22-23.01.2022 Agility Arenguselts võistlused Vastse-Kuustes

A0 1.rada (mini) A0 2.rada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Pērle, Pearl of Black Sea, Shoti terjer Kristine Pavlovska 0 0.00 0.00 61.76

A0 1.rada (midi) A0 2.rada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Taggie, Samsir Superbia, Inglise kokkerspanjel Lea Tummeleht 0 0.00 0.00 44.27
2 Flicka, Mershely Little Fleur, Shetlandi lambakoer Moona Õunmaa 5 0.00 105.00 27.07

A0 1.rada (maksi) A0 2.rada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Lexus, Fire Rock Limitless Power, Bordercollie Lisa Marie Mölder 20 0.00 120.00 28.15

A0 1.rada (XS - väike mini) A0 1.rada (SL - väike maksi) A0 2.rada (XS - väike mini) A0 2.rada (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

A2 Jumping (midi) A2 Agility 1. (midi) A2 Agility 2. (midi) A2 Agility 3. (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Minsoo, Amigo from Sielos Draugas, Shetlandi lambakoer Dovilė Blažinauskaitė 0 0.00 0.00 141.06
2 Taki, Flyland Instant Smile, Shetlandi lambakoer Svetlana Rosenkron 5 0.00 105.00 126.48
3 Felö, Csudacifra Felhö, Mudi Mia Põder 15 0.00 115.00 114.14
4 Mystic, Stupor Mundi Mystic Braveheart, Itaalia väikehurt Hetty Nõmmann 10 0.00 210.00 85.68
5 Firi, Extreme Fireball Te Salutant, Austraalia kelpie Kriste Kosseson 30 0.00 230.00 78.24
6 Froyg , Lafroyg Willa Mora , Pürenee lambakoer Darius Kanapeckas 0 0.00 300.00 30.69
7 Szikra, Nyírségfia Betyár Szikra, Mudi Kaie Laas 0 0.00 300.00 35.83

A2 Jumping (maksi) A2 Agility 1. (maksi) A2 Agility 2. (maksi) A2 Agility 3. (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Teele, Smart Connection Ficentina, Suur puudel Elina Lasseron 5 0.00 105.00 125.12
2 Tess , Dessi Sweet Love, Iiri setter Liina Kümnik 10 0.66 110.66 143.04
3 Sella, Axella The Magic Of Surprise, Bordercollie Monika Kiho 20 0.00 120.00 122.60
4 Ara , Night Arrow Alfa Fortuna, Bordercollie Vytautas Guobys 20 0.00 220.00 72.67
5 Xelin, Xelin Ipel, Saksa lambakoer Merike Rahnik 20 0.00 220.00 84.65
6 Velvet, Tyutelka fantazia, Weimaraner Inta Žaldokaitė 0 0.00 300.00 36.28

A2 Jumping (SL - väike maksi) A2 Agility 1. (SL - väike maksi) A2 Agility 2. (SL - väike maksi) A2 Agility 3. (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Phoebe, Bimbik’s Phoebe, Inglise springerspanjel Stefani Jakuš 20 0.00 20.00 164.63
2 Shelby, Dark Side Legion Catori Gamora, Austraalia kelpie Birgit Piho 10 0.00 110.00 116.04
3 Indi, Flyland Indiana Jones, Shetlandi lambakoer Karmen Tigas 10 0.00 110.00 125.95
4 Zippy, Misty Highland Just Zippy, Bordercollie Rasa Vaščilienė 15 0.00 115.00 100.07
5 Jazz, Jazz, Tõuta Vaaks Helen 20 0.00 120.00 123.65
6 Unica, Bimbik's Unica, Inglise springerspanjel Terje Sepp 20 0.00 220.00 95.49
7 Emmi , Emmi, Tõuta Inge Ringmets 5 0.00 205.00 78.80

