23-24.10.2021 Agility Arenguselts võistlused Vastse-Kuustes

A0 1.rada (mini) A0 2.rada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Ruu, Ruu, Tõuta Elisa Erkheikki 0 0.00 0.00 61.56
Lucy, La'Sambelles Monile, Papillon Signe Kipper 0 0.00 200.00

A0 1.rada (midi) A0 2.rada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Taggie, Samsir Superbia, Inglise kokkerspanjel Lea Tummeleht 5 0.00 5.00 52.98

A0 1.rada (maksi) A0 2.rada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Kyoto, Fire Rock Keepgoing, Bordercollie Kaisa Tamm 0 0.00 100.00 19.23
Tont, Fire Rock Keeprunning, Bordercollie Juhan Raedov 0 0.00 200.00

A0 1.rada (XS - väike mini) A0 1.rada (SL - väike maksi) A0 2.rada (XS - väike mini) A0 2.rada (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

A2 Jumping (mini) A2 Agility 1. (mini) A2 Agility 2. (mini) A2 Agility 3. (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Sofia, Virginia Woolf Iz Zamka Priora, Kääbuspinšer Natalja Šois 10 0.00 110.00 134.49
2 Adamin, Zicere Agile Adamin, Shetlandi lambakoer Taavi Vaino 15 0.00 115.00 116.35

A2 Jumping (midi) A2 Agility 1. (midi) A2 Agility 2. (midi) A2 Agility 3. (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Felö, Csudacifra Felhö, Mudi Mia Põder 5 0.00 205.00 69.16
2 Szikra, Nyírségfia Betyár Szikra, Mudi Kaie Laas 25 0.00 225.00 91.98
3 Nomy, Cerunnos Jackpot, Inglise kokkerspanjel Triine Piirsalu 0 0.00 300.00 30.50

A2 Jumping (maksi) A2 Agility 1. (maksi) A2 Agility 2. (maksi) A2 Agility 3. (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Blaze, Empire of Fire Blaze Away, Bordercollie Merit Rahnik 5 0.00 105.00 98.98
2 Fram, Follow the Leader for Fire Rock, Bordercollie Marko Visse 10 0.00 210.00 63.62
3 Xelin, Xelin Ipel, Saksa lambakoer Merike Rahnik 35 0.00 235.00 89.10
4 Geps , Flyland Cheetah, Bordercollie Inga Jarv 10 0.00 310.00 33.92
5 Sella, Axella The Magic Of Surprise, Bordercollie Monika Kiho 25 0.00 325.00 40.63

A2 Jumping (XS - väike mini) A2 Agility 1. (XS - väike mini) A2 Agility 2. (XS - väike mini) A2 Agility 3. (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

A2 Jumping (SL - väike maksi) A2 Agility 1. (SL - väike maksi) A2 Agility 2. (SL - väike maksi) A2 Agility 3. (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Heti, Speckled Hanka Heti, Welshi Springerspanjel Sirelin Timmermann 10 0.00 110.00 127.26
2 Unica, Bimbik's Unica, Inglise springerspanjel Terje Sepp 15 0.00 115.00 110.05
3 Phoebe, Bimbik’s Phoebe, Inglise springerspanjel Stefani Jakuš 20 0.00 120.00 121.02
4 Shelby, Dark Side Legion Catori Gamora, Austraalia kelpie Birgit Piho 15 0.00 215.00 81.35
5 Volli, Windwarrior’s Finn Fever, Austraalia karjakoer Dagni-Alice Viidu 15 0.00 315.00 32.31
6 Emmi , Emmi, Tõuta Inge Ringmets 0 0.00 300.00 38.19
7 Bosu, Bodeguita del Medio Swiss Tricolor, Entlebuchi Alpi karjakoer Hedi Peterson 15 0.00 315.00 34.52

A3 Agility 1. (mini) A3 Agility 2. (mini) A3 Jumping 1 (mini) A3 Jumping 2 (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 15 0.00 15.00 148.28
2 Nante, Danaini Baron de Nantes, Papillon Kamilla Alma Vilderson 0 0.00 100.00 108.25
3 Sofi, Sofi, Tõuta Helena Takel 5 0.00 305.00 46.13
4 Mickey, Siimline's Mickey, Papillon Kätriin Kivimets 0 0.00 200.00 66.51
5 Berke, Berkelia an Fire Rock vom Elbrubin, Papillon Mariann Rebane 0 0.00 300.00 32.13

