15.01.2022 mitteametlik agilityvõistlus Pärnus A0 ja OPEN klassile

V1- hüpperada A0 (mini) V2- hüpperada A0 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Rebel, Rebel, Tõuta Keity Liivakivi 0 0.00 0.00 47.50
2 Pontus, Milbu Quantas, Cavalier king charles spaniel Lisette Rohtla 0 0.00 0.00 52.61
3 Kafka, Hunter Buffalo Bill from Valhalos Sargas, Welsh Corgi Pembroke Külli Siimon 5 0.00 105.00 19.46

V1- hüpperada A0 (maksi) V2- hüpperada A0 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Sarah, Aussenhaus Wyanet, Saksa lambakoer Anna-Kaia Kikkas 0 0.00 0.00 48.78
2 Katniss, Empire of Fire Swift Katniss, Bordercollie Karīna Grigore 5 0.00 5.00 36.48
3 Stemmy, Assai Aronja, Belgia lambakoer groenendael Piia Liisa Künnapas 10 0.00 10.00 42.64
4 Sonja, Kontrastas Insta Insomnia, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 10 0.00 110.00 21.30

V1- hüpperada A0 (XS - väike mini) V2- hüpperada A0 (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Elli, Elli, Tõuta Lele Grünberg 10 4.80 14.80 62.91
2 Scooby, Scooby, Tõuta Kristi Järve 5 16.02 21.02 75.02

V3- OPEN hüpperada 1 (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V1- hüpperada A0 (midi) V1- hüpperada A0 (SL - väike maksi) V2- hüpperada A0 (midi) V2- hüpperada A0 (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Smuuti, Ascendant Reckless Constellation of Athletic Power, Inglise kokkerspanjel Maarja Padari-Kallit 5 0.00 5.00 41.28
2 Haiku, Haiku, beagle Lele Grünberg 5 0.00 5.00 45.94
3 Noora, ElNoora, Labradori retriiver Avo Ruut 5 0.31 5.31 55.96

V4- OPEN hüpperada 2 (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V5- OPEN agilityrada 1 (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V3- OPEN hüpperada 1 (midi) V4- OPEN hüpperada 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 0 0.00 0.00 62.91
2 Zemi, Lizzira's Athletic Zafirah, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 0 0.00 0.00 70.25
3 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 5 0.00 5.00 69.24
4 Szikra, Nyírségfia Betyár Szikra, Mudi Kaie Laas 5 0.00 105.00 36.13
5 Sessi, Flyland Double Success, Shetlandi lambakoer Piret Eriste 5 0.00 105.00 39.33
Nomy, Cerunnos Jackpot, Inglise kokkerspanjel Triine Piirsalu 0 0.00 200.00
7 Toby, Kilimanjaro de l’Almozara, Hispaania veekoer Julija Kostecka 0 0.00 100.00 31.63

V3- OPEN hüpperada 1 (maksi) V4- OPEN hüpperada 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 0 0.00 0.00 64.09
2 Fiona, Irwlend Flamingo, Nova Scotia retriiver Katri Aron 15 22.23 37.23 102.70
3 Kay, Kay Black Emerald , Tõuta Katrin Pulk 10 29.36 39.36 109.83
4 Kleer, Estrellest Chic Clear, Saksa lambakoer Erik Mäesep 0 0.00 100.00 40.27
Danger, Born To Win Warrior Danger, Sveitsi valge lambakoer Mari Mangusson 0 0.00 200.00
Fellu, Felicia, Tõuta Katri Aron 0 0.00 200.00
Ravenna, Ingardia Ravenna , Bordercollie Agita Plakoše 0 0.00 200.00