A3 Agility 1. (midi) A3 Agility 2. (midi) A3 Jumping 1 (midi) A3 Jumping 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 0 0.00 0.00 146.39
2 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbrasko 5 0.00 5.00 164.91
3 Ronja, Irhaberki Ronja, Mudi Elen Kivi-Paju 0 0.00 100.00 102.42
4 Sannu, Elbar`s Golden Sunrise, Shetlandi lambakoer Aila Laht 25 10.60 235.60 104.79
5 Nomy, Cerunnos Jackpot, Inglise kokkerspanjel Triine Piirsalu 0 0.00 300.00 38.26
6 Zinni, WandaPesa Pina Colada Zinnia Zelda, Shetlandi lambakoer Tuuli Vaino 0 0.00 300.00 42.75
Fibi, Ula Gintarinė Sala, Shetlandi lambakoer Asta Šimkonienė 0 0.00 400.00
8 Toby, Kilimanjaro de l’Almozara, Hispaania veekoer Julija Kostecka 10 0.00 110.00 110.90
9 Dona, Primadona du Pic de Pioulou, Pürenee lambakoer Rasa Vasciliene 5 0.00 205.00 84.62
10 Chi , Serious Helper Forest Land Chilabo, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 15 0.00 215.00 89.20
11 Vanie, Vanille de la Vallee du Mouton, Pürenee lambakoer Piret Kannike 5 0.00 205.00 75.67
12 Funny, Silvery Blu Funny Boy, Shetlandi lambakoer Meiri Soon 5 0.00 305.00 43.19
13 Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 0 0.00 300.00 37.63

A3 Agility 1. (maksi) A3 Agility 2. (maksi) A3 Jumping 1 (maksi) A3 Jumping 2 (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 5 0.00 5.00 144.29
2 Nete, Fire Rock Inspire, Bordercollie Triin Jaaniste 25 0.00 25.00 148.30
3 Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 5 0.00 105.00 107.06
4 Danger, Born To Win Warrior Danger, Sveitsi valge lambakoer Mari Mangusson 20 0.00 120.00 121.91
5 Dex, Fair Helloiz Derecho , Bordercollie Marta Miil 40 0.00 140.00 119.17
6 Blaze, Empire of Fire Blaze Away, Bordercollie Merit Rahnik 5 0.00 305.00 43.69
7 Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 10 0.00 310.00 39.84
8 Azis, Pitonas Gera Nuotaika, Belgia lambakoer malinois Rasa Vasciliene 10 0.00 210.00 75.52
Shori, Flyland Crazy Cinnamon, Bordercollie Jekaterina Akimova 0 0.00 400.00

A3 Agility 1. (SL - väike maksi) A3 Agility 2. (SL - väike maksi) A3 Jumping 1 (SL - väike maksi) A3 Jumping 2 (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Piki, Toberoi Birch, Bordercollie Stefi Praakli 20 2.67 122.67 121.83
2 O, Orome du Mourioche, Pürenee lambakoer Tiina Teng-Tamme 10 0.00 210.00 72.43
3 Nirk , Piggyland's Black Swan , Bordercollie Ege Taliaru 15 0.00 215.00 72.36
Zika, Lagūna Compliment Kalnarūtė, Austraalia lambakoer Asta Šimkonienė 0 0.00 400.00
Gitta , Piggyland's Up To Speed Dollie, Bordercollie Ege Taliaru 0 0.00 400.00

A0 1.rada (mini) A0 2.rada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Odri, Adrenaline Shake Solibrae, Jaapani špits Jelena Prošina 5 0.00 5.00 45.33
2 Spike, Simon Artua Sunshine Bliss , Papillon Jekaterina Gordejeva 5 0.00 5.00 61.73
3 Ņuša, Eļ Pride Ņuša, Pikakarvaline taks Vjačeslavs Čiževskis 5 0.00 5.00 67.27

