01.11. 2014, Tartu

V1 - A0 hüpperada (mini) V2 - A0 hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Flicka, Päiksekiir Happy, Kääbuspinšer Reti Käspri 0 0.00 0.00
2 Laura, Laura, Tõuta Marju Mikkel 5 0.00 5.00
3 Fernando, Neibades Midsummer Miguel Fernando, Väike brabandi grifoon Laura Kõiv 5 0.00 5.00
4 Luna , Summer Dream Oberfidž, Kääbussnautser Kriste Kosseson 5 0.00 5.00
5 Iiris, Airis, Tõuta Anželika Hanson 5 13.56 18.56
6 Roosi, Scarlett Bevy Jr Rapunzel, jack russell'i terjer Katre Kandimaa 0 0.00 100.00
7 Fidel, Silverwhite Fidel of Nelson, Papillon Kaisa Tamm 5 43.00 105.00

V1 - A0 hüpperada (midi) V2 - A0 hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Lizzi, Elbar's Black Joconde, Shetlandi lambakoer Kaisa Tsäro 0 0.00 0.00
2 Edi , Flygance White Crystal Edison, Ameerika kokkerspanjel Kadi Karu 5 0.00 5.00
3 Käbi, Bagheera Z Husitova Kraje, Kääbus bullterjer Dagmar Ruusamäe 5 36.00 105.00

V1 - A0 hüpperada (maksi) V2 - A0 hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Ekke, Fire Rock Excellent, Bordercollie Maria Kivastik 0 0.00 0.00
2 Fleri, Lancar Dream Cover Girl, whippet Aleksandra Hvisevicha 0 0.00 0.00
3 Theodor, Theodor, Tõuta Inge Ringmets 0 0.00 0.00
4 Edha, Fire Rock Edha, Bordercollie Saara Vällik 5 0.00 5.00
5 Dzipsi, Aisha Airamar, whippet Aleksandra Hvisevicha 5 0.00 5.00
6 Erk, Fire Rock Erk, Bordercollie Marko Visse 10 0.00 10.00
7 Ettie, Fire Rock Eternity, Bordercollie Kaisa Tamm 15 0.00 15.00
8 Pippin, Peak River Magical Love, Austraalia lambakoer Triin Jaaniste 20 0.00 20.00
9 Emma, Fire Rock Extreme, Bordercollie Anneli Lepik 0 36.00 100.00
Flint, Follow The Leader Hip-Hop Flint, Bordercollie Tatjana Vanderflit 0 79.00 200.00

V3 - A3 hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 0 0.00 0.00
2 Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 0 0.00 0.00
3 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 0 0.00 0.00
4 Kake, Kakuke, Tõuta Anni Pehkonen 0 0.00 0.00
5 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Taissia Kargina 0 0.00 0.00
6 Runa, Volfrad Saga's Ode To Sehmeth, Väike brabandi grifoon Jelena Marzaljuk 0 0.00 0.00
7 Nupi, Siimline's How Do U Like Me Now, Toypuudel Jane Tüksammel 0 0.00 0.00
8 Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Tiiu Eesmaa 5 0.00 5.00
9 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 5 0.00 5.00
10 Sophie, Dinky Kiss Sunflower Sophi, Papillon Marge Mitt 5 0.00 5.00
11 Peppi, Aigerillan Anastasia, Kääbuspuudel Annina Aula 5 0.00 5.00
Kribu, Kribu, Tõuta Jane Tüksammel 0 39.00 100.00
Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 0 39.00 100.00
Olli, Oliver, Jack russell terjer Natali Happonen 0 39.00 100.00
Teffi, Volfrad Saga's Ode To Tefnut, Väike brabandi grifoon Irina Bogdan 0 39.00 100.00
Reila, Marvitholl Ready To Run, Shetlandi lambakoer Ruta Garda 0 39.00 100.00

