13.12.2014 Maardu eksam ja mitteametlikud võistlused A0 ja Open

A0 -V1 hüpperada (mini) A0 -V2 hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Piksel, Hermes Jūros Šypsenelė, Kääbuspinšer Genno Aug 0 0.00 0.00
2 Laura, Laura, Tõuta Marju Mikkel 0 0.00 0.00
3 Flaffi, Favorite Class Madam, tõutu Liisi Vilba 0 0.00 0.00
4 Morris, Royal Fantasy Up To Wild Comet, Cavalier king charles spaniel Kaire Kala 0 0.00 0.00
5 Monja, Afrodita Soldi Diamond, Brüsseli grifoon Marika Volodtsenko 0 0.00 0.00
6 Rik, Lohusalu Frederika, jack russell'i terjer Epp Keevallik 0 0.00 0.00
7 Fidzi, Silvery Blu Fairytale, Shetlandi lambakoer Eve Hõbemets 0 0.00 0.00
8 Gäby, My Glamorous Stefany Gabriella, Yorkshire'i terjer Jaana Järsk 5 0.00 5.00
Brem, It`Sverana Premira, Väike brabandi grifoon Elen Koiduste 0 0.00 200.00
Rufus, Armirelli Funny or Fact, Austraalia terjer Rita Annus 0 0.00 200.00
Berrett, Big Stone Berrett, Cairni terjer Grete Melina Uusman 0 0.00 200.00

A0 -V1 hüpperada (midi) A0 -V2 hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Baily, White Coastal Little Blue Estara, Shetlandi lambakoer Heiko Saava 0 0.00 0.00
2 Tsha Tsha, Silvery Blu Tsharly, Shetlandi lambakoer Birgit Killandi 15 0.00 15.00
3 Lotta , Ak Mil Vista Licence to Live, Welsh terjer Kaijo Haavistu 0 0.00 100.00
4 Grete, Ak Mil Vista License To Love, Welsh terjer Aivar Toms 0 0.00 100.00
5 Lili, Solebas Elixir Of The Life, Basenji Kristi Tilk 0 0.00 100.00
6 Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 15 0.00 115.00
Krahv, Ak Mil Vista License To Lark, Welsh terjer Raivo Päts 0 0.00 200.00

A0 -V1 hüpperada (maksi) A0 -V2 hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 0 0.00 0.00
2 Pätu, Fest Kiefer Patricia, Saksa lambakoer Sirkka-Leena Nurmse 0 0.00 0.00
3 Flo, Sundowner`s Flower Power, gordoni setter Helis Manninen 0 0.00 0.00
4 Mika, Gammurabi Very Amikabl Viper, Suursnautser Jelena Dolski 0 0.00 0.00
5 Poko, Peak River Roses and Dreams Poker, Austraalia lambakoer Aet Kiivet 0 0.00 0.00
6 Kino, Propwash Cinema Verite, Austraalia lambakoer Mari Valgma 0 0.00 0.00
7 Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 10 0.00 10.00
8 Boss, White Coastal Little Blue Moonstone, Shetlandi lambakoer Tatjana Ponomarenko 0 0.00 100.00
9 Romi , Smiling Snowball April's Romance, Samojeedi koer Kai Pitk 0 0.00 100.00
10 Mirka, Martinas Mercuria, Suur puudel Elina Lasseron 0 0.00 100.00
11 Rita, I´m Terra Antyda Amazing, Kuldne retriiver Susanna Metsla 0 0.00 100.00
Nero, Denola Baltazar Brown Raniero, Dalmaatsia koer Eve Aavik 0 0.00 200.00

A1 - V1 Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
Mossu, Karjapeni Hr Mooses, Väike brabandi grifoon Lil Kuuli 0 0.00 100.00
Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 0 0.00 100.00
Pita, Mia, Jack russell terjer Marit Altmets 0 0.00 100.00

A1 - V1 Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Bosse, Bearded Angels Bosse, Kääbussnautser Agne Lund 0 6.91 6.91
Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 0 0.00 100.00
Sipsu, Solebas Bright Spirit, Basenji Kristi Tilk 0 0.00 100.00

A1 - V1 Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
Tiko, Mainspring Tiko, Bordercollie Ene Ojassalu 0 0.00 100.00
Murr, Estrellest Kurimuri Sulli, Saksa lambakoer Siima Tiitus 0 0.00 100.00

Open - V1 agilityrada (mini) Open - V2 agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Lill, Wonder Babe of Happytails, Welsh terjer Tiina Jürjo 0 0.00 0.00
2 Berta, Lexberry's Soprano Girl Coffee, Jack russell terjer Külliki Vain 10 2.84 12.84
3 Jasper, Jasper, Tõuta Paul Urbel 10 6.09 16.09
4 Dessi, Phoenix Emeror Deshima Dona Sol, norwich terrier Siiri Ernesaks 5 25.94 30.94
5 Caesar, Päiksekiir Caesar, Kääbuspinšer Kairi Timusk 0 0.00 100.00
6 Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 0 0.00 100.00
7 Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 5 0.00 105.00
8 Minku, Flyland Running Squirrel, Shetlandi lambakoer Maarja Haljasmäe 10 0.00 110.00
Pätrik, Just Patrick v. Statum, jack russell'i terjer Epp Keevallik 0 0.00 200.00
Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 0 0.00 200.00

