maleva 0 0.00 400.00
2 Hanka, Bolboreta Hanka of Funtik, Papillon Tiina Ruus-Ruusa 0 0.00 100.00 116.25
3 Comanche, Volfrad Capable Ginger, Väike brabandi grifoon Darja Gerasimovitš 0 0.00 100.00 117.90
4 Frankie, Siimline's Zlatan, Papillon Annika Pärn 5 0.00 205.00 79.89
5 KAYA, Karmen de Mikalanira, Yorkshire'i terjer Tatjana Sabiun 5 0.20 205.20 94.40
6 DAIKI, Secret Midnight Paris Bella Vera, Yorkshire'i terjer Tatjana Sabiun 15 18.40 333.40 66.40

A1 jumping 1 (SL - väike maksi) A1 jumping 2 (SL - väike maksi) A1 agility 1 (SL - väike maksi) A1 agility 2 (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Nette, Karolegotto Nanette, Romagna veekoer Marit Kungla 40 0.00 40.00 122.86
2 Karbo, Irwlend Vägev Valdur, Nova Scotia retriiver Teele Sikka 20 11.61 131.61 147.47
3 Bibi, Be Different and Be Bright, Bordercollie Margit Luts 25 0.00 225.00 57.22
4 Lilu, Empire of fire Shining Star , Bordercollie Natalija Loginova 0 0.00 200.00 51.09

A0 jumping 1 (midi) A0 jumping 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Suss, Susla, Tõuta Helen Vaaks 0 0.00 0.00 58.44
2 Göran, Aureahof's I Shot The Sheriff, Saksa keskmine spits Nea Neva 5 0.00 5.00 46.42
3 Bennu, Wolfheart Uncle Ben, Foxterjer Viktoria Roosi 5 0.00 5.00 58.53
4 Boom, Boom Winwinners, Shetlandi lambakoer Ingrid Vaas 10 0.00 10.00 48.67
5 Messi, Grevik Flight Of Fancy, Staffordshire Bull Terrier Piret Matto 0 0.00 100.00 31.62
6 Troy, Oldywell Speedtail Troy, Parson russeli terrier Ivars Getiņš 5 0.00 105.00 22.80
Bessi, Blessing, Shetlandi lambakoer Anett Pullerits 0 0.00 200.00

A0 jumping 1 (maksi) A0 jumping 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Stemmy, Assai Aronja, Belgia lambakoer groenendael Piia Liisa Künnapas 20 0.00 20.00 49.74
Lona, Toalmark Lona, Bordercollie Eva Orav 0 0.00 200.00
Emily, Emily, tõutu Steven Pärk 0 0.00 200.00

A0 jumping 1 (XS - väike mini) A0 jumping 2 (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Ebony, Ebony Puella Natus Commodi, Yorkshire'i terjer Tatjana Sabiun 5 0.00 5.00 56.80

A0 jumping 1 (SL - väike maksi) A0 jumping 2 (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Iggy, Minimark Brooklyn Bridge, Ameerika väike lambakoer Agnes Blank 10 0.00 10.00 66.91
Sally, BAD NEWS BARBIE SETR BULL, Bullterjer Ave Zäuram 0 0.00 200.00

A0 jumping 1 (mini) A0 jumping 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Pērle, Pearl of Black Sea, Shoti terjer Kristine Pavlovska 0 0.00 0.00 53.81
2 Bonnie, Blue Sirius Make A Memory, Welsh Corgi Cardigan Margit Mikk 0 0.00 0.00 60.85
3 Pico, White Coastal Pinoccio, Papillon Johanna Teppan 5 0.00 105.00 33.42