A0 1.rada (midi) A0 2.rada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Suss, Susla, Tõuta Helen Vaaks 0 0.00 0.00 50.86
2 Bennu, Wolfheart Uncle Ben, Foxterjer Viktoria Roosi 5 0.00 105.00 25.18

A0 1.rada (maksi) A0 2.rada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Mickey Mouse, Dark Rider Koryfej, Shetlandi lambakoer Svetlana Prokopenko 15 0.00 15.00 51.76

A2 Jumping (mini) A2 Jumping (XS - väike mini) A2 Agility 1. (mini) A2 Agility 1. (XS - väike mini) A2 Agility 2. (mini) A2 Agility 2. (XS - väike mini) A2 Agility 3. (mini) A2 Agility 3. (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Adamin, Zicere Agile Adamin, Shetlandi lambakoer Taavi Vaino 35 0.00 35.00 171.65
2 Kuperis, CARNATION KETERA, Cairni terjer Vaida Šilvienė 15 0.00 115.00 121.16
3 Michka, OSMININE'S MORNING MOON, kääbusspits Kaiu Guk 5 10.82 115.82 178.11
4 Nika , Apple Seed from Land of Tethys, Borderterjer Marina Laaneväli 0 0.00 200.00 82.88
5 Fabio, Baltic Toy Star Fabio, Papillon Marleen Emilie Vilderson 0 0.00 300.00 41.82
6 Janis, Armirelli Hot Date, Austraalia terjer Ingrid Sats 10 0.00 310.00 44.02
Messi, Elbar’s Blue Versailles, Shetlandi lambakoer Kadri Rohtmets 0 0.00 400.00

A3 Jumping (midi) A3 Agility 1. (midi) A3 Agility 2. (midi) A3 Agility 3. (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 10 0.00 10.00 161.03
2 Nomy, Cerunnos Jackpot, Inglise kokkerspanjel Triine Piirsalu 0 0.00 100.00 116.19
3 Zemi, Lizzira's Athletic Zafirah, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 0 0.00 100.00 118.98
4 Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 5 0.00 105.00 110.10
5 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 10 0.00 110.00 123.82
6 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbrasko 10 0.00 110.00 136.20
7 Zinni, WandaPesa Pina Colada Zinnia Zelda, Shetlandi lambakoer Tuuli Vaino 0 0.00 300.00 46.80
Fibi, Ula Gintarinė Sala, Shetlandi lambakoer Asta Šimkonienė 0 0.00 400.00
Toby, Kilimanjaro de l’Almozara, Hispaania veekoer Julija Kostecka 0 0.00 400.00
Vanie, Vanille de la Vallee du Mouton, Pürenee lambakoer Piret Kannike 0 0.00 400.00
11 Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 0 0.00 300.00 45.23

A1 Agility 1. (midi) A1 Agility 2. (midi) A1 Jumping 1 (midi) A1 Jumping 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 HARVJI, Harvy Black Wonder, Shetlandi lambakoer Tatjana Saboha 25 10.76 235.76 103.76
2 Smuuti, Ascendant Reckless Constellation of Athletic Power, Inglise kokkerspanjel Maarja Padari-Kallit 5 0.00 205.00 61.00