A3 Agility 1. (midi) A3 Agility 2. (midi) A3 Jumping 1 (midi) A3 Jumping 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Zinni, WandaPesa Pina Colada Zinnia Zelda, Shetlandi lambakoer Tuuli Vaino 0 0.00 100.00 109.26
2 Reti, Nice Of You To Come Bye Into The Dark, Horvaatia lambakoer Inge Ringmets 0 0.00 200.00 60.28
3 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 0 0.00 300.00 32.46
4 Vanie, Vanille de la Vallee du Mouton, Pürenee lambakoer Piret Kannike 5 0.00 305.00 34.36
5 Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 0 0.00 300.00 39.04

A3 Agility 1. (XS - väike mini) A3 Agility 2. (XS - väike mini) A3 Jumping 1 (XS - väike mini) A3 Jumping 2 (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

A0 1.rada (mini) A0 2.rada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Skadi, Siimline's Zara, Papillon Sirelin Timmermann 5 6.21 11.21 72.52
Helsa-Sofia , Honeyon Honey Helsa, Papillon Signe Kipper 0 0.00 200.00

A0 1.rada (midi) A0 2.rada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Bennu, Wolfheart Uncle Ben, Foxterjer Viktoria Roosi 10 0.00 10.00 54.00

A0 1.rada (maksi) A0 2.rada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
Baltu, Karolegotto Martini Royale, Romagna veekoer Liina Pilv-Toom 0 0.00 200.00

A3 Jumping (XS - väike mini) A3 Agility 1. (XS - väike mini) A3 Agility 2. (XS - väike mini) A3 Agility 3. (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

A3 Jumping (mini) A3 Agility 1. (mini) A3 Agility 2. (mini) A3 Agility 3. (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Chika, Flyland Swift Thumbelina , Shetlandi lambakoer Ede Brand 10 0.00 10.00 167.67
2 Varja, Marvitholl Double Coffee, Shetlandi lambakoer Lidija Belajeva 15 0.00 15.00 164.85
3 Nante, Danaini Baron de Nantes, Papillon Kamilla Alma Vilderson 0 0.00 200.00 82.30
4 Kiss, Aucanada Adrenaline Boost, Shetlandi lambakoer Marje Piiroja 0 0.00 100.00 126.68

A3 Jumping (midi) A3 Agility 1. (midi) A3 Agility 2. (midi) A3 Agility 3. (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Zira, WandaPesa Coconut Zehra Zareen, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 15 0.00 15.00 152.68
2 Zemi, Lizzira's Athletic Zafirah, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 0 0.00 100.00 118.37
3 Essie , Party Nonstop Estelle, Parson russeli terrier Natali Happonen 5 0.00 205.00 74.89
4 Reti, Nice Of You To Come Bye Into The Dark, Horvaatia lambakoer Inge Ringmets 0 0.00 300.00 33.97
Vanie, Vanille de la Vallee du Mouton, Pürenee lambakoer Piret Kannike 0 0.00 400.00
Echo, La Brise Echo, Pürenee lambakoer Piret Kannike 0 0.00 400.00

A1 Agility 1. (midi) A1 Agility 2. (midi) A1 Jumping 1 (midi) A1 Jumping 2 (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Nera, Marvitholl Glucose, Shetlandi lambakoer Lidia Belyaeva 10 0.00 10.00 136.12
2 Firi, Extreme Fireball Te Salutant, Austraalia kelpie Kriste Kosseson 5 0.00 105.00 95.68
3 Wifi, Dalylove Spicy Shakira, Manchester Terrier Egle Pesti 0 0.00 300.00 32.30

A3 Agility 1. (maksi) A3 Agility 1. (SL - väike maksi) A3 Agility 2. (maksi) A3 Agility 2. (SL - väike maksi) A3 Jumping 1 (maksi) A3 Jumping 1 (SL - väike maksi) A3 Jumping 2 (maksi) A3 Jumping 2 (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Fay, Proforza Magnificent, Bordercollie Marge Mitt 0 105.00 300.00 31.58
2 Eddy, Can Fly Neverending Force, Bordercollie Liina Siirus 0 105.00 300.00 31.71
O, Orome du Mourioche, Pürenee lambakoer Tiina Teng-Tamme 0 95.00 400.00
Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 0 105.00 400.00
Sass, Fire Rock Ginger, Bordercollie Tiina Jürjo 0 105.00 400.00
Danger, Born To Win Warrior Danger, Sveitsi valge lambakoer Mari Mangusson 0 105.00 400.00
Tyron, Fair Helloiz Diamond, Bordercollie Kadi Karu 0 105.00 400.00
Olli, Capricole Crazy About You, Austraalia lambakoer Tuuli Vaino 0 55.00 400.00

A0 1.rada (XS - väike mini) A0 1.rada (SL - väike maksi) A0 2.rada (XS - väike mini) A0 2.rada (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku

A3 Jumping (maksi) A3 Jumping (SL - väike maksi) A3 Agility 1. (maksi) A3 Agility 1. (SL - väike maksi) A3 Agility 2. (maksi) A3 Agility 2. (SL - väike maksi) A3 Agility 3. (maksi) A3 Agility 3. (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Chilli, Flyland Nata Vincere, Bordercollie Natalija Loginova 0 0.00 0.00 152.27
2 Piper, Aimy Great Joy, Chodsky Pes Merit Rahnik 5 0.00 5.00 160.86
3 Danger, Born To Win Warrior Danger, Sveitsi valge lambakoer Mari Mangusson 10 0.00 110.00 130.48
4 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 10 19.11 129.11 187.11
5 Sass, Fire Rock Ginger, Bordercollie Tiina Jürjo 25 0.00 225.00 75.04
6 Nete, Fire Rock Inspire, Bordercollie Triin Jaaniste 5 0.00 305.00 36.17
O, Orome du Mourioche, Pürenee lambakoer Tiina Teng-Tamme 0 0.00 400.00
Bond, Liniya Gracii Strike Osborn, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 0 0.00 400.00

A1 Agility 1. (mini) A1 Agility 1. (XS - väike mini) A1 Agility 2. (mini) A1 Agility 2. (XS - väike mini) A1 Jumping 1 (mini) A1 Jumping 1 (XS - väike mini) A1 Jumping 2 (mini) A1 Jumping 2 (XS - väike mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Messi, Elbar’s Blue Versailles, Shetlandi lambakoer Kadri Rohtmets 20 0.00 20.00 146.56
2 Sunny, Armirelli Keep Safe, Austraalia terjer Katrina Tammistu 10 0.00 110.00 139.40
3 Ruu, Ruu, Tõuta Elisa Erkheikki 5 8.78 113.78 145.08
4 Janis, Armirelli Hot Date, Austraalia terjer Ingrid Sats 20 0.00 120.00 110.94
5 Jasmin, Fire Rock Jasmin, Papillon Anželika Hanson 5 0.00 305.00 46.75
Maru, Päiksekiir Maru, Kääbuspinšer Ivika Sootla 0 0.00 400.00
7 Demi, Marvitholl Bright Fire, Shetlandi lambakoer Lidia Belyaeva 0 0.00 200.00 62.06
8 Pomelo, E´ Pomelo Black Choko, Tõuta Grettel Mirell Kutsar 0 0.00 300.00 41.04
9 David, Dingir-ra Archangel, cavalier king charles spanjel Marilin Reintamm 10 0.00 310.00 36.96

A1 Agility 1. (maksi) A1 Agility 1. (SL - väike maksi) A1 Agility 2. (maksi) A1 Agility 2. (SL - väike maksi) A1 Jumping 1 (maksi) A1 Jumping 1 (SL - väike maksi) A1 Jumping 2 (maksi) A1 Jumping 2 (SL - väike maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte Aeg kokku
1 Bruno, Xehvelin Bibbedi-Bobbedi-Boo, Austraalia lambakoer Anette Kull 10 0.00 10.00 186.96
2 Noora, Last Sensation Butterfly Effect, Austraalia lambakoer Triin Mets 20 0.00 20.00 159.97
3 Dolly, Dolly, Tõuta Maaja Kasemets-Nahkur 25 0.00 25.00 141.61
4 Karma, Every Kingdom Rev Your Engine, Bordercollie Kristiina Ilves 0 0.00 100.00 90.70
5 Raito, Dragon Roar Scigajac Wiatr, Bordercollie Kaisa Tamm 10 0.00 110.00 99.79
6 Hudson, Peak River Cool Doc Hudson, Austraalia lambakoer Kaivo Ilves 10 0.00 110.00 106.00
7 Nette, Karolegotto Nanette, Romagna veekoer Marit Kungla 10 44.00 210.00 71.76
8 Zuri, Azuri, Tõuta Mary Naber 30 44.00 230.00 87.09
Mei, Restless Hundle Maili, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 0 156.00 400.00
10 Teele, Smart Connection Ficentina, Suur puudel Elina Lasseron 5 54.00 205.00 68.04
11 Roosi, Rosemary Kazari Toyo-Ken, Austraalia karjakoer Dagni-Alice Viidu 70 6.86 276.86 102.88
Säde , Warrigal Paws Byue, Austraalia karjakoer Karin Lüütsepp 0 0.00 400.00
13 Lilu, Empire of fire Shining Star , Bordercollie Natalija Loginova 0 0.00 200.00 60.97