V3 - A3 hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Lass 0 0.00 0.00
2 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 0 0.00 0.00
3 Jolly, Stasyline Jemma, Shetlandi lambakoer Andrejs Makarovs 0 0.00 0.00
4 Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 0 0.00 0.00
5 Tera, Kilvan Kis Gyöngytyuk, Mudi Lea Tummeleht 0 0.00 0.00
6 Aktush, Houndbrae Akush, Jaapani špits Jelena Proshina 0 0.00 0.00
7 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 5 0.00 5.00
8 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 5 0.00 5.00
9 Kenny, Love Legacy Ideal Image, beagle Maimu Prans 15 0.00 15.00
10 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 15 0.00 15.00
Tika, Soft and Furry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 0 39.00 100.00
Taivo, Valerino Ross San Marino, Shetlandi lambakoer Ruta Garda 0 39.00 100.00

V3 - A3 hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Tuffy, Never Never Land G'Whirlaway, Bordercollie Alar Kivilo 0 0.00 0.00
2 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 0 0.00 0.00
3 Tii, Mainspring Tjika, Bordercollie Monika Põld 0 0.00 0.00
4 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 0 0.00 0.00
5 Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 0 0.00 0.00
6 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino 0 0.00 0.00
7 Billy, Billy, Tõuta Merika Laid 0 0.00 0.00
8 Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Krista Kallaste 0 0.00 0.00
9 Orr, Orlando for Tuuli Kni-York, Iiri pehmekarvaline nisuterjer Tuuli Kauer 0 0.00 0.00
10 Mammu, Wind Chart Alternative Mambo, Iiri setter Liina Kümnik 0 0.00 0.00
11 Paris, Sentikki Propwash Trip To Paris, Austraalia lambakoer Keida Tirmaste 0 0.00 0.00
12 Alvin, Alvin Brian, Tai ridgeback Andrei Vanderflit 0 0.00 0.00
13 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 5 0.00 5.00
14 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 5 0.00 5.00
15 Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 5 0.00 5.00
16 Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 10 0.00 10.00
17 Yuki, Yuki, Tõuta Saara Vällik 10 0.00 10.00
18 Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 15 3.66 18.66
Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Egor Suhhanov 0 39.00 100.00
Ripi, Aurelius Emmet Ripi, Kuldne retriiver Anneli Lepik 0 39.00 100.00
Ro, Esaber Controle voor Wanda, Hollandi lambakoer Keida Tirmaste 0 39.00 100.00
Aki, TirTess Akira, Bordercollie Jana Trepp 0 39.00 100.00
Karro, Virus vom Hause Diethelm, Belgia lambakoer malinois Inge Ringmets 0 39.00 100.00
Rush, Follow the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Konstantin Dolski 0 39.00 100.00

V4 - A3 agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 0 0.00 0.00
2 Kake, Kakuke, Tõuta Anni Pehkonen 0 0.00 0.00
3 Nupi, Siimline's How Do U Like Me Now, Toypuudel Jane Tüksammel 0 0.00 0.00
4 Runa, Volfrad Saga's Ode To Sehmeth, Väike brabandi grifoon Jelena Marzaljuk 0 0.00 0.00
5 Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 0 1.54 1.54
6 Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 5 0.00 5.00
7 Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 5 0.00 5.00
8 Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Tiiu Eesmaa 5 0.00 5.00
9 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Taissia Kargina 5 0.00 5.00
10 Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 5 0.00 5.00
11 Teffi, Volfrad Saga's Ode To Tefnut, Väike brabandi grifoon Irina Bogdan 5 4.19 9.19
12 Olli, Oliver, Jack russell terjer Natali Happonen 15 0.00 15.00
Kribu, Kribu, Tõuta Jane Tüksammel 0 42.56 100.00
Sophie, Dinky Kiss Sunflower Sophi, Papillon Marge Mitt 0 42.56 100.00
Reila, Marvitholl Ready To Run, Shetlandi lambakoer Ruta Garda 0 42.56 100.00
Peppi, Aigerillan Anastasia, Kääbuspuudel Annina Aula 0 42.56 100.00