A3 Agility 1. (mini) A3 Agility 1. (XS - väike mini) A3 Agility 2. (mini) A3 Agility 2. (XS - väike mini) A3 Jumping 1 (mini) A3 Jumping 1 (XS - väike mini) A3 Jumping 2 (mini) A3 Jumping 2 (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Beam, Bruno, Jack russell terjer Andrei Gaidunko 10 0.00 10.00 174.35
2 Mirka , Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 15 0.00 15.00 167.63
3 Pähkel, As'Gunapal Be Happy Springflower, Bostoni terjer Maarja Padari-Kallit 25 0.00 25.00 182.51
4 Ace, Mile Runners’ Absolute Ace, Shetlandi lambakoer Marta Miil 0 0.00 100.00 110.94
5 Reina, Irhaberki Reina, Mudi Elita Umbrasko 5 0.00 105.00 103.12
6 Lili, Kerek-Ful Liilia, Pumi Monika Adamson 20 0.00 120.00 128.93
7 Nante, Danaini Baron de Nantes, Papillon Kamilla Alma Vilderson 0 0.00 200.00 69.25
8 Afina, Amberynlea Golden Wishes, Welsh Corgi Pembroke Aleksandr Borisov 15 0.00 215.00 103.47
Tara, Tiara Gamtos Harmonija, Kääbuspuudel Arta Veisa 0 0.00 400.00
10 Millie, Millie, Jack russell terjer Lauma Tenasa 10 0.00 110.00 139.52
11 Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 0 0.00 200.00 77.11
12 Kiss, Aucanada Adrenaline Boost, Shetlandi lambakoer Marje Piiroja 0 0.00 200.00 79.99
13 Mickey, Siimline's Mickey, Papillon Kätriin Kivimets 5 0.00 205.00 75.02
14 Berke, Berkelia an Fire Rock vom Elbrubin, Papillon Mariann Rebane 0 0.00 300.00 32.70

A0 1.rada (XS - väike mini) A0 1.rada (SL - väike maksi) A0 2.rada (XS - väike mini) A0 2.rada (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

A3 Jumping (mini) A3 Jumping (XS - väike mini) A3 Agility 1. (mini) A3 Agility 1. (XS - väike mini) A3 Agility 2. (mini) A3 Agility 2. (XS - väike mini) A3 Agility 3. (mini) A3 Agility 3. (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Nante, Danaini Baron de Nantes, Papillon Kamilla Alma Vilderson 0 0.00 0.00 170.41
2 Mirka , Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 15 0.00 115.00 143.39
3 Reina, Irhaberki Reina, Mudi Elita Umbrasko 5 0.00 305.00 36.26
4 Lili, Kerek-Ful Liilia, Pumi Monika Adamson 5 0.00 305.00 46.65
5 Pähkel, As'Gunapal Be Happy Springflower, Bostoni terjer Maarja Padari-Kallit 10 0.00 310.00 49.44
6 Kiss, Aucanada Adrenaline Boost, Shetlandi lambakoer Marje Piiroja 0 0.00 100.00 131.30
7 Millie, Millie, Jack russell terjer Lauma Tenasa 0 0.00 300.00 41.94
Roxy, Millgret Reya, Kääbuspinšer Triine Piirsalu 0 0.00 400.00
9 Teira, Houndbrae Solitaire, Jaapani špits Jelena Proshina 10 0.00 210.00 86.00

A3 Jumping (maksi) A3 Jumping (SL - väike maksi) A3 Agility 1. (maksi) A3 Agility 1. (SL - väike maksi) A3 Agility 2. (maksi) A3 Agility 2. (SL - väike maksi) A3 Agility 3. (maksi) A3 Agility 3. (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Piper, Aimy Great Joy, Chodsky Pes Merit Rahnik 0 0.00 0.00 172.57
2 Danger, Born To Win Warrior Danger, Sveitsi valge lambakoer Mari Mangusson 15 0.00 115.00 141.50
3 Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 5 0.00 205.00 73.75
4 Tyron, Fair Helloiz Diamond, Bordercollie Kadi Karu 15 0.00 215.00 79.00
5 Nete, Fire Rock Inspire, Bordercollie Triin Jaaniste 20 0.00 220.00 78.40
6 Fram, Follow the Leader for Fire Rock, Bordercollie Marko Visse 45 0.00 245.00 77.01
7 Micky, Midnight Breeze Ausyte, Austraalia lambakoer Iris Paarop 5 0.00 305.00 40.13
8 Tete, Maeglin Odete, Bordercollie Kadi Saviauk 5 0.00 305.00 41.95
9 Glämm, Gaba Glamorous Olbramovicky Kvitek, Belgia lambakoer malinois Jaanika Lillenberg 5 0.00 305.00 36.00
Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 0 0.00 400.00
O, Orome du Mourioche, Pürenee lambakoer Tiina Teng-Tamme 0 0.00 400.00
Zika, Lagūna Compliment Kalnarūtė, Austraalia lambakoer Asta Šimkonienė 0 0.00 400.00
13 Shori, Flyland Crazy Cinnamon, Bordercollie Jekaterina Akimova 5 0.00 205.00 78.34
Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Marko Visse 0 0.00 400.00