Open - V1 agilityrada (midi) Open - V2 agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Njusha, Arabella, Tõuta Olga Nasibullina 0 0.00 0.00
2 Fanja, Fanja Dog Florian, Inglise kokkerspanjel Marite Jashko 0 3.13 3.13
3 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 5 0.00 5.00
4 Tessy, Väle Sitikas Triinu, beagle Kristin Puusepp 5 0.00 5.00
5 Thor, Mooncraft's As You Like, staffordshire'i bullterjer Jelena Marzaljuk 10 0.00 110.00
Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 0 0.00 200.00
Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 0 0.00 200.00
Pipi, Pipi, Tõuta Piret Teng 0 0.00 200.00
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 0 0.00 200.00
Küpsis, Love Legacy Bonzer Biscuit, beagle Katrin Keert 0 0.00 200.00

Open - V1 agilityrada (maksi) Open - V2 agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Alvin, Alvin Brian, Tai ridgeback Andrei Vanderflit 0 0.00 0.00
2 Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 5 0.00 5.00
3 Tuffy, Never Never Land G'Whirlaway, Bordercollie Alar Kivilo 10 0.00 10.00
4 Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 10 0.00 10.00
5 Daichi, Daichi Yule Yogi, Akita Natalja Prokofjeva 15 2.34 17.34
6 Yuki, Yuki, Tõuta Saara Vällik 0 0.00 100.00
7 Kira, Shellkit Saga of Disa, Airedale'i terjer Asja Kremljakova 0 0.00 100.00
8 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 5 0.00 105.00
9 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 5 0.00 105.00
10 Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 10 0.00 110.00
11 Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 15 0.00 115.00
12 Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 15 0.00 115.00
13 Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 20 0.00 120.00
14 Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 20 0.00 120.00
Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 0 0.00 200.00
Rush, Follow the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Konstantin Dolski 0 0.00 200.00
Murr, Estrellest Kurimuri Sulli, Saksa lambakoer Siima Tiitus 0 0.00 200.00
Otto, Hippuliinan Kaukomieli, Habecollie Anneli Kass 0 0.00 200.00

A1 - V2 Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Mossu, Karjapeni Hr Mooses, Väike brabandi grifoon Lil Kuuli 0 0.00 0.00
Des, Party Nonstop Desire, Parson russeli terrier Juri Lunjov 0 0.00 100.00
Pita, Mia, Jack russell terjer Marit Altmets 0 0.00 100.00

A1 - V2 Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Bosse, Bearded Angels Bosse, Kääbussnautser Agne Lund 10 14.31 24.31
2 Sipsu, Solebas Bright Spirit, Basenji Kristi Tilk 10 33.94 43.94
Seva, Scandyline Elegant Gentleman, Shetlandi lambakoer Jelena Virro 0 0.00 100.00

A1 - V2 Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Murr, Estrellest Kurimuri Sulli, Saksa lambakoer Siima Tiitus 15 1.31 16.31
Tiko, Mainspring Tiko, Bordercollie Ene Ojassalu 0 0.00 100.00

A2 - V1 Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
Muha, Pti Piter Fly Dream for Volfrad, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 0 0.00 100.00
Anna, Helandros Artifact of Annie, cavalier king charles spanjel Kerli Reintamm 0 0.00 100.00

A2 - V1 Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 0 0.00 100.00

A2 - V1 Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 10 0.00 10.00
Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 0 0.00 100.00
Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 0 0.00 100.00
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 0.00 100.00
Otto, Hippuliinan Kaukomieli, Habecollie Anneli Kass 0 0.00 100.00
Dobby, Flyland Black Blizzard, Bordercollie Maarja Haljasmäe 0 0.00 100.00

A2 - V2 Agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
Mumm, Krumme Furche Cucaracha, Kromfohrlandi koer Epp Keevallik 0 0.00 100.00

A2 - V2 Agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 10 0.00 10.00
2 Rei, Champion Camus Formule, Belgia lambakoer groenendael Viktoria Jazõkova 15 0.00 15.00
3 Sarah, Eye Candy Cinnamon Queen, Briard Kai Pitk 15 8.53 23.53
Hacker, Flying Paws Sniff My Dust, Bordercollie Sirje Tammsalu 0 0.00 100.00
Otto, Hippuliinan Kaukomieli, Habecollie Anneli Kass 0 0.00 100.00
Dobby, Flyland Black Blizzard, Bordercollie Maarja Haljasmäe 0 0.00 100.00

A2 - V2 Agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Anna, Helandros Artifact of Annie, cavalier king charles spanjel Kerli Reintamm 0 10.38 10.38
Muha, Pti Piter Fly Dream for Volfrad, Väike brabandi grifoon Natalia Tabujeva 0 0.00 100.00