V4 - A3 agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 0 0.00 0.00
2 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 0 0.00 0.00
3 Kenny, Love Legacy Ideal Image, beagle Maimu Prans 0 0.00 0.00
4 Aktush, Houndbrae Akush, Jaapani špits Jelena Proshina 0 0.00 0.00
5 Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Lass 5 0.00 5.00
6 Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 5 0.00 5.00
Taivo, Valerino Ross San Marino, Shetlandi lambakoer Ruta Garda 0 0.00 100.00
Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 0 42.56 100.00
Tera, Kilvan Kis Gyöngytyuk, Mudi Lea Tummeleht 0 42.56 100.00
Tika, Soft and Furry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 0 42.56 100.00
Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 0 42.56 100.00
Jolly, Stasyline Jemma, Shetlandi lambakoer Andrejs Makarovs 0 42.56 100.00

V4 - A3 agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 0 0.00 0.00
2 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 0 0.00 0.00
3 Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 0 0.00 0.00
4 Tii, Mainspring Tjika, Bordercollie Monika Põld 0 0.00 0.00
5 Ro, Esaber Controle voor Wanda, Hollandi lambakoer Keida Tirmaste 0 0.00 0.00
6 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino 0 0.00 0.00
7 Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Krista Kallaste 0 0.00 0.00
8 Billy, Billy, Tõuta Merika Laid 0 0.00 0.00
9 Mammu, Wind Chart Alternative Mambo, Iiri setter Liina Kümnik 0 0.00 0.00
10 Laxmi, Rivendells Laxmi Laurita, Saksa pinsher Elita Umbraško 0 0.20 0.20
11 Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 5 0.00 5.00
12 Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 5 0.00 5.00
13 Ripi, Aurelius Emmet Ripi, Kuldne retriiver Anneli Lepik 5 1.70 6.70
Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Egor Suhhanov 0 42.56 100.00
Alvin, Alvin Brian, Tai ridgeback Andrei Vanderflit 0 42.56 100.00
Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 42.56 100.00
Yuki, Yuki, Tõuta Saara Vällik 0 42.56 100.00
Orr, Orlando for Tuuli Kni-York, Iiri pehmekarvaline nisuterjer Tuuli Kauer 0 42.56 100.00
Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 0 42.56 100.00
Aki, TirTess Akira, Bordercollie Jana Trepp 0 42.56 100.00
Karro, Virus vom Hause Diethelm, Belgia lambakoer malinois Inge Ringmets 0 42.56 100.00
Paris, Sentikki Propwash Trip To Paris, Austraalia lambakoer Keida Tirmaste 0 42.56 100.00
Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 0 42.56 100.00
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 42.56 100.00
Tuffy, Never Never Land G'Whirlaway, Bordercollie Alar Kivilo 0 42.56 100.00

V5 - A3 agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Sophie, Dinky Kiss Sunflower Sophi, Papillon Marge Mitt 0 0.00 0.00
2 Runa, Volfrad Saga's Ode To Sehmeth, Väike brabandi grifoon Jelena Marzaljuk 0 0.00 0.00
3 Stenley, Elbar's Golden Dominik, Shetlandi lambakoer Taissia Kargina 5 0.00 5.00
4 Bree, Fire Rock Bree, Papillon Mariann Rebane 5 0.00 5.00
5 Viking, Viking, Jack russell terjer Natalja Sazonova 5 1.33 6.33
6 Kribu, Kribu, Tõuta Jane Tüksammel 5 5.89 10.89
Nupi, Siimline's How Do U Like Me Now, Toypuudel Jane Tüksammel 0 47.00 100.00
Tesla, Flyland Kolibri, Shetlandi lambakoer Jelena Marzaljuk 0 47.00 100.00
Olli, Oliver, Jack russell terjer Natali Happonen 0 47.00 100.00
Teffi, Volfrad Saga's Ode To Tefnut, Väike brabandi grifoon Irina Bogdan 0 47.00 100.00
Mirka, Fire Rock Dandelion, Kääbuspuudel Liivika Pärg 0 47.00 100.00
Riki, Elbar's Golden Intrige, Shetlandi lambakoer Tiiu Eesmaa 0 47.00 100.00
Reila, Marvitholl Ready To Run, Shetlandi lambakoer Ruta Garda 0 47.00 100.00
Γ (Gamma), Karvahaalarin Padme, Parson russeli terrier Indrek Tirmaste 0 47.00 100.00
Peppi, Aigerillan Anastasia, Kääbuspuudel Annina Aula 0 47.00 100.00
Kake, Kakuke, Tõuta Anni Pehkonen 0 47.00 100.00