A1 Agility 1. (mini) A1 Agility 1. (XS - väike mini) A1 Agility 2. (mini) A1 Agility 2. (XS - väike mini) A1 Jumping 1 (mini) A1 Jumping 1 (XS - väike mini) A1 Jumping 2 (mini) A1 Jumping 2 (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Cherry, Marvitholl Uvertyura, Shetlandi lambakoer Aleksandra Švaikovska 5 0.00 5.00 125.11
2 Jakob, Fire Rock Jax, Papillon Riina Hanson 15 1.96 16.96 148.40
3 Rufuss, Rufuss, Tõuta Ieva Paškeviča 45 1.22 46.22 157.85
4 Jasmin, Fire Rock Jasmin, Papillon Anželika Hanson 15 0.00 315.00 37.58
Iiri , Red Soil's Cardamom, Kääbuspuudel Külli Maleva 0 0.00 400.00
Hanka, Bolboreta Hanka of Funtik, Papillon Tiina Ruus-Ruusa 0 42.00 400.00
7 Remy , Helandros Turn to Victory, Cavalier king charles spaniel Anne-Ly Kaarama 10 0.00 210.00 73.15

A1 Agility 1. (maksi) A1 Agility 1. (SL - väike maksi) A1 Agility 2. (maksi) A1 Agility 2. (SL - väike maksi) A1 Jumping 1 (maksi) A1 Jumping 1 (SL - väike maksi) A1 Jumping 2 (maksi) A1 Jumping 2 (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Maiki, Maiki, Tõuta Helen Vaaks 10 2.01 12.01 154.95
2 Yoko , Shadow of Aire Yoko, Bordercollie Alar Kivilo 5 0.00 105.00 75.86
3 Sunny, Qualand Basha, Bordercollie Jelena Prošina 10 0.00 110.00 82.94
4 Cara, Fire Rock Keepsmiling, Bordercollie Kadi Saviauk 35 0.00 135.00 91.60
5 Jim , Flying Warriors Universe Illumination, Bordercollie Jana Trepp 50 0.00 150.00 91.94
6 Prim, WandaPesa Rhosyn's Prime, Bordercollie Keida Raamat 10 46.00 210.00 53.26
7 Damon, Freedom Duke Skraidančios ausytės , Austraalia lambakoer Iris Paarop 25 41.00 225.00 73.46
8 Zirka, Be My Zirka from Extreme Team, Bordercollie Rita Annus 10 0.00 310.00 33.09
Cant, Born To Win White Cant, Sveitsi valge lambakoer Viljar Heide 0 0.00 400.00
Ravenna, Ingardia Ravenna , Bordercollie Agita Plakoše 0 0.00 400.00
Uku, Wildgoldenaryat Ed Sheeran, Kuldne retriiver Lia Ilves 0 41.00 400.00
Bibi, Be Different and Be Bright, Bordercollie Margit Luts 0 88.00 400.00
13 GULS, GULS, Bordercollie Tatjana Saboha 35 0.00 135.00 106.45
14 Tachyon, Couer Calcata, Belgia lambakoer malinois Hedi Peterson 10 0.00 210.00 60.69
15 Nika , Nika Oregon Rival's, Dobermann Nataļja Zuiča 10 0.00 310.00 31.46
16 Ly, Toalmark Ly, Bordercollie Anastassia Tamm 5 0.00 205.00 51.72