A2 agility 1 (mini) A2 agility 2 (mini) A2 jumping 1 (mini) A2 jumping 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Adamin, Zicere Agile Adamin, Shetlandi lambakoer Taavi Vaino 5 0.00 5.00 133.78
2 Piiksu, Siimline's Pirate Princess, Papillon Triin Tammsalu 15 2.12 17.12 171.56
3 Kuperis, CARNATION KETERA, Cairni terjer Vaida Šilvienė 25 0.00 125.00 102.39
4 Michka, OSMININE'S MORNING MOON, kääbusspits Kaiu Guk 5 27.26 132.26 155.26

A2 agility 1 (midi) A2 agility 2 (midi) A2 jumping 1 (midi) A2 jumping 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Szikra, Nyírségfia Betyár Szikra, Mudi Kaie Laas 10 0.00 10.00 140.92
2 Minsoo, Amigo from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Dovilė Blažinauskaitė 5 0.00 105.00 89.15
3 Taki, Flyland Instant Smile, Shetlandi lambakoer Svetlana Rosenkron 5 0.00 205.00 70.15
4 Firi, Extreme Fireball Te Salutant, Austraalia kelpie Kriste Kosseson 25 0.00 225.00 66.15
5 Tess , Wildfinn Testarossa, Romagna veekoer Karoliina Kansi 0 0.00 300.00 29.45

A2 agility 1 (maksi) A2 agility 2 (maksi) A2 jumping 1 (maksi) A2 jumping 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Geps , Flyland Cheetah, Bordercollie Inga Jarv 10 0.00 110.00 86.13
2 Raito, Dragon Roar Scigajac Wiatr, Bordercollie Kaisa Tamm 15 0.00 215.00 62.22
3 Bruno, Xehvelin Bibbedi-Bobbedi-Boo, Austraalia lambakoer Anette Kull 15 2.11 217.11 89.41
Xelin, Xelin Ipel, Saksa lambakoer Merike Rahnik 0 0.00 400.00
Rude, Starsofmars bayly's beads, Austraalia kelpie Laima Statutaite 0 0.00 400.00
6 Tess , Dessi Sweet Love, Iiri setter Liina Kümnik 10 0.00 210.00 79.05
7 Eva, Meiepere There's Only Love, Kuldne retriiver Angret Kang 5 3.03 208.03 86.55

A2 agility 1 (XS - väike mini) A2 agility 2 (XS - väike mini) A2 jumping 1 (XS - väike mini) A2 jumping 2 (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Janis, Armirelli Hot Date, Austraalia terjer Ingrid Sats 20 0.00 120.00 99.65
2 Pomelo, E´ Pomelo Black Choko, Tõuta Grettel Mirell Kutsar 0 0.85 100.85 133.40

A2 agility 1 (SL - väike maksi) A2 agility 2 (SL - väike maksi) A2 jumping 1 (SL - väike maksi) A2 jumping 2 (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Indi, Flyland Indiana Jones, Shetlandi lambakoer Karmen Tigas 5 0.00 5.00 129.88
2 Bran, Firework Hill My Bran, Bordercollie Sirje Tammsalu 0 0.00 100.00 82.58
3 Unica, Bimbik's Unica, Inglise springerspanjel Terje Sepp 5 0.00 205.00 64.82
Gala, Galactic Power Quick Angel, Bordercollie Merika Laid 0 0.00 400.00
5 Jazz, Jazz, Tõuta Vaaks Helen 10 0.00 110.00 99.00
6 Rieha, Tya Happiness from Paradise Falls, Bordercollie Siiri Saukko 5 0.00 205.00 63.27
7 Volli, Windwarrior’s Finn Fever, Austraalia karjakoer Dagni-Alice Viidu 5 0.00 205.00 64.87