V3- OPEN hüpperada 1 (SL - väike maksi) V4- OPEN hüpperada 2 (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 0 40.34 40.34 120.81
2 Lilu, Empire of fire Shining Star , Bordercollie Natalija Loginova 0 0.00 100.00 31.56
3 Freya, Breuddwyd Firesoul Princess, Welshi Springerspanjel Kati Elvelt 0 5.90 105.90 45.37
Nullah, Glaginye Kynuna, Austraalia kelpie Tiina Kurs 0 0.00 200.00
Zi-zi, Victory Sweet Zizi, Bordercollie Edgar Lepik 0 0.00 200.00
Niki , Fire Rock Irresistible, Bordercollie Grete Tähiste 0 0.00 200.00
Bran, Firework Hill My Bran, Bordercollie Sirje Tammsalu 0 0.00 200.00

V6- OPEN agilityrada 2 (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

V3- OPEN hüpperada 1 (mini) V4- OPEN hüpperada 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 0 0.00 0.00 68.92
2 Kratt, Ability Black Ocean, Shetlandi lambakoer Triin Tammsalu 0 0.00 0.00 77.58
3 Jesse, White Coastal Little Bluepearl, Shetlandi lambakoer Ede Brand 15 23.65 38.65 104.12
4 Jacklyn, Dorsdorf Jafreya, Jack russell terjer Piret Lohberg 0 0.00 100.00 36.95
5 Grummi, Glorentin Grumber White Galanthus, West highland white terjer Anu Helemäe 0 16.12 116.12 55.59

V5- OPEN agilityrada 1 (mini) V6- OPEN agilityrada 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Jesse, White Coastal Little Bluepearl, Shetlandi lambakoer Ede Brand 5 19.10 24.10 110.10
2 Grummi, Glorentin Grumber White Galanthus, West highland white terjer Anu Helemäe 0 50.52 50.52 141.52
3 Jacklyn, Dorsdorf Jafreya, Jack russell terjer Piret Lohberg 0 0.00 100.00 38.46
4 Kratt, Ability Black Ocean, Shetlandi lambakoer Triin Tammsalu 0 0.12 100.12 41.12
5 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 5 0.00 105.00 35.29

V5- OPEN agilityrada 1 (midi) V6- OPEN agilityrada 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Toby, Kilimanjaro de l’Almozara, Hispaania veekoer Julija Kostecka 0 0.00 0.00 71.79
2 Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 0 0.00 0.00 72.63
3 Nomy, Cerunnos Jackpot, Inglise kokkerspanjel Triine Piirsalu 0 0.00 0.00 72.76
4 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 0 0.00 0.00 75.00
5 Zemi, Lizzira's Athletic Zafirah, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 0 0.00 0.00 87.10
6 Sessi, Flyland Double Success, Shetlandi lambakoer Piret Eriste 0 0.00 100.00 39.16
Szikra, Nyírségfia Betyár Szikra, Mudi Kaie Laas 0 0.00 200.00

V5- OPEN agilityrada 1 (maksi) V6- OPEN agilityrada 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 5 0.00 5.00 81.22
2 Kay, Kay Black Emerald , Tõuta Katrin Pulk 5 38.25 43.25 129.25
3 Danger, Born To Win Warrior Danger, Sveitsi valge lambakoer Mari Mangusson 0 0.00 100.00 40.86
4 Fiona, Irwlend Flamingo, Nova Scotia retriiver Katri Aron 10 0.00 110.00 40.73
Kleer, Estrellest Chic Clear, Saksa lambakoer Erik Mäesep 0 0.00 200.00
Ravenna, Ingardia Ravenna , Bordercollie Agita Plakoše 0 0.00 200.00

V5- OPEN agilityrada 1 (SL - väike maksi) V6- OPEN agilityrada 2 (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Zi-zi, Victory Sweet Zizi, Bordercollie Edgar Lepik 10 0.00 10.00 87.64
2 Freya, Breuddwyd Firesoul Princess, Welshi Springerspanjel Kati Elvelt 0 13.60 13.60 104.60
3 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 0 24.82 24.82 115.82
4 Nullah, Glaginye Kynuna, Austraalia kelpie Tiina Kurs 0 41.00 100.00 40.11
Bran, Firework Hill My Bran, Bordercollie Sirje Tammsalu 0 0.00 200.00