V5 - A3 agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Niki, Dalylove Incredible Intelligence, Manchester Terrier Aleksander Andre 0 0.00 0.00
2 Mia, Drole D`Oiseau Mouflette Ferique, Pürenee lambakoer Tiina Jürjo 5 0.00 5.00
3 Jolly, Stasyline Jemma, Shetlandi lambakoer Andrejs Makarovs 5 0.00 5.00
4 Tera, Kilvan Kis Gyöngytyuk, Mudi Lea Tummeleht 5 3.81 8.81
5 Fira, Elbar's Black Fairy Flower, Shetlandi lambakoer Elen Kivi-Paju 10 0.00 10.00
6 Džoker, Excellent Choice The Power Of Three , Shetlandi lambakoer Kristina Lukašejeva 10 0.00 10.00
7 Leta, Flyland Total Trinity, Shetlandi lambakoer Elita Umbraško 15 0.00 15.00
Kenny, Love Legacy Ideal Image, beagle Maimu Prans 0 47.00 100.00
Troy, Excellent Choice The Real Deal, Shetlandi lambakoer Elika Lass 0 47.00 100.00
Tika, Soft and Furry Kamilla, Saksa jahiterjer Natalja Garastsenko 0 47.00 100.00
Taivo, Valerino Ross San Marino, Shetlandi lambakoer Ruta Garda 0 47.00 100.00
Aktush, Houndbrae Akush, Jaapani špits Jelena Proshina 0 47.00 100.00

V5 - A3 agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Süsi, Frosty Forest Zeta Prime, Belgia lambakoer malinois Marje Piiroja 0 0.00 0.00
2 Tuffy, Never Never Land G'Whirlaway, Bordercollie Alar Kivilo 0 0.00 0.00
3 Ella, Ella vom Teufell Insel, Belgia lambakoer malinois Natalja Prokofjeva 0 0.00 0.00
4 Yuki, Yuki, Tõuta Saara Vällik 0 0.00 0.00
5 Pirru, Pirru, Tõuta Marika Samlik 0 0.00 0.00
6 Bruno, Ar'tfulfox's Known as Hotberry, Belgia lambakoer tervueren Taavi Vaino 0 0.00 0.00
7 Alvin, Alvin Brian, Tai ridgeback Andrei Vanderflit 0 0.00 0.00
8 Karro, Virus vom Hause Diethelm, Belgia lambakoer malinois Inge Ringmets 5 0.00 5.00
9 Mammu, Wind Chart Alternative Mambo, Iiri setter Liina Kümnik 5 0.00 5.00
10 Laxmi, Rivendells Laxmi Laurita, Saksa pinsher Elita Umbraško 5 1.41 6.41
11 Orr, Orlando for Tuuli Kni-York, Iiri pehmekarvaline nisuterjer Tuuli Kauer 5 2.14 7.14
12 Ripi, Aurelius Emmet Ripi, Kuldne retriiver Anneli Lepik 10 2.63 12.63
Bolt, Maeglin Hurricane, Bordercollie Egor Suhhanov 0 47.00 100.00
Bella, Cayring Isabel Inez, Kuldne retriiver Krista Kallaste 0 47.00 100.00
Billy, Billy, Tõuta Merika Laid 0 47.00 100.00
Kessu, Meringa's Iminyé, Austraalia kelpie Mary Naber 0 47.00 100.00
Tii, Mainspring Tjika, Bordercollie Monika Põld 0 47.00 100.00
Ro, Esaber Controle voor Wanda, Hollandi lambakoer Keida Tirmaste 0 47.00 100.00
Fiona, Fiona, Tõuta Marika Samlik 0 47.00 100.00
Pepe, Pepe, Tõuta Kairi Raamat 0 47.00 100.00
Aki, TirTess Akira, Bordercollie Jana Trepp 0 47.00 100.00
Paris, Sentikki Propwash Trip To Paris, Austraalia lambakoer Keida Tirmaste 0 47.00 100.00
Jazzie, All Zet All Jazzed Up, Bordercollie Margit Luts 0 47.00 100.00
Roope, Memorylane A Pirates Party, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 47.00 100.00
Dream, Follow The Leader Ecstasy Dream, Bordercollie Eve Lepik 0 47.00 100.00
Rush, Follow the Leader Adrenaline Rush, Bordercollie Konstantin Dolski 0 47.00 100.00