A3 jumping 1 (mini) A3 jumping 2 (mini) A3 agility 1 (mini) A3 agility 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 0.00 158.07
2 Afina, Amberynlea Golden Wishes, Welsh Corgi Pembroke Aleksandr Borisov 15 0.00 15.00 160.41
3 Mirka , Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 15 0.00 15.00 171.83
4 Jackie, Brie One In A Million, Tõuta Piret Pärl 0 0.00 100.00 110.16
5 Sofi, Sofi, Tõuta Helena Takel 0 48.00 100.00 137.81
6 Sky, Jack'n'Joy Laser Dot, Jack russell terjer Alina Sadovska 0 55.00 100.00 124.84
7 Kratt, Ability Black Ocean, Shetlandi lambakoer Triin Tammsalu 15 55.00 115.00 134.33
8 Nante, Danaini Baron de Nantes, Papillon Kamilla Alma Vilderson 0 0.00 200.00 76.75
9 Davis, Scandyline Ocean of Love, Shetlandi lambakoer Taissia 0 48.00 300.00 41.17
10 Berke, Berkelia an Fire Rock vom Elbrubin, Papillon Mariann Rebane 20 55.00 220.00 89.28
11 Tara, Tiara Gamtos Harmonija, Kääbuspuudel Arta Veisa 0 0.00 300.00 36.72
12 Kiss, Aucanada Adrenaline Boost, Shetlandi lambakoer Marje Piiroja 0 0.00 100.00 120.12

A3 jumping 1 (midi) A3 jumping 2 (midi) A3 agility 1 (midi) A3 agility 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Zemi, Lizzira's Athletic Zafirah, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 0 0.00 0.00 144.56
2 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 5 0.00 5.00 141.33
3 Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 0 0.00 100.00 106.52
4 Ronja, Irhaberki Ronja, Mudi Elen Kivi-Paju 5 0.00 105.00 106.54
5 Nemo, Shavian Take Me As I Am, Inglise kokkerspanjel Maisa Heikkinen 0 0.00 200.00 85.50
6 Jetta, Karolegotto Josetta, Romagna veekoer Karoliina Kansi 5 0.00 205.00 74.14
7 Kusti, Ability Black Jumper, Shetlandi lambakoer Eliise Põder 15 0.00 215.00 89.61
8 Mega, Ability Black Omega, Shetlandi lambakoer Katariina Põder 0 48.00 300.00 35.46

A3 jumping 1 (maksi) A3 jumping 2 (maksi) A3 agility 1 (maksi) A3 agility 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Uma, Follow the leader Queen of hearts, Bordercollie Natalja Garastsenko 5 0.00 5.00 150.84
2 Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 15 0.00 15.00 140.00
3 Nete, Fire Rock Inspire, Bordercollie Triin Jaaniste 5 0.00 105.00 100.52
4 Danger, Born To Win Warrior Danger, Sveitsi valge lambakoer Mari Mangusson 10 0.00 110.00 125.77
5 Tyron, Fair Helloiz Diamond, Bordercollie Kadi Karu 55 0.00 155.00 118.38
6 Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 5 0.00 205.00 64.31
7 Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 0 0.00 300.00 31.86

A3 jumping 1 (XS - väike mini) A3 jumping 2 (XS - väike mini) A3 agility 1 (XS - väike mini) A3 agility 2 (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

A3 jumping 1 (SL - väike maksi) A3 jumping 2 (SL - väike maksi) A3 agility 1 (SL - väike maksi) A3 agility 2 (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Minni , Peak River So Lovely Minni, Austraalia lambakoer Anar Park 15 0.00 15.00 155.61
2 Piki, Toberoi Birch, Bordercollie Stefi Praakli 20 0.00 120.00 128.38
3 Enzo, Enzo Hendl, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 48.00 200.00 85.47
4 Mimi, Karolegotto Kumquat, Romagna veekoer Karoliina Kansi 10 48.00 210.00 80.03
5 Nullah, Glaginye Kynuna, Austraalia kelpie Tiina Kurs 15 0.00 215.00 77.39
6 Shelby, Dark Side Legion Catori Gamora, Austraalia kelpie Birgit Piho 20 0.00 220.00 86.46
O, Orome du Mourioche, Pürenee lambakoer Tiina Teng-Tamme 0 48.00 400.00