V6 - A2 agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Zara, Zara, Tõuta Maria Kivastik 0 0.00 0.00
2 Minni, Milli Wild West of Fortis, Tõuta Keida Tirmaste 0 1.48 1.48
3 Enzo, Fire Rock Caesar, Papillon Dagris Punder 5 0.00 5.00
4 Cero, Fire Rock Cicero, Papillon Mariann Rebane 5 3.16 8.16
5 Roosi , Kotkapesa Leeri, Lühikarvaline taks Tiina Kurs 10 4.21 14.21

V6 - A2 agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Donna, Safeguard's Diamond Dayna, Basenji Anneli Lind 0 0.00 0.00
Yuna, AISKNEKHT CROWN FOR THE LEADER, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 45.00 100.00
Lili , Bulldobas Zarah Safeguard, Basenji Anneli Lind 0 45.00 100.00

V6 - A2 agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 0 0.00 0.00
2 Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 0.00 0.00
3 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 0 0.00 0.00
4 Daichi, Daichi Yule Yogi, Akita Natalja Prokofjeva 0 0.00 0.00
5 Josias, Lapinlumon Josias, Romagna veekoer Karoliina Kansi 5 0.00 5.00
6 Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Inga Järv 10 0.00 10.00
7 Otto, Hippuliinan Kaukomieli, Habecollie Anneli Kass 5 5.19 10.19
Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 0 45.00 100.00
Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 0 45.00 100.00

V7 - A2 agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Donna, Safeguard's Diamond Dayna, Basenji Anneli Lind 0 0.00 0.00
Yuna, AISKNEKHT CROWN FOR THE LEADER, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 40.00 100.00
Lili , Bulldobas Zarah Safeguard, Basenji Anneli Lind 0 40.00 100.00

V7 - A2 agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 0 0.00 0.00
2 Daichi, Daichi Yule Yogi, Akita Natalja Prokofjeva 0 0.61 0.61
3 Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 0 3.65 3.65
4 Josias, Lapinlumon Josias, Romagna veekoer Karoliina Kansi 5 0.00 5.00
Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 0 40.00 100.00
Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Inga Järv 0 40.00 100.00
Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 0 40.00 100.00
Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 0 40.00 100.00
Otto, Hippuliinan Kaukomieli, Habecollie Anneli Kass 0 40.00 100.00

V7 - A2 agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Enzo, Fire Rock Caesar, Papillon Dagris Punder 0 0.00 0.00
2 Minni, Milli Wild West of Fortis, Tõuta Keida Tirmaste 0 3.38 3.38
3 Cero, Fire Rock Cicero, Papillon Mariann Rebane 5 3.84 8.84
Zara, Zara, Tõuta Maria Kivastik 0 40.00 100.00
Roosi , Kotkapesa Leeri, Lühikarvaline taks Tiina Kurs 0 40.00 100.00

V8 - A2 hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Roosi , Kotkapesa Leeri, Lühikarvaline taks Tiina Kurs 0 2.47 2.47
2 Zara, Zara, Tõuta Maria Kivastik 10 0.00 10.00
3 Enzo, Fire Rock Caesar, Papillon Dagris Punder 10 4.85 14.85
4 Cero, Fire Rock Cicero, Papillon Mariann Rebane 5 10.13 15.13

V8 - A2 hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Donna, Safeguard's Diamond Dayna, Basenji Anneli Lind 10 9.13 19.13
Yuna, AISKNEKHT CROWN FOR THE LEADER, Bordercollie Natalja Garastsenko 0 35.00 100.00
Lili , Bulldobas Zarah Safeguard, Basenji Anneli Lind 0 35.00 100.00

V8 - A2 hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Triimu, Extreme from Kontrastas, Sveitsi valge lambakoer Krista Laanesoo 0 4.36 4.36
2 Doora, Hera Loo Endora, Saksa lambakoer Merike Rahnik 5 0.00 5.00
3 Keili, Maeglin Keilidh, Bordercollie Inga Järv 5 0.00 5.00
4 Leo, Memorylane Hip Hop Don´t Stop, Habecollie Tiina Teng-Tamme 5 0.00 5.00
5 Hennie, Esaber Behendig Met Wanda, Hollandi lambakoer Kairi Raamat 10 0.00 10.00
6 Otto, Hippuliinan Kaukomieli, Habecollie Anneli Kass 5 13.66 18.66
7 Daichi, Daichi Yule Yogi, Akita Natalja Prokofjeva 10 11.76 21.76
Josias, Lapinlumon Josias, Romagna veekoer Karoliina Kansi 0 35.00 100.00
Lisa, Harmony Hope Alias Dakota, Belgia lambakoer groenendael Natalja Arhipova 0 35.00 100.00

V9 - A1 hüpperada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 0 0.00 0.00

V9 - A1 hüpperada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

V9 - A1 hüpperada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Saara, Oldmansion Ambitious Brunette, Gordon setter Liisa Larm 5 0.00 5.00
2 Jemma, Wildfinn Carezzevole Bionda, Romagna veekoer Karoliina Kansi 10 0.00 10.00
Gretsu, Ability Gracelyn Gretchen, Saksa bokser Karmen Vainu 0 40.00 100.00
Pippin, Peak River Magical Love, Austraalia lambakoer Triin Jaaniste 0 40.00 100.00
Dobby, Flyland Black Blizzard, Bordercollie Maarja Haljasmäe 0 40.00 100.00
Skidi, Toimiva Mysteeri, Bordercollie Anni Pehkonen 0 40.00 100.00

V10 - A1 agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 15 0.00 15.00

V10 - A1 agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

V10 - A1 agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Dobby, Flyland Black Blizzard, Bordercollie Maarja Haljasmäe 5 0.00 5.00
2 Skidi, Toimiva Mysteeri, Bordercollie Anni Pehkonen 10 0.00 10.00
3 Gretsu, Ability Gracelyn Gretchen, Saksa bokser Karmen Vainu 10 0.00 10.00
4 Saara, Oldmansion Ambitious Brunette, Gordon setter Liisa Larm 15 0.41 15.41
5 Pippin, Peak River Magical Love, Austraalia lambakoer Triin Jaaniste 25 3.86 28.86
Jemma, Wildfinn Carezzevole Bionda, Romagna veekoer Karoliina Kansi 0 39.00 100.00

V11 - A1 agilityrada (mini)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Endy, Endy Admiko, Jack russell terjer Natali Happonen 15 0.00 15.00

V11 - A1 agilityrada (midi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte

V11 - A1 agilityrada (maksi)

Koht Koer Koerajuht Rajavead Ajaviga Punkte
1 Dobby, Flyland Black Blizzard, Bordercollie Maarja Haljasmäe 0 0.00 0.00
2 Skidi, Toimiva Mysteeri, Bordercollie Anni Pehkonen 0 0.00 0.00
3 Pippin, Peak River Magical Love, Austraalia lambakoer Triin Jaaniste 5 0.00 5.00
4 Gretsu, Ability Gracelyn Gretchen, Saksa bokser Karmen Vainu 5 0.00 5.00
5 Jemma, Wildfinn Carezzevole Bionda, Romagna veekoer Karoliina Kansi 10 0.00 10.00
Saara, Oldmansion Ambitious Brunette, Gordon setter Liisa Larm 0 44.00 100.00